Go Exercise - en to th_TH translation catalogue (60 entries)

en: Category
th_TH: หมวดหมู่

en: Date
th_TH: วันที่

en: Action
th_TH: การกระทำ

en: Return
th_TH: กลับ

en: Comments
th_TH: ความคิดเห็น

en: Tip
th_TH: เคล็ดลับ

en: Type
th_TH: ชนิด

en: Fitness
th_TH: ฟิตเนส

en: Duration
th_TH: ระยะเวลา

en: Frequency
th_TH: ความถี่

en: Settings
th_TH: การตั้งค่า

en: Image
th_TH: รูปภาพ

en: Add Image
th_TH: เพิ่มรูปภาพ

en: Remove Image
th_TH: นำรูปภาพออก

en: Description
th_TH: รายละเอียด

en: All
th_TH: ทั้งหมด

en: Published
th_TH: เผยแพร่

en: Private
th_TH: ส่วนตัว

en: Pending Review
th_TH: รอการตรวจสอบ

en: Scheduled
th_TH: ตั้งเวลาแล้ว

en: Draft
th_TH: ฉบับร่าง

en: Trash
th_TH: ถังขยะ

en: Name
th_TH: ชื่อ

en: Author
th_TH: ผู้เขียน

en: Owner
th_TH: เจ้าของ

en: User ID
th_TH: ID ผู้ใช้

en: Sets
th_TH: เซต

en: Weight
th_TH: น้ำหนัก

en: %s ago
th_TH: %s ที่ผ่านมา

en: by %s
th_TH: โดย %s

en: Title
th_TH: หัวข้อ

en: Show up to
th_TH: แสดงได้สูงถึง

en: posts
th_TH: โพสต์

en: Filters
th_TH: กรอง

en: Time Range
th_TH: ช่วงเวลา

en: Last 24 hours
th_TH: 1 วันที่แล้ว

en: Last 7 days
th_TH: 7 วันที่แล้ว

en: Last 30 days
th_TH: 30 วันล่าสุด

en: All-time
th_TH: ตลอดกาล

en: Custom
th_TH: กำหนดเอง

en: Minute(s)
th_TH: นาที (s)

en: Hour(s)
th_TH: ชั่วโมง

en: Day(s)
th_TH: วัน

en: Taxonomy
th_TH: อนุกรมวิธาน

en: characters
th_TH: อักขระ

en: Width
th_TH: ความกว้าง

en: Height
th_TH: ความสูง

en: Relative
th_TH: สัมพัทธ์

en: Insert
th_TH: เพิ่ม

en: Post Title
th_TH: หัวข้อโพส

en: Heading
th_TH: หัวข้อ

en: Home
th_TH: หน้าแรก

en: New
th_TH: ใหม่

en: Submit
th_TH: ส่ง

en:  added to New Workout
th_TH:  เพิ่มไปยังการออกกำลังกายใหม่

en:  is already in
th_TH:  มีอยู่แล้วใน

en:  is full
th_TH:  เต็ม

en: Previous
th_TH: ก่อนหน้า

en: Next
th_TH: ถัดไป

en: Delete
th_TH: ลบ
