Go Exercise - en to pl_PL translation catalogue (77 entries)

en: Edit Workout
pl_PL: Edytuj trening

en: Category
pl_PL: Kategoria

en: Date
pl_PL: Data

en: remove image
pl_PL: usuń obraz

en: select image
pl_PL: Wybierz obraz

en: Action
pl_PL: Akcja

en: Return
pl_PL: Powrót

en: Comments
pl_PL: Komentarze

en: Tip
pl_PL: Porada

en: Type
pl_PL: Typ

en: Strength
pl_PL: Siła

en: Fitness
pl_PL: Fitnes

en: Duration
pl_PL: Czas trwania

en: Frequency
pl_PL: Częstotliwość

en: Repetitions
pl_PL: Powtarzanie

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: Image
pl_PL: Obraz

en: Add Image
pl_PL: Dodaj obrazek

en: Remove Image
pl_PL: Usuń obraz

en: Description
pl_PL: Opis

en: All
pl_PL: Wszystkie

en: Published
pl_PL: Opublikowany

en: Private
pl_PL: Prywatny

en: Pending Review
pl_PL: Oczekujące Weryfikacji

en: Scheduled
pl_PL: Zaplanowane

en: Draft
pl_PL: Szkic

en: Trash
pl_PL: Kosz

en: Show All Users
pl_PL: Pokaż wszystkich użytkowników

en: Search Workouts
pl_PL: Szukaj treningu

en: Name
pl_PL: Nazwa

en: Author
pl_PL: Autor

en: Owner
pl_PL: Właściciel

en: User ID
pl_PL: Identyfikator użytkownika

en: numeric
pl_PL: liczbowe

en: Target
pl_PL: Cel

en: Sets
pl_PL: Zestawy

en: Weight
pl_PL: Waga

en: Sorry. No data so far.
pl_PL: Afedersiniz. Şu ana kadar veri yok.

en: %s ago
pl_PL: %s temu

en: One comment | %s comments
pl_PL[0]: Jeden Komentarz

en: by %s
pl_PL: przez %s

en: posted on %s
pl_PL: opublikowano na %s

en: under %s
pl_PL: Kategorie %s

en: Image Editor Save Failed
pl_PL: Błąd Zapisu Edytora Obrazów

en: Title
pl_PL: Tytuł

en: posts
pl_PL: wpisy

en: Total views
pl_PL: Ogółem wyświetleń witryny

en: Filters
pl_PL: Filtry

en: Time Range
pl_PL: Zakres czasu

en: Last 24 hours
pl_PL: Ostatnie 24 godziny

en: Last 7 days
pl_PL: Ostatnie 7 dni

en: Last 30 days
pl_PL: Ostatnie 30 dni

en: All-time
pl_PL: Od początku

en: Custom
pl_PL: Własny

en: Minute(s)
pl_PL: Min.

en: Hour(s)
pl_PL: Godzin(-a,-y)

en: Day(s)
pl_PL: Dni

en: Taxonomy
pl_PL: Taksonomia

en: characters
pl_PL: znaków

en: words
pl_PL: słowa

en: Excerpt length
pl_PL: Długość fragmentu

en: Width
pl_PL: Szerokość

en: Height
pl_PL: Wysokość

en: Display author
pl_PL: Pokaż autora

en: Display date
pl_PL: Pokaż datę

en: Date Format
pl_PL: Format daty

en: Relative
pl_PL: Względny

en: embed
pl_PL: osadź

en: Insert
pl_PL: Wstaw

en: Post Title
pl_PL: Tytuł wpisu

en: Heading
pl_PL: Nagłówek

en: Home
pl_PL: Strona główna

en: New
pl_PL: Nowy

en: Submit
pl_PL: Wyślij

en: Previous
pl_PL: Poprzedni

en: Next
pl_PL: Następny

en: Delete
pl_PL: Usuń
