Go Exercise - en to et_EE translation catalogue (51 entries)

en: Category
et_EE: Kategooria

en: Date
et_EE: Kuupäev

en: remove image
et_EE: eemalda pilt

en: Action
et_EE: Tegevus

en: Comments
et_EE: Kommentaarid

en: Type
et_EE: Tüüp

en: Duration
et_EE: Kestus

en: Frequency
et_EE: Sagedus

en: Settings
et_EE: Seaded

en: Image
et_EE: Pilt

en: Add Image
et_EE: Lisa pilt

en: Remove Image
et_EE: Eemalda pilt

en: Description
et_EE: Kirjeldus

en: All
et_EE: Kõik

en: Published
et_EE: Avaldatud

en: Private
et_EE: Privaatne

en: Pending Review
et_EE: Ülevaatus ootel

en: Scheduled
et_EE: Planeeritud

en: Draft
et_EE: Mustand

en: Trash
et_EE: Prügi

en: Name
et_EE: Nimi

en: Author
et_EE: Autor

en: Owner
et_EE: Omanik

en: Target
et_EE: Sihtkoht

en: Weight
et_EE: Kaal

en: %s ago
et_EE: %s tagasi

en: One comment | %s comments
et_EE[0]: Üks kommentaar
et_EE[1]: %s kommentaari

en: One view | %s views
et_EE[0]: Üks vaade
et_EE[1]: %s vaatamist

en: by %s
et_EE: Autor: %s

en: Title
et_EE: Pealkiri

en: posts
et_EE: Sisu

en: Filters
et_EE: Filtrid

en: Last 7 days
et_EE: Viimased 7 päeva

en: Last 30 days
et_EE: Viimased 30 päeva

en: Custom
et_EE: Kohandatud

en: Minute(s)
et_EE: Minut(it)

en: Hour(s)
et_EE: Tund(i)

en: Day(s)
et_EE: Päev(a)

en: Taxonomy
et_EE: Taksonoomia

en: words
et_EE: sõnad

en: Width
et_EE: Laius

en: Height
et_EE: Kõrgus

en: Insert
et_EE: Sisesta

en: Post Title
et_EE: Postituse pealkiri

en: Heading
et_EE: Pealkiri

en: Home
et_EE: Avaleht

en: New
et_EE: Uus

en: Submit
et_EE: Saada

en: Previous
et_EE: Eelmine

en: Next
et_EE: Järgmine

en: Delete
et_EE: Kustuta
