Go Exercise - en to el_GR translation catalogue (76 entries)

en: Edit Workout
el_GR: Επεξεργασία Προπόνησης

en: Category
el_GR: Κατηγορία

en: Date
el_GR: Ημερομηνία

en: Action
el_GR: Ενέργεια

en: Return
el_GR: Επιστροφή

en: Comments
el_GR: Σχόλια

en: Tip
el_GR: Συμβουλή

en: Type
el_GR: Τύπος

en: Fitness
el_GR: Φυσική κατάσταση.

en: Duration
el_GR: Διάρκεια

en: Frequency
el_GR: Συχνότητα

en: Settings
el_GR: Ρυθμίσεις

en: Image
el_GR: Εικόνα

en: Add Image
el_GR: Προσθήκη εικόνας

en: Remove Image
el_GR: Κατάργηση εικόνας

en: Description
el_GR: Περιγραφή

en: All
el_GR: Όλα

en: Published
el_GR: Δημοσιευμένη

en: Private
el_GR: Ιδιωτικό

en: Pending Review
el_GR: Εκκρεμεί ανασκόπηση

en: Scheduled
el_GR: Προγραμματισμένο

en: Draft
el_GR: Προσχέδιο

en: Trash
el_GR: Κάδος

en: Show All Users
el_GR: Εμφάνιση Όλων των Χρηστών

[ctx: post type general name]
en: Workouts
el_GR: προπόνηση

[ctx: post type singular name]
en: Workouts
el_GR: προπόνηση

en: Workouts
el_GR: προπόνηση

en: New Workout
el_GR: Νέα Προπόνηση

en: View Workout
el_GR: Προβολή Προπόνησης

en: Search Workouts
el_GR: Αναζήτηση Προπόνησης

en: No workouts found
el_GR: Δε βρέθηκε προπόνηση

en: Name
el_GR: Όνομα

en: Slug
el_GR: Σύντομος τίτλος

en: Author
el_GR: Συντάκτης

en: Owner
el_GR: Ιδιοκτήτης

en: User ID
el_GR: ID Χρήστη

en: numeric
el_GR: αριθμητικός

en: Target
el_GR: Προορισμός

en: Weight
el_GR: Βάρος

en: Sorry. No data so far.
el_GR: Συγγνώμη. Μέχρι στιγμής δεν υπάρχουν δεδομένα.

en: %s ago
el_GR: %s πριν

en: One comment | %s comments
el_GR[0]: Ένα σχόλιο
el_GR[1]: %s σχόλια

en: One view | %s views
el_GR[0]: Μία όψη
el_GR[1]: %s εμφανίσεις

en: by %s
el_GR: από %s

en: Title
el_GR: Τίτλος

en: posts
el_GR: Δημοσιεύσεις

en: Filters
el_GR: Φίλτρα

en: Time Range
el_GR: Εύρος Ώρας

en: Last 24 hours
el_GR: 24 ωρών

en: Last 7 days
el_GR: Τελευταίες 7 ημέρες

en: Last 30 days
el_GR: Τελευταίες 30 ημέρες

en: All-time
el_GR: Όλα

en: Custom
el_GR: Προσαρμογή

en: Minute(s)
el_GR: Λεπτό(α)

en: Hour(s)
el_GR: Ώρα(ες)

en: Day(s)
el_GR: Ημέρα(ες)

en: Taxonomy
el_GR: Ταξινομία

en: characters
el_GR: χαρακτήρες

en: words
el_GR: λέξεις

en: Display post excerpt
el_GR: Εμφάνιση αποσπασμάτων μετά

en: Excerpt length
el_GR: Μήκος σύνοψης

en: Display post thumbnail
el_GR: Εμφάνιση μικρογραφίας ανάρτησης

en: Width
el_GR: Πλάτος

en: Height
el_GR: Ύψος

en: Display views
el_GR: Εμφάνιση προβολών

en: Date Format
el_GR: Μορφή ημερομηνίας

en: Relative
el_GR: Σχετικά

en: Insert
el_GR: Εισαγωγή

en: Post Title
el_GR: Τίτλος άρθρου

en: Heading
el_GR: Επικεφαλίδα

en: Home
el_GR: Αρχική

en: New
el_GR: Νέο

en: Submit
el_GR: Υποβολή

en: Previous
el_GR: Προηγούμενο

en: Next
el_GR: Επόμενο

en: Delete
el_GR: Διαγραφή
