Go Exercise - en to cs_CZ translation catalogue (65 entries)

en: Category
cs_CZ: Kategorie

en: Date
cs_CZ: Datum

en: select image
cs_CZ: vybrat obrázek

en: Action
cs_CZ: Akce

en: Return
cs_CZ: Návrat

en: Comments
cs_CZ: Komentáře

en: Type
cs_CZ: Typ

en: Fitness
cs_CZ: fitness

en: Duration
cs_CZ: Délka

en: Frequency
cs_CZ: Frekvence

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: Image
cs_CZ: Obrázek

en: Add Image
cs_CZ: Přidat obrázek

en: Remove Image
cs_CZ: Odstranit obrázek

en: Description
cs_CZ: Popis

en: All
cs_CZ: Vše

en: Published
cs_CZ: Zveřejněné

en: Private
cs_CZ: Soukromé

en: Pending Review
cs_CZ: Čeká na hodnocení

en: Scheduled
cs_CZ: Naplánované

en: Draft
cs_CZ: Koncept

en: Trash
cs_CZ: Koš

en: Show All Users
cs_CZ: Zobrazit všechny uživatele

en: Name
cs_CZ: Jméno

en: Author
cs_CZ: Autor

en: Owner
cs_CZ: Vlastník

en: User ID
cs_CZ: ID uživatele

en: numeric
cs_CZ: Číselné

en: Rest Time
cs_CZ: Doba odpočinku

en: Weight
cs_CZ: Váha

en: %s ago
cs_CZ: před %s

en: One comment | %s comments
cs_CZ[0]: Jeden komentář

en: by %s
cs_CZ: od %s

en: Title
cs_CZ: Nadpis

en: posts
cs_CZ: příspěvky

en: Sort posts by
cs_CZ: Řadit příspěvky podle

en: Filters
cs_CZ: Filtry

en: Last 24 hours
cs_CZ: Posledních 24h

en: Last 7 days
cs_CZ: Posledních 7 dní

en: Last 30 days
cs_CZ: Posledních 30 dní

en: Custom
cs_CZ: Vlastní

en: Minute(s)
cs_CZ: Minut(y)

en: Hour(s)
cs_CZ: Hodina(y)

en: Day(s)
cs_CZ: Den(y)

en: Taxonomy
cs_CZ: Taxonomie

en: characters
cs_CZ: znaků

en: words
cs_CZ: slov

en: Excerpt length
cs_CZ: Délka výpisu

en: Width
cs_CZ: Šířka

en: Height
cs_CZ: Výška

en: Date Format
cs_CZ: Formát data

en: Relative
cs_CZ: Příbuzné

en: Insert
cs_CZ: Vložit

en: Post Title
cs_CZ: Název příspěvku

en: Heading
cs_CZ: Nadpis

en: Home
cs_CZ: Domů

en: New
cs_CZ: Nový

en: Submit
cs_CZ: Odeslat

en:  added to New Workout
cs_CZ:  přidáno do Nové cvičení

en:  is already in
cs_CZ:  je již v

en:  is full
cs_CZ:  je plný

en: Previous
cs_CZ: Předchozí

en: Next
cs_CZ: Další

en: Delete
cs_CZ: Smazat

en: Rest
cs_CZ: Odpočinek
