Gallery - en to bg_BG translation catalogue (296 entries)

en: Gallery Settings
bg_BG: Настройки на галерията

en: Global Settings
bg_BG: Основни настройки

en: Upgrade to Pro
bg_BG: Надграждане до издание Pro

en: Errors occurred when uploading images, not all images were uploaded to the galleries
bg_BG: При качване на изображения възникваха грешки, не всички изображения бяха качени в галериите

en: Return to all albums
bg_BG: Върнете се към всички албуми

en: See images &raquo;
bg_BG: Виж изображенията &raquo;

en: Galleries
bg_BG: Галерии

en: Gallery
bg_BG: Галерия

en: Add New Gallery
bg_BG: Добави нова галерия

en: Edit Gallery
bg_BG: Редактирай галерия

en: New Gallery
bg_BG: Нова галерия

en: View Gallery
bg_BG: Преглед на галерия

en: Search Galleries
bg_BG: Търсене в галерии

en: No Gallery found
bg_BG: Няма намерена галерия

en: Gallery Categories
bg_BG: Категории Галерия

en: Gallery Category
bg_BG: Категория на Галерията

en: Add Gallery Category
bg_BG: Добавяне на категория в галерията

en: Add New Gallery Category
bg_BG: Добавяне на нова категория в галерията

en: Edit Gallery Category
bg_BG: Редактиране на категорията на галерията

en: New Gallery Category
bg_BG: Нова категория галерия

en: View Gallery Category
bg_BG: Преглед на галерията Категория

en: Find Gallery Category
bg_BG: Намерете категория на галерията

en: No Gallery Categories found
bg_BG: Не са намерени категории галерии

en: No Gallery Categories found in Trash
bg_BG: Не са намерени категории галерии в кошчето

en: Parent Gallery Category
bg_BG: Родителска категория на галерията

en: Gallery Categories list navigation
bg_BG: Навигация в списъка с категории на галерията

en: Gallery Categories list
bg_BG: Списък с категории на галерията

en: Gallery Shortcode
bg_BG: Шорткод за галерия

en: Add a single gallery with images to your posts, pages, custom post types or widgets by using the following shortcode:
bg_BG: Добавете единична галерия с изображения към публикациите, страниците, персонализираните типове публикации или уиджетите си, като използвате следния шорткод:

en: Add a gallery cover including featured image, description, and a link to your single gallery using the following shortcode:
bg_BG: Добавете корица на галерията, включваща изображение, описание и връзка към вашата единична галерия, като използвате следния shortcode:

en: Note
bg_BG: Бележка

en: When deleting a category, the galleries that belong to this category will not be deleted. These galleries will be moved to the category %s.
bg_BG: При изтриване на категория галериите, които принадлежат към нея, няма да бъдат изтрити. Тези галерии ще бъдат преместени в категория %s.

en: Sort Galleries in Category by
bg_BG: Сортиране на галериите в категория по

en: Gallery ID
bg_BG: Галерия ИД

en: Title
bg_BG: Име

en: Date
bg_BG: Дата

en: Last modified date
bg_BG: Последна промяна на датата

en: Comment count
bg_BG: Броя коментари

en: "Order" field on the gallery edit page
bg_BG: поле "Поръчка" в страницата за редактиране на галерията

en: Author
bg_BG: Автор

en: Random
bg_BG: Произволен

en: Plugin Settings
bg_BG: Настройки на плъгините

en: Select galleries sorting order in your category. The sorting direction you can select in the %s
bg_BG: Изберете реда на сортиране на галериите във вашата категория. Посоката на сортиране можете да изберете в полето %s

en: Cover Settings
bg_BG: Настройки на капака

en: Shortcode
bg_BG: Кратък код

en: All Gallery Categories
bg_BG: Всички категории на галерията

en: You can't delete default gallery category.
bg_BG: Не можете да изтриете категорията на галерията по подразбиране.

en: Sorry, nothing found.
bg_BG: Съжалявам, нищо не е намерено.

en: Featured Image
bg_BG: Основно изображение

en: Images
bg_BG: Изображения

en: %s Settings
bg_BG: %s настройки

en: Settings
bg_BG: Настройки

en: FAQ
bg_BG: Често задавани въпроси

en: Support
bg_BG: Поддръжка

en: Updating images...
bg_BG: Актуализиране на изображенията...

en: No images found.
bg_BG: Не са намерени изображения.

en: All images were updated.
bg_BG: Всички изображения бяха актуализирани.

en: Error.
bg_BG: Грешка.

en: You are about to remove these items from this gallery.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
bg_BG: Предстои ви да премахнете тези елементи от тази галерия.
     "Отказ", за да спрете, "ОК", за да изтриете.

en: You are about to remove this image from the gallery.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
bg_BG: Предстои да премахнете това изображение от галерията.
     "Отказ", за да спрете, "ОК", за да изтриете.

en: Switching to another mode, all unsaved data will be lost. Save data before switching?
bg_BG: При превключване към друг режим всички незаписани данни ще бъдат изгубени. Запазвате ли данни преди превключване?

en: Insert Media
bg_BG: Вмъкване на медия

en: Insert
bg_BG: Вмъкни

en: A new slider is added.
bg_BG: Добавен е нов плъзгач.

en: Edit slider
bg_BG: Редактиране на плъзгача

en: Image size not defined
bg_BG: Размерът на изображението не е дефиниран

en: Plugin updates only PNG, JPEG, GIF, WPMP or XBM filetype. For other, please reload images manually.
bg_BG: Плъгинът актуализира само файлове от типа PNG, JPEG, GIF, WPMP или XBM. За други, моля, презаредете изображенията ръчно.

en: Invalid path
bg_BG: Невалиден път

en: Warning
bg_BG: Внимание

en: You can add only images to the gallery
bg_BG: Можете да добавяте само изображения в галерията

en: no title
bg_BG: няма заглавие

en: Display an album image with the description and the link to a single gallery page
bg_BG: Показване на изображение на албум с описание и връзка към отделна страница на галерията

en: Sorry, no gallery found.
bg_BG: Съжаляваме, не е намерена галерия.

en: Maximum upload file size %s. Contact your administrator or hosting provider if you need to upload a large file size.
bg_BG: Максимален размер на файла за качване %s. Свържете се с вашия администратор или хостинг доставчик, ако трябва да качите голям размер на файла.

en: Input vars count %s i.e. the number of pictures in the gallery may be limited. Contact your administrator or hosting provider if you need to upload a large input vars count.
bg_BG: Входни променливи count %s т.е. броят на снимките в галерията може да бъде ограничен. Свържете се с вашия администратор или хостинг доставчик, ако трябва да качите голям брой входни вари.

en: List View
bg_BG: Списък

en: Grid View
bg_BG: Решетка

en: Filter
bg_BG: Филтър

en: Empty Trash
bg_BG: Изпразни Кошчето

en: No images found
bg_BG: Не са намерени изображения

en: Select bulk action
bg_BG: Изберете групово действие

en: Bulk Actions
bg_BG: Групови действия

en: Apply
bg_BG: Приложи

en: Delete from Gallery
bg_BG: Изтриване от галерията

en: Bulk Select
bg_BG: Избор на насипни товари

en: Cancel Selection
bg_BG: Отмяна на избора

en: Delete Selected
bg_BG: Изтриване на избраното

en: File
bg_BG: Файл

en: Dimensions
bg_BG: Размери

en: Alt Text
bg_BG: Alt текст

en: Enter your custom URL to link this image to other page or file. Leave blank to open a full size image.
bg_BG: Въведете персонализиран URL адрес, за да свържете това изображение с друга страница или файл. Оставете празно, за да отворите изображение в пълен размер.

en: Remove Image from Gallery
bg_BG: Премахване на изображение от галерията

en: Edit Image Info
bg_BG: Редактиране на информация за изображението

en: Deselect
bg_BG: Деселектира

en: File name
bg_BG: Име на файл

en: File type
bg_BG: Вид на файла

en: Description
bg_BG: Описание

en: Lightbox Button URL
bg_BG: URL адрес на бутона Lightbox

en: New Tab
bg_BG: Нов Tab

en: Enable to open URLs above in a new tab.
bg_BG: Активирайте отварянето на горните URL адреси в нов раздел.

en: Go Pro
bg_BG: Вземете ПРО версия

en: Edit more details
bg_BG: Редактиране на повече подробности

en: Remove from Gallery
bg_BG: Премахване от галерията

en: Select %s
bg_BG: Избор %s

en: Edit &#8220;%s&#8221;
bg_BG: Редакция &#8220;%s&#8221;

en: Edit Attachment Info
bg_BG: Редактиране на информацията за прикачения файл

en: Edit
bg_BG: Редактирай

en: Trash
bg_BG: Кошче

en: Delete Permanently
bg_BG: Изтрий за постоянно

en: View &#8220;%s&#8221;
bg_BG: Преглед на “%s”;

en: View
bg_BG: Преглед

en: Attach
bg_BG: Прикачи

en: Restore
bg_BG: Възстановяване

en: Cover
bg_BG: Корица

en: Social
bg_BG: Социални

en: Misc
bg_BG: Разни

en: Custom Code
bg_BG: Персонализиран Код

en: Import / Export
bg_BG: Импорт / Експорт

en: License Key
bg_BG: Лицензен ключ

en: Import completed successfully
bg_BG: Импортирането е завършено успешно

en: Settings saved
bg_BG: Настройките са записани

en: Please, enable JavaScript in Your browser.
bg_BG: Моля, активирайте JavaScript в браузъра си.

en: Custom image size was changed. You need to update gallery images.
bg_BG: Размерът на потребителското изображение е променен. Трябва да актуализирате изображенията в галерията.

en: Update Images
bg_BG: Актуализиране на изображенията

en: Gallery Images
bg_BG: Снимки на Галерията

en: The number of images you can add to the gallery depends on your server settings. If you have problems saving the gallery, try reducing the number of images in it.
bg_BG: Броят на изображенията, които можете да добавите в галерията, зависи от настройките на сървъра. Ако имате проблеми със запазването на галерията, опитайте да намалите броя на изображенията в нея.

en: Images adding requires JavaScript.
bg_BG: Добавянето на изображения изисква JavaScript.

en: Add Media
bg_BG: Добавяне на медиен файл

en: The grid view for the Gallery images requires JavaScript.
bg_BG: Изгледът на решетката за изображенията в галерията изисква JavaScript.

en: Switch to the list view
bg_BG: Преминаване към изглед на списъка

en: Create Slider
bg_BG: Създаване на плъзгач

en: Activate
bg_BG: Активиране

en: Install Now
bg_BG: Инсталиране сега

en: Create New Slider
bg_BG: Създаване на нов плъзгач

en: Click to create a new slider using gallery images. Slider plugin is required.
bg_BG: Щракнете, за да създадете нов плъзгач с помощта на изображения от галерията. Изисква се плъгин за плъзгачи.

en: Single Gallery Settings
bg_BG: Настройки на единична галерия

en: Enable to configure single gallery settings and disable %s.
bg_BG: Активирайте, за да конфигурирате настройките на единичната галерия и деактивирайте %s.

en: Close
bg_BG: Затвори

en: Gallery Layout
bg_BG: Оформление на галерията

en: Grid
bg_BG: Таблица

en: Carousel
bg_BG: Въртележка

en: Tilled
bg_BG: Обработка на почвата

en: Number of Columns
bg_BG: Брой Колони

en: Number of gallery columns (default is %s).
bg_BG: Брой колони на галерията (по подразбиране е %s).

en: Image Size
bg_BG: Размер на изображението

en: Custom
bg_BG: Персонализиране

en: Maximum gallery image size. "Custom" uses the Image Dimensions values.
bg_BG: Максимален размер на изображението в галерията. "Custom" използва стойностите на Image Dimensions.

en: Custom Image Size
bg_BG: Персонализиран размер на изображението

en: px
bg_BG: пиксел

en: Adjust these values based on the number of columns in your gallery. This won't effect the full size of your images in the lightbox.
bg_BG: Регулирайте тези стойности в зависимост от броя на колоните в галерията. Това няма да се отрази на пълния размер на изображенията в светлинната кутия.

en: Crop Images
bg_BG: Отразени снимки

en: Enable to crop images using the sizes defined for Custom Image Size. Disable to resize images automatically using their aspect ratio.
bg_BG: Разрешете изрязването на изображенията, като използвате размерите, дефинирани за Custom Image Size. Деактивирайте, за да променяте размера на изображенията автоматично, като използвате тяхното съотношение на страните.

en: Select crop position base (by default: center).
bg_BG: Изберете база за позицията на културата (по подразбиране: център).

en: Image Title
bg_BG: Заглавие на изображението

en: Enable to display image title along with the gallery image.
bg_BG: Разрешете показването на заглавието на изображението заедно с изображението на галерията.

en: Image Title Position
bg_BG: Заглавие на изображението Позиция

en: Below images
bg_BG: Изображения по-долу

en: On mouse hover
bg_BG: При преминаване с мишката

en: Image Border
bg_BG: Рамка на снимката

en: Enable images border using the styles defined for Image Border Size and Color options.
bg_BG: Активирайте рамката на изображенията, като използвате стиловете, определени за опциите Image Border Size (Размер на рамката на изображението) и Color (Цвят).

en: Image Border Size
bg_BG: Размер на границата на изображението

en: Gallery image border width (default is %s).
bg_BG: Ширина на рамката на изображението на галерията (по подразбиране е %s).

en: Image Border Color
bg_BG: Цвят на границата на изображението

en: Unclickable Thumbnail Images
bg_BG: Миниатюрни изображения, които не могат да бъдат кликнати

en: Enable to make the images in a single gallery unclickable and hide their URLs. This option also disables Lightbox.
bg_BG: Позволява да направите изображенията в една галерия некликаеми и да скриете техните URL адреси. Тази опция също така деактивира Lightbox.

en: Pagination
bg_BG: Странициране

en: Enable pagination for images to limit number of images displayed on a single gallery page.
bg_BG: Активирайте странирането на изображенията, за да ограничите броя на изображенията, показвани на една страница на галерията.

en: Number of Images
bg_BG: Брой изображения

en: Number of images displayed per page (default is %d).
bg_BG: Брой изображения, показвани на страница (по подразбиране е %d).

en: Sort Images by
bg_BG: Сортиране на изображенията по

en: Manually (default)
bg_BG: Ръчно (по подразбиране)

en: Image ID
bg_BG: ID изображение

en: Name
bg_BG: Име

en: Select images sorting order in your gallery. By default, you can sort images manually in the images tab.
bg_BG: Изберете реда на подреждане на изображенията в галерията си. По подразбиране можете да сортирате изображенията ръчно в раздела с изображения.

en: Arrange Images by
bg_BG: Подредете изображенията по

en: Ascending (e.g. 1, 2, 3; a, b, c)
bg_BG: Възходящо (напр. 1, 2, 3; a, b, c)

en: Descending (e.g. 3, 2, 1; c, b, a)
bg_BG: Низходящо (напр. 3, 2, 1; c, b, a)

en: Back Link
bg_BG: Обратна връзка

en: Enable to show a back link in a single gallery page which navigate to a previous page.
bg_BG: Разрешете показването на обратна връзка в една страница на галерията, която да препраща към предишна страница.

en: Back Link URL
bg_BG: Адрес на обратната връзка

en: Leave blank to use the Gallery page template or enter a custom page URL.
bg_BG: Оставете празно място, за да използвате шаблона на страницата "Галерия", или въведете персонализиран URL адрес на страницата.

en: Back Link Label
bg_BG: Етикет за обратна връзка

en: Back Link with Shortcode
bg_BG: Връзка назад с шорткод

en: Enable to display a back link on a page where shortcode is used.
bg_BG: Разрешаване на показването на обратна връзка на страница, на която се използва шорткод.

en: Disable Fancybox
bg_BG: Деактивиране на Fancybox

en: Enable to avoid possible conflicts with a 3rd party Fancybox.
bg_BG: Разрешете, за да избегнете възможни конфликти с Fancybox на трета страна.

en: Galleries Page
bg_BG: Страница с галерии

en: Base page where all existing galleries will be displayed.
bg_BG: Базова страница, на която ще се показват всички съществуващи галерии.

en: Albums Displaying
bg_BG: Показване на албуми

en: Column
bg_BG: Колона

en: Rows
bg_BG: Редове

en: Select the way galleries will be displayed on the Galleries Page.
bg_BG: Изберете начина, по който галериите ще се показват на страницата Галерии.

en: Column Alignment
bg_BG: Подравняване на колоните

en: Left
bg_BG: Ляво

en: Right
bg_BG: Дясно

en: Center
bg_BG: Център

en: Select the column alignment.
bg_BG: Изберете подравняването на колоната.

en: Cover Image Size
bg_BG: Размер на изображението на корицата

en: Maximum cover image size. Custom uses the Image Dimensions values.
bg_BG: Максимален размер на изображението на корицата. Потребителски използва стойностите на Image Dimensions.

en: Custom Cover Image Size
bg_BG: Размер на изображението на корицата по избор

en: Crop Cover Images
bg_BG: Снимки на растителното покритие

en: Enable to crop images using the sizes defined for Custom Cover Image Size. Disable to resize images automatically using their aspect ratio.
bg_BG: Разрешете изрязването на изображенията, като използвате размерите, определени за Custom Cover Image Size (Размер на изображението на корицата по избор). Деактивирайте, за да променяте размера на изображенията автоматично, като използвате тяхното съотношение на страните.

en: Cover Image Border
bg_BG: Граница на изображението на корицата

en: Enable cover images border using the styles defined for Image Border Size and Color.
bg_BG: Активирайте рамката на изображенията на корицата, като използвате стиловете, определени за Image Border Size (Размер на рамката на изображението) и Color (Цвят).

en: Cover Image Border Size
bg_BG: Размер на границата на изображението на корицата

en: Cover image border width (default is %s).
bg_BG: Ширина на рамката на изображението на корицата (по подразбиране е %s).

en: Cover Image Border Color
bg_BG: Цвят на границата на изображението на корицата

en: Sort Albums by
bg_BG: Сортиране на албуми по

en: Select galleries sorting order in your galleries page.
bg_BG: Изберете реда на сортиране на галериите в страницата с галерии.

en: Arrange Albums by
bg_BG: Подреждане на албуми по

en: Enable to display all images in the lightbox after clicking cover image or URL instead of going to a single gallery page.
bg_BG: Разрешете показването на всички изображения в светлинния прозорец, след като щракнете върху изображението на корицата или URL адреса, вместо да преминавате към една страница на галерията.

en: Read More Link Label
bg_BG: Етикет на връзката

en: Lightbox Settings
bg_BG: Настройки на Lightbox

en: Enable Lightbox
bg_BG: Активиране на Lightbox

en: Enable to show the lightbox when clicking on gallery images.
bg_BG: Разрешаване на показването на светлинния прозорец при кликване върху изображенията в галерията.

en: Select the maximum gallery image size for the lightbox view. "Default" will display the original, full size image.
bg_BG: Изберете максималния размер на изображението на галерията за изгледа на светлинната кутия. "По подразбиране" ще покаже оригиналното изображение в пълен размер.

en: Overlay Color
bg_BG: Цвят на горния лист

en: Overlay Opacity
bg_BG: Прозрачност на повърхностния слой

en: Lightbox overlay opacity. Leave blank to disable opacity (default is %1$s, max is %2$s).
bg_BG: Непрозрачност на наслагването на светлинната кутия. Оставете празно, за да деактивирате непрозрачността (по подразбиране е %1$s, максималната стойност е %2$s).

en: Slideshow
bg_BG: Слайдшоу

en: Enable to start the slideshow automatically when the lightbox is used.
bg_BG: Активирайте автоматичното стартиране на слайдшоуто, когато се използва светлинната кутия.

en: Slideshow Duration
bg_BG: Продължителност на слайдшоуто

en: ms
bg_BG: мс

en: Slideshow interval duration between two images.
bg_BG: Продължителност на интервала между две изображения в слайдшоуто.

en: Lightbox Helpers
bg_BG: Помощници за Lightbox

en: Enable to display the lightbox toolbar and arrows.
bg_BG: Разрешете показването на лентата с инструменти и стрелките на светлинната кутия.

en: Lightbox Thumbnails
bg_BG: Миниатюри на Lightbox

en: Enable to use a lightbox helper navigation between images.
bg_BG: Разрешаване на използването на помощна навигация Lightbox между изображенията.

en: Lightbox Thumbnails Position
bg_BG: Позиция на миниатюрите в Lightbox

en: Top
bg_BG: Горе

en: Lightbox Button Label
bg_BG: Етикет на бутона Lightbox

en: Read More
bg_BG: Прочети повече

en: Download Button
bg_BG: Бутон за изтегляне

en: Enable to display download button.
bg_BG: Разрешаване на показването на бутона за изтегляне.

en: Display Arrows
bg_BG: Показване на стрелките

en: Enable to display arrows.
bg_BG: Разрешете показването на стрелките.

en: Single Lightbox
bg_BG: Единична кутия за светлина

en: Enable to use a single lightbox for multiple galleries located on a single page.
bg_BG: Позволява използването на един лайтбокс за няколко галерии, разположени на една страница.

en: Social Sharing Buttons Settings
bg_BG: Настройки на бутоните за споделяне в социалните мрежи

en: Social Buttons
bg_BG: Социални бутони

en: Enable social sharing buttons in the lightbox.
bg_BG: Активирайте бутоните за споделяне в социалните мрежи в светлинната кутия.

en: Social Networks
bg_BG: Социални мрежи

en: Counter
bg_BG: Брояч

en: Enable to show likes counter for each social button.
bg_BG: Разрешете показването на брояч на харесванията за всеки социален бутон.

en: Demo Data
bg_BG: Демонстрационни данни

en: Install demo data to create galleries with images, post with shortcodes and page with a list of all galleries.
bg_BG: Инсталирайте демо данни, за да създадете галерии с изображения, публикации с шорткъти и страница със списък на всички галерии.

en: Export to CSV
bg_BG: Експортиране в CSV

en: Export Now
bg_BG: Експортирайте сега

en: Import from CSV
bg_BG: Импортиране от CSV

en: Import Now
bg_BG: Внос сега

en: Gallery Post Type
bg_BG: Тип публикация в галерията

en: Enable to avoid conflicts with other gallery plugins installed. All galleries created earlier will stay unchanged. However, after enabling we recommend to check settings of other plugins where "gallery" post type is used.
bg_BG: Разрешете, за да избегнете конфликти с други инсталирани плъгини за галерии. Всички галерии, създадени по-рано, ще останат непроменени. Въпреки това, след като разрешите, препоръчваме да проверите настройките на други плъгини, в които се използва тип публикация "галерия".

en: Gallery Slug
bg_BG: Галерия Slug

en: Enter the unique gallery slug.
bg_BG: Въведете уникалния слог на галерията.

en: ShortPixel Image Optimizer
bg_BG: Оптимизатор на изображения ShortPixel

en: Enable to apply ShortPixel optimizer to gallery images.
bg_BG: Разрешаване на прилагането на оптимизатора ShortPixel към изображенията в галерията.

en: API Key
bg_BG: API Ключ

en: Input API Key. If you don't have an API Key, please  %s
bg_BG: Въвеждане на API ключ. Ако не разполагате с API ключ, моля %s

en:  sign up to get your API key
bg_BG:  регистрирайте се, за да получите своя API ключ

en: Activate Now
bg_BG: Активирай сега

en: Enable to include galleries to your website search.
bg_BG: Дайте възможност за включване на галерии в търсенето на вашия уебсайт.

en: %s is required.
bg_BG: %s е задължително.

en: A list or dropdown of Gallery categories.
bg_BG: Списък или падащо меню с категориите на галерията.

en: Select Gallery Category
bg_BG: Изберете категория на галерията

en: Title:
bg_BG: Заглавие:

en: Display as dropdown
bg_BG: Показване като падащо меню

en: Show gallery counts
bg_BG: Показване на броя на галериите

en: Show hierarchy
bg_BG: Покажи Йерархично

en: Displays the latest galleries and a link to the Galleries page.
bg_BG: Показва най-новите галерии и връзка към страницата Галерии.

en: Latest Galleries
bg_BG: Последни галерии

en: No galleries
bg_BG: Без галерии

en: View more
bg_BG: Виж повече

en: Button Text
bg_BG: Текст на бутона

en: Link to the Galleries Page
bg_BG: Връзка към страницата с галериите

en: Number of Galleries to Display
bg_BG: Брой галерии за показване

en: Gallery Hover Color
bg_BG: Цвят на ховъра на галерията

en: Install Demo Data
bg_BG: Инсталирай демо

en: Remove Demo Data
bg_BG: Премахване на демо данни

en: Delete demo data and restore old plugin settings.
bg_BG: Изтриване на демо данните и възстановяване на старите настройки на плъгина.

en: Yes, install demo data
bg_BG: Да, инсталирайте демо данни

en: Are you sure you want to install demo data?
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да инсталирате демо данни?

en: Yes, remove demo data
bg_BG: Да, премахнете демо данните

en: Are you sure you want to remove demo data?
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да премахнете демо данните?

en: No, go back to the settings page
bg_BG: Не, върнете се на страницата с настройки

en: Can not get demo data.
bg_BG: Не мога да получа демо данни.

en: Demo settings already installed.
bg_BG: Вече са инсталирани демонстрационни настройки.

en: Demo data installed successfully.
bg_BG: Демонстрационните данни са инсталирани успешно.

en: View post with shortcodes
bg_BG: Преглед на публикацията с шорткъти

en: View page with examples
bg_BG: Преглед на страницата с примери

en: Installation of demo data with some errors occurred.
bg_BG: Инсталиране на демо данни с някои грешки.

en: Posts data is missing.
bg_BG: Липсват данни за постовете.

en: Demo data have already been removed.
bg_BG: Демонстрационните данни вече са премахнати.

en: Demo data successfully removed.
bg_BG: Демо данните са успешно премахнати.

en: Removing demo data with some errors occurred.
bg_BG: Извършено е премахване на демо данни с някои грешки.

en: Close notice
bg_BG: Известие за затваряне

en: Do you want to install demo content and settings for %s now?
bg_BG: Искате ли да инсталирате демо съдържание и настройки за %s сега?
