Gallery - en to uk_UA translation catalogue (268 entries)

en: "Order" field on the gallery edit page
uk_UA: Поле "Порядок розміщення" на сторінці редагування

en: %s Settings
uk_UA: Налаштування %s

en: %s is required.
uk_UA: Потребується %s.

en: A list or dropdown of Gallery categories.
uk_UA: Список чи випадаюче меню категорій галерей.

en: Activate Now
uk_UA: Активувати зараз

en: Add Gallery Category
uk_UA: Додати категорію галерей

en: Add Media
uk_UA: Додати медіафайл

en: Add New Gallery
uk_UA: Додати нову галерею

en: Add New Gallery Category
uk_UA: Додати нову категорію галерей

en: Add a gallery cover including featured image, description, and a link to your single gallery using the following shortcode:
uk_UA: Додайте альбом галереї, включаючи головне зображення, опис і посилання на повну галерею за допомогою наступного шорткода:

en: Add a single gallery with images to your posts, pages, custom post types or widgets by using the following shortcode:
uk_UA: Додайте одну галерею із зображеннями в ваші записи, сторінки, користувацьки типи записів або віджети за допомогою наступного шорткода:

en: Adjust these values based on the number of columns in your gallery. This won't effect the full size of your images in the lightbox.
uk_UA: Відрегулюйте ці значення з урахуванням числа колонок у вашій галереї. Це не впливає на розміри повного зображення в лайтбоксі.

en: Albums Displaying
uk_UA: Відображення альбомів

en: All Gallery Categories
uk_UA: Усі категорії галерей

en: All images were updated.
uk_UA: Усі зображення оновлено.

en: Alt Text
uk_UA: Альтернативний текст

en: Apply
uk_UA: Застосувати

en: Are you sure you want to install demo data?
uk_UA: Ви впевнені, що бажаєте встановити демо-дані?

en: Are you sure you want to remove demo data?
uk_UA: Ви впевнені, що бажаєте видалити демо-дані?

en: Arrange Albums by
uk_UA: Сортування альбомів за

en: Arrange Images by
uk_UA: Сортувати зображення

en: Ascending (e.g. 1, 2, 3; a, b, c)
uk_UA: За зростанням (наприклад, 1, 2, 3; а, б, в)

en: Attach
uk_UA: Прикріпити

en: Author
uk_UA: Автор

en: Back Link
uk_UA: Зворотнє посилання

en: Back Link Label
uk_UA: Текст зворотнього посилання

en: Back Link URL
uk_UA: URL зворотнього посилання

en: Back Link with Shortcode
uk_UA: Зворотнє посилання у шорткоді

en: Back link custom page URL. Leave blank to use Gallery page template.
uk_UA: Користувацький URL для зворотнього посилання. Залиште порожнім, щоб використовувати сторінку галерей.

en: Base page where all existing galleries will be displayed.
uk_UA: Базова сторінка, на якій будуть відображатися всі існуючі галереї.

en: Bulk Actions
uk_UA: Групові дії

en: Bulk Select
uk_UA: Вибір

en: Can not get demo data.
uk_UA: Неможливо отримати демо-дані.

en: Cancel Selection
uk_UA: Скасувати вибір

en: Center
uk_UA: Центр

en: Close
uk_UA: Закрити

en: Close notice
uk_UA: Закрити повідомлення

en: Column
uk_UA: У колонку

en: Column Alignment
uk_UA: Вирівнювання колонки

en: Comment count
uk_UA: Кількість коментарів

en: Counter
uk_UA: Лічильник

en: Cover
uk_UA: Альбом

en: Cover Image Border
uk_UA: Рамка для зображення альбому

en: Cover Image Border Color
uk_UA: Колір рамки зображення альбому

en: Cover Image Border Size
uk_UA: Розмір рамки зображення альбому

en: Cover Image Size
uk_UA: Розмір зображення альбому

en: Cover Settings
uk_UA: Налаштування альбому

en: Cover image border width (default is %s)
uk_UA: Ширина рамки для зображення альбому (за замовчуванням %s)

en: Crop Cover Images
uk_UA: Обрізка зображення альбому

en: Crop Images
uk_UA: Обрізка зображень

en: Crop Position
uk_UA: Позиція обрізки

en: Custom
uk_UA: Користувацький

en: Custom Code
uk_UA: Користувацький код

en: Custom Cover Image Size
uk_UA: Користувацький розмір зображення альбому

en: Custom Image Size
uk_UA: Користувацький розмір зображення

en: Custom image size was changed. You need to update gallery images.
uk_UA: Користувацький розмір зображення був змінений. Вам необхідно оновити зображення галерей.

en: Date
uk_UA: Дата

en: Delete Permanently
uk_UA: Видалити назавжди

en: Delete Selected
uk_UA: Видалити вибране

en: Delete demo data and restore old plugin settings.
uk_UA: Видалити демо-дані та відновити старі налаштування плагіну.

en: Delete from Gallery
uk_UA: Видалити з галереї

en: Demo Data
uk_UA: Демо-дані

en: Demo data have already been removed.
uk_UA: Демо-дані вже видалені.

en: Demo data installed successfully.
uk_UA: Демо-дані успішно встановлені.

en: Demo data successfully removed.
uk_UA: Демо-дані успішно видалені.

en: Demo settings already installed.
uk_UA: Налаштування демо вже встановлені.

en: Descending (e.g. 3, 2, 1; c, b, a)
uk_UA: За зменшенням (наприклад, 3, 2, 1; в, б, а)

en: Description
uk_UA: Опис

en: Deselect
uk_UA: Скасувати вибір

en: Dimensions
uk_UA: Розміри

en: Display an album image with the description and the link to a single gallery page
uk_UA: Відобразити зображення альбому з описом і посиланням на окрему сторінку галереї

en: Display as dropdown
uk_UA: У вигляді випадаючого меню

en: Do you want to install demo content and settings for %s? (You can do this later using Import / Export settings)
uk_UA: Ви хочете встановити демо-контент і налаштування для %s? (Ви можете зробити це пізніше, використовуючи налаштування Імпорту / Експорту)

en: Download Button
uk_UA: Кнопка "Завантажити"

en: Download high resolution image
uk_UA: Завантажити зображення у високій роздільності

en: Edit
uk_UA: Змінити

en: Edit &#8220;%s&#8221;
uk_UA: Редагувати &#8220;%s&#8221;

en: Edit Attachment Info
uk_UA: Змінити інформацію зображення

en: Edit Gallery
uk_UA: Редагувати галерею

en: Edit Gallery Category
uk_UA: Редагувати категорію галерей

en: Edit Image Info
uk_UA: Редагувати інформацію зображення

en: Edit more details
uk_UA: Змінити деталі

en: Empty Trash
uk_UA: Очистити кошик

en: Enable Lightbox
uk_UA: Увімкнути лайтбокс

en: Enable cover images border using the styles defined for Image Border Size and Color.
uk_UA: Увімкнути рамку зображення альбому з використанням стилів, зазначених для Кольору і Розміру рамки.

en: Enable images border using the styles defined for Image Border Size and Color options.
uk_UA: Увімкнути рамку зображення з використанням стилів, зазначених для Кольору і Розміру рамки.

en: Enable pagination for images to limit number of images displayed on a single gallery page.
uk_UA: Включити посторінкову навігацію для зображень, щоб обмежити кількість зображень, що відображаються на одній сторінці галереї.

en: Enable social sharing buttons in the lightbox.
uk_UA: Увімкніть соціальні кнопки в лайтбоксі.

en: Enable to avoid conflicts with other gallery plugins installed. All galleries created earlier will stay unchanged. However, after enabling we recommend to check settings of other plugins where "gallery" post type is used.
uk_UA: Увімкніть, щоб уникнути конфліктів з іншими встановленими плагінами галерей. Всі створені раніше галереї залишаться без змін. Однак, після перейменування перевірте, будь ласка, налаштування інших плагінів, де використовується тип запису "gallery".

en: Enable to configure single gallery settings and disable %s.
uk_UA: Увімкніть щоб налаштувати цю галерею і відключити %s.

en: Enable to crop images using the sizes defined for Custom Cover Image Size. Disable to resize images automatically using their aspect ratio.
uk_UA: Увімкніть, щоб обрізати зображення, використовуючи розміри, визначені для користувацького розміру зображення альбому. Вимкніть, щоб змінити розмір зображення автоматично, використовуючи їх пропорції.

en: Enable to crop images using the sizes defined for Custom Image Size. Disable to resize images automatically using their aspect ratio.
uk_UA: Увімкніть, щоб обрізати зображення, використовуючи розміри, визначені для користувацького розміру зображення. Вимкніть, щоб змінити розмір зображення автоматично, використовуючи їх пропорції.

en: Enable to display a back link on a page where shortcode is used.
uk_UA: Увімкніть, щоб відображати зворотнє посилання на сторінку при використанні шорткода.

en: Enable to display all images in the lightbox after clicking cover image or URL instead of going to a single gallery page.
uk_UA: Увімкніть, щоб відображати всі зображення в лайтбоксі після натискання на зображення альбому або URL замість переходу на окрему сторінку галереї.

en: Enable to display download button.
uk_UA: Увімкніть, щоб показати посилання на завантаження оригінального зображення.

en: Enable to display image title along with the gallery image.
uk_UA: Увімкніть, щоб відобразити назву зображення разом із зображенням галереї.

en: Enable to display the lightbox toolbar and arrows.
uk_UA: Увімкніть для того, щоб показати панель інструментів та кнопки навігації.

en: Enable to include galleries to your website search.
uk_UA: Включити галерею в пошук на вашому сайті.

en: Enable to make the images in a single gallery unclickable and hide their URLs. This option also disables Lightbox.
uk_UA: Увімкніть, щоб зробити мініатюри зображень в галереї неклікабельнимі, а також не відображати їх посилання. Ця опція також відключає лайтбокс.

en: Enable to open URLs above in a new tab.
uk_UA: Увімкніть, щоб відкрити вказаний вище URL в новій вкладці.

en: Enable to show a back link in a single gallery page which navigate to a previous page.
uk_UA: Включити, щоб показати зворотнє посилання на сторінці галереї, яке перейде до попередньої сторінки.

en: Enable to show likes counter for each social button (not available for Google +1).
uk_UA: Увімкніть, щоб показати лічильник для кожної соціальної кнопки (недоступно для Google+1).

en: Enable to show the lightbox when clicking on gallery images.
uk_UA: Увімкніть, щоб показати лайтбокс при натисканні на зображення галереї.

en: Enable to start the slideshow automatically when the lightbox is used.
uk_UA: Увімкніть для автоматичного запуску слайд-шоу при використанні лайтбоксу.

en: Enable to use a lightbox helper navigation between images.
uk_UA: Дозволити використовувати допоміжні елементи лайтбоксу для навігації між зображеннями.

en: Enable to use a single lightbox for multiple galleries located on a single page.
uk_UA: Увімкніть, щоб використовувати один лайтбокс для декількох галерей, розташованих на одній сторінці.

en: Enter the unique gallery slug.
uk_UA: Введіть унікальний слаґ галереї.

en: Enter your custom URL to link this image to other page or file. Leave blank to open a full size image.
uk_UA: Введіть свій власний URL, щоб зв'язати це зображення з іншою сторінкою або файлом. Залиште порожнім, щоб відкрити повнорозмірне зображення.

en: Error.
uk_UA: Помилка.

en: Featured Image
uk_UA: Зображення альбому

en: File
uk_UA: Файл

en: File name
uk_UA: Назва файлу

en: File type
uk_UA: Тип файлу

en: Filter
uk_UA: Фільтр

en: Find Gallery Category
uk_UA: Знайти категорію галерей

en: Galleries
uk_UA: Галереї

en: Galleries Page
uk_UA: Сторінка галерей

en: Gallery
uk_UA: Галерея

en: Gallery Categories
uk_UA: Категорії галерей

en: Gallery Categories list
uk_UA: Список категорій галерей

en: Gallery Categories list navigation
uk_UA: Навігація списку категорій галерей

en: Gallery Category
uk_UA: Категорія галерей

en: Gallery ID
uk_UA: ID галереї

en: Gallery Images
uk_UA: Зображення галереї

en: Gallery Layout
uk_UA: Макет галереї

en: Gallery Post Type
uk_UA: Тип запису галереї

en: Gallery Settings
uk_UA: Налаштування Галерей

en: Gallery Shortcode
uk_UA: Шорткод галереї

en: Gallery Slug
uk_UA: Слаґ галереї

en: Gallery image border width (default is %s)
uk_UA: Ширина рамки для зображень галереї (за замовчуванням %s)

en: Global Settings
uk_UA: Загальні налаштування

en: Go Pro
uk_UA: Оновитися до Pro

en: Grid
uk_UA: Сітка

en: Grid View
uk_UA: У вигляді сітки

en: Image
uk_UA: Зображення

en: Image Border
uk_UA: Рамка зображення

en: Image Border Color
uk_UA: Колір рамки зображень

en: Image Border Size
uk_UA: Розмір рамки зображення

en: Image ID
uk_UA: ID зображення

en: Image Size
uk_UA: Розмір зображення

en: Image Title
uk_UA: Назва зображення

en: Image Title Position
uk_UA: Розташування назви зображення

en: Image size not defined
uk_UA: Неможливо визначити розмір зображення

en: Images
uk_UA: Зображення

en: Images adding requires JavaScript.
uk_UA: Додавання зображень вимагає використання JavaScript.

en: Import / Export
uk_UA: Імпорт / Експорт

en: Insert
uk_UA: Додати

en: Insert Media
uk_UA: Додати медіафайл

en: Install Demo Data
uk_UA: Встановити демо-дані

en: Install Now
uk_UA: Встановити зараз

en: Install demo data to create galleries with images, post with shortcodes and page with a list of all galleries.
uk_UA: Встановіть демо-дані, щоб створити галереї з зображеннями, запис з шорткодами і сторінку зі списком усіх галерей.

en: Installation of demo data with some errors occurred.
uk_UA: Установка демо-даних пройшла із помилками.

en: Instant Lightbox
uk_UA: Миттєвий лайтбокс

en: Invalid path
uk_UA: Невірний шлях до зображення

en: Last modified date
uk_UA: Дата останньої зміни

en: Left
uk_UA: Ліво

en: License Key
uk_UA: Ліцензійний ключ

en: Lightbox
uk_UA: Лайтбокс

en: Lightbox Button Label
uk_UA: Текст кнопки в лайтбоксі

en: Lightbox Button URL
uk_UA: Посилання для кнопки в лайтбоксі

en: Lightbox Helpers
uk_UA: Допоміжні елементи лайтбоксу

en: Lightbox Settings
uk_UA: Налаштування лайтбоксу

en: Lightbox Thumbnails
uk_UA: Мініатюри в лайтбоксі

en: Lightbox Thumbnails Position
uk_UA: Розташування мініатюр в лайтбоксі

en: Lightbox overlay opacity. Leave blank to disable opacity (default is %s, max is %s).
uk_UA: Прозорість підкладки лайтбоксу. Залиште порожнім, щоб відключити прозорість (за замовчуванням %s, максимум %s).

en: List View
uk_UA: У вигляді списку

en: Manually (default)
uk_UA: Вручну (за замовчуванням)

en: Maximum cover image size. Custom uses the Image Dimensions values.
uk_UA: Максимальний розмір зображення альбому. Користувацький використовує значення Розмірів зображення.

en: Maximum gallery image size. "Custom" uses the Image Dimensions values.
uk_UA: Максимальний розмір зображень галереї. Користувацький використовує значення, зазначені в полі Розміри зображення.

en: Misc
uk_UA: Різне

en: Name
uk_UA: Назва

en: New Gallery
uk_UA: Нова галерея

en: New Gallery Category
uk_UA: Нова категорія галерей

en: New Tab
uk_UA: Нова вкладка

en: No Gallery Categories found
uk_UA: Не знайдено жодної категорії галерей

en: No Gallery Categories found in Trash
uk_UA: В кошику не знайдено жодної категорії галерей

en: No Gallery found
uk_UA: Жодної галереї не знайдено

en: No images found
uk_UA: Жодного зображення не знайдено

en: No images found.
uk_UA: Зображення не знайдені.

en: No, go back to the settings page
uk_UA: Ні, повернутися на сторінку налаштувань

en: Note
uk_UA: Примітка

en: Number of Columns
uk_UA: Кількість колонок

en: Number of Images
uk_UA: Кількість зображень

en: Number of gallery columns (default is %s).
uk_UA: Кількість колонок галерей (за замовчуванням - %s).

en: Number of images displayed per page (default is %d).
uk_UA: Кількість зображень, що відображаються на одній сторінці (за замовчуванням %d).

en: On mouse hover
uk_UA: По наведенню миші

en: Overlay Color
uk_UA: Колір підкладки

en: Overlay Opacity
uk_UA: Прозорість підкладки

en: Pagination
uk_UA: Посторінкова навігація

en: Parent Gallery Category
uk_UA: Батьківська категорія галерей

en: Please, enable JavaScript in Your browser.
uk_UA: Будь ласка, увімкніть JavaScript у вашому браузері.

en: Plugin Settings
uk_UA: Налаштування плагіна

en: Plugin updates only PNG, JPEG, GIF, WPMP or XBM filetype. For other, please reload images manually.
uk_UA: Плагін може оновити тільки такі типи файлів: PNG, JPEG, GIF, XBM або WPMP. Для інших типів, будь ласка, перезавантажте зображення вручну.

en: Posts data is missing.
uk_UA: Дані постів відсутні.

en: Random
uk_UA: Довільно

en: Read More
uk_UA: Дізнатися більше

en: Read More Link Label
uk_UA: Текст посилання Дізнатися більше

en: Remove Demo Data
uk_UA: Видалити демо-дані

en: Remove Image from Gallery
uk_UA: Видалити зображення з галереї

en: Remove from Gallery
uk_UA: Видалити з галереї

en: Removing demo data with some errors occurred.
uk_UA: Видалення демо-даних пройшло із помилками.

en: Restore
uk_UA: Відновити

en: Return to all albums
uk_UA: Повернутись до всіх альбомів

en: Right
uk_UA: Право

en: Rows
uk_UA: У ряд

en: Search Galleries
uk_UA: Шукати галереї

en: See images &raquo;
uk_UA: Переглянути фото &raquo;

en: Select %s
uk_UA: Вибрати %s

en: Select Gallery Category
uk_UA: Оберіть категорію галерей

en: Select bulk action
uk_UA: Вибрати групову дію

en: Select crop position base (by default: center).
uk_UA: Оберіть позицію обрізки (за замовчуванням: центр).

en: Select galleries sorting order in your category.
uk_UA: Виберіть порядок сортування галерей у вашій категорії.

en: Select galleries sorting order in your galleries page.
uk_UA: Оберіть порядок сортування галерей на сторінці галерей.

en: Select images sorting order in your gallery. By default, you can sort images manually in the images tab.
uk_UA: Оберіть порядок сортування зображень у вашій галереї. За замовчуванням, це ручне сортування зображення на вкладці зображень.

en: Select the column alignment.
uk_UA: Оберіть вирівнювання колонки.

en: Select the maximum gallery image size for the lightbox view. "Default" will display the original, full size image.
uk_UA: Оберіть максимальний розмір зображень галереї для перегляду в лайтбоксі. За замовчуванням буде відображатися оригінал, повний розмір.

en: Select the way galleries will be displayed on the Galleries Page.
uk_UA: Оберіть, як галереї відображатимуться на сторінці Галерей.

en: Settings
uk_UA: Налаштування

en: Settings saved
uk_UA: Налаштування збережено

en: Shortcode
uk_UA: Шорткод

en: Show gallery counts
uk_UA: Показати кількість галерей

en: Show hierarchy
uk_UA: Показати ієрархію

en: Single Gallery Settings
uk_UA: Налаштування галереї

en: Single Lightbox
uk_UA: Один лайтбокс

en: Slideshow
uk_UA: Слайд-шоу

en: Slideshow Duration
uk_UA: Інтервал часу

en: Slideshow interval duration between two images.
uk_UA: Інтервал перемикання між двома зображеннями.

en: Social
uk_UA: Соціальне

en: Social Buttons
uk_UA: Соціальні кнопки

en: Social Networks
uk_UA: Соціальні мережі

en: Social Sharing Buttons Settings
uk_UA: Налаштування соціальних кнопок

en: Sorry, no gallery found.
uk_UA: Вибачте, жодної галереї не знайдено.

en: Sorry, nothing found.
uk_UA: Вибачте, нічого не знайдено.

en: Sort Albums by
uk_UA: Сортувати альбоми за

en: Sort Galleries in Category by
uk_UA: Сортувати галереї в категорії по

en: Sort Images by
uk_UA: Сортувати зображення за

en: Support
uk_UA: Техпідтримка

en: Switch to the list view
uk_UA: Переключитися на список

en: Switching to another mode, all unsaved data will be lost. Save data before switching?
uk_UA: При переході на інший режим, усі незбережені дані будуть втрачені. Зберегти їх перед переходом?

en: The grid view for the Gallery images requires JavaScript.
uk_UA: Перегляд зображень у вигляді сітки вимагає використання JavaScript.

en: Title
uk_UA: Назва

en: Title:
uk_UA: Заголовок:

en: Top
uk_UA: Верх

en: Trash
uk_UA: Кошик

en: URL
uk_UA: Посилання

en: Unclickable Thumbnail Images
uk_UA: Некликабельна картинка

en: Under image
uk_UA: Під зображенням

en: Update Images
uk_UA: Оновити зображення

en: Updating images...
uk_UA: Оновлення зображень...

en: Upgrade to Pro
uk_UA: Оновитися до Pro

en: View
uk_UA: Перегляд

en: View &#8220;%s&#8221;
uk_UA: Перегляд &#8220;%s&#8221;

en: View Gallery
uk_UA: Переглянути галерею

en: View Gallery Category
uk_UA: Переглянути категорію галерей

en: View page with examples
uk_UA: Перегляньте сторінку із прикладами

en: View post with shortcodes
uk_UA: Перегляньте запис із шорткодами

en: Warning
uk_UA: Увага

en: When deleting a category, the galleries that belong to this category will not be deleted. These galleries will be moved to the category %s.
uk_UA: Видалення категорії не призведе до видалення галерей з цієї категорії. Замість цього галереї з видаленої категорії будуть переміщені в категорію %s.

en: Yes, install demo data
uk_UA: Так, встановити демо-дані

en: Yes, install demo now
uk_UA: Так, встановити демо-дані зараз

en: Yes, remove demo data
uk_UA: Так, видалити демо-дані

en: You are about to remove these items from this gallery.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
uk_UA: Ви збираєтесь видалити вибрані елементи з цієї галереї.
     'Відміна' - скасувати, 'OK' - видалити.

en: You are about to remove this image from the gallery.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
uk_UA: Ви збираєтеся видалити це зображення з галереї.
     'Відміна' - скасувати, 'OK' - видалити.

en: You can add only images to the gallery
uk_UA: В галерею можна додати лише зображення

en: You can't delete default gallery category.
uk_UA: Ви не можете видалити стандартну категорію галереї.

en: ms
uk_UA: мс

en: no title
uk_UA: без назви

en: px
uk_UA: пікс
