Gallery - en to uk_UA translation catalogue (204 entries)

en: (Full URL to custom page)
uk_UA: (Повне посилання на сторінку користувача)

en: (ms)
uk_UA: (мс)

en: ASC (ascending order from lowest to highest values - 1, 2, 3; a, b, c)
uk_UA: ASC (в порядку зростання від найменшого до найбільшого значення - 1, 2, 3; а, б, в)

en: Activate
uk_UA: Активувати

en: Add Media
uk_UA: Додати Медіа

en: Add New Gallery
uk_UA: Додати нову галерею

en: Add New Gallery Category
uk_UA: Додати нову категорію галерей

en: Add gallery to the search
uk_UA: Додати галерею до пошуку

en: Add images requires JavaScript.
uk_UA: Додавання зображень вимагає використання JavaScript.

en: Add multiple gallery categories
uk_UA: Додати декілька категорій галереї

en: Add this shortcode to a page, post or widget to display a single gallery
uk_UA: Додати цей шорткод у сторінку, пост чи віджет для відображення галереї

en: All images are updated.
uk_UA: Всі зображення оновлено.

en: All plugin settings were restored.
uk_UA: Налаштування плагіну відновлені.

en: Alt tag
uk_UA: Тег "Alt"

en: Apply
uk_UA: Застосувати

en: Are you sure you want to install demo data?
uk_UA: Ві впевнені, що бажаєте встановити демо-дані?

en: Are you sure you want to remove demo data?
uk_UA: Ви впевнені, що бажаєте видалити демо-дані?

en: Attach
uk_UA: Прикріпити

en: Author
uk_UA: Автор

en: Background transparency (from 0 to 1)
uk_UA: Прозорість фону (від 0 до 1)

en: Border width in px, just numbers
uk_UA: Ширина рамки у пікселях, тільки числа

en: Bulk Actions
uk_UA: Гуртові дії

en: Bulk Select
uk_UA: Гуртовий вибір

en: Button helper
uk_UA: Допоміжні кнопки

en: By clicking on the thumbnail you'll go to the link (if the field is filled) or the image will be opened in the lightbox (if the field isn't filled)
uk_UA: Клікаючи на мініатюру, вас буде перенаправлено за посиланням (при умові, якщо поле заповнене), або зображення відкриється в лайтбоксі (якщо поле не заповнене)

en: By mouse hover
uk_UA: За наведення миші

en: Can not get demo data.
uk_UA: Неможливо отримати демо-дані.

en: Cancel Selection
uk_UA: Скасувати вибір

en: Close
uk_UA: Закрити

en: Close notice
uk_UA: Закрити повідомлення

en: Crop position
uk_UA: Обрізання

en: Custom URL
uk_UA: Кастомний URL

en: DESC (descending order from highest to lowest values - 3, 2, 1; c, b, a)
uk_UA: DESC (в порядку зменшення від найбільшого до найменшого значення - 3, 2, 1; в, б, а)

en: Date
uk_UA: Дата

en: Default
uk_UA: за замовчуванням

en: Delete Permanently
uk_UA: Видалити Повністю

en: Delete Selected
uk_UA: Видалити вибране

en: Delete demo-data and restore old plugin settings.
uk_UA: Видалити демо-дані та відновити старі налаштування плагіну.

en: Delete from Gallery
uk_UA: Видалити з галереї

en: Demo data have already been removed.
uk_UA: Демо-дані вже видалені.

en: Demo data successfully installed.
uk_UA: Демо-дані успішно встановлені.

en: Demo data successfully removed.
uk_UA: Демо-дані успішно видалені.

en: Demo options already installed.
uk_UA: Демо-дані вже встановлені.

en: Deselect
uk_UA: Скасувати вибір

en: Dimensions
uk_UA: Розміри

en: Display Like buttons in the lightbox
uk_UA: Відображати кнопки Подобається у лайтбоксі

en: Display a full size image in the lightbox
uk_UA: Відображати повне зображення в лайтбоксі

en: Display all images in the lightbox instead of going into a single gallery
uk_UA: Відображати всі зображення у лайтбоксі замість переходу до окремої галереї

en: Display an album image with the description and the link to a single gallery page
uk_UA: Відображати короткий опис зі скріншотом та посиланням на сторінку з галереєю

en: Display image text
uk_UA: Відображати текст до зображень

en: Display link to the original file under each image in the lightbox
uk_UA: Відображати лінк на оригінальний файл під кожним зображенням в лайтбоксі

en: Display the Back link
uk_UA: Відображати посилання Назад

en: Display the Back link in the shortcode
uk_UA: Відображати посилання Назад у шорткоді

en: Do not use
uk_UA: Не використовувати

en: Download
uk_UA: Завантажити

en: Download high resolution image
uk_UA: Завантажити зображення у високій якості

en: Edit
uk_UA: Редагувати

en: Edit &#8220;%s&#8221;
uk_UA: Редагувати &#8220;%s&#8221;

en: Edit Attachment
uk_UA: Редагувати прикріплений файл

en: Edit Attachment Info
uk_UA: Редагувати інформацію про прикріплений файл

en: Edit Gallery
uk_UA: Редагувати галерею

en: Edit more details
uk_UA: Редагувати деталі

en: Empty Trash
uk_UA: Очистити Корзину

en: Error.
uk_UA: Помилка.

en: File
uk_UA: Файл

en: File name
uk_UA: Назва файлу

en: File type
uk_UA: Тип файлу

en: Filter
uk_UA: Фільтр

en: For images in the lightbox
uk_UA: Для зображень в лайтбоксі

en: For the album cover
uk_UA: Для обкладинки альбому

en: For thumbnails
uk_UA: Для мініатюр

en: Galleries
uk_UA: Галереї

en: Gallery
uk_UA: Галерея

en: Gallery Categories
uk_UA: Категорії галерей

en: Gallery Category
uk_UA: Категорія галерей

en: Gallery Settings
uk_UA: Налаштування Gallery

en: Gallery Shortcode
uk_UA: Шорткод галереї

en: Gallery page (Page with Gallery Template)
uk_UA: Сторінка галереї (сторінка з шаблоном галереї)

en: Go PRO
uk_UA: Придбати PRO версію

en: Go Pro
uk_UA: Придбати Pro версію

en: Grid
uk_UA: Сітка

en: Grid View
uk_UA: Перегляд таблицею

en: Horizontal
uk_UA: Горизонтальна

en: If you install the demo-data, will be created galleries with images, demo-post with available shortcodes and page with a list of all the galleries.
uk_UA: Під час встановки демо-даних будуть створені галереї із зображеннями, пост із доступними шорткодами та сторінка зі списком всіх галерей.

en: If you upgrade to Pro version all your settings and galleries will be saved.
uk_UA: Якщо ви перейшли на PRO версію, всі налаштування і галереї буде збережено.

en: If you would like to add a Gallery to your page or post, please use %s button
uk_UA: Якщо ви хочете додати галерею на вашу сторінку або пост, будь ласка, використовуйте кнопку %s

en: Image
uk_UA: Зображення

en: Image size
uk_UA: Розмір зображення

en: Image size changes not defined
uk_UA: Зміни розміру зображення не визначено

en: Image size not defined
uk_UA: Розмір зображення не визначено

en: Images with border
uk_UA: Зображення з рамкою

en: Insert
uk_UA: Додати

en: Insert Media
uk_UA: Додати Медіа

en: Install Demo Data
uk_UA: Встановити демо-дані

en: Install Gallery Categories plugin to add unlimited number of categories.
uk_UA: Встановити плагін Gallery Categories, щоб мати змогу додати необмежену кількість категорій.

en: Install demo data
uk_UA: Встановити демо-дані

en: Install now
uk_UA: Встановити

en: Install plugin
uk_UA: Встановити плагін

en: Installation of demo data with some errors occurred.
uk_UA: Установка демо-даних пройшла з помилками.

en: Invalid path
uk_UA: Невірний шлях

en: Learn More
uk_UA: Дізнатись більше

en: Learn more
uk_UA: Докладніше

en: Lightbox background
uk_UA: Фон лайтбоксу

en: List View
uk_UA: Перегляд списком

en: Most Used
uk_UA: Часто вживані

en: New Gallery
uk_UA: Нова галерея

en: No Gallery found
uk_UA: Галерею не знайдено

en: No image found.
uk_UA: Зображення не знайдено.

en: No images found
uk_UA: Зображення не знайдено

en: No, go back to the settings page
uk_UA: Ні, повернутися на сторінку налаштувань

en: Number of images in the row
uk_UA: Кількість зображень у рядку

en: Photos
uk_UA: Фото

en: Please enable JavaScript to use the option to renew images.
uk_UA: Будь ласка, увімкніть JavaScript для використання опції оновлення зображень.

en: Posts data is missing.
uk_UA: Контент запису відсутній.

en: Pro version
uk_UA: Pro версія

en: Random
uk_UA: Довільно

en: Remove Demo Data
uk_UA: Видалити демо-дані

en: Removing demo data with some errors occurred.
uk_UA: Видалення демо-данних пройшло з помилками.

en: Restore
uk_UA: Відновити

en: Return to all albums
uk_UA: Повернутись до всіх альбомів

en: Rewrite templates after update
uk_UA: Перезаписати шаблони після оновлення

en: Save Changes
uk_UA: Зберегти зміни

en: Search Galleries
uk_UA: Шукати Галереї

en: See images &raquo;
uk_UA: Дивитися зображення &raquo;

en: Select %s
uk_UA: Вибрати %s

en: Select a background color
uk_UA: Виберіть колір фону

en: Select a border color
uk_UA: Виберіть колір рамки

en: Select bulk action
uk_UA: Вибрати гуртові дії

en: Settings
uk_UA: Налаштування

en: Settings are saved
uk_UA: Налаштування збережено

en: Short display
uk_UA: Скорочене відображення

en: Shortcode
uk_UA: Шорткод

en: Single gallery view
uk_UA: Вид галереї

en: Slideshow interval
uk_UA: Інтервал між слайдами

en: Slug for gallery item
uk_UA: Назва для елементів галереї

en: Sorry, no gallery found.
uk_UA: Вибачте, жодної галереї не знайдено.

en: Sorry, nothing found.
uk_UA: Вибачте, нічого не знайдено.

en: Sort galleries
uk_UA: Сортувати галереї

en: Sort images
uk_UA: Сортувати зображення

en: Start Your Trial
uk_UA: Отримати пробну версію

en: Start slideshow
uk_UA: Розпочати слайд-шоу

en: Support
uk_UA: Підтримка

en: Switch to the list view
uk_UA: Увімкнути перегляд списком

en: Switching to another mode, all unsaved data will be lost. Save data before switching?
uk_UA: При переході на інший режим, всі незбережіні дані будуть втрачені. Зберегти їх перед переходом?

en: The Back link URL
uk_UA: URL для посилання Назад

en: The Back link text
uk_UA: Текст для посилання Назад

en: The Read More link text
uk_UA: Текст для посилання Дізнатися більше

en: The alt attribute specifies an alternate text for an image, if the image cannot be displayed.
uk_UA: Атрибут Alt визначає альтернативний текст для зображення, якщо зображення не може бути відображене.

en: The following files '%s' and '%s' were not found in the directory of your theme. Please copy them from the directory `%s` to the directory of your theme for the correct work of the Gallery plugin
uk_UA: В папці вашої теми файли '%s' та '%s' не знайдені. Для правильної роботи плагіну Gallery, будь ласка, скопіюйте їх з папки `%s` в папку вашої теми

en: The galleries sort order
uk_UA: Порядок сортування галерей

en: The grid view for the Gallery images requires JavaScript.
uk_UA: Перегляд зображень таблицею вимагає використання JavaScript.

en: The images sort order
uk_UA: Порядок сортування зображень

en: The lightbox helper
uk_UA: Допоміжний елемент лайтбоксу

en: The number of images per row can be less depending on the width of the parent block
uk_UA: Кількість зображень в рядку може бути менше в залежності від ширини батьківського блоку

en: This setting is available in Pro version
uk_UA: Ці установки доступні у PRO версії плагіну

en: Thumbnail helper
uk_UA: Допоміжні мініатюри

en: Title
uk_UA: Назва

en: Title for lightbox button
uk_UA: Назва кнопки лайтбоксу

en: Trash
uk_UA: Корзина

en: Turn off the checkbox, if You edited the file '%s' or '%s' file in your theme folder and You don't want to rewrite them
uk_UA: Приберіть галочку, якщо ви редагували файл '%s' або '%s' в теці тем і не хочете перезаписати зміни

en: Turn off the checkbox, if you want to display text just in a lightbox
uk_UA: Приберіть позначку, якщо ви хочете відображати текст тільки у лайтбоксі

en: Under image
uk_UA: Під зображенням

en: Unlock premium options by upgrading to Pro version
uk_UA: Відкрийте додаткові опції, перейшовши на Pro версію

en: Update images for gallery
uk_UA: Оновити всі зображення галереї

en: Updating images...
uk_UA: Оновлення зображень…

en: Use pagination for images
uk_UA: Використовувати пагінацію для зображень

en: Use single lightbox for multiple galleries on one page
uk_UA: Використовувати один лайтбокс для багатьох галерей на сторінці

en: Use this shortcode to display an album image with the description and the link to a single gallery page
uk_UA: Вивести короткий опис зі скріншотом та посиланням на сторінку з галереєю

en: Using
uk_UA: Використовуючи

en: Vertical
uk_UA: Вертикальна

en: View
uk_UA: Перегляд

en: View &#8220;%s&#8221;
uk_UA: Перегляд &#8220;%s&#8221;

en: View Gallery
uk_UA: Переглянути галерею

en: View page with examples
uk_UA: Перегляньте сторінку із прикладами

en: View post with shortcodes
uk_UA: Перегляньте запис із шорткодами

en: Warning
uk_UA: Увага

en: We can update only PNG, JPEG, GIF, WPMP or XBM filetype. For other, please, manually reload image.
uk_UA: Можливі оновлення лише файлів у форматах PNG, JPEG, GIF, WPMP чи XBM. В інших випадках, будь ласка, перезавантажте зображення вручну.

en: When using the gallery template or a shortcode with `%s` parameter
uk_UA: Коли використовується темплейт галереї або шорткод з параметром  `%s`

en: WordPress will create a new thumbnail with the specified dimensions when you upload a new photo.
uk_UA: Коли ви завантажите нове зображення, WordPress створить іконки відповідно до заданих розмірів.

en: Yes, install demo data
uk_UA: Так, встановити демо-дані

en: Yes, remove demo data
uk_UA: Так, видалити демо-дані

en: You are about to delete these items from this gallery.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
uk_UA: Ви збираєтесь видалити вибрані елементи з галереї. 
    'Відміна' - скасувати, 'OK' - видалити.

en: You can add only images to the gallery
uk_UA: В галерею можна додати лише зображення

en: You can add the Gallery to your page or post by clicking on %s button in the content edit block using the Visual mode. If the button isn't displayed, please use the shortcode %s, where * stands for gallery ID
uk_UA: Ви можете додати Галерею на вашу сторінку або пост, натиснувши на кнопку %s в блоці редагування контенту в режимі Visual. Якщо кнопка не відображається, будь ласка, використовуйте шорткод %s, де * позначає ID галереї

en: You can add the Gallery to your page or post by clicking on %s button in the content edit block using the Visual mode. If the button isn't displayed, please use the shortcode below
uk_UA: Ви можете додати Галерею на вашу сторінку або пост, натиснувши на кнопку %s в блоці редагування контенту в режимі Visual. Якщо кнопка не відображається, будь ласка, використовуйте шорткод

en: by Attachment ID
uk_UA: по ID зображення

en: by Author
uk_UA: по Автору

en: by Comment count
uk_UA: за Кількістю коментарів

en: by Date
uk_UA: по Даті

en: by Gallery ID
uk_UA: по ID галереї

en: by Image Name
uk_UA: по Назві зображення

en: by Last modified date
uk_UA: по Даті останньої  зміни

en: by Sorting order (the input field for sorting order)
uk_UA: по Порядку сортування (поле введення для сортування)

en: by Sorting order in the Gallery
uk_UA: по Порядку сортування в галереї

en: by Title
uk_UA: по Назві

en: center
uk_UA: центр

en: for an acquaintance with the possibilities of the
uk_UA: для ознайомлення із можливостями плагіну

en: for any structure of permalinks except the default structure
uk_UA: для будь-якої структури посилань, за винятком стандартної структури

en: in px
uk_UA: в px

en: no title
uk_UA: без назви

en: or
uk_UA: або

en: per page
uk_UA: на сторінці

en: powered by
uk_UA: розроблений

en: width x height
uk_UA: ширина x висота
