form_maker - en to sk translation catalogue (998 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: deleted
sk: odstránené

en: Payment information
sk: Platobné údaje

en: Publish
sk: Zverejniť

en: published
sk: Zverejnené

en: Unpublish
sk: Skryť

en: unpublished
sk: skryté

en: Duplicate
sk: Kopírovať

en: duplicated
sk: skopírované

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Create new form
sk: Vytvoriť nový formulár

en: options
sk: nastavení

en: I consent collecting this data and processing it according to {{privacy_policy}} of this website.
sk: Súhlasím so zhromažďovaním týchto údajov a ich spracovaním {{privacy_policy}} tejto webovej stránky.

en: layout
sk: rozloženie

en: display options
sk: možnosti zobrazenia

en: The limit of submissions for this form has been reached.
sk: Dosiahol sa limit na  zadanía tohto formulára.

en: Block IPs
sk: Blokované IP adresy

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: Unblock IPs
sk: Odblokovať IP adresy

en: Unblocked
sk: Odblokovaný

en: Deleted
sk: Odstránené

en: Submissions
sk: Objednávky

en: Themes
sk: Témy

en: Global Parameters
sk: Globálne parametre

en: Header
sk: Hlavička

en: Content
sk: Obsah

en: Inputbox
sk: Pole pre vstup

en: Choices
sk: Voľby

en: General Buttons
sk: Všeobecné tlačidlá

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Buttons
sk: Tlačitko

en: Close(Minimize) Button
sk: Tlačidlo Zavrieť(Minimalizovať)

en: Minimize Text
sk: Minimalizovať text

en: Other
sk: Iné

en: Custom CSS
sk: Vlastné CSS

en: Top
sk: Hore

en: Right
sk: Vpravo

en: Bottom
sk: Dole

en: Left
sk: Vľavo

en: Center
sk: Stred

en: Font Family
sk: Skupina písma

en: Width
sk: Šírka

en: Width (for scrollbox, popup form types)
sk: Šírka (pre posúvač, typy vyskakovacích formulárov)

en: Padding
sk: Odsadenie zvnútra

en: e.g. 3px 5px or 3% 5%
sk: napríklad 3px 5px alebo 3% 5%

en: Margin
sk: Odsadenie

en: e.g. 5px 10px or 5% 10%
sk: napríklad 5px 10px alebo 5% 10%

en: Border
sk: Okraj

en: Border Color
sk: Farba okraja

en: e.g.
sk: napr.

en: Border Type
sk: Typ orámovania

en: Border Width
sk: Hrúbka orámovania

en: Border Radius
sk: Polomer okraja

en: Box Shadow
sk: Tieň boxu

en: General Parameters
sk: Všeobecné parametre

en: Alignment
sk: Zarovnanie

en: Background Color
sk: Farba pozadia

en: Width (for topbar form type)
sk: Šírka (pre typ formulára horného panela)

en: Title Parameters
sk: Parametre názvu

en: Font Size
sk: Veľkosť písma

en: Font Weight
sk: Hrúbka písma

en: Color
sk: Farba

en: Description Parameters
sk: Parametre popisu

en: Image Parameters
sk: Parametre obrázka

en: Height
sk: Výška

en: Background URL
sk: Adresa URL pozadia

en: Background Repeat
sk: Opakovanie pozadia

en: Background Position
sk: Pozícia pozadia

en: Background Size
sk: Veľkosť pozadia

en: Mini labels (name, phone, address, checkbox, radio) Parameters
sk: Mini štítky (meno, telefón, adresa, začiarkavacie políčko, rádio) Parametre

en: Section Parameters
sk: Parametre sekcie

en: Section Column Parameters
sk: Parametre stĺpca sekcie

en: Footer Parameters
sk: Parametre päty

en: Dropdown additional
sk: Rozbaľovací zoznam ďalší

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Single Choice
sk: Jedna možnosť

en: Checked Parameters
sk: Skontrolované parametre

en: Multiple Choice
sk: Viacero možností

en: Submit
sk: Odoslať

en: Hover Parameters
sk: Parametre ukázaním

en: Active
sk: Aktívny

en: Line Height
sk: Výška riadku

en: Inactive
sk: Neaktívny

en: Steps
sk: Kroky

en: Percentage
sk: Percentá

en: Next Button Parameters
sk: Parametre ďalšieho tlačidla

en: Previous Button Parameters
sk: Predchádzajúce parametre tlačidla

en: Position
sk: Pozícia

en: Inactive Text
sk: Neaktívny text

en: Font Style
sk: Štýl písma

en: Required
sk: Požadované

en: Shake effect
sk: Efekt chvenia

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: File Upload
sk: Nahranie súboru

en: Grading
sk: Triedenie

en: Text Width
sk: Šírka textu

en: Uninstall %s
sk: Odinštalovať %s

en: Add %s widget.
sk: Pridajte %s miniaplikáciu.

en: Form
sk: Formulár

en: Select the form to display.
sk: Vyberte formulár, ktorý sa má zobraziť.

en: Edit form
sk: Upraviť formulár

en: Section Break
sk: Zlom sekcie

en: Custom HTML
sk: Vlastné HTML

en: No preview available for reCAPTCHA.
sk: Pre reCAPTCHA nie je k dispozícii žiadna ukážka.

en: Street Address
sk: Ulica

en: Street Address Line 2
sk: Ulica riadok 2

en: City
sk: Mesto

en: State / Province / Region
sk: Štát / provincia / región

en: Postal / Zip Code
sk: Poštové / PSČ

en: Country
sk: Krajina

en: Blocked IPs
sk: Bolokované IP adresy

en: Select all
sk: Vyber všetky

en: Add IP
sk: Pridať IP adresu

en: Edit
sk: Upraviť

en: Do you want to delete selected item?
sk: Chcete odstrániť vybratú položku?

en: Currency
sk: Mena

en: Date
sk: Dátum

en: Status
sk: Stav

en: Full name
sk: Celé meno

en: Email
sk: E-mail

en: Phone
sk: Telefón

en: Mobile phone
sk: Mobilné číslo

en: Address
sk: Adresa

en: Payment info
sk: Informácie o platbe

en: tax
sk: dph

en: shipping
sk: Doručenie

en: read
sk: čítania

en: Item total
sk: Súčet položiek

en: Tax
sk: DPH

en: Shipping and handling
sk: Preprava a manipulácia

en: Total
sk: Celkom

en: Remove all
sk: Odstrániť všetky

en: Save
sk: Uložiť

en: CountryCode
sk: Krajina

en: Timezone
sk: Časové pásmo

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: Address:
sk: Adresa:

en: Longitude:
sk: Zem. dĺžka:

en: Latitude:
sk: Zem. šírka:

en: No information yet
sk: Zatiaľ žiadne informácie

en: Payment Info
sk: Platobné informácie

en: Last modified
sk: Posledná zmena

en: Info
sk: Informácie

en: Shipping
sk: Doručenie

en: Read
sk: Prečítané

en: Connection type
sk: Typ pripojenia

en: -Select a Form-
sk: -Vyberte formulár-

en: Unpublished
sk: Nepublikované

en: Insert
sk: Vložiť

en: Front end submissions are available in Premium version
sk: Príspevky pre užívateľské rozhranie sú k dispozícii vo verzii Premium

en: Select Date Range
sk: Vyberte rozsah dátumov

en: From
sk: Od

en: To
sk: Pre

en: Select fields
sk: Vyberte pole

en: Submit Date
sk: dátum odoslania

en: Submitter's IP Address
sk: IP Adresa zadávateľa

en: Submitter's Username
sk: Používateľské meno zadávateľa

en: Submitter's Email Address
sk: E-mailová adresa zadávateľa

en: Form Fields
sk: Pole formulára

en: You can hide specific form fields from Form General Options.
sk: Konkrétne polia formulára môžete skryť v časti Všeobecné možnosti formulára.

en: Export to
sk: Exportovať do

en: Show
sk: Zobraziť

en: Title
sk: Názov

en: Search
sk: Hľadať

en: Ordering
sk: Objednávanie

en: Entries
sk: Záznamy

en: Views
sk: Zobrazení

en: Conversion Rate
sk: Konverzný pomer

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Type
sk: Typ

en: Key
sk: Kľúč

en: Default
sk: Predvolený

en: Hey! I know how hard and time-consuming creating a well-structured form can be.
sk: Hej! Viem, aké ťažké a časovo náročné môže byť vytvorenie dobre štruktúrovaného formulára.

en: Name is required.
sk: Vyžaduje sa názov.

en: Please enter a valid email.
sk: Prosím, zadajte platnú e-mailovú adresu

en: So, I handcrafted a step-by-step ebook to make it super easy for you. Enjoy
sk: Tak som ručne krok-za-krokom eBook, aby bolo super ľahké pre vás. Vychutnať

en: NAME
sk: MENO

en: EMAIL ADDRESS
sk: EMAIL

en: Keep in mind that submitting this form will allow 10Web to store your name, email, and site URL. Being GDPR-compliant, we won’t ever share your info with third parties...
sk: Majte na pamäti, že odoslanie tohto formulára umožní 10Web uložiť vaše meno, e-mail a adresu URL lokality. Keďže sme v súlade s nariadením GDPR, vaše informácie nikdy nebudeme zdieľať s tretími stranami...

en: Skip
sk: Preskočiť

en: Forms
sk: Formuláre

en: PHP function
sk: PHP (funkcia)

en: Preview
sk: Náhľad

en: Show more details
sk: Zobraziť ďalšie podrobnosti

en: Set display options
sk: Nastavenie možností zobrazenia

en: View sumbissions
sk: Zobraziť objednávky

en: You need to click the "Restore this revision" button to save the changes. Revision number %u %s
sk: Ak chcete uložiť zmeny, musíte kliknúť na tlačidlo Obnoviť túto revíziu. Číslo revízie %u %s

en: Form Title
sk: Názov formulára

en: Revisions
sk: Revízie

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Restore this revision
sk: Obnoviť túto revíziu

en: Fields
sk: Polia

en: Form Header
sk: Hlavička formulára

en: Email Options
sk: Nastavenie e-mailu

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: You are about to delete a page from your form.
sk: Chystáte sa odstrániť stránku z formulára.

en: Do you want to also Remove all the fields on that page?
sk: Chcete tiež odstrániť všetky polia na tejto stránke?

en: If you decide to preserve the fields, they will be moved to the previous page.
sk: Ak sa rozhodnete zachovať polia, presunú sa na predchádzajúcu stranu.

en: Delete page and preserve the fields
sk: Odstránenie strany a zachovanie polí

en: Delete page and the fields
sk: Odstránenie strany a polí

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Are you sure you want to delete this field?
sk: Naozaj chcete odstrániť toto pole?

en: Are you sure you want to delete this column?
sk: Ste si istý, že chcete vymazať tento stĺpec?

en: You are about to delete a column from your form.
sk: Chystáte sa odstrániť stĺpec z formulára.

en: Do you want to also Remove all the fields in that column?
sk: Chcete tiež odstrániť všetky polia v tomto stĺpci?

en: If you decide to preserve the fields, they will be moved to the previous column.
sk: Ak sa rozhodnete zachovať polia, presunú sa do predchádzajúceho stĺpca.

en: Delete column and preserve the fields
sk: Odstránenie stĺpca a zachovanie polí

en: Delete column and the fields
sk: Odstránenie stĺpca a polí

en: Last saved:
sk: Naposledy uložené:

en: Unknown date
sk: Neznámy dátum

en: Go Back
sk: Naspäť

en: Current
sk: Aktuálne

en: Number
sk: Číslo

en: Time
sk: Čas

en: View
sk: Zobraziť

en: Edit page navigation.
sk: Upravte navigáciu na stránke.

en: Drag icon to the form to add a field.
sk: Presuňte ikonu do formulára a pridajte pole.

en: Drag icon to the form or click here to add a field.
sk: Presuňte ikonu do formulára alebo kliknite sem a pridajte pole.

en: New Field
sk: Nové pole

en: Add Page
sk: Pridať stranu

en: Show header
sk: Zobraziť hlavičku

en: Description
sk: Popis

en: Image
sk: Obrázok

en: Add Image
sk: Pridať obrázok

en: Image Animation
sk: Animácia obrázka

en: Hide Image on Mobile
sk: Skryť obrázok v mobile

en: Loading...
sk: Načítavam…

en: Send E-mail
sk: Odoslať e-mail

en: Enable this setting to send submitted information to administrators and/or the submitter.
sk: Povoľte toto nastavenie na odosielanie odoslaných informácií správcom alebo odosielateľovi.

en: In case you cannot find the submission email in your Inbox, make sure to check the Spam folder as well.
sk: V prípade, že v priečinku Doručená pošta nemôžete nájsť e-mail na odoslanie, skontrolujte aj priečinok Spam.

en: Email to Administrator
sk: Poslať e-mail správcovi

en: Email to send submissions to
sk: Odoslanie vyplneného formulára  na e-mail adresu:

en: Specify the email address(es), to which submitted form information will be sent. For multiple email addresses separate with commas.
sk: Zadajte e-mailovú adresu(-y), na ktorú sa odošlú odoslané informácie o formulári. Pre viaceré e-mailové adresy oddelené čiarkami.

en: Email From
sk: E-mail od

en: Specify the email address from which the administrator will receive the email.
sk: Zadajte e-mailovú adresu, z ktorej správca dostane e-mail.

en: We recommend you to use an email address belonging to your website domain.
sk: Odporúčame vám použiť e-mailovú adresu patriacu doméne vašej webovej lokality.

en: If sender email address is not hosted on the same domain as your website, some hosting providers may not send the emails.
sk: Ak e-mailová adresa odosielateľa nie je hosťovaná v rovnakej doméne ako vaša webová lokalita, niektorí poskytovatelia hostiteľských služieb nemusia odosielať e-maily.

en: In addition, relaying mail servers may consider the emails as phishing.
sk: Okrem toho môže prenos poštových serverov považovať e-maily za phishing.

en: From Name
sk: Od koho

en: Set the name or search for a form field which is shown as the sender’s name in submission or confirmation emails.
sk: Nastavte meno alebo vyhľadajte pole formulára, ktoré sa zobrazí ako meno odosielateľa v e-mailoch s odoslaním alebo potvrdením.

en: Subject
sk: Predmet

en: Add a custom subject or search for a form field for the submission email. In case it’s left blank, Form Title will be set as the subject of submission emails.
sk: Pridajte vlastný predmet alebo vyberte pole z vášho formulára pre odosielaný e-mail. V prípade, že zostane prázdny, názov formulára sa nastaví ako predmet odosielaných e-mailov.

en: Custom Text in Email For Administrator
sk: Vlastný text v e-maile pre správcu

en: Write custom content to the email message which is sent to administrator. Include All Fields List to forward all submitted information, or click on fields buttons to use individual field values in the content.
sk: Napíšte vlastný obsah do e-mailovej správy, ktorá sa odošle správcovi. Ak chcete preposlať všetky odoslané informácie, zahrnú sa všetky polia alebo kliknite na tlačidlá polí, aby sa v obsahu používali hodnoty jednotlivých polí.

en: Toggle panel:
sk: Prepínanie panela:

en: Advanced
sk: Rozširené

en: Reply to (if different from "Email From")
sk: Odpovedať (ak sa líši od "E-mail od")

en: Specify an alternative email address, to which the administrator will be able to reply upon receiving the message.
sk: Vložte alternatívnu emailovú adresu cez ktorú budeme môcť s vami komunikovať.

en: CC
sk: Cc

en: Provide additional email addresses to send the submission or confirmation email to. The receiver will be able to view all other recipients.
sk: Zadajte ďalšie e-mailové adresy, na ktoré chcete odoslať e-mail s odoslaním alebo potvrdením. Prijímač bude môcť zobraziť všetkých ostatných príjemcov.

en: BCC
sk: Skrytá kópia

en: Write additional email addresses to send the submission or confirmation email to. The receiver will not be able to view other recipients.
sk: Napíšte ďalšie e-mailové adresy, na ktoré chcete odoslať e-mail s odoslaním alebo potvrdením. Prijímač nebude môcť zobraziť iných príjemcov.

en: Mode
sk: Mód

en: Select the layout of the submission email, Text or HTML.
sk: Vyberte rozloženie odosielaných e-mailov, textu alebo HTML.

en: Attach File
sk: Priložiť súbor

en: If you have File Upload fields on your form, enable this setting to attach uploaded files to submission or confirmation email.
sk: Ak máte vo formulári polia Nahrať súbor, povoľte toto nastavenie na priloženie nahraných súborov k odosielaniu alebo potvrdzovaciemu e-mailu.

en: Email empty fields
sk: Prázdne polia e-mailu

en: Disable this setting, in case you do not want to include form fields, which are left empty by the submitter.
sk: Toto nastavenie vypnite v prípade, že nechcete zahrnúť polia formulára, ktoré odosielateľ ponechá prázdne.

en: Email to User
sk: E-mail používateľovi

en: Send to
sk: Odoslať do

en: There is no email field
sk: Neexistuje žiadne e-mailové pole

en: Use this setting to select the email field of your form, to which the submissions will be sent.
sk: Toto nastavenie použite na výber e-mailového poľa formulára, do ktorého sa odošlú odoslané položky.

en: Specify the email address from which the submitter will receive the email.
sk: Zadajte e-mailovú adresu, z ktorej odosielateľ dostane e-mail.

en: Custom Text in Email For User
sk: Vlastný text v e-maile pre používateľa

en: Write custom content to the email message which is sent to submitter. Include All Fields List to forward all submitted information, or click on fields buttons to use individual field values in the content.
sk: Napíšte vlastný obsah do e-mailovej správy, ktorá sa odošle odosielateľovi. Ak chcete preposlať všetky odoslané informácie, zahrnú sa všetky polia alebo kliknite na tlačidlá polí, aby sa v obsahu používali hodnoty jednotlivých polí.

en: Specify an alternative email address, to which the submitter will be able to reply upon receiving the message.
sk: Zadajte alternatívnu e-mailovú adresu, na ktorú bude môcť odosielateľ odpovedať po prijatí správy.

en: Email verification
sk: Overenie emailu

en: Activate this option, in case you would like the users to verify their email addresses. After enabling, please add {verificationlink} into the content of Custom Text in Email to User option.
sk: Aktivujte túto možnosť v prípade, že chcete, aby používatelia overili svoje e-mailové adresy. Po zapnutí pridajte {verificationlink} do obsahu vlastného textu v e-maile používateľovi.

en: Verification link expires in
sk: Platnosť overovacieho odkazu vyprší

en:  -- hours (0 - never expires).
sk:  -- hodín (0 - nikdy nevyprší).

en: Edit post
sk: Upraviť príspevok

en: Use this option to specify a time period (hours), during which the user will be able to verify their email address.
sk: Túto možnosť použite na určenie časového obdobia (hodín), počas ktorého bude môcť používateľ overiť svoju e-mailovú adresu.

en: BASIC FIELDS
sk: ZÁKLADNÉ POLIA

en: Single Line Text
sk: Text v jednom riadku

en: Paragraph Text
sk: Text odseku

en: Select
sk: Vybrať

en: Simple Captcha
sk: Jednoduchá Captcha

en: USER INFO FIELDS
sk: POLIA INFORMÁCIE O POUŽÍVATEĽOVI

en: Name
sk: Meno

en: Mark on Map
sk: Označiť na mape

en: Country List
sk: Zoznam krajín

en: Date of Birth
sk: Dátum narodenia

en: ADVANCED
sk: Advanced

en: Map
sk: Mapa

en: Receive Copy
sk: Chcem tiež prijať kópiu

en: Date Range
sk: Rozsah dátumov

en: Stars
sk: Hviezdičky

en: Rating
sk: Hodnotenie

en: Range
sk: Rozsah

en: Grades
sk: Stupňov

en: Table of Fields
sk: Tabuľka polí

en: Hidden Input
sk: Skrytý zadanie ******

en: Custom Button
sk: Vlastné tlačidlo

en: Password
sk: Heslo

en: Phone-Area Code
sk: Kód oblasti

en: Arithmetic Captcha
sk: Aritmetická Captcha

en: PAYMENT
sk: PLATBY

en: Price
sk: Cena

en: Payment Select
sk: Výber platby

en: Payment Single Choice
sk: Platba jednotnou voľbou

en: Payment Multiple Choice
sk: Platba viacnásobný výber

en: Add field
sk: Pridať pole

en: Close
sk: Zatvoriť

en: FIELD TYPES
sk: TYPY POLÍ

en: Filtered fields
sk: Filtrované polia

en: This field type is available in Premium version
sk: Tento typ poľa je k dispozícii vo verzii Premium

en: STRIPE extension compatible with Premium version only
sk: Rozšírenie STRIPE kompatibilné iba s verziou Premium

en: This feature is available only in the Premium version
sk: Táto funkcia je k dispozícii iba vo verzii Premium

en: Requires STRIPE extension.
sk: Vyžaduje rozšírenie STRIPE.

en: This feature requires STRIPE extension
sk: Táto funkcia vyžaduje rozšírenie STRIPE

en: Buy
sk: Kúpiť

en: Add
sk: Pridať

en: General Options
sk: Všeobecné možnosti

en: Actions after Submission
sk: Akcie po odoslaní

en: Payment Options
sk: Dokončenie objednavky

en: Conditional Fields
sk: Podmienené polia

en: MySQL Mapping
sk: Mapovanie MySQL

en: Privacy
sk: Súkromie

en: Published
sk: Zverejnené

en: Save data(to database)
sk: Uložiť údaje (do databázy)

en: IMPORTANT! If you disable this option, the information submitted through this form will not be saved in the database and will not be displayed on the Submissions page.
sk: Dôležité! Ak túto možnosť vypnete, informácie odoslané prostredníctvom tohto formulára sa neuložia do databázy a nezošúchajú sa na stránke Odoslané položky.

en: Required fields mark
sk: Značka povinných polí

en: Use this option to change the mark for required fields of your form.
sk: Túto možnosť použite na zmenu značky pre povinné polia formulára.

en: Save Uploads
sk: Uložiť nahrané súbor

en: IMPORTANT! If you disable this option, the files uploaded through your form will not be saved on your site. The files will still be sent to emails and saved in Google Drive or Dropbox, if configured.
sk: Dôležité! Ak túto možnosť zakážete, súbory nahrané prostredníctvom formulára sa na vašu lokalitu neuložia. Súbory sa budú naďalej odosielať do e-mailov a ukladať na Disk Google alebo Dropbox, ak sú nakonfigurované.

en: Submission Limit
sk: Limit odoslania

en: Limit number of submissions for form. In the case of a 0 (zero), submissions will be unlimited.
sk: Obmedziť počet odoslaní do formulára. V prípade 0 (nula) budú podania neobmedzené.

en: Submission Limit notification text
sk: Text oznámenia Limit na odoslanie

en: Text to displays when submission limit has been reached.
sk: Text, ktorý sa zobrazí po dosiahnutí limitu na odoslanie.

en: This functionality is available in Premium version
sk: Táto funkcia je k dispozícii vo verzii Premium

en: Allow User to see submissions
sk: Povoliť používateľovi zobrazenie odoslaných príspevkov

en: Mark all user roles which will be able to view front-end submissions, when you publish them on a post or page.
sk: Označte všetky roly používateľov, ktoré budú môcť zobraziť klientne odoslané položky, keď ich publikujete na príspevku alebo stránke.

en: Fields to hide in frontend submissions
sk: Polia, ktoré sa majú skryť v zobrazení zadaní pre uživateľov

en: Select All
sk: Vybrať všetko

en: Select fields of the form and Stats Fields which will not to be displayed within front-end submissions, when you publish them.
sk: Vyberte polia formulára a polia štatistiky, ktoré sa pri publikovaní nezosunú v rámci klientových odoslaní.

en: Stats fields:
sk: Polia Štatistiky:

en: Action type
sk: Typ akcie

en: Stay on Form
sk: Zostaňte vo formulári

en: Post
sk: Príspevok

en: Page
sk: Stránka

en: Custom Text
sk: Vlastný text

en: Payment Method
sk: Spôsob platby

en: Paypal
sk: PayPal

en: PAYPAL is available in Premium version
sk: PayPal je k dispozícii v prémiovej verzii

en: Payment Currency
sk: Platba meny

en: Choose the currency to be used for the payments made through your form.
sk: Vyberte menu, ktorá sa má použiť na platby uskutočnené prostredníctvom formulára.

en: Specify the percentage of the tax. It will be calculated from the total payment amount of your form.
sk: Zadajte percento dane. Vypočíta sa z celkovej výšky platby formulára.

en: Checkout Mode
sk: Režim pokladne

en: Production
sk: Výroba

en: Testmode
sk: Testovacímode

en: Paypal email
sk: PayPal E-mail

en: Provide the email address of a valid PayPal account. It will receive the payments made through your form.
sk: Zadajte e-mailovú adresu platného PayPal účtu. Dostane platby uskutočnené prostredníctvom formulára.

en: Press Add Condition button to configure the first condition of your form. Show/Hide select box represents the action which will be completed, if all or any of the condition statements are fulfilled. Use the second drop-down menu to select the field which will be shown or hidden. Click the little Plus (+) icon to add the statement of your form condition.
sk: Stlačením tlačidla Pridať podmienku nakonfigurujte prvú podmienku formulára. Pole Zobraziť alebo skryť predstavuje akciu, ktorá sa dokončí, ak sú splnené všetky alebo niektoré z vyhlásení podmienky. Pomocou druhej rozbaľovacej ponuky vyberte pole, ktoré sa zobrazí alebo skryje. Kliknutím na malú ikonu Plus (+) pridajte vyhlásenie o podmienke formulára.

en: Add Condition
sk: Pridať podmienku

en: Hide
sk: Skryť

en: all
sk: Všetky

en: any
sk: všetky

en: of the following match:
sk: nasledujúcej zhody:

en: WordPress Form Maker stores the submitted information into [prefix]_formmaker_submits MySQL database table of your website by default. With MySQL Mapping functionality of Form Maker you can insert this data into any local or remote table of your choice, or perform other queries based on submitted values. Press Add Query button to configure the first query for this form.
sk: WordPress Form Maker predvolene ukladá odoslané informácie do [predpony] _formmaker_submits tabuľke databázy MySQL vašej webovej stránky. Pomocou funkcie MySQL Mapping programu Form Maker môžete tieto údaje vložiť do ľubovoľnej lokálnej alebo vzdialenej tabuľky podľa vášho výberu alebo vykonať iné dotazy na základe odoslaných hodnôt. Stlačením tlačidla Pridať dotaz nakonfigurujte prvý dotaz pre tento formulár.

en: Add Query
sk: Pridať dotaz

en: Query
sk: Dotaz

en: Enable GDPR compliance checkbox.
sk: Povoľte začiarkavacie políčko súladu s nariadením GDPR.

en: Use this setting to enable GDPR compliance checkbox on form.
sk: Toto nastavenie použite na povolenie začiarkavacieho políčka súladu s nariadením GDPR vo formulári.

en: GDPR compliance text.
sk: Text súladu s nariadením GDPR.

en: This text will be used for GDPR compliance checkbox. Place {{privacy_policy}} placeholder to place "Privacy Policy page" link.
sk: Tento text sa použije pre začiarkavacie políčko súladu s nariadením GDPR. Umiestnite {{privacy_policy}} zástupný symbol a umiestnite prepojenie "Stránka zásad ochrany osobných údajov".

en: You can manage your privacy settings %s.
sk: Nastavenia ochrany osobných údajov môžete spravovať %s.

en: here
sk: tu

en: Save User IP Address to Database
sk: Uložiť IP adresu používateľa do databázy

en: Use this setting to disable storing submitter IP address to the database of your website.
sk: Toto nastavenie použite na zakázanie ukladania IP adresy odosielateľa do databázy vašej webovej lokality.

en: Save User Data to Database
sk: Uložiť používateľské údaje do databázy

en: Disable this option to stop saving logged in username and email address to the database of your website.
sk: Zakázaním tejto možnosti zastavíte ukladanie prihláseného používateľského mena a e-mailovej adresy do databázy webovej lokality.

en: Select a field, the value of which will be used as the placeholder.
sk: Vyberte pole, ktorého hodnota sa použije ako zástupný symbol.

en: Filtered placeholders
sk: Filtrované nápovedy v poli

en: Misc
sk: Rôzne

en: To customize the layout of the form fields uncheck the Auto-Generate Layout box and edit the HTML.
sk: Ak chcete prispôsobiť rozloženie polí formulára, zrušte začiarknutie políčka Automaticky generovať rozloženie a upravte formát HTML.

en: You can change positioning, add in-line styles and etc. Click on the provided buttons to add the corresponding field.
sk: Môžete zmeniť umiestnenie, pridať štýly in-line atď. Kliknutím na poskytnuté tlačidlá pridáte príslušné pole.

en: This will add the following line:
sk: Tým sa pridá nasledujúci riadok:

en: is used to set a row.
sk: sa používa na nastavenie riadka.

en: Notice
sk: Upozornenie

en: Make sure not to publish the same field twice. This will cause malfunctioning of the form.
sk: Uistite sa, že ne publikovať rovnaké pole dvakrát. To spôsobí nefunkčnosť formulára.

en: Auto Generate Layout?
sk: Automaticky generovať rozloženie?

en: Apply Source Formatting
sk: Použiť formátovanie zdroja

en: The theme you have selected is outdated. Please choose one from New Themes section.
sk: Vybratá téma je zastaraná. Vyberte jednu zo sekcie Nové motívy.

en: The appearance of your forms is controlled by the theme you select with this option. Press Edit button to open and modify your form theme.
sk: Vzhľad formulárov je ovládaný motívom, ktorý vyberiete s touto možnosťou. Stlačením tlačidla Upraviť otvorte a upravte motív formulára.

en: New Themes
sk: Nové motívy

en: Inherit From Website Theme
sk: Motív Zdediť z webovej lokality

en: Outdated Themes
sk: Zastarané motívy

en: Edit Theme
sk: Upraviť motív

en: Form Type
sk: Typ formulára

en: Embedded
sk: Vložené

en: Topbar
sk: Horný panel

en: Scrollbox
sk: Posúvač

en: Form Placement
sk: Umiestnenie formulára

en: Use
sk: Použiť

en: shortcode to display the form.
sk: skratený kód na zobrazenie formulára.

en: Animation Effect
sk: Efekt animácie

en: Loading Delay
sk: Oneskorenie načítania

en: Define the amount of time before the form popup appears after the page loads.
sk: Definujte čas, počas kým sa vyskakovacie okno formulára zobrazí po načítaní stránky.

en: Set 0 for no delay.
sk: Nastavte 0 bez oneskorenia.

en: Frequency
sk: Frekvencia

en: Display the popup to the same visitor (who has closed the popup/submitted the form) after this period.
sk: Zobrazte vyskakovacie okno tomu istému návštevníkovi (ktorý zavrel vyskakovacie okno alebo formulár odoš odošli) po tomto období.

en: Set the value to 0 to always show.
sk: Nastavte hodnotu na 0, aby sa vždy zobrazovať.

en: Remain at top when scrolling
sk: Pri posúvaní zostanete navrchu

en: Allow Closing the bar
sk: Povoliť zatvorenie panela

en: Display the topbar to the same visitor (who has closed the popup/submitted the form) after this period.
sk: Zobrazte horný panel tomu istému návštevníkovi (ktorý po tomto období zatvoril vyskakovacie okno alebo formulár odoš odošla).

en: Define the amount of time before the form scrollbox appears after the page loads. Set 0 for no delay.
sk: Definujte čas, počas ktorý sa zobrazí posúvač formulára po načítaní stránky. Nastavte 0 bez oneskorenia.

en: Display the scrollbox to the same visitor (who has closed the popup/submitted the form) after this period.
sk: Zobrazte posúvač tomu istému návštevníkovi (ktorý po tomto období zatvoril vyskakovacie okno alebo formulár odošli).

en: Always show for administrator
sk: Vždy zobrazovať pre správcu

en: If this option is enabled, website admins will always see the form.
sk: Ak je táto možnosť zapnutá, správcovia webových stránok vždy uvidia formulár.

en: Trigger Point
sk: Spúšťací bod

en: Set the percentage of the page height, where the scrollbox form will appear after scrolling down.
sk: Nastavte percento výšky strany, kde sa po posúvaní nadol zobrazí formulár posúvača.

en: Allow Minimize
sk: Povoliť minimalizáciu

en: Auto Hide
sk: Automatické skrytie

en: Hide the scrollbox form again when visitor scrolls back up.
sk: Keď sa návštevník znova posunie nahor, formulár posúvača znova skryje.

en: Display on
sk: Zobraziť na

en: Display on these categories' posts
sk: Zobraziť na príspevkoch týchto kategórií

en: All categories
sk: Všetky kategórie

en: Display on these posts
sk: Zobraziť v nasledujúcich článkoch

en: Click on input area to view the list of posts.
sk: Kliknutím na vstupnú oblasť zobrazíte zoznam príspevkov.

en: If left empty the form will appear on all posts.
sk: Ak zostane prázdny, formulár sa zobrazí na všetkých príspevkoch.

en: Display on these pages
sk: Zobraziť na nasledujúcich stránkach

en: Click on input area to view the list of pages.
sk: Kliknutím na vstupnú oblasť zobrazíte zoznam stránok.

en: If left empty the form will appear on all pages.
sk: Ak zostane prázdny, formulár sa zobrazí na všetkých stranách.

en: Hide on Mobile
sk: Skryť v mobile

en: Options
sk: Nastavenia

en: %s for your site from ReCaptcha website and copy the provided here.
sk: %s pre svoje stránky z webovej stránky ReCaptcha a skopírujte poskytnuté tu.

en: Get ReCaptcha Site and Secret Keys
sk: Získať lokalitu ReCaptcha a tajné kľúče

en: Minimum ReCaptcha v3 Score to allow submission
sk: Minimálne skóre ReCaptcha v3 na povolenie odosielať

en: ReCaptcha v3 returns a score based on the user interactions with your forms. Scores range from 0.0 to 1.0, with 0.0 indicating abusive traffic and 1.0 indicating good traffic. %sVisit%s ReCaptcha admin to review verification statistics.
sk: ReCaptcha v3 vráti skóre na základe interakcie používateľa s formulármi. Skóre sa pohybuje od 0,0 do 1,0, pričom 0,0 označuje zneužívajúcu premávku a 1,0 označuje dobrú premávku. %sVisit% sReCaptcha na kontrolu štatistík overenia.

en: Map API Key
sk: Kľúč rozhrania API mapy

en: Get
sk: Získať

en: Google Map API key
sk: Kľúč rozhrania Google Map API

en:  and copy them to this input. Make sure the key does not have restrictions.
sk:  a skopírujte ich do tohto vstupu. Uistite sa, že kľúč nemá obmedzenia.

en: CSV Delimiter
sk: Oddeľovač CSV

en: This option sets the symbol, which will be used to separate the values in CSV file of form submissions.
sk: Táto možnosť nastaví symbol, ktorý sa použije na oddelenie hodnôt v súbore CSV odoslaných formulárov.

en: Enable Advanced Layout
sk: Povoliť rozšírené rozloženie

en: If you wish to build your form with HTML, instead of using Form Maker’s user-friendly interface, you can enable Advanced Layout. It can be accessed from the form editor.
sk: Ak chcete vytvoriť formulár vo formáte HTML, namiesto používateľského rozhrania programu Form Maker môžete povoliť rozšírené rozloženie. Prístup k nim je k dispozícii z editora formulárov.

en: Enable HTML editor
sk: Povoliť editor HTML

en: Form Header Description text and Layout fields boxes of Form Maker will use TinyMCE editor, in case this setting is enabled.
sk: Text popisu formulára a polia rozloženia v zostave Form Maker budú používať editor TinyMCE pre prípad, že je toto nastavenie zapnuté.

en: Referrer Spam Protection
sk: Ochrana proti nevyžiadanej pošte odkazovača

en: Enable protection against referrer spam submissions in your forms.
sk: Povoľte ochranu pred odoslaním nevyžiadanej posudkov odkazovateľa vo formulároch.

en: Anti-Bot Protection
sk: Ochrana proti botom

en: Enable protection against submissions from bots in your forms.
sk: Povoľte ochranu pred odoslaním z robotov vo formulároch.

en: Nonce Anti-Spam Protection
sk: Nonce Ochrana proti nevyžiadanej pošte

en: Enable nonce protection against junk submissions in your forms.
sk: Povoľte ochranu pred nevyžiadanými príspevkami vo formulároch.

en: Limit Single IP Submissions
sk: Obmedziť jednotlivé ip podania

en: Enable spam protection by limiting submissions from a single IP address within 20 seconds.
sk: Povoľte ochranu pred nevyžiadanou pošte obmedzením odosielania z jednej adresy IP do 20 sekúnd.

en: Developer mode
sk: Režim vývojára

en: Do not use minified JS and CSS files. Enable this option if You need to debug JS or CSS issues.
sk: Nepoužívajte minified JS a CSS súbory. Povoľte túto možnosť, ak potrebujete ladiť problémy JS alebo CSS.

en: Ajax submit
sk: Ajax predložiť

en: Enable AJAX submit to submit forms without reloading the page.
sk: Povoliť odoslanie ajaxu na odoslanie formulárov bez opätovného načítania stránky.

en: Dynamically created file cannot be read
sk: Dynamicky vytvorený súbor sa nedá čítať

en: Uninstall
sk: Odinštalovať

en: Please select a form to view submissions
sk: Vyberte formulár na zobrazenie príspevkov

en: An unexpected error occurred while exporting data. %s Please contact 10Web Customer Care. %s
sk: Počas exportu údajov sa vyskytla neočakávaná chyba. %s Kontaktujte prosím 10Web Customer Care. %s

en: Form maker Export will not work correctly, as XML PHP extension is disabled on your website. Please contact your hosting provider and ask them to enable it.
sk: Tvorca formulárov Export nebude fungovať správne, pretože rozšírenie XML PHP je na vašej webovej lokalite vypnuté. Obráťte sa na poskytovateľa hostiteľských služieb a požiadajte ho o jeho povolenie.

en: Export to CSV
sk: Export do CSV

en: Export to XML
sk: Export do XML

en: Add/Remove Columns
sk: Pridanie alebo odstránenie stĺpcov

en: Show Filters
sk: Kategórie a filtre

en: Hide Filters
sk: Skryť filtre

en: Submit date
sk: Dátum predloženia

en: Submitter's IP
sk: IP adresa zadávateľa

en: Webhook Status
sk: Stav webhooku

en: View submission
sk: Zobraziť odoslanie

en: Edit submission
sk: Upraviť podanie

en: Download PDF
sk: Stiahnuť PDF

en: Show submitter information
sk: Zobraziť informácie o zadavateľovi

en: Block IP
sk: Blokovať IP

en: Unblock IP
sk: Odblokovať IP

en: Unblock IP
sk: Odblokovať IP

en: Successfully Sent
sk: Úspešne odoslané

en: Failed
sk: Neúspešné

en: Resend
sk: Opätovné odoslanie

en: Show on Map
sk: Zobraziť na mape

en: Star rating
sk: Hviezdičiek

en: Matrix
sk: Matice

en: Show Matrix
sk: Zobraziť maticu

en: Verified
sk: Overený

en: Paypal information
sk: PayPal informácie

en: - Select -
sk: - Vybrať -

en: Please select the field!
sk: Prosím, vyberte pole!

en: Date From:
sk: Dátum od:

en: To:
sk: Do:

en: Select columns
sk: Vyberte dátum

en: All
sk: Všetko

en: Done
sk: Hotovo

en: Count
sk: Počet

en: Unanswered
sk: Nezodpovedané

en: Edit Submission
sk: Upraviť podanie

en: Canceled
sk: Zrušené

en: Cleared
sk: Vymazané

en: Cleared by payment review
sk: Vymazané na kontrolu platieb

en: Completed
sk: Dokončené

en: Denied
sk: Zamietnuté

en: Held
sk: Podržať

en: In progress
sk: Prebieha

en: On hold
sk: Podržané

en: Paid
sk: Zaplatené

en: Partially refunded
sk: Čiastočne vrátené

en: Pending verification
sk: Čaká sa na overenie

en: Placed
sk: Umiestnené

en: Processing
sk: Spracováva sa

en: Refunded
sk: Refundované

en: Refused
sk: Zamietnuté

en: Removed
sk: Odstránené

en: Returned
sk: Vrátené

en: Reversed
sk: Zvrátiť

en: Temporary hold
sk: Dočasné zadržanie

en: Unclaimed
sk: Nevyzdvihnuté

en: - Select a form -
sk: - Vyberte formulár -

en: Title:
sk: Názov

en: This theme is outdated. Theme Options are only available in new themes provided by Form Maker. You can use Custom CSS panel to edit form styling, or alternatively select a new theme for your form.
sk: Táto téma je zastaraná. Možnosti motívu sú k dispozícii iba v nových motívoch, ktoré poskytuje Form Maker. Na úpravu štýlu formulára môžete použiť vlastný panel CSS alebo môžete vybrať nový motív formulára.

en: Pagination Type:
sk: Typ stránkovania:

en: Step
sk: Krok

en: Subscribe to our newsletter
sk: Zaregistrovať sa na príjem nášho informátora

en: Join our mailing list to receive the latest news from our team.
sk: Pripojte sa k nášmu poštovému zoznamu a získajte najnovšie správy od nášho tímu.

en: Country:
sk: Krajina:

en: Armenia
sk: Arménsko

en: Radio:
sk: Výber:

en: option 1
sk: možnosť 1

en: Checkbox:
sk: Zaškrtavacie pole:

en: Previous
sk: Predchádzajúci

en: Next
sk: Ďalej

en: Subscribe to our newsletter
sk: Zaregistrovať sa na príjem nášho informátora

en: support team
sk: tím podpory

en: Contact us
sk: Kontaktujte nás

en: Before uninstalling the plugin, please Contact our %s. We'll do our best to help you out with your issue. We value each and every user and value what's right for our users in everything we do.<br />
          However, if anyway you have made a decision to uninstall the plugin, please take a minute to %s and tell what you didn't like for our plugins further improvement and development. Thank you !!!
sk: Pred odinštalovaním doplnku sa obráťte na náš %s . Urobíme všetko, čo bude v našich silách, aby sme vám pomohli s vaším problémom. Vážime si každého používateľa a vážime si to, čo je správne pre našich používateľov vo všetkom, čo robíme.<br />Avšak, ak ste sa aj tak rozhodli odinštalovať plugin, vezmite si minútu a povedzte, čo sa vám %s nepáčilo pre naše doplnky ďalšie zlepšenie a vývoj. Ďakujeme!!!

en: Deactivating %s plugin does not remove any data that may have been created. To completely remove this plugin, you can uninstall it here.
sk: Deaktiváciou %s doplnku sa neodstránia žiadne údaje, ktoré mohli byť vytvorené. Ak chcete tento doplnok úplne odstrániť, môžete ho odinštalovať tu.

en: WARNING:
sk: UPOZORNENIE

en: Once uninstalled, this can't be undone. You should use a Database Backup plugin of WordPress to back up all the data first.
sk: Po odinštalovaní sa to nedá vrátiť späť. Na zálohovanie všetkých údajov by ste mali najprv použiť doplnok Zálohovanie databázy WordPress.

en: The following Database Tables will be deleted:
sk: Odstránia sa nasledujúce databázové tabuľky:

en: Database Tables
sk: Tabuľky databázy

en: Do you really want to uninstall %s?
sk: Naozaj chcete odinštalovať %s?

en: UNINSTALL
sk: ODINŠTALOVAŤ

en: You are About to Uninstall %s from WordPress. This Action Is Not Reversible.
sk: Chystáte sa odinštalovať %s z WordPress. Táto akcia nie je vratná.

en: Add New
sk: Pridať nové

en: First page
sk: Prvá stránka

en: Previous page
sk: Predchádzajúca stránka

en: Current Page
sk: Aktuálna stánka

en: of
sk: z

en: Next page
sk: Ďalšia

en: Last page
sk: Posledná stránka

en: Select bulk action
sk: Vyberte hromadnú akciu

en: Bulk Actions
sk: Hromadné akcie

en: Apply
sk: Použiť

en: Add unlimited fields, create multi-page forms with fully customizable themes and much more.
sk: Pridajte neobmedzené polia, vytvárajte viacstranové formuláre s plne prispôsobiteľnými motívmi a oveľa viac.

en: Upgrade
sk: Aktualizácia

en: User guide
sk: Používateľská príručka

en: Ask a question
sk: Položte otázku

en: Extensions
sk: Rozšírenia

en: Premium Version
sk: Prémiová verzia

en: The free version is limited up to 7 fields.
sk: Bezplatná verzia je obmedzená až na 7 polí.

en: Upgrade to Premium version to add unlimited fields.
sk: Inovujte na verziu Premium a pridajte neobmedzené polia.

en: Premium Plan also includes:
sk: Prémiový plán zahŕňa aj:

en: Payment integration fields
sk: Polia Integrácia platieb

en: File upload field
sk: Pole na odovzdanie súboru

en: Google Maps API Integration
sk: Integrácia rozhrania Google Maps API

en: Front-end Submissions
sk: Zadania formulárov uživateľov

en: Contact Form
sk: Kontaktný formulár

en: Help
sk: Pomoc

en: 10WEB Plugins
sk: 10WEB pluginy

en: When you leave a comment on this site, we send your name, email
            address, IP address and comment text to example.com. Example.com does
            not retain your personal data.
sk: Keď na tejto stránke zanecháte komentár, pošleme vám vaše meno, e-mail
            adresu, IP adresu a text komentára example.com. Example.com robí
            neuchovádnete svoje osobné údaje.

en: Select %s
sk: Vyberte %s

en: Nothing selected.
sk: Nič bol predložený.

en: Number of items per page:
sk: Počet položiek na stránku:

en: Add Field
sk: Pridať pole

en: Add Column
sk: Pridať stĺpec

en: Field is required.
sk: Povinné pole.

en: Enter a valid value.
sk: Toto nie je platná e-mailová adresa.

en: Enter a valid email address.
sk: Toto nie je platná e-mailová adresa.

en: Do you want to delete selected items?
sk: Chcete odstrániť vybraté položky?

en: You must select at least one item.
sk: Musíte vybrať aspoň jednu položku.

en: Add placeholder
sk: Pridanie nápovedy v poli

en: Nothing found.
sk: Nič sa nenašlo.

en: The captcha already has been created.
sk: Captcha už bola vytvorená.

en: Edit Field
sk: Upraviť pole

en: To use this feature, please go to Settings > Payment Options and select "Stripe" as the Payment Method.
sk: Ak chcete použiť túto funkciu, prejdite na Nastavenia > možnosti platby a vyberte "Prúžok" ako spôsob platby.

en: Sunday
sk: Nedeľa

en: Monday
sk: Pondelok

en: Tuesday
sk: Utorok

en: Wednesday
sk: Streda

en: Thursday
sk: Štvrtok

en: Friday
sk: Piatok

en: Saturday
sk: Sobota

en: Leave empty to set the width to 100%.
sk: Ak chcete nastaviť šírku na 100 %, ponecháte prázdnu.

en: The free version is limited up to 7 fields to add. If you need this functionality, you need to buy the commercial version.
sk: Bezplatná verzia je obmedzená až na 7 polí na pridanie. Ak potrebujete túto funkciu, musíte si kúpiť komerčnú verziu.

en: %s Old reCAPTCHA keys will not work for %s. Please make sure to enable the API keys for Invisible reCAPTCHA.
sk: %s Staré reCAPTCHA kľúče nebudú fungovať pre %s. Uistite sa, že povolíte API kľúče pre neviditeľné reCAPTCHA.

en: Note:
sk: Poznámka:

en: Invisible reCAPTCHA
sk: Neviditeľná reKAPSCHA

en: This field is a single line text input.
sk: Toto pole %s vyžaduje jedinečný prístup a táto hodnota bola už podaná.

en: To set a default value, just fill the field above.
sk: Ak chcete nastaviť predvolenú hodnotu, stačí vyplniť vyššie uvedené pole.

en: You can set the text input as Required, making sure the submitter provides a value for it.
sk: Textový vstup môžete nastaviť ako Požadovaný a uistite sa, že odosielateľ pre ne poskytuje hodnotu.

en: Validation (RegExp.) option in Advanced options lets you configure Regular Expression for your Single Line Text field. Use Common Regular Expressions select box to use built-in validation patterns. For instance, in case you can add a validation for decimal number, IP address or zip code by selecting corresponding options of Common Regular Expressions drop-down.
sk: Možnosť Validation (RegExp.) v rozšírených možnostiach umožňuje konfigurovať regulárny výraz pre pole Jeden riadok textu. Ak chcete použiť vstavané overovacie vzory, použite políčko Bežné regulárne výrazy. Napríklad v prípade, že môžete pridať overenie desatinného čísla, IP adresy alebo PSČ výberom zodpovedajúcich možností rozbaľovacieho zoznamu Bežné regulárne výrazy.

en: Additionally, you can add HTML attributes to your form fields with Additional Attributes.
sk: Okrem toho môžete pridať atribúty HTML do polí formulára s ďalšie atribúty.

en: This field adds a textarea box to your form. Users can write alphanumeric text, special characters and line breaks.
sk: Toto pole pridá do formulára pole textovej oblasti. Používatelia môžu písať alfanumerický text, špeciálne znaky a zlomy riadkov.

en: Set the width and height of the textarea box using Size(px) option.
sk: Nastavte šírku a výšku poľa textarea pomocou možnosti Size(px).

en: This is an input text that accepts only numbers. Users can type a number directly, or use the spinner arrows to specify it.
sk: Ide o vstupný text, ktorý prijíma iba čísla. Používatelia môžu zadať číslo priamo alebo ho zadať pomocou šípok spinnera.

en: Step option defines the number to increment/decrement the spinner value, when the users press up or down arrows.
sk: Možnosť kroku definuje číslo na zvýšenie/decrement hodnoty spinnera, keď používatelia stlačia šípky nahor alebo nadol.

en: Use Min Value and Max Value options to set lower and upper limitation for the value of this Number field.
sk: Pomocou možností Min Value (Minimálna hodnota) a Max Value (Maximálna hodnota) nastavte dolné a horné obmedzenie pre hodnotu tohto poľa Číslo.

en: This field allows the submitter to choose values from select box. Just click (+) Option button and fill in all options you will need or click  (+) From Database to fill the options from a database table.
sk: Toto pole umožňuje odosielateľovi vybrať hodnoty z poľa výberu. Stačí kliknúť na tlačidlo možnosti (+) a vyplniť všetky možnosti, ktoré budete potrebovať, alebo kliknúť (+) z databázy a vyplniť možnosti z tabuľky databázy.

en: In case you need to have option values to be different from option names, mark Enable option's value from Advanced options as checked.
sk: V prípade, že potrebujete mať hodnoty možností, ktoré sa majú líšiť od názvov možností, označte hodnotu Povoliť možnosť z rozšírených možností, ako je začiarknuté.

en: Using this field you can add a list of Radio buttons to your form. Just click (+) Option button and fill in all options you will need or click  (+) From Database to fill the options from a database table.
sk: Pomocou tohto poľa môžete do formulára pridať zoznam prepínačov. Stačí kliknúť na tlačidlo možnosti (+) a vyplniť všetky možnosti, ktoré budete potrebovať, alebo kliknúť (+) z databázy a vyplniť možnosti z tabuľky databázy.

en: Relative Position lets you choose the position of options in relation to each other. Whereas Option Label Position lets you select the position of radio button label.
sk: Relatívna pozícia vám umožňuje vybrať si pozíciu možností vo vzájomnom vzťahu. Zatiaľ čo pozícia označenia možnosti umožňuje vybrať polohu označenia rádiového tlačidla.

en: And by enabling Allow other, you can let the user to write their own specific value.
sk: Povolením povoliť iným môžete používateľovi umožniť napísať vlastnú konkrétnu hodnotu.

en: Multiple Choice field lets you have a list of Checkboxes. This field allows the submitter to choose more than one values.
sk: Pole Viaceré voľby umožňuje zobraziť zoznam začiarkavacie políčka. Toto pole umožňuje odosielateľovi vybrať viac ako jednu hodnoty.

en: Just click (+) Option button and fill in all options you will need or click  (+) From Database to fill the options from a database table.
sk: Stačí kliknúť na tlačidlo možnosti (+) a vyplniť všetky možnosti, ktoré budete potrebovať, alebo kliknúť (+) z databázy a vyplniť možnosti z tabuľky databázy.

en: Form Maker is integrated with Google ReCaptcha, which protects your forms from spam bots. Before adding ReCaptcha to your form, you need to configure Site and Secret Keys by registering your website on %s
sk: Form Maker je integrovaný so spoločnosťou Google ReCaptcha, ktorá chráni vaše formuláre pred spamom. Pred pridaním ReCaptcha do formulára musíte nakonfigurovať stránky a tajné kľúče registráciou svojich webových stránok na %s

en: Google ReCaptcha website
sk: Webová lokalita spoločnosti Google ReCaptcha

en: After registering and creating the keys, copy them to Form Maker > Options page.
sk: Po registrácii a vytvorení kľúčov ich skopírujte na stránku Možnosti > Form Maker.

en: The Submit button validates all form field values, saves them on MySQL database of your website, sends emails and performs other actions configured in Form Options. You can have more than one submit button in your form.
sk: Tlačidlo Odoslať overuje všetky hodnoty polí formulára, ukladá ich do databázy MySQL vašej webovej lokality, odosiela e-maily a vykonáva ďalšie akcie nakonfigurované v možnostiach formulára. Vo formulári môžete mať viac ako jedno tlačidlo odoslať.

en: You can use this field as an alternative to ReCaptcha to protect your forms against spambots. It’s a random combination of numbers and letters, and users need to type them in correctly to submit the form.
sk: Toto pole môžete použiť ako alternatívu k reCaptcha na ochranu formulárov pred nevyžiadanou poštovou. Je to náhodná kombinácia čísel a písmen a používatelia ich musia na odoslanie formulára zadať správne.

en: You can specify the number of symbols in Simple Captcha using Symbols (3 - 9) option.
sk: Počet symbolov môžete zadať v možnosti Jednoduché captcha pomocou symbolov (3 - 9).

en: This field lets the user write their name.
sk: Toto pole umožňuje používateľovi napísať svoje meno.

en: Enabling Autofill with user name setting will automatically fill in Name field with the name of the logged in user.
sk: Povolením automatického vypĺňanie s nastavením mena používateľa sa pole Názov automaticky vyplní menom prihláseného používateľa.

en: In case you do not wish to receive the same data for the same Name field twice, activate Allow only unique values option.
sk: V prípade, že nechcete dostávať rovnaké údaje pre rovnaké pole Názov dvakrát, aktivujte možnosť Povoliť iba jedinečné hodnoty.

en: This field is an input field that accepts an email address.
sk: Toto nie je platná e-mailová adresa.

en: Using Confirmation Email setting in Advanced Options you can require the submitter to re-type their email address.
sk: Pomocou nastavenia Potvrdzovací e-mail v rozšírených možnostiach môžete od odosielateľa požadovať, aby znova zadal svoju e-mailovú adresu.

en: Autofill with user email will autofill Email field with the email address of the logged in user.
sk: Automatické vypĺňanie pomocou e-mailu používateľa automaticky vyplní pole E-mail e-mailovou adresou prihláseného používateľa.

en: Upon successful submission of the Form, you have the option to send the submitted data (or just a confirmation message) to the email address entered here. To do this you need to set the corresponding options on Form Options > Email Options page.
sk: Po úspešnom odoslaní formulára máte možnosť zaslať odoslané údaje (alebo len potvrdzovaciu správu) na tu zadaná e-mailovú adresu. Ak to chcete urobiť, musíte nastaviť príslušné možnosti na stránke Možnosti formulára > možnosti e-mailu.

en: This field is an input for a phone number. It provides a list of country flags, which users can select and have their country code automatically added to the phone number.
sk: Toto pole je vstupom pre telefónne číslo. Poskytuje zoznam vlajok krajín, ktoré si používatelia môžu vybrať a automaticky pridať kód krajiny k telefónnemu číslu.

en: In case you do not wish to receive the same data for the same Phone field more than once, activate Allow only unique values setting from Advanced options.
sk: V prípade, že nechcete dostávať rovnaké údaje pre to isté pole Telefón viackrát, aktivujte možnosť Povoliť iba nastavenie jedinečných hodnôt z rozšírených možností.

en: This field lets you skip a few steps and quickly add one set for requesting the address of the submitter. Use Overall size(px) option to set the width of Address field.
sk: Toto pole umožňuje preskočiť niekoľko krokov a rýchlo pridať jednu množinu na vyžiadanie adresy odosielateľa. Ak chcete nastaviť šírku poľa Adresa, použite možnosť Celková veľkosť (px).

en: You can enable or disable elements of Address field using Disable Field(s) setting in Advanced Options.
sk: Prvky poľa Adresa môžete zapnúť alebo vypnúť pomocou nastavenia Zakázať pole (ihriská) v rozšírených možnostiach.

en: You can turn State/Province/Region field into a list of US states by activating Use list for US states setting from Advanced Options. Note: This only works in case United States is selected for Country select box.
sk: Pole Štát/Provincia/Oblasť môžete zmeniť na zoznam štátov USA aktiváciou nastavenia Použiť zoznam štátov USA z rozšírených možností. Poznámka: Funguje to len v prípade, že je pre pole Výberu krajiny vybratá možnosť Spojené štáty.

en: Mark on Map field lets users to drag the map pin and drop it on their selected location. You can specify a default address for the location pin with Address option.
sk: Pole Označiť na mape umožňuje používateľom presunúť špendlík mapy a presunúť ho na vybraté miesto. Predvolenú adresu pre pin umiestnenia môžete zadať pomocou možnosti Adresa.

en: In addition, Marker Info setting allows you to provide additional details about the location. It will appear after users click on the location pin.
sk: Okrem toho nastavenie Informácie o značkovaní umožňuje poskytnúť ďalšie podrobnosti o polohe. Zobrazí sa po kliknutí používateľov na špendlík polohy.

en: Country List is a select box which provides a list of all countries in alphabetical order.
sk: Zoznam krajín je výberové pole, ktoré poskytuje zoznam všetkých krajín v abecednom poradí.

en: You can include/exclude specific countries from the list using the Edit country list setting in Advanced Options.
sk: Konkrétne krajiny môžete zahrnúť alebo vylúčiť zo zoznamu pomocou nastavenia Upraviť zoznam krajín v rozšírených možnostiach.

en: Users can specify their birthday or any date with this field.
sk: Používatelia môžu týmto poľom zadať dátum narodenia alebo ľubovoľný dátum.

en: Use Fields separator setting in Advanced options to change the divider between day, month and year boxes.
sk: Pomocou nastavenia Oddeľovač polí v rozšírených možnostiach zmeňte delenie medzi poľami deň, mesiac a rok.

en: You can set the fields to be text inputs or select boxes using Day field type, Month field type and Year field type options.
sk: Polia môžete nastaviť ako textové vstupy alebo začiarknite políčka pomocou možností typu poľa Deň, Typ poľa Mesiac a Typ poľa Rok.

en: In addition, you can specify the width of day, month and year fields using Day field size(px), Month field size(px) and Year field size(px) settings.
sk: Okrem toho môžete zadať šírku polí deň, mesiac a rok pomocou nastavení Day field size (px), Month (px) a Year (px).

en: You can allow users to upload single or multiple documents, images and various files through your form.
sk: Používateľom môžete prostredníctvom formulára povoliť nahrávanie jednotlivých alebo viacerých dokumentov, obrázkov a rôznych súborov.

en: Use Allowed file extensions option to specify all acceptable file formats. Make sure to separate them with commas.
sk: Ak chcete zadať všetky prijateľné formáty súborov, použite možnosť Povolené prípony súborov. Nezabudnite ich oddeliť čiarkami.

en: Mark Allow Uploading Multiple Files option in Advanced Options to allow users to select and upload multiple files.
sk: Ak chcete používateľom povoliť výber a nahrávanie viacerých súborov, začiarknite možnosť Povoliť nahrávanie viacerých súborov v rozšírených možnostiach.

en: Map field can be used for pinning one or more locations on Google Map and displaying them on your form.
sk: Pole Mapy možno použiť na pripnutie jedného alebo viacerých miest v mape Google a ich zobrazenie vo formulári.

en: Press the small Plus icon to add a location pin.
sk: Stlačením malej ikony Plus pridajte špendlík polohy.

en: Time field of Form Maker plugin will allow users to specify time value. Set the time format of the field to 24-hour or 12-hour using Time Format option.
sk: Časové pole doplnku Form Maker umožní používateľom určiť časovú hodnotu. Pomocou možnosti Formát času nastavte formát času poľa na 24 hodín alebo 12 hodín.

en: When users fill in an email address using Email Field, this checkbox will allow them to choose if they wish to receive a copy of the submission email.
sk: Keď používatelia vyplnia e-mailovú adresu pomocou e-mailového poľa, toto začiarkavacie políčko im umožní vybrať si, či chcú dostať kópiu e-mailu odoslaného.

en: Note: Make sure to configure Form Options > Email Options of your form.
sk: Poznámka: Uistite sa, že nakonfigurujte možnosti formulára > možnosti e-mailu formulára.

en: Add Star rating field to your form with this field. You can display as many stars, as you will need, set the number using Number of Stars option.
sk: Pridajte pole hodnotenia hviezdičkami do formulára s týmto poľom. Môžete zobraziť toľko hviezd, koľko budete potrebovať, nastavte číslo pomocou možnosti Počet hviezdičiek.

en: Place Rating field on your form to have radio buttons, which indicate rating from worst to best. You can set many radio buttons to display using Scale Range option.
sk: Umiestnite pole Hodnotenie do formulára, aby ste mali prepínače, ktoré označujú hodnotenie od najhorších po najlepšie. Pomocou možnosti Rozsah mierky môžete nastaviť zobrazenie mnohých prepínačov.

en: Slider field lets users specify the field value by dragging its handle from Min Value to Max Value.
sk: Jazdec umožňuje používateľom určiť hodnotu poľa presunutím jeho popisovača z hodnoty Min na maximálnu hodnotu.

en: You can use this field to let users choose a numeric range by providing values for 2 number inputs. Its Step option allows to set the increment/decrement of spinners’ values, when users click on up or down arrows.
sk: Toto pole môžete použiť na to, aby používatelia mohli vybrať číselný rozsah poskytnutím hodnôt pre 2 číselné vstupy. Jeho krok možnosť umožňuje nastaviť prírastku / decrement spinners hodnoty, keď používatelia kliknú na šípky nahor alebo nadol.

en: Users will be able to grade specified items with this field. The sum of all values will appear below the field with Total parameter.
sk: Používatelia budú môcť za zadané položky zastupňovať pomocou tohto poľa. Súčet všetkých hodnôt sa zobrazí pod poľom s parametrom Celkom.

en: Items option allows you to add multiple options to your Grades field.
sk: Možnosť Items (Položky) umožňuje pridať do poľa Stupne viacero možností.

en: Table of Fields lets you place a matrix on your form, which will let the submitter to answer a few questions with one field.
sk: Tabuľka polí umožňuje umiestniť do formulára maticu, ktorá umožní odosielateľovi odpovedať na niekoľko otázok jedným poľom.

en: It allows you to configure the matrix with radio buttons, checkboxes, text boxes or drop-downs. Use Input Type option to set this.
sk: Umožňuje konfigurovať maticu pomocou prepínačov, začiarkavacích políčok, textových políčok alebo rozbaľovacích zoznamov. Ak chcete nastaviť túto možnosť, použite možnosť Typ vstupu.

en: Hidden Input field is similar to Single Line Text field, but it is not visible to users. Hidden Fields are handy, in case you need to run a custom Javascript and submit the result with the info on your form.
sk: Pole Skrytý vstup je podobné poľu Jeden riadok textu, ale používateľom sa nezobrazuje. Skryté polia sú poruke v prípade, že potrebujete spustiť vlastný Javascript a odoslať výsledok s informáciami vo formulári.

en: Name option of this field is mandatory. Note: we highly recommend you to avoid using spaces or special characters in Hidden Input name. You can write the custom Javascript code using the editor on Form Options > Javascript page.
sk: Možnosť názvu tohto poľa je povinná. Poznámka: Dôrazne odporúčame, aby ste sa v názve skrytého vstupu vyhli používaniu medzier alebo špeciálnych znakov. Vlastný kód Javascriptu môžete napísať pomocou editora na stránke Možnosti formulára > Javascriptu.

en: In case you wish to run custom Javascript on your form, you can place Custom Button on your form. Its lets you call the script with its OnClick function.
sk: V prípade, že chcete vo formulári spustiť vlastný Javascript, môžete do formulára umiestniť vlastné tlačidlo. To vám umožní volať skript s jeho OnClick funkcia.

en: You can write the custom Javascript code using the editor on Form Options > Javascript page.
sk: Vlastný kód Javascriptu môžete napísať pomocou editora na stránke Možnosti formulára > Javascriptu.

en: Password input can be used to allow users provide secret text, such as passwords. All symbols written in this field are replaced with dots.
sk: Zadanie hesla sa môže použiť na to, aby používatelia mohli poskytovať tajný text, napríklad heslá. Všetky symboly napísané v tomto poli sa nahradia bodkami.

en: You can activate Password Confirmation option to ask users to repeat the password.
sk: Môžete aktivovať možnosť potvrdenie hesla požiadať používateľov o opakovanie hesla.

en: Phone-Area Code is a Phone type field, which allows users to write Area Code and Phone Number into separate inputs.
sk: Telefónne číslo je pole typu Telefón, ktoré umožňuje používateľom písať utočte utočte a telefónne číslo do samostatných vstupov.

en: Arithmetic Captcha is quite similar to Simple Captcha. However, instead of showing random symbols, it displays arithmetic operations.
sk: Aritmetická Captcha je dosť podobná jednoduchej captche. Namiesto zobrazenia náhodných symbolov sa však zobrazujú aritmetické operácie.

en: You can set the operations using Operations option. The field can use addition (+), subtraction (-), multiplication (*) and division (/).
sk: Operácie môžete nastaviť pomocou možnosti Operácie. Pole môže používať sčítanie (+), odčítanie (-), násobenie (*) a delenie (/).

en: Make sure to separate the operations with commas.
sk: Operácie oddeľte čiarkami.

en: Users can set a payment amount of their choice with Price field. Assigns minimum and maximum limits on its value using Range option.
sk: Používatelia môžu nastaviť čiastku platby podľa vlastného výberu pomocou poľa Cena. Priradí minimálne a maximálne limity pre svoju hodnotu pomocou možnosti Rozsah.

en: Additionally, you can activate Readonly attribute. This way, users will not be able to edit the value of Price.
sk: Okrem toho môžete aktivovať Atribút Readonly. Používatelia tak nebudú môcť upravovať hodnotu Ceny.

en: Note: Make sure to configure Form Options > Payment Options of your form.
sk: Poznámka: Uistite sa, že nakonfigurujte možnosti formulára > možnosti platby formulára.

en: Payment Select field lets you create lists of products, one of which the submitter can choose to buy through your form. Add or edit list items using Options setting of the fields.
sk: Pole Výber platby umožňuje vytvárať zoznamy produktov, z ktorých jeden si odosielateľ môže vybrať, či si ich kúpi prostredníctvom formulára. Pridajte alebo upravte položky zoznamu pomocou nastavenia možností polí.

en: Enable Quantity property from Advanced Options, in case you would like the users to mention the quantity of items they purchase.
sk: Povoľte vlastnosť Quantity z rozšírených možností v prípade, že chcete, aby používatelia uviedli množstvo tovaru, ktorý kupujú.

en: Also, you can configure custom or built-in Product Properties for your products, such as Color, T-Shirt Size or Print Size.
sk: Môžete tiež nakonfigurovať vlastné alebo vstavané vlastnosti produktu pre svoje produkty, ako napríklad Farba, Veľkosť trička alebo Veľkosť tlače.

en: Payment Single Choice field lets you create lists of products, one of which the submitter can choose to buy through your form. Add or edit list items using Options setting of the fields.
sk: Pole Payment Single Choice vám umožňuje vytvárať zoznamy produktov, z ktorých jeden si odosielateľ môže vybrať, či si ich kúpi prostredníctvom formulára. Pridajte alebo upravte položky zoznamu pomocou nastavenia možností polí.

en: Payment Multiple Choice field lets you create lists of products, which the submitter can choose to buy through your form. Add or edit list items using Options setting of the fields.
sk: Pole Payment Multiple Choice umožňuje vytvárať zoznamy produktov, ktoré si odosielateľ môže vybrať nakúpiť prostredníctvom formulára. Pridajte alebo upravte položky zoznamu pomocou nastavenia možností polí.

en: Shipping allows you to configure shipping types, set price for each of them and display them on your form as radio buttons.
sk: Doprava vám umožňuje konfigurovať typy zásielok, nastaviť cenu pre každý z nich a zobraziť ich vo formulári ako prepínače.

en: Please Total field to your payment form to sum up the values of Payment fields.
sk: Ak chcete sčísťť hodnoty polí Platba, do platobného formulára zadajte pole Celkom.

en: This field adds the credit card details inputs (card number, expiration date, etc.) and allows you to accept direct payments made by credit cards.
sk: Do tohto poľa sa pripočítajú údaje o kreditnej karte (číslo karty, dátum uplynutia platnosti atď.) a umožní vám prijímať priame platby uskutočnené kreditnými kartami.

en: Your upload_max_filesize directive in php.ini is
sk: Vaša upload_max_filesize smernica v php.ini je

en: You must select a form
sk: Musíte vybrať formulár

en: Sorry, you are not allowed to access this page.
sk: Ľutujeme, prístup na túto stránku nie je povolený.

en: Can not upload this type of file
sk: Je nám ľúto, ale nemáte možnosť nahrať tento typ súboru.

en: Field is required
sk: Povinné pole.

en: The
sk: Komisia

en:  value must be between
sk: hodnota musí byť medzi

en: Value must be between
sk: hodnota musí byť medzi

en: Are you sure you want to clear saved data?
sk: Naozaj chcete vymazať uložené údaje?

en: Your score should be less than
sk: Vaše skóre by mala byť menšia ako

en: This is not a valid time value.
sk: Toto nie je platná e-mailová adresa.

en: This is not a valid number value.
sk: Toto nie je platná e-mailová adresa.

en: This is not a valid date value.
sk: Toto nie je platná e-mailová adresa.

en: The year must be between %s and %s
sk: hodnota musí byť medzi %s a %s

en: Oops! Seems like you installed the update over a quite old version of Form Maker. Unfortunately, this version is deprecated.<br />Please contact 10Web support team at support@10web.io. We will take care of this issue as soon as possible.
sk: Jejda! Zdá sa, že ste nainštalovali aktualizáciu cez pomerne starú verziu programu Form Maker. Bohužiaľ, táto verzia je zastaraná.<br />Prosím, kontaktujte tím podpory 10Web na support@10web.io. O túto otázku sa postaráme čo najskôr.

en: WordPress Contact Form Maker is a simple contact form builder, which allows the user with almost no knowledge of programming to create and edit different type of contact forms.
sk: WordPress Contact Form Maker je jednoduchý tvorca kontaktných formulárov, ktorý umožňuje užívateľovi s takmer žiadnymi znalosťami programovania vytvárať a upravovať rôzne typy kontaktných formulárov.

en: Form Maker plugin is a modern and advanced tool for easy and fast creating of a WordPress Form. The backend interface is intuitive and user friendly which allows users far from scripting and programming to create WordPress Forms.
sk: Doplnok Form Maker je moderný a pokročilý nástroj pre jednoduché a rýchle vytváranie formulára WordPress. Backendové rozhranie je intuitívne a užívateľsky prívetivé, čo umožňuje používateľom ďaleko od skriptovania a programovania vytvárať Formuláre WordPress.

en: Easy to Use
sk: Jednoduché použitie

en: This responsive form maker plugin is one of the most easy-to-use form builder solutions available on the market. Simple, yet powerful plugin allows you to quickly and easily build any complex forms.
sk: Tento responzívny doplnok na tvorbu formulárov je jedným z najuše najúčinnejších riešení na tvorbu formulárov dostupných na trhu. Jednoduchý, ale výkonný plugin vám umožňuje rýchlo a jednoducho vytvárať akékoľvek zložité formy.

en: Customizable Fields
sk: Prispôsobiteľné polia

en: All the fields of Form Maker plugin are highly customizable, which allows you to change almost every detail in the form and make it look exactly like you want it to be.
sk: Všetky polia doplnku Form Maker sú vysoko prispôsobiteľné, čo vám umožňuje zmeniť takmer každý detail vo formulári a urobiť ho tak, aby vyzeral presne tak, ako chcete.

en: You can view the submissions for each form you have. The plugin allows to view submissions statistics, filter submission data and export in csv or xml formats.
sk: Môžete zobraziť odoslané položky pre každý formulár, ktorý máte. Plugin umožňuje zobraziť štatistiky odoslaných údajov, filtrovať údaje o odoslaní a exportovať vo formáte csv alebo xml.

en: Multi-Page Forms
sk: Viacstranové formuláre

en: With the form builder plugin you can create muilti-page forms. Simply use the page break field to separate the pages in your forms.
sk: Pomocou doplnku na tvorbu formulárov môžete vytvárať formuláre muilti-page. Jednoducho použite pole zlomu strany na oddelenie strán vo formulároch.

en: The WordPress Form Maker plugin comes with a wide range of customizable themes. You can choose from a list of existing themes or simply create the one that better fits your brand and website.
sk: Doplnok WordPress Form Maker je dodávaný so širokou škálou prispôsobiteľných tém. Môžete si vybrať zo zoznamu existujúcich tém alebo jednoducho vytvoriť ten, ktorý lepšie vyhovuje vašej značke a webovej stránke.

en: Installing
sk: Inštalujem

en: Creating a new Form
sk: Vytvorenie nového formulára

en: Configuring Form Options
sk: Konfigurácia možností formulára

en: Description of The Form Fields
sk: Popis polí formulára

en: Selecting Options from Database
sk: Výber možností z databázy

en: Publishing the Created Form
sk: Publikuje sa vytvorený formulár

en: Blocking IPs
sk: Blokovanie IPs

en: Managing Submissions
sk: Spravovanie objednávok

en: Publishing Submissions
sk: Publikovanie odoslaných príspevkov

en: Insert Form
sk: Vložiť formulár

en: Add Form
sk: Pridať formuár

en: Insert submissions
sk: Vloženie zadani=i

en: Add Submissions
sk: Pridanie zadaní

en: The current version of %s extension is not compatible with Form Maker. Some functions may not work correctly. Please update the extension to fully use its features.
sk: Aktuálna verzia rozšírenia %s nie je kompatibilná s programom Form Maker. Niektoré funkcie nemusia pracovať správne. Ak chcete plne využívať jeho funkcie, aktualizujte rozšírenie.

en: The current version of %s extensions are not compatible with Form Maker. Some functions may not work correctly. Please update the extensions to fully use its features.
sk: Aktuálna verzia rozšírenia %s nie je kompatibilná s programom Form Maker. Niektoré funkcie nemusia pracovať správne. Ak chcete plne využívať jeho funkcie, aktualizujte rozšírenia.

en: Rate
sk: Hodnotenie

en: Click to sort by this item
sk: Kliknite sem, ak chcete zoraďovať podľa tejto položky

en: You cannot select former dates. Choose a date starting from the current one.
sk: Nemôžete vybrať bývalej termín. Vyberte dátum počnúc aktuálne.

en: %s field is required.
sk: %s toto pole je nutné vyplniť.

en: The %s value must be between %f - %f
sk: hodnota %s musí byť medzi %f - %f

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Your score should be less than %f
sk: Vaše skóre by malo byť menšia ako %f

en: No %s found.
sk: %s sa nenašiel.

en: Afghanistan
sk: Afganistán

en: Albania
sk: Albánsko

en: Algeria
sk: Alžírsko

en: Andorra
sk: Andora

en: Antigua and Barbuda
sk: Antiqua a Babuda

en: Argentina
sk: Argentína

en: Australia
sk: Austrália

en: Austria
sk: Rakúsko

en: Azerbaijan
sk: Azerbajdžan

en: Bahamas
sk: Bahamy

en: Bangladesh
sk: Bangladéš

en: Belarus
sk: Bielorusko

en: Belgium
sk: Belgicko

en: Bolivia
sk: Bolívia

en: Bosnia and Herzegovina
sk: Bosna a Hercegovina

en: Brazil
sk: Brazília

en: Brunei
sk: Brunej

en: Bulgaria
sk: Bulharsko

en: Cambodia
sk: Kambodža

en: Cameroon
sk: Kamerun

en: Canada
sk: Kanada

en: Cape Verde
sk: Kapverdy

en: Central African Republic
sk: Stredoafrická republika

en: Chad
sk: Čad

en: Chile
sk: Čile

en: China
sk: Čína

en: Colombia
sk: Kolumbia

en: Comoros
sk: Komory

en: Congo (Brazzaville)
sk: Kongo (Brazaville)

en: Congo
sk: Kongo

en: Costa Rica
sk: Kosta Rika

en: Cote d'Ivoire
sk: Pobrežie Slonoviny

en: Croatia
sk: Chorvátsko

en: Cuba
sk: Kuba

en: Czech Republic
sk: Česká republika

en: Denmark
sk: Dánsko

en: Djibouti
sk: Džibutsko

en: Dominica
sk: Dominika

en: Dominican Republic
sk: Dominikánska republika

en: East Timor (Timor Timur)
sk: Východný Timor (Timor Timur)

en: Ecuador
sk: Ekvádor

en: El Salvador
sk: Salvádor

en: Equatorial Guinea
sk: Rovníková Guinea

en: Estonia
sk: Estónsko

en: Ethiopia
sk: Etiópia

en: Fiji
sk: Fidži

en: Finland
sk: Fínsko

en: France
sk: Francúzsko

en: Georgia
sk: Gruzínsko

en: Germany
sk: Nemecko

en: Greece
sk: Grécko

en: Hungary
sk: Maďarsko

en: Iceland
sk: Island

en: Indonesia
sk: Indonézia

en: Iran
sk: Irán

en: Iraq
sk: Irak

en: Ireland
sk: Írsko

en: Israel
sk: Izrael

en: Italy
sk: Taliansko

en: Jamaica
sk: Jamaika

en: Japan
sk: Japonsko

en: Jordan
sk: Jordánsko

en: Kazakhstan
sk: Kazachstan

en: Kenya
sk: Keňa

en: Korea, North
sk: Kórea, Severná Kórea

en: Korea, South
sk: Kórea, Južná Kórea

en: Kuwait
sk: Kuvajt

en: Latvia
sk: Lotyšsko

en: Lebanon
sk: Libanon

en: Liberia
sk: Libéria

en: Libya
sk: Líbia

en: Liechtenstein
sk: Lichtenštajnsko

en: Lithuania
sk: Litva

en: Luxembourg
sk: Luxembursko

en: North Macedonia
sk: Severné Macedónsko

en: Madagascar
sk: Madagaskar

en: Malaysia
sk: Malajzia

en: Maldives
sk: Meledivy

en: Marshall Islands
sk: Marshall ostrovy

en: Mauritania
sk: Mauretánia

en: Mauritius
sk: Maurícius

en: Mexico
sk: Mexiko

en: Micronesia
sk: Mikronézia

en: Moldova
sk: Moldavsko

en: Monaco
sk: Monako

en: Mongolia
sk: Mongolsko

en: Morocco
sk: Maroko

en: Mozambique
sk: Mozambik

en: Myanmar
sk: Myanmarsko

en: Namibia
sk: Namíbia

en: Nepal
sk: Nepál

en: Netherlands
sk: Holandsko

en: New Zealand
sk: Nový Zéland

en: Nicaragua
sk: Nikaragua

en: Niger
sk: Nigéria

en: Nigeria
sk: Nigéria

en: Norway
sk: Nórsko

en: Oman
sk: Omán

en: Palestine
sk: Palestíne

en: Papua New Guinea
sk: Papua Nový Guinea

en: Paraguay
sk: Paraguaj

en: Philippines
sk: Filipíny

en: Poland
sk: Poľsko

en: Portugal
sk: Portugalsko

en: Qatar
sk: Katar

en: Romania
sk: Rumunsko

en: Russia
sk: Rusko

en: Saint Lucia
sk: Svätá Lucia

en: Saint Vincent
sk: Svätý Vincent

en: Sao Tome and Principe
sk: São Tomé a Príncipe

en: Saudi Arabia
sk: Saudská Arábia

en: Serbia
sk: Srbsko

en: Montenegro
sk: Čierna Hora

en: Seychelles
sk: Seyšeli

en: Singapore
sk: Singapur

en: Slovakia
sk: Slovensko

en: Slovenia
sk: Slovinsko

en: Solomon Islands
sk: Solomonské ostrovy

en: Somalia
sk: Somálsko

en: South Africa
sk: Južná Afrika

en: South Sudan
sk: Južný Sudán

en: Spain
sk: Španielsko

en: Sri Lanka
sk: Srí Lanka

en: Sudan
sk: Sudán

en: Suriname
sk: Surinam

en: Eswatini
sk: Eswatini (Eswatini)

en: Sweden
sk: Švédsko

en: Switzerland
sk: Švajčiarsko

en: Syria
sk: Sýria

en: Tajikistan
sk: Tadžikistan

en: Tanzania
sk: Tanzánia

en: Thailand
sk: Thajsko

en: Trinidad and Tobago
sk: Trinidad a Tobago

en: Tunisia
sk: Tunisko

en: Turkey
sk: Turecko

en: Turkmenistan
sk: Turkenistan

en: Ukraine
sk: Ukraina

en: United Arab Emirates
sk: Spojené Arabské Emiráty

en: United Kingdom
sk: Spojené Kráľovstvo (UK)

en: United States
sk: Spojené štáty

en: Vanuatu
sk: Tuvalu

en: Vatican City
sk: Vatikán

en: Alaska
sk: Aljaška

en: California
sk: Kalifornia

en: District Of Columbia
sk: District of Columbia

en: Hawaii
sk: Havaj

en: North Carolina
sk: Severná Karolína

en: North Dakota
sk: Severná Dakota

en: South Carolina
sk: Južná Karolína

en: South Dakota
sk: Južná Dakota

en: West Virginia
sk: Západná Virgínia

en: British Columbia
sk: Britská Kolumbia

en: Newfoundland and Labrador
sk: Newfoundland a Labrador

en: Northwest Territories
sk: Severozápadné teritóriá

en: Prev
sk: Späť

en: Today
sk: Dnes

en: January
sk: Január

en: February
sk: Február

en: March
sk: Marec

en: April
sk: Apríl

en: May
sk: Máj

en: June
sk: Jún

en: July
sk: Júl

en: October
sk: Október

en: Jun
sk: Jún

en: Jul
sk: Júl

en: Oct
sk: Okt

en: Sun
sk: Ned

en: Mon
sk: Pon

en: Tue
sk: Uto

en: Wed
sk: Str

en: Thu
sk: Štv

en: Fri
sk: Pia

en: Sat
sk: Sob

en: Su
sk: Ne

en: Mo
sk: Po

en: Tu
sk: Ut

en: We
sk: St

en: Th
sk: Št

en: Fr
sk: Pi

en: Sa
sk: So

en: All fields list
sk: Zoznam všetkých polí

en: Form fields
sk: Výber farby orámovania polí formulára

en: Submission ID
sk: ID prihlášky

en: Admin Email
sk: E-mail správcu

en: User Email
sk: E-mail užívateľa

en: User Name
sk: Užívateľské meno

en: Page Url
sk: URL stránky

en: Verification Link
sk: Platnosť overovacieho odkazu vyprší

en: Submitter Name
sk: Meno odosielateľa

en: Submitter Email
sk: Odoslať e-mail

en: Submitter IP
sk: IP predkladateľa

en: Submission Date
sk: Dátum predloženia

en:  Submissions
sk: Objednávky

en: All personal data and submissions of this user found in %s plugin were removed.
sk: Všetky osobné údaje a príspevky tohto používateľa nájdené v %s boli odstránené.

en: Privacy Policy
sk: Zásady ochrany osobných údajov

en: Select a form
sk: Vyberte pole

en: There is no form selected or the form was deleted.
sk: Nie je vybratý žiadny formulár alebo bol formulár odstránený.

en: The form you are trying to view does not have Embedded display type.
sk: Formulár, ktorý sa pokúšate zobraziť, nemá vložený typ zobrazenia.

en: The form you are trying to view has been unpublished.
sk: Formulár, ktorý sa pokúšate zobraziť, nebol publikovaný.

en: Error, incorrect Security code.
sk: Chyba, nesprávny bezpečnostný kód.

en: Submission has failed due to the unsuccessful ReCaptcha verification. Please try to submit the form again.
sk: Odoslanie zlyhalo v dôsledku neúspešného overenia ReCaptcha. Pokúste sa formulár odoslať znova.

en: Error, something went wrong.
sk: Chyba, vyskytla sa chyba.

en: Your ip is blacklisted. Please contact the website administrator.
sk: Vaša IP je na čiernej listine. Prosím, obráťte sa na správcu webu

en: %s Submission failed. Your consent to collect personal data is required.
sk: %s zlyhalo. Vyžaduje sa váš súhlas so zhromažďovať osobné údaje.

en: This is not a valid date format.
sk: Toto nie je platná e-mailová adresa.

en: This functionality is disabled in demo.
sk: Táto funkcia je vypnutá v ukážke.

en: The file exceeds the allowed size of %s KB.
sk: Súboru presiahne povolenú veľkosť  %s KB.

en: Can not upload this type of file.
sk: Je nám ľúto, ale nemáte možnosť nahrať tento typ súboru.

en: Error, file cannot be moved.
sk: Chyba môže súbor nemožno presunúť.

en: This field %s requires a unique entry.
sk: Toto pole %s vyžaduje jedinečný prístup a táto hodnota bola už podaná.

en: Database error occurred. Please try again.
sk: Vyskytla sa chyba databázy. Skúste to znova.

en: Nothing was submitted.
sk: Nič bol predložený.

en: Your chosen password.
sk: Zvolené heslo.

en: Your form was successfully submitted.
sk: Váš formulár bol úspešne odoslaný.

en: Error, email was not sent.
sk: Chyba, bol e-mail neposlal.

en: You have no permissions to download
sk: Nemáte žiadne povolenia na prevzatie súboru

en: Your email address is already verified.
sk: Vaša e-mailová adresa je už overená.

en: Your email verification has timed out.
sk: Váš e-mail overenie vypršal.

en: Your email has been successfully verified.
sk: Váš e-mail bol úspešne overený.

en: Verification link is invalid.
sk: Overovací odkaz je neplatný.

en: Password values don't match
sk: Hodnoty hesla sa nezhodujú

en: The email addresses don't match
sk: E-mailové adresy sa nezhodujú

en: This is not a valid email address.
sk: Toto nie je platná e-mailová adresa.

en: AM
sk: Do obedu

en: PM
sk: Po obede

en: You have no permission to view submissions.
sk: Nemáte povolenie na zobrazenie odoslaných údajov.

en: Search by fields
sk: Vyhľadávanie podľa polí

en: GO
sk: Zobraziť

en: %s of %s submissions are not shown, as the field you sorted by is missing in those submissions.
sk: %s sa %s, pretože pole, podľa ktorých ste zoraďovali, v týchto odoslaniach chýba.

en: Select a Field
sk: Vyberte pole

en: Select a Date
sk: Nastavte dátum začiatku pre tento plán

en: Technical problems / hard to use
sk: Technické problémy / ťažko sa používajú

en: Free version is limited
sk: Bezplatná verzia je obmedzená

en: Upgrading to paid version
sk: Inovácia na platenú verziu

en: Temporary deactivation
sk: Dočasná deaktivácia

en: Leave A Review?
sk: Opustiť recenziu?

en: We hope you've enjoyed using WordPress %s! Would you consider leaving us a review on WordPress.org?
sk: Dúfame, že sa vám páčilo používať WordPress %s! Zvážili by ste, že nám zanecháte recenziu na WordPress.org?

en: Sure! I'd love to!
sk: Určite! Rád by som!

en: I've already left a review
sk: Už som zanechal recenziu

en: Maybe Later
sk: Možno neskôr

en: Never show again
sk: Už sa nikdy nezopakušte

en: Please let us know why you are deactivating. Your answer will help us to provide you support or sometimes offer discounts. (Optional)
sk: Dajte nám vedieť, prečo deaktivujete. Vaša odpoveď nám pomôže poskytnúť vám podporu alebo niekedy ponúknuť zľavy. (Voliteľné)

en: Skip and Deactivate
sk: Preskočiť a deaktivovať

en: Submit and Deactivate
sk: Odoslať a deaktivovať

en: Get Premium %s and Other Solutions Essential for Your WordPress Site.
sk: Získajte prémiové %s a ďalšie riešenia nevyhnutné pre vaše stránky WordPress.

en: Try Free
sk: Vyskúšať zadarmo

en: 60+ pro plugins/Extensions
sk: 60+ pro pluginy/rozšírenia

en: Access 60+ plugins and extensions, including key plugins, such as gallery, form, slider, social plugins and more.
sk: Získajte prístup k doplnkom a rozšíreniam 60+ vrátane kľúčových doplnkov, ako sú galéria, formulár, jazdec, sociálne doplnky a ďalšie.

en: Unified dashboard
sk: Zjednotená tabuľa

en: Manage your WordPress websites all in one place within a single dashboard. No need to switch between sites.
sk: Spravujte svoje webové stránky WordPress na jednom mieste v rámci jedného panela. Nie je potrebné prepínať medzi lokalitami.

en: Premium WordPress themes
sk: Prémiové wordpress témy

en: Professionally designed, responsive themes for your website. Build fully-functional, elegant websites effortlessly.
sk: Profesionálne navrhnuté responzívne motívy pre vaše webové stránky. Vytváraj plne funkčné a elegantné webové stránky bez námahy.

en: Backup
sk: Záloha

en: 10Web cloud storage space. Easily and securely backup your website in our storage.
sk: 10Web cloudový úložný priestor. Jednoducho a bezpečne zálohujte svoje webové stránky v našom úložisku.

en: Improve search rankings of your WordPress site with a comprehensive search engine optimization solution.
sk: Zlepšite poradie vyhľadávania na vašom webe WordPress pomocou komplexného riešenia optimalizácie pre vyhľadávače.

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Protect your WordPress site from security issues and threats with a powerful security service coming soon to 10Web.
sk: Chráňte svoju stránku WordPress pred bezpečnostnými problémami a hrozbami s výkonnou bezpečnostnou službou už čoskoro na 10Web.

en: Image optimization
sk: Optimalizácia obrazu

en: Automatically resize and compress all images on your website to save space and improve site speed.
sk: Automaticky zmeniť veľkosť a komprimovať všetky obrázky na vašich webových stránkach, aby ste ušetrili miesto a zlepšili rýchlosť webu.

en: We’ll soon be offering affordable hosting solution with WordPress-friendly features and great customer support.
sk: Čoskoro budeme ponúkať cenovo dostupné hostingové riešenie s funkciami vhodnými pre WordPress a skvelou zákazníckou podporou.

en: Get free for 14 days
sk: Získajte zadarmo na 14 dní

en: Learn More
sk: Dozvedieť sa viac

en:  features you get!
sk:  funkcie dostanete!

en: More great features of the plugin
sk: Ďalšie skvelé funkcie doplnku

en: Checkout how it works
sk: Pozrite sa, ako to funguje

en: User Guide
sk: Používateľská príručka

en: Hi there!
sk: Ahoj!

en: Allow 10Web to collect some usage data
sk: Povoliť 10Web zhromažďovať niektoré údaje o používaní

en: This will allow you to get more out of your plugin experience - get awesome customer support, receive exclusive deals and discounts on premium products and more. You can choose to skip this step, %s will still work just fine.
sk: To vám umožní získať viac zo svojho zážitku z pluginu - získať úžasnú zákaznícku podporu, získať exkluzívne ponuky a zľavy na prémiové produkty a ďalšie. Môžete sa rozhodnúť tento krok vynechať, %s bude fungovať dobre.

en: What data is being collected?
sk: Aké údaje sa zhromažďujú?

en: Your name & Email address
sk: Vaše meno a e-mailová adresa

en: Site URL, Wordpress version
sk: Adresa URL lokality, verzia Wordpress

en: List of plugins
sk: Zoznam doplnkov

en: Allow & Continue
sk: Povoliť a pokračovať

en: We will not sell, share, or distribute your personal information to third parties.
sk: Vaše osobné údaje nebudeme predávať, zdieľať ani distribuovať tretím stranám.

en: Terms of Use
sk: Všeobecné podmienky
