fluid-checkout - en to eu translation catalogue (520 entries)

en: "Add" link button
eu: &quot;Gehitu&quot; esteka botoia

en: (Required)
eu: (Derrigorrezkoa)

en: (experimental)
eu: (esperimentala)

en: (originally "%s")
eu: (jatorriz &quot;%s&quot;)

en: * For as long as you have an active subscription.
eu: * Harpidetza aktiboa duzun bitartean.

en: 1 column
eu: Zutabe 1

en: 2 columns
eu: 2 zutabe

en: 226 EUR value (Save 42%)
eu: 226 euroko balioa (Gorde % 42)

en: <a href="%s" target="_blank">Purchase a new license key</a> and continue to receive updates and support.
eu: <a href="%s" target="_blank">Erosi lizentzia-gako berri bat</a> eta jarraitu eguneratzeak eta laguntza jasotzen.

en: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Log in to your account</a> to get your license key, or <a href="%s" target="_blank">purchase a new license key</a>.
eu: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Hasi saioa zure kontuan</a> zure lizentzia-gakoa lortzeko, edo <a href="%s" target="_blank">lizentzia-gako berri bat erosteko</a> .

en: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Log in to your account</a> to renew your license key and continue to receive updates and support.
eu: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Hasi saioa zure kontuan</a> zure lizentzia-gakoa berritzeko eta eguneraketak eta laguntza jasotzen jarraitzeko.

en: <a target="_blank" href="%s">Upgrade to PRO</a> to unlock more options.
eu: <a target="_blank" href="%s">Bertsio-berritu PRO-ra</a> aukera gehiago desblokeatzeko.

en: <p>Fluid Checkout needs the classic WooCommerce shortcode-based checkout form to work. When using the Divi Builder to customize the look and feel of the checkout page, the classic shortcodes are replaced with custom widgets from the Divi Builder for each part of the checkout page. These custom widgets are not compatible with Fluid Checkout.</p><p>Please edit your checkout page replacing the Divi Builder widgets with the a text widget containing the shortcode <code>[woocommerce_checkout]</code>.</p>
eu: <p>Fluid Checkout-ek WooCommerce kode laburrean oinarritutako ordainketa inprimaki klasikoa behar du funtzionatzeko. Divi Builder-a ordainketa-orriaren itxura pertsonalizatzeko erabiltzean, kode labur klasikoak Divi Builder-eko widget pertsonalizatuekin ordezkatzen dira ordainketa-orriaren zati bakoitzeko. Widget pertsonalizatu hauek ez dira bateragarriak Fluid Checkout-ekin.</p><p> Mesedez, editatu ordainketa orria Divi Builder widget-ak ordezkatuz <code>[woocommerce_checkout]</code> kode laburra duen testu widget batekin.</p>

en: <p>This widget has been replaced by Fluid Checkout. </p><p>When using Fluid Checkout, the checkout page needs to use the original WooCommerce shortcode <code>[woocommerce_checkout]</code> to work properly.</p><p>For more information, visit the Fluid Checkout documentation.</p>
eu: <p>Widget hau Fluid Checkout-ekin ordezkatu da.</p><p> Fluid Checkout erabiltzean, ordainketa-orriak jatorrizko WooCommerce shortcode <code>[woocommerce_checkout]</code> erabili behar du behar bezala funtzionatzeko.</p><p> Informazio gehiago lortzeko, bisitatu Fluid Checkout dokumentazioa.</p>

en: <p>We detected that you are using the plugins Delivery & Pickup Date Time for WooCommerce (free and PRO) by CodeRockz. Integration with these plugins have been moved to Fluid Checkout PRO.</p>
eu: <p>CodeRockz-ek WooCommercerako Delivery &amp; Pickup Date Time pluginak (doakoak eta PRO) erabiltzen ari zarela detektatu dugu. Plugin hauekin integrazioa Fluid Checkout PROra eraman da.</p>

en: <strong>%1$s</strong> requires <strong>%2$s</strong> to be installed and activated. <a href="%4$s">%3$s</a>
eu: <strong>%1$s</strong> <strong>%2$s</strong> instalatu eta aktibatu behar da. <a href="%4$s">%3$s</a>

en: Account matching
eu: Kontua bat etortzea

en: Account matching / user matching
eu: Kontua bat etortzea / erabiltzailea bat etortzea

en: Account password
eu: Kontuaren pasahitza

en: Action link on the order summary at checkout.
eu: Ekintza-esteka eskaeraren laburpenean ordaintzean.

en: Activate %s
eu: Aktibatu %s

en: Activated
eu: Aktibatuta

en: Add %s
eu: Gehitu %s

en: Add billing phone field to the checkout form.
eu: Gehitu fakturazio telefonoaren eremua ordainketa egiteko formularioan.

en: Add extra fields to the checkout form
eu: Gehitu eremu gehigarriak ordainketa-inprimakiari

en: Add shipping phone field to the checkout form.
eu: Gehitu bidalketa-telefonoaren eremua ordainketa-inprimakiari.

en: Add widget areas to the cart page
eu: Gehitu widget-eremuak saskiaren orrira

en: Add widget areas to the checkout page
eu: Gehitu widget eremuak ordainketa-orrian

en: Add widget areas to the order pay page
eu: Gehitu widget eremuak eskaera ordaintzeko orrian

en: Add widget areas to the thank you page
eu: Gehitu widget-eremuak eskerrak emateko orrialdean

en: Add-ons
eu: Gehigarriak

en: Additional header sections
eu: Goiburuko atal gehigarriak

en: Additional notes
eu: Ohar osagarriak

en: Address Book
eu: Helbide Liburua

en: Address book
eu: Helbide liburua

en: Adds an extra shipping email and shipping phone field to the shipping address section.
eu: Bidalketa helbide elektronikoa eta bidalketa telefono eremua gehitzen ditu bidalketa helbidearen atalean.

en: After Shipping Address
eu: Bidalketa helbidearen ondoren

en: After order sections
eu: Agindu atalen ondoren

en: After shipping address
eu: Bidalketa helbidearen ondoren

en: After the cart actions
eu: Orga ekintzen ostean

en: After the cart items section
eu: Saskia elementuen atalaren ondoren

en: After the order items section
eu: Eskaera elementuen atalaren ondoren

en: After the order overview
eu: Eskaera orokorraren ondoren

en: After the order overview and payment instructions
eu: Eskaeraren ikuspegi orokorra eta ordainketa argibideak ondoren

en: After the order summary
eu: Aginduaren laburpena egin ondoren

en: After the order totals
eu: Aginduaren guztizkoen ondoren

en: After the progress bar
eu: Aurrerapen-barraren ondoren

en: After the shipping section
eu: Bidalketa atalaren ondoren

en: All PRO features + All add-ons for a special price.
eu: PRO ezaugarri guztiak + Gehigarri guztiak prezio berezi baten truke.

en: All add-ons are sold separately and require the <strong>Fluid Checkout Lite</strong> plugin to be installed and activated, except when noted.
eu: Gehigarri guztiak bereiz saltzen dira eta <strong>Fluid Checkout Lite</strong> plugina instalatu eta aktibatu behar da, adierazitakoan izan ezik.

en: All future add-ons *
eu: Etorkizuneko gehigarri guztiak *

en: All prices shown in EUR. If there are any divergencies with the prices on our website, the offers shown on the website superseed these and will be applied.
eu: Prezio guztiak eurotan agertzen dira. Gure webguneko prezioekin desberdintasunik balego, webgunean agertzen diren eskaintzak hauek gainditzen ditu eta aplikatuko dira.

en: Allow customers to add a gift message and other gift related options to the order.
eu: Eman bezeroei opari-mezu bat eta opariekin lotutako beste aukera batzuk gehitzeko eskaerari.

en: Allow customers to change product quantities or removing items directly at the checkout page.
eu: Eman bezeroei produktuen kantitateak aldatzeko edo zuzenean elementuak kentzeko ordainketa orrian.

en: Allows customers to make payments for orders that are either created manually by the store admin or not completed during checkout.
eu: Bezeroei dendako administratzaileak eskuz sortutako edo ordainketa-prozesuan osatu ez diren eskaeren ordainketak egiteko aukera ematen die.

en: Already have an account?
eu: Dagoeneko kontu bat duzu?

en: Always show
eu: Erakutsi beti

en: An account will be created with the information provided at checkout when completing the order.
eu: Eskaera osatzean ordainketa-prozesuan emandako informazioarekin kontu bat sortuko da.

en: Apartment, unit, building, floor, etc.
eu: Apartamentua, unitatea, eraikina, solairua, etab.

en: Apply styles to the Stripe payment form fields
eu: Aplikatu estiloak Stripe ordainketa-formularioaren eremuetan

en: As a step after shipping
eu: Bidalketa ondorengo urrats gisa

en: As a step before shipping
eu: Bidalketa aurreko urrats gisa

en: As a sub-step after the shipping address section
eu: Bidalketa helbidearen atalaren ondorengo azpi-urrats gisa

en: As a sub-step before the payment section
eu: Ordainketa atalaren aurreko azpi-urrats gisa

en: As a sub-step before the shipping address section
eu: Bidalketa helbidearen atalaren aurreko azpi-urrats gisa

en: As a substep after payment methods
eu: Ordainketa-metodoen ondorengo azpi-urrats gisa

en: As a substep before payment methods
eu: Ordainketa metodoen aurreko azpiurrats gisa

en: Associate the guest customer's orders with their existing account when an account already exists with the customer's contact details.
eu: Lotu bezero gonbidatuaren eskaerak lehendik duen kontuarekin kontu bat dagoeneko bezeroaren kontaktu-datuekin dagoenean.

en: Avoid delivery delays and unsatisfied customers. Collect the <strong>correct address information</strong> from the first time they buy with you.
eu: Saihestu entrega-atzerapenak eta pozik ez dauden bezeroak. Bildu <strong>helbide-informazio zuzena</strong> zurekin erosten duten lehen alditik.

en: Bars
eu: Tabernak

en: Before Shipping Address
eu: Bidalketa helbidea baino lehen

en: Before checkout steps
eu: Ordainketa egin aurretiko urratsak

en: Before coupon codes section
eu: Kupoi kodeen aurreko atala

en: Before shipping address
eu: Bidalketa helbidea baino lehen

en: Before the cart actions
eu: Orga ekintzen aurretik

en: Before the cart items section
eu: Saskia elementuen atalaren aurretik

en: Before the checkout steps
eu: Ordainketa urratsen aurretik

en: Before the order items section
eu: Eskaera elementuen atalaren aurretik

en: Before the order summary
eu: Eskaeraren laburpena baino lehen

en: Before the order totals
eu: Aginduak guztizkoak baino lehen

en: Before the progress bar
eu: Aurrerapen-barra baino lehen

en: Before the shipping section
eu: Bidalketa atalaren aurretik

en: Below the order summary
eu: Eskaeraren laburpenaren azpian

en: Below the payment section
eu: Ordainketa atalaren azpian

en: Billing address
eu: Fakturazio helbidea

en: Billing phone
eu: Fakturazio telefonoa

en: Both below the payment section and the order summary
eu: Ordainketa atalaren azpian eta eskaeraren laburpena

en: Boxed
eu: Kutxatuta

en: Breadcrumbs
eu: Ogi birrindua

[ctx: Button label for applying coupon codes]
en: Apply
eu: Aplikatu

en: Captcha Pro by BestWebSoft
eu: BestWebSoft-en Captcha Pro

en: Captcha position
eu: Captcha posizioa

[ctx: Captcha position]
en: Before place order button
eu: Eskaera egin aurretik botoia

[ctx: Captcha position]
en: Before place order section
eu: Eskaera egin aurretik

en: Carrier:
eu: Garraiolaria:

en: Cart elements
eu: Orga-elementuak

en: Cart items
eu: Saskia elementuak

en: Cart items count
eu: Saskiko elementuak zenbatzen dira

en: Cart layout
eu: Saskiaren diseinua

en: Cart optimizations
eu: Saskiaren optimizazioak

en: Cart total:
eu: Saskia guztira:

en: Change email address to: {suggestion-value}
eu: Aldatu helbide elektroniko honetara: {suggestion-value}

en: Change visibility for the company name field for the billing address section on the checkout form.
eu: Aldatu ordainketa-formularioko fakturazio-helbidearen ataleko enpresaren izenaren eremuaren ikusgarritasuna.

en: Change visibility for the company name field for the shipping address section on the checkout form.
eu: Aldatu ordainketa-inprimakiko bidalketa helbidearen ataleko enpresaren izenaren eremuaren ikusgarritasuna.

en: Change: %s
eu: Aldaketa: %s

en: Changes the layout of order details on the thank you page and account pages.
eu: Eskaeraren xehetasunen diseinua aldatzen du esker onen orrian eta kontuaren orrietan.

en: Changes the layout of order pay page for existing orders pending payment from the customer.
eu: Bezeroaren ordainketa zain dauden eskaeren eskaera-orriaren diseinua aldatzen du.

en: Check if there are any <a href="%s">integration options</a> available for other plugins you have installed.
eu: Egiaztatu instalatu dituzun beste pluginetarako <a href="%s">integrazio-aukerarik</a> dagoen.

en: Checkbox for "Same as shipping/billing address" checked by default
eu: &quot;Bidalketa/fakturazio-helbidearen berdina&quot; kontrol-laukia lehenespenez markatuta dago

en: Checkout
eu: Ordainketa

en: Checkout Below Place Order
eu: Egin eskaeraren azpian

en: Checkout Footer
eu: Ordainketa orria

en: Checkout Header - Desktop
eu: Checkout goiburua - Mahaigaina

en: Checkout Header - Mobile
eu: Checkout goiburua - Mugikorra

en: Checkout Order Summary
eu: Ordainketa eskaeraren laburpena

en: Checkout Sidebar
eu: Ordainketa alboko barra

en: Checkout elements
eu: Ordainketa elementuak

en: Checkout fields
eu: Ordainketa eremuak

en: Checkout layout
eu: Ordainketa diseinua

en: Checkout options
eu: Ordainketa aukerak

en: Checkout progress
eu: Ordainketa aurrerapena

[ctx: Checkout step title]
en: Billing
eu: Fakturazioa

[ctx: Checkout step title]
en: Contact
eu: Harremanetan jarri

[ctx: Checkout step title]
en: Payment
eu: Ordainketa

[ctx: Checkout step title]
en: Shipping
eu: Bidalketa

[ctx: Checkout substep change link label]
en: Change
eu: Aldatu

[ctx: Checkout substep save link label]
en: Save changes
eu: Gorde aldaketak

en: Choose a background color for the checkout page footer. Only applies when using the distraction free header and footer.
eu: Aukeratu atzeko planoko kolorea ordainketa-orriaren oinerako. Distrakziorik gabeko goiburua eta oina erabiltzean soilik aplikatzen da.

en: Choose a background color for the checkout page header. Only applies when using the distraction free header and footer.
eu: Aukeratu atzeko planoko kolorea ordainketa-orriaren goibururako. Distrakziorik gabeko goiburua eta oina erabiltzean soilik aplikatzen da.

en: Choose a background color for the checkout page. Color is applied to the <em>body</em> element.
eu: Aukeratu atzeko planoko kolorea ordainketa-orrirako. Kolorea <em>gorputz-</em> elementuari aplikatzen zaio.

en: Choose a background color for the order summary section.
eu: Aukeratu atzeko planoko kolorea eskaeraren laburpenaren atalerako.

en: Choose an image to be displayed on the checkout page header. Only applies when using the distraction free header and footer.
eu: Aukeratu ordainketa-orriaren goiburuan bistaratzeko irudi bat. Distrakziorik gabeko goiburua eta oina erabiltzean soilik aplikatzen da.

en: Choose in which position to display the order actions.
eu: Aukeratu ordenaren ekintzak zein posiziotan bistaratu.

en: Choose in which position to display the section.
eu: Aukeratu atala zein posiziotan bistaratu.

en: Choose in which position to display the shipping methods section.
eu: Aukeratu bidalketa-metodoen atala zein posiziotan bistaratu.

en: Choose in which step to display the billing phone field.
eu: Aukeratu zein urrats bistaratzeko fakturazio telefonoaren eremua.

en: Choose in which step to display the shipping phone field.
eu: Aukeratu zein urrats bistaratzeko bidalketa-telefonoaren eremua.

en: Choose the style of the progress bar.
eu: Aukeratu aurrerapen-barraren estiloa.

en: Choose where to display the available coupons section on the checkout page.
eu: Aukeratu non erakutsi eskuragarri dauden kupoien atala ordainketa-orrialdean.

en: Choose which address to save as the shipping address for local pickup orders.
eu: Aukeratu zein helbide gorde nahi duzun tokiko bilketa-eskaeretarako bidalketa-helbide gisa.

en: Classic
eu: Klasikoa

[ctx: Clear image selection on admin pages.]
en: Remove image
eu: Kendu irudia

en: Click to go to the order summary
eu: Egin klik eskaeraren laburpenera joateko

en: Close and continue with checkout
eu: Itxi eta jarraitu ordainketarekin

[ctx: Close button aria-label]
en: Close
eu: Itxi

en: Collapsed
eu: Tolestuta

en: Collect and <strong>validate EU VAT numbers at the checkout page</strong>, removes tax charges on reverse charge basis and confirms customer location when needed.
eu: Bildu eta <strong>balioztatu EBko BEZ-zenbakiak ordainketa-orrian</strong> , zerga-gastuak kendu alderantzizko kargaren arabera eta bezeroaren kokapena berresten du behar denean.

en: Company name field for billing address
eu: Fakturazio-helbiderako enpresaren izenaren eremua

en: Company name field for shipping address
eu: Enpresaren izenaren eremua bidalketa-helbiderako

en: Confirm
eu: Berretsi

en: Contact
eu: Kontaktua

en: Contact step
eu: Harremanetarako urratsa

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Controls whether to use the distraction free page header and footer or keep the currently active theme's header and footer.
eu: Distrakziorik gabeko orriaren goiburua eta oina erabili edo unean aktibo dagoen gaiaren goiburua eta oina mantendu behar den kontrolatzen du.

en: Coupon codes
eu: Kupoi kodeak

en: Create an account
eu: Sortu kontu bat

en: Cross-sells
eu: Salmenta gurutzatuak

en: Custom fields
eu: Eremu pertsonalizatuak

en: Dark mode
eu: Modu iluna

en: Dashboard
eu: Aginte-panela

en: Debug mode
eu: Arazte modua

en: Debug options
eu: Arazketa aukerak

en: Default button style
eu: Botoiaren estilo lehenetsia

en: Define the position to display "Place order" and terms checkbox section.
eu: Definitu &quot;Egin eskaera&quot; eta baldintzak kontrol-laukiaren atala bistaratzeko posizioa.

en: Define the position to display the captcha section. Some positions might not work depending on the captcha type chosen.
eu: Definitu captcha atala bistaratzeko posizioa. Baliteke posizio batzuk ez funtzionatzea aukeratutako captcha motaren arabera.

en: Define the visibility of the additional order notes field.
eu: Definitu eskaera-ohar osagarrien eremuaren ikusgarritasuna.

en: Design template
eu: Diseinu txantiloia

en: Design templates, optimized cart and order received pages, account matching, and much more.
eu: Diseinatzeko txantiloiak, saskia optimizatu eta jasotako eskaerak orriak, kontu bat etortzea eta askoz gehiago.

en: Did you mean %s?
eu: %s esan nahi al zenuen?

en: Disable the theme checkout options
eu: Desgaitu gaiaren ordainketa aukerak

en: Dismiss
eu: Baztertu

en: Display as a cart section
eu: Erakutsi saskia atal gisa

en: Display checkout sidebar widgets only when viewing the last checkout step on mobile devices when using multi-step checkout layout
eu: Bistaratu ordainketa alboko barraren widget-ak gailu mugikorretan azken ordainketa-urratsa ikusten duzunean urrats anitzeko ordainketa-diseinua erabiltzen denean

en: Display express checkout buttons in one line for larger screens
eu: Bistaratu ordaintzeko botoiak lerro batean pantaila handiagoetarako

en: Display gift message and other gift options at the checkout page
eu: Erakutsi opari-mezua eta beste opari-aukera batzuk ordainketa-orrian

en: Display message when an account exists with the email address provided
eu: Bistaratu mezua emandako helbide elektronikoarekin kontu bat dagoenean

en: Display new sections and change order of sections on email notifications. Styles of order details on email notifications remain unchanged.
eu: Erakutsi atal berriak eta aldatu posta elektronikoko jakinarazpenetan atalen ordena. Posta elektronikoko jakinarazpenetako eskaeraren xehetasunen estiloak ez dira aldatu.

en: Display order progress from the theme
eu: Erakutsi gaiaren eskaeraren aurrerapena

en: Display the "Add" link buttons in lowercase
eu: Erakutsi &quot;Gehitu&quot; esteka-botoiak minuskulaz

en: Display the cart page with a layout similar to the checkout page.
eu: Erakutsi saskiaren orria ordainketa-orriaren antzeko diseinu batekin.

en: Display the checkout progress bar when using multi-step checkout layout
eu: Bistaratu ordainketaren aurrerapen-barra urrats anitzeko ordainketa-diseinua erabiltzen duzunean

en: Display the coupon codes section title
eu: Erakutsi kupoi-kodeen atalaren izenburua

en: Display the form field labels visible on the page
eu: Erakutsi orrialdean ikusgai dauden inprimaki-eremuen etiketak

en: Display the gift message as part of the order details table instead of a separate section
eu: Bistaratu opari-mezua eskaeraren xehetasunen taularen zati gisa, atal bereizi baten ordez

en: Display the gift message fields always expanded
eu: Bistaratu opari-mezuen eremuak beti zabalduta

en: Display the order details with wide layout on the thank you page
eu: Erakutsi eskaeraren xehetasunak diseinu zabalarekin eskerrak emateko orrian

en: Display the order status progress bar
eu: Bistaratu eskaeraren egoeraren aurrerapen-barra

en: Display widgets below the checkout header for mobile devices. Only displayed if using the plugin's checkout header.
eu: Erakutsi widget-ak ordainketa-goiburuaren azpian gailu mugikorretarako. Pluginaren ordainketa-goiburua erabiltzen baduzu soilik bistaratzen da.

en: Display widgets below the place order button at the checkout page.
eu: Erakutsi widget-ak eskaera egiteko botoiaren azpian ordainketa-orrian.

en: Display widgets inside the order summary at the checkout page.
eu: Erakutsi widget-ak eskaeraren laburpenaren barruan ordainketa-orrian.

en: Display widgets on the checkout footer. Only displayed if using the plugin's checkout footer.
eu: Bistaratu widget-ak ordainketa-oinean. Pluginaren ordainketa-oina erabiltzen baduzu bakarrik bistaratzen da.

en: Display widgets on the checkout header for large screens. Only displayed if using the plugin's checkout header.
eu: Bistaratu widget-ak ordaintzeko goiburuan pantaila handietarako. Pluginaren ordainketa-goiburua erabiltzen baduzu soilik bistaratzen da.

en: Display widgets on the checkout sidebar after the order summary.
eu: Erakutsi widget-ak ordainketa alboko barran eskaeraren laburpenaren ondoren.

en: Displays the express checkout section at checkout when supported payment gateways have this feature enabled.
eu: Ordainketa-pasabide onargarriek eginbide hau gaituta dutenean, ordainketa zehatzeko atala bistaratzen du ordainketetan.

en: Distraction free header and footer
eu: Distrakziorik gabeko goiburua eta oina

en: Do not change placeholders
eu: Ez aldatu leku-markak

en: Do not display the cart items errors message at the top of the checkout page. When submitting the checkout form to complete the purchase, these error messages will always be displayed.
eu: Ez erakutsi saskiko elementuen erroreen mezua ordainketa-orriaren goialdean. Erosketa osatzeko ordainketa-inprimakia bidaltzean, errore-mezu hauek beti agertuko dira.

en: Do not hide "Address line 2" fields behind a link button
eu: Ez ezkutatu &quot;Helbidearen 2. lerroa&quot; eremuak esteka-botoi baten atzean

en: Do not save any shipping address
eu: Ez gorde bidalketa-helbiderik

en: Do not show
eu: Ez erakutsi

en: Don't show this again
eu: Ez erakutsi hau berriro

en: EU-VAT Assistant
eu: EB-BEZ laguntzailea

en: Edit cart
eu: Editatu saskia

en: Edit cart contents at checkout page
eu: Editatu saskiaren edukia ordainketa orrian

en: Edit cart link
eu: Editatu saskiaren esteka

en: Edit the checkout page
eu: Editatu ordainketa orria

en: Enable Mail Check: (disabled feature)
eu: Gaitu posta-egiaztapena: (eginbide desgaituta)

en: Enable cart page optimizations
eu: Gaitu saskiaren orriaren optimizazioak

en: Enable custom shipping email field
eu: Gaitu bidalketa elektronikoaren eremu pertsonalizatua

en: Enable dark mode
eu: Gaitu modu iluna

en: Enable integrated coupon code section
eu: Gaitu kupoi-kode integratua atala

en: Enable international phone number fields
eu: Gaitu nazioarteko telefono zenbakien eremuak

en: Enable options to edit cart items on the checkout page
eu: Gaitu saskiko elementuak editatzeko aukerak ordainketa-orrian

en: Enable order details customizations on email notifications
eu: Gaitu eskaeraren xehetasunen pertsonalizazioak posta elektronikoko jakinarazpenetan

en: Enable order pay page optimizations
eu: Gaitu eskaera ordaintzeko orrien optimizazioak

en: Enable phone number validation based on country rules
eu: Gaitu telefono-zenbakiaren baliozkotzea herrialdeko arauetan oinarrituta

en: Enable thank you page and order details optimizations
eu: Gaitu eskerrik asko orria eta eskaeraren xehetasunen optimizazioak

en: Enable the account matching feature
eu: Gaitu kontua lotzeko eginbidea

en: Enable the express checkout section
eu: Gaitu ordainketa zehatza atala

en: Enable wide layout on "My account" page.
eu: Gaitu diseinu zabala &quot;Nire kontua&quot; orrian.

en: Enhance your checkout experience with these add-ons.
eu: Hobetu ordainketa-esperientzia gehigarri hauekin.

en: Enhanced select fields
eu: Aukeratutako eremu hobetuak

en: Enter your code here
eu: Sartu zure kodea hemen

en: Error:
eu: Errorea:

en: Expanded
eu: Zabalduta

en: Expired on %s.
eu: %s egunean iraungi zen.

en: Express Checkout buttons from supported payment methods
eu: Onartutako ordainketa-metodoetako Express Checkout botoiak

en: Express checkout
eu: Ordainketa express

en: Extend all the goodness of Fluid Checkout to your cart page and thank you pages.
eu: Hedatu Fluid Checkout-en ontasun guztia zure saskiaren orrialdera eta eskerrik asko orrietara.

en: Fix automatic zoom-in on form fields
eu: Konpondu inprimaki-eremuetan zoom automatikoa

en: Fixed line
eu: Linea finkoa

en: Fluid Checkout PRO – Bundle
eu: Fluid Checkout PRO - Sorta

en: Fluid Checkout and Delivery Date plugins by CodeRockz
eu: Fluid Checkout eta Delivery Date pluginak CodeRockz-ek

en: Fluid Checkout database update
eu: Fluid Checkout datu-basearen eguneratzea

en: Fluid Checkout database updated successfully
eu: Fluid Checkout datu-basea behar bezala eguneratu da

en: Fluid Checkout is not compatible with the Divi Builder checkout layout
eu: Fluid Checkout ez da bateragarria Divi Builder checkout diseinuarekin

en: Footer background color
eu: Oinaren atzeko planoaren kolorea

en: Force billing and shipping addresses to the same (single section)
eu: Behartu fakturazio eta bidalketa helbideak berdinera (atal bakarra)

en: Force wide layout on WooCommerce pages
eu: Behartu diseinu zabala WooCommerce orrialdeetan

en: Format phone numbers according to the rules for each country.
eu: Formatu telefono zenbakiak herrialde bakoitzaren arauen arabera.

en: General styles for the checkout steps, order summary and other sections. <br>Might also apply to other pages such as the Cart, Order Received and View Order pages.
eu: Ordainketa-urratsen, eskaeraren laburpenaren eta beste atal batzuen estilo orokorrak.<br> Baliteke beste orrialde batzuei ere aplikatzea, hala nola Saskia, Jasotako Eskaera eta Ikusi Eskaera orrialdeei.

en: Germanized PRO multistep checkout feature needs to be disabled when using Fluid Checkout
eu: Germanized PRO urrats anitzeko ordainketa eginbidea desgaitu egin behar da Fluid Checkout erabiltzean

en: Get the Bundle – Only 129 EUR
eu: Lortu sorta - 129 euro bakarrik

en: Get this add-on &mdash; 29 EUR
eu: Eskuratu gehigarri hau - 29 EUR

en: Get this add-on &mdash; 39 EUR
eu: Eskuratu gehigarri hau - 39 EUR

en: Get this add-on &mdash; 59 EUR
eu: Eskuratu gehigarri hau - 59 EUR

en: Gift message
eu: Opari mezua

en: Gift messages and packing slips
eu: Opari mezuak eta ontziratze-agiriak

en: Gift options
eu: Opari aukerak

en: Go to Germanized settings
eu: Joan germanizatutako ezarpenetara

en: Go to Plugin Search
eu: Joan Plugin bilaketara

en: Go to the home page
eu: Joan hasierako orrialdera

en: Google Address Autocomplete
eu: Google Helbidea osatze automatikoa

en: Great! Your checkout page is now running on Fluid Checkout.
eu: Bikaina! Zure ordainketa orria Fluid Checkout-en martxan dago.

en: HTML color value. ie: #f3f3f3
eu: HTML kolore-balioa. hau da: #f3f3f3

en: Header
eu: Goiburua

en: Header and footer
eu: Goiburua eta oina

en: Header and footer template
eu: Goiburua eta oinaren txantiloia

en: Header and footer templates
eu: Goiburuko eta oinetako txantiloiak

en: Header background color
eu: Goiburuko atzeko planoaren kolorea

en: Here are a few resources for you to get started:
eu: Hona hemen baliabide batzuk hasteko:

en: Hidden
eu: Ezkutuan

en: Hidden (remove field)
eu: Ezkutatuta (kendu eremua)

en: Hide cart items errors at the checkout page
eu: Ezkutatu saskiko elementuen erroreak ordainketa-orrian

en: Hide optional fields behind a link button
eu: Ezkutatu aukerako eremuak esteka-botoi baten atzean

en: Highlight the billing address section in the checkout form
eu: Nabarmendu fakturazio helbidearen atala ordainketa egiteko formularioan

en: Highlight the order totals row in the order summary table
eu: Nabarmendu eskaeraren guztizkoen errenkada eskaeraren laburpen-taulan

en: Highlight the shipping address section in the checkout form
eu: Nabarmendu bidalketa helbidearen atala ordainketa egiteko formularioan

en: I already have it – Hide this offer
eu: Dagoeneko daukat - Ezkutatu eskaintza hau

en: I need help!
eu: Laguntza behar dut!

en: If checked informs typos in email to users. (This feature has been disabled because Fluid Checkout offers the feature. Changes to this option will not take effect)
eu: Markatuta badago, erabiltzaileei mezu elektronikoetan akatsen berri ematen die. (Eginbide hau desgaitu egin da, Fluid Checkout-ek eginbidea eskaintzen duelako. Aukera honen aldaketek ez dute eraginik izango)

en: If field is set as "optional", which is the default visibility state, no changes will be applied to let other plugins apply any changes they need.
eu: Eremua &quot;aukerakoa&quot; gisa ezartzen bada, hau da, ikusgarritasun-egoera lehenetsia, ez da aldaketarik aplikatuko beste plugin-ek behar dituzten aldaketak aplika ditzaten.

en: If you ever need help, <a href="%s" target="_blank">open a support ticket</a> on our official support channel.
eu: Inoiz laguntza behar baduzu, <a href="%s" target="_blank">ireki laguntza-txartel bat</a> gure laguntza-kanal ofizialean.

en: Ignore additional checkout required fields when paying with a compatible express checkout payment gateway
eu: Ez ikusi ordaintzeko beharrezkoak diren eremu gehigarriak ordainketa espresuko ordainketa-pasabide bateragarri batekin ordaintzerakoan

[ctx: Image uploader.]
en: No image selected.
eu: Ez da irudirik hautatu.

en: Initial state for the expansible order summary section on mobile.
eu: Mugikorrean zabal daitekeen eskaera laburpen atalaren hasierako egoera.

en: Inside the cart items section
eu: Saskiaren elementuen atalaren barruan

en: Inside the order items section
eu: Eskaera-elementuen atalaren barruan

en: Inside the order overview
eu: Eskaeraren ikuspegi orokorraren barruan

en: Inside the order summary
eu: Eskaeraren laburpenaren barruan

en: Installed &mdash; Activate
eu: Instalatua — Aktibatu

en: Integrated coupon code field on the cart page
eu: Kupoi-kode integratua saskiaren orrian

en: Integrations
eu: Integrazioak

en: International phone numbers
eu: Nazioarteko telefono zenbakiak

en: It is recommended to keep this option checked to reduce the number of open input fields, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#1-address-line-2--company-name-can-safely-be-collapsed-behind-a-link" target="_blank">read the research</a>.
eu: Aukera hau markatuta mantentzea gomendatzen da sarrera-eremu irekien kopurua murrizteko, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#1-address-line-2--company-name-can-safely-be-collapsed-behind-a-link" target="_blank">irakurri ikerketa</a> .

en: It is recommended to keep this option enabled for a better user experience.
eu: Aukera hau gaituta mantentzea gomendatzen da erabiltzailearen esperientzia hobea izateko.

en: Layout &amp; design
eu: Diseinua eta diseinua

en: Layout of cross-sell items on the cart page.
eu: Salmenta gurutzatutako elementuen diseinua saskiaren orrian.

en: Let customers <strong>save multiple shipping and billing addresses</strong> on their account and choose which ones to use at checkout and cart pages.
eu: Utzi bezeroei <strong>bidalketa- eta fakturazio-helbide anitz gorde</strong> beren kontuan eta aukeratu zein erabili ordaintzeko eta saskiaren orrietan.

en: License key cancelled.
eu: Lizentzia-giltza bertan behera utzi da.

en: License keys
eu: Lizentzia-gakoak

en: Link to shop page
eu: Esteka denda orrira

en: Load unminified assets
eu: Kargatu gutxitu gabeko aktiboak

en: Local pickup
eu: Tokiko bilketa

en: Local pickup and in-store collection
eu: Bertako bilketa eta denda barruko bilketa

[ctx: Log in link label at checkout contact step]
en: Log in
eu: Hasi saioa

[ctx: Log in separator label at for when guest checkout is disabled]
en: Or continue as a guest
eu: Edo gonbidatu gisa jarraitu

[ctx: Log in separator label at for when guest checkout is disabled]
en: Or continue below
eu: Edo jarraitu behean

en: Log in to your account
eu: Hasi saioa zure kontuan

en: Logged in as %1$s. <a href="%2$s">Log out</a>
eu: %1$s gisa hasi da saioa. <a href="%2$s">Amaitu saioa</a>

en: Logo image
eu: Logotipoaren irudia

en: Mailchimp for WooCommerce
eu: Mailchimp WooCommercerako

en: Make the checkout progress bar stay visible while scrolling
eu: Egin ordainketaren aurrerapen-barra ikusgai egon dadin korritzen duzun bitartean

en: Make the labels of optional field "Add" link button as <code>lowercase</code> (ie. "Add phone number" instead of "Add Phone Number"). This option also affects the link buttons for coupon code fields.
eu: Egin aukerako eremuko &quot;Gehitu&quot; esteka-botoiaren etiketak <code>lowercase</code> gisa (adibidez, &quot;Gehitu telefono-zenbakia&quot; &quot;Gehitu telefono-zenbakia&quot;ren ordez). Aukera honek kupoi-kodeen eremuen esteka-botoiei ere eragiten die.

en: Make the order summary stay visible on the cart page while scrolling
eu: Egin eskaeraren laburpena ikusgai saskiaren orrian korritzen duzun bitartean

en: Make the order summary stay visible while scrolling
eu: Egin eskaeraren laburpena ikusgai egon korritzen duzun bitartean

en: Minimalist
eu: Minimalista

en: Mobile
eu: Mugikorra

en: More design templates
eu: Diseinu txantiloi gehiago

en: More information
eu: Informazio gehiago

en: More positions for the coupon code on the checkout page
eu: Kupoi kodearen posizio gehiago ordainketa orrian

en: Most useful when the order summary section does not have a highlighted background color. Might also apply to the Cart, Order Received and View Order pages when using Fluid Checkout PRO.
eu: Erabilgarriena eskaeraren laburpenaren atalak atzeko planoko kolore nabarmenik ez duenean. Saskia, Jasotako eskaera eta Ikusi eskaera orrietan ere aplika daiteke Fluid Checkout PRO erabiltzen duzunean.

en: Move the sign up checkbox to the contact step
eu: Eraman izena emateko kontrol-laukia kontaktuaren urratsera

en: Multi step
eu: Urrats anitzeko

en: Multiple saved addresses for shipping and billing.
eu: Bidalketa eta fakturaziorako gordetako hainbat helbide.

en: My account layout
eu: Nire kontuaren diseinua

en: No integrations available at the moment on this section. The options related to each plugin will only appear here if that plugin is activated.
eu: Momentuz ez dago integraziorik atal honetan. Plugin bakoitzari lotutako aukerak hemen agertuko dira plugin hori aktibatuta badago.

en: No license keys options available at the moment on this section. The options related to each plugin or add-on will appear here when that plugin is activated.
eu: Momentuz ez dago lizentzia-gakoen aukerarik atal honetan. Plugin edo gehigarri bakoitzari lotutako aukerak hemen agertuko dira plugin hori aktibatuta dagoenean.

en: Not selected yet.
eu: Oraindik hautatu gabe.

en: Number of cross-sell items to display on the cart page
eu: Saskiaren orrian bistaratu beharreko salmenta gurutzatutako elementu kopurua

en: Ok
eu: Ados

en: On the sidebar
eu: Alboko barran

en: On the site header (requires distraction-free header)
eu: Gunearen goiburuan (distrakziorik gabeko goiburua behar du)

en: Only applicable if use of coupon codes are enabled in the WooCommerce settings.
eu: WooCommerce ezarpenetan kupoi kodeak erabiltzea gaituta badago soilik aplikagarria.

en: Only applicable when coupon code is displayed as a separate section on the checkout or cart pages.
eu: Kupoi-kodea ordainketa-orrietan edo gurdi-orrietan aparteko atal gisa bistaratzen denean soilik aplikagarria da.

en: Only applicable when using the Impreza theme header at the checkout page.
eu: Ordainketa orrian Impreza gaiaren goiburua erabiltzean soilik aplikagarria.

en: Only applies when using a block-based theme.
eu: Blokeetan oinarritutako gai bat erabiltzean bakarrik aplikatzen da.

en: Only show allowed countries for shipping or billing
eu: Erakutsi baimendutako herrialdeak soilik bidaltzeko edo fakturatzeko

en: Only used for shipping-related questions.
eu: Bidalketarekin lotutako galderetarako soilik erabiltzen da.

en: Optimized cart page
eu: Orga orri optimizatua

en: Optimized horizontal cross-sells layout
eu: Salmenta gurutzatuen diseinu horizontal optimizatua

en: Optimized order received / thank you page
eu: Jasotako eskaera optimizatua / eskerrik asko orria

en: Optional
eu: Aukerakoa

en: Optional fields
eu: Aukerako eremuak

en: Or
eu: Edo

en: Order actions
eu: Agindu ekintzak

en: Order details layout
eu: Eskaeraren xehetasunen diseinua

en: Order details optimizations
eu: Eskaeraren xehetasunen optimizazioak

en: Order downloads
eu: Eska ezazu deskargak

en: Order notes
eu: Ordena oharrak

en: Order number and receipt will be sent to this email address.
eu: Eskaera zenbakia eta ordainagiria helbide elektroniko honetara bidaliko dira.

en: Order pay
eu: Ordainketa agindu

en: Order pay page
eu: Ordainketa eskaera orria

en: Order progress
eu: Eskaeraren aurrerapena

en: Order status
eu: Eskaeraren egoera

en: Order summary
eu: Eskaeraren laburpena

en: Output additional header sections if enabled in the theme settings.
eu: Iretzi goiburuko atal gehigarriak gaiaren ezarpenetan gaituta badago.

en: Output the breadcrumbs section from the Fennik theme when using Fluid Checkout header and footer.
eu: Irte ezazu Fennik gaiaren ogi-mamien atala Fluid Checkout goiburua eta oina erabiltzean.

en: Output the checkout steps section from Betheme on the checkout, cart and order received pages.
eu: Irte ezazu Betheme-ko ordainketa-urratsen atala ordainketa, saskia eta jasotako eskaera orrietan.

en: Output the checkout steps section from The Gem theme when using Fluid Checkout header and footer.
eu: Irte ezazu The Gem gaiaren ordainketa-urratsen atala Fluid Checkout goiburua eta oina erabiltzean.

en: Output the checkout steps section from the Bookshelf theme when using Fluid Checkout.
eu: Fluid Checkout erabiltzean, Bookshelf gaiko ordainketa-urratsen atala atera.

en: Output the checkout steps section from the Kapee theme on the checkout, cart and order received pages.
eu: Irte ezazu Kapee gaiaren ordainketa-urratsen atala ordainketa, saskia eta jasotako eskaera orrietan.

en: Output the checkout steps section from the Nyture theme when using Fluid Checkout.
eu: Fluid Checkout erabiltzean, Nyture gaiaren ordainketa-urratsen atala erakutsi.

en: Output the checkout steps section from the Porto theme on the checkout, cart and order received pages.
eu: Irte ezazu ordaintzeko urratsen atala Porto gaiaren ordainketa, gurdi eta eskaera jasotako orrietan.

en: Output the checkout steps section from the Pressmart theme on the checkout, cart and order received pages.
eu: Irte ezazu ordaintzeko urratsen atala Pressmart gaiaren ordainketa, saskia eta jasotako eskaera orrietan.

en: Output the checkout steps section from the Woodmart theme when using Fluid Checkout header and footer.
eu: Irte ezazu ordaintzeko urratsen atala Woodmart gaitik Fluid Checkout goiburua eta oina erabiltzen duzunean.

en: Override the position for the subscribe checkbox on the checkout page and always display it on the contact step
eu: Gainidatzi ordainketa-orriko harpidetza-laukiaren posizioa eta bistaratu beti kontaktuaren urratsean

en: Page background color
eu: Orriaren atzeko planoaren kolorea

en: Page template
eu: Orrialdearen txantiloia

en: Parcel terminal
eu: Paketeen terminala

en: Payment form
eu: Ordainketa-formularioa

en: Payment method
eu: Ordainketa modua

en: Phone number validation types used when precise validation is enabled.
eu: Balidazio zehatza gaituta dagoenean erabiltzen diren telefono zenbakien balidazio motak.

en: Pick a Locker
eu: Aukeratu armairu bat

en: Pickup point
eu: Jasotzeko puntua

en: Pickup point not selected yet.
eu: Jasotze-puntua ez da hautatu oraindik.

en: Pickup point:
eu: Jasotzeko puntua:

en: Place order
eu: Egin eskaera

en: Please verify your phone number.
eu: Egiaztatu telefono-zenbakia.

en: Position for the extra order summary section on mobile.
eu: Mugikorreko eskaera laburpen atal gehigarriaren kokapena.

en: Position on checkout page
eu: Ordainketa-orrialdeko posizioa

en: Prevent automatic selection of the first shipping method
eu: Eragotzi lehen bidalketa-metodoaren hautaketa automatikoa

en: Proceed to %s
eu: Joan %s-era

en: Proceed to billing
eu: Jarraitu fakturaziora

en: Proceed to contact
eu: Jarraitu harremanetan

en: Proceed to payment
eu: Ordainketarekin jarraitu

en: Proceed to shipping
eu: Bidalketarekin jarraitu

en: Progress bar
eu: Aurrerapen-barra

en: Rate the plugin
eu: Baloratu plugina

en: Read documentation
eu: Irakurri dokumentazioa

en: Read the documentation.
eu: Irakurri dokumentazioa.

en: Read the installation guide <a href="%s" target="_blank">Getting stated with Fluid Checkout</a>.
eu: Irakurri Instalazio-gida <a href="%s" target="_blank">Getting stated Fluid Checkout-ekin</a> .

en: Recommended only when most customers actually need the "Address line 2" field, or when getting the right shipping address is crucial (ie. if delivering food and other perishable products).
eu: Gomendatzen da bezero gehienek &quot;Helbidea 2. lerroa&quot; eremua benetan behar dutenean edo bidalketa-helbide egokia lortzea funtsezkoa denean (adibidez, janaria eta beste produktu galkorrak entregatzen badituzu).

en: Remove
eu: Kendu

en: Removes shipping address section when a local pickup shipping method is selected.
eu: Bidalketa helbidearen atala kentzen du tokiko bilketa bidalketa metodo bat hautatzen denean.

en: Replace <code>select2</code> dropdown components with <code>TomSelect</code>
eu: Ordeztu <code>select2</code> goitibeherako osagaiak <code>TomSelect</code> ekin

en: Replaces the account creation fields with a notification and option to log in. In some contexts, it might be recommended to leave this option disabled to protect the privacy of customers.
eu: Kontua sortzeko eremuak jakinarazpen batekin eta saioa hasteko aukerarekin ordezkatzen ditu. Zenbait testuingurutan, baliteke aukera hau desgaituta uztea bezeroen pribatutasuna babesteko.

en: Replaces the shipping address with the pickup point location when a local pickup shipping method is selected.
eu: Bidalketa helbidea bilketa puntuaren kokapenarekin ordezkatzen du tokiko bilketa bidalketa metodo bat hautatzen denean.

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Same as billing address
eu: Fakturazio helbidearen berdina

en: Same as shipping address
eu: Bidalketa helbidearen berdina

en: Save same as the billing address
eu: Gorde fakturazio helbidea bezala

en: Save the selected pickup location
eu: Gorde hautatutako bilketa-lekua

en: Select an image
eu: Hautatu irudi bat

en: Select position where to display the billing address section on the checkout page.
eu: Hautatu ordainketa-orrian fakturazio helbidearen atala bistaratzeko posizioa.

en: Select position where to display the coupon codes section on the cart page. Only applicable when AJAX cart and the integrated coupon codes in the checkout page are enabled.
eu: Hautatu saskiaren orrian kupoi-kodeen atala bistaratzeko posizioa. AJAX saskia eta ordainketa-orrian kupoi-kode integratuak gaituta daudenean soilik aplikagarria da.

en: Select position where to display the coupon codes section on the checkout page.
eu: Hautatu ordainketa-orrian kupoi-kodeen atala bistaratzeko posizioa.

en: Select position where to display the cross-sells section on the cart page.
eu: Hautatu saskiaren orrialdeko salmenta gurutzatuak atala bistaratzeko posizioa.

en: Select position where to display the shipping costs and calculator on the cart page.
eu: Hautatu saskiaren orrian bidalketa-gastuak eta kalkulagailua bistaratzeko posizioa.

en: Select style of the "apply coupon" button. Only applicable when the coupon code section is displayed "Before the checkout steps" on the checkout page, or "Before the cart items section" on the cart page.
eu: Hautatu &quot;aplikatu kupoia&quot; botoiaren estiloa. Bakarrik aplikagarria da kupoi-kodearen atala ordainketa-orrian &quot;Orroa egiteko urratsen aurretik&quot; edo saskiaren orrian &quot;Saskiaren elementuen atala baino lehen&quot; bistaratzen denean.

en: Selecting a collection point is required when shipping with FermoPoint.
eu: Bilketa-puntu bat hautatzea beharrezkoa da FermoPoint-ekin bidaltzeko.

en: Selecting a pickup point is required before proceeding.
eu: Jarraitu aurretik jasotzeko puntu bat hautatzea beharrezkoa da.

en: Set <code>font-size</code> inside form fields to 16px
eu: Ezarri <code>font-size</code> inprimaki-eremuen barruan 16 px-en

en: Settings
eu: Ezarpenak

[ctx: Settings section]
en: Cart
eu: Saskia

[ctx: Settings section]
en: Order pay
eu: Ordainketa agindu

[ctx: Settings section]
en: Thank you
eu: Eskerrik asko

[ctx: Settings section title]
en: Integrations
eu: Integrazioak

[ctx: Settings section title]
en: License keys
eu: Lizentzia-gakoak

en: Setup & Documentation
eu: Konfigurazioa eta dokumentazioa

en: Setup layout and design on the <a href="%s">checkout options</a>.
eu: Konfiguratu diseinua eta diseinua <a href="%s">ordainketa-aukeretan</a> .

en: Shipping
eu: Bidalketa

en: Shipping address
eu: Bidalketa helbidea

en: Shipping method
eu: Bidalketa metodoa

en: Shipping methods
eu: Bidalketa metodoak

en: Shipping phone
eu: Bidalketa telefonoa

en: Show a link button on the pickup location substep to clear the chosen shipping methods. This can be used to allow showing the shipping address section again if a local pickup method was previously selected.
eu: Erakutsi esteka-botoia bilketa-kokapeneko azpi-urratsean aukeratutako bidalketa-metodoak garbitzeko. Hau erabil daiteke bidalketa helbidearen atala berriro erakusteko aldez aurretik tokiko bilketa-metodo bat hautatu bazen.

en: Show an example of a valid phone number inside phone fields
eu: Erakutsi baliozko telefono-zenbaki baten adibide bat telefono-eremuen barruan

en: Show country code beside the flag
eu: Erakutsi herrialde-kodea banderaren ondoan

en: Show if not defined
eu: Erakutsi definitu ez bada

en: Show option to clear shipping methods in the pickup location substep
eu: Erakutsi bidalketa-metodoak garbitzeko aukera jasotzeko kokapenaren azpi-urratsean

en: Sign up checkbox position
eu: Erregistratu kontrol-laukiaren posizioa

en: Simplified EU-VAT validation for your store.
eu: EB-BEZaren baliozkotze sinplifikatua zure dendarako.

en: Single step
eu: Urrats bakarra

en: Skip to content
eu: Saltatu edukira

en: Some changes to the database are required. As with any update, we recommend you to <strong>take a full backup of your website before proceeding</strong>.
eu: Datu-basean aldaketa batzuk egin behar dira. Eguneratze guztietan bezala, <strong>zure webgunearen babeskopia osoa egitea gomendatzen dizugu jarraitu aurretik</strong> .

en: Some features of WooCommerce Checkout Manager by Quadlayers might not work as expected when using it with Fluid Checkout. Read <a href="%s">our documentation</a> for more information and alternative solutions.
eu: Baliteke Quadlayers-en WooCommerce Checkout Manager-en eginbide batzuk espero bezala ez funtzionatzea Fluid Checkout-ekin erabiltzean. Irakurri <a href="%s">gure dokumentazioa</a> informazio gehiago eta irtenbide alternatiboak lortzeko.

en: Some options might not be compatible with some plugins and themes.
eu: Baliteke aukera batzuk plugin eta gai batzuekin bateragarriak ez izatea.

en: Spacing for site header at the checkout page (in pixels)
eu: Orrialdearen goiburuko tartea ordainketa-orrian (pixeletan)

en: Special offers
eu: Eskaintza bereziak

en: Split
eu: Zatitu

en: Step %1$s of %2$s
eu: %1$s/%2$s urratsa

en: Subscribe checkbox
eu: Harpidetu kontrol-laukia

[ctx: Substep review checkbox value]
en: Yes
eu: Bai

[ctx: Substep review text]
en: None.
eu: Bat ere ez.

en: Support
eu: Laguntza

en: Thank you page
eu: Eskerrik asko orrialdea

en: Thank you page & order details layout
eu: Eskerrik asko orriaren eta eskaeraren xehetasunen diseinua

en: Thanks for choosing Fluid Checkout!
eu: Eskerrik asko Fluid Checkout aukeratzeagatik!

en: The Bluehost Plugin
eu: Bluehost plugina

en: The CNPJ number "{cnpj_number}" is invalid.
eu: &quot;{cnpj_number}&quot; CNPJ zenbakia ez da baliozkoa.

en: The CPF number "{cpf_number}" is invalid.
eu: &quot;{cpf_number}&quot; CPF zenbakia ez da baliozkoa.

en: The best tools to further <strong>improve your WooCommerce checkout conversion rate</strong> and make the purchase experience consistent on the entire journey.
eu: Tresna onenak <strong>zure WooCommerce ordainketen bihurketa-tasa gehiago hobetzeko</strong> eta erosketa-esperientzia koherentea izan dadin bidaia osoan.

en: The billing phone field may be forced as "required" if the billing address section is displayed before the shipping address section, and the shipping phone field is set as "required". This is needed to ensure the shipping address can be copied to the billing address when that option is checked, otherwise the customer might not be able to complete the checkout form.
eu: Fakturazio-telefonoaren eremua &quot;beharrezkoa&quot; gisa behartuta egon daiteke fakturazio-helbidearen atala bidalketa-helbidearen atalaren aurretik bistaratzen bada, eta bidalketa-telefonoaren eremua &quot;beharrezkoa&quot; gisa ezarrita badago. Hau beharrezkoa da bidalketa-helbidea fakturazio-helbidean kopiatu ahal izateko aukera hori markatuta dagoenean, bestela bezeroak ezin izango du ordainketa-formularioa bete.

en: The bundle includes all add-ons we currently offer and Fluid Checkout add-ons we launch in the future.
eu: Sorteak gaur egun eskaintzen ditugun gehigarri guztiak eta etorkizunean abiarazten ditugun Fluid Checkout gehigarriak biltzen ditu.

en: The checkbox "Same as shiping address" will start as checked by default when the shipping address section is displayed first. <br>The checkbox "Same as billing address" will start as checked by default when the billing address section is displayed first. <br> It is recommended to leave this option checked as to significantly reduce the number of open input fields at checkout, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#3-default-billing--shipping-and-hide-the-fields-entirely" target="_blank">read the research</a>.
eu: &quot;Bidalketa-helbidearen berdina&quot; kontrol-laukia lehenespenez markatuta dagoen moduan hasiko da bidalketa-helbidearen atala lehenik bistaratzen denean.<br> &quot;Fakturazio-helbidearen berdina&quot; kontrol-laukia lehenespenez markatuta dagoen moduan hasiko da fakturazio-helbidearen atala lehenik bistaratzen denean.<br> Aukera hau markatuta uztea gomendatzen da ordainketan sarrerako eremu irekien kopurua nabarmen murrizteko, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#3-default-billing--shipping-and-hide-the-fields-entirely" target="_blank">irakurri ikerketa</a> .

en: The database changes where applied successfully.
eu: Datu-basea ondo aplikatzen denean aldatzen da.

en: The design template <em>"Split"</em> is not available when using <em>"1 column"</em> layout and will fall back to <em>"Minimalist"</em> if chosen.
eu: <em>&quot;Zatitu&quot;</em> diseinu txantiloia ez dago erabilgarri <em>&quot;1 zutabe&quot;</em> diseinua erabiltzean eta <em>&quot;Minimalista&quot;</em> aukerara itzuliko da hautatzen bada.

en: The option <em>"On the site header"</em> only applies when using the distraction-free header.
eu: <em>&quot;Guneko goiburuan&quot;</em> aukera goiburu distrakziorik gabekoa erabiltzean bakarrik aplikatzen da.

en: The options display product image, quantity field, remove button and link to product page added by the theme are disabled by default.
eu: Aukerak produktuaren irudia, kantitatearen eremua, kendu botoia eta gaiak gehitutako produktuaren orrirako esteka bistaratzen ditu lehenespenez.

en: The plugin WooCommerce Checkout Manager by Quadlayers is not compatible with Fluid Checkout
eu: Quadlayers-en WooCommerce Checkout Manager plugina ez da Fluid Checkout-ekin bateragarria.

en: The shipping destination is always set to "Default to customer shipping address" when Fluid Checkout is activated. Customers can still provide different shipping and billing addresses during checkout, an option for setting the default billing address to be the same as the shipping address is available at WooCommerce > Settings > Fluid Checkout.
eu: Bidalketa-helmuga &quot;Bezeroaren bidalketa-helbide lehenetsia&quot; gisa ezartzen da beti, Fluid Checkout aktibatuta dagoenean. Bezeroek bidalketa- eta fakturazio-helbide desberdinak eman ditzakete ordainketa egitean, fakturazio-helbide lehenetsia bidalketa-helbidearen berdina izan dadin ezartzeko aukera bat eskuragarri dago WooCommerce &gt; Ezarpenak &gt; Fluid Checkout atalean.

en: The shipping phone field may be forced as "required" if the billing address section is displayed after the shipping address section, and the billing phone field is set as "required". This is needed to ensure the shipping address can be copied to the billing address when that option is checked, otherwise the customer might not be able to complete the checkout form.
eu: Bidalketa-telefonoaren eremua &quot;beharrezkoa&quot; gisa behartuta egon daiteke fakturazio-helbidearen atala bidalketa-helbidearen atalaren ondoren bistaratzen bada, eta fakturazio-telefonoaren eremua &quot;beharrezkoa&quot; gisa ezarrita badago. Hau beharrezkoa da bidalketa-helbidea fakturazio-helbidean kopiatu ahal izateko aukera hori markatuta dagoenean, bestela bezeroak ezin izango baitu ordainketa-formularioa bete.

en: Theme Atomion
eu: Gaia Atomion

en: Theme Betheme
eu: Betheme gaia

en: Theme Bookshelf
eu: Gaiaren liburutegia

en: Theme Fennik
eu: Gaia Fennik

en: Theme Go
eu: Gaia Go

en: Theme Impreza
eu: Gaia Impreza

en: Theme Ireca
eu: Gaia Ireca

en: Theme Kapee
eu: Gaia Kapee

en: Theme Nyture
eu: Gai Nyture

en: Theme Porto
eu: Gaia Porto

en: Theme Pressmart
eu: Gaia Pressmart

en: Theme The Gem
eu: Gaia Harribitxia

en: Theme The7
eu: Gaia The7

en: Theme Woodmart
eu: Woodmart gaia

en: Theme ZK Nito
eu: Gaia ZK Nito

en: Theme's cross-sells layout
eu: Gaiaren salmenta gurutzatuen diseinua

en: Theme's header and footer
eu: Gaiaren goiburua eta oina

en: These options affect the thank you page , view order details on account pages and on email notifications.
eu: Aukera hauek eskerrak emateko orriari eragiten diote, ikusi eskaeraren xehetasunak kontuko orrialdeetan eta posta elektronikoko jakinarazpenetan.

en: These options affect the thank you page, also known as order received or order confirmation pages.
eu: Aukera hauek eskerrak emateko orrialdeari eragiten diote, jasotako eskaera edo eskaera berrespen orri gisa ere ezagutzen dena.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the cart page.
eu: Widget-eremu hauek saskiaren orrian konfiantza-ikurrak eta konfiantza-txapak gehitzeko erabiltzen dira.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the checkout page.
eu: Widget-eremu hauek ordainketa-orrian konfiantza-ikurrak eta konfiantzazko bereizgarriak gehitzeko erabiltzen dira.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the order pay page.
eu: Widget-eremu hauek konfiantza-ikurrak eta konfiantzazko bereizgarriak gehitzeko erabiltzen dira eskaera ordaintzeko orrian.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the thank you page.
eu: Widget-eremu hauek esker on orrialdean konfiantza-ikurrak eta konfiantza-txapak gehitzeko erabiltzen dira.

en: This ensures the content section is not too narrow on WooCommerce pages including checkout, cart, order received, order pay and account pages.
eu: Horrek bermatzen du edukiaren atala ez dela estuegia WooCommerce orrialdeetan, besteak beste, ordainketa, saskia, jasotako eskaera, ordainketa eskaera eta kontu orrialdeak.

en: This field does not match the related field value.
eu: Eremu hau ez dator bat erlazionatutako eremuaren balioarekin.

en: This is a required field.
eu: Hau nahitaezko eremua da.

en: This is an experimental feature and may not work as expected in all setups. Use it with caution.
eu: Ezaugarri esperimentala da hau eta baliteke konfigurazio guztietan espero bezala ez funtzionatzea. Kontuz erabili.

en: This is not a valid email address.
eu: Hau ez da baliozko helbide elektronikoa.

en: This option affects the order confirmation page (thank you page) and order details on account pages, emails and packing slips.
eu: Aukera honek eskaeraren berrespen-orrian (eskerrak orria) eta kontu-orrietan, mezu elektronikoetan eta ontziratze-agirian eragiten du.

en: Toll free
eu: Doako telefonoa

en: TomSelect is a simpler dropdown selection component which is less prone to errors than Select2, while offering the same features that are actually used on WooCommerce checkout pages.
eu: TomSelect goitibeherako hautapen osagai sinpleagoa da, Select2-k baino akatsak izateko joera gutxiago duena, WooCommerce ordaintzeko orrietan benetan erabiltzen diren funtzio berdinak eskaintzen dituen bitartean.

en: Tools
eu: Tresnak

en: Troubleshooting
eu: Arazoak konpontzea

en: Trust symbols &amp; badges
eu: Konfiantza-sinboloak eta txapak

en: Trust symbols on the cart and thank you pages
eu: Konfiantza-sinboloak saskian eta eskerrik asko orrialdeetan

en: Try to ensure the phone number is a valid mobile or landline number based on the rules for the selected country code. This option uses the <code>intl-tel-input</code> precise validation feature, which may give false positives for some phone numbers.
eu: Saiatu telefono zenbakia hautatutako herrialde kodearen arauen arabera mugikor edo finko zenbaki baliozkoa dela ziurtatzen. Aukera honek <code>intl-tel-input</code> balioztatze zehatzaren funtzioa erabiltzen du, eta horrek telefono zenbaki batzuentzat positibo faltsuak eman ditzake.

en: Up to 40% less checkout fields to fill in.
eu: Gehienez % 40 gutxiago ordaintzeko eremuak betetzeko.

en: Update database
eu: Eguneratu datu-basea

en: Upgrade to PRO
eu: Berritu PRO-ra

en: Upgrade to PRO &mdash; 99 EUR
eu: Berritu PRO-ra — 99 EUR

en: Use `Order confirmation` page template for block-based themes
eu: Erabili `Eskaera berresteko` orriaren txantiloia blokeetan oinarritutako gaietarako

en: Use precise phone number validation
eu: Erabili telefono zenbakiaren balidazio zehatza

[ctx: Used as fallback for "Proceed to next step" button label]
en: next step
eu: hurrengo urratsa

en: Using debug mode affects the website performance. Only use this option while troubleshooting.
eu: Arazketa modua erabiltzeak webgunearen errendimenduari eragiten dio. Erabili aukera hau arazoak konpontzen dituzun bitartean.

en: Valid until %s.
eu: %s arte baliozkoa.

en: Verify Phone Number
eu: Egiaztatu telefono zenbakia

en: Visit <a href="%s" target="_blank">our documentation</a> for more information about Fluid Checkout features.
eu: Bisitatu <a href="%s" target="_blank">gure dokumentazioa</a> Fluid Checkout eginbideei buruzko informazio gehiago lortzeko.

en: Visit our website for more information about our plugins and add-ons.
eu: Bisitatu gure webgunea gure pluginei eta gehigarriei buruzko informazio gehiago lortzeko.

en: We recommend setting it as <em>expanded</em> for the following countries due to regulatory requirements: <strong>Germany</strong>, <strong>Austria</strong>, <strong>Switzerland</strong>, <strong>Netherlands</strong>, <strong>Poland</strong>, <strong>Belgium</strong> and <strong>France</strong>.
eu: Araudi-eskakizunak direla eta, <em>zabalduta</em> gisa ezartzea gomendatzen dugu herrialde hauetan: <strong>Alemania</strong> , <strong>Austria</strong> , <strong>Suitza</strong> , <strong>Herbehereak</strong> , <strong>Polonia</strong> , <strong>Belgika</strong> eta <strong>Frantzia</strong> .

en: We recommend using the distraction free header and footer to avoid distractions at the checkout page. <a href="https://baymard.com/blog/cart-abandonment" target="_blank">Read the research about cart abandonment</a>.
eu: Distrakziorik gabeko goiburua eta orri-oina erabiltzea gomendatzen dugu ordainketa-orrian distrakziorik ez izateko. <a href="https://baymard.com/blog/cart-abandonment" target="_blank">Irakurri gurdiak uzteari buruzko ikerketa</a> .

en: When disabled, the phone field validation will not check if country or area codes are valid for the country.
eu: Desgaituta dagoenean, telefonoaren eremuaren baliozkotzeak ez du egiaztatuko herrialde edo eremu-kodeak herrialderako balio duten ala ez.

en: When enabled, Fluid Checkout will apply styles optimized for compatibility with the plugin. You may want to disable this if you are using custom styles for the Stripe payment form fields.
eu: Gaituta dagoenean, Fluid Checkout-ek pluginarekin bateragarritasunerako optimizatutako estiloak aplikatuko ditu. Baliteke hau desgaitu nahi izatea Stripe ordainketa-formularioaren eremuetarako estilo pertsonalizatuak erabiltzen ari bazara.

en: When enabled, only the countries allowed for shipping will be available in the shipping phone field, and only countries allowed for billing will be available for the billing phone field.
eu: Gaituta dagoenean, bidalketak egiteko baimendutako herrialdeak soilik egongo dira eskuragarri bidalketa-telefonoaren eremuan, eta fakturaziorako baimendutako herrialdeak bakarrik egongo dira erabilgarri fakturazio-telefonoaren eremuan.

en: When enabled, the checkbox will be moved to the contact step independently of the display location defined in the Sendinblue plugin settings.
eu: Gaituta dagoenean, kontrol-laukia kontaktu-urratsera eramango da Sendinblue pluginaren ezarpenetan zehaztutako bistaratze-kokapenetik independenteki.

en: When enabled, the first shipping method available will not be automatically selected when no other shipping method was previously selected for each shipping package. <br>This option will be automatically enabled if the option for clearing the selected shipping method is enabled for the Local Pickup feature.
eu: Gaituta dagoenean, eskuragarri dagoen lehen bidalketa-metodoa ez da automatikoki hautatuko bidalketa-pakete bakoitzeko beste bidalketa-metodorik hautatu ez denean.<br> Aukera hau automatikoki gaituko da hautatutako bidalketa-metodoa garbitzeko aukera gaituta badago Tokiko bilketa eginbiderako.

en: When enabled, the shipping email field from the Bluehost plugin will be added to the checkout form.
eu: Gaituta dagoenean, Bluehost pluginaren bidalketa-mezuaren eremua ordaintzeko formularioan gehituko da.

en: When the font size inside form fields is smaller than 16px, Safari and other browsers might automatically zoom in on mobile devices to make the text easier to read. When this option is enabled, it will set the font size for inside the form fields to 16px on pages optimized by Fluid Checkout to avoid it zooming in.
eu: Inprimaki-eremuen barruko letra-tamaina 16 px baino txikiagoa denean, Safari eta beste arakatzaileek automatikoki handitu dezakete gailu mugikorretan testua errazago irakurtzeko. Aukera hau gaituta dagoenean, inprimaki-eremuen barruko letra-tamaina 16 px-koa ezarriko du Fluid Checkout-ek optimizatutako orrialdeetan, handitu ez dadin.

en: When using Fluid Checkout, the multistep feature from the Germanized PRO plugin becomes unnecessary and can cause <strong>critical errors while processing new orders</strong>. Please disable the Germanized PRO multistep checkout feature in the plugin settings.
eu: Fluid Checkout erabiltzean, Germanized PRO pluginaren urrats anitzeko eginbidea ez da beharrezkoa izango eta <strong>akats larriak sor ditzake eskaera berriak prozesatzen diren bitartean</strong> . Mesedez, desgaitu Germanized PRO urrats anitzeko ordainketa eginbidea pluginaren ezarpenetan.

en: When using the <em>"1 column"</em> checkout layout this option is always set to <em>"Before checkout steps"</em> and also applies to desktop view.
eu: <em>&quot;Zutabe 1&quot;</em> ordainketa-diseinua erabiltzean, aukera hau beti <em>&quot;Ordainketa-urratsak baino lehen&quot;</em> gisa ezartzen da eta mahaigaineko ikuspegiari ere aplikatzen zaio.

en: WooCommerce Smart Coupons
eu: WooCommerce Kupoi Adimendunak

en: WooCommerce Stripe Gateway
eu: WooCommerce Stripe atebidea

en: WooCommerce page layout
eu: WooCommerce orrialdearen diseinua

en: You have been using the plugin for a while now. How do you like it so far? <br>Please give us a quick rating, we appreciate every bit of feedback and it encourages us to keep improving the plugin :)
eu: Plugin-a erabiltzen ari zara pixka bat. Nola gustatzen zaizu orain arte?<br> Mesedez, eman iezaguzu balorazio azkar bat, iritzi guztiak eskertzen ditugu eta plugina hobetzen jarraitzera animatzen gaitu :)

en: Your order has a total amount due of %s. No further payment is needed.
eu: Zure eskaerak %s-ko zenbateko osoa du. Ez da ordainketa gehiago behar.

[ctx: shipping packages]
en: Shipping
eu: Bidalketa

[ctx: shipping packages]
en: Shipping %d
eu: Bidalketa %d

en: yes
eu: bai
