fluid-checkout - en to eo translation catalogue (517 entries)

en: "Add" link button
eo: &quot;Aldoni&quot; ligilo butono

en: (Required)
eo: (Bezonata)

en: (experimental)
eo: (eksperimenta)

en: (originally "%s")
eo: (origine &quot;%s&quot;)

en: * For as long as you have an active subscription.
eo: * Dum vi havas aktivan abonon.

en: 1 column
eo: 1 kolumno

en: 2 columns
eo: 2 kolumnoj

en: 226 EUR value (Save 42%)
eo: Valoro de 226 EUR (Konservu 42%)

en: <a href="%s" target="_blank">Purchase a new license key</a> and continue to receive updates and support.
eo: <a href="%s" target="_blank">Aĉetu novan permesilŝlosilon</a> kaj daŭre ricevu ĝisdatigojn kaj subtenon.

en: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Log in to your account</a> to get your license key, or <a href="%s" target="_blank">purchase a new license key</a>.
eo: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Ensalutu al via konto</a> por akiri vian permesiloŝlosilon, aŭ <a href="%s" target="_blank">aĉeti novan permesilon</a> .

en: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Log in to your account</a> to renew your license key and continue to receive updates and support.
eo: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Ensalutu al via konto</a> por renovigi vian permesilŝlosilon kaj daŭre ricevi ĝisdatigojn kaj subtenon.

en: <a target="_blank" href="%s">Upgrade to PRO</a> to unlock more options.
eo: <a target="_blank" href="%s">Ĝisdatigu al PRO</a> por malŝlosi pliajn eblojn.

en: <p>Fluid Checkout needs the classic WooCommerce shortcode-based checkout form to work. When using the Divi Builder to customize the look and feel of the checkout page, the classic shortcodes are replaced with custom widgets from the Divi Builder for each part of the checkout page. These custom widgets are not compatible with Fluid Checkout.</p><p>Please edit your checkout page replacing the Divi Builder widgets with the a text widget containing the shortcode <code>[woocommerce_checkout]</code>.</p>
eo: <p>Fluid Checkout bezonas la klasikan WooCommerce-mallongkodon-bazitan kasan formularon por funkcii. Kiam vi uzas la Divi Builder por personecigi la aspekton de la pagpaĝo, la klasikaj mallongaj kodoj estas anstataŭigitaj per kutimaj fenestraĵoj de la Divi Builder por ĉiu parto de la pagpaĝo. Ĉi tiuj kutimaj fenestraĵoj ne kongruas kun Fluid Checkout.</p><p> Bonvolu redakti vian pagpaĝon anstataŭigante la fenestraĵojn de Divi Builder per la teksta fenestraĵo enhavanta la mallongkodon <code>[woocommerce_checkout]</code> .</p>

en: <p>This widget has been replaced by Fluid Checkout. </p><p>When using Fluid Checkout, the checkout page needs to use the original WooCommerce shortcode <code>[woocommerce_checkout]</code> to work properly.</p><p>For more information, visit the Fluid Checkout documentation.</p>
eo: <p>Ĉi tiu fenestraĵo estis anstataŭigita per Fluid Checkout.</p><p> Kiam vi uzas Fluid Checkout, la pagopaĝo devas uzi la originalan mallongkodon de WooCommerce <code>[woocommerce_checkout]</code> por taŭge funkcii.</p><p> Por pliaj informoj, vizitu la dokumentaron de Fluid Checkout.</p>

en: <p>We detected that you are using the plugins Delivery & Pickup Date Time for WooCommerce (free and PRO) by CodeRockz. Integration with these plugins have been moved to Fluid Checkout PRO.</p>
eo: <p>Ni detektis, ke vi uzas la kromaĵojn Livero kaj Kolekto Dato Tempo por WooCommerce (senpaga kaj PRO) de CodeRockz. Integriĝo kun ĉi tiuj kromaĵoj estis movita al Fluid Checkout PRO.</p>

en: <strong>%1$s</strong> requires <strong>%2$s</strong> to be installed and activated. <a href="%4$s">%3$s</a>
eo: <strong>%1$s</strong> postulas ke <strong>%2$s</strong> estu instalita kaj aktivigita. <a href="%4$s">%3$s</a>

en: Account matching
eo: Konta kongruo

en: Account matching / user matching
eo: Konto kongruo / uzantkongruo

en: Account password
eo: Konto-pasvorto

en: Action link on the order summary at checkout.
eo: Aga ligilo sur la mendo-resumo ĉe la kaso.

en: Activate %s
eo: Aktivigu %s

en: Activated
eo: Aktivigita

en: Add %s
eo: Aldonu %s

en: Add billing phone field to the checkout form.
eo: Aldonu fakturan telefonkampon al la pagformularo.

en: Add extra fields to the checkout form
eo: Aldonu kromajn kampojn al la pagformularo

en: Add shipping phone field to the checkout form.
eo: Aldonu sendan telefonan kampon al la pagformularo.

en: Add widget areas to the cart page
eo: Aldonu fenestraĵareojn al la ĉarpaĝo

en: Add widget areas to the checkout page
eo: Aldonu fenestraĵareojn al la pagpaĝo

en: Add widget areas to the order pay page
eo: Aldonu fenestraĵareojn al la mendo-pagpaĝo

en: Add widget areas to the thank you page
eo: Aldonu fenestraĵareojn al la dankopaĝo

en: Add-ons
eo: Aldonaĵoj

en: Additional header sections
eo: Pliaj kapliniaj sekcioj

en: Additional notes
eo: Pliaj notoj

en: Address Book
eo: Adreslibro

en: Address book
eo: Adreslibro

en: Adds an extra shipping email and shipping phone field to the shipping address section.
eo: Aldonas kroman sendan retpoŝton kaj sendotelefonan kampon al la sekcio de sendadreso.

en: After Shipping Address
eo: Post sendo-adreso

en: After order sections
eo: Post ordo sekcioj

en: After shipping address
eo: Post senda adreso

en: After the cart actions
eo: Post la ĉaraj agoj

en: After the cart items section
eo: Post la sekcio de eroj de ĉaro

en: After the order items section
eo: Post la mendo eroj sekcio

en: After the order overview
eo: Post la ordo superrigardo

en: After the order overview and payment instructions
eo: Post la mendo superrigardo kaj pago instrukcioj

en: After the order summary
eo: Post la mendo resumo

en: After the order totals
eo: Post la ordo totalas

en: After the progress bar
eo: Post la progresbreto

en: After the shipping section
eo: Post la senda sekcio

en: All PRO features + All add-ons for a special price.
eo: Ĉiuj PRO-ecoj + Ĉiuj aldonaĵoj por speciala prezo.

en: All add-ons are sold separately and require the <strong>Fluid Checkout Lite</strong> plugin to be installed and activated, except when noted.
eo: Ĉiuj aldonaĵoj estas venditaj aparte kaj postulas ke la kromaĵo <strong>Fluid Checkout Lite</strong> estu instalita kaj aktivigita, krom kiam oni rimarkas.

en: All future add-ons *
eo: Ĉiuj estontaj aldonaĵoj *

en: All prices shown in EUR. If there are any divergencies with the prices on our website, the offers shown on the website superseed these and will be applied.
eo: Ĉiuj prezoj montriĝas en EUR. Se estas iuj diverĝoj kun la prezoj en nia retejo, la ofertoj montritaj en la retejo anstataŭas ĉi tiujn kaj estos aplikataj.

en: Allow customers to add a gift message and other gift related options to the order.
eo: Permesu klientojn aldoni donacmesaĝon kaj aliajn donacojn rilatajn eblojn al la mendo.

en: Allow customers to change product quantities or removing items directly at the checkout page.
eo: Permesu al klientoj ŝanĝi produktkvantojn aŭ forigi erojn rekte ĉe la pagpaĝo.

en: Allows customers to make payments for orders that are either created manually by the store admin or not completed during checkout.
eo: Permesas al klientoj pagi por mendoj, kiujn aŭ la administranto de la vendejo kreis permane aŭ ne kompletigis dum la kaso.

en: Already have an account?
eo: Ĉu jam havas konton?

en: Always show
eo: Ĉiam montru

en: An account will be created with the information provided at checkout when completing the order.
eo: Konto estos kreita kun la informoj donitaj ĉe la kaso kiam vi kompletigas la mendon.

en: Apartment, unit, building, floor, etc.
eo: Apartamento, unuo, konstruaĵo, etaĝo ktp.

en: Apply styles to the Stripe payment form fields
eo: Apliku stilojn al la kampoj de la pagformularo de Stripe

en: As a step after shipping
eo: Kiel paŝo post sendo

en: As a step before shipping
eo: Kiel paŝo antaŭ sendado

en: As a sub-step after the shipping address section
eo: Kiel subpaŝo post la sekcio de sendadreso

en: As a sub-step before the payment section
eo: Kiel subpaŝo antaŭ la paga sekcio

en: As a sub-step before the shipping address section
eo: Kiel subpaŝo antaŭ la sekcio de sendadreso

en: As a substep after payment methods
eo: Kiel subpaŝo post pagmetodoj

en: As a substep before payment methods
eo: Kiel subpaŝo antaŭ pagmetodoj

en: Associate the guest customer's orders with their existing account when an account already exists with the customer's contact details.
eo: Asociu la mendojn de la gastokliento kun ilia ekzistanta konto kiam konto jam ekzistas kun la kontaktaj detaloj de la kliento.

en: Avoid delivery delays and unsatisfied customers. Collect the <strong>correct address information</strong> from the first time they buy with you.
eo: Evitu liverajn prokrastojn kaj nekontentajn klientojn. Kolektu la <strong>ĝustajn adresinformojn</strong> de la unua fojo, kiam ili aĉetas kun vi.

en: Bars
eo: Trinkejoj

en: Before Shipping Address
eo: Antaŭ Senda Adreso

en: Before checkout steps
eo: Paŝoj antaŭ la kaso

en: Before coupon codes section
eo: Antaŭ la sekcio de kuponkodoj

en: Before shipping address
eo: Antaŭ senda adreso

en: Before the cart actions
eo: Antaŭ la ĉaraj agoj

en: Before the cart items section
eo: Antaŭ la ĉaro eroj sekcio

en: Before the checkout steps
eo: Antaŭ la kaso paŝoj

en: Before the order items section
eo: Antaŭ la mendo eroj sekcio

en: Before the order summary
eo: Antaŭ la mendo resumo

en: Before the order totals
eo: Antaŭ la ordo totalas

en: Before the progress bar
eo: Antaŭ la progresbreto

en: Before the shipping section
eo: Antaŭ la senda sekcio

en: Below the order summary
eo: Sub la menda resumo

en: Below the payment section
eo: Sub la pago sekcio

en: Billing address
eo: Faktura adreso

en: Billing phone
eo: Faktura telefono

en: Both below the payment section and the order summary
eo: Ambaŭ sub la pago sekcio kaj la mendo resumo

en: Breadcrumbs
eo: Panpecetoj

[ctx: Button label for applying coupon codes]
en: Apply
eo: Apliki

en: Captcha Pro by BestWebSoft
eo: Captcha Pro de BestWebSoft

en: Captcha position
eo: Captcha pozicio

[ctx: Captcha position]
en: Before place order button
eo: Antaŭ meti mendo butonon

[ctx: Captcha position]
en: Before place order section
eo: Antaŭ meti mendo sekcio

en: Carrier:
eo: Kondukisto:

en: Cart elements
eo: Elementoj de ĉaro

en: Cart items
eo: Ĉaretoj

en: Cart items count
eo: Ĉaraj eroj kalkulas

en: Cart layout
eo: Ĉaro aranĝo

en: Cart optimizations
eo: Ĉaro-optimumoj

en: Cart total:
eo: Tuta ĉaro:

en: Change email address to: {suggestion-value}
eo: Ŝanĝu retadreson al: {suggestion-value}

en: Change visibility for the company name field for the billing address section on the checkout form.
eo: Ŝanĝu videblecon por la kampo &quot;firmaa nomo&quot; por la sekcio pri faktura adreso en la kasformularo.

en: Change visibility for the company name field for the shipping address section on the checkout form.
eo: Ŝanĝu videblecon por la kompania nomo-kampo por la sendadresa sekcio sur la kasa formularo.

en: Change: %s
eo: Ŝanĝo: %s

en: Changes the layout of order details on the thank you page and account pages.
eo: Ŝanĝas la aranĝon de mendaj detaloj sur la dankopaĝo kaj kontopaĝoj.

en: Changes the layout of order pay page for existing orders pending payment from the customer.
eo: Ŝanĝas la aranĝon de mendo-pagpaĝo por ekzistantaj mendoj atendante pagon de la kliento.

en: Check if there are any <a href="%s">integration options</a> available for other plugins you have installed.
eo: Kontrolu ĉu ekzistas <a href="%s">integraj opcioj</a> disponeblaj por aliaj kromprogramoj, kiujn vi instalis.

en: Checkbox for "Same as shipping/billing address" checked by default
eo: Markobutono por &quot;Sama kiel senda/faktura adreso&quot; defaŭlte markita

en: Checkout Below Place Order
eo: Kontrolu Sube Faru Mendon

en: Checkout Header - Desktop
eo: Checkout Header - Labortablo

en: Checkout Header - Mobile
eo: Paga Kapo - Poŝtelefono

en: Checkout Order Summary
eo: Elĉerpa Mendo Resumo

en: Checkout Sidebar
eo: Checkout Flankbreto

en: Checkout elements
eo: Checkout elementoj

en: Checkout fields
eo: Kadokampoj

en: Checkout layout
eo: Checkout aranĝo

en: Checkout options
eo: Ebloj de kaso

en: Checkout progress
eo: Pagprogreso

[ctx: Checkout step title]
en: Billing
eo: Fakturado

[ctx: Checkout step title]
en: Contact
eo: Kontaktu

[ctx: Checkout step title]
en: Payment
eo: Pago

[ctx: Checkout step title]
en: Shipping
eo: Sendado

[ctx: Checkout substep change link label]
en: Change
eo: Ŝanĝi

[ctx: Checkout substep save link label]
en: Save changes
eo: Konservu ŝanĝojn

en: Choose a background color for the checkout page footer. Only applies when using the distraction free header and footer.
eo: Elektu fonkoloron por la paĝa piedpaĝo. Nur validas kiam vi uzas la senpagan kaplinion kaj piedlinion.

en: Choose a background color for the checkout page header. Only applies when using the distraction free header and footer.
eo: Elektu fonkoloron por la paĝa kaplinio. Nur validas kiam vi uzas la senpagan kaplinion kaj piedlinion.

en: Choose a background color for the checkout page. Color is applied to the <em>body</em> element.
eo: Elektu fonkoloron por la pagpaĝo. Koloro estas aplikata al la <em>korpoelemento</em> .

en: Choose a background color for the order summary section.
eo: Elektu fonkoloron por la menda resuma sekcio.

en: Choose an image to be displayed on the checkout page header. Only applies when using the distraction free header and footer.
eo: Elektu bildon por esti montrita sur la paĝa kaplinio. Nur validas kiam vi uzas la senpagan kaplinion kaj piedlinion.

en: Choose in which position to display the order actions.
eo: Elektu en kiu pozicio montri la ordonajn agojn.

en: Choose in which position to display the section.
eo: Elektu en kiu pozicio montri la sekcion.

en: Choose in which position to display the shipping methods section.
eo: Elektu en kiu pozicio montri la sekcion pri sendaj metodoj.

en: Choose in which step to display the billing phone field.
eo: Elektu en kiu paŝo montri la fakturan telefonon kampon.

en: Choose in which step to display the shipping phone field.
eo: Elektu en kiu paŝo montri la sendotelefonan kampon.

en: Choose the style of the progress bar.
eo: Elektu la stilon de la progresbreto.

en: Choose where to display the available coupons section on the checkout page.
eo: Elektu kie montri la sekcion de disponeblaj kuponoj sur la kaspaĝo.

en: Choose which address to save as the shipping address for local pickup orders.
eo: Elektu kiun adreson konservi kiel la sendo-adreso por lokaj pretaj mendoj.

en: Classic
eo: Klasika

[ctx: Clear image selection on admin pages.]
en: Remove image
eo: Forigi bildon

en: Click to go to the order summary
eo: Klaku por iri al la menda resumo

en: Close and continue with checkout
eo: Fermu kaj daŭrigu kun pagado

[ctx: Close button aria-label]
en: Close
eo: Fermu

en: Collapsed
eo: Kolapsinta

en: Collect and <strong>validate EU VAT numbers at the checkout page</strong>, removes tax charges on reverse charge basis and confirms customer location when needed.
eo: Kolektu kaj <strong>validigu EU-VAT-numerojn ĉe la kaspaĝo</strong> , forigas impostajn kostojn laŭ inversa pagendaĵo kaj konfirmas klientan lokon kiam necese.

en: Company name field for billing address
eo: Kampo por la nomo de la firmao por faktura adreso

en: Company name field for shipping address
eo: Kampo pri nomo de kompanio por senda adreso

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Contact
eo: Kontakto

en: Contact step
eo: Kontakta paŝo

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Controls whether to use the distraction free page header and footer or keep the currently active theme's header and footer.
eo: Kontrolas ĉu uzi la kaplinion kaj piedpaĝon sen distraĵoj aŭ konservi la kaplinion kaj piedlinion de la nuntempe aktiva temo.

en: Coupon codes
eo: Kuponaj kodoj

en: Create an account
eo: Kreu konton

en: Cross-sells
eo: Intervendoj

en: Custom fields
eo: Propraj kampoj

en: Dark mode
eo: Malhela reĝimo

en: Dashboard
eo: Panelo

en: Debug mode
eo: Sencimiga reĝimo

en: Debug options
eo: Sencimigaj opcioj

en: Default button style
eo: Defaŭlta butonstilo

en: Define the position to display "Place order" and terms checkbox section.
eo: Difinu la pozicion por montri &quot;Metu mendon&quot; kaj markobuton-sekcion de terminoj.

en: Define the position to display the captcha section. Some positions might not work depending on the captcha type chosen.
eo: Difinu la pozicion por montri la kapĉan sekcion. Iuj pozicioj eble ne funkcias depende de la kapĉa tipo elektita.

en: Define the visibility of the additional order notes field.
eo: Difinu la videblecon de la aldona mendo-notoj-kampo.

en: Design template
eo: Dezajna ŝablono

en: Design templates, optimized cart and order received pages, account matching, and much more.
eo: Dezajnu ŝablonojn, optimumigitan ĉaron kaj mendu ricevitajn paĝojn, kongruon kaj multe pli.

en: Did you mean %s?
eo: Ĉu vi volis diri %s?

en: Disable the theme checkout options
eo: Malebligu la temo-kontrolopciojn

en: Dismiss
eo: Forĵeti

en: Display as a cart section
eo: Montru kiel ĉaro sekcio

en: Display checkout sidebar widgets only when viewing the last checkout step on mobile devices when using multi-step checkout layout
eo: Montru elŝutajn flankajn fenestraĵojn nur kiam vi vidas la lastan elŝutpaŝon sur porteblaj aparatoj kiam vi uzas plurpaŝan elŝutan aranĝon

en: Display express checkout buttons in one line for larger screens
eo: Montru rapidajn kasajn butonojn en unu linio por pli grandaj ekranoj

en: Display gift message and other gift options at the checkout page
eo: Montru donacmesaĝon kaj aliajn donacajn opciojn ĉe la pagpaĝo

en: Display message when an account exists with the email address provided
eo: Montru mesaĝon kiam konto ekzistas kun la retadreso provizita

en: Display new sections and change order of sections on email notifications. Styles of order details on email notifications remain unchanged.
eo: Montru novajn sekciojn kaj ŝanĝu ordon de sekcioj pri retpoŝtaj sciigoj. Stiloj de mendaj detaloj pri retpoŝtaj sciigoj restas senŝanĝaj.

en: Display order progress from the theme
eo: Montru ordo progreso de la temo

en: Display the "Add" link buttons in lowercase
eo: Montru la butonojn de ligilo &quot;Aldoni&quot; minuskle

en: Display the cart page with a layout similar to the checkout page.
eo: Montru la ĉarpaĝon kun aranĝo simila al la pagpaĝo.

en: Display the checkout progress bar when using multi-step checkout layout
eo: Montru la kasan progresbreton kiam vi uzas plurpaŝan kasan aranĝon

en: Display the coupon codes section title
eo: Montru la titolon de sekcio de kuponkodoj

en: Display the form field labels visible on the page
eo: Montru la formkampajn etikedojn videblajn sur la paĝo

en: Display the gift message as part of the order details table instead of a separate section
eo: Montru la donacan mesaĝon kiel parto de la mendo-tabelo anstataŭ aparta sekcio

en: Display the gift message fields always expanded
eo: Montru la donacmesaĝokampojn ĉiam pligrandigitaj

en: Display the order details with wide layout on the thank you page
eo: Montru la menddetalojn kun larĝa aranĝo sur la dankopaĝo

en: Display the order status progress bar
eo: Montru la progresan stango de la mendo

en: Display widgets below the checkout header for mobile devices. Only displayed if using the plugin's checkout header.
eo: Montru fenestraĵojn sub la kasa kaplinio por porteblaj aparatoj. Nur montrata se vi uzas la kasan kaplinion de la kromaĵo.

en: Display widgets below the place order button at the checkout page.
eo: Montru fenestraĵojn sub la butono de mendo ĉe la pagpaĝo.

en: Display widgets inside the order summary at the checkout page.
eo: Montru fenestraĵojn en la mendo-resumo ĉe la pagpaĝo.

en: Display widgets on the checkout footer. Only displayed if using the plugin's checkout footer.
eo: Montru fenestraĵojn sur la pagpiedo. Nur montrata se vi uzas la pagpaĝon de la kromaĵo.

en: Display widgets on the checkout header for large screens. Only displayed if using the plugin's checkout header.
eo: Montru fenestraĵojn sur la kasa kaplinio por grandaj ekranoj. Nur montrata se vi uzas la kasan kaplinion de la kromaĵo.

en: Display widgets on the checkout sidebar after the order summary.
eo: Montru fenestraĵojn sur la kasa flanka kolumno post la mendo-resumo.

en: Displays the express checkout section at checkout when supported payment gateways have this feature enabled.
eo: Montras la sekcion de rapidpago ĉe la pago kiam subtenataj pagpordoj havas ĉi tiun funkcion ebligita.

en: Distraction free header and footer
eo: Sen distra kaplinio kaj piedlinio

en: Do not change placeholders
eo: Ne ŝanĝu anstataŭaĵojn

en: Do not display the cart items errors message at the top of the checkout page. When submitting the checkout form to complete the purchase, these error messages will always be displayed.
eo: Ne montru la mesaĝon pri eraroj pri ĉaroj ĉe la supro de la pagpaĝo. Kiam vi sendas la pagformularon por kompletigi la aĉeton, ĉi tiuj erarmesaĝoj ĉiam aperos.

en: Do not hide "Address line 2" fields behind a link button
eo: Ne kaŝu kampojn &quot;Adreslinio 2&quot; malantaŭ ligbutono

en: Do not save any shipping address
eo: Ne konservu ajnan sendadreson

en: Do not show
eo: Ne montru

en: Don't show this again
eo: Ne montru ĉi tion denove

en: EU-VAT Assistant
eo: EU-VAT Asistanto

en: Edit cart
eo: Redaktu ĉaron

en: Edit cart contents at checkout page
eo: Redaktu la enhavon de ĉaro ĉe la pagpaĝo

en: Edit cart link
eo: Redakti ĉaron ligilon

en: Edit the checkout page
eo: Redaktu la pagpaĝon

en: Enable Mail Check: (disabled feature)
eo: Ebligu Poŝtkontrolon: (malŝaltita funkcio)

en: Enable cart page optimizations
eo: Ebligu ĉarajn paĝajn optimumojn

en: Enable custom shipping email field
eo: Ebligu laŭmendan sendan retpoŝtan kampon

en: Enable dark mode
eo: Ebligu malhelan reĝimon

en: Enable integrated coupon code section
eo: Ebligu integran kuponkodon sekcion

en: Enable international phone number fields
eo: Ebligi internaciajn telefonnumerajn kampojn

en: Enable options to edit cart items on the checkout page
eo: Ebligu opciojn por redakti ĉarajn erojn sur la pagpaĝo

en: Enable order details customizations on email notifications
eo: Ebligu mendodetalojn personigojn en retpoŝtaj sciigoj

en: Enable order pay page optimizations
eo: Ebligu mendo-pagpaĝajn optimumojn

en: Enable phone number validation based on country rules
eo: Ebligu telefonnumeron-validigon laŭ landaj reguloj

en: Enable thank you page and order details optimizations
eo: Ebligu dankpaĝon kaj mendo-detalaj optimumigoj

en: Enable the account matching feature
eo: Ebligu la kongruan funkcion

en: Enable the express checkout section
eo: Ebligu la sekcion de rapidpago

en: Enable wide layout on "My account" page.
eo: Ebligu larĝan aranĝon sur la paĝo &quot;Mia konto&quot;.

en: Enhance your checkout experience with these add-ons.
eo: Plibonigu vian kasperton per ĉi tiuj aldonaĵoj.

en: Enhanced select fields
eo: Plibonigitaj elektaj kampoj

en: Enter your code here
eo: Enigu vian kodon ĉi tie

en: Error:
eo: Eraro:

en: Expanded
eo: Vastigita

en: Expired on %s.
eo: Eksvalidiĝis je %s.

en: Express Checkout buttons from supported payment methods
eo: Express Checkout-butonoj de subtenataj pagmetodoj

en: Express checkout
eo: Rapida kaso

en: Extend all the goodness of Fluid Checkout to your cart page and thank you pages.
eo: Etendi la tutan bonon de Fluid Checkout al via ĉarpaĝo kaj dankpaĝoj.

en: Fix automatic zoom-in on form fields
eo: Ripari aŭtomatan zoom-en sur formularaj kampoj

en: Fixed line
eo: Fiksa linio

en: Fluid Checkout
eo: Fluida Checkout

en: Fluid Checkout PRO – Bundle
eo: Fluid Checkout PRO - Pakaĵo

en: Fluid Checkout and Delivery Date plugins by CodeRockz
eo: Fluid Checkout kaj Livera Dato kromaĵojn de CodeRockz

en: Fluid Checkout database update
eo: Fluid Checkout datumbaza ĝisdatigo

en: Fluid Checkout database updated successfully
eo: Fluid Checkout-datumbazo sukcese ĝisdatigita

en: Fluid Checkout is not compatible with the Divi Builder checkout layout
eo: Fluid Checkout ne kongruas kun la aranĝo de Divi Builder checkout

en: Footer background color
eo: Fonkoloro de la piedlinio

en: Force billing and shipping addresses to the same (single section)
eo: Devigi fakturajn kaj sendajn adresojn al la sama (ununura sekcio)

en: Force wide layout on WooCommerce pages
eo: Devigi larĝan aranĝon sur WooCommerce-paĝoj

en: Format phone numbers according to the rules for each country.
eo: Formatu telefonnumerojn laŭ la reguloj de ĉiu lando.

en: General styles for the checkout steps, order summary and other sections. <br>Might also apply to other pages such as the Cart, Order Received and View Order pages.
eo: Ĝeneralaj stiloj por la kaspaŝoj, mendresumo kaj aliaj sekcioj.<br> Povus ankaŭ aplikiĝi al aliaj paĝoj kiel ekzemple la paĝoj Ĉaro, Mendo Ricevita kaj Vidi Mendon.

en: Germanized PRO multistep checkout feature needs to be disabled when using Fluid Checkout
eo: Germanigita PRO plurpaŝa kasa funkcio devas esti malŝaltita kiam vi uzas Fluid Checkout

en: Get the Bundle – Only 129 EUR
eo: Akiru la Pakaĵon - Nur 129 EUR

en: Get this add-on &mdash; 29 EUR
eo: Akiru ĉi tiun aldonaĵon — 29 EUR

en: Get this add-on &mdash; 39 EUR
eo: Akiru ĉi tiun aldonaĵon — 39 EUR

en: Get this add-on &mdash; 59 EUR
eo: Akiru ĉi tiun aldonaĵon — 59 EUR

en: Gift message
eo: Donaca mesaĝo

en: Gift messages and packing slips
eo: Donacaj mesaĝoj kaj pakaj biletoj

en: Gift options
eo: Donacaj elektoj

en: Go to Germanized settings
eo: Iru al germanigitaj agordoj

en: Go to Plugin Search
eo: Iru al Kromprogramo Serĉu

en: Go to the home page
eo: Iru al la ĉefpaĝo

en: Google Address Autocomplete
eo: Guglo-adreso Aŭtomata kompletigo

en: Great! Your checkout page is now running on Fluid Checkout.
eo: Bonege! Via pagpaĝo nun funkcias ĉe Fluid Checkout.

en: HTML color value. ie: #f3f3f3
eo: HTML-kolorvaloro. te: #f3f3f3

en: Header
eo: Kapo

en: Header and footer
eo: Kapo kaj piedlinio

en: Header and footer template
eo: Ŝablono de kaplinio kaj piedlinio

en: Header and footer templates
eo: Ŝablonoj de kaplinio kaj piedlinio

en: Header background color
eo: Header fonkoloro

en: Here are a few resources for you to get started:
eo: Jen kelkaj rimedoj por ke vi komencu:

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Hidden (remove field)
eo: Kaŝita (forigi kampon)

en: Hide cart items errors at the checkout page
eo: Kaŝi erarojn pri ĉaro-aĵoj ĉe la pagpaĝo

en: Hide optional fields behind a link button
eo: Kaŝi laŭvolajn kampojn malantaŭ ligilo-butono

en: Highlight the billing address section in the checkout form
eo: Emfazu la sekcion pri faktura adreso en la pagformularo

en: Highlight the order totals row in the order summary table
eo: Emfazu la vicon de sumoj de ordo en la resuma ordo

en: Highlight the shipping address section in the checkout form
eo: Emfazu la sekcion pri sendaadreso en la pagformularo

en: I already have it – Hide this offer
eo: Mi jam havas ĝin - Kaŝi ĉi tiun oferton

en: I need help!
eo: Mi bezonas helpon!

en: If checked informs typos in email to users. (This feature has been disabled because Fluid Checkout offers the feature. Changes to this option will not take effect)
eo: Se markita, informas tajperarojn en retpoŝto al uzantoj. (Ĉi tiu funkcio estis malŝaltita ĉar Fluid Checkout ofertas la funkcion. Ŝanĝoj al ĉi tiu opcio ne efektiviĝos)

en: If field is set as "optional", which is the default visibility state, no changes will be applied to let other plugins apply any changes they need.
eo: Se kampo estas agordita kiel &quot;laŭvola&quot;, kiu estas la defaŭlta videbleco, neniuj ŝanĝoj estos aplikitaj por lasi aliajn kromaĵojn apliki ajnajn ŝanĝojn kiujn ili bezonas.

en: If you ever need help, <a href="%s" target="_blank">open a support ticket</a> on our official support channel.
eo: Se vi iam bezonas helpon, <a href="%s" target="_blank">malfermu subtenan bileton</a> sur nia oficiala subtena kanalo.

en: Ignore additional checkout required fields when paying with a compatible express checkout payment gateway
eo: Ignoru aldonajn postulatajn kampojn kiam vi pagas per kongrua rapidpaga pagpordo

[ctx: Image uploader.]
en: No image selected.
eo: Neniu bildo elektita.

en: Initial state for the expansible order summary section on mobile.
eo: Komenca stato por la pligrandigebla sekcio pri mendresumo en poŝtelefono.

en: Inside the cart items section
eo: Ene de la sekcio de eroj de ĉaro

en: Inside the order items section
eo: Ene de la sekcio de mendoj

en: Inside the order overview
eo: Ene de la ordo superrigardo

en: Inside the order summary
eo: Ene de la menda resumo

en: Installed &mdash; Activate
eo: Instalita — Aktivigi

en: Integrated coupon code field on the cart page
eo: Integrita kuponkoda kampo sur la ĉarpaĝo

en: Integrations
eo: Integriĝoj

en: International phone numbers
eo: Internaciaj telefonnumeroj

en: It is recommended to keep this option checked to reduce the number of open input fields, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#1-address-line-2--company-name-can-safely-be-collapsed-behind-a-link" target="_blank">read the research</a>.
eo: Oni rekomendas konservi ĉi tiun opcion markita por redukti la nombron da malfermitaj enigkampoj, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#1-address-line-2--company-name-can-safely-be-collapsed-behind-a-link" target="_blank">legu la esploron</a> .

en: It is recommended to keep this option enabled for a better user experience.
eo: Oni rekomendas konservi ĉi tiun opcion ebligita por pli bona sperto de uzanto.

en: Layout &amp; design
eo: Aranĝo &amp; dezajno

en: Layout of cross-sell items on the cart page.
eo: Aranĝo de kruc-vendaj eroj sur la ĉarpaĝo.

en: Let customers <strong>save multiple shipping and billing addresses</strong> on their account and choose which ones to use at checkout and cart pages.
eo: Lasu klientojn <strong>konservi plurajn sendajn kaj fakturajn adresojn</strong> en sia konto kaj elektu kiujn uzi ĉe paĝoj kaj ĉarpaĝoj.

en: License key cancelled.
eo: Licencŝlosilo nuligita.

en: License keys
eo: Licencaj ŝlosiloj

en: Link to shop page
eo: Ligo al butiko paĝo

en: Load unminified assets
eo: Ŝarĝu neminiigitajn aktivojn

en: Local pickup
eo: Loka ŝarĝo

en: Local pickup and in-store collection
eo: Loka kolektado kaj kolektado en vendejo

[ctx: Log in link label at checkout contact step]
en: Log in
eo: Ensalutu

[ctx: Log in separator label at for when guest checkout is disabled]
en: Or continue as a guest
eo: Aŭ daŭrigu kiel gasto

[ctx: Log in separator label at for when guest checkout is disabled]
en: Or continue below
eo: Aŭ daŭrigu sube

en: Log in to your account
eo: Ensalutu al via konto

en: Logged in as %1$s. <a href="%2$s">Log out</a>
eo: Ensalutinta kiel %1$s. <a href="%2$s">Elsaluti</a>

en: Logo image
eo: Logobildo

en: Mailchimp for WooCommerce
eo: Mailchimp por WooCommerce

en: Make the checkout progress bar stay visible while scrolling
eo: Faru, ke la kasa progresbreto restu videbla dum rulumado

en: Make the labels of optional field "Add" link button as <code>lowercase</code> (ie. "Add phone number" instead of "Add Phone Number"). This option also affects the link buttons for coupon code fields.
eo: Faru la etikedojn de la nedeviga kampo &quot;Aldoni&quot; ligilo-butonon kiel <code>lowercase</code> (t.e. &quot;Aldoni telefonnumeron&quot; anstataŭ &quot;Aldoni Telefonan Numeron&quot;). Ĉi tiu opcio ankaŭ influas la ligajn butonojn por kuponkodaj kampoj.

en: Make the order summary stay visible on the cart page while scrolling
eo: Faru la mendan resumon resti videbla sur la ĉarpaĝo dum rulumado

en: Make the order summary stay visible while scrolling
eo: Faru la mendan resumon resti videbla dum rulumado

en: Maybe be forced as "required" if the billing address section is displayed after the billing address section, and the billing phone field is set as "required. This is needed to ensure the billing address can be copied to the billing address when that option is checked.
eo: Eble ĝi estu devigita kiel &quot;deviga&quot; se la faktura adreso estas montrata post la faktura adreso, kaj la faktura telefono estas agordita kiel &quot;deviga&quot;. Ĉi tio necesas por certigi, ke la faktura adreso povas esti kopiita al la faktura adreso kiam tiu opcio estas markita.

en: Maybe be forced as "required" if the billing address section is displayed after the shipping address section, and the billing phone field is set as "required. This is needed to ensure the shipping address can be copied to the billing address when that option is checked.
eo: Eble ĝi estu devigita kiel &quot;deviga&quot; se la faktura adreso estas montrata post la senda adreso, kaj la faktura telefona kampo estas agordita kiel &quot;deviga&quot;. Ĉi tio necesas por certigi, ke la senda adreso povas esti kopiita al la faktura adreso kiam tiu opcio estas markita.

en: Minimalist
eo: Minimalisto

en: Mobile
eo: Poŝtelefono

en: More design templates
eo: Pli da dezajnaj ŝablonoj

en: More information
eo: Pliaj informoj

en: More positions for the coupon code on the checkout page
eo: Pli da pozicioj por la kuponkodo sur la pagpaĝo

en: Most useful when the order summary section does not have a highlighted background color. Might also apply to the Cart, Order Received and View Order pages when using Fluid Checkout PRO.
eo: Plej utila kiam la mendo resuma sekcio ne havas emfazitan fonkoloron. Eble ankaŭ aplikiĝas al la paĝoj Ĉaro, Mendo Ricevita kaj Vidi Mendo kiam vi uzas Fluid Checkout PRO.

en: Move the sign up checkbox to the contact step
eo: Movu la markobutonon de registriĝo al la kontakta paŝo

en: Multi step
eo: Plurpaŝa

en: Multiple saved addresses for shipping and billing.
eo: Multoblaj konservitaj adresoj por sendado kaj fakturado.

en: My account layout
eo: Mia konta aranĝo

en: No
eo: Ne

en: No integrations available at the moment on this section. The options related to each plugin will only appear here if that plugin is activated.
eo: Neniuj integriĝoj disponeblaj nuntempe en ĉi tiu sekcio. La opcioj rilataj al ĉiu kromaĵo aperos ĉi tie nur se tiu aldonaĵo estas aktivigita.

en: No license keys options available at the moment on this section. The options related to each plugin or add-on will appear here when that plugin is activated.
eo: Neniuj opcioj pri permesilaj ŝlosiloj disponeblaj nuntempe en ĉi tiu sekcio. La opcioj rilataj al ĉiu kromaĵo aŭ aldonaĵo aperos ĉi tie kiam tiu kromaĵo estas aktivigita.

en: Not selected yet.
eo: Ankoraŭ ne elektita.

en: Number of cross-sell items to display on the cart page
eo: Nombro da kruc-vendaj eroj por montri sur la ĉarpaĝo

en: Ok
eo: Bone

en: On the sidebar
eo: Sur la flanka kolumno

en: On the site header (requires distraction-free header)
eo: En la reteja kaplinio (postulas senĝenan kaplinion)

en: Only applicable if use of coupon codes are enabled in the WooCommerce settings.
eo: Nur aplikebla se uzo de kuponkodoj estas ebligita en la agordoj de WooCommerce.

en: Only applicable when coupon code is displayed as a separate section on the checkout or cart pages.
eo: Nur aplikebla kiam kuponokodo estas montrata kiel aparta sekcio sur la kaso aŭ ĉarpaĝoj.

en: Only applicable when using the Impreza theme header at the checkout page.
eo: Nur aplikebla kiam vi uzas la temon de Impreza ĉe la pagpaĝo.

en: Only applies when using a block-based theme.
eo: Nur validas kiam oni uzas blok-bazitan temon.

en: Only show allowed countries for shipping or billing
eo: Montru nur permesitajn landojn por sendado aŭ fakturado

en: Only used for shipping-related questions.
eo: Nur uzata por send-rilataj demandoj.

en: Optimized cart page
eo: Optimumigita ĉarpaĝo

en: Optimized horizontal cross-sells layout
eo: Optimumigita horizontala kruc-venda aranĝo

en: Optimized order received / thank you page
eo: Optimumigita mendo ricevita/dankopaĝo

en: Optional
eo: Laŭvola

en: Optional fields
eo: Laŭvolaj kampoj

en: Or
eo: Aŭ

en: Order actions
eo: Ordigi agojn

en: Order details layout
eo: Ordo detaloj aranĝo

en: Order details optimizations
eo: Ordo detaloj optimumoj

en: Order downloads
eo: Mendu elŝutojn

en: Order notes
eo: Mendu notojn

en: Order number and receipt will be sent to this email address.
eo: Mendnumero kaj kvitanco estos senditaj al ĉi tiu retadreso.

en: Order pay
eo: Ordonu pagon

en: Order pay page
eo: Ordopaĝo paĝo

en: Order progress
eo: Ordoprogreso

en: Order status
eo: Ordo statuso

en: Order summary
eo: Mendo resumo

en: Output additional header sections if enabled in the theme settings.
eo: Eligu pliajn titolajn sekciojn se ebligita en la temo-agordoj.

en: Output the breadcrumbs section from the Fennik theme when using Fluid Checkout header and footer.
eo: Eligu la sekcion de pano de la Fennik-temo kiam vi uzas Fluid Checkout-kapon kaj piedlinion.

en: Output the checkout steps section from Betheme on the checkout, cart and order received pages.
eo: Eligu la sekcion pri paŝaj paŝoj de Betheme sur la paĝoj de paĝoj, ĉaro kaj mendo ricevitaj.

en: Output the checkout steps section from The Gem theme when using Fluid Checkout header and footer.
eo: Eligu la sekcion pri paŝaj paŝoj de The Gem-temo kiam vi uzas Fluid Checkout-kapon kaj piedlinion.

en: Output the checkout steps section from the Bookshelf theme when using Fluid Checkout.
eo: Eligu la sekcion pri kaspaŝoj el la temo Librobreto kiam vi uzas Fluid Checkout.

en: Output the checkout steps section from the Kapee theme on the checkout, cart and order received pages.
eo: Eligu la sekcion pri paŝaj paŝoj el la temo Kapee sur la ricevitajn paĝojn pri pago, ĉaro kaj mendo.

en: Output the checkout steps section from the Nyture theme when using Fluid Checkout.
eo: Eligu la sekcion pri kaspaŝoj el la temo Nyture kiam vi uzas Fluid Checkout.

en: Output the checkout steps section from the Porto theme on the checkout, cart and order received pages.
eo: Eligu la sekcion pri paŝaj paŝoj el la temo Porto sur la ricevitajn paĝojn pri pago, ĉaro kaj mendo.

en: Output the checkout steps section from the Pressmart theme on the checkout, cart and order received pages.
eo: Eligu la sekcion pri paŝaj paŝoj de la temo Pressmart sur la paĝoj de paĝoj, ĉaro kaj mendo ricevitaj.

en: Output the checkout steps section from the Woodmart theme when using Fluid Checkout header and footer.
eo: Eligu la sekcion pri paŝaj paŝoj el la temo Woodmart kiam vi uzas Fluid Checkout-kapon kaj piedlinion.

en: Override the position for the subscribe checkbox on the checkout page and always display it on the contact step
eo: Anstataŭigu la pozicion por la markobutono de abono sur la pagpaĝo kaj ĉiam montru ĝin sur la kontakta paŝo

en: Page background color
eo: Paĝa fonkoloro

en: Page template
eo: Paĝa ŝablono

en: Parcel terminal
eo: Pakaĵterminalo

en: Payment form
eo: Pagformularo

en: Payment method
eo: Pagmetodo

en: Phone number validation types used when precise validation is enabled.
eo: Validigo-tipoj de telefonnumero uzataj kiam preciza validigo estas ebligita.

en: Pick a Locker
eo: Elektu Ŝlosfakon

en: Pickup point
eo: Kaptpunkto

en: Pickup point not selected yet.
eo: Kaptpunkto ankoraŭ ne elektita.

en: Pickup point:
eo: Kaptopunkto:

en: Place order
eo: Faru mendon

en: Please verify your phone number.
eo: Bonvolu kontroli vian telefonnumeron.

en: Position for the extra order summary section on mobile.
eo: Pozicio por la ekstra sekcio pri mendresumo en poŝtelefono.

en: Position on checkout page
eo: Pozicio sur la kaspaĝo

en: Prevent automatic selection of the first shipping method
eo: Malhelpi aŭtomatan elekton de la unua senda metodo

en: Proceed to %s
eo: Iru al %s

en: Proceed to billing
eo: Procedu al fakturado

en: Proceed to contact
eo: Sekvu kontakti

en: Proceed to payment
eo: Procedu al pago

en: Proceed to shipping
eo: Procedu al sendado

en: Progress bar
eo: Progresa stango

en: Rate the plugin
eo: Taksi la kromprogramon

en: Read documentation
eo: Legu dokumentadon

en: Read the documentation.
eo: Legu la dokumentadon.

en: Read the installation guide <a href="%s" target="_blank">Getting stated with Fluid Checkout</a>.
eo: Legu la instal-gvidilon <a href="%s" target="_blank">Deklaro kun Fluid Checkout</a> .

en: Recommended only when most customers actually need the "Address line 2" field, or when getting the right shipping address is crucial (ie. if delivering food and other perishable products).
eo: Rekomendita nur kiam plej multaj klientoj efektive bezonas la kampon &quot;Adreslinio 2&quot;, aŭ kiam akiri la ĝustan sendadreson estas decida (t.e. se liverado de manĝaĵoj kaj aliaj pereemaj produktoj).

en: Remove
eo: Forigi

en: Removes shipping address section when a local pickup shipping method is selected.
eo: Forigas sekcion pri sendaadreso kiam estas elektita loka elekta senda metodo.

en: Replace <code>select2</code> dropdown components with <code>TomSelect</code>
eo: Anstataŭigu <code>select2</code> falmenuajn komponantojn per <code>TomSelect</code>

en: Replaces the account creation fields with a notification and option to log in. In some contexts, it might be recommended to leave this option disabled to protect the privacy of customers.
eo: Anstataŭigas la kreajn kampojn de konto per sciigo kaj opcio por ensaluti. En iuj kuntekstoj, oni povus rekomendi lasi ĉi tiun opcion malŝaltita por protekti la privatecon de klientoj.

en: Replaces the shipping address with the pickup point location when a local pickup shipping method is selected.
eo: Anstataŭigas la sendo-adreson per la loko de ŝarĝo kiam loka elekta senda metodo estas elektita.

en: Required
eo: Bezonata

en: Same as billing address
eo: Sama kiel faktura adreso

en: Same as shipping address
eo: Sama kiel senda adreso

en: Save same as the billing address
eo: Konservu same kiel la faktura adreso

en: Save the selected pickup location
eo: Konservu la elektitan kolektejon

en: Select an image
eo: Elektu bildon

en: Select position where to display the billing address section on the checkout page.
eo: Elektu pozicion kie montri la sekcion pri faktura adreso sur la pagpaĝo.

en: Select position where to display the coupon codes section on the cart page. Only applicable when AJAX cart and the integrated coupon codes in the checkout page are enabled.
eo: Elektu pozicion kie montri la sekcion pri kuponkodoj sur la ĉarpaĝo. Nur aplikebla kiam AJAX-ĉaro kaj la integraj kuponkodoj en la pagpaĝo estas ebligitaj.

en: Select position where to display the coupon codes section on the checkout page.
eo: Elektu pozicion kie montri la sekcion pri kuponkodoj sur la pagpaĝo.

en: Select position where to display the cross-sells section on the cart page.
eo: Elektu pozicion, kie montri la sekcion de kruc-vendoj sur la ĉarpaĝo.

en: Select position where to display the shipping costs and calculator on the cart page.
eo: Elektu pozicion kie montri la sendokostojn kaj kalkulilon sur la ĉarpaĝo.

en: Select style of the "apply coupon" button. Only applicable when the coupon code section is displayed "Before the checkout steps" on the checkout page, or "Before the cart items section" on the cart page.
eo: Elektu stilon de la butono &quot;apliki kuponon&quot;. Nur aplikebla kiam la sekcio de kuponkodo estas montrata &quot;Antaŭ la paŝaj paŝoj&quot; sur la pagpaĝo, aŭ &quot;Antaŭ la sekcio de ĉaro eroj&quot; sur la ĉarpaĝo.

en: Selecting a collection point is required when shipping with FermoPoint.
eo: Elekto de kolektopunkto estas postulata kiam sendado kun FermoPoint.

en: Selecting a pickup point is required before proceeding.
eo: Elekti kolektan punkton necesas antaŭ ol daŭrigi.

en: Sendinblue - WooCommerce Email Marketing
eo: Sendinblue - Retpoŝta Merkatado de WooCommerce

en: Set <code>font-size</code> inside form fields to 16px
eo: Agordu <code>font-size</code> ene de formularaj kampoj al 16px

en: Settings
eo: Agordoj

[ctx: Settings section]
en: Cart
eo: Ĉaro

[ctx: Settings section]
en: Order pay
eo: Ordonu pagon

[ctx: Settings section]
en: Thank you
eo: Dankon

[ctx: Settings section title]
en: Integrations
eo: Integriĝoj

[ctx: Settings section title]
en: License keys
eo: Licencaj ŝlosiloj

en: Setup & Documentation
eo: Instalado kaj Dokumentado

en: Setup layout and design on the <a href="%s">checkout options</a>.
eo: Agordu aranĝon kaj dezajnon sur la <a href="%s">opcioj de kaso</a> .

en: Shipping
eo: Sendado

en: Shipping address
eo: Sendo adreso

en: Shipping method
eo: Sendado metodo

en: Shipping methods
eo: Sendaj metodoj

en: Shipping phone
eo: Sendotelefono

en: Show a link button on the pickup location substep to clear the chosen shipping methods. This can be used to allow showing the shipping address section again if a local pickup method was previously selected.
eo: Montru ligan butonon sur la subpaŝo de alpreno por forigi la elektitajn sendajn metodojn. Ĉi tio povas esti uzata por permesi montri la sekcion de sendadreso denove se loka elekta metodo antaŭe estis elektita.

en: Show an example of a valid phone number inside phone fields
eo: Montru ekzemplon de valida telefonnumero ene de telefonkampoj

en: Show country code beside the flag
eo: Montru landokodon apud la flago

en: Show if not defined
eo: Montru se ne estas difinita

en: Show option to clear shipping methods in the pickup location substep
eo: Montru opcion por malplenigi sendajn metodojn en la subpaŝo de kolekta loko

en: Sign up checkbox position
eo: Registriĝi markobutono pozicio

en: Simplified EU-VAT validation for your store.
eo: Simpligita EU-VAT-validigo por via vendejo.

en: Single step
eo: Ununura paŝo

en: Skip to content
eo: Saltu al enhavo

en: Some changes to the database are required. As with any update, we recommend you to <strong>take a full backup of your website before proceeding</strong>.
eo: Kelkaj ŝanĝoj al la datumbazo estas postulataj. Kiel kun ĉiu ĝisdatigo, ni rekomendas al vi <strong>fari plenan sekurkopion de via retejo antaŭ ol daŭrigi</strong> .

en: Some features of WooCommerce Checkout Manager by Quadlayers might not work as expected when using it with Fluid Checkout. Read <a href="%s">our documentation</a> for more information and alternative solutions.
eo: Iuj funkcioj de WooCommerce Checkout Manager de Quadlayers eble ne funkcias kiel atendite kiam vi uzas ĝin kun Fluid Checkout. Legu <a href="%s">nian dokumentaron</a> por pliaj informoj kaj alternativaj solvoj.

en: Some options might not be compatible with some plugins and themes.
eo: Iuj opcioj eble ne kongruas kun iuj kromaĵoj kaj temoj.

en: Spacing for site header at the checkout page (in pixels)
eo: Interspaco por retejo-kapo ĉe la pagpaĝo (en pikseloj)

en: Special offers
eo: Specialaj ofertoj

en: Step %1$s of %2$s
eo: Paŝo %1$s de %2$s

en: Subscribe checkbox
eo: Abonu markobutono

[ctx: Substep review text]
en: None.
eo: Neniu.

en: Support
eo: Subteno

en: Thank you page
eo: Dankon paĝo

en: Thank you page & order details layout
eo: Dankon paĝo kaj mendo detaloj aranĝo

en: Thanks for choosing Fluid Checkout!
eo: Dankon pro la elekto de Fluid Checkout!

en: The Bluehost Plugin
eo: La Bluehost Kromaĵo

en: The CNPJ number "{cnpj_number}" is invalid.
eo: La CNPJ-numero &quot;{cnpj_number}&quot; estas malvalida.

en: The CPF number "{cpf_number}" is invalid.
eo: La CPF-numero &quot;{cpf_number}&quot; estas malvalida.

en: The best tools to further <strong>improve your WooCommerce checkout conversion rate</strong> and make the purchase experience consistent on the entire journey.
eo: La plej bonaj iloj por plu <strong>plibonigi vian WooCommerce-pagkonvertan indicon</strong> kaj fari la aĉetan sperton konsekvencan dum la tuta vojaĝo.

en: The bundle includes all add-ons we currently offer and Fluid Checkout add-ons we launch in the future.
eo: La pakaĵo inkluzivas ĉiujn aldonaĵojn, kiujn ni nuntempe ofertas, kaj Fluid Checkout-aldonaĵojn, kiujn ni lanĉas estonte.

en: The checkbox "Same as shiping address" will start as checked by default when the shipping address section is displayed first. <br>The checkbox "Same as billing address" will start as checked by default when the billing address section is displayed first. <br> It is recommended to leave this option checked as to significantly reduce the number of open input fields at checkout, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#3-default-billing--shipping-and-hide-the-fields-entirely" target="_blank">read the research</a>.
eo: La markobutono &quot;Same kiel sendadreso&quot; komenciĝos kiel markita defaŭlte kiam la sekcio de sendadreso montriĝas unue.<br> La markobutono &quot;Sama kiel faktura adreso&quot; komenciĝos kiel markita defaŭlte kiam la sekcio de faktura adreso montriĝas unue.<br> Oni rekomendas lasi ĉi tiun opcion markita por signife redukti la nombron de malfermitaj enigkampoj ĉe la kaso, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#3-default-billing--shipping-and-hide-the-fields-entirely" target="_blank">legu la esploron</a> .

en: The database changes where applied successfully.
eo: La datumbazo ŝanĝiĝas kie aplikita sukcese.

en: The design template <em>"Split"</em> is not available when using <em>"1 column"</em> layout and will fall back to <em>"Minimalist"</em> if chosen.
eo: La ŝablono <em>&quot;Split&quot;</em> ne haveblas kiam oni uzas la aranĝon <em>&quot;1 kolumno&quot;</em> kaj ĝi revenos al <em>&quot;Minimalista&quot;</em> se elektita.

en: The option <em>"On the site header"</em> only applies when using the distraction-free header.
eo: La opcio <em>&quot;En la reteja kaplinio&quot;</em> validas nur kiam oni uzas la senĝenan kaplinion.

en: The options display product image, quantity field, remove button and link to product page added by the theme are disabled by default.
eo: La opcioj montras produktan bildon, kvantokampon, forigu butonon kaj ligon al produkta paĝo aldonita de la temo estas malebligitaj defaŭlte.

en: The plugin WooCommerce Checkout Manager by Quadlayers is not compatible with Fluid Checkout
eo: La kromprogramo WooCommerce Checkout Manager de Quadlayers ne kongruas kun Fluid Checkout.

en: The shipping destination is always set to "Default to customer shipping address" when Fluid Checkout is activated. Customers can still provide different shipping and billing addresses during checkout, an option for setting the default billing address to be the same as the shipping address is available at WooCommerce > Settings > Fluid Checkout.
eo: La sendocelloko ĉiam estas agordita al &quot;Defaŭlta al klienta senda adreso&quot; kiam Fluid Checkout estas aktivigita. Klientoj ankoraŭ povas provizi malsamajn sendajn kaj fakturadresojn dum la kaso, opcio por agordi la defaŭltan fakturadreson por esti la sama kiel la sendadreso disponeblas ĉe WooCommerce &gt; Agordoj &gt; Fluid Checkout.

en: Theme Atomion
eo: Temo Atomion

en: Theme Betheme
eo: Temo Betheme

en: Theme Bookshelf
eo: Tema Librobreto

en: Theme Fennik
eo: Temo Fennik

en: Theme Go
eo: Temo Iru

en: Theme Impreza
eo: Temo Impreza

en: Theme Ireca
eo: Temo Ireca

en: Theme Kapee
eo: Temo Kapee

en: Theme Nyture
eo: Temo Nyture

en: Theme Porto
eo: Temo Porto

en: Theme Pressmart
eo: Temo Pressmart

en: Theme The Gem
eo: Temo La Gemo

en: Theme The7
eo: Temo La7

en: Theme Woodmart
eo: Temo Woodmart

en: Theme ZK Nito
eo: Temo ZK Nito

en: Theme's cross-sells layout
eo: Temo trans-vendas aranĝon

en: Theme's header and footer
eo: La kaplinio kaj piedlinio de la temo

en: These options affect the thank you page , view order details on account pages and on email notifications.
eo: Ĉi tiuj opcioj influas la dankon-paĝon, rigardu menddetalojn sur kontopaĝoj kaj en retpoŝtaj sciigoj.

en: These options affect the thank you page, also known as order received or order confirmation pages.
eo: Ĉi tiuj opcioj influas la dankon paĝon, ankaŭ konata kiel mendo ricevita aŭ mendo konfirma paĝoj.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the cart page.
eo: Ĉi tiuj fenestraĵareoj estas uzataj por aldoni fidajn simbolojn kaj fidajn insignojn sur la ĉarpaĝo.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the checkout page.
eo: Ĉi tiuj fenestraĵareoj estas uzataj por aldoni fidajn simbolojn kaj fidajn insignojn sur la pagpaĝo.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the order pay page.
eo: Ĉi tiuj fenestraĵareoj estas uzataj por aldoni fidajn simbolojn kaj fidajn insignojn sur la mendo-pagpaĝo.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the thank you page.
eo: Ĉi tiuj fenestraĵareoj estas uzataj por aldoni fidajn simbolojn kaj fidajn insignojn sur la dankopaĝo.

en: This ensures the content section is not too narrow on WooCommerce pages including checkout, cart, order received, order pay and account pages.
eo: Ĉi tio certigas, ke la enhavsekcio ne estas tro mallarĝa sur WooCommerce-paĝoj, inkluzive de kaso, ĉaro, mendo ricevita, mendopago kaj kontopaĝoj.

en: This field does not match the related field value.
eo: Ĉi tiu kampo ne kongruas kun la rilata kampa valoro.

en: This is a required field.
eo: Ĉi tio estas postulata kampo.

en: This is an experimental feature and may not work as expected in all setups. Use it with caution.
eo: Ĉi tio estas eksperimenta funkcio kaj eble ne funkcios kiel atendate en ĉiuj aranĝoj. Uzu ĝin singarde.

en: This is not a valid email address.
eo: Ĉi tio ne estas valida retadreso.

en: This option affects the order confirmation page (thank you page) and order details on account pages, emails and packing slips.
eo: Ĉi tiu opcio influas la mendan konfirmpaĝon (dankon-paĝon) kaj menddetalojn sur kontopaĝoj, retpoŝtoj kaj pakslipoj.

en: Toll free
eo: Senpaga

en: TomSelect is a simpler dropdown selection component which is less prone to errors than Select2, while offering the same features that are actually used on WooCommerce checkout pages.
eo: TomSelect estas pli simpla menu-elekta komponanto, kiu estas malpli inklina al eraroj ol Select2, dum ĝi ofertas la samajn funkciojn, kiuj efektive estas uzataj en la paĝoj de WooCommerce.

en: Tools
eo: Iloj

en: Troubleshooting
eo: Solvado de problemoj

en: Trust symbols &amp; badges
eo: Fidu simbolojn kaj insignojn

en: Trust symbols on the cart and thank you pages
eo: Fidu simbolojn sur la ĉaro kaj dankon-paĝojn

en: Try to ensure the phone number is a valid mobile or landline number based on the rules for the selected country code. This option uses the <code>intl-tel-input</code> precise validation feature, which may give false positives for some phone numbers.
eo: Provu certigi, ke la telefonnumero estas valida poŝtelefona aŭ fiksa numero laŭ la reguloj por la elektita landokodo. Ĉi tiu opcio uzas la precizan validigan funkcion <code>intl-tel-input</code> , kiu povas doni falsajn pozitivojn por iuj telefonnumeroj.

en: Up to 40% less checkout fields to fill in.
eo: Ĝis 40% malpli da kasaj kampoj por plenigi.

en: Update database
eo: Ĝisdatigu datumbazon

en: Upgrade to PRO
eo: Ĝisdatigu al PRO

en: Upgrade to PRO &mdash; 99 EUR
eo: Ĝisdatigu al PRO — 99 EUR

en: Use `Order confirmation` page template for block-based themes
eo: Uzu la paĝoŝablonon `Mendkonfirmo` por blokbazitaj temoj

en: Use precise phone number validation
eo: Uzu precizan validigon de telefonnumero

[ctx: Used as fallback for "Proceed to next step" button label]
en: next step
eo: sekva paŝo

en: Using debug mode affects the website performance. Only use this option while troubleshooting.
eo: Uzi sencimigan reĝimon influas la agadon de la retejo. Nur uzu ĉi tiun opcion dum solvo de problemoj.

en: Valid until %s.
eo: Valida ĝis %s.

en: Verify Phone Number
eo: Kontrolu Telefonan Numeron

en: Visit <a href="%s" target="_blank">our documentation</a> for more information about Fluid Checkout features.
eo: Vizitu <a href="%s" target="_blank">nian dokumentaron</a> por pliaj informoj pri Fluid Checkout-funkcioj.

en: Visit our website for more information about our plugins and add-ons.
eo: Vizitu nian retejon por pliaj informoj pri niaj kromaĵoj kaj aldonaĵoj.

en: We recommend setting it as <em>expanded</em> for the following countries due to regulatory requirements: <strong>Germany</strong>, <strong>Austria</strong>, <strong>Switzerland</strong>, <strong>Netherlands</strong>, <strong>Poland</strong>, <strong>Belgium</strong> and <strong>France</strong>.
eo: Ni rekomendas agordi ĝin kiel <em>vastigitan</em> por la jenaj landoj pro reguligaj postuloj: <strong>Germanio</strong> , <strong>Aŭstrio</strong> , <strong>Svislando</strong> , <strong>Nederlando</strong> , <strong>Pollando</strong> , <strong>Belgio</strong> kaj <strong>Francio</strong> .

en: We recommend using the distraction free header and footer to avoid distractions at the checkout page. <a href="https://baymard.com/blog/cart-abandonment" target="_blank">Read the research about cart abandonment</a>.
eo: Ni rekomendas uzi la senpagan kaplinion kaj piedlinion por eviti distraĵojn ĉe la pagpaĝo. <a href="https://baymard.com/blog/cart-abandonment" target="_blank">Legu la esploron pri forlaso de ĉaroj</a> .

en: When disabled, the phone field validation will not check if country or area codes are valid for the country.
eo: Kiam estas malŝaltita, la telefona kampvalidado ne kontrolos ĉu lando aŭ regionaj kodoj validas por la lando.

en: When enabled, Fluid Checkout will apply styles optimized for compatibility with the plugin. You may want to disable this if you are using custom styles for the Stripe payment form fields.
eo: Kiam ebligita, Fluid Checkout aplikos stilojn optimumigitajn por kongruo kun la kromprogramo. Eble vi volas malebligi ĉi tion se vi uzas kutimajn stilojn por la kampoj de la pagformularo de Stripe.

en: When enabled, only the countries allowed for shipping will be available in the shipping phone field, and only countries allowed for billing will be available for the billing phone field.
eo: Kiam ĝi estas ebligita, nur la landoj permesitaj por sendo estos disponeblaj en la ekspedtelefona kampo, kaj nur landoj permesitaj por fakturado estos disponeblaj por la faktura telefonkampo.

en: When enabled, the checkbox will be moved to the contact step independently of the display location defined in the Sendinblue plugin settings.
eo: Kiam ĝi estas ebligita, la markobutono estos movita al la kontakta paŝo sendepende de la montra loko difinita en la agordoj de la kromaĵo Sendinblue.

en: When enabled, the first shipping method available will not be automatically selected when no other shipping method was previously selected for each shipping package. <br>This option will be automatically enabled if the option for clearing the selected shipping method is enabled for the Local Pickup feature.
eo: Kiam ĝi estas ebligita, la unua senda metodo disponebla ne estos aŭtomate elektita kiam neniu alia senda metodo antaŭe estis elektita por ĉiu senda pako.<br> Ĉi tiu opcio aŭtomate estos ebligita se la opcio por forigi la elektitan sendan metodon estas ebligita por la Loka Kaptado.

en: When enabled, the shipping email field from the Bluehost plugin will be added to the checkout form.
eo: Kiam ĝi estas ebligita, la senda retpoŝta kampo de la aldonaĵo Bluehost estos aldonita al la pagformularo.

en: When the font size inside form fields is smaller than 16px, Safari and other browsers might automatically zoom in on mobile devices to make the text easier to read. When this option is enabled, it will set the font size for inside the form fields to 16px on pages optimized by Fluid Checkout to avoid it zooming in.
eo: Kiam la tiparo ene de formularaj kampoj estas pli malgranda ol 16 px, Safaro kaj aliaj retumiloj povas aŭtomate zomi en porteblaj aparatoj por faciligi la legadon de la teksto. Kiam ĉi tiu opcio estas ebligita, ĝi agordos la tiparon por ene de la formularaj kampoj al 16px sur paĝoj optimumigitaj de Fluid Checkout por eviti ke ĝi zomi.

en: When using Fluid Checkout, the multistep feature from the Germanized PRO plugin becomes unnecessary and can cause <strong>critical errors while processing new orders</strong>. Please disable the Germanized PRO multistep checkout feature in the plugin settings.
eo: Kiam vi uzas Fluid Checkout, la plurpaŝa funkcio de la Germanized PRO kromaĵo fariĝas nenecesa kaj povas kaŭzi <strong>kritikajn erarojn dum prilaborado de novaj mendoj</strong> . Bonvolu malŝalti la Germanigitan PRO-plurpaŝan pagfunkcion en la aldonaĵagordoj.

en: When using the <em>"1 column"</em> checkout layout this option is always set to <em>"Before checkout steps"</em> and also applies to desktop view.
eo: Kiam oni uzas la kaspaĝon <em>&quot;1 kolumno&quot;,</em> ĉi tiu opcio ĉiam estas agordita al <em>&quot;Paŝoj antaŭ kaso&quot;</em> kaj ankaŭ validas por la skribtabla vido.

en: WooCommerce Smart Coupons
eo: WooCommerce Inteligentaj Kuponoj

en: WooCommerce page layout
eo: Paĝaranĝo de WooCommerce

en: Yes
eo: Jes

en: You have been using the plugin for a while now. How do you like it so far? <br>Please give us a quick rating, we appreciate every bit of feedback and it encourages us to keep improving the plugin :)
eo: Vi uzas la kromprogramon dum iom da tempo. Kiel vi ŝatas ĝin ĝis nun?<br> Bonvolu doni al ni rapidan takson, ni dankas ĉiun reagon kaj ĝi instigas nin daŭre plibonigi la kromprogramon :)

en: Your order has a total amount due of %s. No further payment is needed.
eo: Via mendo havas totalan kvanton pagenda de %s. Ne necesas plua pago.

[ctx: shipping packages]
en: Shipping
eo: Sendo

[ctx: shipping packages]
en: Shipping %d
eo: Sendo %d
