Flexy Consent 1.5.0 - en to uk translation catalogue (481 entries)

en: 100,000 Pageviews/Month<br>Geo-Targeting<br>43 Languages Supported<br>E-mail &amp; Chat Support<br>TCF 2.3 Support<br>Cookie Scanner<br>Auto Blocker<br>Google Consent Mode V2<br>API support
uk: 100 000 переглядів сторінок/місяць<br>Географічне націлювання<br>Підтримується 43 мови<br>Електронна пошта &amp; Підтримка чату<br>Підтримка TCF 2.3<br>Сканер файлів cookie<br>Автоблокувальник<br>Режим згоди Google V2<br>Підтримка API

en: 5,000 Pageviews/Month<br>Geo-Targeting<br>Single Language<br>E-mail Support<br>TCF 2.3 Support<br><del>Cookie Scanner</del><br><del>Auto Blocker</del><br><del>Google Consent Mode V2</del><br><del>API support</del>
uk: 5000 переглядів сторінок/місяць<br>Географічне націлювання<br>Одна мова<br>Підтримка електронної пошти<br>Підтримка TCF 2.3<br><del>Сканер файлів cookie</del><br><del>Автоматичний блокувальник</ del><br><del>Режим згоди Google V2</del><br><del>Підтримка API</del>

en: <strong>Please fix the following errors:</strong><ul>
uk: <strong>Виправте такі помилки:</strong><ul>

en: A record of the consent choices visitors made on your website. Click a column heading to sort.
uk: Журнал рішень щодо згоди, які ухвалили відвідувачі вашого сайту. Натисніть заголовок стовпця, щоб відсортувати.

en: API Key
uk: Ключ API

en: Accepted
uk: прийнято

en: Account Type
uk: Тип облікового запису

en: Actions
uk: Дії

en: Ad personalization signals allow Google to use collected data to personalize ads. Disable this to stop personalized ads.
uk: Сигнали персоналізації реклами дозволяють Google використовувати зібрані дані для персоналізації реклами. Вимкніть це, щоб припинити персоналізовану рекламу.

en: Add Cookie
uk: Додати файл cookie

en: Add a link to your cookie declaration page from your privacy policy, cookie policy, or website footer:
uk: Додайте посилання на сторінку заяви про файли cookie з політики конфіденційності, політики щодо файлів cookie або нижнього колонтитула веб-сайту:

en: Add website
uk: Додати сайт

en: Additional Settings
uk: Додаткові налаштування

en: Address
uk: Адреса

en: Address Line 1
uk: Адреса, рядок 1

en: Address Line 2
uk: Адресний рядок 2

en: Ads Data Redaction redacts sensitive information related to ads, enhancing user privacy.
uk: Редакція даних реклами редагує конфіденційну інформацію, пов’язану з рекламою, покращуючи конфіденційність користувачів.

en: Africa, Middle East & Türkiye
uk: Африка, Близький Схід і Туреччина

en: All Types
uk: Всі типи

en: All user and website information will be lost and cannot be recovered.
uk: Уся інформація про користувача та веб-сайт буде втрачена та не може бути відновлена.

en: Allow Ad Personalization Signals
uk: Дозволити сигнали персоналізації реклами

en: Allow Google Signals
uk: Дозволити Google Signals

en: Allow page interaction
uk: Дозволити взаємодію зі сторінкою

en: Also you can add code similar to the one below to your page (Optional)
uk: Також ви можете додати на свою сторінку код, подібний до наведеного нижче (необов’язково)

en: Americas
uk: Америка

en: Analytics
uk: Аналітика

en: Analytics and performance tracking
uk: Аналітика та відстеження продуктивності

en: Annual
uk: Річний

en: Apply US National settings to all states
uk: Застосувати загальнонаціональні налаштування США до всіх штатів

en: Are you sure you want to cancel your subscription?
uk: Ви впевнені, що бажаєте скасувати підписку?

en: Are you sure you want to delete this cookie?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити цей файл cookie?

en: Asia-Pacific
uk: Азія і Тихий океан

en: Ask visitors from the selected regions for consent before storing cookies or other data in their browser. Google Consent Mode is enabled automatically whenever at least one region is selected.
uk: Запитуйте згоду у відвідувачів з обраних регіонів перед збереженням файлів cookie або інших даних у їхньому браузері. Режим згоди Google вмикається автоматично, щойно обрано хоча б один регіон.

en: Associated Script
uk: Пов'язаний сценарій

en: Australia (Privacy Act)
uk: Австралія (Privacy Act)

en: Authentication failed!
uk: Помилка автентифікації!

en: Auto (use browser default)
uk: Автоматично (використовувати налаштування браузера)

en: Auto-updates when you modify cookies
uk: Оновлюється автоматично, коли ви змінюєте файли cookie

en: Auto-updates with changes
uk: Автоматичне оновлення зі змінами

en: Automatic Cookie Detection
uk: Автоматичне виявлення файлів cookie

en: Automatically organized cookie tables by category
uk: Таблиці файлів cookie, автоматично впорядковані за категоріями

en: Autumn
uk: Осінь

en: Available languages
uk: Доступні мови

en: Avoid using your own website's URL as the Script URL, as it may disrupt your website's functionality.
uk: Уникайте використання URL-адреси власного веб-сайту як URL-адреси сценарію, оскільки це може порушити роботу вашого веб-сайту.

en: Banner position
uk: Розташування банера

en: Banner theme
uk: Тема банера

en: Basic Information
uk: Основна інформація

en: Blocking TCF modal plus GPP opt-outs.
uk: Блокувальне вікно TCF і відмови GPP.

en: Blocking modal, explicit consent required.
uk: Блокувальне вікно, потрібна явна згода.

en: Blocking modal.
uk: Блокувальне вікно.

en: Bottom
uk: Внизу

en: Bottom left
uk: Внизу ліворуч

en: Bottom right
uk: Внизу праворуч

en: Brazil (LGPD)
uk: Бразилія (LGPD)

en: Browser storage consents
uk: Згоди на зберігання в браузері

en: Business Account
uk: Бізнес-акаунт

en: Buy
uk: купити

en: Buy a new plan
uk: Придбайте новий план

en: CCPA transparency requirements
uk: Вимоги щодо прозорості CCPA

en: California
uk: Каліфорнія

en: Can be linked from your privacy policy or cookie policy
uk: Можна перейти за посиланням у вашій політиці конфіденційності або політиці файлів cookie

en: Canada
uk: Канада

en: Canada (Quebec Law 25)
uk: Канада (Закон 25 Квебеку)

en: Canada — TCF + GPP TCF-CA
uk: Канада — TCF + GPP TCF-CA

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cancel Subscription
uk: Скасувати підписку

en: Cancel current plan and subscribe to [PlanName] plan
uk: Скасуйте поточний план і підпишіться на план [PlanName].

en: Cancelling...
uk: Скасування...

en: Center
uk: По центру

en: Change display language using client location and browser language
uk: Змініть мову відображення за допомогою розташування клієнта та мови браузера

en: Change email address
uk: Змінити електронну адресу

en: Change your email address
uk: Змініть адресу електронної пошти

en: Check your email box
uk: Перевірте свою електронну скриньку

en: Choose a payment method
uk: Виберіть спосіб оплати

en: Christmas
uk: Різдво

en: City
uk: Місто

en: Click "Add Cookie" to create your first cookie entry
uk: Натисніть «Додати файл cookie», щоб створити свій перший запис у файлі cookie

en: Client ID
uk: Ідентифікатор клієнта

en: Close
uk: Закрити

en: Close Preview
uk: Закрити попередній перегляд

en: Close my account
uk: Закрити мій обліковий запис

en: Colorado
uk: Колорадо

en: Company
uk: Компанія

en: Company Name
uk: Назва компанії

en: Completed
uk: Виконано

en: Configure Scan
uk: Налаштувати сканування

en: Connecticut
uk: Коннектикут

en: Consent &amp; Privacy
uk: Згода &amp; приватність

en: Consent Logs
uk: Журнали згод

en: Consent State
uk: Стан згоди

en: Consent banner buttons
uk: Кнопки банера згоди

en: Consent not required
uk: Згода не потрібна

en: Consent requested
uk: Запит на згоду

en: Contact Us
uk: Зв'яжіться з нами

en: Continue
uk: Продовжити

en: Control whether Google Analytics automatically sends page view events or visitor will select them.
uk: Контролюйте, чи Google Analytics автоматично надсилає події перегляду сторінки, чи відвідувач вибере їх.

en: Cookie Declaration Script
uk: Сценарій оголошення файлів cookie

en: Cookie Details:
uk: Інформація про файли cookie:

en: Cookie List
uk: Список файлів cookie

en: Cookie Manager
uk: Менеджер файлів cookie

en: Cookie Name
uk: Назва файлу cookie

en: Cookie Names
uk: Назви файлів cookie

en: Cookie Policy URL
uk: URL-адреса політики щодо файлів cookie

en: Cookie Scanner
uk: Сканер файлів cookie

en: Cookie Scanner IP Addresses
uk: IP-адреси сканера файлів cookie

en: Cookie added successfully!
uk: Файл cookie успішно додано!

en: Cookie categories only, no IAB TCF/GPP.
uk: Лише категорії файлів cookie, без IAB TCF/GPP.

en: Cookie deleted successfully!
uk: Файл cookie успішно видалено!

en: Cookie law disclosure obligations
uk: Зобов’язання щодо розкриття інформації щодо файлів cookie

en: Cookie name is required
uk: Потрібно вказати назву файлу cookie

en: Cookie updated successfully!
uk: Файл cookie успішно оновлено!

en: Cookies Found
uk: Файли cookie знайдено

en: Copied!
uk: Скопійовано!

en: Copy Script
uk: Копіювати скрипт

en: Copy Script Tag
uk: Копіювати тег сценарію

en: Copy and paste new API key here from [email]
uk: Скопіюйте та вставте новий ключ API сюди з [email]

en: Copy the script tag from the "Script Code" tab. This is a simple one-line HTML tag that you'll add to your website.
uk: Скопіюйте тег сценарію з вкладки «Код сценарію». Це простий однорядковий тег HTML, який ви додасте на свій веб-сайт.

en: Copy to Clipboard
uk: Копіювати в буфер обміну

en: Could not extract script URL
uk: Не вдалося отримати URL-адресу сценарію

en: Could not load consent logs. Please try again.
uk: Не вдалося завантажити журнали згод. Спробуйте ще раз.

en: Could not reach FlexyConsent. Please try again.
uk: Не вдалося зв'язатися з FlexyConsent. Спробуйте ще раз.

en: Country
uk: Країна

en: Created
uk: Створено

en: Current Plan
uk: Поточний план

en: Custom CSS
uk: Спеціальний CSS

en: Custom icon
uk: Власна піктограма

en: Custom logo
uk: Спеціальний логотип

en: Dark
uk: Темна

en: Dashboard
uk: Панель приладів

en: Date
uk: Дата

en: Debit or Credit Card
uk: Дебетова або кредитна картка

en: Default
uk: За замовчуванням

en: Default consent management language for website visitors
uk: Стандартна мова керування згодою для відвідувачів веб-сайту

en: Delete Account
uk: Видалити аккаунт

en: Delete account
uk: Видалити обліковий запис

en: Description
uk: опис

en: Description and Purpose
uk: Опис і призначення

en: Description will be saved for the selected language
uk: Опис буде збережено для вибраної мови

en: Detailed
uk: Докладний

en: Detailed (with sub-purposes)
uk: Докладний (з підцілями)

en: Disabled (Consent window will not be displayed on your website)
uk: Вимкнено (вікно згоди не буде відображатися на вашому сайті)

en: Display
uk: Показувати

en: Display Name
uk: Відображуване ім'я

en: Display privacy button
uk: Показати кнопку конфіденційності

en: Displaying the sale, sharing or use of personal data
uk: Відображення продажу, передавання або використання персональних даних

en: Do not display
uk: Не показувати

en: Domain
uk: Домен

en: Don't let consent management intimidate you. Protect your users' privacy with the most affordable CMP without compromising security. Continue now to become compliant or view pricing to pick a plan suitable for you.
uk: Не дозволяйте керуванню згодою залякати вас. Захистіть конфіденційність своїх користувачів за допомогою найдоступнішого CMP без шкоди для безпеки. Продовжте зараз, щоб стати сумісним, або перегляньте ціни, щоб вибрати план, який підходить саме вам.

en: Downgrade to free package
uk: Повернутися до безкоштовного пакета

en: Download Page URL
uk: URL-адреса сторінки завантаження

en: Edit Cookie
uk: Редагувати файл cookie

en: Elegant
uk: Елегантна

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Enable Ads Data Redaction
uk: Увімкнути редагування даних реклами

en: Enable Consent Management
uk: Увімкнути керування згодою

en: Enable Restricted Data Processing
uk: Увімкнути обмежену обробку даних

en: Enable URL Passthrough
uk: Увімкнути передачу URL-адреси

en: Enable URL passthrough to allow Google Analytics to track URL parameters across pages during navigation.
uk: Увімкніть передачу URL-адрес, щоб дозволити Google Analytics відстежувати параметри URL-адрес на сторінках під час навігації.

en: Enable United States regulations (GPP)
uk: Увімкнути нормативні вимоги США (GPP)

en: Enable auto blocker
uk: Увімкнути автоматичне блокування

en: Enable customization
uk: Увімкнути налаштування

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Enter CSS code
uk: Введіть код CSS

en: Enter a URL
uk: Введіть URL

en: Enter the URL of the page you want to scan for cookies
uk: Введіть URL-адресу сторінки, яку потрібно перевірити на наявність файлів cookie

en: Enter the URL of the page you want to scan for cookies. Our scanner will analyze the page and detect all cookies being used.
uk: Введіть URL-адресу сторінки, яку потрібно перевірити на наявність файлів cookie. Наш сканер проаналізує сторінку та виявить усі файли cookie, які використовуються.

en: Error
uk: Помилка

en: Essential
uk: Необхідний

en: Essential and functional cookies
uk: Основні та функціональні файли cookie

en: Europe / EEA & Switzerland
uk: Європа / ЄЕЗ і Швейцарія

en: European Union / European Economic Area / United Kingdom
uk: Європейський Союз / Європейська економічна зона / Великобританія

en: Examples: Session, 30 days, 1 year, 2 years, etc.
uk: Приклади: сесія, 30 днів, 1 рік, 2 роки тощо.

en: Expected a JSON array of cookies, or an object with a "resources" array.
uk: Очікувався масив JSON із файлами cookie або об'єкт із масивом "resources".

en: Export
uk: Експортувати

en: Export CSV
uk: Експортувати CSV

en: Failed to load script
uk: Не вдалося завантажити сценарій

en: Features
uk: Особливості

en: Firewall Setup Required:
uk: Потрібно налаштувати брандмауер:

en: FlexyConsent only works on the domains listed here. Enter root domains without "www" or "https://". The cookie and privacy policy links are set per domain and are shown to visitors of that domain.
uk: FlexyConsent працює лише на доменах, указаних тут. Вводьте кореневі домени без "www" чи "https://". Посилання на політику щодо файлів cookie та політику приватності налаштовуються для кожного домену окремо й показуються відвідувачам цього домену.

en: FlexyConsent returned an error.
uk: FlexyConsent повернув помилку.

en: FlexyConsent returned an unreadable response.
uk: FlexyConsent повернув нечитабельну відповідь.

en: FlexyConsent statistics for [start] to [end]
uk: Статистика FlexyConsent за період [start] – [end]

en: Font family
uk: Сімейство шрифтів

en: Font size
uk: Розмір шрифту

en: For best results, scan your homepage or a page that loads all your tracking scripts and cookies.
uk: Щоб отримати найкращі результати, скануйте свою домашню сторінку або сторінку, яка завантажує всі ваші сценарії відстеження та файли cookie.

en: For example, if the third-party script that sets this cookie is:
uk: Наприклад, якщо сценарій третьої сторони, який встановлює цей файл cookie:

en: Full Name
uk: Повне ім'я

en: GDPR Article 13 compliance
uk: Відповідність статті 13 GDPR

en: GDPR and CCPA compliant formatting
uk: Форматування відповідно до GDPR і CCPA

en: GPP US state opt-outs
uk: Відмови GPP за штатами США

en: General
uk: Загальні

en: Generate Script for Your Website
uk: Створити скрипт для вашого сайту

en: Generate a script tag that displays your cookie declaration tables on your website. This helps you comply with GDPR, CCPA, and other privacy regulations by providing transparent information about all cookies used on your site.
uk: Створіть тег скрипта, який відображає таблиці декларації про файли cookie на вашому сайті. Це допомагає дотримуватися GDPR, CCPA та інших вимог щодо приватності, надаючи прозору інформацію про всі файли cookie, які використовуються на сайті.

en: Geo Preview
uk: Попередній перегляд за регіоном

en: Google Signals includes cross-device reporting, remarketing, and other data collection for signed-in users.
uk: Google Signals містить звіти про різні пристрої, ремаркетинг та інший збір даних для користувачів, які ввійшли в систему.

en: Group
uk: Група

en: HTML Script Tag
uk: Тег сценарію HTML

en: HTTP Cookie
uk: Файл cookie HTTP

en: Helps you comply with transparency requirements
uk: Допомагає вам дотримуватися вимог прозорості

en: Hide empty cookie categories
uk: Приховувати порожні категорії файлів cookie

en: High Contrast
uk: Висока контрастність

en: How to Add Cookie Declaration to Your Website
uk: Як додати декларацію про файли cookie на свій сайт

en: How to Add to Your Website
uk: Як додати на свій сайт

en: IAB TCF (Advertising)
uk: IAB TCF (реклама)

en: ID
uk: Ідентифікатор

en: IP Addresses
uk: IP-адреси

en: ISO 27001 documentation standards
uk: Стандарти документації ISO 27001

en: If empty, will default to the cookie name
uk: Якщо поле пусте, за умовчанням використовуватиметься ім’я файлу cookie

en: If no script url provided, the cookie shouldn't be marked as essential.
uk: Якщо URL-адресу сценарію не вказано, файл cookie не повинен бути позначений як необхідний.

en: If you cancel your subscription, the subscription will continue until the end of the term but will not be renewed.
uk: Якщо ви скасуєте свою підписку, вона діятиме до кінця терміну, але не буде поновлена.

en: If your website does not show ads, you do not need advertising (IAB TCF) consent — unselect all regions below to disable this section.
uk: Якщо ваш сайт не показує рекламу, згода на рекламу (IAB TCF) не потрібна — зніміть позначки з усіх регіонів нижче, щоб вимкнути цей розділ.

en: Import
uk: Імпортувати

en: Import complete: [added] added, [replaced] replaced.
uk: Імпорт завершено: додано [added], замінено [replaced].

en: Important
uk: важливо

en: Important:
uk: Важливо:

en: India (DPDP Act)
uk: Індія (DPDP Act)

en: Invoice Info
uk: Інформація про рахунок-фактуру

en: Japan (APPI)
uk: Японія (APPI)

en: Just copy this single script tag and paste it into your website's HTML head section. This will automatically generate the cookie declaration tables on your page.
uk: Просто скопіюйте цей єдиний тег сценарію та вставте його в головний розділ HTML вашого сайту. Це автоматично створить таблиці декларацій файлів cookie на вашій сторінці.

en: LGPD + publisher-enabled global TCF
uk: LGPD + глобальний TCF, увімкнений видавцем

en: Language
uk: Мова

en: Lavender
uk: Лаванда

en: Layout Properties
uk: Властивості макета

en: Left
uk: Ліворуч

en: Legal Compliance Benefits
uk: Переваги дотримання правових норм

en: Legal compliance regulations like GDPR, CCPA, and other privacy laws require websites to provide transparent information about all cookies they use. This script generates a professional cookie declaration tables that:
uk: Правові норми, такі як GDPR, CCPA та інші закони про конфіденційність, вимагають від веб-сайтів надавати прозору інформацію про всі файли cookie, які вони використовують. Цей сценарій створює професійні таблиці декларацій файлів cookie, які:

en: Lists all cookies used on your website in organized tables
uk: Перелічує всі файли cookie, які використовуються на вашому веб-сайті, у організованих таблицях

en: Live Preview - Exactly How It Will Look on Your Website
uk: Попередній перегляд у реальному часі – як саме це виглядатиме на вашому веб-сайті

en: Loading cookie declaration preview...
uk: Завантаження попереднього перегляду оголошення файлів cookie...

en: Loading domains...
uk: Завантаження доменів...

en: Loading languages...
uk: Завантаження мов...

en: Loading preview...
uk: Завантаження попереднього перегляду...

en: Loading scan status...
uk: Завантаження статусу сканування...

en: Loading script...
uk: Завантаження сценарію...

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: Local Storage
uk: Локальне сховище

en: Make sure our scanner IP addresses are whitelisted in your firewall
uk: Переконайтеся, що IP-адреси нашого сканера внесено до білого списку у вашому брандмауері

en: Manage Privacy Settings
uk: Керуйте налаштуваннями конфіденційності

en: Marketing
uk: Маркетинг

en: Marketing and advertising cookies
uk: Маркетингові та рекламні файли cookie

en: Metric
uk: Показник

en: Minimal
uk: Мінімалістична

en: Mobile responsive design
uk: Адаптивний мобільний дизайн

en: Mobile-responsive design
uk: Адаптивний дизайн для мобільних пристроїв

en: Modern
uk: Сучасна

en: Monthly
uk: Щомісяця

en: Name
uk: Ім'я

en: Name On Invoice
uk: Ім'я в рахунку-фактурі

en: Neon
uk: Неон

en: New email address
uk: Нова електронна адреса

en: New visitors
uk: Новий відвідувач

en: Next
uk: Далі

en: No consent logs yet for this website.
uk: Для цього сайту ще немає журналів згод.

en: No consent popup —
uk: Без вікна згоди —

en: No consent required
uk: Згода не потрібна

en: No cookies found
uk: Файли cookie не знайдено

en: No domain selected
uk: Домен не вибрано

en: No popup shown; only the privacy button, if enabled.
uk: Вікно не показується; лише кнопка приватності, якщо її ввімкнено.

en: No projects available
uk: Немає доступних проектів

en: No scans found for this domain
uk: Для цього домену сканування не знайдено

en: No script to copy
uk: Немає скрипта для копіювання

en: No settings to update.
uk: Немає налаштувань для оновлення.

en: No usable cookies found in that file.
uk: У цьому файлі не знайдено придатних файлів cookie.

en: No websites yet. Add one to start collecting consent.
uk: Сайтів ще немає. Додайте сайт, щоб почати збирати згоди.

en: Non-blocking, opt-out model.
uk: Неблокувальна модель з можливістю відмови.

en: Ocean
uk: Океан

en: One-time setup, automatic updates.
uk: Одноразове налаштування, автоматичні оновлення.

en: Open in New Tab
uk: Відкрити в новій вкладці

en: Option 1 - Add to HTML Head
uk: Варіант 1 - Додати до HTML Head

en: Option 2 - Add to Specific Page
uk: Варіант 2 - Додати на конкретну сторінку

en: Organized by categories
uk: Упорядковано за категоріями

en: Other countries
uk: Інші країни

en: Others
uk: інші

en: POPIA / KVKK + publisher-enabled global TCF
uk: POPIA / KVKK + глобальний TCF, увімкнений видавцем

en: Page Preview
uk: Попередній перегляд сторінки

en: Page Views
uk: Перегляди сторінок

en: Page [page] of [total]
uk: Сторінка [page] з [total]

en: Pageviews with consent
uk: Перегляди сторінок за згодою

en: Pageviews with no preference
uk: Перегляди сторінок без переваг

en: Pageviews without consent
uk: Перегляди сторінок без згоди

en: Partially accepted
uk: Частково прийнято

en: Paste the script tag into your Cookie Declaration HTML where you want the tables to appear:
uk: Вставте тег сценарію в HTML-код декларації файлів cookie, де мають відображатися таблиці:

en: Payment
uk: Оплата

en: Period
uk: Крапка

en: Personal Account
uk: Особистий кабінет

en: Personalization
uk: Персоналізація

en: Personalization and preference cookies
uk: Персоналізація та налаштування cookie

en: Plan Features
uk: Особливості плану

en: Please add our cookie scanner IP addresses to the whitelist on your firewall to allow scanning.
uk: Будь ласка, додайте IP-адреси нашого сканера файлів cookie до білого списку на вашому брандмауері, щоб дозволити сканування.

en: Please add these IP addresses to your firewall whitelist to allow our cookie scanner to access your website:
uk: Будь ласка, додайте ці IP-адреси до свого білого списку брандмауера, щоб надати нашому сканеру файлів cookie доступ до вашого веб-сайту:

en: Please enter required information before subscribing.
uk: Будь ласка, введіть необхідну інформацію перед підпискою.

en: Please write your email address to confirm.
uk: Будь ласка, напишіть свою електронну адресу для підтвердження.

en: Post Code
uk: Поштовий індекс

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Preview Declaration
uk: Попередній перегляд декларації

en: Preview Limitations
uk: Обмеження попереднього перегляду

en: Preview Note
uk: Примітка щодо попереднього перегляду

en: Preview Unavailable
uk: Попередній перегляд недоступний

en: Previous
uk: Назад

en: Privacy Policy URL
uk: URL-адреса політики приватності

en: Privacy Trigger
uk: Тригер конфіденційності

en: Privacy Trigger Customization (Optional)
uk: Налаштування тригера конфіденційності (необов’язково)

en: Privacy URL
uk: URL-адреса конфіденційності

en: Privacy policy links
uk: Посилання на політику конфіденційності

en: Professional styling
uk: Професійна укладка

en: Project not found for selected domain
uk: Проект не знайдено для вибраного домену

en: Properties
uk: Властивості

en: Publisher-enabled global TCF
uk: Глобальний TCF, увімкнений видавцем

en: Ready to Use
uk: Готовий до використання

en: Ready to link from your privacy policy
uk: Готово для посилання з вашої політики приватності

en: Refresh
uk: Оновити

en: Region
uk: Регіон

en: Rejected
uk: Відхилено

en: Remaining time: [dayCount] day
uk: Час, що залишився: [dayCount] день

en: Remaining time: [dayCount] days
uk: Час, що залишився: [dayCount] днів

en: Remaining time: [monthCount] month
uk: Час, що залишився: [monthCount] місяць

en: Remaining time: [monthCount] months
uk: Час, що залишився: [monthCount] місяців

en: Remove website
uk: Видалити сайт

en: Replace existing cookies that have the same name
uk: Замінювати наявні файли cookie з такою самою назвою

en: Required
uk: вимагається

en: Rest of World
uk: Решта світу

en: Restricted Data Processing limits the use of personal data for advertising and analytics to comply with privacy regulations, such as CCPA. When enabled, personalized ads will be restricted, and only certain data will be used for measurement and analytics.
uk: Обмежена обробка даних обмежує використання особистих даних для реклами та аналітики з метою дотримання правил конфіденційності, наприклад CCPA. Коли ввімкнено, персоналізовані оголошення будуть обмежені, і лише певні дані використовуватимуться для вимірювання та аналітики.

en: Retention Period
uk: Період зберігання

en: Returning visitors
uk: Відвідувачі, що повертаються

en: Right
uk: Праворуч

en: Save
uk: зберегти

en: Scan History
uk: Історія сканування

en: Scan Status
uk: Статус сканування

en: Scan your website to automatically detect cookies and update your cookie list. Our advanced scanner analyzes your web pages and identifies all cookies being used, including tracking pixels, analytics cookies, and third-party integrations.
uk: Скануйте свій веб-сайт, щоб автоматично виявити файли cookie та оновити список файлів cookie. Наш розширений сканер аналізує ваші веб-сторінки та визначає всі файли cookie, які використовуються, включаючи пікселі відстеження, аналітичні файли cookie та сторонні інтеграції.

en: Scanned URL
uk: Відсканована URL-адреса

en: Scanner Actions
uk: Дії сканера

en: Script Actions
uk: Дії зі скриптом

en: Script Features:
uk: Можливості скрипта:

en: Script Tag for Your Website
uk: Тег сценарію для вашого сайту

en: Script URL
uk: URL-адреса сценарію

en: Script copied to clipboard!
uk: Скрипт скопійовано в буфер обміну!

en: Security
uk: Безпека

en: See how the consent message appears to a visitor from a specific region, based on the settings in the other tabs. This is a preview only and changes nothing.
uk: Подивіться, як повідомлення про згоду виглядає для відвідувача з певного регіону, згідно з налаштуваннями на інших вкладках. Це лише попередній перегляд, він нічого не змінює.

en: Select
uk: Виберіть

en: Select Domain
uk: Виберіть Домен

en: Select Language
uk: Виберіть мову

en: Select Type
uk: Виберіть Тип

en: Select a JSON file previously exported from FlexyConsent. Each cookie needs at least a name; entries without one are skipped.
uk: Виберіть файл JSON, раніше експортований із FlexyConsent. Кожен файл cookie повинен мати принаймні назву; записи без назви пропускаються.

en: Select a domain above to manage cookies
uk: Виберіть домен вище для керування файлами cookie

en: Select a region...
uk: Виберіть регіон…

en: Select all
uk: Вибрати все

en: Select how this cookie or tracker stores data.
uk: Виберіть, як цей файл cookie або трекер зберігає дані.

en: Send
uk: Надіслати

en: Send Page View
uk: Надіслати перегляд сторінки

en: Sensitive data processing
uk: Обробка конфіденційних даних

en: Session Storage
uk: Сховище сеансу

en: Show "Reject all" on the first layer
uk: Показувати «Відхилити все» на першому рівні

en: Shows cookie purposes, retention periods, and providers
uk: Показує цілі файлів cookie, періоди зберігання та постачальників

en: Simple Integration
uk: Проста інтеграція

en: Simplified
uk: Спрощений

en: Simplified (combine the three purposes)
uk: Спрощений (об'єднати три цілі)

en: Site data consent
uk: Згода на дані сайту

en: Site data consent only —
uk: Лише згода на дані сайту —

en: Soft Pastel
uk: М'яка пастель

en: South Africa (POPIA)
uk: Південна Африка (POPIA)

en: South Korea (PIPA)
uk: Південна Корея (PIPA)

en: Start New Scan
uk: Почати нове сканування

en: Start Scan
uk: Розпочати сканування

en: Start your first scan by entering a URL above
uk: Почніть своє перше сканування, ввівши URL-адресу вище

en: State
uk: Штат

en: Status
uk: Статус

en: Step 1: Copy the Script Tag
uk: Крок 1: Скопіюйте тег сценарію

en: Step 2: Add to Your Website's HTML
uk: Крок 2. Додайте до HTML-коду свого сайту

en: Step 3: Link from Your Privacy Policy
uk: Крок 3: посилання з вашої політики конфіденційності

en: Step 4: Automatic Updates
uk: Крок 4: Автоматичні оновлення

en: Storage Type
uk: Тип сховища

en: Subscribe
uk: Підпишіться

en: Subscribed
uk: Підписався

en: Subscription
uk: Підписка

en: Subscription period
uk: Період підписки

en: Subscriptions
uk: Підписки

en: Sunset
uk: Захід сонця

en: Switzerland (FADP)
uk: Швейцарія (FADP)

en: TCF EU v2 + GPP TCF-CA (Section 5)
uk: TCF EU v2 + GPP TCF-CA (розділ 5)

en: TCF EU v2 + GPP US sections
uk: TCF EU v2 + розділи GPP для США

en: Targeted advertising
uk: Таргетована реклама

en: Technical Details
uk: Технічні деталі

en: Thailand (PDPA)
uk: Таїланд (PDPA)

en: That endpoint is not available.
uk: Ця кінцева точка недоступна.

en: That file is not valid JSON.
uk: Цей файл не є коректним JSON.

en: The consent message asking to store data in the browser will be shown to visitors from the selected regions.
uk: Повідомлення про згоду на зберігання даних у браузері показуватиметься відвідувачам з обраних регіонів.

en: The consent message containing IAB TCF vendors and purposes will be shown to visitors from the selected regions.<br>Recommended if your website displays ads.
uk: Відвідувачі з вибраних регіонів бачитимуть повідомлення про згоду з інформацією про постачальників і цілі IAB TCF.<br>Рекомендовано, якщо на вашому веб-сайті відображаються оголошення.

en: The preview cannot be displayed due to browser security restrictions, but your script is ready and will work perfectly on your website.
uk: Попередній перегляд неможливо показати через обмеження безпеки браузера, але ваш скрипт готовий і працюватиме на сайті бездоганно.

en: The script automatically updates when you modify your cookie configuration in this manager. No need to manually update your website - it stays current automatically!
uk: Сценарій автоматично оновлюється, коли ви змінюєте конфігурацію файлів cookie в цьому менеджері. Немає необхідності вручну оновлювати свій веб-сайт - він залишається актуальним автоматично!

en: The script will work perfectly when implemented on your website. This preview limitation doesn't affect the actual functionality.
uk: Сценарій буде працювати ідеально, якщо його впровадити на вашому сайті. Це обмеження попереднього перегляду не впливає на фактичні функції.

en: The wait for update setting defines how long Google Consent Mode should wait (in milliseconds) before updating the consent state. It helps ensure that consent choices are processed before tracking begins.
uk: Налаштування очікування оновлення визначає, скільки часу режим згоди Google має чекати (у мілісекундах), перш ніж оновити стан згоди. Це допомагає переконатися, що вибір згоди оброблено до початку відстеження.

en: There are no cookies to export.
uk: Немає файлів cookie для експорту.

en: Third-party integrations and plugins
uk: Сторонні інтеграції та плагіни

en: This action cannot be reversed.
uk: Цю дію неможливо скасувати.

en: This is a browser security feature and doesn't affect the actual functionality.
uk: Це функція безпеки браузера, яка не впливає на фактичну роботу.

en: This is exactly what your website visitors will see when they visit your cookie declaration page. The script automatically organizes your cookies by category (Essential, Analytics, Marketing, etc.) and displays all the required information for legal compliance.
uk: Це саме те, що побачать відвідувачі вашого веб-сайту, коли вони відвідають вашу сторінку декларації про файли cookie. Сценарій автоматично впорядковує ваші файли cookie за категоріями (Essential, Analytics, Marketing тощо) і відображає всю необхідну інформацію для відповідності законодавству.

en: This preview shows exactly how the cookie declaration will appear on your website when visitors access it. The tables below contain your current cookie configuration and will update automatically when you modify your cookies in this manager.
uk: Цей попередній перегляд показує, як саме оголошення про файли cookie відображатиметься на вашому веб-сайті, коли відвідувачі відвідуватимуть його. Таблиці нижче містять вашу поточну конфігурацію файлів cookie та оновлюватимуться автоматично, коли ви змінюєте файли cookie в цьому менеджері.

en: This script generates tables based on your current cookie configuration.
uk: Цей сценарій створює таблиці на основі поточної конфігурації файлів cookie.

en: This script is hosted securely and will automatically display your current cookie configuration. It updates automatically when you modify cookies in this manager.
uk: Цей сценарій безпечно розміщено та автоматично відображатиме вашу поточну конфігурацію файлів cookie. Він оновлюється автоматично, коли ви змінюєте файли cookie в цьому менеджері.

en: This setting allows you to show the IAB Transparency and Consent Framework message beyond GDPR-regulated countries, helping you maintain compliance and maximize ad revenue in other key markets.
uk: Це налаштування дозволяє показувати повідомлення IAB Transparency and Consent Framework за межами країн, де регулюється GDPR, допомагаючи вам підтримувати відповідність і максимізувати дохід від реклами на інших ключових ринках.

en: This site is not connected to FlexyConsent yet.
uk: Цей сайт ще не під'єднано до FlexyConsent.

en: Tip:
uk: Порада:

en: Top
uk: Угорі

en: Total pageviews
uk: Загальна кількість переглядів сторінок

en: Total visitors
uk: Всього відвідувачів

en: Tracking Pixel
uk: Піксель відстеження

en: Type
uk: Тип

en: Type is required
uk: Потрібно вказати тип

en: Typical scan time: 1-3 hours.
uk: Типовий час сканування: 1-3 години.

en: Türkiye (KVKK)
uk: Туреччина (KVKK)

en: Unable to load the script in preview mode due to CORS restrictions.
uk: Не вдалося завантажити сценарій у режимі попереднього перегляду через обмеження CORS.

en: United States
uk: Сполучені Штати

en: United States (CCPA / US National)
uk: Сполучені Штати (CCPA / загальнонаціональний рівень)

en: United States (GPP opt-outs)
uk: Сполучені Штати (відмови GPP)

en: United States (National)
uk: Сполучені Штати (загальнонаціональний рівень)

en: United States (TCF + GPP)
uk: Сполучені Штати (TCF + GPP)

en: United States Section Preferences
uk: Налаштування розділів для Сполучених Штатів

en: Unlimited Pageviews/Month<br>Geo-Targeting<br>43 Languages Supported<br>E-mail & Chat Support<br>TCF 2.3 Support<br>Cookie Scanner<br>Auto Blocker<br>Google Consent Mode V2<br>API support
uk: Необмежена кількість переглядів сторінок/місяць<br>Географічне націлювання<br>Підтримується 43 мови<br>Підтримка електронної пошти та чату<br>Підтримка TCF 2.3<br>Сканер файлів cookie<br>Автоматичний блокувальник<br>Режим згоди Google V2<br >Підтримка API

en: Update Email
uk: Оновити електронну адресу

en: Update Email Validate Key
uk: Оновіть ключ перевірки електронної пошти

en: Update User Settings
uk: Оновити налаштування користувача

en: Update user info
uk: Оновити інформацію про користувача

en: Updates automatically as you modify your cookie configuration
uk: Оновлюється автоматично, коли ви змінюєте конфігурацію файлів cookie

en: Use system font family
uk: Використовуйте сімейство системних шрифтів

en: User Info
uk: Інформація про користувача

en: User Information
uk: Інформація про користувача

en: User Settings
uk: Налаштування користувача

en: User-Friendly
uk: Зручний для користувача

en: Utah
uk: Юта

en: VAT Number
uk: ІПН

en: Value
uk: Значення

en: Vendor
uk: Продавець

en: Vendor Information
uk: Інформація про постачальника

en: View IP Addresses
uk: Перегляд IP-адрес

en: View Information
uk: Переглянути відомості

en: View Policy
uk: Переглянути політику

en: View Status
uk: Переглянути статус

en: Virginia
uk: Вірджинія

en: Visitor selection
uk: Відбір відвідувачів

en: Visits with consent
uk: Відвідування за згодою

en: Visits with no preference
uk: Відвідування без переваг

en: Visits without consent
uk: Відвідування без згоди

en: Wait for update
uk: Дочекайтеся оновлення

en: Warm Beige
uk: Теплий бежевий

en: Warning: This is an advanced feature designed for users familiar with CSS. If you are not experienced with CSS, please leave this field empty.
uk: Попередження: це розширена функція, розроблена для користувачів, знайомих із CSS. Якщо ви не маєте досвіду роботи з CSS, залиште це поле пустим.

en: Website
uk: Сайт

en: Website Settings
uk: Налаштування веб-сайту

en: Websites
uk: Сайти

en: Welcome to Flexy Consent
uk: Ласкаво просимо до Flexy Consent

en: What Our Scanner Detects:
uk: Що виявляє наш сканер:

en: When enabled, cookie categories that have no declared vendors or cookies are hidden from the preferences modal.
uk: Якщо ввімкнено, категорії файлів cookie без зазначених постачальників або файлів cookie приховуються у вікні налаштувань.

en: When enabled, users can continue interacting with the page even while the consent message is displayed, instead of blocking the background until a choice is made. For full IAB compliance, this option should remain disabled.
uk: Якщо ввімкнено, користувачі можуть продовжувати працювати зі сторінкою, поки показується повідомлення про згоду, замість блокування тла до ухвалення рішення. Для повної відповідності IAB цей параметр варто залишити вимкненим.

en: When implemented on your website, this script will automatically display your cookie declaration tables.
uk: Після впровадження на вашому веб-сайті цей сценарій автоматично відображатиме ваші таблиці декларацій файлів cookie.

en: When off, visitors only see "Accept all" and "Preferences" on the initial consent banner. They can still reject everything from the preferences screen.
uk: Якщо вимкнено, відвідувачі бачать на першому банері згоди лише «Прийняти все» та «Налаштування». Відхилити все вони все одно можуть на екрані налаштувань.

en: Why Do You Need This?
uk: Навіщо вам це?

en: You are not allowed to do that.
uk: Вам не дозволено це робити.

en: You can copy the code below and use it in the footer of your page (Optional)
uk: Ви можете скопіювати наведений нижче код і використати його в нижньому колонтитулі своєї сторінки (необов’язково)

en: You can only assign one website to one subscription!
uk: Ви можете призначити лише один веб-сайт одній підписці!

en: You cannot close your account because you have a paid subscription and its current period will end on [endDate].<br>You can edit from [URL]
uk: Ви не можете закрити свій обліковий запис, оскільки у вас є платна підписка, і її поточний період закінчується [endDate].<br>Ви можете редагувати з [URL]

en: You cannot close your account because you have a project belonging to another service: [serviceNames].<br> You can edit from [URL]
uk: Ви не можете закрити свій обліковий запис, оскільки у вас є проект, що належить іншій службі: [serviceNames].<br> Ви можете редагувати з [URL]

en: You cannot close your account because you have another project: [projectNames].<br>You can edit from [URL]
uk: Ви не можете закрити свій обліковий запис, оскільки у вас є інший проект: [projectNames].<br>Ви можете редагувати з [URL]

en: You have a free subscription.
uk: У вас є безкоштовна підписка.

en: You have a paid subscription and plan for next period.
uk: У вас є платна підписка та план на наступний період.

en: You must use valid CSS units (px, rem, em, %, smaller, larger).
uk: Потрібно використовувати коректні одиниці CSS (px, rem, em, %, smaller, larger).

en: You should enter the Script URL pattern as:
uk: Ви повинні ввести шаблон URL-адреси сценарію як:

en: Your Generated Script
uk: Ваш створений скрипт

en: Your Script
uk: Ваш сценарій

en: Your Script Code:
uk: Код вашого скрипта:

en: Your cookie declaration script is ready to use.
uk: Ваш сценарій оголошення файлів cookie готовий до використання.

en: Your email address is wrong.
uk: Ваша електронна адреса неправильна.

en: Your subscription will be cancelled at the end of the period.
uk: Ваша підписка буде скасована в кінці періоду.

en: Your subscription will be renewed at the end of the period.
uk: Ваша підписка буде продовжена в кінці періоду.

en: Your website [domain] has reached the monthly page view limit on the [planName] plan. To ensure uninterrupted service and accurate consent tracking, we recommend upgrading your plan.
uk: Ваш веб-сайт [domain] досяг місячного ліміту переглядів сторінок за планом [planName]. Щоб забезпечити безперебійне обслуговування та точне відстеження згоди, ми рекомендуємо оновити ваш план.

en: Your website visitors will see a clean, organized tables showing exactly what cookies your site uses and why - building trust and meeting legal requirements.
uk: Відвідувачі вашого веб-сайту бачитимуть чисті, упорядковані таблиці, які точно показуватимуть, які файли cookie використовуються на вашому сайті та чому, – це зміцнює довіру та відповідає вимогам законодавства.

en: [Number]% off
uk: [Number]% знижки

en: [count] cookie(s) ready to import. [skipped] entr(y/ies) skipped.
uk: [count] файлів cookie готово до імпорту. Пропущено записів: [skipped].

en: [count] log entr(y/ies)
uk: [count] запис(ів) журналу

en: cookie
uk: печиво

en: e.g. 16px, 1rem, 1em
uk: напр. 16px, 1rem, 1em

en: e.g., Analytics Cookie (optional - defaults to name)
uk: наприклад, Analytics Cookie (необов’язково – ім’я за замовчуванням)

en: legally required
uk: вимагається законом
