Flexy Consent - en to tr translation catalogue (318 entries)

en: 100,000 Pageviews/Month<br>Geo-Targeting<br>43 Languages Supported<br>E-mail &amp; Chat Support<br>TCF 2.2 Support<br>Cookie Scanner<br>Auto Blocker<br>Google Consent Mode V2<br>API support
tr: 100.000 Sayfa Görüntüleme/Ay<br>Coğrafi Hedefleme<br>Desteklenen 43 Dil<br>E-posta &amp; Sohbet Desteği<br>TCF 2.2 Desteği<br>Çerez Tarayıcı<br>Otomatik Engelleyici<br>Google İzin Modu V2<br>API desteği

en: 5,000 Pageviews/Month<br>Geo-Targeting<br>Single Language<br>E-mail Support<br>TCF 2.2 Support<br><del>Cookie Scanner</del><br><del>Auto Blocker</del><br><del>Google Consent Mode V2</del><br><del>API support</del>
tr: 5.000 Sayfa Görüntüleme/Ay<br>Coğrafi Hedefleme<br>Tek Dil<br>E-posta Desteği<br>TCF 2.2 Desteği<br><del>Çerez Tarayıcı</del><br><del>Otomatik Engelleyici</del><br><del>Google İzin Modu V2</del><br><del>API desteği</del>

en: <strong>Please fix the following errors:</strong><ul>
tr: <strong>Lütfen aşağıdaki hataları düzeltin:</strong><ul>

en: API Key
tr: API Anahtarı

en: Accepted
tr: Kabul edildi

en: Actions
tr: Eylemler

en: Ad personalization signals allow Google to use collected data to personalize ads. Disable this to stop personalized ads.
tr: Reklam kişiselleştirme sinyalleri, Google'ın reklamları kişiselleştirmek için toplanan verileri kullanmasına olanak tanır. Kişiselleştirilmiş reklamları durdurmak için bunu devre dışı bırakın.

en: Add Cookie
tr: Çerez Ekle

en: Add a link to your cookie declaration page from your privacy policy, cookie policy, or website footer:
tr: Gizlilik politikanızdan, çerez politikanızdan veya web sitesi alt bilgisinden çerez bildirim sayfanıza bir bağlantı ekleyin:

en: Add your cookie policy link here. This link will be shown to users when they click on "Cookie Policy" button in the consent banner.
tr: Çerez politikası bağlantınızı buraya ekleyin. Bu bağlantı, izin başlığındaki "Çerez Politikası" düğmesini tıkladıklarında kullanıcılara gösterilecektir.

en: Add your privacy policy link here. This link will be shown to users when they click on "Privacy Policy" button in the consent banner.
tr: Gizlilik politikası bağlantınızı buraya ekleyin. Bu bağlantı, izin banner'ındaki "Gizlilik Politikası" düğmesini tıkladıklarında kullanıcılara gösterilecektir.

en: Additional Settings
tr: Ek Ayarlar

en: Address
tr: Adres

en: Address Line 1
tr: Adres Satırı 1

en: Address Line 2
tr: Adres Satırı 2

en: Ads Data Redaction redacts sensitive information related to ads, enhancing user privacy.
tr: Reklam Verilerini Düzeltme, reklamlarla ilgili hassas bilgileri çıkararak kullanıcı gizliliğini artırır.

en: All Types
tr: Tüm Türler

en: All user and website information will be lost and cannot be recovered.
tr: Tüm kullanıcı ve web sitesi bilgileri kaybolacak ve kurtarılamaz.

en: Allow Ad Personalization Signals
tr: Reklam Kişiselleştirme Sinyallerine İzin Ver

en: Allow Google Signals
tr: Google Sinyallerine İzin Ver

en: Also you can add code similar to the one below to your page (Optional)
tr: Ayrıca aşağıdakine benzer kodu sayfanıza ekleyebilirsiniz (İsteğe bağlı)

en: Analytics
tr: Analitik

en: Analytics and performance tracking
tr: Analitik ve performans takibi

en: Annual
tr: Yıllık

en: Are you sure you want to cancel your subscription?
tr: Aboneliğinizi iptal etmek istediğinizden emin misiniz?

en: Are you sure you want to delete this cookie?
tr: Bu çerezi silmek istediğinizden emin misiniz?

en: Associated Script
tr: İlişkili Komut Dosyası

en: Authentication failed!
tr: Kimlik doğrulama başarısız oldu!

en: Auto-updates with changes
tr: Değişikliklerle otomatik güncellemeler

en: Automatic Cookie Detection
tr: Otomatik Çerez Algılama

en: Available languages
tr: Mevcut diller

en: Avoid using your own website's URL as the Script URL, as it may disrupt your website's functionality.
tr: Script URL'si olarak kendi web sitenizin URL'sini kullanmaktan kaçının, çünkü bu web sitenizin işlevselliğini bozabilir.

en: Basic Information
tr: Temel Bilgiler

en: Business Account
tr: İş hesabı

en: Buy
tr: Satın Al

en: Buy a new plan
tr: Yeni bir plan satın alın

en: CCPA transparency requirements
tr: CCPA şeffaflık gereklilikleri

en: Can be linked from your privacy policy or cookie policy
tr: Gizlilik politikanızdan veya çerez politikanızdan bağlantı verilebilir

en: Canada
tr: Kanada

en: Cancel
tr: İptal

en: Cancel Subscription
tr: Aboneliği iptal et

en: Cancel current plan and subscribe to [PlanName] plan
tr: Mevcut planı iptal et ve [PlanName] planına abone ol

en: Cancelling...
tr: İptal...

en: Change display language using client location and browser language
tr: İstemci konumunu ve tarayıcı dilini kullanarak görüntüleme dilini değiştirme

en: Change email address
tr: E-posta adresini değiştir

en: Change your email address
tr: E-posta adresinizi değiştirin

en: Check your email box
tr: E-posta kutunuzu kontrol edin

en: Choose a payment method
tr: Bir ödeme yöntemi seçin

en: City
tr: Şehir

en: Click "Add Cookie" to create your first cookie entry
tr: İlk çerez girişinizi oluşturmak için "Çerez Ekle"ye tıklayın

en: Close
tr: Kapat

en: Close my account
tr: Hesabımı kapat

en: Company
tr: Şirket

en: Company Name
tr: Firma Adı

en: Completed
tr: Tamamlandı

en: Configure Scan
tr: Taramayı Yapılandır

en: Consent not required
tr: Onay gerekli değil

en: Consent requested
tr: Onay istendi

en: Contact Us
tr: Bize Ulaşın

en: Continue
tr: Devam et

en: Control whether Google Analytics automatically sends page view events or visitor will select them.
tr: Google Analytics'in otomatik olarak sayfa görüntüleme etkinlikleri gönderip göndermeyeceğini veya ziyaretçinin bunları seçip seçmeyeceğini kontrol edin.

en: Cookie Declaration Script
tr: Çerez Bildirimi Kodu

en: Cookie Details:
tr: Çerez Ayrıntıları:

en: Cookie List
tr: Çerez Listesi

en: Cookie Manager
tr: Çerez Yöneticisi

en: Cookie Name
tr: Çerez Adı

en: Cookie Names
tr: Çerez Adları

en: Cookie Policy
tr: Çerez Politikası

en: Cookie Scanner
tr: Çerez Tarayıcısı

en: Cookie Scanner IP Addresses
tr: Çerez Tarayıcı IP Adresleri

en: Cookie added successfully!
tr: Çerez başarıyla eklendi!

en: Cookie deleted successfully!
tr: Çerez başarıyla silindi!

en: Cookie law disclosure obligations
tr: Çerez yasası açıklama yükümlülükleri

en: Cookie name is required
tr: Çerez adı gereklidir

en: Cookie updated successfully!
tr: Çerez başarıyla güncellendi!

en: Cookies Found
tr: Çerezler Bulundu

en: Copied!
tr: Kopyalandı!

en: Copy Script Tag
tr: Kod Etiketini Kopyala

en: Copy and paste new API key here from [email]
tr: [email] adresinden yeni API anahtarını kopyalayıp buraya yapıştırın

en: Copy the script tag from the "Script Code" tab. This is a simple one-line HTML tag that you'll add to your website.
tr: Script Kodu sekmesinden script etiketini kopyalayın. Bu, web sitenize ekleyeceğiniz basit, tek satırlık bir HTML etiketidir.

en: Copy to Clipboard
tr: Panoya Kopyala

en: Could not extract script URL
tr: Komut dosyası URL'si çıkarılamadı

en: Country
tr: Ülke

en: Created
tr: Oluşturuldu

en: Current Plan
tr: Mevcut Plan

en: Custom
tr: Özel

en: Custom CSS
tr: Özel CSS

en: Custom logo
tr: Özel logo

en: Dashboard
tr: Gösterge Paneli

en: Debit or Credit Card
tr: Banka veya Kredi Kartı

en: Default consent management language for website visitors
tr: Web sitesi ziyaretçileri için varsayılan izin yönetimi dili

en: Delete Account
tr: Hesabı sil

en: Description
tr: Tanım

en: Description and Purpose
tr: Açıklama ve Amaç

en: Description will be saved for the selected language
tr: Açıklama seçili dil için kaydedilecek

en: Disabled (Consent window will not be displayed on your website)
tr: Devre dışı (Onay penceresi web sitenizde görüntülenmeyecektir)

en: Display Name
tr: Görünen Ad

en: Display privacy button
tr: Gizlilik düğmesini görüntüle

en: Domains
tr: Alan Adları

en: Don't let consent management intimidate you. Protect your users' privacy with the most affordable CMP without compromising security. Continue now to become compliant or view pricing to pick a plan suitable for you.
tr: İzin yönetiminin gözünüzü korkutmasına izin vermeyin. Güvenlikten ödün vermeden en uygun fiyatlı CMP ile kullanıcılarınızın gizliliğini koruyun. Uyumlu olmak için şimdi devam edin veya size uygun bir plan seçmek için fiyatları görüntüleyin.

en: Downgrade to free package
tr: Ücretsiz pakete geçiş

en: Download Page URL
tr: İndirme Sayfası URL'si

en: Edit Cookie
tr: Çerezi Düzenle

en: Email
tr: E-posta

en: Enable Ads Data Redaction
tr: Reklam Verilerinin Düzenlenmesini Etkinleştir

en: Enable Consent Management
tr: Rıza Yönetimini Etkinleştirin

en: Enable Google Consent Mode v2
tr: Google İzin Modu v2'yi etkinleştir

en: Enable Restricted Data Processing
tr: Kısıtlı Veri İşlemeyi Etkinleştir

en: Enable URL Passthrough
tr: URL Geçişini Etkinleştir

en: Enable URL passthrough to allow Google Analytics to track URL parameters across pages during navigation.
tr: Google Analytics'in gezinme sırasında sayfalar arasındaki URL parametrelerini izlemesine izin vermek için URL geçişini etkinleştirin.

en: Enable auto blocker
tr: Otomatik engelleyiciyi etkinleştir

en: Enable customization
tr: Özelleştirmeyi etkinleştir

en: Enabled
tr: Etkin

en: Enhance compliance with a robust, lightweight CMP solution FlexyConsent-easy GDPR consent management for WordPress sites.
tr: WordPress siteleri için sağlam, hafif bir CMP çözümü olan FlexyConsent-kolay GDPR izin yönetimi ile uyumluluğu geliştirin.

en: Enter CSS code
tr: CSS kodunu girin

en: Enter a URL
tr: Bir URL girin

en: Enter one domain per line [line1][line2][line3]
tr: Her satıra bir alan adı girin [line1][line2][line3]

en: Enter the URL of the page you want to scan for cookies
tr: Çerezleri taramak istediğiniz sayfanın URL'sini girin

en: Enter the URL of the page you want to scan for cookies. Our scanner will analyze the page and detect all cookies being used.
tr: Çerezleri taramak istediğiniz sayfanın URL'sini girin. Tarayıcımız sayfayı analiz edecek ve kullanılan tüm çerezleri tespit edecektir.

en: Error
tr: Hata

en: Essential
tr: Gerekli

en: Essential and functional cookies
tr: Temel ve işlevsel çerezler

en: European Union / European Economic Area / United Kingdom
tr: Avrupa Birliği / Avrupa Ekonomik Bölgesi / Birleşik Krallık

en: Examples: Session, 30 days, 1 year, 2 years, etc.
tr: Örnekler: Oturum, 30 gün, 1 yıl, 2 yıl, vb.

en: Failed to load script
tr: Kod yüklenemedi

en: Features
tr: Özellikler

en: Firewall Setup Required:
tr: Güvenlik Duvarı Kurulumu Gerekli:

en: FlexyConsent only works on domains listed here. Please enter only root domains without "www" or "https://
tr: FlexyConsent yalnızca burada listelenen alan adlarında çalışır. Lütfen "www" veya "https://" olmadan yalnızca kök alan adlarını girin

en: Font family
tr: Yazı tipi ailesi

en: Font size
tr: Yazı tipi boyutu

en: For best results, scan your homepage or a page that loads all your tracking scripts and cookies.
tr: En iyi sonuçlar için ana sayfanızı veya tüm izleme komut dosyalarınızı ve çerezlerinizi yükleyen bir sayfayı tarayın.

en: For example, if the third-party script that sets this cookie is:
tr: Örneğin, bu çerezi ayarlayan üçüncü taraf betiği şuysa:

en: Full Name
tr: Ad Soyad

en: GDPR Article 13 compliance
tr: GDPR Madde 13 uyumluluğu

en: Google Signals includes cross-device reporting, remarketing, and other data collection for signed-in users.
tr: Google Signals, oturum açmış kullanıcılar için cihazlar arası raporlama, yeniden pazarlama ve diğer veri toplama özelliklerini içerir.

en: HTML Script Tag
tr: HTML Kod Etiketi

en: Helps you comply with transparency requirements
tr: Şeffaflık gerekliliklerine uymanıza yardımcı olur

en: How to Add Cookie Declaration to Your Website
tr: Web Sitenize Çerez Bildirimi Nasıl Eklenir?

en: How to Add to Your Website
tr: Web Sitenize Nasıl Eklenir?

en: IAB TCF (Advertising)
tr: IAB TCF (Reklam)

en: IP Addresses
tr: IP Adresleri

en: ISO 27001 documentation standards
tr: ISO 27001 belgelendirme standartları

en: If empty, will default to the cookie name
tr: Boşsa, varsayılan olarak çerez adı kullanılacaktır

en: If no script url provided, the cookie shouldn't be marked as essential.
tr: Hiçbir komut dosyası URL'si sağlanmazsa, çerez temel olarak işaretlenmemelidir.

en: If you cancel your subscription, the subscription will continue until the end of the term but will not be renewed.
tr: Aboneliğinizi iptal etmeniz durumunda abonelik dönem sonuna kadar devam eder ancak yenilenmez.

en: If you require any further information, feel free to [LinkBefore]contact us[LinkAfter].
tr: Daha fazla bilgiye ihtiyaç duyarsanız, [LinkBefore]bizimle iletişime geçmekten[LinkAfter] çekinmeyin.

en: Important
tr: Önemli

en: Important:
tr: Önemli:

en: Invoice Info
tr: Fatura Bilgileri

en: Just copy this single script tag and paste it into your website's HTML head section. This will automatically generate the cookie declaration tables on your page.
tr: Bu tek script etiketini kopyalayıp web sitenizin HTML başlık bölümüne yapıştırmanız yeterli. Bu, sayfanızda çerez bildirim tablolarını otomatik olarak oluşturacaktır.

en: Language
tr: Dil

en: Layout Properties
tr: Sayfa Düzeni Özellikleri

en: Legal Compliance Benefits
tr: Yasal Uyumluluk Avantajları

en: Legal compliance regulations like GDPR, CCPA, and other privacy laws require websites to provide transparent information about all cookies they use. This script generates a professional cookie declaration tables that:
tr: GDPR, CCPA ve diğer gizlilik yasaları gibi yasal uyumluluk düzenlemeleri, web sitelerinin kullandıkları tüm çerezler hakkında şeffaf bilgi sağlamasını gerektirir. Bu kod, aşağıdakileri sağlayan profesyonel bir çerez bildirim tablosu oluşturur:

en: Lists all cookies used on your website in organized tables
tr: Web sitenizde kullanılan tüm çerezleri düzenli tablolarda listeler

en: Live Preview - Exactly How It Will Look on Your Website
tr: Canlı Önizleme - Web Sitenizde Tam Olarak Nasıl Görünecek?

en: Loading cookie declaration preview...
tr: Çerez bildirimi önizlemesi yükleniyor...

en: Loading domains...
tr: Alan adları yükleniyor...

en: Loading languages...
tr: Diller yükleniyor...

en: Loading preview...
tr: Önizleme yükleniyor...

en: Loading scan status...
tr: Tarama durumu yükleniyor...

en: Loading script...
tr: Kod yükleniyor...

en: Loading...
tr: Yükleniyor...

en: Make sure our scanner IP addresses are whitelisted in your firewall
tr: Tarayıcı IP adreslerimizin güvenlik duvarınızda beyaz listeye eklendiğinden emin olun

en: Manage Privacy Settings
tr: Gizlilik Ayarlarını Yönet

en: Marketing
tr: Pazarlama

en: Marketing and advertising cookies
tr: Pazarlama ve reklam çerezleri

en: Mobile responsive design
tr: Mobil uyumlu tasarım

en: Monthly
tr: Aylık

en: Name
tr: İsim

en: Name On Invoice
tr: Faturadaki İsim

en: New email address
tr: Yeni e-posta adresi

en: New visitors
tr: Yeni ziyaretçiler

en: No cookies found
tr: Hiçbir çerez bulunamadı

en: No domain selected
tr: Hiçbir alan adı seçilmedi

en: No projects available
tr: Hiçbir proje mevcut değil

en: No scans found for this domain
tr: Bu alan adı için tarama bulunamadı

en: Open in New Tab
tr: Yeni Sekmede Aç

en: Option 1 - Add to HTML Head
tr: Seçenek 1 - HTML Başlığına Ekle

en: Option 2 - Add to Specific Page
tr: Seçenek 2 - Belirli Bir Sayfaya Ekle

en: Organized by categories
tr: Kategorilere göre düzenlendi

en: Others
tr: Diğer

en: Page Preview
tr: Sayfa Önizlemesi

en: Pageviews with consent
tr: Onaylı sayfa görüntülemeleri

en: Pageviews with no preference
tr: Tercihsiz sayfa görüntülemeleri

en: Pageviews without consent
tr: Onaysız sayfa görüntülemeleri

en: Partially accepted
tr: Kısmen kabul edildi

en: Paste the script tag into your Cookie Declaration HTML where you want the tables to appear:
tr: Tabloların görünmesini istediğiniz Çerez Bildirimi HTML'nize script etiketini yapıştırın:

en: Payment
tr: Ödeme

en: Payment Result
tr: Ödeme Sonucu

en: Period
tr: Dönem

en: Personal Account
tr: Kişisel hesap

en: Personalization
tr: Kişiselleştirme

en: Personalization and preference cookies
tr: Kişiselleştirme ve tercih çerezleri

en: Plan Features
tr: Plan Özellikleri

en: Please add our cookie scanner IP addresses to the whitelist on your firewall to allow scanning.
tr: Lütfen tarama işlemine izin vermek için çerez tarayıcımızın IP adreslerini güvenlik duvarınızdaki izin verilenler listesine ekleyin.

en: Please add these IP addresses to your firewall whitelist to allow our cookie scanner to access your website:
tr: Çerez tarayıcımızın web sitenize erişebilmesi için lütfen bu IP adreslerini güvenlik duvarınızın izin verilenler listesine ekleyin:

en: Please enter required information before subscribing.
tr: Lütfen abone olmadan önce gerekli bilgileri giriniz.

en: Please write your email address to confirm.
tr: Onaylamak için lütfen e-posta adresinizi yazınız.

en: Post Code
tr: Posta Kodu

en: Preview
tr: Önizleme

en: Preview Unavailable
tr: Önizleme Mevcut Değil

en: Privacy Policy
tr: Gizlilik Politikası

en: Privacy Trigger
tr: Gizlilik Tetikleyicisi

en: Privacy Trigger Customization (Optional)
tr: Gizlilik Tetikleyici Özelleştirmesi (İsteğe bağlı)

en: Privacy URL
tr: Gizlilik URL'si

en: Privacy policy links
tr: Gizlilik politikası bağlantıları

en: Professional styling
tr: Profesyonel stil

en: Project not found for selected domain
tr: Seçilen alan adı için proje bulunamadı

en: Properties
tr: Özellikler

en: Ready to Use
tr: Kullanıma Hazır

en: Refresh
tr: Yenile

en: Rejected
tr: Reddedilmiş

en: Remaining time: [dayCount] day
tr: Kalan süre: [dayCount] gün

en: Remaining time: [dayCount] days
tr: Kalan süre: [dayCount] gün

en: Remaining time: [monthCount] month
tr: Kalan süre: [monthCount] ay

en: Remaining time: [monthCount] months
tr: Kalan süre: [monthCount] ay

en: Required
tr: Gerekli

en: Restricted Data Processing limits the use of personal data for advertising and analytics to comply with privacy regulations, such as CCPA. When enabled, personalized ads will be restricted, and only certain data will be used for measurement and analytics.
tr: Kısıtlı Veri İşleme, CCPA gibi gizlilik düzenlemelerine uymak amacıyla kişisel verilerin reklam ve analiz amacıyla kullanımını sınırlar. Etkinleştirildiğinde kişiselleştirilmiş reklamlar kısıtlanacak ve ölçüm ve analiz için yalnızca belirli veriler kullanılacak.

en: Retention Period
tr: Saklama Süresi

en: Returning visitors
tr: Geri dönen ziyaretçiler

en: Save
tr: Kaydet

en: Scan History
tr: Tarama Geçmişi

en: Scan Status
tr: Tarama Durumu

en: Scan your website to automatically detect cookies and update your cookie list. Our advanced scanner analyzes your web pages and identifies all cookies being used, including tracking pixels, analytics cookies, and third-party integrations.
tr: Çerezleri otomatik olarak algılamak ve çerez listenizi güncellemek için web sitenizi tarayın. Gelişmiş tarayıcımız web sayfalarınızı analiz eder ve izleme pikselleri, analiz çerezleri ve üçüncü taraf entegrasyonları dahil olmak üzere kullanılan tüm çerezleri belirler.

en: Scanned URL
tr: Taranan URL

en: Scanner Actions
tr: Tarayıcı Eylemleri

en: Script Tag for Your Website
tr: Web Siteniz İçin Kod Etiketi

en: Script URL
tr: Komut dosyası URL'si

en: Security
tr: Güvenlik

en: Select
tr: Seç

en: Select Domain
tr: Alan Adı Seçin

en: Select Language
tr: Dil Seçin

en: Select Type
tr: Tür Seçin

en: Select a domain above to manage cookies
tr: Çerezleri yönetmek için yukarıdan bir alan adı seçin

en: Send
tr: Gönder

en: Send Page View
tr: Sayfa Görünümünü Gönder

en: Shows cookie purposes, retention periods, and providers
tr: Çerez amaçlarını, saklama sürelerini ve sağlayıcıları gösterir

en: Simple Integration
tr: Basit Entegrasyon

en: Start New Scan
tr: Yeni Tarama Başlat

en: Start Scan
tr: Taramayı Başlat

en: Start your first scan by entering a URL above
tr: Yukarıya URL'yi girerek ilk taramanızı başlatın

en: Status
tr: Durum

en: Step 1: Copy the Script Tag
tr: Adım 1: Kodu Kopyalayın

en: Step 2: Add to Your Website's HTML
tr: Adım 2: Web Sitenizin HTML'sine Ekleyin

en: Step 3: Link from Your Privacy Policy
tr: Adım 3: Gizlilik Politikanızdan Bağlantı

en: Step 4: Automatic Updates
tr: 4. Adım: Otomatik Güncellemeler

en: Subscribe
tr: Abone ol

en: Subscribed
tr: Abone olundu

en: Subscription
tr: Abonelik

en: Subscription period
tr: Abonelik Süresi

en: Subscriptions
tr: Abonelikler

en: Technical Details
tr: Teknik Detaylar

en: The consent message containing IAB TCF vendors and purposes will be shown to visitors from the selected regions.<br>Recommended if your website displays ads.
tr: IAB TCF tedarikçi firmalarını ve amaçlarını içeren kullanıcı rızası alma mesajı, seçilen bölgelerdeki ziyaretçilere gösterilecektir.<br>Web sitenizde reklam görüntüleniyorsa önerilir.

en: The script automatically updates when you modify your cookie configuration in this manager. No need to manually update your website - it stays current automatically!
tr: Bu yöneticideki çerez yapılandırmanızı değiştirdiğinizde kod otomatik olarak güncellenir. Web sitenizi manuel olarak güncellemenize gerek yok; otomatik olarak güncel kalır!

en: The script will work perfectly when implemented on your website. This preview limitation doesn't affect the actual functionality.
tr: Kod, web sitenize uygulandığında kusursuz bir şekilde çalışacaktır. Bu önizleme sınırlaması, gerçek işlevselliği etkilemez.

en: The wait for update setting defines how long Google Consent Mode should wait (in milliseconds) before updating the consent state. It helps ensure that consent choices are processed before tracking begins.
tr: Güncelleme için bekleme ayarı, Google İzin Modu'nun izin durumunu güncellemeden önce ne kadar süre beklemesi gerektiğini (milisaniye cinsinden) tanımlar. İzleme başlamadan önce izin seçimlerinin işlenmesini sağlamaya yardımcı olur.

en: Third-party integrations and plugins
tr: Üçüncü taraf entegrasyonları ve eklentileri

en: This action cannot be reversed.
tr: Bu eylem geri alınamaz.

en: This is exactly what your website visitors will see when they visit your cookie declaration page. The script automatically organizes your cookies by category (Essential, Analytics, Marketing, etc.) and displays all the required information for legal compliance.
tr: Web sitenizin ziyaretçileri çerez bildirim sayfanızı ziyaret ettiklerinde tam olarak bunu görecekler. Komut dosyası, çerezlerinizi kategoriye göre (Temel, Analiz, Pazarlama vb.) otomatik olarak düzenler ve yasal uyumluluk için gerekli tüm bilgileri görüntüler.

en: This preview shows exactly how the cookie declaration will appear on your website when visitors access it. The tables below contain your current cookie configuration and will update automatically when you modify your cookies in this manager.
tr: Bu önizleme, ziyaretçiler web sitenize eriştiğinde çerez bildiriminin tam olarak nasıl görüneceğini gösterir. Aşağıdaki tablolar mevcut çerez yapılandırmanızı içerir ve bu yöneticide çerezlerinizi değiştirdiğinizde otomatik olarak güncellenir.

en: This script generates tables based on your current cookie configuration.
tr: Bu kod, mevcut çerez yapılandırmanıza göre tablolar oluşturur.

en: This script is hosted securely and will automatically display your current cookie configuration. It updates automatically when you modify cookies in this manager.
tr: Bu kod güvenli bir şekilde barındırılır ve mevcut çerez yapılandırmanızı otomatik olarak görüntüler. Bu yöneticideki çerezleri değiştirdiğinizde otomatik olarak güncellenir.

en: This setting allows you to show the IAB Transparency and Consent Framework message beyond GDPR-regulated countries, helping you maintain compliance and maximize ad revenue in other key markets.
tr: Bu ayar, IAB Şeffaflık ve Rıza Çerçevesi mesajını GDPR tarafından düzenlenen ülkelerin ötesinde göstermenize olanak tanıyarak diğer önemli pazarlarda uyumluluğu korumanıza ve reklam gelirini en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur.

en: Tip:
tr: Uç:

en: Total pageviews
tr: Toplam sayfa görüntüleme sayısı

en: Total visitors
tr: Toplam ziyaretçi

en: Type
tr: Tip

en: Type is required
tr: Tür gereklidir

en: Typical scan time: 1-3 hours.
tr: Tipik tarama süresi: 1-3 saat.

en: Unable to load the script in preview mode due to CORS restrictions.
tr: CORS kısıtlamaları nedeniyle komut dosyası önizleme modunda yüklenemiyor.

en: United States of America
tr: Amerika Birleşik Devletleri

en: Unlimited Pageviews/Month<br>Geo-Targeting<br>43 Languages Supported<br>E-mail & Chat Support<br>TCF 2.2 Support<br>Cookie Scanner<br>Auto Blocker<br>Google Consent Mode V2<br>API support
tr: Sınırsız Sayfa Görüntüleme/Ay<br>Coğrafi Hedefleme<br>Desteklenen 43 Dil<br>E-posta ve Sohbet Desteği<br>TCF 2.2 Desteği<br>Çerez Tarayıcı<br>Otomatik Engelleyici<br>Google İzin Modu V2<br >API desteği

en: Update Email
tr: E-postayı Güncelle

en: Update Email Validate Key
tr: E-posta Doğrulama Anahtarını Güncelle

en: Update User Settings
tr: Kullanıcı Ayarlarını Güncelle

en: Update user info
tr: Kullanıcı bilgilerini güncelle

en: Updates automatically as you modify your cookie configuration
tr: Çerez yapılandırmanızı değiştirdiğinizde otomatik olarak güncellenir

en: Use system font family
tr: Sistem yazı tipi ailesini kullan

en: User Info
tr: Kullanıcı Bilgileri

en: User Information
tr: Kullanıcı Bilgileri

en: User Settings
tr: Kullanıcı Ayarları

en: User-Friendly
tr: Kullanıcı dostu

en: VAT Number
tr: KDV Numarası

en: Vendor
tr: Satıcı

en: Vendor Information
tr: Satıcı Bilgileri

en: View IP Addresses
tr: IP Adreslerini Görüntüle

en: View Policy
tr: Politikayı Görüntüle

en: View Status
tr: Durumu Görüntüle

en: Visitor selection
tr: Ziyaretçi seçimi

en: Visits with consent
tr: Onaylı ziyaretler

en: Visits with no preference
tr: Tercihsiz ziyaretler

en: Visits without consent
tr: Onaysız ziyaretler

en: Wait for update
tr: Güncellemeyi beklet

en: Warning: This is an advanced feature designed for users familiar with CSS. If you are not experienced with CSS, please leave this field empty.
tr: Uyarı: Bu, CSS'e aşina olan kullanıcılar için tasarlanmış gelişmiş bir özelliktir. CSS konusunda deneyiminiz yoksa lütfen bu alanı boş bırakın.

en: Website Settings
tr: Website Ayarları

en: Welcome to Flexy Consent
tr: Flexy Consent'e hoş geldiniz

en: What Our Scanner Detects:
tr: Tarayıcımızın Algıladığı Şeyler:

en: When implemented on your website, this script will automatically display your cookie declaration tables.
tr: Bu kod web sitenize uygulandığında çerez bildirim tablolarınızı otomatik olarak görüntüler.

en: Why Do You Need This?
tr: Buna Neden İhtiyacınız Var?

en: You can copy the code below and use it in the footer of your page (Optional)
tr: Aşağıdaki kodu kopyalayıp sayfanızın altbilgisinde (footer) kullanabilirsiniz (İsteğe bağlı)

en: You can only assign one website to one subscription!
tr: Bir aboneliğe yalnızca bir web sitesi atayabilirsiniz!

en: You cannot close your account because you have a paid subscription and its current period will end on [endDate].<br>You can edit from [URL]
tr: Ücretli bir aboneliğiniz olduğundan ve mevcut dönemi [endDate] tarihinde sona ereceğinden hesabınızı kapatamazsınız.<br>[URL] adresinden düzenleyebilirsiniz.

en: You cannot close your account because you have a project belonging to another service: [serviceNames].<br> You can edit from [URL]
tr: Başka bir hizmete ait bir projeniz olduğundan hesabınızı kapatamazsınız: [serviceNames].<br> [URL] adresinden düzenleyebilirsiniz.

en: You cannot close your account because you have another project: [projectNames].<br>You can edit from [URL]
tr: Başka bir projeniz olduğu için hesabınızı kapatamazsınız: [projectNames].<br>[URL] adresinden düzenleyebilirsiniz.

en: You have a free subscription.
tr: Ücretsiz aboneliğiniz var.

en: You have a paid subscription and plan for next period.
tr: Ücretli bir aboneliğiniz var ve bir sonraki dönem için planınız var.

en: You should enter the Script URL pattern as:
tr: Script URL modelini şu şekilde girmelisiniz:

en: Your Script
tr: Kodunuz

en: Your cookie declaration script is ready to use.
tr: Çerez bildirim kodunuz kullanıma hazır.

en: Your email address is wrong.
tr: E-posta adresiniz yanlış.

en: Your subscription will be cancelled at the end of the period.
tr: Aboneliğiniz dönem sonunda iptal edilecektir.

en: Your subscription will be renewed at the end of the period.
tr: Aboneliğiniz dönem sonunda yenilenecektir.

en: Your website [domain] has reached the monthly page view limit on the [planName] plan. To ensure uninterrupted service and accurate consent tracking, we recommend upgrading your plan.
tr: [domain] web siteniz [planName] planında aylık sayfa görüntüleme sınırına ulaştı. Kesintisiz hizmet ve doğru izin takibi sağlamak için planınızı yükseltmenizi öneririz.

en: Your website visitors will see a clean, organized tables showing exactly what cookies your site uses and why - building trust and meeting legal requirements.
tr: Web sitenizi ziyaret edenler, sitenizin hangi çerezleri neden kullandığını tam olarak gösteren temiz ve düzenli tablolar görecekler; bu da güven oluşturmanızı ve yasal gereklilikleri karşılamanızı sağlayacaktır.

en: [Number]% off
tr: %[Number] indirim

en: cookie
tr: çerez

en: e.g., Analytics Cookie (optional - defaults to name)
tr: örneğin, Analitik Çerez (isteğe bağlı - varsayılan olarak bu ad kullanılır)
