Flexy Consent 1.5.0 - en to sr_RS translation catalogue (484 entries)

en: 100,000 Pageviews/Month<br>Geo-Targeting<br>43 Languages Supported<br>E-mail &amp; Chat Support<br>TCF 2.3 Support<br>Cookie Scanner<br>Auto Blocker<br>Google Consent Mode V2<br>API support
sr_RS: 100.000 приказа страница/месечно<бр>Географско циљање<бр>43 подржана језика<бр>Е-пошта &amp; Подршка за ћаскање<бр>Подршка за ТЦФ 2.2<бр>Скенер колачића<бр>Аутоматски блокатор<бр>Режим Гоогле сагласности В2<бр>Подршка за АПИ

en: 5,000 Pageviews/Month<br>Geo-Targeting<br>Single Language<br>E-mail Support<br>TCF 2.3 Support<br><del>Cookie Scanner</del><br><del>Auto Blocker</del><br><del>Google Consent Mode V2</del><br><del>API support</del>
sr_RS: 5.000 приказа страница/месечно<бр>Географско циљање<бр>Један језик<бр>Подршка путем е-поште<бр>ТЦФ 2.2 Подршка<бр><дел>Скенер колачића</дел><бр><дел>Аутоматски блокатор</ дел><бр><дел>Режим Гоогле сагласности В2</дел><бр><дел>Подршка за АПИ</дел>

en: <strong>Please fix the following errors:</strong><ul>
sr_RS: <strong>Поправите следеће грешке:</strong><ul>

en: A record of the consent choices visitors made on your website. Click a column heading to sort.
sr_RS: Евиденција избора сагласности које су посетиоци направили на вашем сајту. Кликните на заглавље колоне да бисте сортирали.

en: API Key
sr_RS: АПИ кључ

en: Accepted
sr_RS: Прихваћено

en: Account Type
sr_RS: Тип налога

en: Actions
sr_RS: Акције

en: Ad personalization signals allow Google to use collected data to personalize ads. Disable this to stop personalized ads.
sr_RS: Сигнали за персонализацију огласа омогућавају Гоогле-у да користи прикупљене податке за персонализацију огласа. Онемогућите ово да бисте зауставили персонализоване огласе.

en: Add Cookie
sr_RS: Додај колачић

en: Add a link to your cookie declaration page from your privacy policy, cookie policy, or website footer:
sr_RS: Додајте везу на своју страницу са декларацијом о колачићима из ваше политике приватности, политике колачића или подножја веб локације:

en: Add website
sr_RS: Додај сајт

en: Additional Settings
sr_RS: Додатна подешавања

en: Address
sr_RS: Адреса

en: Address Line 1
sr_RS: Адреса Линија 1

en: Address Line 2
sr_RS: Адреса 2

en: Ads Data Redaction redacts sensitive information related to ads, enhancing user privacy.
sr_RS: Редакција података о огласима редигује осетљиве информације у вези са огласима, побољшавајући приватност корисника.

en: Africa, Middle East & Türkiye
sr_RS: Африка, Блиски исток и Турска

en: All Types
sr_RS: Све врсте

en: All user and website information will be lost and cannot be recovered.
sr_RS: Све информације о корисницима и веб локацији биће изгубљене и не могу се повратити.

en: Allow Ad Personalization Signals
sr_RS: Дозволи сигнале за персонализацију огласа

en: Allow Google Signals
sr_RS: Дозволи Гоогле сигнале

en: Allow page interaction
sr_RS: Дозволи интеракцију са страницом

en: Also you can add code similar to the one below to your page (Optional)
sr_RS: Такође можете додати код сличан оном испод на своју страницу (опционо)

en: Americas
sr_RS: Америке

en: Analytics
sr_RS: Аналитика

en: Analytics and performance tracking
sr_RS: Аналитика и праћење учинка

en: Annual
sr_RS: Годишњи

en: Apply US National settings to all states
sr_RS: Примени националне поставке САД на све државе

en: Are you sure you want to cancel your subscription?
sr_RS: Да ли сте сигурни да желите да откажете своју претплату?

en: Are you sure you want to delete this cookie?
sr_RS: Да ли сте сигурни да желите да избришете овај колачић?

en: Asia-Pacific
sr_RS: Азија и Пацифик

en: Ask visitors from the selected regions for consent before storing cookies or other data in their browser. Google Consent Mode is enabled automatically whenever at least one region is selected.
sr_RS: Тражите сагласност од посетилаца из изабраних региона пре чувања колачића или других података у њиховом прегледачу. Google режим сагласности се аутоматски укључује чим је изабран бар један регион.

en: Associated Script
sr_RS: Ассоциатед Сцрипт

en: Australia (Privacy Act)
sr_RS: Аустралија (Privacy Act)

en: Authentication failed!
sr_RS: Аутентификација није успела!

en: Auto (use browser default)
sr_RS: Аутоматски (користи подразумевану поставку прегледача)

en: Auto-updates when you modify cookies
sr_RS: Аутоматски се ажурира када измените колачиће

en: Auto-updates with changes
sr_RS: Аутоматско ажурирање са променама

en: Automatic Cookie Detection
sr_RS: Аутоматско откривање колачића

en: Automatically organized cookie tables by category
sr_RS: Табеле колачића аутоматски организоване по категоријама

en: Autumn
sr_RS: Јесен

en: Available languages
sr_RS: Доступни језици

en: Avoid using your own website's URL as the Script URL, as it may disrupt your website's functionality.
sr_RS: Избегавајте коришћење УРЛ-а сопствене веб локације као УРЛ-а скрипте, јер то може пореметити функционалност ваше веб локације.

en: Banner position
sr_RS: Положај банера

en: Banner theme
sr_RS: Тема банера

en: Basic Information
sr_RS: Основне информације

en: Blocking TCF modal plus GPP opt-outs.
sr_RS: Блокирајући TCF прозор и GPP одбијања.

en: Blocking modal, explicit consent required.
sr_RS: Блокирајући прозор, потребна је изричита сагласност.

en: Blocking modal.
sr_RS: Блокирајући прозор.

en: Bottom
sr_RS: Доле

en: Bottom left
sr_RS: Доле лево

en: Bottom right
sr_RS: Доле десно

en: Brazil (LGPD)
sr_RS: Бразил (LGPD)

en: Browser storage consents
sr_RS: Сагласности за складиштење у прегледачу

en: Business Account
sr_RS: Пословни рачун

en: Buy
sr_RS: Купи

en: Buy a new plan
sr_RS: Купите нови план

en: CCPA transparency requirements
sr_RS: Захтеви ЦЦПА транспарентности

en: California
sr_RS: Калифорнија

en: Can be linked from your privacy policy or cookie policy
sr_RS: Може се повезати из ваше политике приватности или политике колачића

en: Canada
sr_RS: Канада

en: Canada (Quebec Law 25)
sr_RS: Канада (квебечки закон 25)

en: Canada — TCF + GPP TCF-CA
sr_RS: Канада — TCF + GPP TCF-CA

en: Cancel
sr_RS: Поништити, отказати

en: Cancel Subscription
sr_RS: Отказати претплату

en: Cancel current plan and subscribe to [PlanName] plan
sr_RS: Откажите тренутни план и претплатите се на план [ПланНаме].

en: Cancelling...
sr_RS: Отказивање...

en: Center
sr_RS: Средина

en: Change display language using client location and browser language
sr_RS: Промените језик приказа користећи локацију клијента и језик прегледача

en: Change email address
sr_RS: Промените адресу е-поште

en: Change your email address
sr_RS: Промените своју адресу е-поште

en: Check your email box
sr_RS: Проверите своје поље е-поште

en: Choose a payment method
sr_RS: Одаберите начин плаћања

en: Christmas
sr_RS: Божић

en: City
sr_RS: Цити

en: Click "Add Cookie" to create your first cookie entry
sr_RS: Кликните на „Додај колачић“ да бисте креирали свој први унос колачића

en: Client ID
sr_RS: ИД клијента

en: Close
sr_RS: Близу

en: Close Preview
sr_RS: Затвори преглед

en: Close my account
sr_RS: Затвори мој налог

en: Colorado
sr_RS: Колорадо

en: Company
sr_RS: Компанија

en: Company Name
sr_RS: Назив компаније

en: Completed
sr_RS: Завршено

en: Configure Scan
sr_RS: Конфигуришите скенирање

en: Connecticut
sr_RS: Конектикат

en: Consent &amp; Privacy
sr_RS: Сагласност &amp; приватност

en: Consent Logs
sr_RS: Дневници сагласности

en: Consent State
sr_RS: Стање сагласности

en: Consent banner buttons
sr_RS: Дугмад банера сагласности

en: Consent not required
sr_RS: Сагласност није потребна

en: Consent requested
sr_RS: Затражен је пристанак

en: Contact Us
sr_RS: Контактирајте нас

en: Continue
sr_RS: Настави

en: Control whether Google Analytics automatically sends page view events or visitor will select them.
sr_RS: Контролишите да ли Гоогле аналитика аутоматски шаље догађаје приказа странице или ће их посетилац изабрати.

en: Cookie Declaration Script
sr_RS: Скрипта за декларацију колачића

en: Cookie Details:
sr_RS: Детаљи колачића:

en: Cookie List
sr_RS: Цоокие Лист

en: Cookie Manager
sr_RS: Цоокие Манагер

en: Cookie Name
sr_RS: Име колачића

en: Cookie Names
sr_RS: Имена колачића

en: Cookie Policy URL
sr_RS: URL политике о колачићима

en: Cookie Scanner
sr_RS: Скенер колачића

en: Cookie Scanner IP Addresses
sr_RS: ИП адресе скенера колачића

en: Cookie added successfully!
sr_RS: Колачић је успешно додат!

en: Cookie categories only, no IAB TCF/GPP.
sr_RS: Само категорије колачића, без IAB TCF/GPP.

en: Cookie deleted successfully!
sr_RS: Колачић је успешно обрисан!

en: Cookie law disclosure obligations
sr_RS: Обавезе откривања закона о колачићима

en: Cookie name is required
sr_RS: Назив колачића је обавезан

en: Cookie updated successfully!
sr_RS: Колачић је успешно ажуриран!

en: Cookies Found
sr_RS: Колачићи пронађени

en: Copied!
sr_RS: Копирано!

en: Copy Script
sr_RS: Копирај скрипту

en: Copy Script Tag
sr_RS: Копирај ознаку скрипте

en: Copy and paste new API key here from [email]
sr_RS: Копирајте и налепите нови АПИ кључ овде са [еmail]

en: Copy the script tag from the "Script Code" tab. This is a simple one-line HTML tag that you'll add to your website.
sr_RS: Копирајте ознаку скрипте са картице "Сцрипт Цоде". Ово је једноставна ХТМЛ ознака у једном реду коју ћете додати на своју веб локацију.

en: Copy to Clipboard
sr_RS: Копирај у међуспремник

en: Could not extract script URL
sr_RS: Није могуће издвојити УРЛ скрипте

en: Could not load consent logs. Please try again.
sr_RS: Дневници сагласности нису могли да се учитају. Покушајте поново.

en: Could not reach FlexyConsent. Please try again.
sr_RS: Није могуће повезати се са FlexyConsent. Покушајте поново.

en: Country
sr_RS: Држава

en: Created
sr_RS: Цреатед

en: Current Plan
sr_RS: Тренутни план

en: Custom
sr_RS: Цустом

en: Custom CSS
sr_RS: Прилагођени ЦСС

en: Custom icon
sr_RS: Прилагођена икона

en: Custom logo
sr_RS: Прилагођени лого

en: Dark
sr_RS: Тамна

en: Dashboard
sr_RS: Командна табла

en: Date
sr_RS: Датум

en: Debit or Credit Card
sr_RS: Дебитна или кредитна картица

en: Default
sr_RS: Подразумевано

en: Default consent management language for website visitors
sr_RS: Подразумевани језик за управљање пристанком за посетиоце веб локације

en: Delete Account
sr_RS: Обрисати налог

en: Delete account
sr_RS: Обриши налог

en: Description
sr_RS: Опис

en: Description and Purpose
sr_RS: Опис и сврха

en: Description will be saved for the selected language
sr_RS: Опис ће бити сачуван за изабрани језик

en: Detailed
sr_RS: Детаљно

en: Detailed (with sub-purposes)
sr_RS: Детаљно (са подсврхама)

en: Disabled (Consent window will not be displayed on your website)
sr_RS: Онемогућено (прозор за сагласност неће бити приказан на вашој веб локацији)

en: Display
sr_RS: Прикажи

en: Display Name
sr_RS: Приказано име

en: Display privacy button
sr_RS: Прикажи дугме за приватност

en: Displaying the sale, sharing or use of personal data
sr_RS: Приказ продаје, дељења или коришћења личних података

en: Do not display
sr_RS: Не приказуј

en: Domain
sr_RS: Домен

en: Don't let consent management intimidate you. Protect your users' privacy with the most affordable CMP without compromising security. Continue now to become compliant or view pricing to pick a plan suitable for you.
sr_RS: Не дозволите да вас управа за пристанак застраши. Заштитите приватност својих корисника са најприступачнијим ЦМП-ом без угрожавања безбедности. Наставите сада да бисте постали усаглашени или погледајте цене да бисте изабрали план који вам одговара.

en: Downgrade to free package
sr_RS: Вратите на бесплатни пакет

en: Download Page URL
sr_RS: УРЛ странице за преузимање

en: Edit Cookie
sr_RS: Уреди колачић

en: Elegant
sr_RS: Елегантна

en: Email
sr_RS: Емаил

en: Enable Ads Data Redaction
sr_RS: Омогућите редукцију података о огласима

en: Enable Consent Management
sr_RS: Омогућите управљање пристанком

en: Enable Restricted Data Processing
sr_RS: Омогући ограничену обраду података

en: Enable URL Passthrough
sr_RS: Омогући пролаз УРЛ-а

en: Enable URL passthrough to allow Google Analytics to track URL parameters across pages during navigation.
sr_RS: Омогућите пролаз УРЛ-а да бисте омогућили Гоогле аналитици да прати параметре УРЛ-а на свим страницама током навигације.

en: Enable United States regulations (GPP)
sr_RS: Укључи прописе Сједињених Држава (GPP)

en: Enable auto blocker
sr_RS: Омогућите аутоматски блокатор

en: Enable customization
sr_RS: Омогући прилагођавање

en: Enabled
sr_RS: Омогућено

en: Enter CSS code
sr_RS: Унесите ЦСС код

en: Enter a URL
sr_RS: Унесите УРЛ

en: Enter the URL of the page you want to scan for cookies
sr_RS: Унесите УРЛ странице коју желите да скенирате у потрази за колачићима

en: Enter the URL of the page you want to scan for cookies. Our scanner will analyze the page and detect all cookies being used.
sr_RS: Унесите УРЛ странице коју желите да скенирате у потрази за колачићима. Наш скенер ће анализирати страницу и открити све колачиће који се користе.

en: Error
sr_RS: Грешка

en: Essential
sr_RS: Ессентиал

en: Essential and functional cookies
sr_RS: Основни и функционални колачићи

en: Europe / EEA & Switzerland
sr_RS: Европа / ЕЕП и Швајцарска

en: European Union / European Economic Area / United Kingdom
sr_RS: Европска унија / Европски економски простор / Уједињено Краљевство

en: Examples: Session, 30 days, 1 year, 2 years, etc.
sr_RS: Примери: Сесија, 30 дана, 1 година, 2 године, итд.

en: Expected a JSON array of cookies, or an object with a "resources" array.
sr_RS: Очекиван је JSON низ колачића или објекат са низом "resources".

en: Export
sr_RS: Извези

en: Export CSV
sr_RS: Извези CSV

en: Failed to load script
sr_RS: Учитавање скрипте није успело

en: Features
sr_RS: Карактеристике

en: Firewall Setup Required:
sr_RS: Потребно је подешавање заштитног зида:

en: FlexyConsent only works on the domains listed here. Enter root domains without "www" or "https://". The cookie and privacy policy links are set per domain and are shown to visitors of that domain.
sr_RS: FlexyConsent ради само на доменима наведеним овде. Унесите основне домене без "www" или "https://". Везе ка политици о колачићима и политици приватности постављају се по домену и приказују се посетиоцима тог домена.

en: FlexyConsent returned an error.
sr_RS: FlexyConsent је вратио грешку.

en: FlexyConsent returned an unreadable response.
sr_RS: FlexyConsent је вратио нечитљив одговор.

en: FlexyConsent statistics for [start] to [end]
sr_RS: FlexyConsent статистика за период [start] – [end]

en: Font family
sr_RS: Породица фонтова

en: Font size
sr_RS: Величина фонта

en: For best results, scan your homepage or a page that loads all your tracking scripts and cookies.
sr_RS: За најбоље резултате скенирајте своју почетну страницу или страницу која учитава све ваше скрипте за праћење и колачиће.

en: For example, if the third-party script that sets this cookie is:
sr_RS: На пример, ако је скрипта треће стране која поставља овај колачић:

en: Full Name
sr_RS: Пуно име

en: GDPR Article 13 compliance
sr_RS: Усклађеност са чланом 13 ГДПР-а

en: GDPR and CCPA compliant formatting
sr_RS: Обликовање усклађено са GDPR и CCPA

en: GPP US state opt-outs
sr_RS: GPP одбијања по државама САД

en: General
sr_RS: Опште

en: Generate Script for Your Website
sr_RS: Генериши скрипту за ваш сајт

en: Generate a script tag that displays your cookie declaration tables on your website. This helps you comply with GDPR, CCPA, and other privacy regulations by providing transparent information about all cookies used on your site.
sr_RS: Генеришите скрипт ознаку која приказује табеле изјаве о колачићима на вашем сајту. То вам помаже да испуните GDPR, CCPA и друге прописе о приватности пружањем транспарентних информација о свим колачићима који се користе на сајту.

en: Geo Preview
sr_RS: Преглед по региону

en: Google Signals includes cross-device reporting, remarketing, and other data collection for signed-in users.
sr_RS: Гоогле сигнали обухватају извештавање о различитим уређајима, поновно оглашавање и друго прикупљање података за пријављене кориснике.

en: Group
sr_RS: Група

en: HTML Script Tag
sr_RS: Ознака ХТМЛ скрипте

en: HTTP Cookie
sr_RS: HTTP колачић

en: Helps you comply with transparency requirements
sr_RS: Помаже вам да се придржавате захтева за транспарентност

en: Hide empty cookie categories
sr_RS: Сакриј празне категорије колачића

en: High Contrast
sr_RS: Висок контраст

en: How to Add Cookie Declaration to Your Website
sr_RS: Како додати декларацију о колачићима на своју веб локацију

en: How to Add to Your Website
sr_RS: Како додати на своју веб локацију

en: IAB TCF (Advertising)
sr_RS: ИАБ ТЦФ (оглашавање)

en: ID
sr_RS: ИД

en: IP Addresses
sr_RS: ИП адресе

en: ISO 27001 documentation standards
sr_RS: ИСО 27001 стандарди документације

en: If empty, will default to the cookie name
sr_RS: Ако је празно, подразумевано ће бити име колачића

en: If no script url provided, the cookie shouldn't be marked as essential.
sr_RS: Ако није наведен УРЛ скрипте, колачић не би требало да буде означен као неопходан.

en: If you cancel your subscription, the subscription will continue until the end of the term but will not be renewed.
sr_RS: Ако откажете претплату, претплата ће се наставити до краја периода, али неће бити обновљена.

en: If your website does not show ads, you do not need advertising (IAB TCF) consent — unselect all regions below to disable this section.
sr_RS: Ако ваш сајт не приказује огласе, није вам потребна сагласност за оглашавање (IAB TCF) — поништите избор свих региона испод да бисте искључили овај одељак.

en: Import
sr_RS: Увези

en: Import complete: [added] added, [replaced] replaced.
sr_RS: Увоз завршен: додато [added], замењено [replaced].

en: Important
sr_RS: Важно

en: Important:
sr_RS: Важно:

en: India (DPDP Act)
sr_RS: Индија (DPDP Act)

en: Invoice Info
sr_RS: Информације о фактури

en: Japan (APPI)
sr_RS: Јапан (APPI)

en: Just copy this single script tag and paste it into your website's HTML head section. This will automatically generate the cookie declaration tables on your page.
sr_RS: Само копирајте ову једну ознаку скрипте и налепите је у ХТМЛ одељак заглавља вашег веб сајта. Ово ће аутоматски генерисати табеле декларације колачића на вашој страници.

en: LGPD + publisher-enabled global TCF
sr_RS: LGPD + глобални TCF који је омогућио издавач

en: Language
sr_RS: Језик

en: Lavender
sr_RS: Лаванда

en: Layout Properties
sr_RS: Лаиоут Пропертиес

en: Left
sr_RS: Лево

en: Legal Compliance Benefits
sr_RS: Предности усклађености са законима

en: Legal compliance regulations like GDPR, CCPA, and other privacy laws require websites to provide transparent information about all cookies they use. This script generates a professional cookie declaration tables that:
sr_RS: Прописи о усклађености са законима као што су ГДПР, ЦЦПА и други закони о приватности захтевају од веб локација да пруже транспарентне информације о свим колачићима које користе. Ова скрипта генерише професионалне табеле декларације колачића које:

en: Lists all cookies used on your website in organized tables
sr_RS: Наводи све колачиће који се користе на вашој веб локацији у организованим табелама

en: Live Preview - Exactly How It Will Look on Your Website
sr_RS: Преглед уживо – тачно како ће изгледати на вашој веб локацији

en: Loading cookie declaration preview...
sr_RS: Учитавање прегледа декларације колачића...

en: Loading domains...
sr_RS: Учитавање домена...

en: Loading languages...
sr_RS: Учитавање језика...

en: Loading preview...
sr_RS: Учитавање прегледа...

en: Loading scan status...
sr_RS: Учитавање статуса скенирања...

en: Loading script...
sr_RS: Учитавање скрипте...

en: Loading...
sr_RS: Учитавање...

en: Local Storage
sr_RS: Локално складиште

en: Make sure our scanner IP addresses are whitelisted in your firewall
sr_RS: Уверите се да су наше ИП адресе скенера на белој листи у вашем заштитном зиду

en: Manage Privacy Settings
sr_RS: Управљајте подешавањима приватности

en: Marketing
sr_RS: Маркетинг

en: Marketing and advertising cookies
sr_RS: Маркетинг и рекламни колачићи

en: Metric
sr_RS: Показатељ

en: Minimal
sr_RS: Минимална

en: Mobile responsive design
sr_RS: Мобилни респонзивни дизајн

en: Mobile-responsive design
sr_RS: Дизајн прилагођен мобилним уређајима

en: Modern
sr_RS: Модерна

en: Monthly
sr_RS: Месечно

en: Name
sr_RS: Име

en: Name On Invoice
sr_RS: Име на фактури

en: Neon
sr_RS: Неон

en: New email address
sr_RS: Нова адреса е-поште

en: New visitors
sr_RS: Нови посетилац

en: Next
sr_RS: Следећа

en: No consent logs yet for this website.
sr_RS: За овај сајт још нема дневника сагласности.

en: No consent popup —
sr_RS: Без прозора сагласности —

en: No consent required
sr_RS: Сагласност није потребна

en: No cookies found
sr_RS: Није пронађен ниједан колачић

en: No domain selected
sr_RS: Није изабран ниједан домен

en: No popup shown; only the privacy button, if enabled.
sr_RS: Не приказује се прозор; само дугме приватности, ако је укључено.

en: No projects available
sr_RS: Нема доступних пројеката

en: No scans found for this domain
sr_RS: Нису пронађена скенирања за овај домен

en: No script to copy
sr_RS: Нема скрипте за копирање

en: No settings to update.
sr_RS: Нема поставки за ажурирање.

en: No usable cookies found in that file.
sr_RS: У тој датотеци нису пронађени употребљиви колачићи.

en: No websites yet. Add one to start collecting consent.
sr_RS: Још нема сајтова. Додајте један да бисте почели да прикупљате сагласности.

en: Non-blocking, opt-out model.
sr_RS: Неблокирајући модел са одбијањем.

en: Ocean
sr_RS: Океан

en: One-time setup, automatic updates.
sr_RS: Једнократно подешавање, аутоматска ажурирања.

en: Open in New Tab
sr_RS: Отворите у новој картици

en: Option 1 - Add to HTML Head
sr_RS: Опција 1 - Додајте у ХТМЛ главу

en: Option 2 - Add to Specific Page
sr_RS: Опција 2 – Додај на одређену страницу

en: Organized by categories
sr_RS: Организирано по категоријама

en: Other countries
sr_RS: Остале земље

en: Others
sr_RS: Други

en: POPIA / KVKK + publisher-enabled global TCF
sr_RS: POPIA / KVKK + глобални TCF који је омогућио издавач

en: Page Preview
sr_RS: Преглед странице

en: Page Views
sr_RS: Прегледи страница

en: Page [page] of [total]
sr_RS: Страница [page] од [total]

en: Pageviews with consent
sr_RS: Прикази странице уз сагласност

en: Pageviews with no preference
sr_RS: Прикази странице без преференција

en: Pageviews without consent
sr_RS: Прикази странице без сагласности

en: Partially accepted
sr_RS: Делимично прихваћено

en: Paste the script tag into your Cookie Declaration HTML where you want the tables to appear:
sr_RS: Налепите ознаку скрипте у свој ХТМЛ декларације о колачићима где желите да се појаве табеле:

en: Payment
sr_RS: Плаћање

en: Period
sr_RS: Период

en: Personal Account
sr_RS: Лични рачун

en: Personalization
sr_RS: Персонализација

en: Personalization and preference cookies
sr_RS: Колачићи за персонализацију и преференције

en: Plan Features
sr_RS: Карактеристике плана

en: Please add our cookie scanner IP addresses to the whitelist on your firewall to allow scanning.
sr_RS: Додајте наше ИП адресе скенера колачића на белу листу на вашем заштитном зиду да бисте омогућили скенирање.

en: Please add these IP addresses to your firewall whitelist to allow our cookie scanner to access your website:
sr_RS: Додајте ове ИП адресе на своју белу листу заштитног зида да бисте омогућили нашем скенеру колачића да приступи вашој веб локацији:

en: Please enter required information before subscribing.
sr_RS: Унесите потребне информације пре него што се претплатите.

en: Please write your email address to confirm.
sr_RS: Молимо напишите своју адресу е-поште да потврдите.

en: Post Code
sr_RS: Поштански број

en: Preview
sr_RS: Преглед

en: Preview Declaration
sr_RS: Прегледај изјаву

en: Preview Limitations
sr_RS: Ограничења прегледа

en: Preview Note
sr_RS: Напомена о прегледу

en: Preview Unavailable
sr_RS: Преглед није доступан

en: Previous
sr_RS: Претходна

en: Privacy Policy URL
sr_RS: URL политике приватности

en: Privacy Trigger
sr_RS: Приваци Триггер

en: Privacy Trigger Customization (Optional)
sr_RS: Прилагођавање покретача приватности (опционално)

en: Privacy URL
sr_RS: Приватност УРЛ

en: Privacy policy links
sr_RS: Везе за политику приватности

en: Professional styling
sr_RS: Професионални стајлинг

en: Project not found for selected domain
sr_RS: Пројекат није пронађен за изабрани домен

en: Properties
sr_RS: Својства

en: Publisher-enabled global TCF
sr_RS: Глобални TCF који је омогућио издавач

en: Ready to Use
sr_RS: Спреман за употребу

en: Ready to link from your privacy policy
sr_RS: Спремно за повезивање из ваше политике приватности

en: Refresh
sr_RS: Освежи

en: Region
sr_RS: Регион

en: Rejected
sr_RS: Одбијено

en: Remaining time: [dayCount] day
sr_RS: Преостало време: [даиЦоунт] дан

en: Remaining time: [dayCount] days
sr_RS: Преостало време: [даиЦоунт] дана

en: Remaining time: [monthCount] month
sr_RS: Преостало време: [монтхЦоунт] месец

en: Remaining time: [monthCount] months
sr_RS: Преостало време: [монтхЦоунт] месеци

en: Remove website
sr_RS: Уклони сајт

en: Replace existing cookies that have the same name
sr_RS: Замени постојеће колачиће са истим називом

en: Required
sr_RS: Потребан

en: Rest of World
sr_RS: Остатак света

en: Restricted Data Processing limits the use of personal data for advertising and analytics to comply with privacy regulations, such as CCPA. When enabled, personalized ads will be restricted, and only certain data will be used for measurement and analytics.
sr_RS: Ограничена обрада података ограничава употребу личних података за оглашавање и аналитику у складу са прописима о приватности, као што је ЦЦПА. Када је омогућено, персонализовани огласи ће бити ограничени, а само одређени подаци ће се користити за мерење и аналитику.

en: Retention Period
sr_RS: Ретентион Период

en: Returning visitors
sr_RS: Повратни посетиоци

en: Right
sr_RS: Десно

en: Save
sr_RS: сачувати

en: Scan History
sr_RS: Историја скенирања

en: Scan Status
sr_RS: Статус скенирања

en: Scan your website to automatically detect cookies and update your cookie list. Our advanced scanner analyzes your web pages and identifies all cookies being used, including tracking pixels, analytics cookies, and third-party integrations.
sr_RS: Скенирајте своју веб локацију да бисте аутоматски открили колачиће и ажурирали своју листу колачића. Наш напредни скенер анализира ваше веб странице и идентификује све колачиће који се користе, укључујући пикселе за праћење, колачиће за анализу и интеграције трећих страна.

en: Scanned URL
sr_RS: Скенирана УРЛ адреса

en: Scanner Actions
sr_RS: Акције скенера

en: Script Actions
sr_RS: Радње са скриптом

en: Script Features:
sr_RS: Могућности скрипте:

en: Script Tag for Your Website
sr_RS: Ознака скрипте за вашу веб локацију

en: Script URL
sr_RS: УРЛ скрипте

en: Script copied to clipboard!
sr_RS: Скрипта је копирана у оставу!

en: Security
sr_RS: Безбедност

en: See how the consent message appears to a visitor from a specific region, based on the settings in the other tabs. This is a preview only and changes nothing.
sr_RS: Погледајте како порука о сагласности изгледа посетиоцу из одређеног региона, на основу поставки на другим картицама. Ово је само преглед и ништа не мења.

en: Select
sr_RS: Изаберите

en: Select Domain
sr_RS: Изаберите Домен

en: Select Language
sr_RS: Изаберите Језик

en: Select Type
sr_RS: Изаберите Тип

en: Select a JSON file previously exported from FlexyConsent. Each cookie needs at least a name; entries without one are skipped.
sr_RS: Изаберите JSON датотеку претходно извезену из FlexyConsent. Сваки колачић мора имати бар назив; уноси без назива се прескачу.

en: Select a domain above to manage cookies
sr_RS: Изаберите домен изнад да бисте управљали колачићима

en: Select a region...
sr_RS: Изаберите регион…

en: Select all
sr_RS: Изабери све

en: Select how this cookie or tracker stores data.
sr_RS: Изаберите како овај колачић или пратилац чува податке.

en: Send
sr_RS: Пошаљи

en: Send Page View
sr_RS: Пошаљи приказ странице

en: Sensitive data processing
sr_RS: Обрада осетљивих података

en: Session Storage
sr_RS: Складиште сесије

en: Show "Reject all" on the first layer
sr_RS: Прикажи „Одбиј све“ на првом нивоу

en: Shows cookie purposes, retention periods, and providers
sr_RS: Приказује сврхе колачића, периоде задржавања и добављаче

en: Simple Integration
sr_RS: Једноставна интеграција

en: Simplified
sr_RS: Поједностављено

en: Simplified (combine the three purposes)
sr_RS: Поједностављено (обједини три сврхе)

en: Site data consent
sr_RS: Сагласност за податке сајта

en: Site data consent only —
sr_RS: Само сагласност за податке сајта —

en: Soft Pastel
sr_RS: Мека пастелна

en: South Africa (POPIA)
sr_RS: Јужна Африка (POPIA)

en: South Korea (PIPA)
sr_RS: Јужна Кореја (PIPA)

en: Start New Scan
sr_RS: Започни ново скенирање

en: Start Scan
sr_RS: Започни скенирање

en: Start your first scan by entering a URL above
sr_RS: Започните своје прво скенирање тако што ћете унети УРЛ изнад

en: State
sr_RS: Држава

en: Status
sr_RS: Статус

en: Step 1: Copy the Script Tag
sr_RS: Корак 1: Копирајте ознаку скрипте

en: Step 2: Add to Your Website's HTML
sr_RS: Корак 2: Додајте у ХТМЛ своје веб локације

en: Step 3: Link from Your Privacy Policy
sr_RS: Корак 3: Линк из ваше политике приватности

en: Step 4: Automatic Updates
sr_RS: Корак 4: Аутоматска ажурирања

en: Storage Type
sr_RS: Тип складишта

en: Subscribe
sr_RS: Претплатите се

en: Subscribed
sr_RS: Претплаћени сте

en: Subscription
sr_RS: Претплата

en: Subscription period
sr_RS: Период претплате

en: Subscriptions
sr_RS: Претплате

en: Sunset
sr_RS: Залазак сунца

en: Switzerland (FADP)
sr_RS: Швајцарска (FADP)

en: TCF EU v2 + GPP TCF-CA (Section 5)
sr_RS: TCF EU v2 + GPP TCF-CA (одељак 5)

en: TCF EU v2 + GPP US sections
sr_RS: TCF EU v2 + GPP одељци за САД

en: Targeted advertising
sr_RS: Циљано оглашавање

en: Technical Details
sr_RS: Тецхницал Детаилс

en: Thailand (PDPA)
sr_RS: Тајланд (PDPA)

en: That endpoint is not available.
sr_RS: Та крајња тачка није доступна.

en: That file is not valid JSON.
sr_RS: Та датотека није исправан JSON.

en: The consent message asking to store data in the browser will be shown to visitors from the selected regions.
sr_RS: Порука о сагласности која тражи чување података у прегледачу приказиваће се посетиоцима из изабраних региона.

en: The consent message containing IAB TCF vendors and purposes will be shown to visitors from the selected regions.<br>Recommended if your website displays ads.
sr_RS: Порука о сагласности која садржи ИАБ ТЦФ добављаче и сврхе биће приказана посетиоцима из изабраних региона.<бр>Препоручује се ако ваш веб-сајт приказује огласе.

en: The preview cannot be displayed due to browser security restrictions, but your script is ready and will work perfectly on your website.
sr_RS: Преглед не може да се прикаже због безбедносних ограничења прегледача, али ваша скрипта је спремна и радиће беспрекорно на вашем сајту.

en: The script automatically updates when you modify your cookie configuration in this manager. No need to manually update your website - it stays current automatically!
sr_RS: Скрипта се аутоматски ажурира када измените конфигурацију колачића у овом менаџеру. Нема потребе да ручно ажурирате своју веб локацију - она аутоматски остаје актуелна!

en: The script will work perfectly when implemented on your website. This preview limitation doesn't affect the actual functionality.
sr_RS: Скрипта ће савршено функционисати када се примени на вашој веб локацији. Ово ограничење прегледа не утиче на стварну функционалност.

en: The wait for update setting defines how long Google Consent Mode should wait (in milliseconds) before updating the consent state. It helps ensure that consent choices are processed before tracking begins.
sr_RS: Подешавање чекања на ажурирање дефинише колико дуго Гоогле режим сагласности треба да чека (у милисекундама) пре ажурирања стања сагласности. Помаже да се осигура да се избори о сагласности обрађују пре него што праћење почне.

en: There are no cookies to export.
sr_RS: Нема колачића за извоз.

en: Third-party integrations and plugins
sr_RS: Интеграције и додаци трећих страна

en: This action cannot be reversed.
sr_RS: Ова радња се не може поништити.

en: This is a browser security feature and doesn't affect the actual functionality.
sr_RS: Ово је безбедносна функција прегледача и не утиче на стварно функционисање.

en: This is exactly what your website visitors will see when they visit your cookie declaration page. The script automatically organizes your cookies by category (Essential, Analytics, Marketing, etc.) and displays all the required information for legal compliance.
sr_RS: То је управо оно што ће посетиоци ваше веб странице видети када посете вашу страницу са декларацијом о колачићима. Скрипта аутоматски организује ваше колачиће по категоријама (Ессентиал, Аналитицс, Маркетинг, итд.) и приказује све потребне информације за законску усклађеност.

en: This preview shows exactly how the cookie declaration will appear on your website when visitors access it. The tables below contain your current cookie configuration and will update automatically when you modify your cookies in this manager.
sr_RS: Овај преглед показује тачно како ће се декларација о колачићима појавити на вашој веб локацији када јој посетиоци приступе. Табеле у наставку садрже вашу тренутну конфигурацију колачића и аутоматски ће се ажурирати када измените своје колачиће у овом менаџеру.

en: This script generates tables based on your current cookie configuration.
sr_RS: Ова скрипта генерише табеле на основу ваше тренутне конфигурације колачића.

en: This script is hosted securely and will automatically display your current cookie configuration. It updates automatically when you modify cookies in this manager.
sr_RS: Ова скрипта је безбедно хостована и аутоматски ће приказати вашу тренутну конфигурацију колачића. Аутоматски се ажурира када измените колачиће у овом менаџеру.

en: This setting allows you to show the IAB Transparency and Consent Framework message beyond GDPR-regulated countries, helping you maintain compliance and maximize ad revenue in other key markets.
sr_RS: Ово подешавање вам омогућава да прикажете поруку ИАБ оквира за транспарентност и сагласност изван земаља које су регулисане ГДПР-ом, помажући вам да одржите усклађеност и максимизирате приход од огласа на другим кључним тржиштима.

en: This site is not connected to FlexyConsent yet.
sr_RS: Овај сајт још није повезан са FlexyConsent.

en: Tip:
sr_RS: Савет:

en: Top
sr_RS: Горе

en: Total pageviews
sr_RS: Укупан број приказа странице

en: Total visitors
sr_RS: Укупно посетилаца

en: Tracking Pixel
sr_RS: Пиксел за праћење

en: Type
sr_RS: Тип

en: Type is required
sr_RS: Врста је обавезна

en: Typical scan time: 1-3 hours.
sr_RS: Типично време скенирања: 1-3 сата.

en: Türkiye (KVKK)
sr_RS: Турска (KVKK)

en: URL
sr_RS: УРЛ

en: Unable to load the script in preview mode due to CORS restrictions.
sr_RS: Није могуће учитати скрипту у режиму прегледа због ЦОРС ограничења.

en: United States
sr_RS: Сједињене Државе

en: United States (CCPA / US National)
sr_RS: Сједињене Државе (CCPA / национални ниво)

en: United States (GPP opt-outs)
sr_RS: Сједињене Државе (GPP одбијања)

en: United States (National)
sr_RS: Сједињене Државе (национални ниво)

en: United States (TCF + GPP)
sr_RS: Сједињене Државе (TCF + GPP)

en: United States Section Preferences
sr_RS: Поставке одељака за Сједињене Државе

en: Unlimited Pageviews/Month<br>Geo-Targeting<br>43 Languages Supported<br>E-mail & Chat Support<br>TCF 2.3 Support<br>Cookie Scanner<br>Auto Blocker<br>Google Consent Mode V2<br>API support
sr_RS: Неограничен број приказа страница/месец<бр>Географско циљање<бр>43 подржана језика<бр>Подршка за е-пошту и ћаскање<бр>Подршка за ТЦФ 2.2<бр>Скенер колачића<бр>Аутоматски блокатор<бр>Режим Гоогле сагласности В2<бр >Подршка за АПИ

en: Update Email
sr_RS: Ажурирајте е-пошту

en: Update Email Validate Key
sr_RS: Ажурирајте кључ за потврду е-поште

en: Update User Settings
sr_RS: Ажурирајте корисничка подешавања

en: Update user info
sr_RS: Ажурирајте податке о кориснику

en: Updates automatically as you modify your cookie configuration
sr_RS: Ажурира се аутоматски док мењате конфигурацију колачића

en: Use system font family
sr_RS: Користите породицу системских фонтова

en: User Info
sr_RS: Информације о кориснику

en: User Information
sr_RS: Информације о кориснику

en: User Settings
sr_RS: Подешавања корисника

en: User-Friendly
sr_RS: Усер-Фриендли

en: Utah
sr_RS: Јута

en: VAT Number
sr_RS: ПДВ број

en: Value
sr_RS: Вредност

en: Vendor
sr_RS: Вендор

en: Vendor Information
sr_RS: Информације о добављачу

en: View IP Addresses
sr_RS: Погледајте ИП адресе

en: View Information
sr_RS: Прикажи информације

en: View Policy
sr_RS: Виев Полици

en: View Status
sr_RS: Прикажи статус

en: Virginia
sr_RS: Вирџинија

en: Visitor selection
sr_RS: Избор посетилаца

en: Visits with consent
sr_RS: Посете уз сагласност

en: Visits with no preference
sr_RS: Посете без преференција

en: Visits without consent
sr_RS: Посете без сагласности

en: Wait for update
sr_RS: Сачекајте ажурирање

en: Warm Beige
sr_RS: Топла беж

en: Warning: This is an advanced feature designed for users familiar with CSS. If you are not experienced with CSS, please leave this field empty.
sr_RS: Упозорење: Ово је напредна функција дизајнирана за кориснике који су упознати са ЦСС-ом. Ако немате искуства са ЦСС-ом, оставите ово поље празно.

en: Website
sr_RS: Сајт

en: Website Settings
sr_RS: Подешавања веб локације

en: Websites
sr_RS: Сајтови

en: Welcome to Flexy Consent
sr_RS: Добродошли у Флеки Цонсент

en: What Our Scanner Detects:
sr_RS: Шта наш скенер открива:

en: When enabled, cookie categories that have no declared vendors or cookies are hidden from the preferences modal.
sr_RS: Када је укључено, категорије колачића без наведених добављача или колачића сакривају се у прозору поставки.

en: When enabled, users can continue interacting with the page even while the consent message is displayed, instead of blocking the background until a choice is made. For full IAB compliance, this option should remain disabled.
sr_RS: Када је укључено, корисници могу да настави да користе страницу док је приказана порука о сагласности, уместо да позадина буде блокирана до избора. За потпуну усклађеност са IAB ову опцију треба оставити искљученом.

en: When implemented on your website, this script will automatically display your cookie declaration tables.
sr_RS: Када се имплементира на вашу веб локацију, ова скрипта ће аутоматски приказати ваше табеле декларације колачића.

en: When off, visitors only see "Accept all" and "Preferences" on the initial consent banner. They can still reject everything from the preferences screen.
sr_RS: Када је искључено, посетиоци на почетном банеру сагласности виде само „Прихвати све“ и „Поставке“. И даље могу да одбију све на екрану поставки.

en: Why Do You Need This?
sr_RS: Зашто вам је ово потребно?

en: You are not allowed to do that.
sr_RS: Немате дозволу да то урадите.

en: You can copy the code below and use it in the footer of your page (Optional)
sr_RS: Можете копирати доњи код и користити га у подножју странице (опционо)

en: You can only assign one website to one subscription!
sr_RS: Можете доделити само једну веб локацију једној претплати!

en: You cannot close your account because you have a paid subscription and its current period will end on [endDate].<br>You can edit from [URL]
sr_RS: Не можете да затворите свој налог јер имате плаћену претплату и њен тренутни период се завршава [ендДате].<бр>Можете да мењате са [УРЛ]

en: You cannot close your account because you have a project belonging to another service: [serviceNames].<br> You can edit from [URL]
sr_RS: Не можете да затворите свој налог јер имате пројекат који припада другој услузи: [сервицеНамес].<бр> Можете да уређујете са [УРЛ]

en: You cannot close your account because you have another project: [projectNames].<br>You can edit from [URL]
sr_RS: Не можете да затворите свој налог јер имате други пројекат: [пројецтНамес].<бр>Можете да мењате са [УРЛ]

en: You have a free subscription.
sr_RS: Имате бесплатну претплату.

en: You have a paid subscription and plan for next period.
sr_RS: Имате плаћену претплату и план за наредни период.

en: You must use valid CSS units (px, rem, em, %, smaller, larger).
sr_RS: Морате да користите исправне CSS јединице (px, rem, em, %, smaller, larger).

en: You should enter the Script URL pattern as:
sr_RS: Требало би да унесете образац УРЛ адресе скрипте као:

en: Your Generated Script
sr_RS: Ваша генерисана скрипта

en: Your Script
sr_RS: Ваша скрипта

en: Your Script Code:
sr_RS: Код ваше скрипте:

en: Your cookie declaration script is ready to use.
sr_RS: Ваша скрипта за декларацију колачића је спремна за употребу.

en: Your email address is wrong.
sr_RS: Ваша е-маил адреса је погрешна.

en: Your subscription will be cancelled at the end of the period.
sr_RS: Ваша претплата ће бити отказана на крају периода.

en: Your subscription will be renewed at the end of the period.
sr_RS: Ваша претплата ће бити обновљена на крају периода.

en: Your website [domain] has reached the monthly page view limit on the [planName] plan. To ensure uninterrupted service and accurate consent tracking, we recommend upgrading your plan.
sr_RS: Ваш веб-сајт [domain] је достигао месечно ограничење приказа странице на плану [planName]. Да бисте обезбедили непрекидну услугу и тачно праћење сагласности, препоручујемо да надоградите свој план.

en: Your website visitors will see a clean, organized tables showing exactly what cookies your site uses and why - building trust and meeting legal requirements.
sr_RS: Посетиоци ваше веб локације ће видети чисте, организоване табеле које показују тачно које колачиће ваша веб локација користи и зашто – изградња поверења и испуњавање законских услова.

en: [Number]% off
sr_RS: [Number]% попуста

en: [count] cookie(s) ready to import. [skipped] entr(y/ies) skipped.
sr_RS: [count] колачића спремно за увоз. Прескочено уноса: [skipped].

en: [count] log entr(y/ies)
sr_RS: [count] унос(а) дневника

en: cookie
sr_RS: колачић

en: e.g. 16px, 1rem, 1em
sr_RS: нпр. 16px, 1rem, 1em

en: e.g., Analytics Cookie (optional - defaults to name)
sr_RS: нпр. колачић Аналитике (опционално - подразумевано је име)

en: https://www.google-analytics.com/analytics.js
sr_RS: хттпс://ввв.гоогле-аналитицс.цом/аналитицс.јс

en: legally required
sr_RS: законски обавезно
