Flexy Consent 1.5.0 - en to sl_SI translation catalogue (477 entries)

en: 100,000 Pageviews/Month<br>Geo-Targeting<br>43 Languages Supported<br>E-mail &amp; Chat Support<br>TCF 2.3 Support<br>Cookie Scanner<br>Auto Blocker<br>Google Consent Mode V2<br>API support
sl_SI: 100.000 ogledov strani/mesec<br>Geografsko ciljanje<br>43 podprtih jezikov<br>E-pošta &amp; Podpora za klepet<br>Podpora za TCF 2.3<br>Skener piškotkov<br>Samodejno blokiranje<br>Google Consent Mode V2<br>Podpora za API

en: 5,000 Pageviews/Month<br>Geo-Targeting<br>Single Language<br>E-mail Support<br>TCF 2.3 Support<br><del>Cookie Scanner</del><br><del>Auto Blocker</del><br><del>Google Consent Mode V2</del><br><del>API support</del>
sl_SI: 5.000 ogledov strani/mesec<br>Geografsko ciljanje<br>En jezik<br>E-poštna podpora<br>TCF 2.3 Podpora<br><del>Cookie Scanner</del><br><del>Auto Blocker</ del><br><del>Googlov način soglasja V2</del><br><del>Podpora za API</del>

en: <strong>Please fix the following errors:</strong><ul>
sl_SI: <strong>Popravite te napake:</strong><ul>

en: A record of the consent choices visitors made on your website. Click a column heading to sort.
sl_SI: Evidenca odločitev o privolitvi, ki so jih obiskovalci sprejeli na vašem spletnem mestu. Za razvrščanje kliknite glavo stolpca.

en: API Key
sl_SI: API ključ

en: Accepted
sl_SI: Sprejeto

en: Account Type
sl_SI: Vrsta računa

en: Actions
sl_SI: Dejanja

en: Ad personalization signals allow Google to use collected data to personalize ads. Disable this to stop personalized ads.
sl_SI: Signali za prilagajanje oglasov omogočajo Googlu uporabo zbranih podatkov za prilagajanje oglasov. Onemogočite to, da ustavite prilagojene oglase.

en: Add Cookie
sl_SI: Dodaj piškotek

en: Add a link to your cookie declaration page from your privacy policy, cookie policy, or website footer:
sl_SI: Dodajte povezavo do svoje strani z izjavo o piškotkih iz vašega pravilnika o zasebnosti, pravilnika o piškotkih ali noge spletnega mesta:

en: Add website
sl_SI: Dodaj spletno mesto

en: Additional Settings
sl_SI: Dodatne nastavitve

en: Address
sl_SI: Naslov

en: Address Line 1
sl_SI: 1. vrstica naslova

en: Address Line 2
sl_SI: 2. vrstica naslova

en: Ads Data Redaction redacts sensitive information related to ads, enhancing user privacy.
sl_SI: Redakcija podatkov o oglasih popravi občutljive podatke, povezane z oglasi, in tako izboljša zasebnost uporabnikov.

en: Africa, Middle East & Türkiye
sl_SI: Afrika, Bližnji vzhod in Turčija

en: All Types
sl_SI: Vse vrste

en: All user and website information will be lost and cannot be recovered.
sl_SI: Vsi podatki o uporabnikih in spletnih mestih bodo izgubljeni in jih ni mogoče obnoviti.

en: Allow Ad Personalization Signals
sl_SI: Dovoli signale za prilagajanje oglasov

en: Allow Google Signals
sl_SI: Dovoli Google Signals

en: Allow page interaction
sl_SI: Dovoli interakcijo s stranjo

en: Also you can add code similar to the one below to your page (Optional)
sl_SI: Na svojo stran lahko dodate tudi kodo, podobno spodnji (izbirno)

en: Americas
sl_SI: Amerika

en: Analytics
sl_SI: analitika

en: Analytics and performance tracking
sl_SI: Analitika in sledenje uspešnosti

en: Annual
sl_SI: Letna

en: Apply US National settings to all states
sl_SI: Uporabi nacionalne nastavitve ZDA za vse zvezne države

en: Are you sure you want to cancel your subscription?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite preklicati naročnino?

en: Are you sure you want to delete this cookie?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati ta piškotek?

en: Asia-Pacific
sl_SI: Azija in Pacifik

en: Ask visitors from the selected regions for consent before storing cookies or other data in their browser. Google Consent Mode is enabled automatically whenever at least one region is selected.
sl_SI: Obiskovalce iz izbranih regij prosite za privolitev, preden se v njihov brskalnik shranijo piškotki ali drugi podatki. Googlov način privolitve se samodejno vklopi, takoj ko je izbrana vsaj ena regija.

en: Associated Script
sl_SI: Povezana skripta

en: Australia (Privacy Act)
sl_SI: Avstralija (Privacy Act)

en: Authentication failed!
sl_SI: Preverjanje ni uspelo!

en: Auto (use browser default)
sl_SI: Samodejno (uporabi privzeto nastavitev brskalnika)

en: Auto-updates when you modify cookies
sl_SI: Samodejno se posodobi, ko spremenite piškotke

en: Auto-updates with changes
sl_SI: Samodejne posodobitve s spremembami

en: Automatic Cookie Detection
sl_SI: Samodejno zaznavanje piškotkov

en: Automatically organized cookie tables by category
sl_SI: Tabele piškotkov, samodejno urejene po kategorijah

en: Autumn
sl_SI: Jesen

en: Available languages
sl_SI: Razpoložljivi jeziki

en: Avoid using your own website's URL as the Script URL, as it may disrupt your website's functionality.
sl_SI: Izogibajte se uporabi URL-ja svojega spletnega mesta kot URL-ja skripta, saj lahko moti delovanje vašega spletnega mesta.

en: Banner position
sl_SI: Položaj pasice

en: Banner theme
sl_SI: Tema pasice

en: Basic Information
sl_SI: Osnovne informacije

en: Blocking TCF modal plus GPP opt-outs.
sl_SI: Blokirno okno TCF in zavrnitve GPP.

en: Blocking modal, explicit consent required.
sl_SI: Blokirno okno, potrebna je izrecna privolitev.

en: Blocking modal.
sl_SI: Blokirno okno.

en: Bottom
sl_SI: Spodaj

en: Bottom left
sl_SI: Spodaj levo

en: Bottom right
sl_SI: Spodaj desno

en: Brazil (LGPD)
sl_SI: Brazilija (LGPD)

en: Browser storage consents
sl_SI: Privolitve za shranjevanje v brskalniku

en: Business Account
sl_SI: Poslovni račun

en: Buy
sl_SI: Nakup

en: Buy a new plan
sl_SI: Kupite nov načrt

en: CCPA transparency requirements
sl_SI: Zahteve glede preglednosti CCPA

en: California
sl_SI: Kalifornija

en: Can be linked from your privacy policy or cookie policy
sl_SI: Lahko je povezava iz vaše politike zasebnosti ali politike piškotkov

en: Canada
sl_SI: Kanada

en: Canada (Quebec Law 25)
sl_SI: Kanada (quebeški zakon 25)

en: Canada — TCF + GPP TCF-CA
sl_SI: Kanada — TCF + GPP TCF-CA

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: Cancel Subscription
sl_SI: Prekliči naročnino

en: Cancel current plan and subscribe to [PlanName] plan
sl_SI: Prekličite trenutni načrt in se naročite na paket [PlanName].

en: Cancelling...
sl_SI: Preklic...

en: Center
sl_SI: Sredina

en: Change display language using client location and browser language
sl_SI: Spremenite jezik prikaza z lokacijo odjemalca in jezikom brskalnika

en: Change email address
sl_SI: Spremenite e-poštni naslov

en: Change your email address
sl_SI: Spremenite svoj e-poštni naslov

en: Check your email box
sl_SI: Preverite svoj e-poštni predal

en: Choose a payment method
sl_SI: Izberite način plačila

en: Christmas
sl_SI: Božič

en: City
sl_SI: Mesto

en: Click "Add Cookie" to create your first cookie entry
sl_SI: Kliknite »Dodaj piškotek«, da ustvarite svoj prvi vnos piškotka

en: Client ID
sl_SI: ID odjemalca

en: Close
sl_SI: Zapri

en: Close Preview
sl_SI: Zapri predogled

en: Close my account
sl_SI: Zapri moj račun

en: Colorado
sl_SI: Kolorado

en: Company
sl_SI: Podjetje

en: Company Name
sl_SI: Ime podjetja

en: Completed
sl_SI: Dokončano

en: Configure Scan
sl_SI: Konfigurirajte skeniranje

en: Consent &amp; Privacy
sl_SI: Privolitev &amp; zasebnost

en: Consent Logs
sl_SI: Dnevniki privolitev

en: Consent State
sl_SI: Stanje privolitve

en: Consent banner buttons
sl_SI: Gumbi pasice za privolitev

en: Consent not required
sl_SI: Soglasje ni potrebno

en: Consent requested
sl_SI: Zahtevano soglasje

en: Contact Us
sl_SI: Kontaktiraj nas

en: Continue
sl_SI: Nadaljuj

en: Control whether Google Analytics automatically sends page view events or visitor will select them.
sl_SI: Nadzirajte, ali Google Analytics samodejno pošilja dogodke ogledov strani ali jih bo obiskovalec izbral.

en: Cookie Declaration Script
sl_SI: Skript za razglasitev piškotkov

en: Cookie Details:
sl_SI: Podrobnosti o piškotkih:

en: Cookie List
sl_SI: Seznam piškotkov

en: Cookie Manager
sl_SI: Upravitelj piškotkov

en: Cookie Name
sl_SI: Ime piškotka

en: Cookie Names
sl_SI: Imena piškotkov

en: Cookie Policy URL
sl_SI: URL pravilnika o piškotkih

en: Cookie Scanner
sl_SI: Skener piškotkov

en: Cookie Scanner IP Addresses
sl_SI: IP-naslovi skenerja piškotkov

en: Cookie added successfully!
sl_SI: Piškotek uspešno dodan!

en: Cookie categories only, no IAB TCF/GPP.
sl_SI: Samo kategorije piškotkov, brez IAB TCF/GPP.

en: Cookie deleted successfully!
sl_SI: Piškotek uspešno izbrisan!

en: Cookie law disclosure obligations
sl_SI: Obveznosti razkritja zakonodaje o piškotkih

en: Cookie name is required
sl_SI: Zahtevano je ime piškotka

en: Cookie updated successfully!
sl_SI: Piškotek je bil uspešno posodobljen!

en: Cookies Found
sl_SI: Najdeni piškotki

en: Copied!
sl_SI: Kopirano!

en: Copy Script
sl_SI: Kopiraj skript

en: Copy Script Tag
sl_SI: Kopiraj oznako skripta

en: Copy and paste new API key here from [email]
sl_SI: Kopirajte in prilepite nov ključ API sem iz [email]

en: Copy the script tag from the "Script Code" tab. This is a simple one-line HTML tag that you'll add to your website.
sl_SI: Kopirajte oznako skripta iz zavihka "Koda skripta". To je preprosta enovrstična oznaka HTML, ki jo boste dodali na svoje spletno mesto.

en: Copy to Clipboard
sl_SI: Kopiraj v odložišče

en: Could not extract script URL
sl_SI: URL-ja skripta ni bilo mogoče ekstrahirati

en: Could not load consent logs. Please try again.
sl_SI: Dnevnikov privolitev ni bilo mogoče naložiti. Poskusite znova.

en: Could not reach FlexyConsent. Please try again.
sl_SI: Povezava s FlexyConsent ni uspela. Poskusite znova.

en: Country
sl_SI: Država

en: Created
sl_SI: Ustvarjeno

en: Current Plan
sl_SI: Trenutni načrt

en: Custom
sl_SI: Po meri

en: Custom CSS
sl_SI: CSS po meri

en: Custom icon
sl_SI: Ikona po meri

en: Custom logo
sl_SI: Logotip po meri

en: Dark
sl_SI: Temna

en: Dashboard
sl_SI: Nadzorna plošča

en: Date
sl_SI: Datum

en: Debit or Credit Card
sl_SI: Debetna ali kreditna kartica

en: Default
sl_SI: Privzeto

en: Default consent management language for website visitors
sl_SI: Privzeti jezik upravljanja soglasja za obiskovalce spletnega mesta

en: Delete Account
sl_SI: Izbriši račun

en: Delete account
sl_SI: Izbriši račun

en: Description
sl_SI: Opis

en: Description and Purpose
sl_SI: Opis in namen

en: Description will be saved for the selected language
sl_SI: Opis bo shranjen za izbrani jezik

en: Detailed
sl_SI: Podrobno

en: Detailed (with sub-purposes)
sl_SI: Podrobno (s podnameni)

en: Disabled (Consent window will not be displayed on your website)
sl_SI: Onemogočeno (okno za soglasje ne bo prikazano na vašem spletnem mestu)

en: Display
sl_SI: Prikaži

en: Display Name
sl_SI: Prikazno ime

en: Display privacy button
sl_SI: Prikaz gumba za zasebnost

en: Displaying the sale, sharing or use of personal data
sl_SI: Prikaz prodaje, deljenja ali uporabe osebnih podatkov

en: Do not display
sl_SI: Ne prikaži

en: Domain
sl_SI: Domena

en: Don't let consent management intimidate you. Protect your users' privacy with the most affordable CMP without compromising security. Continue now to become compliant or view pricing to pick a plan suitable for you.
sl_SI: Ne dovolite, da vas upravljanje privolitve prestraši. Zaščitite zasebnost svojih uporabnikov z najbolj dostopnim CMP brez ogrožanja varnosti. Nadaljujte zdaj, da postanete skladni, ali si oglejte cene in izberite paket, ki je primeren za vas.

en: Downgrade to free package
sl_SI: Nadgradite na brezplačen paket

en: Download Page URL
sl_SI: URL strani za prenos

en: Edit Cookie
sl_SI: Uredi piškotek

en: Elegant
sl_SI: Elegantna

en: Email
sl_SI: E-naslov

en: Enable Ads Data Redaction
sl_SI: Omogoči urejanje podatkov oglasov

en: Enable Consent Management
sl_SI: Omogoči upravljanje soglasja

en: Enable Restricted Data Processing
sl_SI: Omogoči omejeno obdelavo podatkov

en: Enable URL Passthrough
sl_SI: Omogoči prehod URL-ja

en: Enable URL passthrough to allow Google Analytics to track URL parameters across pages during navigation.
sl_SI: Omogočite prehod URL-jev, da storitvi Google Analytics omogočite sledenje parametrom URL-jev na straneh med navigacijo.

en: Enable United States regulations (GPP)
sl_SI: Vklopi predpise Združenih držav (GPP)

en: Enable auto blocker
sl_SI: Omogoči samodejno blokiranje

en: Enable customization
sl_SI: Omogoči prilagajanje

en: Enabled
sl_SI: Omogočeno

en: Enter CSS code
sl_SI: Vnesite kodo CSS

en: Enter a URL
sl_SI: Vnesite URL

en: Enter the URL of the page you want to scan for cookies
sl_SI: Vnesite URL strani, na kateri želite pregledati piškotke

en: Enter the URL of the page you want to scan for cookies. Our scanner will analyze the page and detect all cookies being used.
sl_SI: Vnesite URL strani, na kateri želite pregledati piškotke. Naš skener bo analiziral stran in zaznal vse uporabljene piškotke.

en: Error
sl_SI: Napaka

en: Essential
sl_SI: Bistvenega pomena

en: Essential and functional cookies
sl_SI: Bistveni in funkcionalni piškotki

en: Europe / EEA & Switzerland
sl_SI: Evropa / EGP in Švica

en: European Union / European Economic Area / United Kingdom
sl_SI: Evropska unija / Evropski gospodarski prostor / Združeno kraljestvo

en: Examples: Session, 30 days, 1 year, 2 years, etc.
sl_SI: Primeri: seja, 30 dni, 1 leto, 2 leti itd.

en: Expected a JSON array of cookies, or an object with a "resources" array.
sl_SI: Pričakovano je bilo polje JSON s piškotki ali predmet s poljem "resources".

en: Export
sl_SI: Izvozi

en: Export CSV
sl_SI: Izvozi CSV

en: Failed to load script
sl_SI: Skripta ni bilo mogoče naložiti

en: Features
sl_SI: Lastnosti

en: Firewall Setup Required:
sl_SI: Zahtevana nastavitev požarnega zidu:

en: FlexyConsent only works on the domains listed here. Enter root domains without "www" or "https://". The cookie and privacy policy links are set per domain and are shown to visitors of that domain.
sl_SI: FlexyConsent deluje samo na domenah, navedenih tukaj. Vnesite korenske domene brez "www" ali "https://". Povezave do pravilnika o piškotkih in pravilnika o zasebnosti se nastavijo za vsako domeno posebej in se prikažejo obiskovalcem te domene.

en: FlexyConsent returned an error.
sl_SI: FlexyConsent je vrnil napako.

en: FlexyConsent returned an unreadable response.
sl_SI: FlexyConsent je vrnil neberljiv odgovor.

en: FlexyConsent statistics for [start] to [end]
sl_SI: Statistika FlexyConsent za obdobje [start] – [end]

en: Font family
sl_SI: Družina pisav

en: Font size
sl_SI: Velikost pisave

en: For best results, scan your homepage or a page that loads all your tracking scripts and cookies.
sl_SI: Za najboljše rezultate skenirajte svojo domačo stran ali stran, ki naloži vse vaše sledilne skripte in piškotke.

en: For example, if the third-party script that sets this cookie is:
sl_SI: Na primer, če je skript tretje osebe, ki nastavi ta piškotek:

en: Full Name
sl_SI: Polno ime

en: GDPR Article 13 compliance
sl_SI: Skladnost s členom 13 GDPR

en: GDPR and CCPA compliant formatting
sl_SI: Oblikovanje v skladu z GDPR in CCPA

en: GPP US state opt-outs
sl_SI: Zavrnitve GPP po zveznih državah ZDA

en: General
sl_SI: Splošno

en: Generate Script for Your Website
sl_SI: Ustvari skript za vaše spletno mesto

en: Generate a script tag that displays your cookie declaration tables on your website. This helps you comply with GDPR, CCPA, and other privacy regulations by providing transparent information about all cookies used on your site.
sl_SI: Ustvarite skriptno oznako, ki na vašem spletnem mestu prikaže tabele izjave o piškotkih. To vam pomaga pri skladnosti z GDPR, CCPA in drugimi predpisi o zasebnosti, saj zagotavlja pregledne informacije o vseh piškotkih, ki se uporabljajo na vašem spletnem mestu.

en: Geo Preview
sl_SI: Predogled po regiji

en: Google Signals includes cross-device reporting, remarketing, and other data collection for signed-in users.
sl_SI: Google Signals vključuje poročanje med napravami, ponovno trženje in drugo zbiranje podatkov za prijavljene uporabnike.

en: Group
sl_SI: Skupina

en: HTML Script Tag
sl_SI: Oznaka skripta HTML

en: HTTP Cookie
sl_SI: Piškotek HTTP

en: Helps you comply with transparency requirements
sl_SI: Pomaga vam pri izpolnjevanju zahtev glede preglednosti

en: Hide empty cookie categories
sl_SI: Skrij prazne kategorije piškotkov

en: High Contrast
sl_SI: Visok kontrast

en: How to Add Cookie Declaration to Your Website
sl_SI: Kako dodati izjavo o piškotkih na vaše spletno mesto

en: How to Add to Your Website
sl_SI: Kako dodati na svoje spletno mesto

en: IAB TCF (Advertising)
sl_SI: IAB TCF (oglaševanje)

en: IP Addresses
sl_SI: IP naslovi

en: ISO 27001 documentation standards
sl_SI: Dokumentacijski standardi ISO 27001

en: If empty, will default to the cookie name
sl_SI: Če je prazno, bo privzeto ime piškotka

en: If no script url provided, the cookie shouldn't be marked as essential.
sl_SI: Če URL skripta ni naveden, piškotek ne bi smel biti označen kot bistven.

en: If you cancel your subscription, the subscription will continue until the end of the term but will not be renewed.
sl_SI: Če prekličete naročnino, se naročnina nadaljuje do konca obdobja, vendar ne bo podaljšana.

en: If your website does not show ads, you do not need advertising (IAB TCF) consent — unselect all regions below to disable this section.
sl_SI: Če vaše spletno mesto ne prikazuje oglasov, privolitve za oglaševanje (IAB TCF) ne potrebujete — počistite izbor vseh spodnjih regij, da izklopite ta razdelek.

en: Import
sl_SI: Uvozi

en: Import complete: [added] added, [replaced] replaced.
sl_SI: Uvoz končan: dodanih [added], zamenjanih [replaced].

en: Important
sl_SI: pomembno

en: Important:
sl_SI: Pomembno:

en: India (DPDP Act)
sl_SI: Indija (DPDP Act)

en: Invoice Info
sl_SI: Informacije o računu

en: Japan (APPI)
sl_SI: Japonska (APPI)

en: Just copy this single script tag and paste it into your website's HTML head section. This will automatically generate the cookie declaration tables on your page.
sl_SI: Samo kopirajte to posamezno skriptno oznako in jo prilepite v razdelek HTML glave vašega spletnega mesta. To bo samodejno ustvarilo tabele z izjavami o piškotkih na vaši strani.

en: LGPD + publisher-enabled global TCF
sl_SI: LGPD + globalni TCF, ki ga je omogočil založnik

en: Language
sl_SI: Jezik

en: Lavender
sl_SI: Sivka

en: Layout Properties
sl_SI: Lastnosti postavitve

en: Left
sl_SI: Levo

en: Legal Compliance Benefits
sl_SI: Prednosti skladnosti s pravnimi predpisi

en: Legal compliance regulations like GDPR, CCPA, and other privacy laws require websites to provide transparent information about all cookies they use. This script generates a professional cookie declaration tables that:
sl_SI: Predpisi o skladnosti s pravnimi predpisi, kot so GDPR, CCPA in drugi zakoni o zasebnosti, od spletnih mest zahtevajo pregledne informacije o vseh piškotkih, ki jih uporabljajo. Ta skript ustvari tabele profesionalnih deklaracij piškotkov, ki:

en: Lists all cookies used on your website in organized tables
sl_SI: Navede vse piškotke, ki se uporabljajo na vašem spletnem mestu, v organiziranih tabelah

en: Live Preview - Exactly How It Will Look on Your Website
sl_SI: Predogled v živo - točno kako bo videti na vašem spletnem mestu

en: Loading cookie declaration preview...
sl_SI: Nalaganje predogleda izjave o piškotkih ...

en: Loading domains...
sl_SI: Nalaganje domen ...

en: Loading languages...
sl_SI: Nalaganje jezikov ...

en: Loading preview...
sl_SI: Nalaganje predogleda ...

en: Loading scan status...
sl_SI: Nalaganje stanja skeniranja ...

en: Loading script...
sl_SI: Nalaganje skripta ...

en: Loading...
sl_SI: Nalaganje...

en: Local Storage
sl_SI: Lokalna shramba

en: Make sure our scanner IP addresses are whitelisted in your firewall
sl_SI: Prepričajte se, da so naslovi IP našega optičnega bralnika na seznamu dovoljenih v vašem požarnem zidu

en: Manage Privacy Settings
sl_SI: Upravljanje nastavitev zasebnosti

en: Marketing
sl_SI: Trženje

en: Marketing and advertising cookies
sl_SI: Marketinški in oglaševalski piškotki

en: Metric
sl_SI: Kazalnik

en: Minimal
sl_SI: Minimalna

en: Mobile responsive design
sl_SI: Mobilno odziven dizajn

en: Mobile-responsive design
sl_SI: Oblikovanje, prilagojeno mobilnim napravam

en: Modern
sl_SI: Sodobna

en: Monthly
sl_SI: Mesečno

en: Name
sl_SI: Ime

en: Name On Invoice
sl_SI: Ime na računu

en: New email address
sl_SI: Nov e-poštni naslov

en: New visitors
sl_SI: Nov obiskovalec

en: Next
sl_SI: Naprej

en: No consent logs yet for this website.
sl_SI: Za to spletno mesto še ni dnevnikov privolitev.

en: No consent popup —
sl_SI: Brez okna za privolitev —

en: No consent required
sl_SI: Privolitev ni potrebna

en: No cookies found
sl_SI: Ni piškotkov

en: No domain selected
sl_SI: Izbrana ni nobena domena

en: No popup shown; only the privacy button, if enabled.
sl_SI: Okno se ne prikaže; samo gumb za zasebnost, če je vklopljen.

en: No projects available
sl_SI: Na voljo ni noben projekt

en: No scans found for this domain
sl_SI: Za to domeno ni bilo mogoče najti nobenega pregleda

en: No script to copy
sl_SI: Ni skripta za kopiranje

en: No settings to update.
sl_SI: Ni nastavitev za posodobitev.

en: No usable cookies found in that file.
sl_SI: V tej datoteki ni bilo najdenih uporabnih piškotkov.

en: No websites yet. Add one to start collecting consent.
sl_SI: Še ni spletnih mest. Dodajte enega, da začnete zbirati privolitve.

en: Non-blocking, opt-out model.
sl_SI: Neblokirni model z možnostjo zavrnitve.

en: One-time setup, automatic updates.
sl_SI: Enkratna nastavitev, samodejne posodobitve.

en: Open in New Tab
sl_SI: Odpri v novem zavihku

en: Option 1 - Add to HTML Head
sl_SI: 1. možnost – Dodaj v glavo HTML

en: Option 2 - Add to Specific Page
sl_SI: Možnost 2 – Dodaj na določeno stran

en: Organized by categories
sl_SI: Organizirano po kategorijah

en: Other countries
sl_SI: Druge države

en: Others
sl_SI: drugi

en: POPIA / KVKK + publisher-enabled global TCF
sl_SI: POPIA / KVKK + globalni TCF, ki ga je omogočil založnik

en: Page Preview
sl_SI: Predogled strani

en: Page Views
sl_SI: Ogledi strani

en: Page [page] of [total]
sl_SI: Stran [page] od [total]

en: Pageviews with consent
sl_SI: Ogledi strani s soglasjem

en: Pageviews with no preference
sl_SI: Ogledi strani brez nastavitev

en: Pageviews without consent
sl_SI: Ogledi strani brez soglasja

en: Partially accepted
sl_SI: Delno sprejeto

en: Paste the script tag into your Cookie Declaration HTML where you want the tables to appear:
sl_SI: Prilepite oznako skripta v svoj HTML izjave o piškotkih, kjer želite, da se prikažejo tabele:

en: Payment
sl_SI: Plačilo

en: Period
sl_SI: Pika

en: Personal Account
sl_SI: Osebni račun

en: Personalization
sl_SI: Personalizacija

en: Personalization and preference cookies
sl_SI: Personalizacijski in prednostni piškotki

en: Plan Features
sl_SI: Značilnosti načrta

en: Please add our cookie scanner IP addresses to the whitelist on your firewall to allow scanning.
sl_SI: Dodajte IP-naslove našega čitalnika piškotkov na seznam dovoljenih na vašem požarnem zidu, da omogočite skeniranje.

en: Please add these IP addresses to your firewall whitelist to allow our cookie scanner to access your website:
sl_SI: Dodajte te naslove IP na vaš seznam dovoljenih požarnih zidov, da omogočite našemu pregledovalniku piškotkov dostop do vašega spletnega mesta:

en: Please enter required information before subscribing.
sl_SI: Preden se naročite, vnesite zahtevane podatke.

en: Please write your email address to confirm.
sl_SI: Za potrditev vpišite svoj e-poštni naslov.

en: Post Code
sl_SI: Poštna številka

en: Preview
sl_SI: Predogled

en: Preview Declaration
sl_SI: Predogled izjave

en: Preview Limitations
sl_SI: Omejitve predogleda

en: Preview Note
sl_SI: Opomba o predogledu

en: Preview Unavailable
sl_SI: Predogled ni na voljo

en: Previous
sl_SI: Nazaj

en: Privacy Policy URL
sl_SI: URL pravilnika o zasebnosti

en: Privacy Trigger
sl_SI: Sprožilec zasebnosti

en: Privacy Trigger Customization (Optional)
sl_SI: Prilagoditev sprožilca zasebnosti (neobvezno)

en: Privacy URL
sl_SI: URL zasebnosti

en: Privacy policy links
sl_SI: Povezave do politike zasebnosti

en: Professional styling
sl_SI: Profesionalno oblikovanje

en: Project not found for selected domain
sl_SI: Projekt ni bil najden za izbrano domeno

en: Properties
sl_SI: Lastnosti

en: Publisher-enabled global TCF
sl_SI: Globalni TCF, ki ga je omogočil založnik

en: Ready to Use
sl_SI: Pripravljen za uporabo

en: Ready to link from your privacy policy
sl_SI: Pripravljeno za povezavo iz vašega pravilnika o zasebnosti

en: Refresh
sl_SI: Osveži

en: Region
sl_SI: Regija

en: Rejected
sl_SI: Zavrnjeno

en: Remaining time: [dayCount] day
sl_SI: Preostali čas: [dayCount] dan

en: Remaining time: [dayCount] days
sl_SI: Preostali čas: [dayCount] dni

en: Remaining time: [monthCount] month
sl_SI: Preostali čas: [monthCount] mesec

en: Remaining time: [monthCount] months
sl_SI: Preostali čas: [monthCount] mesecev

en: Remove website
sl_SI: Odstrani spletno mesto

en: Replace existing cookies that have the same name
sl_SI: Zamenjaj obstoječe piškotke z enakim imenom

en: Required
sl_SI: Obvezno

en: Rest of World
sl_SI: Preostali svet

en: Restricted Data Processing limits the use of personal data for advertising and analytics to comply with privacy regulations, such as CCPA. When enabled, personalized ads will be restricted, and only certain data will be used for measurement and analytics.
sl_SI: Omejena obdelava podatkov omejuje uporabo osebnih podatkov za oglaševanje in analitiko zaradi skladnosti s predpisi o zasebnosti, kot je CCPA. Ko je omogočeno, bodo prilagojeni oglasi omejeni, za merjenje in analitiko pa bodo uporabljeni samo določeni podatki.

en: Retention Period
sl_SI: Obdobje hrambe

en: Returning visitors
sl_SI: Obiskovalci, ki se vračajo

en: Right
sl_SI: Desno

en: Save
sl_SI: Shrani

en: Scan History
sl_SI: Zgodovina skeniranja

en: Scan Status
sl_SI: Status skeniranja

en: Scan your website to automatically detect cookies and update your cookie list. Our advanced scanner analyzes your web pages and identifies all cookies being used, including tracking pixels, analytics cookies, and third-party integrations.
sl_SI: Preglejte svoje spletno mesto, da samodejno zazna piškotke in posodobi seznam piškotkov. Naš napredni skener analizira vaše spletne strani in identificira vse uporabljene piškotke, vključno s slikovnimi pikami za sledenje, analitičnimi piškotki in integracijami tretjih oseb.

en: Scanned URL
sl_SI: Optično prebran URL

en: Scanner Actions
sl_SI: Dejanja optičnega bralnika

en: Script Actions
sl_SI: Dejanja s skriptom

en: Script Features:
sl_SI: Zmožnosti skripta:

en: Script Tag for Your Website
sl_SI: Oznaka skripta za vaše spletno mesto

en: Script URL
sl_SI: URL skripta

en: Script copied to clipboard!
sl_SI: Skript je kopiran v odložišče!

en: Security
sl_SI: Varnost

en: See how the consent message appears to a visitor from a specific region, based on the settings in the other tabs. This is a preview only and changes nothing.
sl_SI: Oglejte si, kako je sporočilo o privolitvi videti obiskovalcu iz določene regije glede na nastavitve na drugih zavihkih. To je le predogled in ničesar ne spremeni.

en: Select
sl_SI: Izberite

en: Select Domain
sl_SI: Izberite Domena

en: Select Language
sl_SI: Izberite Jezik

en: Select Type
sl_SI: Izberite Vrsta

en: Select a JSON file previously exported from FlexyConsent. Each cookie needs at least a name; entries without one are skipped.
sl_SI: Izberite datoteko JSON, ki je bila prej izvožena iz FlexyConsent. Vsak piškotek mora imeti vsaj ime; vnosi brez imena se preskočijo.

en: Select a domain above to manage cookies
sl_SI: Zgoraj izberite domeno za upravljanje piškotkov

en: Select a region...
sl_SI: Izberite regijo…

en: Select all
sl_SI: Izberi vse

en: Select how this cookie or tracker stores data.
sl_SI: Izberite, kako ta piškotek ali sledilnik shranjuje podatke.

en: Send
sl_SI: Pošlji

en: Send Page View
sl_SI: Pošlji ogled strani

en: Sensitive data processing
sl_SI: Obdelava občutljivih podatkov

en: Session Storage
sl_SI: Shramba seje

en: Show "Reject all" on the first layer
sl_SI: Prikaži »Zavrni vse« na prvi ravni

en: Shows cookie purposes, retention periods, and providers
sl_SI: Prikazuje namene piškotkov, obdobja hrambe in ponudnike

en: Simple Integration
sl_SI: Preprosta integracija

en: Simplified
sl_SI: Poenostavljeno

en: Simplified (combine the three purposes)
sl_SI: Poenostavljeno (združi tri namene)

en: Site data consent
sl_SI: Privolitev za podatke spletnega mesta

en: Site data consent only —
sl_SI: Samo privolitev za podatke spletnega mesta —

en: Soft Pastel
sl_SI: Mehka pastelna

en: South Africa (POPIA)
sl_SI: Južna Afrika (POPIA)

en: South Korea (PIPA)
sl_SI: Južna Koreja (PIPA)

en: Start New Scan
sl_SI: Začni novo skeniranje

en: Start Scan
sl_SI: Zaženi skeniranje

en: Start your first scan by entering a URL above
sl_SI: Začnite prvo skeniranje tako, da zgoraj vnesete URL

en: State
sl_SI: Zvezna država

en: Status
sl_SI: Stanje

en: Step 1: Copy the Script Tag
sl_SI: 1. korak: Kopirajte oznako skripta

en: Step 2: Add to Your Website's HTML
sl_SI: 2. korak: Dodajte v HTML svojega spletnega mesta

en: Step 3: Link from Your Privacy Policy
sl_SI: 3. korak: povezava iz vašega pravilnika o zasebnosti

en: Step 4: Automatic Updates
sl_SI: 4. korak: Samodejne posodobitve

en: Storage Type
sl_SI: Vrsta shrambe

en: Subscribe
sl_SI: Naročite se

en: Subscribed
sl_SI: Naročen

en: Subscription
sl_SI: Naročnina

en: Subscription period
sl_SI: Obdobje naročnine

en: Subscriptions
sl_SI: Naročnine

en: Sunset
sl_SI: Sončni zahod

en: Switzerland (FADP)
sl_SI: Švica (FADP)

en: TCF EU v2 + GPP TCF-CA (Section 5)
sl_SI: TCF EU v2 + GPP TCF-CA (razdelek 5)

en: TCF EU v2 + GPP US sections
sl_SI: TCF EU v2 + razdelki GPP za ZDA

en: Targeted advertising
sl_SI: Ciljano oglaševanje

en: Technical Details
sl_SI: Tehnične podrobnosti

en: Thailand (PDPA)
sl_SI: Tajska (PDPA)

en: That endpoint is not available.
sl_SI: Ta končna točka ni na voljo.

en: That file is not valid JSON.
sl_SI: Ta datoteka ni veljaven JSON.

en: The consent message asking to store data in the browser will be shown to visitors from the selected regions.
sl_SI: Sporočilo o privolitvi, ki prosi za shranjevanje podatkov v brskalniku, bo prikazano obiskovalcem iz izbranih regij.

en: The consent message containing IAB TCF vendors and purposes will be shown to visitors from the selected regions.<br>Recommended if your website displays ads.
sl_SI: Sporočilo o soglasju, ki vsebuje prodajalce in namene IAB TCF, bo prikazano obiskovalcem iz izbranih regij.<br>Priporočeno, če vaše spletno mesto prikazuje oglase.

en: The preview cannot be displayed due to browser security restrictions, but your script is ready and will work perfectly on your website.
sl_SI: Predogleda ni mogoče prikazati zaradi varnostnih omejitev brskalnika, vendar je vaš skript pripravljen in bo na vašem spletnem mestu deloval brezhibno.

en: The script automatically updates when you modify your cookie configuration in this manager. No need to manually update your website - it stays current automatically!
sl_SI: Skript se samodejno posodobi, ko spremenite konfiguracijo piškotkov v tem upravitelju. Vašega spletnega mesta ni treba ročno posodabljati - samodejno ostaja aktualno!

en: The script will work perfectly when implemented on your website. This preview limitation doesn't affect the actual functionality.
sl_SI: Skript bo deloval brezhibno, ko bo nameščen na vaši spletni strani. Ta omejitev predogleda ne vpliva na dejansko funkcionalnost.

en: The wait for update setting defines how long Google Consent Mode should wait (in milliseconds) before updating the consent state. It helps ensure that consent choices are processed before tracking begins.
sl_SI: Nastavitev čakanja na posodobitev določa, kako dolgo naj Google Consent Mode čaka (v milisekundah), preden posodobi stanje soglasja. Pomaga zagotoviti, da so izbire soglasja obdelane pred začetkom sledenja.

en: There are no cookies to export.
sl_SI: Ni piškotkov za izvoz.

en: Third-party integrations and plugins
sl_SI: Integracije in vtičniki tretjih oseb

en: This action cannot be reversed.
sl_SI: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: This is a browser security feature and doesn't affect the actual functionality.
sl_SI: To je varnostna funkcija brskalnika in ne vpliva na dejansko delovanje.

en: This is exactly what your website visitors will see when they visit your cookie declaration page. The script automatically organizes your cookies by category (Essential, Analytics, Marketing, etc.) and displays all the required information for legal compliance.
sl_SI: To je točno tisto, kar bodo videli obiskovalci vašega spletnega mesta, ko obiščejo vašo stran z izjavo o piškotkih. Skript samodejno organizira vaše piškotke po kategorijah (Essential, Analytics, Marketing itd.) in prikaže vse zahtevane informacije za pravno skladnost.

en: This preview shows exactly how the cookie declaration will appear on your website when visitors access it. The tables below contain your current cookie configuration and will update automatically when you modify your cookies in this manager.
sl_SI: Ta predogled natančno prikazuje, kako bo izjava o piškotkih prikazana na vaši spletni strani, ko obiskovalci do nje dostopajo. Spodnje tabele vsebujejo vašo trenutno konfiguracijo piškotkov in se samodejno posodobijo, ko spremenite svoje piškotke v tem upravitelju.

en: This script generates tables based on your current cookie configuration.
sl_SI: Ta skript ustvari tabele na podlagi vaše trenutne konfiguracije piškotkov.

en: This script is hosted securely and will automatically display your current cookie configuration. It updates automatically when you modify cookies in this manager.
sl_SI: Ta skript gostuje varno in samodejno prikaže vašo trenutno konfiguracijo piškotkov. Samodejno se posodobi, ko spremenite piškotke v tem upravitelju.

en: This setting allows you to show the IAB Transparency and Consent Framework message beyond GDPR-regulated countries, helping you maintain compliance and maximize ad revenue in other key markets.
sl_SI: Ta nastavitev vam omogoča, da prikažete sporočilo IAB Transparency and Consent Framework zunaj držav, ki jih ureja GDPR, kar vam pomaga ohraniti skladnost in povečati prihodke od oglasov na drugih ključnih trgih.

en: This site is not connected to FlexyConsent yet.
sl_SI: To spletno mesto še ni povezano s FlexyConsent.

en: Tip:
sl_SI: Nasvet:

en: Top
sl_SI: Zgoraj

en: Total pageviews
sl_SI: Skupno število ogledov strani

en: Total visitors
sl_SI: Skupaj obiskovalcev

en: Tracking Pixel
sl_SI: Sledilni piksel

en: Type
sl_SI: Vrsta

en: Type is required
sl_SI: Vrsta je obvezna

en: Typical scan time: 1-3 hours.
sl_SI: Običajni čas skeniranja: 1-3 ure.

en: Türkiye (KVKK)
sl_SI: Turčija (KVKK)

en: Unable to load the script in preview mode due to CORS restrictions.
sl_SI: Skripta ni mogoče naložiti v načinu predogleda zaradi omejitev CORS.

en: United States
sl_SI: Združene države

en: United States (CCPA / US National)
sl_SI: Združene države (CCPA / nacionalna raven)

en: United States (GPP opt-outs)
sl_SI: Združene države (zavrnitve GPP)

en: United States (National)
sl_SI: Združene države (nacionalna raven)

en: United States (TCF + GPP)
sl_SI: Združene države (TCF + GPP)

en: United States Section Preferences
sl_SI: Nastavitve razdelkov za Združene države

en: Unlimited Pageviews/Month<br>Geo-Targeting<br>43 Languages Supported<br>E-mail & Chat Support<br>TCF 2.3 Support<br>Cookie Scanner<br>Auto Blocker<br>Google Consent Mode V2<br>API support
sl_SI: Neomejeno število ogledov strani/mesec<br>Geografsko ciljanje<br>Podprtih 43 jezikov<br>Podpora za e-pošto in klepet<br>Podpora za TCF 2.3<br>Skener piškotkov<br>Samodejno blokiranje<br>Google Consent Mode V2<br > Podpora za API

en: Update Email
sl_SI: Posodobi e-pošto

en: Update Email Validate Key
sl_SI: Posodobite ključ za preverjanje e-pošte

en: Update User Settings
sl_SI: Posodobite uporabniške nastavitve

en: Update user info
sl_SI: Posodobite podatke o uporabniku

en: Updates automatically as you modify your cookie configuration
sl_SI: Posodablja se samodejno, ko spremenite konfiguracijo piškotkov

en: Use system font family
sl_SI: Uporabite družino sistemskih pisav

en: User Info
sl_SI: Informacije o uporabniku

en: User Information
sl_SI: Informacije o uporabniku

en: User Settings
sl_SI: Uporabniške nastavitve

en: User-Friendly
sl_SI: Uporabniku prijazen

en: VAT Number
sl_SI: Davčna številka

en: Value
sl_SI: Vrednost

en: Vendor
sl_SI: Prodajalec

en: Vendor Information
sl_SI: Informacije o prodajalcu

en: View IP Addresses
sl_SI: Oglejte si naslove IP

en: View Information
sl_SI: Prikaži informacije

en: View Policy
sl_SI: Ogled pravilnika

en: View Status
sl_SI: Ogled stanja

en: Virginia
sl_SI: Virginija

en: Visitor selection
sl_SI: Izbira obiskovalcev

en: Visits with consent
sl_SI: Obiski s soglasjem

en: Visits with no preference
sl_SI: Obiski brez preference

en: Visits without consent
sl_SI: Obiski brez soglasja

en: Wait for update
sl_SI: Počakajte na posodobitev

en: Warm Beige
sl_SI: Topla bež

en: Warning: This is an advanced feature designed for users familiar with CSS. If you are not experienced with CSS, please leave this field empty.
sl_SI: Opozorilo: To je napredna funkcija, zasnovana za uporabnike, ki poznajo CSS. Če nimate izkušenj s CSS, pustite to polje prazno.

en: Website
sl_SI: Spletno mesto

en: Website Settings
sl_SI: Nastavitve spletne strani

en: Websites
sl_SI: Spletna mesta

en: Welcome to Flexy Consent
sl_SI: Dobrodošli v Flexy Consent

en: What Our Scanner Detects:
sl_SI: Kaj naš skener zazna:

en: When enabled, cookie categories that have no declared vendors or cookies are hidden from the preferences modal.
sl_SI: Ko je vklopljeno, se kategorije piškotkov brez navedenih ponudnikov ali piškotkov skrijejo v oknu z nastavitvami.

en: When enabled, users can continue interacting with the page even while the consent message is displayed, instead of blocking the background until a choice is made. For full IAB compliance, this option should remain disabled.
sl_SI: Ko je vklopljeno, lahko uporabniki še naprej uporabljajo stran, medtem ko je prikazano sporočilo o privolitvi, namesto da bi bilo ozadje blokirano do izbire. Za popolno skladnost z IAB naj ta možnost ostane izklopljena.

en: When implemented on your website, this script will automatically display your cookie declaration tables.
sl_SI: Ko bo ta skript implementiran na vaše spletno mesto, bo samodejno prikazal vaše tabele z izjavami o piškotkih.

en: When off, visitors only see "Accept all" and "Preferences" on the initial consent banner. They can still reject everything from the preferences screen.
sl_SI: Ko je izklopljeno, obiskovalci na prvi pasici za privolitev vidijo le »Sprejmi vse« in »Nastavitve«. Vse lahko še vedno zavrnejo na zaslonu z nastavitvami.

en: Why Do You Need This?
sl_SI: Zakaj potrebujete to?

en: You are not allowed to do that.
sl_SI: Za to nimate dovoljenja.

en: You can copy the code below and use it in the footer of your page (Optional)
sl_SI: Spodnjo kodo lahko kopirate in jo uporabite v nogi svoje strani (izbirno)

en: You can only assign one website to one subscription!
sl_SI: Eni naročnini lahko dodelite samo eno spletno mesto!

en: You cannot close your account because you have a paid subscription and its current period will end on [endDate].<br>You can edit from [URL]
sl_SI: Računa ne morete zapreti, ker imate plačano naročnino in njeno trenutno obdobje se bo končalo [endDate].<br>Urejate lahko na [URL]

en: You cannot close your account because you have a project belonging to another service: [serviceNames].<br> You can edit from [URL]
sl_SI: Računa ne morete zapreti, ker imate projekt, ki pripada drugi storitvi: [serviceNames].<br> Urejate lahko na [URL]

en: You cannot close your account because you have another project: [projectNames].<br>You can edit from [URL]
sl_SI: Ne morete zapreti svojega računa, ker imate drug projekt: [projectNames].<br>Urejate lahko na [URL]

en: You have a free subscription.
sl_SI: Imate brezplačno naročnino.

en: You have a paid subscription and plan for next period.
sl_SI: Imate plačano naročnino in načrt za naslednje obdobje.

en: You must use valid CSS units (px, rem, em, %, smaller, larger).
sl_SI: Uporabiti morate veljavne enote CSS (px, rem, em, %, smaller, larger).

en: You should enter the Script URL pattern as:
sl_SI: Vzorec URL-ja skripta morate vnesti kot:

en: Your Generated Script
sl_SI: Vaš ustvarjeni skript

en: Your Script
sl_SI: Vaš scenarij

en: Your Script Code:
sl_SI: Koda vašega skripta:

en: Your cookie declaration script is ready to use.
sl_SI: Vaš skript za deklaracijo piškotkov je pripravljen za uporabo.

en: Your email address is wrong.
sl_SI: Vaš e-poštni naslov je napačen.

en: Your subscription will be cancelled at the end of the period.
sl_SI: Vaša naročnina bo ob koncu obdobja preklicana.

en: Your subscription will be renewed at the end of the period.
sl_SI: Vaša naročnina bo ob koncu obdobja podaljšana.

en: Your website [domain] has reached the monthly page view limit on the [planName] plan. To ensure uninterrupted service and accurate consent tracking, we recommend upgrading your plan.
sl_SI: Vaše spletno mesto [domain] je doseglo mesečno omejitev ogledov strani v načrtu [planName]. Če želite zagotoviti neprekinjeno storitev in natančno sledenje soglasju, priporočamo, da nadgradite svoj načrt.

en: Your website visitors will see a clean, organized tables showing exactly what cookies your site uses and why - building trust and meeting legal requirements.
sl_SI: Obiskovalci vašega spletnega mesta bodo videli čiste, urejene tabele, ki natančno prikazujejo, katere piškotke vaše spletno mesto uporablja in zakaj - gradite zaupanje in izpolnjujete pravne zahteve.

en: [Number]% off
sl_SI: [Number] % popusta

en: [count] cookie(s) ready to import. [skipped] entr(y/ies) skipped.
sl_SI: [count] piškotkov pripravljenih za uvoz. Preskočenih vnosov: [skipped].

en: [count] log entr(y/ies)
sl_SI: [count] vnos(ov) dnevnika

en: cookie
sl_SI: piškotek

en: e.g. 16px, 1rem, 1em
sl_SI: npr. 16px, 1rem, 1em

en: e.g., Analytics Cookie (optional - defaults to name)
sl_SI: npr. analitični piškotek (izbirno – privzeto ime)

en: legally required
sl_SI: zakonsko obvezno
