Flexy Consent 1.5.0 - en to sk_SK translation catalogue (472 entries)

en: 100,000 Pageviews/Month<br>Geo-Targeting<br>43 Languages Supported<br>E-mail &amp; Chat Support<br>TCF 2.3 Support<br>Cookie Scanner<br>Auto Blocker<br>Google Consent Mode V2<br>API support
sk_SK: 100 000 zobrazení stránky/mesiac<br>Geografické zacielenie<br>43 podporovaných jazykov<br>E-mail &amp; Podpora četu<br>Podpora TCF 2.3<br>Skener súborov cookie<br>Automatické blokovanie<br>Režim súhlasu Google V2<br>Podpora rozhrania API

en: 5,000 Pageviews/Month<br>Geo-Targeting<br>Single Language<br>E-mail Support<br>TCF 2.3 Support<br><del>Cookie Scanner</del><br><del>Auto Blocker</del><br><del>Google Consent Mode V2</del><br><del>API support</del>
sk_SK: 5 000 zobrazení stránky za mesiac<br>Geografické zacielenie<br>Jeden jazyk<br>E-mailová podpora<br>Podpora TCF 2.3<br><del>Skener súborov cookie</del><br><del>Automatické blokovanie</ del><br><del>Režim súhlasu Google V2</del><br><del>Podpora rozhrania API</del>

en: <strong>Please fix the following errors:</strong><ul>
sk_SK: <strong>Opravte nasledujúce chyby:</strong><ul>

en: A record of the consent choices visitors made on your website. Click a column heading to sort.
sk_SK: Prehľad volieb súhlasu, ktoré návštevníci na vašom webe urobili. Kliknutím na hlavičku stĺpca zoradíte.

en: API Key
sk_SK: API kľúč

en: Accepted
sk_SK: Prijaté

en: Account Type
sk_SK: Typ účtu

en: Actions
sk_SK: Akcie

en: Ad personalization signals allow Google to use collected data to personalize ads. Disable this to stop personalized ads.
sk_SK: Signály prispôsobenia reklám umožňujú Googlu používať zhromaždené údaje na prispôsobenie reklám. Ak chcete zastaviť prispôsobené reklamy, deaktivujte túto možnosť.

en: Add Cookie
sk_SK: Pridajte cookie

en: Add a link to your cookie declaration page from your privacy policy, cookie policy, or website footer:
sk_SK: Pridajte odkaz na stránku s vyhlásením o súboroch cookie zo zásad ochrany osobných údajov, zásad používania súborov cookie alebo z päty webovej lokality:

en: Add website
sk_SK: Pridať web

en: Additional Settings
sk_SK: Ďalšie nastavenia

en: Address
sk_SK: Adresa

en: Address Line 1
sk_SK: 1. riadok adresy

en: Address Line 2
sk_SK: 2. riadok adresy

en: Ads Data Redaction redacts sensitive information related to ads, enhancing user privacy.
sk_SK: Ads Data Redaction rediguje citlivé informácie súvisiace s reklamami, čím zvyšuje súkromie používateľov.

en: Africa, Middle East & Türkiye
sk_SK: Afrika, Blízky východ a Turecko

en: All Types
sk_SK: Všetky typy

en: All user and website information will be lost and cannot be recovered.
sk_SK: Všetky informácie o používateľoch a webových stránkach sa stratia a nebudú sa dať obnoviť.

en: Allow Ad Personalization Signals
sk_SK: Povoliť signály prispôsobenia reklám

en: Allow Google Signals
sk_SK: Povoliť signály Google

en: Allow page interaction
sk_SK: Povoliť interakciu so stránkou

en: Also you can add code similar to the one below to your page (Optional)
sk_SK: Tiež môžete na svoju stránku pridať kód podobný nižšie uvedenému (voliteľné)

en: Americas
sk_SK: Amerika

en: Analytics and performance tracking
sk_SK: Analytika a sledovanie výkonnosti

en: Annual
sk_SK: Ročný

en: Apply US National settings to all states
sk_SK: Použiť celoštátne nastavenia USA na všetky štáty

en: Are you sure you want to cancel your subscription?
sk_SK: Naozaj chcete zrušiť svoje predplatné?

en: Are you sure you want to delete this cookie?
sk_SK: Naozaj chcete odstrániť tento súbor cookie?

en: Asia-Pacific
sk_SK: Ázia a Tichomorie

en: Ask visitors from the selected regions for consent before storing cookies or other data in their browser. Google Consent Mode is enabled automatically whenever at least one region is selected.
sk_SK: Žiadať návštevníkov z vybraných regiónov o súhlas pred uložením súborov cookie alebo iných údajov do ich prehliadača. Režim súhlasu Google sa aktivuje automaticky, hneď ako je vybraný aspoň jeden región.

en: Associated Script
sk_SK: Pridružený skript

en: Australia (Privacy Act)
sk_SK: Austrália (Privacy Act)

en: Authentication failed!
sk_SK: Autentifikácia zlyhala!

en: Auto (use browser default)
sk_SK: Automaticky (použiť predvolené nastavenie prehliadača)

en: Auto-updates when you modify cookies
sk_SK: Automaticky sa aktualizuje, keď upravíte súbory cookie

en: Auto-updates with changes
sk_SK: Automatické aktualizácie so zmenami

en: Automatic Cookie Detection
sk_SK: Automatická detekcia súborov cookie

en: Automatically organized cookie tables by category
sk_SK: Tabuľky súborov cookie automaticky usporiadané podľa kategórií

en: Autumn
sk_SK: Jeseň

en: Available languages
sk_SK: Dostupné jazyky

en: Avoid using your own website's URL as the Script URL, as it may disrupt your website's functionality.
sk_SK: Vyhnite sa používaniu adresy URL vlastnej webovej lokality ako webovej adresy skriptu, pretože to môže narušiť funkčnosť vašej webovej lokality.

en: Banner position
sk_SK: Umiestnenie banera

en: Banner theme
sk_SK: Motív banera

en: Basic Information
sk_SK: Základné informácie

en: Blocking TCF modal plus GPP opt-outs.
sk_SK: Blokujúce okno TCF a odmietnutia GPP.

en: Blocking modal, explicit consent required.
sk_SK: Blokujúce okno, vyžaduje sa výslovný súhlas.

en: Blocking modal.
sk_SK: Blokujúce okno.

en: Bottom
sk_SK: Dole

en: Bottom left
sk_SK: Vľavo dole

en: Bottom right
sk_SK: Vpravo dole

en: Brazil (LGPD)
sk_SK: Brazília (LGPD)

en: Browser storage consents
sk_SK: Súhlasy s ukladaním v prehliadači

en: Business Account
sk_SK: Podnikateľský účet

en: Buy
sk_SK: Kúpiť

en: Buy a new plan
sk_SK: Kúpte si nový plán

en: CCPA transparency requirements
sk_SK: Požiadavky na transparentnosť CCPA

en: California
sk_SK: Kalifornia

en: Can be linked from your privacy policy or cookie policy
sk_SK: Môže byť prepojený z vašich zásad ochrany osobných údajov alebo zásad používania súborov cookie

en: Canada
sk_SK: Kanada

en: Canada (Quebec Law 25)
sk_SK: Kanada (quebecký zákon 25)

en: Canada — TCF + GPP TCF-CA
sk_SK: Kanada — TCF + GPP TCF-CA

en: Cancel
sk_SK: Zrušiť

en: Cancel Subscription
sk_SK: Zrušiť predplatné

en: Cancel current plan and subscribe to [PlanName] plan
sk_SK: Zrušte aktuálny plán a prihláste sa na odber plánu [PlanName]

en: Cancelling...
sk_SK: Prebieha rušenie...

en: Center
sk_SK: V strede

en: Change display language using client location and browser language
sk_SK: Zmeňte jazyk zobrazenia pomocou umiestnenia klienta a jazyka prehliadača

en: Change email address
sk_SK: Zmeňte e-mailovú adresu

en: Change your email address
sk_SK: Zmeňte svoju e-mailovú adresu

en: Check your email box
sk_SK: Skontrolujte svoju e-mailovú schránku

en: Choose a payment method
sk_SK: Vyberte spôsob platby

en: Christmas
sk_SK: Vianoce

en: City
sk_SK: Mesto

en: Click "Add Cookie" to create your first cookie entry
sk_SK: Kliknite na „Pridať cookie“ a vytvorte svoj prvý súbor cookie

en: Client ID
sk_SK: ID klienta

en: Close
sk_SK: Zavrieť

en: Close Preview
sk_SK: Zavrieť náhľad

en: Close my account
sk_SK: Zatvoriť môj účet

en: Company
sk_SK: Spoločnosť

en: Company Name
sk_SK: Názov spoločnosti

en: Completed
sk_SK: Dokončené

en: Configure Scan
sk_SK: Konfigurácia skenovania

en: Consent &amp; Privacy
sk_SK: Súhlas &amp; súkromie

en: Consent Logs
sk_SK: Denníky súhlasov

en: Consent State
sk_SK: Stav súhlasu

en: Consent banner buttons
sk_SK: Tlačidlá banera súhlasu

en: Consent not required
sk_SK: Súhlas nie je potrebný

en: Consent requested
sk_SK: Vyžiadaný súhlas

en: Contact Us
sk_SK: Kontaktuj nás

en: Continue
sk_SK: Pokračovať

en: Control whether Google Analytics automatically sends page view events or visitor will select them.
sk_SK: Ovládajte, či služba Google Analytics automaticky odosiela udalosti zobrazenia stránky alebo si ich vyberie návštevník.

en: Cookie Declaration Script
sk_SK: Skript na deklaráciu súborov cookie

en: Cookie Details:
sk_SK: Podrobnosti o súbore cookie:

en: Cookie List
sk_SK: Zoznam súborov cookie

en: Cookie Manager
sk_SK: Správca súborov cookie

en: Cookie Name
sk_SK: Názov súboru cookie

en: Cookie Names
sk_SK: Názvy súborov cookie

en: Cookie Policy URL
sk_SK: URL zásad používania súborov cookie

en: Cookie Scanner
sk_SK: Skener súborov cookie

en: Cookie Scanner IP Addresses
sk_SK: IP adresy skenera súborov cookie

en: Cookie added successfully!
sk_SK: Súbor cookie bol úspešne pridaný!

en: Cookie categories only, no IAB TCF/GPP.
sk_SK: Iba kategórie súborov cookie, bez IAB TCF/GPP.

en: Cookie deleted successfully!
sk_SK: Súbor cookie bol úspešne odstránený!

en: Cookie law disclosure obligations
sk_SK: Povinnosti zverejňovania zákona o súboroch cookie

en: Cookie name is required
sk_SK: Vyžaduje sa názov súboru cookie

en: Cookie updated successfully!
sk_SK: Súbor cookie bol úspešne aktualizovaný!

en: Cookies Found
sk_SK: Boli nájdené súbory cookie

en: Copied!
sk_SK: Skopírované!

en: Copy Script
sk_SK: Kopírovať skript

en: Copy Script Tag
sk_SK: Kopírovať značku skriptu

en: Copy and paste new API key here from [email]
sk_SK: Skopírujte a prilepte nový kľúč API sem z [email]

en: Copy the script tag from the "Script Code" tab. This is a simple one-line HTML tag that you'll add to your website.
sk_SK: Skopírujte značku skriptu z karty Kód skriptu. Ide o jednoduchú jednoriadkovú značku HTML, ktorú pridáte na svoj web.

en: Copy to Clipboard
sk_SK: Kopírovať do schránky

en: Could not extract script URL
sk_SK: Nepodarilo sa extrahovať adresu URL skriptu

en: Could not load consent logs. Please try again.
sk_SK: Denníky súhlasov sa nepodarilo načítať. Skúste to znova.

en: Could not reach FlexyConsent. Please try again.
sk_SK: Nepodarilo sa spojiť s FlexyConsent. Skúste to znova.

en: Country
sk_SK: Krajina

en: Created
sk_SK: Vytvorené

en: Current Plan
sk_SK: Aktuálny plán

en: Custom
sk_SK: Vlastné

en: Custom CSS
sk_SK: Vlastné CSS

en: Custom icon
sk_SK: Vlastná ikona

en: Custom logo
sk_SK: Vlastné logo

en: Dark
sk_SK: Tmavý

en: Date
sk_SK: Dátum

en: Debit or Credit Card
sk_SK: Debetná alebo kreditná karta

en: Default
sk_SK: Predvolené

en: Default consent management language for website visitors
sk_SK: Predvolený jazyk správy súhlasu pre návštevníkov webu

en: Delete Account
sk_SK: Zmazať účet

en: Delete account
sk_SK: Odstrániť účet

en: Description
sk_SK: Popis

en: Description and Purpose
sk_SK: Popis a účel

en: Description will be saved for the selected language
sk_SK: Popis sa uloží pre vybraný jazyk

en: Detailed
sk_SK: Podrobný

en: Detailed (with sub-purposes)
sk_SK: Podrobný (s čiastkovými účelmi)

en: Disabled (Consent window will not be displayed on your website)
sk_SK: Zakázané (okno súhlasu sa na vašej webovej stránke nezobrazí)

en: Display
sk_SK: Zobraziť

en: Display Name
sk_SK: Zobrazovaný názov

en: Display privacy button
sk_SK: Zobraziť tlačidlo súkromia

en: Displaying the sale, sharing or use of personal data
sk_SK: Zobrazenie predaja, zdieľania alebo použitia osobných údajov

en: Do not display
sk_SK: Nezobrazovať

en: Domain
sk_SK: Doména

en: Don't let consent management intimidate you. Protect your users' privacy with the most affordable CMP without compromising security. Continue now to become compliant or view pricing to pick a plan suitable for you.
sk_SK: Nedovoľte, aby vás správa súhlasu zastrašila. Chráňte súkromie svojich používateľov pomocou najdostupnejšieho CMP bez ohrozenia bezpečnosti. Pokračujte teraz, aby ste dosiahli súlad, alebo si pozrite ceny a vyberte si plán vhodný pre vás.

en: Downgrade to free package
sk_SK: Prejdite na bezplatný balík

en: Download Page URL
sk_SK: Adresa URL stránky na stiahnutie

en: Edit Cookie
sk_SK: Upraviť súbor cookie

en: Elegant
sk_SK: Elegantný

en: Enable Ads Data Redaction
sk_SK: Povoliť úpravu údajov reklám

en: Enable Consent Management
sk_SK: Povoliť správu súhlasu

en: Enable Restricted Data Processing
sk_SK: Povoliť obmedzené spracovanie údajov

en: Enable URL Passthrough
sk_SK: Povoliť prechod adresy URL

en: Enable URL passthrough to allow Google Analytics to track URL parameters across pages during navigation.
sk_SK: Povoľte prechod adresy URL, aby mohla služba Google Analytics sledovať parametre adresy URL na stránkach počas navigácie.

en: Enable United States regulations (GPP)
sk_SK: Zapnúť predpisy Spojených štátov (GPP)

en: Enable auto blocker
sk_SK: Povoliť automatické blokovanie

en: Enable customization
sk_SK: Povoliť prispôsobenie

en: Enabled
sk_SK: Povolené

en: Enter CSS code
sk_SK: Zadajte kód CSS

en: Enter a URL
sk_SK: Zadajte adresu URL

en: Enter the URL of the page you want to scan for cookies
sk_SK: Zadajte adresu URL stránky, na ktorej chcete skenovať súbory cookie

en: Enter the URL of the page you want to scan for cookies. Our scanner will analyze the page and detect all cookies being used.
sk_SK: Zadajte adresu URL stránky, na ktorej chcete skenovať súbory cookie. Náš skener analyzuje stránku a zistí všetky používané súbory cookie.

en: Error
sk_SK: Chyba

en: Essential
sk_SK: Nevyhnutné

en: Essential and functional cookies
sk_SK: Základné a funkčné súbory cookie

en: Europe / EEA & Switzerland
sk_SK: Európa / EHP a Švajčiarsko

en: European Union / European Economic Area / United Kingdom
sk_SK: Európska únia / Európsky hospodársky priestor / Spojené kráľovstvo

en: Examples: Session, 30 days, 1 year, 2 years, etc.
sk_SK: Príklady: relácia, 30 dní, 1 rok, 2 roky atď.

en: Expected a JSON array of cookies, or an object with a "resources" array.
sk_SK: Očakávalo sa pole JSON so súbormi cookie alebo objekt s poľom "resources".

en: Export
sk_SK: Exportovať

en: Export CSV
sk_SK: Exportovať CSV

en: Failed to load script
sk_SK: Skript sa nepodarilo načítať

en: Features
sk_SK: Vlastnosti

en: Firewall Setup Required:
sk_SK: Vyžaduje sa nastavenie brány firewall:

en: FlexyConsent only works on the domains listed here. Enter root domains without "www" or "https://". The cookie and privacy policy links are set per domain and are shown to visitors of that domain.
sk_SK: FlexyConsent funguje iba na doménach uvedených tu. Zadajte koreňové domény bez "www" alebo "https://". Odkazy na zásady používania súborov cookie a ochrany osobných údajov sa nastavujú pre každú doménu zvlášť a zobrazujú sa návštevníkom danej domény.

en: FlexyConsent returned an error.
sk_SK: FlexyConsent vrátil chybu.

en: FlexyConsent returned an unreadable response.
sk_SK: FlexyConsent vrátil nečitateľnú odpoveď.

en: FlexyConsent statistics for [start] to [end]
sk_SK: Štatistiky FlexyConsent za obdobie [start] až [end]

en: Font family
sk_SK: Rodina písiem

en: Font size
sk_SK: Veľkosť písma

en: For best results, scan your homepage or a page that loads all your tracking scripts and cookies.
sk_SK: Najlepšie výsledky dosiahnete skenovaním svojej domovskej stránky alebo stránky, ktorá načítava všetky vaše sledovacie skripty a súbory cookie.

en: For example, if the third-party script that sets this cookie is:
sk_SK: Ak je napríklad skript tretej strany, ktorý nastavuje tento súbor cookie:

en: Full Name
sk_SK: Celé meno

en: GDPR Article 13 compliance
sk_SK: Súlad s článkom 13 GDPR

en: GDPR and CCPA compliant formatting
sk_SK: Formátovanie v súlade s GDPR a CCPA

en: GPP US state opt-outs
sk_SK: Odmietnutia GPP podľa štátov USA

en: General
sk_SK: Všeobecné

en: Generate Script for Your Website
sk_SK: Vygenerovať skript pre váš web

en: Generate a script tag that displays your cookie declaration tables on your website. This helps you comply with GDPR, CCPA, and other privacy regulations by providing transparent information about all cookies used on your site.
sk_SK: Vygenerujte značku skriptu, ktorá na vašom webe zobrazí tabuľky vyhlásenia o súboroch cookie. Pomôže vám to dodržať GDPR, CCPA a ďalšie predpisy o ochrane súkromia tým, že poskytnete transparentné informácie o všetkých súboroch cookie používaných na vašom webe.

en: Geo Preview
sk_SK: Náhľad podľa regiónu

en: Google Signals includes cross-device reporting, remarketing, and other data collection for signed-in users.
sk_SK: Signály Google zahŕňajú prehľady naprieč zariadeniami, remarketing a ďalšie zhromažďovanie údajov pre prihlásených používateľov.

en: Group
sk_SK: Skupina

en: HTML Script Tag
sk_SK: Značka HTML skriptu

en: HTTP Cookie
sk_SK: Súbor cookie HTTP

en: Helps you comply with transparency requirements
sk_SK: Pomáha vám splniť požiadavky na transparentnosť

en: Hide empty cookie categories
sk_SK: Skryť prázdne kategórie súborov cookie

en: High Contrast
sk_SK: Vysoký kontrast

en: How to Add Cookie Declaration to Your Website
sk_SK: Ako pridať vyhlásenie o súboroch cookie na svoj web

en: How to Add to Your Website
sk_SK: Ako pridať na svoj web

en: IAB TCF (Advertising)
sk_SK: IAB TCF (reklama)

en: IP Addresses
sk_SK: IP adresy

en: ISO 27001 documentation standards
sk_SK: Dokumentačné normy ISO 27001

en: If empty, will default to the cookie name
sk_SK: Ak je prázdne, predvolene sa použije názov súboru cookie

en: If no script url provided, the cookie shouldn't be marked as essential.
sk_SK: Ak nie je poskytnutá žiadna adresa URL skriptu, súbor cookie by nemal byť označený ako nevyhnutný.

en: If you cancel your subscription, the subscription will continue until the end of the term but will not be renewed.
sk_SK: Ak svoje predplatné zrušíte, predplatné bude pokračovať až do konca obdobia, ale nebude obnovené.

en: If your website does not show ads, you do not need advertising (IAB TCF) consent — unselect all regions below to disable this section.
sk_SK: Ak váš web nezobrazuje reklamu, súhlas s reklamou (IAB TCF) nepotrebujete — zrušením výberu všetkých regiónov nižšie túto sekciu vypnete.

en: Import
sk_SK: Importovať

en: Import complete: [added] added, [replaced] replaced.
sk_SK: Import dokončený: pridané [added], nahradené [replaced].

en: Important
sk_SK: Dôležité

en: Important:
sk_SK: Dôležité:

en: Invoice Info
sk_SK: Informácie o faktúre

en: Japan (APPI)
sk_SK: Japonsko (APPI)

en: Just copy this single script tag and paste it into your website's HTML head section. This will automatically generate the cookie declaration tables on your page.
sk_SK: Stačí skopírovať túto jedinú značku skriptu a prilepiť ju do sekcie hlavičky HTML vášho webu. Tým sa na vašej stránke automaticky vygenerujú tabuľky deklarácií súborov cookie.

en: LGPD + publisher-enabled global TCF
sk_SK: LGPD + globálne TCF zapnuté vydavateľom

en: Language
sk_SK: Jazyk

en: Lavender
sk_SK: Levanduľa

en: Layout Properties
sk_SK: Vlastnosti rozloženia

en: Left
sk_SK: Vľavo

en: Legal Compliance Benefits
sk_SK: Výhody dodržiavania právnych predpisov

en: Legal compliance regulations like GDPR, CCPA, and other privacy laws require websites to provide transparent information about all cookies they use. This script generates a professional cookie declaration tables that:
sk_SK: Nariadenia o dodržiavaní právnych predpisov, ako sú GDPR, CCPA a ďalšie zákony o ochrane osobných údajov, vyžadujú, aby webové stránky poskytovali transparentné informácie o všetkých súboroch cookie, ktoré používajú. Tento skript generuje profesionálne tabuľky deklarácií súborov cookie, ktoré:

en: Lists all cookies used on your website in organized tables
sk_SK: Uvádza všetky súbory cookie používané na vašej webovej lokalite v usporiadaných tabuľkách

en: Live Preview - Exactly How It Will Look on Your Website
sk_SK: Živá ukážka – presne ako to bude vyzerať na vašom webe

en: Loading cookie declaration preview...
sk_SK: Načítava sa ukážka deklarácie súboru cookie...

en: Loading domains...
sk_SK: Načítavajú sa domény...

en: Loading languages...
sk_SK: Načítavajú sa jazyky...

en: Loading preview...
sk_SK: Načítava sa ukážka...

en: Loading scan status...
sk_SK: Načítava sa stav skenovania...

en: Loading script...
sk_SK: Načítava sa skript...

en: Loading...
sk_SK: Načítava sa...

en: Local Storage
sk_SK: Lokálne úložisko

en: Make sure our scanner IP addresses are whitelisted in your firewall
sk_SK: Uistite sa, že IP adresy našich skenerov sú vo vašej bráne firewall na bielej listine

en: Manage Privacy Settings
sk_SK: Spravovať nastavenia ochrany osobných údajov

en: Marketing
sk_SK: marketing

en: Marketing and advertising cookies
sk_SK: Marketingové a reklamné cookies

en: Metric
sk_SK: Metrika

en: Minimal
sk_SK: Minimalistický

en: Mobile responsive design
sk_SK: Mobilný responzívny dizajn

en: Mobile-responsive design
sk_SK: Dizajn prispôsobený mobilom

en: Modern
sk_SK: Moderný

en: Monthly
sk_SK: Mesačne

en: Name
sk_SK: Meno

en: Name On Invoice
sk_SK: Meno na faktúre

en: Neon
sk_SK: Neón

en: New email address
sk_SK: Nová e-mailová adresa

en: New visitors
sk_SK: Nový návštevník

en: Next
sk_SK: Ďalej

en: No consent logs yet for this website.
sk_SK: Pre tento web zatiaľ nie sú žiadne denníky súhlasov.

en: No consent popup —
sk_SK: Bez okna súhlasu —

en: No consent required
sk_SK: Súhlas sa nevyžaduje

en: No cookies found
sk_SK: Nenašli sa žiadne súbory cookie

en: No domain selected
sk_SK: Nie je vybratá žiadna doména

en: No popup shown; only the privacy button, if enabled.
sk_SK: Nezobrazuje sa žiadne okno; iba tlačidlo súkromia, ak je zapnuté.

en: No projects available
sk_SK: Nie sú k dispozícii žiadne projekty

en: No scans found for this domain
sk_SK: Pre túto doménu sa nenašli žiadne skeny

en: No script to copy
sk_SK: Nie je čo kopírovať

en: No settings to update.
sk_SK: Žiadne nastavenia na aktualizáciu.

en: No usable cookies found in that file.
sk_SK: V tomto súbore sa nenašli použiteľné súbory cookie.

en: No websites yet. Add one to start collecting consent.
sk_SK: Zatiaľ žiadne weby. Pridajte web a začnite zbierať súhlasy.

en: Non-blocking, opt-out model.
sk_SK: Neblokujúci model s možnosťou odmietnutia.

en: Ocean
sk_SK: Oceán

en: One-time setup, automatic updates.
sk_SK: Jednorazové nastavenie, automatické aktualizácie.

en: Open in New Tab
sk_SK: Otvoriť na novej karte

en: Option 1 - Add to HTML Head
sk_SK: Možnosť 1 – Pridať do HTML Head

en: Option 2 - Add to Specific Page
sk_SK: Možnosť 2 – Pridať na konkrétnu stránku

en: Organized by categories
sk_SK: Usporiadané podľa kategórií

en: Other countries
sk_SK: Ostatné krajiny

en: Others
sk_SK: Iní

en: POPIA / KVKK + publisher-enabled global TCF
sk_SK: POPIA / KVKK + globálne TCF zapnuté vydavateľom

en: Page Preview
sk_SK: Ukážka stránky

en: Page Views
sk_SK: Zobrazenia stránok

en: Page [page] of [total]
sk_SK: Strana [page] z [total]

en: Pageviews with consent
sk_SK: Zobrazenia stránky so súhlasom

en: Pageviews with no preference
sk_SK: Zobrazenia stránky bez preferencie

en: Pageviews without consent
sk_SK: Zobrazenia stránky bez súhlasu

en: Partially accepted
sk_SK: Čiastočne prijaté

en: Paste the script tag into your Cookie Declaration HTML where you want the tables to appear:
sk_SK: Prilepte značku skriptu do deklarácie súboru cookie HTML tam, kde chcete, aby sa tabuľky zobrazovali:

en: Payment
sk_SK: Platba

en: Period
sk_SK: Obdobie

en: Personal Account
sk_SK: Osobný účet

en: Personalization
sk_SK: Personalizácia

en: Personalization and preference cookies
sk_SK: Prispôsobenie a preferenčné cookies

en: Plan Features
sk_SK: Funkcie plánu

en: Please add our cookie scanner IP addresses to the whitelist on your firewall to allow scanning.
sk_SK: Pridajte adresy IP nášho skenera súborov cookie na bielu listinu na vašom firewalle, aby ste umožnili skenovanie.

en: Please add these IP addresses to your firewall whitelist to allow our cookie scanner to access your website:
sk_SK: Pridajte tieto adresy IP do zoznamu povolených adries brány firewall, aby ste nášmu skeneru súborov cookie umožnili prístup k vašej webovej lokalite:

en: Please enter required information before subscribing.
sk_SK: Pred prihlásením na odber zadajte požadované informácie.

en: Please write your email address to confirm.
sk_SK: Pre potvrdenie napíšte svoju e-mailovú adresu.

en: Post Code
sk_SK: PSČ

en: Preview
sk_SK: Ukážka

en: Preview Declaration
sk_SK: Náhľad vyhlásenia

en: Preview Limitations
sk_SK: Obmedzenia náhľadu

en: Preview Note
sk_SK: Poznámka k náhľadu

en: Preview Unavailable
sk_SK: Ukážka nie je k dispozícii

en: Previous
sk_SK: Predchádzajúca

en: Privacy Policy URL
sk_SK: URL zásad ochrany osobných údajov

en: Privacy Trigger
sk_SK: Spúšťač ochrany osobných údajov

en: Privacy Trigger Customization (Optional)
sk_SK: Prispôsobenie spúšťača ochrany osobných údajov (voliteľné)

en: Privacy URL
sk_SK: Adresa URL ochrany osobných údajov

en: Privacy policy links
sk_SK: Odkazy na zásady ochrany osobných údajov

en: Professional styling
sk_SK: Profesionálny styling

en: Project not found for selected domain
sk_SK: Projekt sa nenašiel pre vybratú doménu

en: Properties
sk_SK: Vlastnosti

en: Publisher-enabled global TCF
sk_SK: Globálne TCF zapnuté vydavateľom

en: Ready to Use
sk_SK: Pripravené na použitie

en: Ready to link from your privacy policy
sk_SK: Pripravené na odkaz zo zásad ochrany osobných údajov

en: Refresh
sk_SK: Obnoviť

en: Region
sk_SK: Región

en: Rejected
sk_SK: Odmietnuté

en: Remaining time: [dayCount] day
sk_SK: Zostávajúci čas: [dayCount] deň

en: Remaining time: [dayCount] days
sk_SK: Zostávajúci čas: [dayCount] dní

en: Remaining time: [monthCount] month
sk_SK: Zostávajúci čas: [monthCount] mesiac

en: Remaining time: [monthCount] months
sk_SK: Zostávajúci čas: [monthCount] mesiace

en: Remove website
sk_SK: Odstrániť web

en: Replace existing cookies that have the same name
sk_SK: Nahradiť existujúce súbory cookie s rovnakým názvom

en: Required
sk_SK: Požadovaný

en: Rest of World
sk_SK: Zvyšok sveta

en: Restricted Data Processing limits the use of personal data for advertising and analytics to comply with privacy regulations, such as CCPA. When enabled, personalized ads will be restricted, and only certain data will be used for measurement and analytics.
sk_SK: Obmedzené spracovanie údajov obmedzuje používanie osobných údajov na inzerciu a analýzu, aby sa dodržali predpisy o ochrane osobných údajov, ako je CCPA. Keď je táto možnosť povolená, prispôsobené reklamy budú obmedzené a na meranie a analýzu sa použijú iba určité údaje.

en: Retention Period
sk_SK: Doba uchovávania

en: Returning visitors
sk_SK: Vracajúci sa návštevníci

en: Right
sk_SK: Vpravo

en: Save
sk_SK: Uložiť

en: Scan History
sk_SK: História skenovania

en: Scan Status
sk_SK: Stav skenovania

en: Scan your website to automatically detect cookies and update your cookie list. Our advanced scanner analyzes your web pages and identifies all cookies being used, including tracking pixels, analytics cookies, and third-party integrations.
sk_SK: Skenujte svoju webovú stránku, aby ste automaticky zistili súbory cookie a aktualizovali svoj zoznam súborov cookie. Náš pokročilý skener analyzuje vaše webové stránky a identifikuje všetky používané súbory cookie vrátane sledovacích pixelov, analytických súborov cookie a integrácií tretích strán.

en: Scanned URL
sk_SK: Naskenovaná adresa URL

en: Scanner Actions
sk_SK: Akcie skenera

en: Script Actions
sk_SK: Akcie so skriptom

en: Script Features:
sk_SK: Funkcie skriptu:

en: Script Tag for Your Website
sk_SK: Script Tag pre váš web

en: Script URL
sk_SK: URL skriptu

en: Script copied to clipboard!
sk_SK: Skript bol skopírovaný do schránky!

en: Security
sk_SK: Bezpečnosť

en: See how the consent message appears to a visitor from a specific region, based on the settings in the other tabs. This is a preview only and changes nothing.
sk_SK: Pozrite sa, ako správa o súhlase vyzerá pre návštevníka z konkrétneho regiónu podľa nastavení na ostatných kartách. Ide iba o náhľad, ktorý nič nemení.

en: Select
sk_SK: Vyberte

en: Select Domain
sk_SK: Vyberte Doména

en: Select Language
sk_SK: Vyberte Jazyk

en: Select Type
sk_SK: Vyberte Typ

en: Select a JSON file previously exported from FlexyConsent. Each cookie needs at least a name; entries without one are skipped.
sk_SK: Vyberte súbor JSON predtým exportovaný z FlexyConsent. Každý súbor cookie musí mať aspoň názov; záznamy bez názvu sa preskočia.

en: Select a domain above to manage cookies
sk_SK: Ak chcete spravovať súbory cookie, vyberte doménu vyššie

en: Select a region...
sk_SK: Vyberte región…

en: Select all
sk_SK: Vybrať všetko

en: Select how this cookie or tracker stores data.
sk_SK: Vyberte, ako tento súbor cookie alebo sledovací prvok ukladá údaje.

en: Send
sk_SK: Odoslať

en: Send Page View
sk_SK: Odoslať zobrazenie stránky

en: Sensitive data processing
sk_SK: Spracovanie citlivých údajov

en: Session Storage
sk_SK: Úložisko relácie

en: Show "Reject all" on the first layer
sk_SK: Zobraziť „Odmietnuť všetko“ v prvej vrstve

en: Shows cookie purposes, retention periods, and providers
sk_SK: Zobrazuje účely súborov cookie, doby uchovávania a poskytovateľov

en: Simple Integration
sk_SK: Jednoduchá integrácia

en: Simplified
sk_SK: Zjednodušený

en: Simplified (combine the three purposes)
sk_SK: Zjednodušený (zlúčiť tri účely)

en: Site data consent
sk_SK: Súhlas s údajmi webu

en: Site data consent only —
sk_SK: Iba súhlas s údajmi webu —

en: Soft Pastel
sk_SK: Jemný pastel

en: South Africa (POPIA)
sk_SK: Južná Afrika (POPIA)

en: South Korea (PIPA)
sk_SK: Južná Kórea (PIPA)

en: Start New Scan
sk_SK: Spustiť nové skenovanie

en: Start Scan
sk_SK: Spustite skenovanie

en: Start your first scan by entering a URL above
sk_SK: Začnite prvé skenovanie zadaním adresy URL vyššie

en: State
sk_SK: Štát

en: Status
sk_SK: Stav

en: Step 1: Copy the Script Tag
sk_SK: Krok 1: Skopírujte značku skriptu

en: Step 2: Add to Your Website's HTML
sk_SK: Krok 2: Pridajte do kódu HTML svojich webových stránok

en: Step 3: Link from Your Privacy Policy
sk_SK: Krok 3: Odkaz z vašich zásad ochrany osobných údajov

en: Step 4: Automatic Updates
sk_SK: Krok 4: Automatické aktualizácie

en: Storage Type
sk_SK: Typ úložiska

en: Subscribe
sk_SK: Prihlásiť sa na odber

en: Subscribed
sk_SK: Predplatné

en: Subscription
sk_SK: Predplatné

en: Subscription period
sk_SK: Obdobie predplatného

en: Subscriptions
sk_SK: Predplatné

en: Sunset
sk_SK: Západ slnka

en: Switzerland (FADP)
sk_SK: Švajčiarsko (FADP)

en: TCF EU v2 + GPP TCF-CA (Section 5)
sk_SK: TCF EU v2 + GPP TCF-CA (oddiel 5)

en: TCF EU v2 + GPP US sections
sk_SK: TCF EU v2 + oddiely GPP pre USA

en: Targeted advertising
sk_SK: Cielená reklama

en: Technical Details
sk_SK: Technické detaily

en: Thailand (PDPA)
sk_SK: Thajsko (PDPA)

en: That endpoint is not available.
sk_SK: Tento koncový bod nie je k dispozícii.

en: That file is not valid JSON.
sk_SK: Tento súbor nie je platný JSON.

en: The consent message asking to store data in the browser will be shown to visitors from the selected regions.
sk_SK: Správa so žiadosťou o súhlas s ukladaním údajov v prehliadači sa zobrazí návštevníkom z vybraných regiónov.

en: The consent message containing IAB TCF vendors and purposes will be shown to visitors from the selected regions.<br>Recommended if your website displays ads.
sk_SK: Žiadosť o súhlas obsahujúca dodávateľov a účely transparentnosti a súhlasu združenia IAB sa zobrazí návštevníkom z vybraných regiónov.<br>Odporúča sa, ak sa na vašom webe zobrazujú reklamy.

en: The preview cannot be displayed due to browser security restrictions, but your script is ready and will work perfectly on your website.
sk_SK: Náhľad nie je možné zobraziť pre bezpečnostné obmedzenia prehliadača, ale váš skript je pripravený a na vašom webe bude fungovať bez problémov.

en: The script automatically updates when you modify your cookie configuration in this manager. No need to manually update your website - it stays current automatically!
sk_SK: Skript sa automaticky aktualizuje, keď upravíte konfiguráciu súborov cookie v tomto správcovi. Nie je potrebné manuálne aktualizovať svoju webovú stránku - zostane automaticky aktuálna!

en: The script will work perfectly when implemented on your website. This preview limitation doesn't affect the actual functionality.
sk_SK: Skript bude fungovať perfektne, keď ho implementujete na váš web. Toto obmedzenie ukážky nemá vplyv na skutočnú funkčnosť.

en: The wait for update setting defines how long Google Consent Mode should wait (in milliseconds) before updating the consent state. It helps ensure that consent choices are processed before tracking begins.
sk_SK: Nastavenie čakania na aktualizáciu definuje, ako dlho má režim súhlasu Google čakať (v milisekundách), kým sa aktualizuje stav súhlasu. Pomáha zabezpečiť, aby boli voľby súhlasu spracované pred začatím sledovania.

en: There are no cookies to export.
sk_SK: Nie sú žiadne súbory cookie na export.

en: Third-party integrations and plugins
sk_SK: Integrácie a doplnky tretích strán

en: This action cannot be reversed.
sk_SK: Táto akcia sa nedá vrátiť späť.

en: This is a browser security feature and doesn't affect the actual functionality.
sk_SK: Ide o bezpečnostnú funkciu prehliadača, ktorá neovplyvňuje skutočné fungovanie.

en: This is exactly what your website visitors will see when they visit your cookie declaration page. The script automatically organizes your cookies by category (Essential, Analytics, Marketing, etc.) and displays all the required information for legal compliance.
sk_SK: To je presne to, čo návštevníci vašich webových stránok uvidia, keď navštívia vašu stránku s vyhlásením o súboroch cookie. Skript automaticky usporadúva vaše súbory cookie podľa kategórie (základné, analytické, marketingové atď.) a zobrazuje všetky potrebné informácie na zabezpečenie súladu s právnymi predpismi.

en: This preview shows exactly how the cookie declaration will appear on your website when visitors access it. The tables below contain your current cookie configuration and will update automatically when you modify your cookies in this manager.
sk_SK: Tento náhľad presne ukazuje, ako sa vyhlásenie o súbore cookie zobrazí na vašej webovej lokalite, keď na ňu návštevníci vstúpia. Tabuľky nižšie obsahujú vašu aktuálnu konfiguráciu súborov cookie a automaticky sa aktualizujú, keď upravíte súbory cookie v tomto správcovi.

en: This script generates tables based on your current cookie configuration.
sk_SK: Tento skript generuje tabuľky na základe vašej aktuálnej konfigurácie súborov cookie.

en: This script is hosted securely and will automatically display your current cookie configuration. It updates automatically when you modify cookies in this manager.
sk_SK: Tento skript je bezpečne umiestnený a automaticky zobrazí vašu aktuálnu konfiguráciu súborov cookie. Aktualizuje sa automaticky, keď v tomto správcovi upravíte súbory cookie.

en: This setting allows you to show the IAB Transparency and Consent Framework message beyond GDPR-regulated countries, helping you maintain compliance and maximize ad revenue in other key markets.
sk_SK: Toto nastavenie vám umožňuje zobrazovať správu IAB Transparency and Consent Framework mimo krajín regulovaných GDPR, čo vám pomáha udržiavať súlad a maximalizovať výnosy z reklám na iných kľúčových trhoch.

en: This site is not connected to FlexyConsent yet.
sk_SK: Tento web zatiaľ nie je prepojený s FlexyConsent.

en: Top
sk_SK: Hore

en: Total pageviews
sk_SK: Celkový počet zobrazení stránky

en: Total visitors
sk_SK: Celkový počet návštevníkov

en: Tracking Pixel
sk_SK: Sledovací pixel

en: Type
sk_SK: Typ

en: Type is required
sk_SK: Vyžaduje sa typ

en: Typical scan time: 1-3 hours.
sk_SK: Typický čas skenovania: 1-3 hodiny.

en: Türkiye (KVKK)
sk_SK: Turecko (KVKK)

en: Unable to load the script in preview mode due to CORS restrictions.
sk_SK: Skript nie je možné načítať v režime ukážky z dôvodu obmedzení CORS.

en: United States
sk_SK: Spojené štáty

en: United States (CCPA / US National)
sk_SK: Spojené štáty (CCPA / celoštátne)

en: United States (GPP opt-outs)
sk_SK: Spojené štáty (odmietnutia GPP)

en: United States (National)
sk_SK: Spojené štáty (celoštátne)

en: United States (TCF + GPP)
sk_SK: Spojené štáty (TCF + GPP)

en: United States Section Preferences
sk_SK: Nastavenia oddielov pre Spojené štáty

en: Unlimited Pageviews/Month<br>Geo-Targeting<br>43 Languages Supported<br>E-mail & Chat Support<br>TCF 2.3 Support<br>Cookie Scanner<br>Auto Blocker<br>Google Consent Mode V2<br>API support
sk_SK: Neobmedzený počet zobrazení stránky/mesiac<br>Geografické zacielenie<br>43 podporovaných jazykov<br>Podpora e-mailu a četu<br>Podpora TCF 2.3<br>Skener súborov cookie<br>Automatické blokovanie<br>Režim súhlasu Google V2<br > Podpora API

en: Update Email
sk_SK: Aktualizovať e-mail

en: Update Email Validate Key
sk_SK: Aktualizujte overovací kľúč e-mailu

en: Update User Settings
sk_SK: Aktualizujte používateľské nastavenia

en: Update user info
sk_SK: Aktualizujte informácie o používateľovi

en: Updates automatically as you modify your cookie configuration
sk_SK: Aktualizuje sa automaticky, keď upravíte konfiguráciu súborov cookie

en: Use system font family
sk_SK: Použite systémovú rodinu písiem

en: User Info
sk_SK: Informácie o používateľovi

en: User Information
sk_SK: Informácie o používateľovi

en: User Settings
sk_SK: Používateľské nastavenia

en: User-Friendly
sk_SK: Užívateľsky prívetivý

en: VAT Number
sk_SK: Identifikačné číslo DPH

en: Value
sk_SK: Hodnota

en: Vendor
sk_SK: Predajca

en: Vendor Information
sk_SK: Informácie o predajcovi

en: View IP Addresses
sk_SK: Zobraziť adresy IP

en: View Information
sk_SK: Zobraziť informácie

en: View Policy
sk_SK: Zobraziť pravidlá

en: View Status
sk_SK: Zobraziť stav

en: Virginia
sk_SK: Virgínia

en: Visitor selection
sk_SK: Výber návštevníka

en: Visits with consent
sk_SK: Návštevy so súhlasom

en: Visits with no preference
sk_SK: Návštevy bez preferencie

en: Visits without consent
sk_SK: Návštevy bez súhlasu

en: Wait for update
sk_SK: Počkajte na aktualizáciu

en: Warm Beige
sk_SK: Teplá béžová

en: Warning: This is an advanced feature designed for users familiar with CSS. If you are not experienced with CSS, please leave this field empty.
sk_SK: Upozornenie: Toto je pokročilá funkcia určená pre používateľov, ktorí poznajú CSS. Ak nemáte skúsenosti s CSS, nechajte toto pole prázdne.

en: Website
sk_SK: Web

en: Website Settings
sk_SK: Nastavenia webových stránok

en: Websites
sk_SK: Weby

en: Welcome to Flexy Consent
sk_SK: Vitajte vo Flexy Consent

en: What Our Scanner Detects:
sk_SK: Čo náš skener zistí:

en: When enabled, cookie categories that have no declared vendors or cookies are hidden from the preferences modal.
sk_SK: Keď je zapnuté, kategórie súborov cookie bez uvedených dodávateľov alebo súborov cookie sa v okne predvolieb skryjú.

en: When enabled, users can continue interacting with the page even while the consent message is displayed, instead of blocking the background until a choice is made. For full IAB compliance, this option should remain disabled.
sk_SK: Keď je zapnuté, používatelia môžu so stránkou pracovať aj počas zobrazenia správy o súhlase namiesto toho, aby bolo pozadie blokované až do voľby. Pre plný súlad s IAB by táto voľba mala zostať vypnutá.

en: When implemented on your website, this script will automatically display your cookie declaration tables.
sk_SK: Po implementácii na vašu webovú stránku tento skript automaticky zobrazí tabuľky s deklaráciami súborov cookie.

en: When off, visitors only see "Accept all" and "Preferences" on the initial consent banner. They can still reject everything from the preferences screen.
sk_SK: Keď je vypnuté, návštevníci vidia na prvom banneri súhlasu iba „Prijať všetko“ a „Predvoľby“. Všetko môžu stále odmietnuť na obrazovke predvolieb.

en: Why Do You Need This?
sk_SK: Prečo to potrebujete?

en: You are not allowed to do that.
sk_SK: Na to nemáte oprávnenie.

en: You can copy the code below and use it in the footer of your page (Optional)
sk_SK: Môžete skopírovať nižšie uvedený kód a použiť ho v päte svojej stránky (voliteľné)

en: You can only assign one website to one subscription!
sk_SK: K jednému odberu môžete priradiť iba jednu webovú stránku!

en: You cannot close your account because you have a paid subscription and its current period will end on [endDate].<br>You can edit from [URL]
sk_SK: Nemôžete zrušiť svoj účet, pretože máte platené predplatné a jeho aktuálne obdobie sa skončí [endDate].<br>Upraviť môžete na [URL]

en: You cannot close your account because you have a project belonging to another service: [serviceNames].<br> You can edit from [URL]
sk_SK: Nemôžete zatvoriť svoj účet, pretože máte projekt patriaci inej službe: [serviceNames].<br> Môžete upraviť z [URL]

en: You cannot close your account because you have another project: [projectNames].<br>You can edit from [URL]
sk_SK: Nemôžete zatvoriť svoj účet, pretože máte iný projekt: [projectNames].<br>Môžete upraviť z [URL]

en: You have a free subscription.
sk_SK: Máte bezplatné predplatné.

en: You have a paid subscription and plan for next period.
sk_SK: Máte platené predplatné a plán na ďalšie obdobie.

en: You must use valid CSS units (px, rem, em, %, smaller, larger).
sk_SK: Musíte použiť platné jednotky CSS (px, rem, em, %, smaller, larger).

en: You should enter the Script URL pattern as:
sk_SK: Vzor adresy URL skriptu by ste mali zadať takto:

en: Your Generated Script
sk_SK: Váš vygenerovaný skript

en: Your Script
sk_SK: Váš skript

en: Your Script Code:
sk_SK: Kód vášho skriptu:

en: Your cookie declaration script is ready to use.
sk_SK: Váš skript deklarácie súborov cookie je pripravený na použitie.

en: Your email address is wrong.
sk_SK: Vaša e-mailová adresa je nesprávna.

en: Your subscription will be cancelled at the end of the period.
sk_SK: Vaše predplatné bude na konci obdobia zrušené.

en: Your subscription will be renewed at the end of the period.
sk_SK: Vaše predplatné bude obnovené na konci obdobia.

en: Your website [domain] has reached the monthly page view limit on the [planName] plan. To ensure uninterrupted service and accurate consent tracking, we recommend upgrading your plan.
sk_SK: Vaša webová lokalita [domain] dosiahla mesačný limit zobrazení stránky v rámci plánu [planName]. Ak chcete zabezpečiť nepretržitú službu a presné sledovanie súhlasu, odporúčame vám inovovať svoj plán.

en: Your website visitors will see a clean, organized tables showing exactly what cookies your site uses and why - building trust and meeting legal requirements.
sk_SK: Návštevníci vašich webových stránok uvidia prehľadné a usporiadané tabuľky, ktoré presne zobrazujú, aké súbory cookie vaša stránka používa a prečo – buduje dôveru a spĺňa zákonné požiadavky.

en: [Number]% off
sk_SK: [Number]% zľava

en: [count] cookie(s) ready to import. [skipped] entr(y/ies) skipped.
sk_SK: [count] súborov cookie pripravených na import. Preskočené záznamy: [skipped].

en: [count] log entr(y/ies)
sk_SK: [count] záznam(ov) denníka

en: e.g. 16px, 1rem, 1em
sk_SK: napr. 16px, 1rem, 1em

en: e.g., Analytics Cookie (optional - defaults to name)
sk_SK: napr. súbor cookie Analytics (voliteľné – predvolený názov)

en: legally required
sk_SK: vyžadované zákonom
