Flexy Consent - en to pl translation catalogue (317 entries)

en: 100,000 Pageviews/Month<br>Geo-Targeting<br>43 Languages Supported<br>E-mail &amp; Chat Support<br>TCF 2.2 Support<br>Cookie Scanner<br>Auto Blocker<br>Google Consent Mode V2<br>API support
pl: 100 000 odsłon/miesiąc<br>Kierowanie geograficzne<br>Obsługiwane 43 języki<br>E-mail &amp; Pomoc na czacie<br>Obsługa TCF 2.2<br>Skaner plików cookie<br>Automatyczne blokowanie<br>Tryb uzyskiwania zgody Google, wersja 2<br>Obsługa API

en: 5,000 Pageviews/Month<br>Geo-Targeting<br>Single Language<br>E-mail Support<br>TCF 2.2 Support<br><del>Cookie Scanner</del><br><del>Auto Blocker</del><br><del>Google Consent Mode V2</del><br><del>API support</del>
pl: 5000 odsłon/miesiąc<br>Kierowanie geograficzne<br>Jeden język<br>Pomoc e-mail<br>Obsługa TCF 2.2<br><del>Skaner plików cookie</del><br><del>Automatyczne blokowanie</ del><br><del>Tryb zgody Google, wersja 2</del><br><del>Obsługa API</del>

en: <strong>Please fix the following errors:</strong><ul>
pl: <strong>Proszę naprawić następujące błędy:</strong><ul>

en: API Key
pl: Klucz API

en: Accepted
pl: Przyjęty

en: Actions
pl: działania

en: Ad personalization signals allow Google to use collected data to personalize ads. Disable this to stop personalized ads.
pl: Sygnały personalizacji reklam pozwalają Google wykorzystywać zebrane dane do personalizacji reklam. Wyłącz tę opcję, aby zatrzymać spersonalizowane reklamy.

en: Add Cookie
pl: Dodaj ciasteczko

en: Add a link to your cookie declaration page from your privacy policy, cookie policy, or website footer:
pl: Dodaj odnośnik do strony z deklaracją dotyczącą plików cookie w polityce prywatności, polityce dotyczącej plików cookie lub stopce witryny:

en: Add your cookie policy link here. This link will be shown to users when they click on "Cookie Policy" button in the consent banner.
pl: Dodaj tutaj link do polityki dotyczącej plików cookie. Link ten zostanie wyświetlony użytkownikom po kliknięciu przycisku „Polityka plików cookie” znajdującego się na banerze zgody.

en: Add your privacy policy link here. This link will be shown to users when they click on "Privacy Policy" button in the consent banner.
pl: Dodaj tutaj link do polityki prywatności. Link ten zostanie wyświetlony użytkownikom po kliknięciu przycisku „Polityka prywatności” znajdującego się na banerze zgody.

en: Additional Settings
pl: Dodatkowe ustawienia

en: Address
pl: Adres

en: Address Line 1
pl: Linia adresu 1

en: Address Line 2
pl: Linia adresu 2

en: Ads Data Redaction redacts sensitive information related to ads, enhancing user privacy.
pl: Redakcja danych reklam redaguje poufne informacje związane z reklamami, zwiększając prywatność użytkowników.

en: All Types
pl: Wszystkie typy

en: All user and website information will be lost and cannot be recovered.
pl: Wszystkie informacje o użytkowniku i witrynie zostaną utracone i nie będzie można ich odzyskać.

en: Allow Ad Personalization Signals
pl: Zezwalaj na sygnały personalizacji reklam

en: Allow Google Signals
pl: Zezwól na Sygnały Google

en: Also you can add code similar to the one below to your page (Optional)
pl: Możesz także dodać do swojej strony kod podobny do poniższego (opcjonalnie)

en: Analytics
pl: Analityka

en: Analytics and performance tracking
pl: Analityka i śledzenie wydajności

en: Annual
pl: Coroczny

en: Are you sure you want to cancel your subscription?
pl: Czy na pewno chcesz anulować subskrypcję?

en: Are you sure you want to delete this cookie?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten plik cookie?

en: Associated Script
pl: Powiązany skrypt

en: Authentication failed!
pl: Uwierzytelnienie nie powiodło się!

en: Auto-updates with changes
pl: Automatyczne aktualizacje wraz ze zmianami

en: Automatic Cookie Detection
pl: Automatyczne wykrywanie plików cookie

en: Available languages
pl: Dostępne języki

en: Avoid using your own website's URL as the Script URL, as it may disrupt your website's functionality.
pl: Unikaj używania adresu URL swojej witryny jako adresu URL skryptu, ponieważ może to zakłócić funkcjonowanie witryny.

en: Basic Information
pl: Informacje podstawowe

en: Business Account
pl: Konto biznesowe

en: Buy
pl: Kupić

en: Buy a new plan
pl: Kup nowy plan

en: CCPA transparency requirements
pl: Wymagania dotyczące przejrzystości CCPA

en: Can be linked from your privacy policy or cookie policy
pl: Można je znaleźć w polityce prywatności lub polityce plików cookie

en: Canada
pl: Kanada

en: Cancel
pl: Anulować

en: Cancel Subscription
pl: Anuluj subskrypcje

en: Cancel current plan and subscribe to [PlanName] plan
pl: Anuluj bieżący plan i zasubskrybuj plan [PlanName].

en: Cancelling...
pl: Anulowanie...

en: Change display language using client location and browser language
pl: Zmień język wyświetlania, korzystając z lokalizacji klienta i języka przeglądarki

en: Change email address
pl: Zmień adres e-mail

en: Change your email address
pl: Zmień swój adres e-mail

en: Check your email box
pl: Sprawdź swoją skrzynkę e-mail

en: Choose a payment method
pl: Wybierz metodę płatności

en: City
pl: Miasto

en: Click "Add Cookie" to create your first cookie entry
pl: Kliknij „Dodaj plik cookie”, aby utworzyć pierwszy wpis dotyczący pliku cookie

en: Close
pl: Zamknąć

en: Close my account
pl: Zamknij moje konto

en: Company
pl: Firma

en: Company Name
pl: Nazwa firmy

en: Completed
pl: Zakończony

en: Configure Scan
pl: Konfiguruj skanowanie

en: Consent not required
pl: Zgoda nie jest wymagana

en: Consent requested
pl: Poproszono o zgodę

en: Contact Us
pl: Skontaktuj się z nami

en: Continue
pl: Kontynuować

en: Control whether Google Analytics automatically sends page view events or visitor will select them.
pl: Kontroluj, czy Google Analytics automatycznie wysyła zdarzenia odsłonięcia strony, czy też odwiedzający je wybierze.

en: Cookie Declaration Script
pl: Skrypt deklaracji plików cookie

en: Cookie Details:
pl: Szczegóły dotyczące plików cookie:

en: Cookie List
pl: Lista plików cookie

en: Cookie Manager
pl: Menedżer plików cookie

en: Cookie Name
pl: Nazwa pliku cookie

en: Cookie Names
pl: Nazwy plików cookie

en: Cookie Policy
pl: Polityka Cookie

en: Cookie Scanner
pl: Skaner plików cookie

en: Cookie Scanner IP Addresses
pl: Adresy IP skanera plików cookie

en: Cookie added successfully!
pl: Plik cookie został dodany pomyślnie!

en: Cookie deleted successfully!
pl: Plik cookie został pomyślnie usunięty!

en: Cookie law disclosure obligations
pl: Obowiązki informacyjne dotyczące plików cookie

en: Cookie name is required
pl: Nazwa pliku cookie jest wymagana

en: Cookie updated successfully!
pl: Plik cookie zaktualizowano pomyślnie!

en: Cookies Found
pl: Znaleziono pliki cookie

en: Copied!
pl: Skopiowano!

en: Copy Script Tag
pl: Kopiuj znacznik skryptu

en: Copy and paste new API key here from [email]
pl: Skopiuj i wklej tutaj nowy klucz API z [email]

en: Copy the script tag from the "Script Code" tab. This is a simple one-line HTML tag that you'll add to your website.
pl: Skopiuj tag skryptu z zakładki „Kod skryptu”. To prosty, jednowierszowy tag HTML, który dodasz do swojej witryny.

en: Copy to Clipboard
pl: Kopiuj do schowka

en: Could not extract script URL
pl: Nie można wyodrębnić adresu URL skryptu

en: Country
pl: Kraj

en: Created
pl: Stworzony

en: Current Plan
pl: Aktualny plan

en: Custom
pl: Zwyczaj

en: Custom CSS
pl: Niestandardowy CSS

en: Custom logo
pl: Niestandardowe logo

en: Dashboard
pl: Panel

en: Debit or Credit Card
pl: Karta debetowa lub kredytowa

en: Default consent management language for website visitors
pl: Domyślny język zarządzania zgodami dla osób odwiedzających witrynę

en: Delete Account
pl: Usuń konto

en: Description
pl: Opis

en: Description and Purpose
pl: Opis i cel

en: Description will be saved for the selected language
pl: Opis zostanie zapisany dla wybranego języka

en: Disabled (Consent window will not be displayed on your website)
pl: Wyłączone (okno zgody nie będzie wyświetlane w Twojej witrynie)

en: Display Name
pl: Nazwa wyświetlana

en: Display privacy button
pl: Wyświetl przycisk prywatności

en: Domains
pl: Domeny

en: Don't let consent management intimidate you. Protect your users' privacy with the most affordable CMP without compromising security. Continue now to become compliant or view pricing to pick a plan suitable for you.
pl: Nie pozwól, aby zarządzanie zgodami Cię zastraszyło. Chroń prywatność swoich użytkowników za pomocą najtańszego CMP bez uszczerbku dla bezpieczeństwa. Kontynuuj teraz, aby zachować zgodność, lub wyświetl ceny, aby wybrać odpowiedni dla siebie plan.

en: Downgrade to free package
pl: Przejdź na darmowy pakiet

en: Download Page URL
pl: Pobierz adres URL strony

en: Edit Cookie
pl: Edytuj plik cookie

en: Email
pl: E-mail

en: Enable Ads Data Redaction
pl: Włącz redagowanie danych reklam

en: Enable Consent Management
pl: Włącz zarządzanie zgodami

en: Enable Google Consent Mode v2
pl: Włącz tryb zgody Google w wersji 2

en: Enable Restricted Data Processing
pl: Włącz ograniczone przetwarzanie danych

en: Enable URL Passthrough
pl: Włącz przekazywanie adresu URL

en: Enable URL passthrough to allow Google Analytics to track URL parameters across pages during navigation.
pl: Włącz przekazywanie adresów URL, aby umożliwić Google Analytics śledzenie parametrów adresu URL na stronach podczas nawigacji.

en: Enable auto blocker
pl: Włącz automatyczną blokadę

en: Enable customization
pl: Włącz dostosowywanie

en: Enabled
pl: Włączony

en: Enhance compliance with a robust, lightweight CMP solution FlexyConsent-easy GDPR consent management for WordPress sites.
pl: Zwiększ zgodność dzięki solidnemu, lekkiemu rozwiązaniu CMP FlexyConsent — łatwemu zarządzaniu zgodami RODO dla witryn WordPress.

en: Enter CSS code
pl: Wpisz kod CSS

en: Enter a URL
pl: Wpisz adres URL

en: Enter one domain per line [line1][line2][line3]
pl: Wpisz jedną domenę w każdym wierszu [line1][line2][line3]

en: Enter the URL of the page you want to scan for cookies
pl: Wprowadź adres URL strony, którą chcesz przeskanować pod kątem plików cookie

en: Enter the URL of the page you want to scan for cookies. Our scanner will analyze the page and detect all cookies being used.
pl: Wprowadź adres URL strony, którą chcesz przeskanować pod kątem plików cookie. Nasz skaner przeanalizuje stronę i wykryje wszystkie używane pliki cookie.

en: Error
pl: Błąd

en: Essential
pl: Niezbędny

en: Essential and functional cookies
pl: Niezbędne i funkcjonalne pliki cookie

en: European Union / European Economic Area / United Kingdom
pl: Unia Europejska / Europejski Obszar Gospodarczy / Wielka Brytania

en: Examples: Session, 30 days, 1 year, 2 years, etc.
pl: Przykłady: sesja, 30 dni, 1 rok, 2 lata itd.

en: Failed to load script
pl: Nie udało się załadować skryptu

en: Features
pl: Cechy

en: Firewall Setup Required:
pl: Wymagana konfiguracja zapory sieciowej:

en: FlexyConsent only works on domains listed here. Please enter only root domains without "www" or "https://
pl: FlexyConsent działa tylko w domenach wymienionych tutaj. Wprowadź tylko domeny główne bez „www” i „https://”

en: Font family
pl: Rodzina czcionek

en: Font size
pl: Rozmiar czcionki

en: For best results, scan your homepage or a page that loads all your tracking scripts and cookies.
pl: Aby uzyskać najlepsze wyniki, przeskanuj swoją stronę główną lub stronę ładującą wszystkie skrypty śledzące i pliki cookie.

en: For example, if the third-party script that sets this cookie is:
pl: Na przykład, jeśli skrypt zewnętrzny, który ustawia ten plik cookie, to:

en: Full Name
pl: Pełne imię i nazwisko

en: GDPR Article 13 compliance
pl: Zgodność z artykułem 13 RODO

en: Google Signals includes cross-device reporting, remarketing, and other data collection for signed-in users.
pl: Google Signals obejmuje raportowanie na różnych urządzeniach, remarketing i inne gromadzenie danych dla zalogowanych użytkowników.

en: HTML Script Tag
pl: Znacznik skryptu HTML

en: Helps you comply with transparency requirements
pl: Pomaga spełnić wymogi przejrzystości

en: How to Add Cookie Declaration to Your Website
pl: Jak dodać deklarację dotyczącą plików cookie do swojej witryny internetowej

en: How to Add to Your Website
pl: Jak dodać do swojej witryny

en: IAB TCF (Advertising)
pl: IAB TCF (reklama)

en: IP Addresses
pl: Adresy IP

en: ISO 27001 documentation standards
pl: Normy dokumentacji ISO 27001

en: If empty, will default to the cookie name
pl: Jeśli puste, domyślnie zostanie użyta nazwa pliku cookie

en: If no script url provided, the cookie shouldn't be marked as essential.
pl: Jeśli nie podano adresu URL skryptu, plik cookie nie powinien być oznaczony jako niezbędny.

en: If you cancel your subscription, the subscription will continue until the end of the term but will not be renewed.
pl: Jeśli anulujesz subskrypcję, subskrypcja będzie kontynuowana do końca okresu, ale nie zostanie odnowiona.

en: If you require any further information, feel free to [LinkBefore]contact us[LinkAfter].
pl: Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, [LinkBefore]skontaktuj się z nami[LinkAfter].

en: Important
pl: Ważny

en: Important:
pl: Ważny:

en: Invoice Info
pl: Informacje o fakturze

en: Just copy this single script tag and paste it into your website's HTML head section. This will automatically generate the cookie declaration tables on your page.
pl: Wystarczy skopiować ten pojedynczy znacznik skryptu i wkleić go do sekcji head HTML swojej witryny. Spowoduje to automatyczne wygenerowanie tabel deklaracji plików cookie na Twojej stronie.

en: Language
pl: Język

en: Layout Properties
pl: Właściwości układu

en: Legal Compliance Benefits
pl: Korzyści z przestrzegania przepisów prawnych

en: Legal compliance regulations like GDPR, CCPA, and other privacy laws require websites to provide transparent information about all cookies they use. This script generates a professional cookie declaration tables that:
pl: Przepisy prawne, takie jak RODO, CCPA i inne przepisy dotyczące prywatności, wymagają od stron internetowych przejrzystego informowania o wszystkich używanych plikach cookie. Ten skrypt generuje profesjonalne tabele deklaracji plików cookie, które:

en: Lists all cookies used on your website in organized tables
pl: Wyświetla wszystkie pliki cookie używane na Twojej stronie internetowej w uporządkowanych tabelach

en: Live Preview - Exactly How It Will Look on Your Website
pl: Podgląd na żywo – zobacz dokładnie, jak będzie wyglądać na Twojej stronie internetowej

en: Loading cookie declaration preview...
pl: Ładowanie podglądu deklaracji plików cookie...

en: Loading domains...
pl: Ładowanie domen...

en: Loading languages...
pl: Ładowanie języków...

en: Loading preview...
pl: Ładowanie podglądu...

en: Loading scan status...
pl: Ładowanie statusu skanowania...

en: Loading script...
pl: Ładowanie skryptu...

en: Loading...
pl: Załadunek...

en: Make sure our scanner IP addresses are whitelisted in your firewall
pl: Upewnij się, że adresy IP naszego skanera znajdują się na białej liście w Twojej zaporze sieciowej

en: Manage Privacy Settings
pl: Zarządzaj ustawieniami prywatności

en: Marketing and advertising cookies
pl: Pliki cookie marketingowe i reklamowe

en: Mobile responsive design
pl: Projekt responsywny dla urządzeń mobilnych

en: Monthly
pl: Miesięczny

en: Name
pl: Nazwa

en: Name On Invoice
pl: Imię i nazwisko na fakturze

en: New email address
pl: Nowy adres e-mail

en: New visitors
pl: Nowy gość

en: No cookies found
pl: Nie znaleziono plików cookie

en: No domain selected
pl: Nie wybrano domeny

en: No projects available
pl: Brak dostępnych projektów

en: No scans found for this domain
pl: Nie znaleziono skanów dla tej domeny

en: Open in New Tab
pl: Otwórz w nowej karcie

en: Option 1 - Add to HTML Head
pl: Opcja 1 – Dodaj do nagłówka HTML

en: Option 2 - Add to Specific Page
pl: Opcja 2 – Dodaj do konkretnej strony

en: Organized by categories
pl: Zorganizowane według kategorii

en: Others
pl: Inni

en: Page Preview
pl: Podgląd strony

en: Pageviews with consent
pl: Wyświetlenia strony za zgodą

en: Pageviews with no preference
pl: Wyświetlenia strony bez preferencji

en: Pageviews without consent
pl: Wyświetlenia strony bez zgody

en: Partially accepted
pl: Częściowo zaakceptowane

en: Paste the script tag into your Cookie Declaration HTML where you want the tables to appear:
pl: Wklej znacznik skryptu do kodu HTML deklaracji plików cookie w miejscu, w którym mają się pojawić tabele:

en: Payment
pl: Zapłata

en: Payment Result
pl: Wynik płatności

en: Period
pl: Okres

en: Personal Account
pl: Konto osobiste

en: Personalization
pl: Personalizacja

en: Personalization and preference cookies
pl: Pliki cookie personalizacji i preferencji

en: Plan Features
pl: Funkcje planu

en: Please add our cookie scanner IP addresses to the whitelist on your firewall to allow scanning.
pl: Dodaj adresy IP naszego skanera plików cookie do białej listy w zaporze sieciowej, aby umożliwić skanowanie.

en: Please add these IP addresses to your firewall whitelist to allow our cookie scanner to access your website:
pl: Dodaj te adresy IP do białej listy swojej zapory sieciowej, aby umożliwić naszemu skanerowi plików cookie dostęp do Twojej witryny:

en: Please enter required information before subscribing.
pl: Przed subskrypcją wprowadź wymagane informacje.

en: Please write your email address to confirm.
pl: Proszę wpisać swój adres e-mail w celu potwierdzenia.

en: Post Code
pl: Kod pocztowy

en: Preview
pl: Zapowiedź

en: Preview Unavailable
pl: Podgląd niedostępny

en: Privacy Policy
pl: Polityka prywatności

en: Privacy Trigger
pl: Wyzwalacz prywatności

en: Privacy Trigger Customization (Optional)
pl: Dostosowanie wyzwalacza prywatności (opcjonalnie)

en: Privacy URL
pl: Prywatność URL

en: Privacy policy links
pl: Linki do polityki prywatności

en: Professional styling
pl: Profesjonalna stylizacja

en: Project not found for selected domain
pl: Nie znaleziono projektu dla wybranej domeny

en: Properties
pl: Właściwości

en: Ready to Use
pl: Gotowy do użycia

en: Refresh
pl: Odświeżać

en: Rejected
pl: Odrzucony

en: Remaining time: [dayCount] day
pl: Pozostały czas: [dayCount] dzień

en: Remaining time: [dayCount] days
pl: Pozostały czas: [dayCount] dni

en: Remaining time: [monthCount] month
pl: Pozostały czas: [monthCount] miesiąc

en: Remaining time: [monthCount] months
pl: Pozostały czas: [monthCount] miesięcy

en: Required
pl: Wymagany

en: Restricted Data Processing limits the use of personal data for advertising and analytics to comply with privacy regulations, such as CCPA. When enabled, personalized ads will be restricted, and only certain data will be used for measurement and analytics.
pl: Ograniczone przetwarzanie danych ogranicza wykorzystanie danych osobowych do celów reklamowych i analitycznych w celu zapewnienia zgodności z przepisami dotyczącymi prywatności, takimi jak CCPA. Po włączeniu reklamy spersonalizowane będą ograniczone, a do pomiarów i analiz będą wykorzystywane tylko niektóre dane.

en: Retention Period
pl: Okres przechowywania

en: Returning visitors
pl: Powracający goście

en: Save
pl: Ratować

en: Scan History
pl: Historia skanowania

en: Scan Status
pl: Status skanowania

en: Scan your website to automatically detect cookies and update your cookie list. Our advanced scanner analyzes your web pages and identifies all cookies being used, including tracking pixels, analytics cookies, and third-party integrations.
pl: Przeskanuj swoją witrynę, aby automatycznie wykryć pliki cookie i zaktualizować listę plików cookie. Nasz zaawansowany skaner analizuje Twoje strony internetowe i identyfikuje wszystkie używane pliki cookie, w tym piksele śledzące, pliki cookie analityczne i integracje stron trzecich.

en: Scanned URL
pl: Przeskanowany adres URL

en: Scanner Actions
pl: Akcje skanera

en: Script Tag for Your Website
pl: Tag skryptu dla Twojej witryny

en: Script URL
pl: Adres URL skryptu

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Select
pl: Wybierać

en: Select Domain
pl: Wybierz domenę

en: Select Language
pl: Wybierz język

en: Select Type
pl: Wybierz typ

en: Select a domain above to manage cookies
pl: Wybierz domenę powyżej, aby zarządzać plikami cookie

en: Send
pl: Wysłać

en: Send Page View
pl: Wyślij widok strony

en: Shows cookie purposes, retention periods, and providers
pl: Pokazuje cele plików cookie, okresy przechowywania i dostawców

en: Simple Integration
pl: Prosta integracja

en: Start New Scan
pl: Rozpocznij nowe skanowanie

en: Start Scan
pl: Rozpocznij skanowanie

en: Start your first scan by entering a URL above
pl: Rozpocznij pierwsze skanowanie, wpisując adres URL powyżej

en: Step 1: Copy the Script Tag
pl: Krok 1: Skopiuj znacznik skryptu

en: Step 2: Add to Your Website's HTML
pl: Krok 2: Dodaj do kodu HTML swojej witryny

en: Step 3: Link from Your Privacy Policy
pl: Krok 3: Link do Twojej Polityki prywatności

en: Step 4: Automatic Updates
pl: Krok 4: Automatyczne aktualizacje

en: Subscribe
pl: Subskrybować

en: Subscribed
pl: Zasubskrybowano

en: Subscription
pl: Subskrypcja

en: Subscription period
pl: Okres subskrypcji

en: Subscriptions
pl: Subskrypcje

en: Technical Details
pl: Szczegóły techniczne

en: The consent message containing IAB TCF vendors and purposes will be shown to visitors from the selected regions.<br>Recommended if your website displays ads.
pl: Wiadomość o zgodzie zawierająca dostawców IAB TCF i cele zostanie wyświetlona odwiedzającym z wybranych regionów.<br>Zalecane, jeśli Twoja witryna wyświetla reklamy.

en: The script automatically updates when you modify your cookie configuration in this manager. No need to manually update your website - it stays current automatically!
pl: Skrypt aktualizuje się automatycznie po zmianie konfiguracji plików cookie w tym menedżerze. Nie ma potrzeby ręcznej aktualizacji witryny – jest ona aktualizowana automatycznie!

en: The script will work perfectly when implemented on your website. This preview limitation doesn't affect the actual functionality.
pl: Skrypt będzie działał idealnie po wdrożeniu na Twojej stronie internetowej. To ograniczenie podglądu nie wpływa na rzeczywistą funkcjonalność.

en: The wait for update setting defines how long Google Consent Mode should wait (in milliseconds) before updating the consent state. It helps ensure that consent choices are processed before tracking begins.
pl: Ustawienie oczekiwania na aktualizację określa, jak długo tryb uzyskiwania zgody Google powinien czekać (w milisekundach) przed aktualizacją stanu zgody. Pomaga to zapewnić, że wybory dotyczące zgody zostaną przetworzone przed rozpoczęciem śledzenia.

en: Third-party integrations and plugins
pl: Integracje i wtyczki innych firm

en: This action cannot be reversed.
pl: Tego działania nie można cofnąć.

en: This is exactly what your website visitors will see when they visit your cookie declaration page. The script automatically organizes your cookies by category (Essential, Analytics, Marketing, etc.) and displays all the required information for legal compliance.
pl: Właśnie to zobaczą odwiedzający Twoją witrynę, odwiedzając stronę z deklaracją dotyczącą plików cookie. Skrypt automatycznie porządkuje pliki cookie według kategorii (Podstawowe, Analityczne, Marketingowe itp.) i wyświetla wszystkie wymagane informacje, aby zapewnić zgodność z prawem.

en: This preview shows exactly how the cookie declaration will appear on your website when visitors access it. The tables below contain your current cookie configuration and will update automatically when you modify your cookies in this manager.
pl: Ten podgląd pokazuje dokładnie, jak deklaracja dotycząca plików cookie będzie wyglądać na Twojej stronie internetowej, gdy odwiedzający ją odwiedzą. Poniższe tabele zawierają aktualną konfigurację plików cookie i zostaną automatycznie zaktualizowane po modyfikacji plików cookie w tym menedżerze.

en: This script generates tables based on your current cookie configuration.
pl: Ten skrypt generuje tabele na podstawie bieżącej konfiguracji plików cookie.

en: This script is hosted securely and will automatically display your current cookie configuration. It updates automatically when you modify cookies in this manager.
pl: Ten skrypt jest hostowany w bezpiecznym miejscu i automatycznie wyświetli aktualną konfigurację plików cookie. Aktualizuje się automatycznie po modyfikacji plików cookie w tym menedżerze.

en: This setting allows you to show the IAB Transparency and Consent Framework message beyond GDPR-regulated countries, helping you maintain compliance and maximize ad revenue in other key markets.
pl: To ustawienie pozwala wyświetlać komunikat IAB dotyczący zasad przejrzystości i zgody poza krajami, w których obowiązuje RODO, pomagając zachować zgodność i maksymalizować przychody z reklam na innych kluczowych rynkach.

en: Tip:
pl: Wskazówka:

en: Total pageviews
pl: Całkowita liczba odsłon

en: Total visitors
pl: Całkowita liczba odwiedzających

en: Type
pl: Typ

en: Type is required
pl: Typ jest wymagany

en: Typical scan time: 1-3 hours.
pl: Typowy czas skanowania: 1–3 godziny.

en: URL
pl: Adres URL

en: Unable to load the script in preview mode due to CORS restrictions.
pl: Nie można załadować skryptu w trybie podglądu z powodu ograniczeń CORS.

en: United States of America
pl: Stany Zjednoczone

en: Unlimited Pageviews/Month<br>Geo-Targeting<br>43 Languages Supported<br>E-mail & Chat Support<br>TCF 2.2 Support<br>Cookie Scanner<br>Auto Blocker<br>Google Consent Mode V2<br>API support
pl: Nieograniczona liczba odsłon/miesiąc<br>Kierowanie geograficzne<br>Obsługiwane 43 języki<br>Pomoc przez e-mail i czat<br>Obsługa TCF 2.2<br>Skaner plików cookie<br>Automatyczne blokowanie<br>Tryb zgody Google, wersja 2<br > Wsparcie API

en: Update Email
pl: Zaktualizuj e-mail

en: Update Email Validate Key
pl: Zaktualizuj klucz weryfikacji adresu e-mail

en: Update User Settings
pl: Zaktualizuj ustawienia użytkownika

en: Update user info
pl: Zaktualizuj informacje o użytkowniku

en: Updates automatically as you modify your cookie configuration
pl: Aktualizuje się automatycznie, gdy zmieniasz konfigurację plików cookie

en: Use system font family
pl: Użyj rodziny czcionek systemowych

en: User Info
pl: Informacje o użytkowniku

en: User Information
pl: Informacje o użytkowniku

en: User Settings
pl: Ustawienia użytkownika

en: User-Friendly
pl: Przyjazny dla użytkownika

en: VAT Number
pl: Numer VAT

en: Vendor
pl: Sprzedawca

en: Vendor Information
pl: Informacje o dostawcy

en: View IP Addresses
pl: Wyświetl adresy IP

en: View Policy
pl: Wyświetl zasady

en: View Status
pl: Wyświetl status

en: Visitor selection
pl: Wybór gości

en: Visits with consent
pl: Wizyty za zgodą

en: Visits with no preference
pl: Wizyty bez preferencji

en: Visits without consent
pl: Wizyty bez zgody

en: Wait for update
pl: Poczekaj na aktualizację

en: Warning: This is an advanced feature designed for users familiar with CSS. If you are not experienced with CSS, please leave this field empty.
pl: Ostrzeżenie: jest to zaawansowana funkcja przeznaczona dla użytkowników zaznajomionych z CSS. Jeśli nie masz doświadczenia z CSS, zostaw to pole puste.

en: Website Settings
pl: Ustawienia strony internetowej

en: Welcome to Flexy Consent
pl: Witamy w Flexy Consent

en: What Our Scanner Detects:
pl: Co wykrywa nasz skaner:

en: When implemented on your website, this script will automatically display your cookie declaration tables.
pl: Po wdrożeniu tego skryptu na Twojej stronie internetowej, automatycznie wyświetlone zostaną tabele deklaracji plików cookie.

en: Why Do You Need This?
pl: Dlaczego tego potrzebujesz?

en: You can copy the code below and use it in the footer of your page (Optional)
pl: Możesz skopiować poniższy kod i użyć go w stopce swojej strony (opcjonalnie)

en: You can only assign one website to one subscription!
pl: Do jednego abonamentu możesz przypisać tylko jedną stronę internetową!

en: You cannot close your account because you have a paid subscription and its current period will end on [endDate].<br>You can edit from [URL]
pl: Nie możesz zamknąć swojego konta, ponieważ masz płatną subskrypcję, a jej bieżący okres zakończy się w dniu [endDate].<br>Możesz edytować z poziomu [URL]

en: You cannot close your account because you have a project belonging to another service: [serviceNames].<br> You can edit from [URL]
pl: Nie możesz zamknąć swojego konta, ponieważ masz projekt należący do innej usługi: [serviceNames].<br> Możesz edytować z [URL]

en: You cannot close your account because you have another project: [projectNames].<br>You can edit from [URL]
pl: Nie możesz zamknąć swojego konta, ponieważ masz inny projekt: [projectNames].<br>Możesz edytować z poziomu [URL]

en: You have a free subscription.
pl: Masz bezpłatną subskrypcję.

en: You have a paid subscription and plan for next period.
pl: Masz płatną subskrypcję i planujesz na kolejny okres.

en: You should enter the Script URL pattern as:
pl: Należy wprowadzić wzorzec adresu URL skryptu w następujący sposób:

en: Your Script
pl: Twój skrypt

en: Your cookie declaration script is ready to use.
pl: Skrypt deklaracji plików cookie jest gotowy do użycia.

en: Your email address is wrong.
pl: Twój adres e-mail jest błędny.

en: Your subscription will be cancelled at the end of the period.
pl: Twoja subskrypcja zostanie anulowana po upływie tego okresu.

en: Your subscription will be renewed at the end of the period.
pl: Twoja subskrypcja zostanie odnowiona po upływie tego okresu.

en: Your website [domain] has reached the monthly page view limit on the [planName] plan. To ensure uninterrupted service and accurate consent tracking, we recommend upgrading your plan.
pl: Twoja witryna [domain] osiągnęła miesięczny limit wyświetleń stron w planie [planName]. Aby zapewnić nieprzerwaną usługę i dokładne śledzenie zgód, zalecamy uaktualnienie planu.

en: Your website visitors will see a clean, organized tables showing exactly what cookies your site uses and why - building trust and meeting legal requirements.
pl: Odwiedzający Twoją witrynę zobaczą przejrzyste, uporządkowane tabele, w których dokładnie pokazane zostaną, jakie pliki cookie wykorzystuje Twoja witryna i dlaczego – co buduje zaufanie i spełnia wymogi prawne.

en: [Number]% off
pl: [Number]% zniżki

en: cookie
pl: ciastko

en: e.g., Analytics Cookie (optional - defaults to name)
pl: np. plik cookie analityczny (opcjonalny — domyślnie jest to nazwa)
