Flexy Consent 1.5.0 - en to nl_NL translation catalogue (463 entries)

en: 100,000 Pageviews/Month<br>Geo-Targeting<br>43 Languages Supported<br>E-mail &amp; Chat Support<br>TCF 2.3 Support<br>Cookie Scanner<br>Auto Blocker<br>Google Consent Mode V2<br>API support
nl_NL: 100.000 paginaweergaven/maand<br>Geotargeting<br>43 ondersteunde talen<br>E-mail &amp; Chatondersteuning<br>TCF 2.3-ondersteuning<br>Cookiescanner<br>Automatische blokkering<br>Google-toestemmingsmodus V2<br>API-ondersteuning

en: 5,000 Pageviews/Month<br>Geo-Targeting<br>Single Language<br>E-mail Support<br>TCF 2.3 Support<br><del>Cookie Scanner</del><br><del>Auto Blocker</del><br><del>Google Consent Mode V2</del><br><del>API support</del>
nl_NL: 5.000 paginaweergaven/maand<br>Geotargeting<br>Eén taal<br>E-mailondersteuning<br>TCF 2.3-ondersteuning<br><del>Cookiescanner</del><br><del>Automatische blokkering</ del><br><del>Google-toestemmingsmodus V2</del><br><del>API-ondersteuning</del>

en: <strong>Please fix the following errors:</strong><ul>
nl_NL: <strong>Verhelp de volgende fouten:</strong><ul>

en: A record of the consent choices visitors made on your website. Click a column heading to sort.
nl_NL: Een overzicht van de toestemmingskeuzes die bezoekers op je website hebben gemaakt. Klik op een kolomkop om te sorteren.

en: API Key
nl_NL: API-sleutel

en: Accepted
nl_NL: Geaccepteerd

en: Account Type
nl_NL: Accounttype

en: Actions
nl_NL: Acties

en: Ad personalization signals allow Google to use collected data to personalize ads. Disable this to stop personalized ads.
nl_NL: Advertentiepersonalisatiesignalen stellen Google in staat verzamelde gegevens te gebruiken om advertenties te personaliseren. Schakel dit uit om gepersonaliseerde advertenties te stoppen.

en: Add Cookie
nl_NL: Cookie toevoegen

en: Add a link to your cookie declaration page from your privacy policy, cookie policy, or website footer:
nl_NL: Voeg een link naar uw cookieverklaringspagina toe vanuit uw privacybeleid, cookiebeleid of websitevoettekst:

en: Add website
nl_NL: Website toevoegen

en: Additional Settings
nl_NL: Aanvullende instellingen

en: Address
nl_NL: Adres

en: Address Line 1
nl_NL: Adres regel 1

en: Address Line 2
nl_NL: Adres lijn 2

en: Ads Data Redaction redacts sensitive information related to ads, enhancing user privacy.
nl_NL: Ads Data Redaction redigeert gevoelige informatie met betrekking tot advertenties, waardoor de privacy van gebruikers wordt verbeterd.

en: Africa, Middle East & Türkiye
nl_NL: Afrika, Midden-Oosten en Turkije

en: All Types
nl_NL: Alle typen

en: All user and website information will be lost and cannot be recovered.
nl_NL: Alle gebruikers- en website-informatie gaat verloren en kan niet worden hersteld.

en: Allow Ad Personalization Signals
nl_NL: Sta signalen voor advertentiepersonalisatie toe

en: Allow Google Signals
nl_NL: Sta Google-signalen toe

en: Allow page interaction
nl_NL: Interactie met de pagina toestaan

en: Also you can add code similar to the one below to your page (Optional)
nl_NL: U kunt ook een code zoals hieronder aan uw pagina toevoegen (optioneel)

en: Americas
nl_NL: Amerika

en: Analytics
nl_NL: Analyse

en: Analytics and performance tracking
nl_NL: Analytics en prestatietracking

en: Annual
nl_NL: Jaarlijks

en: Apply US National settings to all states
nl_NL: Landelijke VS-instellingen op alle staten toepassen

en: Are you sure you want to cancel your subscription?
nl_NL: Weet u zeker dat u uw abonnement wilt opzeggen?

en: Are you sure you want to delete this cookie?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze cookie wilt verwijderen?

en: Asia-Pacific
nl_NL: Azië-Pacific

en: Ask visitors from the selected regions for consent before storing cookies or other data in their browser. Google Consent Mode is enabled automatically whenever at least one region is selected.
nl_NL: Vraag bezoekers uit de geselecteerde regio's om toestemming voordat cookies of andere gegevens in hun browser worden opgeslagen. Google Consent Mode wordt automatisch ingeschakeld zodra ten minste één regio is geselecteerd.

en: Associated Script
nl_NL: Bijbehorend script

en: Australia (Privacy Act)
nl_NL: Australië (Privacy Act)

en: Authentication failed!
nl_NL: Authenticatie mislukt!

en: Auto (use browser default)
nl_NL: Automatisch (browserstandaard gebruiken)

en: Auto-updates when you modify cookies
nl_NL: Wordt automatisch bijgewerkt wanneer je cookies wijzigt

en: Auto-updates with changes
nl_NL: Automatische updates met wijzigingen

en: Automatic Cookie Detection
nl_NL: Automatische cookiedetectie

en: Automatically organized cookie tables by category
nl_NL: Cookietabellen automatisch geordend per categorie

en: Autumn
nl_NL: Herfst

en: Available languages
nl_NL: Beschikbare talen

en: Avoid using your own website's URL as the Script URL, as it may disrupt your website's functionality.
nl_NL: Gebruik niet de URL van uw eigen website als script-URL. Dit kan de functionaliteit van uw website verstoren.

en: Banner position
nl_NL: Bannerpositie

en: Banner theme
nl_NL: Bannerthema

en: Basic Information
nl_NL: Basisgegevens

en: Blocking TCF modal plus GPP opt-outs.
nl_NL: Blokkerend TCF-venster plus GPP-afmeldingen.

en: Blocking modal, explicit consent required.
nl_NL: Blokkerend venster, uitdrukkelijke toestemming vereist.

en: Blocking modal.
nl_NL: Blokkerend venster.

en: Bottom
nl_NL: Onder

en: Bottom left
nl_NL: Linksonder

en: Bottom right
nl_NL: Rechtsonder

en: Brazil (LGPD)
nl_NL: Brazilië (LGPD)

en: Browser storage consents
nl_NL: Toestemmingen voor browseropslag

en: Business Account
nl_NL: Zakelijke rekening

en: Buy
nl_NL: Kopen

en: Buy a new plan
nl_NL: Koop een nieuw abonnement

en: CCPA transparency requirements
nl_NL: CCPA-transparantievereisten

en: California
nl_NL: Californië

en: Can be linked from your privacy policy or cookie policy
nl_NL: Kan gelinkt worden vanuit uw privacybeleid of cookiebeleid

en: Canada (Quebec Law 25)
nl_NL: Canada (Quebec Wet 25)

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Cancel Subscription
nl_NL: Annuleer abonnement

en: Cancel current plan and subscribe to [PlanName] plan
nl_NL: Annuleer het huidige abonnement en abonneer u op het [PlanName]-abonnement

en: Cancelling...
nl_NL: Annuleren...

en: Center
nl_NL: Midden

en: Change display language using client location and browser language
nl_NL: Wijzig de weergavetaal met behulp van de clientlocatie en browsertaal

en: Change email address
nl_NL: Wijzig e-mailadres

en: Change your email address
nl_NL: Wijzig uw e-mailadres

en: Check your email box
nl_NL: Controleer uw e-mailbox

en: Choose a payment method
nl_NL: Kies een betaal methode

en: Christmas
nl_NL: Kerstmis

en: City
nl_NL: Stad

en: Click "Add Cookie" to create your first cookie entry
nl_NL: Klik op "Cookie toevoegen" om uw eerste cookie-item te maken

en: Client ID
nl_NL: Client-ID

en: Close
nl_NL: Dichtbij

en: Close Preview
nl_NL: Voorbeeld sluiten

en: Close my account
nl_NL: Sluit mijn account

en: Company
nl_NL: Bedrijf

en: Company Name
nl_NL: Bedrijfsnaam

en: Completed
nl_NL: Voltooid

en: Configure Scan
nl_NL: Scan configureren

en: Consent &amp; Privacy
nl_NL: Toestemming &amp; privacy

en: Consent Logs
nl_NL: Toestemmingslogboeken

en: Consent State
nl_NL: Toestemmingsstatus

en: Consent banner buttons
nl_NL: Knoppen van de toestemmingsbanner

en: Consent not required
nl_NL: Toestemming niet vereist

en: Consent requested
nl_NL: Toestemming gevraagd

en: Contact Us
nl_NL: Neem contact met ons op

en: Continue
nl_NL: Doorgaan

en: Control whether Google Analytics automatically sends page view events or visitor will select them.
nl_NL: Bepaal of Google Analytics automatisch paginaweergavegebeurtenissen verzendt of dat bezoekers deze selecteren.

en: Cookie Declaration Script
nl_NL: Cookieverklaring Script

en: Cookie Details:
nl_NL: Cookiegegevens:

en: Cookie List
nl_NL: Cookielijst

en: Cookie Manager
nl_NL: Cookiebeheerder

en: Cookie Name
nl_NL: Cookienaam

en: Cookie Names
nl_NL: Cookienamen

en: Cookie Policy URL
nl_NL: URL van het cookiebeleid

en: Cookie Scanner
nl_NL: Koekjesscanner

en: Cookie Scanner IP Addresses
nl_NL: Cookie Scanner IP-adressen

en: Cookie added successfully!
nl_NL: Cookie succesvol toegevoegd!

en: Cookie categories only, no IAB TCF/GPP.
nl_NL: Alleen cookiecategorieën, geen IAB TCF/GPP.

en: Cookie deleted successfully!
nl_NL: Cookie succesvol verwijderd!

en: Cookie law disclosure obligations
nl_NL: Verplichtingen tot openbaarmaking van gegevens uit de cookiewet

en: Cookie name is required
nl_NL: Cookienaam is vereist

en: Cookie updated successfully!
nl_NL: Cookie succesvol bijgewerkt!

en: Cookies Found
nl_NL: Koekjes gevonden

en: Copied!
nl_NL: Gekopieerd!

en: Copy Script
nl_NL: Script kopiëren

en: Copy Script Tag
nl_NL: Kopieer scripttag

en: Copy and paste new API key here from [email]
nl_NL: Kopieer en plak hier de nieuwe API-sleutel vanuit [email]

en: Copy the script tag from the "Script Code" tab. This is a simple one-line HTML tag that you'll add to your website.
nl_NL: Kopieer de scripttag van het tabblad 'Scriptcode'. Dit is een eenvoudige HTML-tag van één regel die u aan uw website toevoegt.

en: Copy to Clipboard
nl_NL: Kopiëren naar klembord

en: Could not extract script URL
nl_NL: Kon script-URL niet extraheren

en: Could not load consent logs. Please try again.
nl_NL: Kon de toestemmingslogboeken niet laden. Probeer het opnieuw.

en: Could not reach FlexyConsent. Please try again.
nl_NL: Kon FlexyConsent niet bereiken. Probeer het opnieuw.

en: Country
nl_NL: Land

en: Created
nl_NL: Gemaakt

en: Current Plan
nl_NL: Huidig ​​abonnement

en: Custom
nl_NL: Aangepast

en: Custom CSS
nl_NL: Aangepaste CSS

en: Custom icon
nl_NL: Aangepast pictogram

en: Custom logo
nl_NL: Aangepast logo

en: Dark
nl_NL: Donker

en: Date
nl_NL: Datum

en: Debit or Credit Card
nl_NL: Debetkaart of creditcard

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Default consent management language for website visitors
nl_NL: Standaardtaal voor toestemmingsbeheer voor websitebezoekers

en: Delete Account
nl_NL: Account verwijderen

en: Delete account
nl_NL: Account verwijderen

en: Description
nl_NL: Beschrijving

en: Description and Purpose
nl_NL: Beschrijving en doel

en: Description will be saved for the selected language
nl_NL: Beschrijving wordt opgeslagen voor de geselecteerde taal

en: Detailed
nl_NL: Gedetailleerd

en: Detailed (with sub-purposes)
nl_NL: Gedetailleerd (met subdoeleinden)

en: Disabled (Consent window will not be displayed on your website)
nl_NL: Uitgeschakeld (toestemmingsvenster wordt niet weergegeven op uw website)

en: Display
nl_NL: Weergeven

en: Display Name
nl_NL: Weergavenaam

en: Display privacy button
nl_NL: Privacyknop weergeven

en: Displaying the sale, sharing or use of personal data
nl_NL: Weergave van de verkoop, het delen of het gebruik van persoonsgegevens

en: Do not display
nl_NL: Niet weergeven

en: Domain
nl_NL: Domein

en: Don't let consent management intimidate you. Protect your users' privacy with the most affordable CMP without compromising security. Continue now to become compliant or view pricing to pick a plan suitable for you.
nl_NL: Laat toestemmingsbeheer u niet intimideren. Bescherm de privacy van uw gebruikers met de meest betaalbare CMP zonder de veiligheid in gevaar te brengen. Ga nu verder om aan de regelgeving te voldoen of bekijk de prijzen om een ​​plan te kiezen dat geschikt is voor u.

en: Downgrade to free package
nl_NL: Downgraden naar een gratis pakket

en: Download Page URL
nl_NL: URL van de downloadpagina

en: Edit Cookie
nl_NL: Cookie bewerken

en: Email
nl_NL: E-mail

en: Enable Ads Data Redaction
nl_NL: Schakel het redigeren van advertentiegegevens in

en: Enable Consent Management
nl_NL: Schakel toestemmingsbeheer in

en: Enable Restricted Data Processing
nl_NL: Schakel beperkte gegevensverwerking in

en: Enable URL Passthrough
nl_NL: Schakel URL-passthrough in

en: Enable URL passthrough to allow Google Analytics to track URL parameters across pages during navigation.
nl_NL: Schakel URL-passthrough in zodat Google Analytics tijdens de navigatie URL-parameters op verschillende pagina's kan volgen.

en: Enable United States regulations (GPP)
nl_NL: Regelgeving van de Verenigde Staten inschakelen (GPP)

en: Enable auto blocker
nl_NL: Schakel automatische blokkering in

en: Enable customization
nl_NL: Maak maatwerk mogelijk

en: Enabled
nl_NL: Ingeschakeld

en: Enter CSS code
nl_NL: Voer CSS-code in

en: Enter a URL
nl_NL: Voer een URL in

en: Enter the URL of the page you want to scan for cookies
nl_NL: Voer de URL in van de pagina die u wilt scannen op cookies

en: Enter the URL of the page you want to scan for cookies. Our scanner will analyze the page and detect all cookies being used.
nl_NL: Voer de URL in van de pagina die u wilt scannen op cookies. Onze scanner analyseert de pagina en detecteert alle gebruikte cookies.

en: Error
nl_NL: Fout

en: Essential
nl_NL: Essentieel

en: Essential and functional cookies
nl_NL: Essentiële en functionele cookies

en: Europe / EEA & Switzerland
nl_NL: Europa / EER en Zwitserland

en: European Union / European Economic Area / United Kingdom
nl_NL: Europese Unie / Europese Economische Ruimte / Verenigd Koninkrijk

en: Examples: Session, 30 days, 1 year, 2 years, etc.
nl_NL: Voorbeelden: sessie, 30 dagen, 1 jaar, 2 jaar, etc.

en: Expected a JSON array of cookies, or an object with a "resources" array.
nl_NL: Er werd een JSON-array met cookies verwacht, of een object met een "resources"-array.

en: Export
nl_NL: Exporteren

en: Export CSV
nl_NL: CSV exporteren

en: Failed to load script
nl_NL: Het is niet gelukt om het script te laden

en: Features
nl_NL: Functies

en: Firewall Setup Required:
nl_NL: Firewall-instelling vereist:

en: FlexyConsent only works on the domains listed here. Enter root domains without "www" or "https://". The cookie and privacy policy links are set per domain and are shown to visitors of that domain.
nl_NL: FlexyConsent werkt alleen op de hier vermelde domeinen. Voer hoofddomeinen in zonder "www" of "https://". De links naar het cookie- en privacybeleid worden per domein ingesteld en getoond aan bezoekers van dat domein.

en: FlexyConsent returned an error.
nl_NL: FlexyConsent gaf een fout terug.

en: FlexyConsent returned an unreadable response.
nl_NL: FlexyConsent gaf een onleesbaar antwoord terug.

en: FlexyConsent statistics for [start] to [end]
nl_NL: FlexyConsent-statistieken van [start] tot [end]

en: Font family
nl_NL: Lettertypefamilie

en: Font size
nl_NL: Lettergrootte

en: For best results, scan your homepage or a page that loads all your tracking scripts and cookies.
nl_NL: Voor de beste resultaten scant u uw startpagina of een pagina die al uw trackingscripts en cookies laadt.

en: For example, if the third-party script that sets this cookie is:
nl_NL: Als het script van derden dat deze cookie plaatst bijvoorbeeld:

en: Full Name
nl_NL: Voor-en achternaam

en: GDPR / FADP
nl_NL: AVG / FADP

en: GDPR Article 13 compliance
nl_NL: Naleving van artikel 13 van de AVG

en: GDPR and CCPA compliant formatting
nl_NL: Opmaak conform de AVG en CCPA

en: GPP US state opt-outs
nl_NL: GPP-afmeldingen per Amerikaanse staat

en: General
nl_NL: Algemeen

en: Generate Script for Your Website
nl_NL: Script voor je website genereren

en: Generate a script tag that displays your cookie declaration tables on your website. This helps you comply with GDPR, CCPA, and other privacy regulations by providing transparent information about all cookies used on your site.
nl_NL: Genereer een scripttag die je cookieverklaringstabellen op je website toont. Dit helpt je te voldoen aan de AVG, de CCPA en andere privacyregels door transparante informatie te geven over alle cookies die op je site worden gebruikt.

en: Geo Preview
nl_NL: Regiovoorbeeld

en: Google Signals includes cross-device reporting, remarketing, and other data collection for signed-in users.
nl_NL: Google Signals omvat rapportage over verschillende apparaten, remarketing en andere gegevensverzameling voor ingelogde gebruikers.

en: Group
nl_NL: Groep

en: HTML Script Tag
nl_NL: HTML-scripttag

en: HTTP Cookie
nl_NL: HTTP-cookie

en: Helps you comply with transparency requirements
nl_NL: Helpt u te voldoen aan transparantievereisten

en: Hide empty cookie categories
nl_NL: Lege cookiecategorieën verbergen

en: High Contrast
nl_NL: Hoog contrast

en: How to Add Cookie Declaration to Your Website
nl_NL: Hoe u een cookieverklaring aan uw website toevoegt

en: How to Add to Your Website
nl_NL: Hoe u iets aan uw website kunt toevoegen

en: IAB TCF (Advertising)
nl_NL: IAB TCF (reclame)

en: IP Addresses
nl_NL: IP-adressen

en: ISO 27001 documentation standards
nl_NL: ISO 27001-documentatienormen

en: If empty, will default to the cookie name
nl_NL: Als dit leeg is, wordt de standaardnaam voor de cookie gebruikt

en: If no script url provided, the cookie shouldn't be marked as essential.
nl_NL: Als er geen script-URL is opgegeven, mag de cookie niet als essentieel worden gemarkeerd.

en: If you cancel your subscription, the subscription will continue until the end of the term but will not be renewed.
nl_NL: Als u uw abonnement opzegt, loopt het abonnement door tot het einde van de looptijd, maar wordt het niet verlengd.

en: If your website does not show ads, you do not need advertising (IAB TCF) consent — unselect all regions below to disable this section.
nl_NL: Als je website geen advertenties toont, heb je geen advertentietoestemming (IAB TCF) nodig — deselecteer alle regio's hieronder om dit onderdeel uit te schakelen.

en: Import
nl_NL: Importeren

en: Import complete: [added] added, [replaced] replaced.
nl_NL: Import voltooid: [added] toegevoegd, [replaced] vervangen.

en: Important
nl_NL: Belangrijk

en: Important:
nl_NL: Belangrijk:

en: Invoice Info
nl_NL: Factuurinformatie

en: Just copy this single script tag and paste it into your website's HTML head section. This will automatically generate the cookie declaration tables on your page.
nl_NL: Kopieer deze ene scripttag en plak deze in de HTML-headsectie van uw website. Dit genereert automatisch de cookiedeclaratietabellen op uw pagina.

en: LGPD + publisher-enabled global TCF
nl_NL: LGPD + door de uitgever ingeschakelde wereldwijde TCF

en: Language
nl_NL: Taal

en: Lavender
nl_NL: Lavendel

en: Layout Properties
nl_NL: Lay-out eigenschappen

en: Left
nl_NL: Links

en: Legal Compliance Benefits
nl_NL: Voordelen van wettelijke naleving

en: Legal compliance regulations like GDPR, CCPA, and other privacy laws require websites to provide transparent information about all cookies they use. This script generates a professional cookie declaration tables that:
nl_NL: Wettelijke nalevingsregels zoals de AVG, CCPA en andere privacywetten vereisen dat websites transparante informatie verstrekken over alle cookies die ze gebruiken. Dit script genereert professionele cookiedeclaratietabellen die:

en: Lists all cookies used on your website in organized tables
nl_NL: Geeft een overzicht van alle cookies die op uw website worden gebruikt in georganiseerde tabellen

en: Live Preview - Exactly How It Will Look on Your Website
nl_NL: Live preview - Precies hoe het er op uw website uit zal zien

en: Loading cookie declaration preview...
nl_NL: Voorbeeld van cookieverklaring laden...

en: Loading domains...
nl_NL: Domeinen laden...

en: Loading languages...
nl_NL: Talen laden...

en: Loading preview...
nl_NL: Voorbeeld laden...

en: Loading scan status...
nl_NL: Scanstatus laden...

en: Loading script...
nl_NL: Script laden...

en: Loading...
nl_NL: Bezig met laden...

en: Local Storage
nl_NL: Lokale opslag

en: Make sure our scanner IP addresses are whitelisted in your firewall
nl_NL: Zorg ervoor dat onze scanner-IP-adressen op de witte lijst van uw firewall staan

en: Manage Privacy Settings
nl_NL: Beheer privacy-instellingen

en: Marketing and advertising cookies
nl_NL: Marketing- en advertentiecookies

en: Metric
nl_NL: Meetwaarde

en: Minimal
nl_NL: Minimaal

en: Mobile responsive design
nl_NL: Mobiel responsief ontwerp

en: Mobile-responsive design
nl_NL: Mobielvriendelijk ontwerp

en: Monthly
nl_NL: Maandelijks

en: Name
nl_NL: Naam

en: Name On Invoice
nl_NL: Naam op factuur

en: New email address
nl_NL: Nieuw e-mailadres

en: New visitors
nl_NL: Nieuwe bezoeker

en: Next
nl_NL: Volgende

en: No consent logs yet for this website.
nl_NL: Nog geen toestemmingslogboeken voor deze website.

en: No consent popup —
nl_NL: Geen toestemmingsvenster —

en: No consent required
nl_NL: Geen toestemming vereist

en: No cookies found
nl_NL: Geen cookies gevonden

en: No domain selected
nl_NL: Geen domein geselecteerd

en: No popup shown; only the privacy button, if enabled.
nl_NL: Er wordt geen venster getoond; alleen de privacyknop, indien ingeschakeld.

en: No projects available
nl_NL: Geen projecten beschikbaar

en: No scans found for this domain
nl_NL: Er zijn geen scans gevonden voor dit domein

en: No script to copy
nl_NL: Geen script om te kopiëren

en: No settings to update.
nl_NL: Geen instellingen om bij te werken.

en: No usable cookies found in that file.
nl_NL: Geen bruikbare cookies gevonden in dat bestand.

en: No websites yet. Add one to start collecting consent.
nl_NL: Nog geen websites. Voeg er een toe om toestemming te verzamelen.

en: Non-blocking, opt-out model.
nl_NL: Niet-blokkerend, opt-outmodel.

en: Ocean
nl_NL: Oceaan

en: One-time setup, automatic updates.
nl_NL: Eenmalige instelling, automatische updates.

en: Open in New Tab
nl_NL: Openen in nieuw tabblad

en: Option 1 - Add to HTML Head
nl_NL: Optie 1 - Toevoegen aan HTML-kop

en: Option 2 - Add to Specific Page
nl_NL: Optie 2 - Toevoegen aan specifieke pagina

en: Organized by categories
nl_NL: Georganiseerd per categorie

en: Other countries
nl_NL: Andere landen

en: Others
nl_NL: Anderen

en: POPIA / KVKK + publisher-enabled global TCF
nl_NL: POPIA / KVKK + door de uitgever ingeschakelde wereldwijde TCF

en: Page Preview
nl_NL: Paginavoorbeeld

en: Page Views
nl_NL: Paginaweergaven

en: Page [page] of [total]
nl_NL: Pagina [page] van [total]

en: Pageviews with consent
nl_NL: Paginaweergaven met toestemming

en: Pageviews with no preference
nl_NL: Paginaweergaven zonder voorkeur

en: Pageviews without consent
nl_NL: Paginaweergaven zonder toestemming

en: Partially accepted
nl_NL: Gedeeltelijk geaccepteerd

en: Paste the script tag into your Cookie Declaration HTML where you want the tables to appear:
nl_NL: Plak de scripttag in de HTML van uw cookieverklaring op de plek waar u de tabellen wilt weergeven:

en: Payment
nl_NL: Betaling

en: Period
nl_NL: Periode

en: Personal Account
nl_NL: Persoonlijk account

en: Personalization
nl_NL: Personalisatie

en: Personalization and preference cookies
nl_NL: Personalisatie- en voorkeurscookies

en: Plan Features
nl_NL: Planfuncties

en: Please add our cookie scanner IP addresses to the whitelist on your firewall to allow scanning.
nl_NL: Voeg de IP-adressen van onze cookiescanner toe aan de witte lijst van uw firewall, zodat we kunnen scannen.

en: Please add these IP addresses to your firewall whitelist to allow our cookie scanner to access your website:
nl_NL: Voeg deze IP-adressen toe aan de whitelist van uw firewall, zodat onze cookiescanner toegang heeft tot uw website:

en: Please enter required information before subscribing.
nl_NL: Voer de vereiste informatie in voordat u zich abonneert.

en: Please write your email address to confirm.
nl_NL: Vul ter bevestiging uw e-mailadres in.

en: Post Code
nl_NL: Postcode

en: Preview
nl_NL: Voorvertoning

en: Preview Declaration
nl_NL: Voorbeeld van de verklaring

en: Preview Limitations
nl_NL: Beperkingen van het voorbeeld

en: Preview Note
nl_NL: Opmerking bij het voorbeeld

en: Preview Unavailable
nl_NL: Voorbeeld niet beschikbaar

en: Previous
nl_NL: Vorige

en: Privacy Policy URL
nl_NL: URL van het privacybeleid

en: Privacy Trigger
nl_NL: Privacytrigger

en: Privacy Trigger Customization (Optional)
nl_NL: Aanpassing van privacytriggers (optioneel)

en: Privacy URL
nl_NL: Privacy-URL

en: Privacy policy links
nl_NL: Links naar het privacybeleid

en: Professional styling
nl_NL: Professionele styling

en: Project not found for selected domain
nl_NL: Project niet gevonden voor geselecteerd domein

en: Properties
nl_NL: Eigenschappen

en: Publisher-enabled global TCF
nl_NL: Door de uitgever ingeschakelde wereldwijde TCF

en: Ready to Use
nl_NL: Klaar voor gebruik

en: Ready to link from your privacy policy
nl_NL: Klaar om vanuit je privacybeleid naar te linken

en: Refresh
nl_NL: Vernieuwen

en: Region
nl_NL: Regio

en: Rejected
nl_NL: Afgewezen

en: Remaining time: [dayCount] day
nl_NL: Resterende tijd: [dayCount] dag

en: Remaining time: [dayCount] days
nl_NL: Resterende tijd: [dayCount] dagen

en: Remaining time: [monthCount] month
nl_NL: Resterende tijd: [monthCount] maand

en: Remaining time: [monthCount] months
nl_NL: Resterende tijd: [monthCount] maanden

en: Remove website
nl_NL: Website verwijderen

en: Replace existing cookies that have the same name
nl_NL: Bestaande cookies met dezelfde naam vervangen

en: Required
nl_NL: Vereist

en: Rest of World
nl_NL: Rest van de wereld

en: Restricted Data Processing limits the use of personal data for advertising and analytics to comply with privacy regulations, such as CCPA. When enabled, personalized ads will be restricted, and only certain data will be used for measurement and analytics.
nl_NL: Beperkte gegevensverwerking beperkt het gebruik van persoonlijke gegevens voor advertenties en analyses om te voldoen aan privacyregelgeving, zoals CCPA. Indien ingeschakeld, worden gepersonaliseerde advertenties beperkt en worden alleen bepaalde gegevens gebruikt voor metingen en analyses.

en: Retention Period
nl_NL: Bewaartermijn

en: Returning visitors
nl_NL: Terugkerende bezoekers

en: Right
nl_NL: Rechts

en: Save
nl_NL: Redden

en: Scan History
nl_NL: Scangeschiedenis

en: Scan Status
nl_NL: Scanstatus

en: Scan your website to automatically detect cookies and update your cookie list. Our advanced scanner analyzes your web pages and identifies all cookies being used, including tracking pixels, analytics cookies, and third-party integrations.
nl_NL: Scan uw website om automatisch cookies te detecteren en uw cookielijst bij te werken. Onze geavanceerde scanner analyseert uw webpagina's en identificeert alle gebruikte cookies, inclusief trackingpixels, analytische cookies en integraties van derden.

en: Scanned URL
nl_NL: Gescande URL

en: Scanner Actions
nl_NL: Scanneracties

en: Script Actions
nl_NL: Scriptacties

en: Script Features:
nl_NL: Scriptfuncties:

en: Script Tag for Your Website
nl_NL: Scripttag voor uw website

en: Script URL
nl_NL: Script-URL

en: Script copied to clipboard!
nl_NL: Script gekopieerd naar het klembord!

en: Security
nl_NL: Beveiliging

en: See how the consent message appears to a visitor from a specific region, based on the settings in the other tabs. This is a preview only and changes nothing.
nl_NL: Bekijk hoe het toestemmingsbericht eruitziet voor een bezoeker uit een bepaalde regio, op basis van de instellingen op de andere tabbladen. Dit is alleen een voorbeeld en verandert niets.

en: Select
nl_NL: Selecteer

en: Select Domain
nl_NL: Selecteer domein

en: Select Language
nl_NL: Selecteer taal

en: Select Type
nl_NL: Selecteer type

en: Select a JSON file previously exported from FlexyConsent. Each cookie needs at least a name; entries without one are skipped.
nl_NL: Selecteer een JSON-bestand dat eerder uit FlexyConsent is geëxporteerd. Elke cookie heeft minstens een naam nodig; items zonder naam worden overgeslagen.

en: Select a domain above to manage cookies
nl_NL: Selecteer hierboven een domein om cookies te beheren

en: Select a region...
nl_NL: Selecteer een regio…

en: Select all
nl_NL: Alles selecteren

en: Select how this cookie or tracker stores data.
nl_NL: Kies hoe deze cookie of tracker gegevens opslaat.

en: Send
nl_NL: Versturen

en: Send Page View
nl_NL: Paginaweergave verzenden

en: Sensitive data processing
nl_NL: Verwerking van gevoelige gegevens

en: Session Storage
nl_NL: Sessieopslag

en: Show "Reject all" on the first layer
nl_NL: "Alles weigeren" op de eerste laag tonen

en: Shows cookie purposes, retention periods, and providers
nl_NL: Geeft cookiedoeleinden, bewaartermijnen en aanbieders weer

en: Simple Integration
nl_NL: Eenvoudige integratie

en: Simplified
nl_NL: Vereenvoudigd

en: Simplified (combine the three purposes)
nl_NL: Vereenvoudigd (de drie doeleinden samenvoegen)

en: Site data consent
nl_NL: Toestemming voor sitegegevens

en: Site data consent only —
nl_NL: Alleen toestemming voor sitegegevens —

en: Soft Pastel
nl_NL: Zacht pastel

en: South Africa (POPIA)
nl_NL: Zuid-Afrika (POPIA)

en: South Korea (PIPA)
nl_NL: Zuid-Korea (PIPA)

en: Start New Scan
nl_NL: Nieuwe scan starten

en: Start Scan
nl_NL: Scan starten

en: Start your first scan by entering a URL above
nl_NL: Start uw eerste scan door hierboven een URL in te voeren

en: State
nl_NL: Staat

en: Step 1: Copy the Script Tag
nl_NL: Stap 1: Kopieer de scripttag

en: Step 2: Add to Your Website's HTML
nl_NL: Stap 2: Voeg toe aan de HTML van uw website

en: Step 3: Link from Your Privacy Policy
nl_NL: Stap 3: Link vanuit uw privacybeleid

en: Step 4: Automatic Updates
nl_NL: Stap 4: Automatische updates

en: Storage Type
nl_NL: Opslagtype

en: Subscribe
nl_NL: Abonneren

en: Subscribed
nl_NL: Geabonneerd

en: Subscription
nl_NL: Abonnement

en: Subscription period
nl_NL: Abonnementsperiode

en: Subscriptions
nl_NL: Abonnementen

en: Sunset
nl_NL: Zonsondergang

en: Switzerland (FADP)
nl_NL: Zwitserland (FADP)

en: TCF EU v2 + GPP TCF-CA (Section 5)
nl_NL: TCF EU v2 + GPP TCF-CA (sectie 5)

en: TCF EU v2 + GPP US sections
nl_NL: TCF EU v2 + Amerikaanse GPP-secties

en: Targeted advertising
nl_NL: Gerichte advertenties

en: Technical Details
nl_NL: Technische details

en: That endpoint is not available.
nl_NL: Dat eindpunt is niet beschikbaar.

en: That file is not valid JSON.
nl_NL: Dat bestand is geen geldige JSON.

en: The consent message asking to store data in the browser will be shown to visitors from the selected regions.
nl_NL: Het toestemmingsbericht met het verzoek gegevens in de browser op te slaan wordt getoond aan bezoekers uit de geselecteerde regio's.

en: The consent message containing IAB TCF vendors and purposes will be shown to visitors from the selected regions.<br>Recommended if your website displays ads.
nl_NL: Het toestemmingsbericht met IAB TCF-leveranciers en doeleinden wordt getoond aan bezoekers uit de geselecteerde regio's.<br>Aanbevolen als uw website advertenties weergeeft.

en: The preview cannot be displayed due to browser security restrictions, but your script is ready and will work perfectly on your website.
nl_NL: Het voorbeeld kan niet worden weergegeven vanwege beveiligingsbeperkingen van de browser, maar je script is klaar en werkt prima op je website.

en: The script automatically updates when you modify your cookie configuration in this manager. No need to manually update your website - it stays current automatically!
nl_NL: Het script wordt automatisch bijgewerkt wanneer u uw cookieconfiguratie in deze manager wijzigt. U hoeft uw website niet handmatig bij te werken - deze blijft automatisch actueel!

en: The script will work perfectly when implemented on your website. This preview limitation doesn't affect the actual functionality.
nl_NL: Het script werkt perfect wanneer het op uw website wordt geïmplementeerd. Deze preview-beperking heeft geen invloed op de daadwerkelijke functionaliteit.

en: The wait for update setting defines how long Google Consent Mode should wait (in milliseconds) before updating the consent state. It helps ensure that consent choices are processed before tracking begins.
nl_NL: De instelling Wachten op update definieert hoe lang de Google-toestemmingsmodus moet wachten (in milliseconden) voordat de toestemmingsstatus wordt bijgewerkt. Het helpt ervoor te zorgen dat toestemmingskeuzes worden verwerkt voordat het volgen begint.

en: There are no cookies to export.
nl_NL: Er zijn geen cookies om te exporteren.

en: Third-party integrations and plugins
nl_NL: Integraties en plug-ins van derden

en: This action cannot be reversed.
nl_NL: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: This is a browser security feature and doesn't affect the actual functionality.
nl_NL: Dit is een beveiligingsfunctie van de browser en heeft geen invloed op de werkelijke functionaliteit.

en: This is exactly what your website visitors will see when they visit your cookie declaration page. The script automatically organizes your cookies by category (Essential, Analytics, Marketing, etc.) and displays all the required information for legal compliance.
nl_NL: Dit is precies wat uw websitebezoekers zien wanneer ze uw cookieverklaring bezoeken. Het script organiseert uw cookies automatisch per categorie (Essentieel, Analytics, Marketing, enz.) en toont alle vereiste informatie voor wettelijke naleving.

en: This preview shows exactly how the cookie declaration will appear on your website when visitors access it. The tables below contain your current cookie configuration and will update automatically when you modify your cookies in this manager.
nl_NL: Deze preview laat precies zien hoe de cookieverklaring eruitziet op uw website wanneer bezoekers deze bezoeken. De onderstaande tabellen bevatten uw huidige cookieconfiguratie en worden automatisch bijgewerkt wanneer u uw cookies in deze manager wijzigt.

en: This script generates tables based on your current cookie configuration.
nl_NL: Dit script genereert tabellen op basis van uw huidige cookieconfiguratie.

en: This script is hosted securely and will automatically display your current cookie configuration. It updates automatically when you modify cookies in this manager.
nl_NL: Dit script wordt beveiligd gehost en geeft automatisch uw huidige cookieconfiguratie weer. Het wordt automatisch bijgewerkt wanneer u cookies in deze manager wijzigt.

en: This setting allows you to show the IAB Transparency and Consent Framework message beyond GDPR-regulated countries, helping you maintain compliance and maximize ad revenue in other key markets.
nl_NL: Met deze instelling kunt u de IAB Transparency and Consent Framework-boodschap buiten de AVG-gereguleerde landen weergeven, zodat u de naleving kunt handhaven en de advertentie-inkomsten in andere belangrijke markten kunt maximaliseren.

en: This site is not connected to FlexyConsent yet.
nl_NL: Deze site is nog niet verbonden met FlexyConsent.

en: Top
nl_NL: Boven

en: Total pageviews
nl_NL: Totaal aantal paginaweergaven

en: Total visitors
nl_NL: Totaal aantal bezoekers

en: Tracking Pixel
nl_NL: Trackingpixel

en: Type is required
nl_NL: Type is vereist

en: Typical scan time: 1-3 hours.
nl_NL: Typische scantijd: 1-3 uur.

en: Türkiye (KVKK)
nl_NL: Turkije (KVKK)

en: Unable to load the script in preview mode due to CORS restrictions.
nl_NL: Het script kon niet worden geladen in de voorbeeldmodus vanwege CORS-beperkingen.

en: United States
nl_NL: Verenigde Staten

en: United States (CCPA / US National)
nl_NL: Verenigde Staten (CCPA / landelijk)

en: United States (GPP opt-outs)
nl_NL: Verenigde Staten (GPP-afmeldingen)

en: United States (National)
nl_NL: Verenigde Staten (landelijk)

en: United States (TCF + GPP)
nl_NL: Verenigde Staten (TCF + GPP)

en: United States Section Preferences
nl_NL: Sectievoorkeuren voor de Verenigde Staten

en: Unlimited Pageviews/Month<br>Geo-Targeting<br>43 Languages Supported<br>E-mail & Chat Support<br>TCF 2.3 Support<br>Cookie Scanner<br>Auto Blocker<br>Google Consent Mode V2<br>API support
nl_NL: Onbeperkt aantal paginaweergaven per maand<br>Geotargeting<br>Ondersteunde talen<br>E-mail- en chatondersteuning<br>TCF 2.3-ondersteuning<br>Cookiescanner<br>Automatische blokkering<br>Google-toestemmingsmodus V2<br >API-ondersteuning

en: Update Email
nl_NL: E-mail bijwerken

en: Update Email Validate Key
nl_NL: Update e-mailvalidatiesleutel

en: Update User Settings
nl_NL: Update gebruikersinstellingen

en: Update user info
nl_NL: Update gebruikersinformatie

en: Updates automatically as you modify your cookie configuration
nl_NL: Wordt automatisch bijgewerkt wanneer u uw cookieconfiguratie wijzigt

en: Use system font family
nl_NL: Gebruik systeemlettertypefamilie

en: User Info
nl_NL: Gebruikersinformatie

en: User Information
nl_NL: Gebruikersinformatie

en: User Settings
nl_NL: Gebruikersinstellingen

en: User-Friendly
nl_NL: Gebruiksvriendelijk

en: VAT Number
nl_NL: Btw-nummer

en: Value
nl_NL: Waarde

en: Vendor
nl_NL: Leverancier

en: Vendor Information
nl_NL: Leveranciersinformatie

en: View IP Addresses
nl_NL: IP-adressen bekijken

en: View Information
nl_NL: Informatie bekijken

en: View Policy
nl_NL: Bekijk beleid

en: View Status
nl_NL: Status bekijken

en: Visitor selection
nl_NL: Selectie van bezoekers

en: Visits with consent
nl_NL: Bezoeken met toestemming

en: Visits with no preference
nl_NL: Bezoeken zonder voorkeur

en: Visits without consent
nl_NL: Bezoeken zonder toestemming

en: Wait for update
nl_NL: Wacht op update

en: Warm Beige
nl_NL: Warm beige

en: Warning: This is an advanced feature designed for users familiar with CSS. If you are not experienced with CSS, please leave this field empty.
nl_NL: Waarschuwing: dit is een geavanceerde functie die is ontworpen voor gebruikers die bekend zijn met CSS. Als u geen ervaring heeft met CSS, laat dit veld dan leeg.

en: Website Settings
nl_NL: Website-instellingen

en: Welcome to Flexy Consent
nl_NL: Welkom bij Flexy Consent

en: What Our Scanner Detects:
nl_NL: Wat onze scanner detecteert:

en: When enabled, cookie categories that have no declared vendors or cookies are hidden from the preferences modal.
nl_NL: Indien ingeschakeld worden cookiecategorieën zonder opgegeven leveranciers of cookies verborgen in het voorkeurenvenster.

en: When enabled, users can continue interacting with the page even while the consent message is displayed, instead of blocking the background until a choice is made. For full IAB compliance, this option should remain disabled.
nl_NL: Indien ingeschakeld kunnen gebruikers met de pagina blijven werken terwijl het toestemmingsbericht wordt getoond, in plaats van dat de achtergrond wordt geblokkeerd tot er een keuze is gemaakt. Voor volledige IAB-conformiteit moet deze optie uitgeschakeld blijven.

en: When implemented on your website, this script will automatically display your cookie declaration tables.
nl_NL: Wanneer u dit script op uw website implementeert, worden uw cookiedeclaratietabellen automatisch weergegeven.

en: When off, visitors only see "Accept all" and "Preferences" on the initial consent banner. They can still reject everything from the preferences screen.
nl_NL: Indien uitgeschakeld zien bezoekers op de eerste toestemmingsbanner alleen "Alles accepteren" en "Voorkeuren". Ze kunnen nog steeds alles weigeren via het voorkeurenscherm.

en: Why Do You Need This?
nl_NL: Waarom heb je dit nodig?

en: You are not allowed to do that.
nl_NL: Dat mag je niet doen.

en: You can copy the code below and use it in the footer of your page (Optional)
nl_NL: U kunt de onderstaande code kopiëren en in de voettekst van uw pagina gebruiken (optioneel)

en: You can only assign one website to one subscription!
nl_NL: U kunt slechts één website aan één abonnement toewijzen!

en: You cannot close your account because you have a paid subscription and its current period will end on [endDate].<br>You can edit from [URL]
nl_NL: U kunt uw account niet sluiten omdat u een betaald abonnement heeft en de huidige periode eindigt op [endDate].<br>U kunt bewerken vanaf [URL]

en: You cannot close your account because you have a project belonging to another service: [serviceNames].<br> You can edit from [URL]
nl_NL: U kunt uw account niet sluiten omdat u een project heeft dat bij een andere service hoort: [serviceNames].<br> U kunt bewerken vanaf [URL]

en: You cannot close your account because you have another project: [projectNames].<br>You can edit from [URL]
nl_NL: U kunt uw account niet sluiten omdat u een ander project heeft: [projectNames].<br>U kunt bewerken vanaf [URL]

en: You have a free subscription.
nl_NL: Je hebt een gratis abonnement.

en: You have a paid subscription and plan for next period.
nl_NL: Je hebt een betaald abonnement en plan voor de volgende periode.

en: You must use valid CSS units (px, rem, em, %, smaller, larger).
nl_NL: Je moet geldige CSS-eenheden gebruiken (px, rem, em, %, smaller, larger).

en: You should enter the Script URL pattern as:
nl_NL: U moet het URL-patroon voor het script als volgt invoeren:

en: Your Generated Script
nl_NL: Je gegenereerde script

en: Your Script
nl_NL: Jouw script

en: Your Script Code:
nl_NL: Je scriptcode:

en: Your cookie declaration script is ready to use.
nl_NL: Uw cookiedeclaratiescript is klaar voor gebruik.

en: Your email address is wrong.
nl_NL: Uw e-mailadres is verkeerd.

en: Your subscription will be cancelled at the end of the period.
nl_NL: Aan het einde van de periode wordt uw abonnement opgezegd.

en: Your subscription will be renewed at the end of the period.
nl_NL: Aan het einde van de periode wordt uw abonnement verlengd.

en: Your website [domain] has reached the monthly page view limit on the [planName] plan. To ensure uninterrupted service and accurate consent tracking, we recommend upgrading your plan.
nl_NL: Uw website [domain] heeft de maandelijkse limiet voor paginaweergaven in het [planName]-abonnement bereikt. Om een ​​ononderbroken service en nauwkeurige toestemmingsregistratie te garanderen, raden we u aan uw abonnement te upgraden.

en: Your website visitors will see a clean, organized tables showing exactly what cookies your site uses and why - building trust and meeting legal requirements.
nl_NL: Bezoekers van uw website zien overzichtelijke tabellen waarin precies staat welke cookies uw site gebruikt en waarom. Zo wekt u vertrouwen en voldoet u aan de wettelijke vereisten.

en: [Number]% off
nl_NL: [Number]% korting

en: [count] cookie(s) ready to import. [skipped] entr(y/ies) skipped.
nl_NL: [count] cookie(s) klaar om te importeren. [skipped] item(s) overgeslagen.

en: [count] log entr(y/ies)
nl_NL: [count] logboekitem(s)

en: cookie
nl_NL: koekje

en: e.g. 16px, 1rem, 1em
nl_NL: bijv. 16px, 1rem, 1em

en: e.g., Analytics Cookie (optional - defaults to name)
nl_NL: bijv. Analytics-cookie (optioneel - standaardnaam)

en: legally required
nl_NL: wettelijk verplicht
