Flexy Consent 1.5.0 - en to ms_MY translation catalogue (463 entries)

en: 100,000 Pageviews/Month<br>Geo-Targeting<br>43 Languages Supported<br>E-mail &amp; Chat Support<br>TCF 2.3 Support<br>Cookie Scanner<br>Auto Blocker<br>Google Consent Mode V2<br>API support
ms_MY: 100,000 Paparan Halaman/Bulan<br>Penyasaran Geo<br>43 Bahasa Disokong<br>E-mel &amp; Sokongan Sembang<br>Sokongan TCF 2.3<br>Pengimbas Kuki<br>Penyekat Auto<br>Mod Persetujuan Google V2<br>sokongan API

en: 5,000 Pageviews/Month<br>Geo-Targeting<br>Single Language<br>E-mail Support<br>TCF 2.3 Support<br><del>Cookie Scanner</del><br><del>Auto Blocker</del><br><del>Google Consent Mode V2</del><br><del>API support</del>
ms_MY: 5,000 Paparan Halaman/Bulan<br>Penyasaran Geo<br>Bahasa Tunggal<br>Sokongan E-mel<br>Sokongan TCF 2.3<br><del>Pengimbas Kuki</del><br><del>Penyekat Auto</b> del><br><del>Mod Persetujuan Google V2</del><br><del>sokongan API</del>

en: <strong>Please fix the following errors:</strong><ul>
ms_MY: <strong>Sila betulkan ralat berikut:</strong><ul>

en: A record of the consent choices visitors made on your website. Click a column heading to sort.
ms_MY: Rekod pilihan kebenaran yang dibuat oleh pelawat di laman web anda. Klik pada tajuk lajur untuk mengisih.

en: API Key
ms_MY: Kunci API

en: Accepted
ms_MY: Diterima

en: Account Type
ms_MY: Jenis akaun

en: Actions
ms_MY: Tindakan

en: Ad personalization signals allow Google to use collected data to personalize ads. Disable this to stop personalized ads.
ms_MY: Isyarat pemperibadian iklan membolehkan Google menggunakan data yang dikumpul untuk memperibadikan iklan. Lumpuhkan ini untuk menghentikan iklan yang diperibadikan.

en: Add Cookie
ms_MY: Tambah Kuki

en: Add a link to your cookie declaration page from your privacy policy, cookie policy, or website footer:
ms_MY: Tambahkan pautan ke halaman pengisytiharan kuki anda daripada dasar privasi, dasar kuki atau pengaki tapak web anda:

en: Add website
ms_MY: Tambah laman web

en: Additional Settings
ms_MY: Tetapan Tambahan

en: Address
ms_MY: Alamat

en: Address Line 1
ms_MY: Alamat Baris 1

en: Address Line 2
ms_MY: Alamat 2

en: Ads Data Redaction redacts sensitive information related to ads, enhancing user privacy.
ms_MY: Penyuntingan Data Iklan menyunting maklumat sensitif yang berkaitan dengan iklan, meningkatkan privasi pengguna.

en: Africa, Middle East & Türkiye
ms_MY: Afrika, Timur Tengah dan Turki

en: All Types
ms_MY: Semua Jenis

en: All user and website information will be lost and cannot be recovered.
ms_MY: Semua maklumat pengguna dan laman web akan hilang dan tidak boleh dipulihkan.

en: Allow Ad Personalization Signals
ms_MY: Benarkan Isyarat Pemperibadian Iklan

en: Allow Google Signals
ms_MY: Benarkan Isyarat Google

en: Allow page interaction
ms_MY: Benarkan interaksi dengan halaman

en: Also you can add code similar to the one below to your page (Optional)
ms_MY: Anda juga boleh menambah kod yang serupa dengan yang di bawah pada halaman anda (Pilihan)

en: Americas
ms_MY: Amerika

en: Analytics
ms_MY: Analitis

en: Analytics and performance tracking
ms_MY: Analitis dan penjejakan prestasi

en: Annual
ms_MY: tahunan

en: Apply US National settings to all states
ms_MY: Guna tetapan kebangsaan AS untuk semua negeri

en: Are you sure you want to cancel your subscription?
ms_MY: Adakah anda pasti mahu membatalkan langganan anda?

en: Are you sure you want to delete this cookie?
ms_MY: Adakah anda pasti mahu memadamkan kuki ini?

en: Asia-Pacific
ms_MY: Asia-Pasifik

en: Ask visitors from the selected regions for consent before storing cookies or other data in their browser. Google Consent Mode is enabled automatically whenever at least one region is selected.
ms_MY: Minta kebenaran daripada pelawat di wilayah yang dipilih sebelum menyimpan kuki atau data lain dalam pelayar mereka. Mod Kebenaran Google diaktifkan secara automatik sebaik sahaja sekurang-kurangnya satu wilayah dipilih.

en: Associated Script
ms_MY: Skrip Berkaitan

en: Authentication failed!
ms_MY: Pengesahan gagal!

en: Auto (use browser default)
ms_MY: Automatik (guna tetapan lalai pelayar)

en: Auto-updates when you modify cookies
ms_MY: Dikemas kini secara automatik apabila anda mengubah kuki

en: Auto-updates with changes
ms_MY: Autokemas kini dengan perubahan

en: Automatic Cookie Detection
ms_MY: Pengesanan Kuki Automatik

en: Automatically organized cookie tables by category
ms_MY: Jadual kuki disusun secara automatik menurut kategori

en: Autumn
ms_MY: Musim Luruh

en: Available languages
ms_MY: Bahasa yang tersedia

en: Avoid using your own website's URL as the Script URL, as it may disrupt your website's functionality.
ms_MY: Elakkan menggunakan URL tapak web anda sendiri sebagai URL Skrip, kerana ia boleh mengganggu kefungsian tapak web anda.

en: Banner position
ms_MY: Kedudukan sepanduk

en: Banner theme
ms_MY: Tema sepanduk

en: Basic Information
ms_MY: Maklumat Asas

en: Blocking TCF modal plus GPP opt-outs.
ms_MY: Tetingkap TCF menghalang serta penolakan GPP.

en: Blocking modal, explicit consent required.
ms_MY: Tetingkap menghalang, kebenaran nyata diperlukan.

en: Blocking modal.
ms_MY: Tetingkap menghalang.

en: Bottom
ms_MY: Bawah

en: Bottom left
ms_MY: Bawah kiri

en: Bottom right
ms_MY: Bawah kanan

en: Browser storage consents
ms_MY: Kebenaran storan pelayar

en: Business Account
ms_MY: Akaun Perniagaan

en: Buy
ms_MY: Beli

en: Buy a new plan
ms_MY: Beli pelan baharu

en: CCPA transparency requirements
ms_MY: Keperluan ketelusan CCPA

en: Can be linked from your privacy policy or cookie policy
ms_MY: Boleh dipautkan daripada dasar privasi atau dasar kuki anda

en: Canada
ms_MY: Kanada

en: Canada (Quebec Law 25)
ms_MY: Kanada (Undang-undang 25 Quebec)

en: Canada — TCF + GPP TCF-CA
ms_MY: Kanada — TCF + GPP TCF-CA

en: Cancel
ms_MY: Batal

en: Cancel Subscription
ms_MY: Batalkan Langganan

en: Cancel current plan and subscribe to [PlanName] plan
ms_MY: Batalkan pelan semasa dan langgan pelan [PlanName].

en: Cancelling...
ms_MY: Membatalkan...

en: Center
ms_MY: Tengah

en: Change display language using client location and browser language
ms_MY: Tukar bahasa paparan menggunakan lokasi klien dan bahasa penyemak imbas

en: Change email address
ms_MY: Tukar alamat e-mel

en: Change your email address
ms_MY: Tukar alamat e-mel anda

en: Check your email box
ms_MY: Semak kotak e-mel anda

en: Choose a payment method
ms_MY: Pilih kaedah pembayaran

en: Christmas
ms_MY: Krismas

en: City
ms_MY: Bandar

en: Click "Add Cookie" to create your first cookie entry
ms_MY: Klik "Tambah Kuki" untuk membuat entri kuki pertama anda

en: Client ID
ms_MY: ID Klien

en: Close
ms_MY: tutup

en: Close Preview
ms_MY: Tutup pratonton

en: Close my account
ms_MY: Tutup akaun saya

en: Company
ms_MY: Syarikat

en: Company Name
ms_MY: Nama Syarikat

en: Completed
ms_MY: Selesai

en: Configure Scan
ms_MY: Konfigurasikan Imbasan

en: Consent &amp; Privacy
ms_MY: Kebenaran &amp; Privasi

en: Consent Logs
ms_MY: Log Kebenaran

en: Consent State
ms_MY: Status kebenaran

en: Consent banner buttons
ms_MY: Butang sepanduk kebenaran

en: Consent not required
ms_MY: Persetujuan tidak diperlukan

en: Consent requested
ms_MY: Persetujuan diminta

en: Contact Us
ms_MY: Hubungi Kami

en: Continue
ms_MY: Teruskan

en: Control whether Google Analytics automatically sends page view events or visitor will select them.
ms_MY: Kawal sama ada Google Analitis menghantar acara paparan halaman secara automatik atau pelawat akan memilihnya.

en: Cookie Declaration Script
ms_MY: Skrip Pengisytiharan Kuki

en: Cookie Details:
ms_MY: Butiran Kuki:

en: Cookie List
ms_MY: Senarai Kuki

en: Cookie Manager
ms_MY: Pengurus Kuki

en: Cookie Name
ms_MY: Nama Kuki

en: Cookie Names
ms_MY: Nama Kuki

en: Cookie Policy URL
ms_MY: URL Polisi Kuki

en: Cookie Scanner
ms_MY: Pengimbas Kuki

en: Cookie Scanner IP Addresses
ms_MY: Alamat IP Pengimbas Kuki

en: Cookie added successfully!
ms_MY: Kuki berjaya ditambahkan!

en: Cookie categories only, no IAB TCF/GPP.
ms_MY: Kategori kuki sahaja, tanpa IAB TCF/GPP.

en: Cookie deleted successfully!
ms_MY: Kuki berjaya dipadamkan!

en: Cookie law disclosure obligations
ms_MY: Kewajipan pendedahan undang-undang cookie

en: Cookie name is required
ms_MY: Nama kuki diperlukan

en: Cookie updated successfully!
ms_MY: Kuki berjaya dikemas kini!

en: Cookies Found
ms_MY: Kuki Ditemui

en: Copied!
ms_MY: disalin!

en: Copy Script
ms_MY: Salin skrip

en: Copy Script Tag
ms_MY: Salin Tag Skrip

en: Copy and paste new API key here from [email]
ms_MY: Salin dan tampal kunci API baharu di sini daripada [email]

en: Copy the script tag from the "Script Code" tab. This is a simple one-line HTML tag that you'll add to your website.
ms_MY: Salin tag skrip daripada tab "Kod Skrip". Ini ialah teg HTML satu baris ringkas yang akan anda tambahkan pada tapak web anda.

en: Copy to Clipboard
ms_MY: Salin ke Papan Klip

en: Could not extract script URL
ms_MY: Tidak dapat mengekstrak URL skrip

en: Could not load consent logs. Please try again.
ms_MY: Tidak dapat memuatkan log kebenaran. Cuba lagi.

en: Could not reach FlexyConsent. Please try again.
ms_MY: Tidak dapat menghubungi FlexyConsent. Cuba lagi.

en: Country
ms_MY: Negara

en: Created
ms_MY: Dicipta

en: Current Plan
ms_MY: Rancangan Semasa

en: Custom
ms_MY: Adat

en: Custom CSS
ms_MY: CSS tersuai

en: Custom icon
ms_MY: Ikon tersuai

en: Custom logo
ms_MY: Logo tersuai

en: Dark
ms_MY: Gelap

en: Dashboard
ms_MY: Papan pemuka

en: Date
ms_MY: Tarikh

en: Debit or Credit Card
ms_MY: Debit atau Kad Kredit

en: Default
ms_MY: Lalai

en: Default consent management language for website visitors
ms_MY: Bahasa pengurusan persetujuan lalai untuk pelawat tapak web

en: Delete Account
ms_MY: Padam Akaun

en: Delete account
ms_MY: Hapus akaun

en: Description
ms_MY: Penerangan

en: Description and Purpose
ms_MY: Penerangan dan Tujuan

en: Description will be saved for the selected language
ms_MY: Perihalan akan disimpan untuk bahasa yang dipilih

en: Detailed
ms_MY: Terperinci

en: Detailed (with sub-purposes)
ms_MY: Terperinci (dengan subtujuan)

en: Disabled (Consent window will not be displayed on your website)
ms_MY: Dilumpuhkan (Tetingkap persetujuan tidak akan dipaparkan di tapak web anda)

en: Display
ms_MY: Tunjukkan

en: Display Name
ms_MY: Nama Paparan

en: Display privacy button
ms_MY: Paparkan butang privasi

en: Displaying the sale, sharing or use of personal data
ms_MY: Memaparkan penjualan, perkongsian atau penggunaan data peribadi

en: Do not display
ms_MY: Jangan tunjukkan

en: Don't let consent management intimidate you. Protect your users' privacy with the most affordable CMP without compromising security. Continue now to become compliant or view pricing to pick a plan suitable for you.
ms_MY: Jangan biarkan pengurusan persetujuan menakutkan anda. Lindungi privasi pengguna anda dengan CMP paling berpatutan tanpa menjejaskan keselamatan. Teruskan sekarang untuk mematuhi atau melihat harga untuk memilih pelan yang sesuai untuk anda.

en: Downgrade to free package
ms_MY: Turun taraf kepada pakej percuma

en: Download Page URL
ms_MY: Muat Turun URL Halaman

en: Edit Cookie
ms_MY: Edit Kuki

en: Elegant
ms_MY: Elegan

en: Email
ms_MY: E-mel

en: Enable Ads Data Redaction
ms_MY: Dayakan Penyuntingan Data Iklan

en: Enable Consent Management
ms_MY: Dayakan Pengurusan Persetujuan

en: Enable Restricted Data Processing
ms_MY: Dayakan Pemprosesan Data Terhad

en: Enable URL Passthrough
ms_MY: Dayakan Laluan URL

en: Enable URL passthrough to allow Google Analytics to track URL parameters across pages during navigation.
ms_MY: Dayakan laluan URL untuk membolehkan Google Analitis menjejak parameter URL merentas halaman semasa navigasi.

en: Enable United States regulations (GPP)
ms_MY: Aktifkan peraturan Amerika Syarikat (GPP)

en: Enable auto blocker
ms_MY: Dayakan penyekat automatik

en: Enable customization
ms_MY: Dayakan penyesuaian

en: Enabled
ms_MY: Didayakan

en: Enter CSS code
ms_MY: Masukkan kod CSS

en: Enter a URL
ms_MY: Masukkan URL

en: Enter the URL of the page you want to scan for cookies
ms_MY: Masukkan URL halaman yang ingin anda imbas untuk kuki

en: Enter the URL of the page you want to scan for cookies. Our scanner will analyze the page and detect all cookies being used.
ms_MY: Masukkan URL halaman yang ingin anda imbas untuk kuki. Pengimbas kami akan menganalisis halaman dan mengesan semua kuki digunakan.

en: Error
ms_MY: Ralat

en: Essential
ms_MY: Penting

en: Essential and functional cookies
ms_MY: Kuki penting dan berfungsi

en: Europe / EEA & Switzerland
ms_MY: Eropah / EEA dan Switzerland

en: European Union / European Economic Area / United Kingdom
ms_MY: Kesatuan Eropah / Kawasan Ekonomi Eropah / United Kingdom

en: Examples: Session, 30 days, 1 year, 2 years, etc.
ms_MY: Contoh: Sesi, 30 hari, 1 tahun, 2 tahun, dsb.

en: Expected a JSON array of cookies, or an object with a "resources" array.
ms_MY: Tatasusunan JSON kuki dijangka, atau objek dengan tatasusunan "resources".

en: Export
ms_MY: Eksport

en: Export CSV
ms_MY: Eksport CSV

en: Failed to load script
ms_MY: Gagal memuatkan skrip

en: Features
ms_MY: Ciri-ciri

en: Firewall Setup Required:
ms_MY: Persediaan Firewall Diperlukan:

en: FlexyConsent only works on the domains listed here. Enter root domains without "www" or "https://". The cookie and privacy policy links are set per domain and are shown to visitors of that domain.
ms_MY: FlexyConsent hanya berfungsi pada domain yang disenaraikan di sini. Masukkan domain utama tanpa "www" atau "https://". Pautan polisi kuki dan privasi ditetapkan bagi setiap domain dan dipaparkan kepada pelawat domain tersebut.

en: FlexyConsent returned an error.
ms_MY: FlexyConsent memulangkan ralat.

en: FlexyConsent returned an unreadable response.
ms_MY: FlexyConsent memulangkan respons yang tidak boleh dibaca.

en: FlexyConsent statistics for [start] to [end]
ms_MY: Statistik FlexyConsent untuk [start] hingga [end]

en: Font family
ms_MY: Keluarga fon

en: Font size
ms_MY: Saiz fon

en: For best results, scan your homepage or a page that loads all your tracking scripts and cookies.
ms_MY: Untuk hasil terbaik, imbas halaman utama anda atau halaman yang memuatkan semua skrip penjejakan dan kuki anda.

en: For example, if the third-party script that sets this cookie is:
ms_MY: Contohnya, jika skrip pihak ketiga yang menetapkan kuki ini ialah:

en: Full Name
ms_MY: Nama penuh

en: GDPR Article 13 compliance
ms_MY: Pematuhan GDPR Perkara 13

en: GDPR and CCPA compliant formatting
ms_MY: Pemformatan yang mematuhi GDPR dan CCPA

en: GPP US state opt-outs
ms_MY: Penolakan GPP menurut negeri AS

en: General
ms_MY: Umum

en: Generate Script for Your Website
ms_MY: Hasilkan skrip untuk laman web anda

en: Generate a script tag that displays your cookie declaration tables on your website. This helps you comply with GDPR, CCPA, and other privacy regulations by providing transparent information about all cookies used on your site.
ms_MY: Hasilkan tag skrip yang memaparkan jadual perisytiharan kuki di laman web anda. Ini membantu anda mematuhi GDPR, CCPA dan peraturan privasi lain dengan menyediakan maklumat telus tentang semua kuki yang digunakan di laman anda.

en: Geo Preview
ms_MY: Pratonton Wilayah

en: Google Signals includes cross-device reporting, remarketing, and other data collection for signed-in users.
ms_MY: Isyarat Google termasuk pelaporan merentas peranti, pemasaran semula dan pengumpulan data lain untuk pengguna yang log masuk.

en: Group
ms_MY: Kumpulan

en: HTML Script Tag
ms_MY: Tag Skrip HTML

en: HTTP Cookie
ms_MY: Kuki HTTP

en: Helps you comply with transparency requirements
ms_MY: Membantu anda mematuhi keperluan ketelusan

en: Hide empty cookie categories
ms_MY: Sembunyikan kategori kuki yang kosong

en: High Contrast
ms_MY: Kontras Tinggi

en: How to Add Cookie Declaration to Your Website
ms_MY: Cara Menambah Pengisytiharan Kuki pada Tapak Web Anda

en: How to Add to Your Website
ms_MY: Cara Menambah pada Laman Web Anda

en: IAB TCF (Advertising)
ms_MY: IAB TCF (Pengiklanan)

en: IP Addresses
ms_MY: Alamat IP

en: ISO 27001 documentation standards
ms_MY: Piawaian dokumentasi ISO 27001

en: If empty, will default to the cookie name
ms_MY: Jika kosong, akan lalai kepada nama kuki

en: If no script url provided, the cookie shouldn't be marked as essential.
ms_MY: Jika tiada url skrip disediakan, kuki tidak seharusnya ditandakan sebagai penting.

en: If you cancel your subscription, the subscription will continue until the end of the term but will not be renewed.
ms_MY: Jika anda membatalkan langganan anda, langganan akan diteruskan sehingga akhir tempoh tetapi tidak akan diperbaharui.

en: If your website does not show ads, you do not need advertising (IAB TCF) consent — unselect all regions below to disable this section.
ms_MY: Jika laman web anda tidak memaparkan iklan, anda tidak memerlukan kebenaran pengiklanan (IAB TCF) — nyahpilih semua wilayah di bawah untuk mematikan bahagian ini.

en: Import complete: [added] added, [replaced] replaced.
ms_MY: Import selesai: [added] ditambah, [replaced] diganti.

en: Important
ms_MY: Penting

en: Important:
ms_MY: Penting:

en: Invoice Info
ms_MY: Maklumat Invois

en: Japan (APPI)
ms_MY: Jepun (APPI)

en: Just copy this single script tag and paste it into your website's HTML head section. This will automatically generate the cookie declaration tables on your page.
ms_MY: Hanya salin teg skrip tunggal ini dan tampalkannya ke bahagian kepala HTML tapak web anda. Ini secara automatik akan menjana jadual pengisytiharan kuki pada halaman anda.

en: LGPD + publisher-enabled global TCF
ms_MY: LGPD + TCF global yang diaktifkan penerbit

en: Language
ms_MY: Bahasa

en: Layout Properties
ms_MY: Sifat Susun Atur

en: Left
ms_MY: Kiri

en: Legal Compliance Benefits
ms_MY: Faedah Pematuhan Undang-undang

en: Legal compliance regulations like GDPR, CCPA, and other privacy laws require websites to provide transparent information about all cookies they use. This script generates a professional cookie declaration tables that:
ms_MY: Peraturan pematuhan undang-undang seperti GDPR, CCPA dan undang-undang privasi lain memerlukan tapak web untuk memberikan maklumat telus tentang semua kuki yang mereka gunakan. Skrip ini menjana jadual perisytiharan kuki profesional yang:

en: Lists all cookies used on your website in organized tables
ms_MY: Menyenaraikan semua kuki yang digunakan di tapak web anda dalam jadual tersusun

en: Live Preview - Exactly How It Will Look on Your Website
ms_MY: Pratonton Langsung - Persis Bagaimana Ia Akan Kelihatan di Tapak Web Anda

en: Loading cookie declaration preview...
ms_MY: Memuatkan pratonton pengisytiharan kuki...

en: Loading domains...
ms_MY: Memuatkan domain...

en: Loading languages...
ms_MY: Memuatkan bahasa...

en: Loading preview...
ms_MY: Memuatkan pratonton...

en: Loading scan status...
ms_MY: Memuatkan status imbasan...

en: Loading script...
ms_MY: Memuatkan skrip...

en: Loading...
ms_MY: Memuatkan...

en: Local Storage
ms_MY: Storan Setempat

en: Make sure our scanner IP addresses are whitelisted in your firewall
ms_MY: Pastikan alamat IP pengimbas kami disenarai putih dalam tembok api anda

en: Manage Privacy Settings
ms_MY: Urus Tetapan Privasi

en: Marketing
ms_MY: Pemasaran

en: Marketing and advertising cookies
ms_MY: Kuki pemasaran dan pengiklanan

en: Metric
ms_MY: Metrik

en: Mobile responsive design
ms_MY: Reka bentuk responsif mudah alih

en: Mobile-responsive design
ms_MY: Reka bentuk responsif mudah alih

en: Modern
ms_MY: Moden

en: Monthly
ms_MY: Bulanan

en: Name
ms_MY: Nama

en: Name On Invoice
ms_MY: Nama Pada Invois

en: New email address
ms_MY: Alamat e-mel baharu

en: New visitors
ms_MY: Pelawat Baru

en: Next
ms_MY: Seterusnya

en: No consent logs yet for this website.
ms_MY: Belum ada log kebenaran untuk laman web ini.

en: No consent popup —
ms_MY: Tiada tetingkap kebenaran —

en: No consent required
ms_MY: Kebenaran tidak diperlukan

en: No cookies found
ms_MY: Tiada kuki ditemui

en: No domain selected
ms_MY: Tiada domain dipilih

en: No popup shown; only the privacy button, if enabled.
ms_MY: Tiada tetingkap dipaparkan; hanya butang privasi, jika diaktifkan.

en: No projects available
ms_MY: Tiada projek tersedia

en: No scans found for this domain
ms_MY: Tiada imbasan ditemui untuk domain ini

en: No script to copy
ms_MY: Tiada skrip untuk disalin

en: No settings to update.
ms_MY: Tiada tetapan untuk dikemas kini.

en: No usable cookies found in that file.
ms_MY: Tiada kuki yang boleh digunakan ditemui dalam fail itu.

en: No websites yet. Add one to start collecting consent.
ms_MY: Belum ada laman web. Tambah satu untuk mula mengumpul kebenaran.

en: Non-blocking, opt-out model.
ms_MY: Model tidak menghalang, berasaskan penolakan.

en: One-time setup, automatic updates.
ms_MY: Persediaan sekali sahaja, kemas kini automatik.

en: Open in New Tab
ms_MY: Buka dalam Tab Baharu

en: Option 1 - Add to HTML Head
ms_MY: Pilihan 1 - Tambahkan pada Kepala HTML

en: Option 2 - Add to Specific Page
ms_MY: Pilihan 2 - Tambahkan pada Halaman Tertentu

en: Organized by categories
ms_MY: Dianjurkan mengikut kategori

en: Other countries
ms_MY: Negara lain

en: Others
ms_MY: Lain-lain

en: POPIA / KVKK + publisher-enabled global TCF
ms_MY: POPIA / KVKK + TCF global yang diaktifkan penerbit

en: Page Preview
ms_MY: Pratonton Halaman

en: Page Views
ms_MY: Paparan Halaman

en: Page [page] of [total]
ms_MY: Halaman [page] daripada [total]

en: Pageviews with consent
ms_MY: Paparan Halaman Dengan Persetujuan

en: Pageviews with no preference
ms_MY: Paparan Halaman Tanpa Keutamaan

en: Pageviews without consent
ms_MY: Paparan Halaman Tanpa Persetujuan

en: Partially accepted
ms_MY: Sebahagian diterima

en: Paste the script tag into your Cookie Declaration HTML where you want the tables to appear:
ms_MY: Tampalkan teg skrip ke dalam HTML Pengisytiharan Kuki anda di mana anda mahu jadual dipaparkan:

en: Payment
ms_MY: Bayaran

en: Period
ms_MY: Tempoh

en: Personal Account
ms_MY: Akaun peribadi

en: Personalization
ms_MY: Pemperibadian

en: Personalization and preference cookies
ms_MY: Kuki peribadi dan keutamaan

en: Plan Features
ms_MY: Ciri Rancangan

en: Please add our cookie scanner IP addresses to the whitelist on your firewall to allow scanning.
ms_MY: Sila tambahkan alamat IP pengimbas kuki kami pada senarai putih pada tembok api anda untuk membenarkan pengimbasan.

en: Please add these IP addresses to your firewall whitelist to allow our cookie scanner to access your website:
ms_MY: Sila tambahkan alamat IP ini pada senarai putih firewall anda untuk membenarkan pengimbas kuki kami mengakses tapak web anda:

en: Please enter required information before subscribing.
ms_MY: Sila masukkan maklumat yang diperlukan sebelum melanggan.

en: Please write your email address to confirm.
ms_MY: Sila tulis alamat e-mel anda untuk mengesahkan.

en: Post Code
ms_MY: Poskod

en: Preview
ms_MY: Pratonton

en: Preview Declaration
ms_MY: Pratonton perisytiharan

en: Preview Limitations
ms_MY: Batasan pratonton

en: Preview Note
ms_MY: Nota pratonton

en: Preview Unavailable
ms_MY: Pratonton Tidak Tersedia

en: Previous
ms_MY: Sebelumnya

en: Privacy Policy URL
ms_MY: URL Polisi Privasi

en: Privacy Trigger
ms_MY: Pencetus Privasi

en: Privacy Trigger Customization (Optional)
ms_MY: Penyesuaian Pencetus Privasi (Pilihan)

en: Privacy URL
ms_MY: URL privasi

en: Privacy policy links
ms_MY: Pautan dasar privasi

en: Professional styling
ms_MY: Penggayaan profesional

en: Project not found for selected domain
ms_MY: Projek tidak ditemui untuk domain yang dipilih

en: Properties
ms_MY: Hartanah

en: Publisher-enabled global TCF
ms_MY: TCF global yang diaktifkan penerbit

en: Ready to Use
ms_MY: Sedia Digunakan

en: Ready to link from your privacy policy
ms_MY: Sedia untuk dipaut daripada polisi privasi anda

en: Refresh
ms_MY: Segarkan semula

en: Region
ms_MY: Wilayah

en: Rejected
ms_MY: ditolak

en: Remaining time: [dayCount] day
ms_MY: Masa yang tinggal: [HariCount] hari

en: Remaining time: [dayCount] days
ms_MY: Masa yang tinggal: [HariCount] hari

en: Remaining time: [monthCount] month
ms_MY: Baki masa: [monthCount] bulan

en: Remaining time: [monthCount] months
ms_MY: Baki masa: [monthCount] bulan

en: Remove website
ms_MY: Buang laman web

en: Replace existing cookies that have the same name
ms_MY: Ganti kuki sedia ada yang mempunyai nama sama

en: Required
ms_MY: Diperlukan

en: Rest of World
ms_MY: Negara lain di dunia

en: Restricted Data Processing limits the use of personal data for advertising and analytics to comply with privacy regulations, such as CCPA. When enabled, personalized ads will be restricted, and only certain data will be used for measurement and analytics.
ms_MY: Pemprosesan Data Terhad mengehadkan penggunaan data peribadi untuk pengiklanan dan analitik untuk mematuhi peraturan privasi, seperti CCPA. Apabila didayakan, iklan diperibadikan akan dihadkan dan hanya data tertentu akan digunakan untuk pengukuran dan analitis.

en: Retention Period
ms_MY: Tempoh Pengekalan

en: Returning visitors
ms_MY: Pelawat yang kembali

en: Right
ms_MY: Kanan

en: Save
ms_MY: Jimat

en: Scan History
ms_MY: Imbas Sejarah

en: Scan Status
ms_MY: Status Imbasan

en: Scan your website to automatically detect cookies and update your cookie list. Our advanced scanner analyzes your web pages and identifies all cookies being used, including tracking pixels, analytics cookies, and third-party integrations.
ms_MY: Imbas tapak web anda untuk mengesan kuki secara automatik dan mengemas kini senarai kuki anda. Pengimbas lanjutan kami menganalisis halaman web anda dan mengenal pasti semua kuki yang digunakan, termasuk piksel penjejakan, kuki analitik dan penyepaduan pihak ketiga.

en: Scanned URL
ms_MY: URL yang diimbas

en: Scanner Actions
ms_MY: Tindakan Pengimbas

en: Script Actions
ms_MY: Tindakan skrip

en: Script Features:
ms_MY: Ciri skrip:

en: Script Tag for Your Website
ms_MY: Tag Skrip untuk Tapak Web Anda

en: Script URL
ms_MY: URL skrip

en: Script copied to clipboard!
ms_MY: Skrip disalin ke papan klip!

en: Security
ms_MY: Keselamatan

en: See how the consent message appears to a visitor from a specific region, based on the settings in the other tabs. This is a preview only and changes nothing.
ms_MY: Lihat bagaimana mesej kebenaran dipaparkan kepada pelawat dari wilayah tertentu, berdasarkan tetapan dalam tab lain. Ini pratonton sahaja dan tidak mengubah apa-apa.

en: Select
ms_MY: Pilih

en: Select Domain
ms_MY: Pilih Domain

en: Select Language
ms_MY: Pilih Bahasa

en: Select Type
ms_MY: Pilih Jenis

en: Select a JSON file previously exported from FlexyConsent. Each cookie needs at least a name; entries without one are skipped.
ms_MY: Pilih fail JSON yang pernah dieksport daripada FlexyConsent. Setiap kuki memerlukan sekurang-kurangnya nama; entri tanpa nama akan dilangkau.

en: Select a domain above to manage cookies
ms_MY: Pilih domain di atas untuk mengurus kuki

en: Select a region...
ms_MY: Pilih wilayah…

en: Select all
ms_MY: Pilih semua

en: Select how this cookie or tracker stores data.
ms_MY: Pilih cara kuki atau penjejak ini menyimpan data.

en: Send
ms_MY: Hantar

en: Send Page View
ms_MY: Hantar Paparan Halaman

en: Sensitive data processing
ms_MY: Pemprosesan data sensitif

en: Session Storage
ms_MY: Storan Sesi

en: Show "Reject all" on the first layer
ms_MY: Tunjukkan "Tolak semua" pada lapisan pertama

en: Shows cookie purposes, retention periods, and providers
ms_MY: Menunjukkan tujuan kuki, tempoh pengekalan dan pembekal

en: Simple Integration
ms_MY: Integrasi Mudah

en: Simplified
ms_MY: Ringkas

en: Simplified (combine the three purposes)
ms_MY: Ringkas (gabungkan ketiga-tiga tujuan)

en: Site data consent
ms_MY: Kebenaran data laman

en: Site data consent only —
ms_MY: Kebenaran data laman sahaja —

en: Soft Pastel
ms_MY: Pastel Lembut

en: South Africa (POPIA)
ms_MY: Afrika Selatan (POPIA)

en: South Korea (PIPA)
ms_MY: Korea Selatan (PIPA)

en: Start New Scan
ms_MY: Mulakan Imbasan Baharu

en: Start Scan
ms_MY: Mulakan Imbasan

en: Start your first scan by entering a URL above
ms_MY: Mulakan imbasan pertama anda dengan memasukkan URL di atas

en: State
ms_MY: Negeri

en: Step 1: Copy the Script Tag
ms_MY: Langkah 1: Salin Tag Skrip

en: Step 2: Add to Your Website's HTML
ms_MY: Langkah 2: Tambahkan pada HTML Laman Web Anda

en: Step 3: Link from Your Privacy Policy
ms_MY: Langkah 3: Pautan daripada Dasar Privasi Anda

en: Step 4: Automatic Updates
ms_MY: Langkah 4: Kemas Kini Automatik

en: Storage Type
ms_MY: Jenis Storan

en: Subscribe
ms_MY: Langgan

en: Subscribed
ms_MY: Dilanggan

en: Subscription
ms_MY: Langganan

en: Subscription period
ms_MY: Tempoh langganan

en: Subscriptions
ms_MY: Langganan

en: TCF EU v2 + GPP TCF-CA (Section 5)
ms_MY: TCF EU v2 + GPP TCF-CA (Seksyen 5)

en: TCF EU v2 + GPP US sections
ms_MY: TCF EU v2 + seksyen GPP AS

en: Targeted advertising
ms_MY: Pengiklanan bersasar

en: Technical Details
ms_MY: Butiran Teknikal

en: That endpoint is not available.
ms_MY: Titik akhir itu tidak tersedia.

en: That file is not valid JSON.
ms_MY: Fail itu bukan JSON yang sah.

en: The consent message asking to store data in the browser will be shown to visitors from the selected regions.
ms_MY: Mesej kebenaran yang meminta untuk menyimpan data dalam pelayar akan dipaparkan kepada pelawat dari wilayah yang dipilih.

en: The consent message containing IAB TCF vendors and purposes will be shown to visitors from the selected regions.<br>Recommended if your website displays ads.
ms_MY: Mesej persetujuan yang mengandungi vendor dan tujuan IAB TCF akan ditunjukkan kepada pelawat dari wilayah yang dipilih.<br>Disyorkan jika tapak web anda memaparkan iklan.

en: The preview cannot be displayed due to browser security restrictions, but your script is ready and will work perfectly on your website.
ms_MY: Pratonton tidak dapat dipaparkan kerana sekatan keselamatan pelayar, tetapi skrip anda sudah sedia dan akan berfungsi dengan baik di laman web anda.

en: The script automatically updates when you modify your cookie configuration in this manager. No need to manually update your website - it stays current automatically!
ms_MY: Skrip dikemas kini secara automatik apabila anda mengubah suai konfigurasi kuki anda dalam pengurus ini. Tidak perlu mengemas kini tapak web anda secara manual - ia kekal terkini secara automatik!

en: The script will work perfectly when implemented on your website. This preview limitation doesn't affect the actual functionality.
ms_MY: Skrip akan berfungsi dengan sempurna apabila dilaksanakan di tapak web anda. Had pratonton ini tidak menjejaskan kefungsian sebenar.

en: The wait for update setting defines how long Google Consent Mode should wait (in milliseconds) before updating the consent state. It helps ensure that consent choices are processed before tracking begins.
ms_MY: Tetapan menunggu kemas kini mentakrifkan tempoh Mod Persetujuan Google harus menunggu (dalam milisaat) sebelum mengemas kini keadaan persetujuan. Ia membantu memastikan bahawa pilihan persetujuan diproses sebelum penjejakan bermula.

en: There are no cookies to export.
ms_MY: Tiada kuki untuk dieksport.

en: Third-party integrations and plugins
ms_MY: Penyepaduan dan pemalam pihak ketiga

en: This action cannot be reversed.
ms_MY: Tindakan ini tidak boleh diterbalikkan.

en: This is a browser security feature and doesn't affect the actual functionality.
ms_MY: Ini ialah ciri keselamatan pelayar dan tidak menjejaskan fungsi sebenar.

en: This is exactly what your website visitors will see when they visit your cookie declaration page. The script automatically organizes your cookies by category (Essential, Analytics, Marketing, etc.) and displays all the required information for legal compliance.
ms_MY: Inilah yang akan dilihat oleh pelawat tapak web anda apabila mereka melawat halaman pengisytiharan kuki anda. Skrip secara automatik mengatur kuki anda mengikut kategori (Essential, Analitis, Pemasaran, dll.) dan memaparkan semua maklumat yang diperlukan untuk pematuhan undang-undang.

en: This preview shows exactly how the cookie declaration will appear on your website when visitors access it. The tables below contain your current cookie configuration and will update automatically when you modify your cookies in this manager.
ms_MY: Pratonton ini menunjukkan dengan tepat bagaimana pengisytiharan kuki akan muncul di tapak web anda apabila pelawat mengaksesnya. Jadual di bawah mengandungi konfigurasi kuki semasa anda dan akan dikemas kini secara automatik apabila anda mengubah suai kuki anda dalam pengurus ini.

en: This script generates tables based on your current cookie configuration.
ms_MY: Skrip ini menjana jadual berdasarkan konfigurasi kuki semasa anda.

en: This script is hosted securely and will automatically display your current cookie configuration. It updates automatically when you modify cookies in this manager.
ms_MY: Skrip ini dihoskan dengan selamat dan akan memaparkan konfigurasi kuki semasa anda secara automatik. Ia dikemas kini secara automatik apabila anda mengubah suai kuki dalam pengurus ini.

en: This setting allows you to show the IAB Transparency and Consent Framework message beyond GDPR-regulated countries, helping you maintain compliance and maximize ad revenue in other key markets.
ms_MY: Tetapan ini membolehkan anda memaparkan mesej Ketelusan dan Rangka Kerja Persetujuan IAB di luar negara yang dikawal oleh GDPR, membantu anda mengekalkan pematuhan dan memaksimumkan hasil iklan dalam pasaran utama yang lain.

en: This site is not connected to FlexyConsent yet.
ms_MY: Laman ini belum disambungkan ke FlexyConsent.

en: Tip:
ms_MY: Petua:

en: Top
ms_MY: Atas

en: Total pageviews
ms_MY: Jumlah Paparan Halaman

en: Total visitors
ms_MY: Jumlah pelawat

en: Tracking Pixel
ms_MY: Piksel Penjejak

en: Type
ms_MY: taip

en: Type is required
ms_MY: Jenis diperlukan

en: Typical scan time: 1-3 hours.
ms_MY: Masa imbasan biasa: 1-3 jam.

en: Türkiye (KVKK)
ms_MY: Turki (KVKK)

en: Unable to load the script in preview mode due to CORS restrictions.
ms_MY: Tidak dapat memuatkan skrip dalam mod pratonton kerana sekatan CORS.

en: United States
ms_MY: Amerika Syarikat

en: United States (CCPA / US National)
ms_MY: Amerika Syarikat (CCPA / kebangsaan)

en: United States (GPP opt-outs)
ms_MY: Amerika Syarikat (penolakan GPP)

en: United States (National)
ms_MY: Amerika Syarikat (kebangsaan)

en: United States (TCF + GPP)
ms_MY: Amerika Syarikat (TCF + GPP)

en: United States Section Preferences
ms_MY: Keutamaan Seksyen Amerika Syarikat

en: Unlimited Pageviews/Month<br>Geo-Targeting<br>43 Languages Supported<br>E-mail & Chat Support<br>TCF 2.3 Support<br>Cookie Scanner<br>Auto Blocker<br>Google Consent Mode V2<br>API support
ms_MY: Paparan Halaman/Bulan Tanpa Had<br>Penyasaran Geo<br>43 Bahasa Disokong<br>Sokongan E-mel & Sembang<br>Sokongan TCF 2.3<br>Pengimbas Kuki<br>Penyekat Auto<br>Mod Persetujuan Google V2<br >Sokongan API

en: Update Email
ms_MY: Kemas kini E-mel

en: Update Email Validate Key
ms_MY: Kemas kini Kunci Sah E-mel

en: Update User Settings
ms_MY: Kemas kini Tetapan Pengguna

en: Update user info
ms_MY: Kemas kini maklumat pengguna

en: Updates automatically as you modify your cookie configuration
ms_MY: Kemas kini secara automatik semasa anda mengubah suai konfigurasi kuki anda

en: Use system font family
ms_MY: Gunakan keluarga fon sistem

en: User Info
ms_MY: Maklumat Pengguna

en: User Information
ms_MY: Maklumat Pengguna

en: User Settings
ms_MY: Tetapan Pengguna

en: User-Friendly
ms_MY: Mesra Pengguna

en: VAT Number
ms_MY: Nombor VAT

en: Value
ms_MY: Nilai

en: Vendor
ms_MY: Penjual

en: Vendor Information
ms_MY: Maklumat Penjual

en: View IP Addresses
ms_MY: Lihat Alamat IP

en: View Information
ms_MY: Lihat Maklumat

en: View Policy
ms_MY: Lihat Dasar

en: View Status
ms_MY: Lihat Status

en: Visitor selection
ms_MY: Pemilihan pelawat

en: Visits with consent
ms_MY: Lawatan Dengan Persetujuan

en: Visits with no preference
ms_MY: Lawatan tanpa keutamaan

en: Visits without consent
ms_MY: Lawatan Tanpa Keizinan

en: Wait for update
ms_MY: Tunggu kemas kini

en: Warm Beige
ms_MY: Beige Hangat

en: Warning: This is an advanced feature designed for users familiar with CSS. If you are not experienced with CSS, please leave this field empty.
ms_MY: Amaran: Ini ialah ciri lanjutan yang direka untuk pengguna yang biasa dengan CSS. Jika anda tidak berpengalaman dengan CSS, sila biarkan medan ini kosong.

en: Website
ms_MY: Laman web

en: Website Settings
ms_MY: Tetapan Laman Web

en: Websites
ms_MY: Laman web

en: Welcome to Flexy Consent
ms_MY: Selamat datang ke Flexy Consent

en: What Our Scanner Detects:
ms_MY: Perkara yang Kesan Pengimbas Kami:

en: When enabled, cookie categories that have no declared vendors or cookies are hidden from the preferences modal.
ms_MY: Apabila diaktifkan, kategori kuki yang tiada vendor atau kuki yang diisytiharkan akan disembunyikan daripada tetingkap keutamaan.

en: When enabled, users can continue interacting with the page even while the consent message is displayed, instead of blocking the background until a choice is made. For full IAB compliance, this option should remain disabled.
ms_MY: Apabila diaktifkan, pengguna boleh terus berinteraksi dengan halaman semasa mesej kebenaran dipaparkan, dan bukannya latar belakang dihalang sehingga pilihan dibuat. Untuk pematuhan IAB sepenuhnya, pilihan ini patut dibiarkan dimatikan.

en: When implemented on your website, this script will automatically display your cookie declaration tables.
ms_MY: Apabila dilaksanakan di tapak web anda, skrip ini akan memaparkan jadual pengisytiharan kuki anda secara automatik.

en: When off, visitors only see "Accept all" and "Preferences" on the initial consent banner. They can still reject everything from the preferences screen.
ms_MY: Apabila dimatikan, pelawat hanya melihat "Terima semua" dan "Keutamaan" pada sepanduk kebenaran awal. Mereka masih boleh menolak semuanya daripada skrin keutamaan.

en: Why Do You Need This?
ms_MY: Mengapa Anda Memerlukan Ini?

en: You are not allowed to do that.
ms_MY: Anda tidak dibenarkan melakukannya.

en: You can copy the code below and use it in the footer of your page (Optional)
ms_MY: Anda boleh menyalin kod di bawah dan menggunakannya dalam pengaki halaman anda (Pilihan)

en: You can only assign one website to one subscription!
ms_MY: Anda hanya boleh menetapkan satu tapak web kepada satu langganan!

en: You cannot close your account because you have a paid subscription and its current period will end on [endDate].<br>You can edit from [URL]
ms_MY: Anda tidak boleh menutup akaun anda kerana anda mempunyai langganan berbayar dan tempoh semasanya akan berakhir pada [endDate].<br>Anda boleh mengedit daripada [URL]

en: You cannot close your account because you have a project belonging to another service: [serviceNames].<br> You can edit from [URL]
ms_MY: Anda tidak boleh menutup akaun anda kerana anda mempunyai projek kepunyaan perkhidmatan lain: [serviceNames].<br> Anda boleh mengedit daripada [URL]

en: You cannot close your account because you have another project: [projectNames].<br>You can edit from [URL]
ms_MY: Anda tidak boleh menutup akaun anda kerana anda mempunyai projek lain: [projectNames].<br>Anda boleh mengedit daripada [URL]

en: You have a free subscription.
ms_MY: Anda mempunyai langganan percuma.

en: You have a paid subscription and plan for next period.
ms_MY: Anda mempunyai langganan berbayar dan merancang untuk tempoh seterusnya.

en: You must use valid CSS units (px, rem, em, %, smaller, larger).
ms_MY: Anda mesti menggunakan unit CSS yang sah (px, rem, em, %, smaller, larger).

en: You should enter the Script URL pattern as:
ms_MY: Anda harus memasukkan corak URL Skrip sebagai:

en: Your Generated Script
ms_MY: Skrip Anda yang Dihasilkan

en: Your Script
ms_MY: Skrip anda

en: Your Script Code:
ms_MY: Kod Skrip Anda:

en: Your cookie declaration script is ready to use.
ms_MY: Skrip pengisytiharan kuki anda sedia untuk digunakan.

en: Your email address is wrong.
ms_MY: Alamat e-mel anda salah.

en: Your subscription will be cancelled at the end of the period.
ms_MY: Langganan anda akan dibatalkan pada penghujung tempoh.

en: Your subscription will be renewed at the end of the period.
ms_MY: Langganan anda akan diperbaharui pada penghujung tempoh.

en: Your website [domain] has reached the monthly page view limit on the [planName] plan. To ensure uninterrupted service and accurate consent tracking, we recommend upgrading your plan.
ms_MY: [domain] tapak web anda telah mencapai had paparan halaman bulanan pada rancangan [planName]. Untuk memastikan perkhidmatan tanpa gangguan dan penjejakan persetujuan yang tepat, kami mengesyorkan anda meningkatkan pelan anda.

en: Your website visitors will see a clean, organized tables showing exactly what cookies your site uses and why - building trust and meeting legal requirements.
ms_MY: Pelawat tapak web anda akan melihat jadual yang bersih dan teratur yang menunjukkan dengan tepat kuki yang digunakan oleh tapak anda dan sebab - membina kepercayaan dan memenuhi keperluan undang-undang.

en: [Number]% off
ms_MY: [Number]% diskaun

en: [count] cookie(s) ready to import. [skipped] entr(y/ies) skipped.
ms_MY: [count] kuki sedia untuk diimport. [skipped] entri dilangkau.

en: [count] log entr(y/ies)
ms_MY: [count] entri log

en: cookie
ms_MY: biskut

en: e.g. 16px, 1rem, 1em
ms_MY: cth. 16px, 1rem, 1em

en: e.g., Analytics Cookie (optional - defaults to name)
ms_MY: cth., Kuki Analitis (pilihan - lalai kepada nama)

en: legally required
ms_MY: diwajibkan undang-undang
