Flexy Consent 1.5.0 - en to lv translation catalogue (481 entries)

en: 100,000 Pageviews/Month<br>Geo-Targeting<br>43 Languages Supported<br>E-mail &amp; Chat Support<br>TCF 2.3 Support<br>Cookie Scanner<br>Auto Blocker<br>Google Consent Mode V2<br>API support
lv: 100 000 lappušu skatījumu mēnesī<br>Ģeogrāfiskā mērķauditorijas atlase<br>Atbalstītās 43 valodas<br>E-pasts &amp; Tērzēšanas atbalsts<br>TCF 2.2 atbalsts<br>Sīkfailu skeneris<br>Automātiskais bloķētājs<br>Google piekrišanas režīms V2<br>API atbalsts

en: 5,000 Pageviews/Month<br>Geo-Targeting<br>Single Language<br>E-mail Support<br>TCF 2.3 Support<br><del>Cookie Scanner</del><br><del>Auto Blocker</del><br><del>Google Consent Mode V2</del><br><del>API support</del>
lv: 5000 lappušu skatījumu mēnesī<br>Ģeogrāfiskā mērķauditorijas atlase<br>Vienā valodā<br>E-pasta atbalsts<br>TCF 2.2 atbalsts<br><del>Sīkfailu skeneris</del><br><del>Automātiskais bloķētājs</del> del><br><del>Google piekrišanas režīms V2</del><br><del>API atbalsts</del>

en: <strong>Please fix the following errors:</strong><ul>
lv: <strong>Lūdzu, izlabojiet šādas kļūdas:</strong><ul>

en: A record of the consent choices visitors made on your website. Click a column heading to sort.
lv: Piekrišanas izvēļu uzskaite, ko apmeklētāji veikuši jūsu vietnē. Noklikšķiniet uz kolonnas virsraksta, lai kārtotu.

en: API Key
lv: API atslēga

en: Accepted
lv: Pieņemts

en: Account Type
lv: Konta veids

en: Actions
lv: Darbības

en: Ad personalization signals allow Google to use collected data to personalize ads. Disable this to stop personalized ads.
lv: Reklāmu personalizēšanas signāli ļauj Google izmantot apkopotos datus, lai personalizētu reklāmas. Atspējojiet šo, lai apturētu personalizētās reklāmas.

en: Add Cookie
lv: Pievienot sīkfailu

en: Add a link to your cookie declaration page from your privacy policy, cookie policy, or website footer:
lv: Pievienojiet saiti uz sīkfailu deklarācijas lapu no savas konfidencialitātes politikas, sīkfailu politikas vai vietnes kājenes:

en: Add website
lv: Pievienot vietni

en: Additional Settings
lv: Papildu iestatījumi

en: Address
lv: Adrese

en: Address Line 1
lv: Adreses 1. rindiņa

en: Address Line 2
lv: Adreses 2. rindiņa

en: Ads Data Redaction redacts sensitive information related to ads, enhancing user privacy.
lv: Reklāmu datu rediģēšanas funkcija noņem sensitīvu informāciju, kas saistīta ar reklāmām, tādējādi uzlabojot lietotāju konfidencialitāti.

en: Africa, Middle East & Türkiye
lv: Āfrika, Tuvie Austrumi un Turcija

en: All Types
lv: Visi veidi

en: All user and website information will be lost and cannot be recovered.
lv: Visa lietotāja un vietnes informācija tiks zaudēta, un to nevarēs atgūt.

en: Allow Ad Personalization Signals
lv: Atļaut reklāmu personalizēšanas signālus

en: Allow Google Signals
lv: Atļaut Google signālus

en: Allow page interaction
lv: Atļaut mijiedarbību ar lapu

en: Also you can add code similar to the one below to your page (Optional)
lv: Varat arī savai lapai pievienot kodu, kas ir līdzīgs tālāk norādītajam (neobligāti)

en: Americas
lv: Amerikas

en: Analytics and performance tracking
lv: Analīze un veiktspējas izsekošana

en: Annual
lv: Gada

en: Apply US National settings to all states
lv: Piemērot ASV nacionālos iestatījumus visiem štatiem

en: Are you sure you want to cancel your subscription?
lv: Vai tiešām vēlaties atcelt savu abonementu?

en: Are you sure you want to delete this cookie?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šo sīkfailu?

en: Asia-Pacific
lv: Āzija un Klusais okeāns

en: Ask visitors from the selected regions for consent before storing cookies or other data in their browser. Google Consent Mode is enabled automatically whenever at least one region is selected.
lv: Lūdziet piekrišanu izvēlēto reģionu apmeklētājiem, pirms viņu pārlūkprogrammā tiek saglabātas sīkdatnes vai citi dati. Google piekrišanas režīms tiek ieslēgts automātiski, tiklīdz izvēlēts vismaz viens reģions.

en: Associated Script
lv: Saistītais skripts

en: Australia (Privacy Act)
lv: Austrālija (Privacy Act)

en: Authentication failed!
lv: Autentifikācija neizdevās!

en: Auto (use browser default)
lv: Automātiski (izmantot pārlūkprogrammas noklusējumu)

en: Auto-updates when you modify cookies
lv: Tiek atjaunināts automātiski, kad maināt sīkdatnes

en: Auto-updates with changes
lv: Automātiski atjauninājumi ar izmaiņām

en: Automatic Cookie Detection
lv: Automātiska sīkfailu noteikšana

en: Automatically organized cookie tables by category
lv: Sīkdatņu tabulas, automātiski sakārtotas pēc kategorijām

en: Autumn
lv: Rudens

en: Available languages
lv: Pieejamās valodas

en: Avoid using your own website's URL as the Script URL, as it may disrupt your website's functionality.
lv: Neizmantojiet savas vietnes URL kā skripta URL, jo tas var traucēt jūsu vietnes funkcionalitāti.

en: Banner position
lv: Reklāmkaroga novietojums

en: Banner theme
lv: Reklāmkaroga tēma

en: Basic Information
lv: Pamatinformācija

en: Blocking TCF modal plus GPP opt-outs.
lv: Bloķējošs TCF logs un GPP atteikumi.

en: Blocking modal, explicit consent required.
lv: Bloķējošs logs, nepieciešama nepārprotama piekrišana.

en: Blocking modal.
lv: Bloķējošs logs.

en: Bottom
lv: Apakšā

en: Bottom left
lv: Apakšā pa kreisi

en: Bottom right
lv: Apakšā pa labi

en: Brazil (LGPD)
lv: Brazīlija (LGPD)

en: Browser storage consents
lv: Piekrišanas glabāšanai pārlūkprogrammā

en: Business Account
lv: Uzņēmuma konts

en: Buy
lv: Pirkt

en: Buy a new plan
lv: Pērciet jaunu plānu

en: CCPA transparency requirements
lv: CCPA pārredzamības prasības

en: California
lv: Kalifornija

en: Can be linked from your privacy policy or cookie policy
lv: Var izveidot saiti no jūsu privātuma politikas vai sīkfailu politikas

en: Canada
lv: Kanāda

en: Canada (Quebec Law 25)
lv: Kanāda (Kvebekas 25. likums)

en: Canada — TCF + GPP TCF-CA
lv: Kanāda — TCF + GPP TCF-CA

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Cancel Subscription
lv: Anulēt abonementu

en: Cancel current plan and subscribe to [PlanName] plan
lv: Atceliet pašreizējo plānu un abonējiet plānu [PlanName]

en: Cancelling...
lv: Notiek atcelšana...

en: Center
lv: Vidū

en: Change display language using client location and browser language
lv: Mainiet displeja valodu, izmantojot klienta atrašanās vietu un pārlūkprogrammas valodu

en: Change email address
lv: Mainīt e-pasta adresi

en: Change your email address
lv: Mainiet savu e-pasta adresi

en: Check your email box
lv: Pārbaudiet savu e-pasta lodziņu

en: Choose a payment method
lv: Izvēlieties maksājuma veidu

en: Christmas
lv: Ziemassvētki

en: City
lv: Pilsēta

en: Click "Add Cookie" to create your first cookie entry
lv: Noklikšķiniet uz "Pievienot sīkfailu", lai izveidotu savu pirmo sīkfailu ierakstu

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Close
lv: Aizvērt

en: Close Preview
lv: Aizvērt priekšskatījumu

en: Close my account
lv: Slēgt manu kontu

en: Colorado
lv: Kolorado

en: Company
lv: Uzņēmums

en: Company Name
lv: Uzņēmuma nosaukums

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Configure Scan
lv: Skenēšanas konfigurēšana

en: Connecticut
lv: Konektikuta

en: Consent &amp; Privacy
lv: Piekrišana &amp; privātums

en: Consent Logs
lv: Piekrišanu žurnāli

en: Consent State
lv: Piekrišanas statuss

en: Consent banner buttons
lv: Piekrišanas reklāmkaroga pogas

en: Consent not required
lv: Piekrišana nav nepieciešama

en: Consent requested
lv: Piekrišana pieprasīta

en: Contact Us
lv: Sazinies ar mums

en: Continue
lv: Turpināt

en: Control whether Google Analytics automatically sends page view events or visitor will select them.
lv: Kontrolējiet, vai Google Analytics automātiski nosūta lapas skatījumu notikumus vai apmeklētājs tos atlasīs.

en: Cookie Declaration Script
lv: Sīkfailu deklarācijas skripts

en: Cookie Details:
lv: Sīkfailu informācija:

en: Cookie List
lv: Sīkfailu saraksts

en: Cookie Manager
lv: Sīkfailu pārvaldnieks

en: Cookie Name
lv: Sīkfaila nosaukums

en: Cookie Names
lv: Sīkfailu nosaukumi

en: Cookie Policy URL
lv: Sīkdatņu politikas URL

en: Cookie Scanner
lv: Sīkfailu skeneris

en: Cookie Scanner IP Addresses
lv: Sīkfailu skenera IP adreses

en: Cookie added successfully!
lv: Sīkfails ir veiksmīgi pievienots!

en: Cookie categories only, no IAB TCF/GPP.
lv: Tikai sīkdatņu kategorijas, bez IAB TCF/GPP.

en: Cookie deleted successfully!
lv: Sīkfails veiksmīgi izdzēsts!

en: Cookie law disclosure obligations
lv: Sīkdatņu likuma izpaušanas pienākumi

en: Cookie name is required
lv: Nepieciešams sīkfaila nosaukums

en: Cookie updated successfully!
lv: Sīkfails ir veiksmīgi atjaunināts!

en: Cookies Found
lv: Atrasti sīkfaili

en: Copied!
lv: Kopēts!

en: Copy Script
lv: Kopēt skriptu

en: Copy Script Tag
lv: Kopēt skripta tagu

en: Copy and paste new API key here from [email]
lv: Kopējiet un ielīmējiet šeit jauno API atslēgu no [email]

en: Copy the script tag from the "Script Code" tab. This is a simple one-line HTML tag that you'll add to your website.
lv: Nokopējiet skripta tagu no cilnes "Skripta kods". Šis ir vienkāršs vienas rindiņas HTML tags, kas jāpievieno savai vietnei.

en: Copy to Clipboard
lv: Kopēt starpliktuvē

en: Could not extract script URL
lv: Nevarēja izvilkt skripta URL

en: Could not load consent logs. Please try again.
lv: Neizdevās ielādēt piekrišanu žurnālus. Mēģiniet vēlreiz.

en: Could not reach FlexyConsent. Please try again.
lv: Neizdevās sazināties ar FlexyConsent. Mēģiniet vēlreiz.

en: Country
lv: Valsts

en: Created
lv: Izveidots

en: Current Plan
lv: Pašreizējais plāns

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Custom CSS
lv: Pielāgots CSS

en: Custom icon
lv: Pielāgota ikona

en: Custom logo
lv: Pielāgots logotips

en: Dark
lv: Tumša

en: Dashboard
lv: Mērinstrumentu panelis

en: Date
lv: Datums

en: Debit or Credit Card
lv: Debetkarte vai kredītkarte

en: Default
lv: Noklusējums

en: Default consent management language for website visitors
lv: Noklusējuma piekrišanas pārvaldības valoda vietnes apmeklētājiem

en: Delete Account
lv: Dzēst kontu

en: Delete account
lv: Dzēst kontu

en: Description
lv: Apraksts

en: Description and Purpose
lv: Apraksts un mērķis

en: Description will be saved for the selected language
lv: Apraksts tiks saglabāts atlasītajai valodai

en: Detailed
lv: Detalizēts

en: Detailed (with sub-purposes)
lv: Detalizēts (ar apakšmērķiem)

en: Disabled (Consent window will not be displayed on your website)
lv: Atspējots (jūsu vietnē netiks rādīts piekrišanas logs)

en: Display
lv: Rādīt

en: Display Name
lv: Parādāmais nosaukums

en: Display privacy button
lv: Displeja konfidencialitātes poga

en: Displaying the sale, sharing or use of personal data
lv: Personas datu pārdošanas, kopīgošanas vai izmantošanas rādīšana

en: Do not display
lv: Nerādīt

en: Domain
lv: Domēns

en: Don't let consent management intimidate you. Protect your users' privacy with the most affordable CMP without compromising security. Continue now to become compliant or view pricing to pick a plan suitable for you.
lv: Neļaujiet piekrišanas pārvaldībai jūs iebiedēt. Aizsargājiet savu lietotāju privātumu, izmantojot vispieejamāko CMP, neapdraudot drošību. Turpiniet tagad, lai kļūtu atbilstošs, vai skatiet cenas, lai izvēlētos sev piemērotu plānu.

en: Downgrade to free package
lv: Pārejiet uz bezmaksas pakotni

en: Download Page URL
lv: Lejupielādes lapas URL

en: Edit Cookie
lv: Rediģēt sīkfailu

en: Elegant
lv: Elegants

en: Email
lv: E-pasts

en: Enable Ads Data Redaction
lv: Iespējot reklāmu datu rediģēšanu

en: Enable Consent Management
lv: Iespējot piekrišanas pārvaldību

en: Enable Restricted Data Processing
lv: Iespējot ierobežoto datu apstrādi

en: Enable URL Passthrough
lv: Iespējot URL caurlaidi

en: Enable URL passthrough to allow Google Analytics to track URL parameters across pages during navigation.
lv: Iespējojiet URL caurlaidi, lai ļautu pakalpojumam Google Analytics navigācijas laikā izsekot URL parametrus visās lapās.

en: Enable United States regulations (GPP)
lv: Ieslēgt Amerikas Savienoto Valstu regulējumu (GPP)

en: Enable auto blocker
lv: Iespējot automātisko bloķētāju

en: Enable customization
lv: Iespējot pielāgošanu

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Enter CSS code
lv: Ievadiet CSS kodu

en: Enter a URL
lv: Ievadiet URL

en: Enter the URL of the page you want to scan for cookies
lv: Ievadiet tās lapas URL, kurā vēlaties skenēt sīkfailus

en: Enter the URL of the page you want to scan for cookies. Our scanner will analyze the page and detect all cookies being used.
lv: Ievadiet tās lapas URL, kurā vēlaties skenēt sīkfailus. Mūsu skeneris analizēs lapu un atklās visus izmantotos sīkfailus.

en: Error
lv: Kļūda

en: Essential
lv: Būtiski

en: Essential and functional cookies
lv: Būtiski un funkcionāli sīkfaili

en: Europe / EEA & Switzerland
lv: Eiropa / EEZ un Šveice

en: European Union / European Economic Area / United Kingdom
lv: Eiropas Savienība / Eiropas Ekonomikas zona / Apvienotā Karaliste

en: Examples: Session, 30 days, 1 year, 2 years, etc.
lv: Piemēri: sesija, 30 dienas, 1 gads, 2 gadi utt.

en: Expected a JSON array of cookies, or an object with a "resources" array.
lv: Tika gaidīts JSON masīvs ar sīkdatnēm vai objekts ar masīvu "resources".

en: Export
lv: Eksportēt

en: Export CSV
lv: Eksportēt CSV

en: Failed to load script
lv: Neizdevās ielādēt skriptu

en: Features
lv: Funkcijas

en: Firewall Setup Required:
lv: Nepieciešama ugunsmūra iestatīšana:

en: FlexyConsent only works on the domains listed here. Enter root domains without "www" or "https://". The cookie and privacy policy links are set per domain and are shown to visitors of that domain.
lv: FlexyConsent darbojas tikai šeit uzskaitītajos domēnos. Ievadiet saknes domēnus bez "www" vai "https://". Sīkdatņu un privātuma politikas saites tiek iestatītas katram domēnam atsevišķi un tiek rādītas šī domēna apmeklētājiem.

en: FlexyConsent returned an error.
lv: FlexyConsent atgrieza kļūdu.

en: FlexyConsent returned an unreadable response.
lv: FlexyConsent atgrieza nesalasāmu atbildi.

en: FlexyConsent statistics for [start] to [end]
lv: FlexyConsent statistika no [start] līdz [end]

en: Font family
lv: Fontu saime

en: Font size
lv: Fonta lielums

en: For best results, scan your homepage or a page that loads all your tracking scripts and cookies.
lv: Lai iegūtu vislabākos rezultātus, skenējiet savu sākumlapu vai lapu, kurā tiek ielādēti visi jūsu izsekošanas skripti un sīkfaili.

en: For example, if the third-party script that sets this cookie is:
lv: Piemēram, ja trešās puses skripts, kas iestata šo sīkfailu, ir:

en: Full Name
lv: Pilnais vārds

en: GDPR / FADP
lv: VDAR / FADP

en: GDPR Article 13 compliance
lv: GDPR 13. panta atbilstība

en: GDPR and CCPA compliant formatting
lv: VDAR un CCPA atbilstošs formatējums

en: GPP US state opt-outs
lv: GPP atteikumi pa ASV štatiem

en: General
lv: Vispārīgi

en: Generate Script for Your Website
lv: Izveidot skriptu jūsu vietnei

en: Generate a script tag that displays your cookie declaration tables on your website. This helps you comply with GDPR, CCPA, and other privacy regulations by providing transparent information about all cookies used on your site.
lv: Izveidojiet skripta tagu, kas jūsu vietnē parāda sīkdatņu deklarācijas tabulas. Tas palīdz ievērot VDAR, CCPA un citus privātuma noteikumus, sniedzot pārredzamu informāciju par visām jūsu vietnē izmantotajām sīkdatnēm.

en: Geo Preview
lv: Reģiona priekšskatījums

en: Google Signals includes cross-device reporting, remarketing, and other data collection for signed-in users.
lv: Google signāli ietver pārskatu veidošanu vairākās ierīcēs, atkārtotu mārketingu un citu datu apkopošanu lietotājiem, kuri ir pierakstījušies.

en: Group
lv: Grupa

en: HTML Script Tag
lv: HTML skripta tags

en: HTTP Cookie
lv: HTTP sīkdatne

en: Helps you comply with transparency requirements
lv: Palīdz ievērot pārredzamības prasības

en: Hide empty cookie categories
lv: Slēpt tukšās sīkdatņu kategorijas

en: High Contrast
lv: Augsts kontrasts

en: How to Add Cookie Declaration to Your Website
lv: Kā savai vietnei pievienot sīkfailu deklarāciju

en: How to Add to Your Website
lv: Kā pievienot savai vietnei

en: IAB TCF (Advertising)
lv: IAB PPI (reklamēšana)

en: IP Addresses
lv: IP adreses

en: ISO 27001 documentation standards
lv: ISO 27001 dokumentācijas standarti

en: If empty, will default to the cookie name
lv: Ja tas ir tukšs, pēc noklusējuma tiks izmantots sīkfaila nosaukums

en: If no script url provided, the cookie shouldn't be marked as essential.
lv: Ja skripta URL nav norādīts, sīkfailu nevajadzētu atzīmēt kā būtisku.

en: If you cancel your subscription, the subscription will continue until the end of the term but will not be renewed.
lv: Ja atceļat abonementu, abonements turpināsies līdz termiņa beigām, bet netiks atjaunots.

en: If your website does not show ads, you do not need advertising (IAB TCF) consent — unselect all regions below to disable this section.
lv: Ja jūsu vietnē netiek rādītas reklāmas, reklāmas (IAB TCF) piekrišana nav nepieciešama — noņemiet atzīmes no visiem tālāk norādītajiem reģioniem, lai izslēgtu šo sadaļu.

en: Import
lv: Importēt

en: Import complete: [added] added, [replaced] replaced.
lv: Imports pabeigts: pievienoti [added], aizstāti [replaced].

en: Important
lv: Svarīgi

en: Important:
lv: Svarīgi:

en: India (DPDP Act)
lv: Indija (DPDP Act)

en: Invoice Info
lv: Informācija par rēķinu

en: Japan (APPI)
lv: Japāna (APPI)

en: Just copy this single script tag and paste it into your website's HTML head section. This will automatically generate the cookie declaration tables on your page.
lv: Vienkārši nokopējiet šo vienu skripta tagu un ielīmējiet to savas vietnes HTML galvas sadaļā. Tas automātiski ģenerēs sīkfailu deklarācijas tabulas jūsu lapā.

en: LGPD + publisher-enabled global TCF
lv: LGPD + izdevēja iespējots globālais TCF

en: Language
lv: Valoda

en: Lavender
lv: Lavanda

en: Layout Properties
lv: Izkārtojuma īpašības

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Legal Compliance Benefits
lv: Tiesiskās atbilstības priekšrocības

en: Legal compliance regulations like GDPR, CCPA, and other privacy laws require websites to provide transparent information about all cookies they use. This script generates a professional cookie declaration tables that:
lv: Tiesiskās atbilstības noteikumi, piemēram, GDPR, CCPA un citi privātuma likumi, pieprasa vietnēm sniegt pārskatāmu informāciju par visiem to izmantotajiem sīkfailiem. Šis skripts ģenerē profesionālas sīkfailu deklarācijas tabulas, kas:

en: Lists all cookies used on your website in organized tables
lv: Uzskaita visas jūsu vietnē izmantotās sīkdatnes sakārtotās tabulās

en: Live Preview - Exactly How It Will Look on Your Website
lv: Tiešraides priekšskatījums — kā tas izskatīsies jūsu vietnē

en: Loading cookie declaration preview...
lv: Notiek sīkfailu deklarācijas priekšskatījuma ielāde...

en: Loading domains...
lv: Notiek domēnu ielāde...

en: Loading languages...
lv: Notiek valodu ielāde...

en: Loading preview...
lv: Notiek priekšskatījuma ielāde...

en: Loading scan status...
lv: Notiek skenēšanas statusa ielāde...

en: Loading script...
lv: Notiek skripta ielāde...

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: Local Storage
lv: Lokālā krātuve

en: Make sure our scanner IP addresses are whitelisted in your firewall
lv: Pārliecinieties, vai mūsu skenera IP adreses ir iekļautas jūsu ugunsmūra baltajā sarakstā

en: Manage Privacy Settings
lv: Pārvaldīt konfidencialitātes iestatījumus

en: Marketing
lv: Mārketings

en: Marketing and advertising cookies
lv: Mārketinga un reklāmas sīkfaili

en: Metric
lv: Rādītājs

en: Minimal
lv: Minimāls

en: Mobile responsive design
lv: Mobilo ierīču atsaucīgs dizains

en: Mobile-responsive design
lv: Mobilajām ierīcēm pielāgots dizains

en: Modern
lv: Moderns

en: Monthly
lv: Ikmēneša

en: Name
lv: Vārds

en: Name On Invoice
lv: Vārds uz rēķina

en: Neon
lv: Neons

en: New email address
lv: Jauna e-pasta adrese

en: New visitors
lv: Jauns apmeklētājs

en: Next
lv: Nākamā

en: No consent logs yet for this website.
lv: Šai vietnei vēl nav piekrišanu žurnālu.

en: No consent popup —
lv: Bez piekrišanas loga —

en: No consent required
lv: Piekrišana nav nepieciešama

en: No cookies found
lv: Sīkfaili netika atrasti

en: No domain selected
lv: Nav atlasīts neviens domēns

en: No popup shown; only the privacy button, if enabled.
lv: Logs netiek rādīts; tikai privātuma poga, ja tā ir ieslēgta.

en: No projects available
lv: Nav pieejams neviens projekts

en: No scans found for this domain
lv: Šim domēnam nav atrasts neviens skenējums

en: No script to copy
lv: Nav skripta, ko kopēt

en: No settings to update.
lv: Nav iestatījumu, ko atjaunināt.

en: No usable cookies found in that file.
lv: Šajā failā netika atrastas izmantojamas sīkdatnes.

en: No websites yet. Add one to start collecting consent.
lv: Vēl nav vietņu. Pievienojiet vienu, lai sāktu vākt piekrišanas.

en: Non-blocking, opt-out model.
lv: Nebloķējošs modelis ar atteikšanās iespēju.

en: Ocean
lv: Okeāns

en: One-time setup, automatic updates.
lv: Vienreizēja iestatīšana, automātiski atjauninājumi.

en: Open in New Tab
lv: Atvērt jaunā cilnē

en: Option 1 - Add to HTML Head
lv: 1. iespēja — pievienot HTML galvai

en: Option 2 - Add to Specific Page
lv: 2. iespēja — pievienot noteiktai lapai

en: Organized by categories
lv: Sakārtots pēc kategorijām

en: Other countries
lv: Citas valstis

en: Others
lv: Citi

en: POPIA / KVKK + publisher-enabled global TCF
lv: POPIA / KVKK + izdevēja iespējots globālais TCF

en: Page Preview
lv: Lapas priekšskatījums

en: Page Views
lv: Lappušu skatījumi

en: Page [page] of [total]
lv: Lappuse [page] no [total]

en: Pageviews with consent
lv: Lapu skatījumi ar piekrišanu

en: Pageviews with no preference
lv: Lapu skatījumi bez priekšrocībām

en: Pageviews without consent
lv: Lapu skatījumi bez piekrišanas

en: Partially accepted
lv: Daļēji pieņemts

en: Paste the script tag into your Cookie Declaration HTML where you want the tables to appear:
lv: Ielīmējiet skripta tagu sīkfailu deklarācijas HTML kodā, kur vēlaties rādīt tabulas:

en: Payment
lv: Maksājums

en: Period
lv: Periods

en: Personal Account
lv: Personīgais konts

en: Personalization
lv: Personalizēšana

en: Personalization and preference cookies
lv: Personalizācijas un preferenču sīkfaili

en: Plan Features
lv: Plāna funkcijas

en: Please add our cookie scanner IP addresses to the whitelist on your firewall to allow scanning.
lv: Lai atļautu skenēšanu, lūdzu, pievienojiet mūsu sīkfailu skenera IP adreses ugunsmūra baltajam sarakstam.

en: Please add these IP addresses to your firewall whitelist to allow our cookie scanner to access your website:
lv: Lūdzu, pievienojiet šīs IP adreses sava ugunsmūra baltajam sarakstam, lai ļautu mūsu sīkfailu skenerim piekļūt jūsu vietnei:

en: Please enter required information before subscribing.
lv: Pirms abonēšanas, lūdzu, ievadiet nepieciešamo informāciju.

en: Please write your email address to confirm.
lv: Lūdzu, ierakstiet savu e-pasta adresi, lai apstiprinātu.

en: Post Code
lv: Pasta indekss

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Preview Declaration
lv: Priekšskatīt deklarāciju

en: Preview Limitations
lv: Priekšskatījuma ierobežojumi

en: Preview Note
lv: Piezīme par priekšskatījumu

en: Preview Unavailable
lv: Priekšskatījums nav pieejams

en: Previous
lv: Iepriekšējā

en: Privacy Policy URL
lv: Privātuma politikas URL

en: Privacy Trigger
lv: Privātuma aktivizētājs

en: Privacy Trigger Customization (Optional)
lv: Privātuma aktivizētāja pielāgošana (pēc izvēles)

en: Privacy URL
lv: Privātuma URL

en: Privacy policy links
lv: Privātuma politikas saites

en: Professional styling
lv: Profesionāls stils

en: Project not found for selected domain
lv: Projekts atlasītajam domēnam nav atrasts

en: Properties
lv: Īpašības

en: Publisher-enabled global TCF
lv: Izdevēja iespējots globālais TCF

en: Ready to Use
lv: Gatavs lietošanai

en: Ready to link from your privacy policy
lv: Gatavs saitei no jūsu privātuma politikas

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: Region
lv: Reģions

en: Rejected
lv: Noraidīts

en: Remaining time: [dayCount] day
lv: Atlikušais laiks: [dayCount] diena

en: Remaining time: [dayCount] days
lv: Atlikušais laiks: [dayCount] dienas

en: Remaining time: [monthCount] month
lv: Atlikušais laiks: [monthCount] mēnesis

en: Remaining time: [monthCount] months
lv: Atlikušais laiks: [monthCount] mēneši

en: Remove website
lv: Noņemt vietni

en: Replace existing cookies that have the same name
lv: Aizstāt esošās sīkdatnes ar tādu pašu nosaukumu

en: Required
lv: Obligāti

en: Rest of World
lv: Pārējā pasaule

en: Restricted Data Processing limits the use of personal data for advertising and analytics to comply with privacy regulations, such as CCPA. When enabled, personalized ads will be restricted, and only certain data will be used for measurement and analytics.
lv: Ierobežota datu apstrāde ierobežo personas datu izmantošanu reklamēšanai un analīzei, lai nodrošinātu atbilstību privātuma noteikumiem, piemēram, CCPA. Ja šī opcija ir iespējota, personalizētās reklāmas tiks ierobežotas, un mērījumiem un analīzei tiks izmantoti tikai noteikti dati.

en: Retention Period
lv: Uzglabāšanas periods

en: Returning visitors
lv: Atkārtoti apmeklētāji

en: Right
lv: Pa labi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Scan History
lv: Skenēšanas vēsture

en: Scan Status
lv: Skenēšanas statuss

en: Scan your website to automatically detect cookies and update your cookie list. Our advanced scanner analyzes your web pages and identifies all cookies being used, including tracking pixels, analytics cookies, and third-party integrations.
lv: Skenējiet savu vietni, lai automātiski noteiktu sīkfailus un atjauninātu sīkfailu sarakstu. Mūsu uzlabotais skeneris analizē jūsu tīmekļa lapas un identificē visus izmantotos sīkfailus, tostarp izsekošanas pikseļus, analītikas sīkfailus un trešo pušu integrācijas.

en: Scanned URL
lv: Skenēts URL

en: Scanner Actions
lv: Skenera darbības

en: Script Actions
lv: Skripta darbības

en: Script Features:
lv: Skripta iespējas:

en: Script Tag for Your Website
lv: Skripta tags jūsu vietnei

en: Script URL
lv: Skripta URL

en: Script copied to clipboard!
lv: Skripts nokopēts starpliktuvē!

en: Security
lv: Drošība

en: See how the consent message appears to a visitor from a specific region, based on the settings in the other tabs. This is a preview only and changes nothing.
lv: Skatiet, kā piekrišanas ziņojums izskatās apmeklētājam no konkrēta reģiona, pamatojoties uz iestatījumiem citās cilnēs. Tas ir tikai priekšskatījums un neko nemaina.

en: Select
lv: Izvēlieties

en: Select Domain
lv: Atlasiet Domēns

en: Select Language
lv: Izvēlieties valodu

en: Select Type
lv: Atlasiet Veids

en: Select a JSON file previously exported from FlexyConsent. Each cookie needs at least a name; entries without one are skipped.
lv: Izvēlieties JSON failu, kas iepriekš eksportēts no FlexyConsent. Katrai sīkdatnei nepieciešams vismaz nosaukums; ieraksti bez nosaukuma tiek izlaisti.

en: Select a domain above to manage cookies
lv: Iepriekš atlasiet domēnu, lai pārvaldītu sīkfailus

en: Select a region...
lv: Izvēlieties reģionu…

en: Select all
lv: Atlasīt visu

en: Select how this cookie or tracker stores data.
lv: Izvēlieties, kā šī sīkdatne vai izsekotājs glabā datus.

en: Send
lv: Sūtīt

en: Send Page View
lv: Sūtīt lapas skatījumu

en: Sensitive data processing
lv: Sensitīvu datu apstrāde

en: Session Storage
lv: Sesijas krātuve

en: Show "Reject all" on the first layer
lv: Rādīt “Noraidīt visu” pirmajā slānī

en: Shows cookie purposes, retention periods, and providers
lv: Parāda sīkfailu mērķus, glabāšanas periodus un pakalpojumu sniedzējus

en: Simple Integration
lv: Vienkārša integrācija

en: Simplified
lv: Vienkāršots

en: Simplified (combine the three purposes)
lv: Vienkāršots (apvienot trīs mērķus)

en: Site data consent
lv: Piekrišana vietnes datiem

en: Site data consent only —
lv: Tikai piekrišana vietnes datiem —

en: Soft Pastel
lv: Maigs pasteltonis

en: South Africa (POPIA)
lv: Dienvidāfrika (POPIA)

en: South Korea (PIPA)
lv: Dienvidkoreja (PIPA)

en: Start New Scan
lv: Sākt jaunu skenēšanu

en: Start Scan
lv: Sākt skenēšanu

en: Start your first scan by entering a URL above
lv: Sāciet savu pirmo skenēšanu, iepriekš ievadot URL

en: State
lv: Štats

en: Status
lv: Statuss

en: Step 1: Copy the Script Tag
lv: 1. darbība: kopējiet skripta tagu

en: Step 2: Add to Your Website's HTML
lv: 2. darbība. Pievienojiet savas vietnes HTML

en: Step 3: Link from Your Privacy Policy
lv: 3. darbība: saite no jūsu konfidencialitātes politikas

en: Step 4: Automatic Updates
lv: 4. darbība. Automātiskā atjaunināšana

en: Storage Type
lv: Krātuves veids

en: Subscribe
lv: Abonēt

en: Subscribed
lv: Abonēts

en: Subscription
lv: Abonēšana

en: Subscription period
lv: Abonēšanas periods

en: Subscriptions
lv: Abonementi

en: Sunset
lv: Saulriets

en: Switzerland (FADP)
lv: Šveice (FADP)

en: TCF EU v2 + GPP TCF-CA (Section 5)
lv: TCF EU v2 + GPP TCF-CA (5. sadaļa)

en: TCF EU v2 + GPP US sections
lv: TCF EU v2 + ASV GPP sadaļas

en: Targeted advertising
lv: Mērķēta reklāma

en: Technical Details
lv: Tehniskās detaļas

en: Thailand (PDPA)
lv: Taizeme (PDPA)

en: That endpoint is not available.
lv: Šis galapunkts nav pieejams.

en: That file is not valid JSON.
lv: Šis fails nav derīgs JSON.

en: The consent message asking to store data in the browser will be shown to visitors from the selected regions.
lv: Piekrišanas ziņojums, kas lūdz atļauju glabāt datus pārlūkprogrammā, tiks rādīts izvēlēto reģionu apmeklētājiem.

en: The consent message containing IAB TCF vendors and purposes will be shown to visitors from the selected regions.<br>Recommended if your website displays ads.
lv: Piekrišanas ziņojums ar IAB PPI pakalpojumu sniedzējiem un mērķiem tiks rādīts apmeklētājiem no atlasītajiem reģioniem.<br>Ieteicams, ja jūsu vietnē tiek rādītas reklāmas.

en: The preview cannot be displayed due to browser security restrictions, but your script is ready and will work perfectly on your website.
lv: Priekšskatījumu nevar parādīt pārlūkprogrammas drošības ierobežojumu dēļ, taču jūsu skripts ir gatavs un jūsu vietnē darbosies nevainojami.

en: The script automatically updates when you modify your cookie configuration in this manager. No need to manually update your website - it stays current automatically!
lv: Skripts tiek automātiski atjaunināts, kad pārveidojat sīkfailu konfigurāciju šajā pārvaldniekā. Nav nepieciešams manuāli atjaunināt vietni — tā paliek aktuāla automātiski!

en: The script will work perfectly when implemented on your website. This preview limitation doesn't affect the actual functionality.
lv: Skripts darbosies lieliski, kad tas tiks ieviests jūsu vietnē. Šis priekšskatījuma ierobežojums neietekmē faktisko funkcionalitāti.

en: The wait for update setting defines how long Google Consent Mode should wait (in milliseconds) before updating the consent state. It helps ensure that consent choices are processed before tracking begins.
lv: Atjaunināšanas gaidīšanas iestatījums nosaka, cik ilgi Google piekrišanas režīmam ir jāgaida (milisekundēs) pirms piekrišanas stāvokļa atjaunināšanas. Tas palīdz nodrošināt, ka piekrišanas izvēles tiek apstrādātas pirms izsekošanas sākuma.

en: There are no cookies to export.
lv: Nav sīkdatņu, ko eksportēt.

en: Third-party integrations and plugins
lv: Trešo pušu integrācijas un spraudņi

en: This action cannot be reversed.
lv: Šo darbību nevar atsaukt.

en: This is a browser security feature and doesn't affect the actual functionality.
lv: Šī ir pārlūkprogrammas drošības funkcija, un tā neietekmē faktisko darbību.

en: This is exactly what your website visitors will see when they visit your cookie declaration page. The script automatically organizes your cookies by category (Essential, Analytics, Marketing, etc.) and displays all the required information for legal compliance.
lv: Tas ir tieši tas, ko jūsu vietnes apmeklētāji redzēs, kad viņi apmeklēs jūsu sīkfailu deklarācijas lapu. Skripts automātiski sakārto jūsu sīkfailus pēc kategorijas (Essential, Analytics, Marketing u.c.) un parāda visu nepieciešamo informāciju, lai nodrošinātu atbilstību tiesību aktiem.

en: This preview shows exactly how the cookie declaration will appear on your website when visitors access it. The tables below contain your current cookie configuration and will update automatically when you modify your cookies in this manager.
lv: Šis priekšskatījums precīzi parāda, kā sīkfailu deklarācija parādīsies jūsu vietnē, kad apmeklētāji tai piekļūst. Tālāk redzamajās tabulās ir norādīta jūsu pašreizējā sīkfailu konfigurācija, un tās tiks automātiski atjauninātas, kad pārveidosiet savus sīkfailus šajā pārvaldniekā.

en: This script generates tables based on your current cookie configuration.
lv: Šis skripts ģenerē tabulas, pamatojoties uz jūsu pašreizējo sīkfailu konfigurāciju.

en: This script is hosted securely and will automatically display your current cookie configuration. It updates automatically when you modify cookies in this manager.
lv: Šis skripts ir droši mitināts un automātiski parādīs jūsu pašreizējo sīkfailu konfigurāciju. Tas tiek automātiski atjaunināts, kad pārveidojat sīkfailus šajā pārvaldniekā.

en: This setting allows you to show the IAB Transparency and Consent Framework message beyond GDPR-regulated countries, helping you maintain compliance and maximize ad revenue in other key markets.
lv: Šis iestatījums ļauj rādīt IAB pārskatāmības un piekrišanas ietvara ziņojumu ārpus VDAR regulētajām valstīm, palīdzot nodrošināt atbilstību un maksimāli palielināt ieņēmumus no reklāmām citos galvenajos tirgos.

en: This site is not connected to FlexyConsent yet.
lv: Šī vietne vēl nav savienota ar FlexyConsent.

en: Tip:
lv: Padoms:

en: Top
lv: Augšā

en: Total pageviews
lv: Kopējais lapas skatījumu skaits

en: Total visitors
lv: Kopējais apmeklētāju skaits

en: Tracking Pixel
lv: Izsekošanas pikselis

en: Type
lv: Tips

en: Type is required
lv: Nepieciešams veids

en: Typical scan time: 1-3 hours.
lv: Parastais skenēšanas laiks: 1-3 stundas.

en: Türkiye (KVKK)
lv: Turcija (KVKK)

en: Unable to load the script in preview mode due to CORS restrictions.
lv: Nevar ielādēt skriptu priekšskatījuma režīmā CORS ierobežojumu dēļ.

en: United States
lv: Amerikas Savienotās Valstis

en: United States (CCPA / US National)
lv: Amerikas Savienotās Valstis (CCPA / nacionālais līmenis)

en: United States (GPP opt-outs)
lv: Amerikas Savienotās Valstis (GPP atteikumi)

en: United States (National)
lv: Amerikas Savienotās Valstis (nacionālais līmenis)

en: United States (TCF + GPP)
lv: Amerikas Savienotās Valstis (TCF + GPP)

en: United States Section Preferences
lv: Amerikas Savienoto Valstu sadaļu preferences

en: Unlimited Pageviews/Month<br>Geo-Targeting<br>43 Languages Supported<br>E-mail & Chat Support<br>TCF 2.3 Support<br>Cookie Scanner<br>Auto Blocker<br>Google Consent Mode V2<br>API support
lv: Neierobežots lapu skatījumu skaits mēnesī<br>Ģeogrāfiskā mērķauditorijas atlase<br>Atbalstītas 43 valodas<br>E-pasta un tērzēšanas atbalsts<br>TCF 2.2 atbalsts<br>Sīkfailu skeneris<br>Automātiskais bloķētājs<br>Google piekrišanas režīms V2<br> > API atbalsts

en: Update Email
lv: Atjaunināt e-pastu

en: Update Email Validate Key
lv: Atjauniniet e-pasta apstiprināšanas atslēgu

en: Update User Settings
lv: Atjauniniet lietotāja iestatījumus

en: Update user info
lv: Atjauniniet lietotāja informāciju

en: Updates automatically as you modify your cookie configuration
lv: Tiek automātiski atjaunināts, mainot sīkfailu konfigurāciju

en: Use system font family
lv: Izmantojiet sistēmas fontu saimi

en: User Info
lv: Lietotāja informācija

en: User Information
lv: Lietotāja informācija

en: User Settings
lv: Lietotāja iestatījumi

en: User-Friendly
lv: Lietotājam draudzīgs

en: Utah
lv: Jūta

en: VAT Number
lv: PVN numurs

en: Value
lv: Vērtība

en: Vendor
lv: Pārdevējs

en: Vendor Information
lv: Informācija par pārdevēju

en: View IP Addresses
lv: Skatīt IP adreses

en: View Information
lv: Skatīt informāciju

en: View Policy
lv: Skatīt politiku

en: View Status
lv: Skatīt statusu

en: Virginia
lv: Virdžīnija

en: Visitor selection
lv: Apmeklētāju atlase

en: Visits with consent
lv: Apmeklējumi ar piekrišanu

en: Visits with no preference
lv: Apmeklējumi bez priekšrocībām

en: Visits without consent
lv: Apmeklējumi bez piekrišanas

en: Wait for update
lv: Gaidiet atjauninājumu

en: Warm Beige
lv: Silta bēša

en: Warning: This is an advanced feature designed for users familiar with CSS. If you are not experienced with CSS, please leave this field empty.
lv: Brīdinājums: šī ir uzlabota funkcija, kas paredzēta lietotājiem, kuri pārzina CSS. Ja jums nav pieredzes ar CSS, lūdzu, atstājiet šo lauku tukšu.

en: Website
lv: Vietne

en: Website Settings
lv: Vietnes iestatījumi

en: Websites
lv: Vietnes

en: Welcome to Flexy Consent
lv: Laipni lūdzam Flexy Consent!

en: What Our Scanner Detects:
lv: Ko mūsu skeneris nosaka:

en: When enabled, cookie categories that have no declared vendors or cookies are hidden from the preferences modal.
lv: Kad ieslēgts, sīkdatņu kategorijas bez norādītiem piegādātājiem vai sīkdatnēm tiek slēptas preferenču logā.

en: When enabled, users can continue interacting with the page even while the consent message is displayed, instead of blocking the background until a choice is made. For full IAB compliance, this option should remain disabled.
lv: Kad ieslēgts, lietotāji var turpināt darboties lapā, kamēr tiek rādīts piekrišanas ziņojums, nevis fons tiek bloķēts līdz izvēlei. Pilnīgai atbilstībai IAB prasībām šo iespēju ieteicams atstāt izslēgtu.

en: When implemented on your website, this script will automatically display your cookie declaration tables.
lv: Ieviešot šo skriptu jūsu vietnē, tas automātiski parādīs jūsu sīkfailu deklarācijas tabulas.

en: When off, visitors only see "Accept all" and "Preferences" on the initial consent banner. They can still reject everything from the preferences screen.
lv: Kad izslēgts, apmeklētāji sākotnējā piekrišanas reklāmkarogā redz tikai “Pieņemt visu” un “Preferences”. Viņi joprojām var noraidīt visu preferenču ekrānā.

en: Why Do You Need This?
lv: Kāpēc jums tas ir vajadzīgs?

en: You are not allowed to do that.
lv: Jums nav atļaujas to darīt.

en: You can copy the code below and use it in the footer of your page (Optional)
lv: Varat kopēt tālāk norādīto kodu un izmantot to savas lapas kājenē (neobligāti)

en: You can only assign one website to one subscription!
lv: Vienam abonementam var piešķirt tikai vienu vietni!

en: You cannot close your account because you have a paid subscription and its current period will end on [endDate].<br>You can edit from [URL]
lv: Jūs nevarat slēgt savu kontu, jo jums ir maksas abonements, un tā pašreizējais periods beigsies [endDate].<br>Varat rediģēt vietnē [URL]

en: You cannot close your account because you have a project belonging to another service: [serviceNames].<br> You can edit from [URL]
lv: Jūs nevarat slēgt savu kontu, jo jums ir projekts, kas pieder citam pakalpojumam: [serviceNames].<br> Varat rediģēt vietnē [URL]

en: You cannot close your account because you have another project: [projectNames].<br>You can edit from [URL]
lv: Jūs nevarat slēgt savu kontu, jo jums ir cits projekts: [projectNames].<br>Varat rediģēt no [URL]

en: You have a free subscription.
lv: Jums ir bezmaksas abonements.

en: You have a paid subscription and plan for next period.
lv: Jums ir maksas abonements un plāns nākamajam periodam.

en: You must use valid CSS units (px, rem, em, %, smaller, larger).
lv: Jāizmanto derīgas CSS vienības (px, rem, em, %, smaller, larger).

en: You should enter the Script URL pattern as:
lv: Skripta URL raksts jāievada šādi:

en: Your Generated Script
lv: Jūsu izveidotais skripts

en: Your Script
lv: Jūsu skripts

en: Your Script Code:
lv: Jūsu skripta kods:

en: Your cookie declaration script is ready to use.
lv: Jūsu sīkfailu deklarācijas skripts ir gatavs lietošanai.

en: Your email address is wrong.
lv: Jūsu e-pasta adrese ir nepareiza.

en: Your subscription will be cancelled at the end of the period.
lv: Jūsu abonements tiks atcelts perioda beigās.

en: Your subscription will be renewed at the end of the period.
lv: Jūsu abonements tiks atjaunots perioda beigās.

en: Your website [domain] has reached the monthly page view limit on the [planName] plan. To ensure uninterrupted service and accurate consent tracking, we recommend upgrading your plan.
lv: Jūsu vietne [domain] ir sasniegusi plāna [planName] mēneša lapu skatījumu ierobežojumu. Lai nodrošinātu nepārtrauktu pakalpojumu un precīzu piekrišanas izsekošanu, iesakām jaunināt savu plānu.

en: Your website visitors will see a clean, organized tables showing exactly what cookies your site uses and why - building trust and meeting legal requirements.
lv: Jūsu vietnes apmeklētāji redzēs tīras, sakārtotas tabulas, kas precīzi parāda, kādus sīkfailus jūsu vietne izmanto un kāpēc — uzticības veicināšanai un juridisko prasību izpildei.

en: [Number]% off
lv: [Number]% atlaide

en: [count] cookie(s) ready to import. [skipped] entr(y/ies) skipped.
lv: [count] sīkdatnes gatavas importēšanai. Izlaisti ieraksti: [skipped].

en: [count] log entr(y/ies)
lv: [count] žurnāla ieraksts(-i)

en: cookie
lv: cepums

en: e.g. 16px, 1rem, 1em
lv: piem. 16px, 1rem, 1em

en: e.g., Analytics Cookie (optional - defaults to name)
lv: piem., Analytics sīkfails (neobligāti — pēc noklusējuma nosaukums)

en: legally required
lv: noteikts ar likumu
