Flexy Consent - en to lt translation catalogue (318 entries)

en: 100,000 Pageviews/Month<br>Geo-Targeting<br>43 Languages Supported<br>E-mail &amp; Chat Support<br>TCF 2.2 Support<br>Cookie Scanner<br>Auto Blocker<br>Google Consent Mode V2<br>API support
lt: 100 000 puslapių peržiūrų per mėnesį<br>Geografinis taikymas<br>Palaikomos 43 kalbos<br>El. paštas &amp; Pokalbių palaikymas<br>TCF 2.2 palaikymas<br>Slapukų skaitytuvas<br>Automatinis blokavimas<br>Google sutikimo režimas V2<br>API palaikymas

en: 5,000 Pageviews/Month<br>Geo-Targeting<br>Single Language<br>E-mail Support<br>TCF 2.2 Support<br><del>Cookie Scanner</del><br><del>Auto Blocker</del><br><del>Google Consent Mode V2</del><br><del>API support</del>
lt: 5 000 puslapių peržiūrų per mėnesį<br>Geografinis taikymas<br>Viena kalba<br>Palaikymas el. paštu<br>TCF 2.2 palaikymas<br><del>Slapukų skaitytuvas</del><br><del>Automatinis blokavimas</del> del><br><del>2 versijos „Google Consent Mode“</del><br><del>API palaikymas</del>

en: <strong>Please fix the following errors:</strong><ul>
lt: <strong>Pataisykite šias klaidas:</strong><ul>

en: API Key
lt: API raktas

en: Accepted
lt: Priimta

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Ad personalization signals allow Google to use collected data to personalize ads. Disable this to stop personalized ads.
lt: Skelbimų suasmeninimo signalai leidžia „Google“ naudoti surinktus duomenis skelbimams suasmeninti. Išjunkite tai, kad sustabdytumėte suasmenintus skelbimus.

en: Add Cookie
lt: Pridėti slapuką

en: Add a link to your cookie declaration page from your privacy policy, cookie policy, or website footer:
lt: Pridėkite nuorodą į slapukų deklaracijos puslapį iš savo privatumo politikos, slapukų politikos arba svetainės poraštės:

en: Add your cookie policy link here. This link will be shown to users when they click on "Cookie Policy" button in the consent banner.
lt: Pridėkite savo slapukų politikos nuorodą čia. Ši nuoroda bus rodoma vartotojams, kai jie sutikimo reklamjuostėje spustels mygtuką „Slapukų politika“.

en: Add your privacy policy link here. This link will be shown to users when they click on "Privacy Policy" button in the consent banner.
lt: Pridėkite savo privatumo politikos nuorodą čia. Ši nuoroda bus rodoma naudotojams, kai jie sutikimo reklamjuostėje spustels mygtuką „Privatumo politika“.

en: Additional Settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Address
lt: Adresas

en: Address Line 1
lt: Adreso eilutė 1

en: Address Line 2
lt: Adreso eilutė 2

en: Ads Data Redaction redacts sensitive information related to ads, enhancing user privacy.
lt: Skelbimų duomenų redagavimo funkcija pašalina slaptą informaciją, susijusią su skelbimais, taip padidindama naudotojų privatumą.

en: All Types
lt: Visi tipai

en: All user and website information will be lost and cannot be recovered.
lt: Visa vartotojo ir svetainės informacija bus prarasta ir jos nebegalima atkurti.

en: Allow Ad Personalization Signals
lt: Leisti skelbimų personalizavimo signalus

en: Allow Google Signals
lt: Leisti „Google“ signalus

en: Also you can add code similar to the one below to your page (Optional)
lt: Taip pat galite į savo puslapį įtraukti kodą, panašų į toliau pateiktą (neprivaloma)

en: Analytics
lt: Analizė

en: Analytics and performance tracking
lt: Analizė ir našumo stebėjimas

en: Annual
lt: Metinis

en: Are you sure you want to cancel your subscription?
lt: Ar tikrai norite atšaukti prenumeratą?

en: Are you sure you want to delete this cookie?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šį slapuką?

en: Associated Script
lt: Susijęs scenarijus

en: Authentication failed!
lt: Autentifikavimas nepavyko!

en: Auto-updates with changes
lt: Automatinis atnaujinimas su pakeitimais

en: Automatic Cookie Detection
lt: Automatinis slapukų aptikimas

en: Available languages
lt: Galimos kalbos

en: Avoid using your own website's URL as the Script URL, as it may disrupt your website's functionality.
lt: Nenaudokite savo svetainės URL kaip scenarijaus URL, nes tai gali sutrikdyti svetainės veikimą.

en: Basic Information
lt: Pagrindinė informacija

en: Business Account
lt: Verslo sąskaita

en: Buy
lt: Pirkti

en: Buy a new plan
lt: Pirkite naują planą

en: CCPA transparency requirements
lt: CCPA skaidrumo reikalavimai

en: Can be linked from your privacy policy or cookie policy
lt: Gali būti nuoroda iš jūsų privatumo politikos arba slapukų politikos

en: Canada
lt: Kanada

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Cancel Subscription
lt: Atšaukti prenumeratą

en: Cancel current plan and subscribe to [PlanName] plan
lt: Atšaukite dabartinį planą ir užsiprenumeruokite planą [PlanName]

en: Cancelling...
lt: Atšaukiama...

en: Change display language using client location and browser language
lt: Pakeiskite rodymo kalbą naudodami kliento vietą ir naršyklės kalbą

en: Change email address
lt: Keisti el. pašto adresą

en: Change your email address
lt: Pakeiskite savo el. pašto adresą

en: Check your email box
lt: Patikrinkite savo el. pašto dėžutę

en: Choose a payment method
lt: Pasirinkite mokėjimo būdą

en: City
lt: Miestas

en: Click "Add Cookie" to create your first cookie entry
lt: Spustelėkite „Pridėti slapuką“, kad sukurtumėte pirmąjį slapuko įrašą

en: Close
lt: Uždaryti

en: Close my account
lt: Uždaryti mano paskyrą

en: Company
lt: Bendrovė

en: Company Name
lt: Įmonės pavadinimas

en: Completed
lt: Užbaigta

en: Configure Scan
lt: Konfigūruoti nuskaitymą

en: Consent not required
lt: Sutikimas nereikalingas

en: Consent requested
lt: Prašyta sutikimo

en: Contact Us
lt: Susisiekite su mumis

en: Continue
lt: Tęsti

en: Control whether Google Analytics automatically sends page view events or visitor will select them.
lt: Valdykite, ar „Google Analytics“ automatiškai siunčia puslapio peržiūros įvykius, ar juos pasirinks lankytojas.

en: Cookie Declaration Script
lt: Slapukų deklaracijos scenarijus

en: Cookie Details:
lt: Išsami slapukų informacija:

en: Cookie List
lt: Slapukų sąrašas

en: Cookie Manager
lt: Slapukų valdytojas

en: Cookie Name
lt: Slapuko pavadinimas

en: Cookie Names
lt: Slapukų pavadinimai

en: Cookie Policy
lt: Slapukų politika

en: Cookie Scanner
lt: Slapukų skaitytuvas

en: Cookie Scanner IP Addresses
lt: Slapukų skaitytuvo IP adresai

en: Cookie added successfully!
lt: Slapukas sėkmingai pridėtas!

en: Cookie deleted successfully!
lt: Slapukas sėkmingai ištrintas!

en: Cookie law disclosure obligations
lt: Slapukų įstatymo atskleidimo įsipareigojimai

en: Cookie name is required
lt: Būtinas slapuko pavadinimas

en: Cookie updated successfully!
lt: Slapukas sėkmingai atnaujintas!

en: Cookies Found
lt: Rasti slapukai

en: Copied!
lt: Nukopijuota!

en: Copy Script Tag
lt: Nukopijuokite scenarijaus žymą

en: Copy and paste new API key here from [email]
lt: Nukopijuokite ir įklijuokite naują API raktą čia iš [email]

en: Copy the script tag from the "Script Code" tab. This is a simple one-line HTML tag that you'll add to your website.
lt: Nukopijuokite scenarijaus žymą iš skirtuko „Scenarijaus kodas“. Tai paprasta vienos eilutės HTML žyma, kurią pridėsite prie savo svetainės.

en: Copy to Clipboard
lt: Kopijuoti į mainų sritį

en: Could not extract script URL
lt: Nepavyko išgauti scenarijaus URL

en: Country
lt: Šalis

en: Created
lt: Sukurta

en: Current Plan
lt: Dabartinis planas

en: Custom
lt: Pasirinktinis

en: Custom CSS
lt: Tinkintas CSS

en: Custom logo
lt: Individualus logotipas

en: Dashboard
lt: Prietaisų skydelis

en: Debit or Credit Card
lt: Debetinė arba kreditinė kortelė

en: Default consent management language for website visitors
lt: Numatytoji sutikimo tvarkymo kalba svetainės lankytojams

en: Delete Account
lt: Ištrinti paskyrą

en: Description
lt: Aprašymas

en: Description and Purpose
lt: Aprašymas ir paskirtis

en: Description will be saved for the selected language
lt: Aprašymas bus išsaugotas pasirinktai kalbai

en: Disabled (Consent window will not be displayed on your website)
lt: Išjungta (sutikimo langas nebus rodomas jūsų svetainėje)

en: Display Name
lt: Rodomas pavadinimas

en: Display privacy button
lt: Rodyti privatumo mygtuką

en: Domains
lt: Domenai

en: Don't let consent management intimidate you. Protect your users' privacy with the most affordable CMP without compromising security. Continue now to become compliant or view pricing to pick a plan suitable for you.
lt: Neleiskite, kad sutikimo valdymas jūsų įbaugintų. Apsaugokite savo naudotojų privatumą naudodami pigiausią CMP nepakenkiant saugumui. Tęskite dabar, kad atitiktumėte reikalavimus, arba peržiūrėkite kainas, kad pasirinktumėte jums tinkamą planą.

en: Downgrade to free package
lt: Grįžkite į nemokamą paketą

en: Download Page URL
lt: Atsisiųskite puslapio URL

en: Edit Cookie
lt: Redaguoti slapuką

en: Email
lt: El. paštas

en: Enable Ads Data Redaction
lt: Įgalinti skelbimų duomenų redagavimą

en: Enable Consent Management
lt: Įgalinti sutikimo tvarkymą

en: Enable Google Consent Mode v2
lt: Įgalinti „Google“ sutikimo režimą v2

en: Enable Restricted Data Processing
lt: Įgalinti ribotą duomenų apdorojimą

en: Enable URL Passthrough
lt: Įgalinti URL perdavimą

en: Enable URL passthrough to allow Google Analytics to track URL parameters across pages during navigation.
lt: Įgalinkite URL perdavimą, kad „Google Analytics“ galėtų stebėti URL parametrus visuose puslapiuose naršymo metu.

en: Enable auto blocker
lt: Įgalinti automatinį blokavimą

en: Enable customization
lt: Įgalinti tinkinimą

en: Enabled
lt: Įjungtas

en: Enhance compliance with a robust, lightweight CMP solution FlexyConsent-easy GDPR consent management for WordPress sites.
lt: Pagerinkite atitiktį tvirtam, lengvam CMP sprendimui „FlexyConsent“ – paprastas GDPR sutikimo tvarkymas „WordPress“ svetainėms.

en: Enter CSS code
lt: Įveskite CSS kodą

en: Enter a URL
lt: Įveskite URL

en: Enter one domain per line [line1][line2][line3]
lt: Įveskite vieną domeną eilutėje [line1][line2][line3]

en: Enter the URL of the page you want to scan for cookies
lt: Įveskite puslapio, kuriame norite nuskaityti slapukus, URL

en: Enter the URL of the page you want to scan for cookies. Our scanner will analyze the page and detect all cookies being used.
lt: Įveskite puslapio, kuriame norite nuskaityti slapukus, URL. Mūsų skaitytuvas analizuos puslapį ir aptiks visus naudojamus slapukus.

en: Error
lt: Klaida

en: Essential
lt: Esminiai

en: Essential and functional cookies
lt: Esminiai ir funkciniai slapukai

en: European Union / European Economic Area / United Kingdom
lt: Europos Sąjunga / Europos ekonominė erdvė / Jungtinė Karalystė

en: Examples: Session, 30 days, 1 year, 2 years, etc.
lt: Pavyzdžiai: sesija, 30 dienų, 1 metai, 2 metai ir kt.

en: Failed to load script
lt: Nepavyko įkelti scenarijaus

en: Features
lt: Savybės

en: Firewall Setup Required:
lt: Reikalinga ugniasienės sąranka:

en: FlexyConsent only works on domains listed here. Please enter only root domains without "www" or "https://
lt: „FlexyConsent“ veikia tik čia išvardytuose domenuose. Įveskite tik šakninius domenus be „www“ arba „https://“

en: Font family
lt: Šriftų šeima

en: Font size
lt: Šrifto dydis

en: For best results, scan your homepage or a page that loads all your tracking scripts and cookies.
lt: Norėdami gauti geriausių rezultatų, nuskaitykite pagrindinį puslapį arba puslapį, kuriame įkeliami visi jūsų stebėjimo scenarijai ir slapukai.

en: For example, if the third-party script that sets this cookie is:
lt: Pavyzdžiui, jei trečiosios šalies scenarijus, nustatantis šį slapuką, yra:

en: Full Name
lt: Pilnas vardas

en: GDPR Article 13 compliance
lt: BDAR 13 straipsnio laikymasis

en: Google Signals includes cross-device reporting, remarketing, and other data collection for signed-in users.
lt: „Google Signals“ apima ataskaitų teikimą keliuose įrenginiuose, pakartotinę rinkodarą ir kitų duomenų rinkimą, skirtą prisijungusiems naudotojams.

en: HTML Script Tag
lt: HTML scenarijaus žyma

en: Helps you comply with transparency requirements
lt: Padeda laikytis skaidrumo reikalavimų

en: How to Add Cookie Declaration to Your Website
lt: Kaip į savo svetainę įtraukti slapukų deklaraciją

en: How to Add to Your Website
lt: Kaip pridėti prie savo svetainės

en: IAB TCF (Advertising)
lt: IAB TCF (reklamavimas)

en: IP Addresses
lt: IP adresai

en: ISO 27001 documentation standards
lt: ISO 27001 dokumentacijos standartai

en: If empty, will default to the cookie name
lt: Jei tuščia, numatytasis slapuko pavadinimas

en: If no script url provided, the cookie shouldn't be marked as essential.
lt: Jei scenarijaus URL nepateiktas, slapukas neturėtų būti pažymėtas kaip būtinas.

en: If you cancel your subscription, the subscription will continue until the end of the term but will not be renewed.
lt: Jei atšauksite prenumeratą, prenumerata tęsis iki termino pabaigos, bet nebus atnaujinta.

en: If you require any further information, feel free to [LinkBefore]contact us[LinkAfter].
lt: Jei reikia daugiau informacijos, [LinkBefore]susisiekite su mumis[LinkAfter].

en: Important
lt: Svarbu

en: Important:
lt: Svarbu:

en: Invoice Info
lt: Sąskaitos faktūros informacija

en: Just copy this single script tag and paste it into your website's HTML head section. This will automatically generate the cookie declaration tables on your page.
lt: Tiesiog nukopijuokite šią vieną scenarijaus žymą ir įklijuokite ją į savo svetainės HTML antraštę. Tai automatiškai sugeneruos slapukų deklaracijų lenteles jūsų puslapyje.

en: Language
lt: Kalba

en: Layout Properties
lt: Išdėstymo ypatybės

en: Legal Compliance Benefits
lt: Teisės laikymosi privalumai

en: Legal compliance regulations like GDPR, CCPA, and other privacy laws require websites to provide transparent information about all cookies they use. This script generates a professional cookie declaration tables that:
lt: Teisinės atitikties taisyklės, pvz., BDAR, CCPA ir kiti privatumo įstatymai, reikalauja, kad svetainės teiktų skaidrią informaciją apie visus naudojamus slapukus. Šis scenarijus sukuria profesionalių slapukų deklaracijų lenteles, kurios:

en: Lists all cookies used on your website in organized tables
lt: Sutvarkytose lentelėse pateikiami visi jūsų svetainėje naudojami slapukai

en: Live Preview - Exactly How It Will Look on Your Website
lt: Tiesioginė peržiūra – kaip tiksliai ji atrodys jūsų svetainėje

en: Loading cookie declaration preview...
lt: Įkeliama slapukų deklaracijos peržiūra...

en: Loading domains...
lt: Įkeliami domenai...

en: Loading languages...
lt: Įkeliamos kalbos...

en: Loading preview...
lt: Įkeliama peržiūra...

en: Loading scan status...
lt: Įkeliama nuskaitymo būsena...

en: Loading script...
lt: Įkeliamas scenarijus...

en: Loading...
lt: Įkeliama...

en: Make sure our scanner IP addresses are whitelisted in your firewall
lt: Įsitikinkite, kad mūsų skaitytuvo IP adresai yra baltajame užkardos sąraše

en: Manage Privacy Settings
lt: Tvarkyti privatumo nustatymus

en: Marketing
lt: Rinkodara

en: Marketing and advertising cookies
lt: Rinkodaros ir reklamos slapukai

en: Mobile responsive design
lt: Mobiliesiems pritaikytas dizainas

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: Name
lt: Vardas

en: Name On Invoice
lt: Vardas sąskaitoje faktūroje

en: New email address
lt: Naujas el. pašto adresas

en: New visitors
lt: Naujas lankytojas

en: No cookies found
lt: Slapukų nerasta

en: No domain selected
lt: Nepasirinktas joks domenas

en: No projects available
lt: Nėra projektų

en: No scans found for this domain
lt: Šiam domenui nuskaitymų nerasta

en: Open in New Tab
lt: Atidaryti naujame skirtuke

en: Option 1 - Add to HTML Head
lt: 1 parinktis – pridėti prie HTML antraštės

en: Option 2 - Add to Specific Page
lt: 2 parinktis – pridėti prie konkretaus puslapio

en: Organized by categories
lt: Suskirstyta pagal kategorijas

en: Others
lt: Kiti

en: Page Preview
lt: Puslapio peržiūra

en: Pageviews with consent
lt: Puslapių peržiūros su sutikimu

en: Pageviews with no preference
lt: Puslapių peržiūros be pirmenybės

en: Pageviews without consent
lt: Puslapių peržiūros be sutikimo

en: Partially accepted
lt: Priimta iš dalies

en: Paste the script tag into your Cookie Declaration HTML where you want the tables to appear:
lt: Įklijuokite scenarijaus žymą į slapukų deklaracijos HTML, kur norite rodyti lenteles:

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Payment Result
lt: Mokėjimo rezultatas

en: Period
lt: Laikotarpis

en: Personal Account
lt: Asmeninė paskyra

en: Personalization
lt: Personalizavimas

en: Personalization and preference cookies
lt: Personalizavimo ir pageidavimų slapukai

en: Plan Features
lt: Plano ypatybės

en: Please add our cookie scanner IP addresses to the whitelist on your firewall to allow scanning.
lt: Įtraukite mūsų slapukų skaitytuvo IP adresus į baltąjį užkardos sąrašą, kad galėtumėte nuskaityti.

en: Please add these IP addresses to your firewall whitelist to allow our cookie scanner to access your website:
lt: Įtraukite šiuos IP adresus į baltąjį ugniasienės sąrašą, kad mūsų slapukų skaitytuvas galėtų pasiekti jūsų svetainę:

en: Please enter required information before subscribing.
lt: Prieš užsisakydami įveskite reikiamą informaciją.

en: Please write your email address to confirm.
lt: Parašykite savo el. pašto adresą, kad patvirtintumėte.

en: Post Code
lt: Pašto kodas

en: Preview
lt: Peržiūra

en: Preview Unavailable
lt: Peržiūra nepasiekiama

en: Privacy Policy
lt: Privatumo politika

en: Privacy Trigger
lt: Privatumo aktyviklis

en: Privacy Trigger Customization (Optional)
lt: Privatumo aktyviklio tinkinimas (neprivaloma)

en: Privacy URL
lt: Privatumo URL

en: Privacy policy links
lt: Privatumo politikos nuorodos

en: Professional styling
lt: Profesionalus stilius

en: Project not found for selected domain
lt: Projektas nerastas pasirinktam domenui

en: Properties
lt: Savybės

en: Ready to Use
lt: Paruošta naudoti

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Rejected
lt: Atmesta

en: Remaining time: [dayCount] day
lt: Likęs laikas: [dayCount] diena

en: Remaining time: [dayCount] days
lt: Likęs laikas: [dayCount] dienų

en: Remaining time: [monthCount] month
lt: Likęs laikas: [monthCount] mėn

en: Remaining time: [monthCount] months
lt: Likęs laikas: [monthCount] mėnesiai

en: Required
lt: Privaloma

en: Restricted Data Processing limits the use of personal data for advertising and analytics to comply with privacy regulations, such as CCPA. When enabled, personalized ads will be restricted, and only certain data will be used for measurement and analytics.
lt: Ribotas duomenų apdorojimas riboja asmens duomenų naudojimą reklamai ir analizei, kad būtų laikomasi privatumo taisyklių, tokių kaip CCPA. Kai įgalinta, suasmeninti skelbimai bus apriboti ir tik tam tikri duomenys bus naudojami matavimui ir analizei.

en: Retention Period
lt: Laikymo laikotarpis

en: Returning visitors
lt: Grįžtantys lankytojai

en: Save
lt: Sutaupyti

en: Scan History
lt: Nuskaitymo istorija

en: Scan Status
lt: Nuskaitymo būsena

en: Scan your website to automatically detect cookies and update your cookie list. Our advanced scanner analyzes your web pages and identifies all cookies being used, including tracking pixels, analytics cookies, and third-party integrations.
lt: Nuskaitykite savo svetainę, kad automatiškai aptiktumėte slapukus ir atnaujintumėte slapukų sąrašą. Mūsų pažangus skaitytuvas analizuoja jūsų tinklalapius ir identifikuoja visus naudojamus slapukus, įskaitant stebėjimo taškus, analizės slapukus ir trečiųjų šalių integracijas.

en: Scanned URL
lt: Nuskaitytas URL

en: Scanner Actions
lt: Skaitytuvo veiksmai

en: Script Tag for Your Website
lt: Scenarijaus žyma jūsų svetainei

en: Script URL
lt: Scenarijaus URL

en: Security
lt: Saugumas

en: Select
lt: Pasirinkite

en: Select Domain
lt: Pasirinkite domeną

en: Select Language
lt: Pasirinkite Kalba

en: Select Type
lt: Pasirinkite Tipas

en: Select a domain above to manage cookies
lt: Aukščiau pasirinkite domeną, kad galėtumėte tvarkyti slapukus

en: Send
lt: Siųsti

en: Send Page View
lt: Siųsti puslapio rodinį

en: Shows cookie purposes, retention periods, and providers
lt: Rodo slapukų tikslus, saugojimo laikotarpius ir teikėjus

en: Simple Integration
lt: Paprasta integracija

en: Start New Scan
lt: Pradėti naują nuskaitymą

en: Start Scan
lt: Pradėti nuskaitymą

en: Start your first scan by entering a URL above
lt: Pradėkite pirmąjį nuskaitymą aukščiau įvesdami URL

en: Status
lt: Būsena

en: Step 1: Copy the Script Tag
lt: 1 veiksmas: nukopijuokite scenarijaus žymą

en: Step 2: Add to Your Website's HTML
lt: 2 veiksmas: pridėkite prie savo svetainės HTML

en: Step 3: Link from Your Privacy Policy
lt: 3 veiksmas: nuoroda iš jūsų privatumo politikos

en: Step 4: Automatic Updates
lt: 4 veiksmas: automatiniai naujinimai

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Subscribed
lt: Prenumeruoti

en: Subscription
lt: Prenumerata

en: Subscription period
lt: Prenumeratos laikotarpis

en: Subscriptions
lt: Prenumeratos

en: Technical Details
lt: Techninės detalės

en: The consent message containing IAB TCF vendors and purposes will be shown to visitors from the selected regions.<br>Recommended if your website displays ads.
lt: Sutikimo pranešimas su IAB TCF paslaugų teikėjais ir tikslais bus rodomas lankytojams iš pasirinktų regionų.<br>Rekomenduojama, jei svetainėje rodomi skelbimai.

en: The script automatically updates when you modify your cookie configuration in this manager. No need to manually update your website - it stays current automatically!
lt: Scenarijus automatiškai atnaujinamas, kai pakeičiate slapukų konfigūraciją šioje tvarkyklėje. Nereikia rankiniu būdu atnaujinti savo svetainės – ji atnaujinama automatiškai!

en: The script will work perfectly when implemented on your website. This preview limitation doesn't affect the actual functionality.
lt: Scenarijus puikiai veiks, kai bus įdiegtas jūsų svetainėje. Šis peržiūros apribojimas neturi įtakos faktinėms funkcijoms.

en: The wait for update setting defines how long Google Consent Mode should wait (in milliseconds) before updating the consent state. It helps ensure that consent choices are processed before tracking begins.
lt: Laukimo iki atnaujinimo nustatymas apibrėžia, kiek laiko turi laukti „Google“ sutikimo režimas (milisekundėmis) prieš atnaujinant sutikimo būseną. Tai padeda užtikrinti, kad sutikimo pasirinkimai būtų apdoroti prieš pradedant sekti.

en: Third-party integrations and plugins
lt: Trečiųjų šalių integracijos ir papildiniai

en: This action cannot be reversed.
lt: Šio veiksmo negalima atšaukti.

en: This is exactly what your website visitors will see when they visit your cookie declaration page. The script automatically organizes your cookies by category (Essential, Analytics, Marketing, etc.) and displays all the required information for legal compliance.
lt: Būtent tai matys jūsų svetainės lankytojai, apsilankę jūsų slapukų deklaracijos puslapyje. Scenarijus automatiškai suskirsto slapukus pagal kategorijas (Essential, Analytics, Marketing ir kt.) ir rodo visą reikiamą informaciją, kad būtų laikomasi teisės aktų.

en: This preview shows exactly how the cookie declaration will appear on your website when visitors access it. The tables below contain your current cookie configuration and will update automatically when you modify your cookies in this manager.
lt: Ši peržiūra tiksliai parodo, kaip slapukų deklaracija bus rodoma jūsų svetainėje, kai lankytojai ją pasieks. Žemiau esančiose lentelėse yra jūsų dabartinė slapukų konfigūracija ir jos bus automatiškai atnaujintos, kai pakeisite slapukus šioje tvarkyklėje.

en: This script generates tables based on your current cookie configuration.
lt: Šis scenarijus generuoja lenteles pagal jūsų dabartinę slapukų konfigūraciją.

en: This script is hosted securely and will automatically display your current cookie configuration. It updates automatically when you modify cookies in this manager.
lt: Šis scenarijus yra saugiai priglobtas ir automatiškai parodys esamą slapukų konfigūraciją. Jis atnaujinamas automatiškai, kai keičiate slapukus šioje tvarkyklėje.

en: This setting allows you to show the IAB Transparency and Consent Framework message beyond GDPR-regulated countries, helping you maintain compliance and maximize ad revenue in other key markets.
lt: Šis nustatymas leidžia rodyti IAB skaidrumo ir sutikimo sistemos pranešimą ne tik BDAR reguliuojamose šalyse, o tai padeda išlaikyti atitiktį ir maksimaliai padidinti pajamas iš skelbimų kitose pagrindinėse rinkose.

en: Tip:
lt: Patarimas:

en: Total pageviews
lt: Bendras puslapio peržiūrų skaičius

en: Total visitors
lt: Iš viso lankytojų

en: Type
lt: Tipas

en: Type is required
lt: Reikalingas tipas

en: Typical scan time: 1-3 hours.
lt: Įprastas nuskaitymo laikas: 1-3 valandos.

en: Unable to load the script in preview mode due to CORS restrictions.
lt: Nepavyko įkelti scenarijaus peržiūros režimu dėl CORS apribojimų.

en: United States of America
lt: Jungtinės Amerikos Valstijos

en: Unlimited Pageviews/Month<br>Geo-Targeting<br>43 Languages Supported<br>E-mail & Chat Support<br>TCF 2.2 Support<br>Cookie Scanner<br>Auto Blocker<br>Google Consent Mode V2<br>API support
lt: Neribotas puslapių peržiūrų skaičius per mėnesį<br>Geografinis taikymas<br>Palaikomos 43 kalbos<br>El. pašto ir pokalbių palaikymas<br>TCF 2.2 palaikymas<br>Slapukų skaitytuvas<br>Automatinis blokavimas<br>Google sutikimo režimas V2<br> > API palaikymas

en: Update Email
lt: Atnaujinti el

en: Update Email Validate Key
lt: Atnaujinkite el. pašto patvirtinimo raktą

en: Update User Settings
lt: Atnaujinkite vartotojo nustatymus

en: Update user info
lt: Atnaujinkite vartotojo informaciją

en: Updates automatically as you modify your cookie configuration
lt: Atnaujinama automatiškai, kai keičiate slapukų konfigūraciją

en: Use system font family
lt: Naudokite sistemos šriftų šeimą

en: User Info
lt: Vartotojo informacija

en: User Information
lt: Vartotojo informacija

en: User Settings
lt: Vartotojo nustatymai

en: User-Friendly
lt: Patogus vartotojui

en: VAT Number
lt: PVM numeris

en: Vendor
lt: Pardavėjas

en: Vendor Information
lt: Pardavėjo informacija

en: View IP Addresses
lt: Peržiūrėti IP adresus

en: View Policy
lt: Žiūrėti politiką

en: View Status
lt: Žiūrėti būseną

en: Visitor selection
lt: Lankytojų pasirinkimas

en: Visits with consent
lt: Apsilankymai su sutikimu

en: Visits with no preference
lt: Apsilankymai be pirmenybės

en: Visits without consent
lt: Apsilankymai be sutikimo

en: Wait for update
lt: Palaukite atnaujinimo

en: Warning: This is an advanced feature designed for users familiar with CSS. If you are not experienced with CSS, please leave this field empty.
lt: Įspėjimas: tai išplėstinė funkcija, skirta vartotojams, susipažinusiems su CSS. Jei neturite patirties dirbant su CSS, palikite šį lauką tuščią.

en: Website Settings
lt: Svetainės nustatymai

en: Welcome to Flexy Consent
lt: Sveiki atvykę į „Flexy Consent“.

en: What Our Scanner Detects:
lt: Ką mūsų skaitytuvas aptinka:

en: When implemented on your website, this script will automatically display your cookie declaration tables.
lt: Įdiegtas jūsų svetainėje, šis scenarijus automatiškai parodys jūsų slapukų deklaracijų lenteles.

en: Why Do You Need This?
lt: Kodėl jums to reikia?

en: You can copy the code below and use it in the footer of your page (Optional)
lt: Galite nukopijuoti toliau esantį kodą ir naudoti jį savo puslapio poraštėje (pasirenkama)

en: You can only assign one website to one subscription!
lt: Vienai prenumeratai galite priskirti tik vieną svetainę!

en: You cannot close your account because you have a paid subscription and its current period will end on [endDate].<br>You can edit from [URL]
lt: Negalite uždaryti paskyros, nes turite mokamą prenumeratą ir dabartinis jos laikotarpis baigsis [endDate].<br>Galite redaguoti iš [URL]

en: You cannot close your account because you have a project belonging to another service: [serviceNames].<br> You can edit from [URL]
lt: Negalite uždaryti paskyros, nes turite projektą, priklausantį kitai paslaugai: [serviceNames].<br> Galite redaguoti iš [URL]

en: You cannot close your account because you have another project: [projectNames].<br>You can edit from [URL]
lt: Negalite uždaryti paskyros, nes turite kitą projektą: [projectNames].<br>Galite redaguoti iš [URL]

en: You have a free subscription.
lt: Turite nemokamą prenumeratą.

en: You have a paid subscription and plan for next period.
lt: Turite mokamą prenumeratą ir planą kitam laikotarpiui.

en: You should enter the Script URL pattern as:
lt: Turėtumėte įvesti scenarijaus URL šabloną kaip:

en: Your Script
lt: Jūsų scenarijus

en: Your cookie declaration script is ready to use.
lt: Jūsų slapukų deklaracijos scenarijus paruoštas naudoti.

en: Your email address is wrong.
lt: Jūsų el. pašto adresas neteisingas.

en: Your subscription will be cancelled at the end of the period.
lt: Jūsų prenumerata bus atšaukta laikotarpio pabaigoje.

en: Your subscription will be renewed at the end of the period.
lt: Jūsų prenumerata bus atnaujinta laikotarpio pabaigoje.

en: Your website [domain] has reached the monthly page view limit on the [planName] plan. To ensure uninterrupted service and accurate consent tracking, we recommend upgrading your plan.
lt: Jūsų svetainė [domain] pasiekė plano [planName] mėnesio puslapių peržiūrų limitą. Norėdami užtikrinti nepertraukiamą paslaugą ir tikslų sutikimo stebėjimą, rekomenduojame atnaujinti planą.

en: Your website visitors will see a clean, organized tables showing exactly what cookies your site uses and why - building trust and meeting legal requirements.
lt: Jūsų svetainės lankytojai matys švarias, sutvarkytas lenteles, kuriose tiksliai nurodoma, kokius slapukus jūsų svetainė naudoja ir kodėl – didina pasitikėjimą ir atitinka teisinius reikalavimus.

en: [Number]% off
lt: [Number] % nuolaida

en: cookie
lt: sausainis

en: e.g., Analytics Cookie (optional - defaults to name)
lt: pvz., „Analytics“ slapukas (pasirenkama – numatytasis pavadinimas)
