Flexy Consent 1.5.0 - en to hu_HU translation catalogue (469 entries)

en: 100,000 Pageviews/Month<br>Geo-Targeting<br>43 Languages Supported<br>E-mail &amp; Chat Support<br>TCF 2.3 Support<br>Cookie Scanner<br>Auto Blocker<br>Google Consent Mode V2<br>API support
hu_HU: 100 000 oldalmegtekintés/hónap<br>Földrajzi célzás<br>43 támogatott nyelv<br>E-mail &amp; Csevegés-támogatás<br>TCF 2.3 támogatás<br>Cookie-leolvasó<br>Automatikus blokkoló<br>Google beleegyezési mód V2<br>API támogatás

en: 5,000 Pageviews/Month<br>Geo-Targeting<br>Single Language<br>E-mail Support<br>TCF 2.3 Support<br><del>Cookie Scanner</del><br><del>Auto Blocker</del><br><del>Google Consent Mode V2</del><br><del>API support</del>
hu_HU: 5000 oldalmegtekintés/hó<br>Földrajzi célzás<br>Egynyelvű<br>E-mail támogatás<br>TCF 2.3 támogatás<br><del>Cookie-szkenner</del><br><del>Automatikus blokkoló</del> del><br><del>Google beleegyezési mód V2</del><br><del>API-támogatás</del>

en: <strong>Please fix the following errors:</strong><ul>
hu_HU: <strong>Kérjük, javítsa ki a következő hibákat:</strong><ul>

en: A record of the consent choices visitors made on your website. Click a column heading to sort.
hu_HU: A látogatók által a webhelyén hozott hozzájárulási döntések nyilvántartása. A rendezéshez kattintson egy oszlopfejlécre.

en: API Key
hu_HU: API kulcs

en: Accepted
hu_HU: Elfogadott

en: Account Type
hu_HU: Fiók típusa

en: Actions
hu_HU: Akciók

en: Ad personalization signals allow Google to use collected data to personalize ads. Disable this to stop personalized ads.
hu_HU: A hirdetések személyre szabási jelei lehetővé teszik a Google számára, hogy az összegyűjtött adatokat a hirdetések személyre szabásához használja fel. Tiltsa le ezt a személyre szabott hirdetések leállításához.

en: Add Cookie
hu_HU: Cookie hozzáadása

en: Add a link to your cookie declaration page from your privacy policy, cookie policy, or website footer:
hu_HU: Adjon hozzá egy hivatkozást a cookie-nyilatkozat oldalára az adatvédelmi szabályzatában, a cookie-szabályzatában vagy a webhely láblécében:

en: Add website
hu_HU: Webhely hozzáadása

en: Additional Settings
hu_HU: További beállítások

en: Address
hu_HU: Cím

en: Address Line 1
hu_HU: Címsor 1

en: Address Line 2
hu_HU: Cím sor 2

en: Ads Data Redaction redacts sensitive information related to ads, enhancing user privacy.
hu_HU: Az Ads Data Redaction törli a hirdetésekkel kapcsolatos érzékeny információkat, javítva a felhasználók adatait.

en: Africa, Middle East & Türkiye
hu_HU: Afrika, Közel-Kelet és Törökország

en: All Types
hu_HU: Minden típus

en: All user and website information will be lost and cannot be recovered.
hu_HU: Minden felhasználói és webhelyinformáció elvész, és nem állítható vissza.

en: Allow Ad Personalization Signals
hu_HU: Hirdetések személyre szabási jelzéseinek engedélyezése

en: Allow Google Signals
hu_HU: Google Signals engedélyezése

en: Allow page interaction
hu_HU: Az oldallal való interakció engedélyezése

en: Also you can add code similar to the one below to your page (Optional)
hu_HU: Az alábbihoz hasonló kódot is hozzáadhat oldalához (opcionális)

en: Americas
hu_HU: Amerika

en: Analytics
hu_HU: Analitika

en: Analytics and performance tracking
hu_HU: Analitika és teljesítménykövetés

en: Annual
hu_HU: Évi

en: Apply US National settings to all states
hu_HU: Az USA országos beállításainak alkalmazása minden államra

en: Are you sure you want to cancel your subscription?
hu_HU: Biztosan lemondja előfizetését?

en: Are you sure you want to delete this cookie?
hu_HU: Biztosan törli ezt a cookie-t?

en: Asia-Pacific
hu_HU: Ázsia és a Csendes-óceáni térség

en: Ask visitors from the selected regions for consent before storing cookies or other data in their browser. Google Consent Mode is enabled automatically whenever at least one region is selected.
hu_HU: Kérjen hozzájárulást a kiválasztott régiókból érkező látogatóktól, mielőtt sütiket vagy más adatokat tárolna a böngészőjükben. A Google hozzájárulási mód automatikusan bekapcsol, amint legalább egy régió ki van választva.

en: Associated Script
hu_HU: Kapcsolódó szkript

en: Australia (Privacy Act)
hu_HU: Ausztrália (Privacy Act)

en: Authentication failed!
hu_HU: A hitelesítés nem sikerült!

en: Auto (use browser default)
hu_HU: Automatikus (a böngésző alapértelmezése)

en: Auto-updates when you modify cookies
hu_HU: Automatikusan frissül, amikor módosítja a sütiket

en: Auto-updates with changes
hu_HU: Automatikus frissítések változtatásokkal

en: Automatic Cookie Detection
hu_HU: Automatikus cookie-észlelés

en: Automatically organized cookie tables by category
hu_HU: Kategória szerint automatikusan rendezett sütitáblázatok

en: Autumn
hu_HU: Ősz

en: Available languages
hu_HU: Elérhető nyelvek

en: Avoid using your own website's URL as the Script URL, as it may disrupt your website's functionality.
hu_HU: Kerülje saját webhelye URL-címének használatát a szkript URL-jeként, mivel ez megzavarhatja webhelye működését.

en: Banner position
hu_HU: Banner elhelyezkedése

en: Banner theme
hu_HU: Banner témája

en: Basic Information
hu_HU: Alapvető információk

en: Blocking TCF modal plus GPP opt-outs.
hu_HU: Blokkoló TCF-ablak és GPP-tiltakozások.

en: Blocking modal, explicit consent required.
hu_HU: Blokkoló ablak, kifejezett hozzájárulás szükséges.

en: Blocking modal.
hu_HU: Blokkoló ablak.

en: Bottom
hu_HU: Alul

en: Bottom left
hu_HU: Bal alul

en: Bottom right
hu_HU: Jobb alul

en: Brazil (LGPD)
hu_HU: Brazília (LGPD)

en: Browser storage consents
hu_HU: Böngészőben való tárolás hozzájárulásai

en: Business Account
hu_HU: Üzleti számla

en: Buy
hu_HU: megvesz

en: Buy a new plan
hu_HU: Vásároljon új tervet

en: CCPA transparency requirements
hu_HU: CCPA átláthatósági követelmények

en: California
hu_HU: Kalifornia

en: Can be linked from your privacy policy or cookie policy
hu_HU: Hivatkozhat az adatvédelmi szabályzatában vagy a cookie-szabályzatában

en: Canada
hu_HU: Kanada

en: Canada (Quebec Law 25)
hu_HU: Kanada (québeci 25. törvény)

en: Canada — TCF + GPP TCF-CA
hu_HU: Kanada — TCF + GPP TCF-CA

en: Cancel
hu_HU: Megszünteti

en: Cancel Subscription
hu_HU: Feliratkozás visszavonása

en: Cancel current plan and subscribe to [PlanName] plan
hu_HU: Mondja le az aktuális csomagot, és iratkozzon fel a [PlanName] csomagra

en: Cancelling...
hu_HU: Lemondás...

en: Center
hu_HU: Középen

en: Change display language using client location and browser language
hu_HU: Módosítsa a megjelenítési nyelvet az ügyfél helyének és a böngésző nyelvének használatával

en: Change email address
hu_HU: E-mail cím módosítása

en: Change your email address
hu_HU: Módosítsa az e-mail címét

en: Check your email box
hu_HU: Ellenőrizze az e-mail fiókját

en: Choose a payment method
hu_HU: Válasszon fizetési módot

en: Christmas
hu_HU: Karácsony

en: City
hu_HU: Város

en: Click "Add Cookie" to create your first cookie entry
hu_HU: Kattintson a "Cookie hozzáadása" gombra az első cookie bejegyzés létrehozásához

en: Client ID
hu_HU: Ügyfélazonosító

en: Close
hu_HU: Bezárás

en: Close Preview
hu_HU: Előnézet bezárása

en: Close my account
hu_HU: Zárd be a fiókomat

en: Company
hu_HU: Vállalat

en: Company Name
hu_HU: Cégnév

en: Completed
hu_HU: Befejezve

en: Configure Scan
hu_HU: Szkennelés konfigurálása

en: Consent &amp; Privacy
hu_HU: Hozzájárulás &amp; adatvédelem

en: Consent Logs
hu_HU: Hozzájárulási naplók

en: Consent State
hu_HU: Hozzájárulás állapota

en: Consent banner buttons
hu_HU: A hozzájárulási banner gombjai

en: Consent not required
hu_HU: Hozzájárulás nem szükséges

en: Consent requested
hu_HU: Hozzájárulás kérve

en: Contact Us
hu_HU: Lépjen kapcsolatba velünk

en: Continue
hu_HU: Folytatás

en: Control whether Google Analytics automatically sends page view events or visitor will select them.
hu_HU: Beállíthatja, hogy a Google Analytics automatikusan küldje-e az oldalmegtekintési eseményeket, vagy a látogató válassza ki őket.

en: Cookie Declaration Script
hu_HU: Cookie-nyilatkozat szkript

en: Cookie Details:
hu_HU: Cookie részletei:

en: Cookie List
hu_HU: Cookie lista

en: Cookie Name
hu_HU: Cookie név

en: Cookie Names
hu_HU: Cookie-nevek

en: Cookie Policy URL
hu_HU: Sütiszabályzat URL-címe

en: Cookie Scanner IP Addresses
hu_HU: Cookie Scanner IP-címek

en: Cookie added successfully!
hu_HU: A cookie sikeresen hozzáadva!

en: Cookie categories only, no IAB TCF/GPP.
hu_HU: Csak sütikategóriák, IAB TCF/GPP nélkül.

en: Cookie deleted successfully!
hu_HU: A cookie sikeresen törölve!

en: Cookie law disclosure obligations
hu_HU: Cookie-törvény közzétételi kötelezettségek

en: Cookie name is required
hu_HU: A cookie neve kötelező

en: Cookie updated successfully!
hu_HU: A cookie sikeresen frissítve!

en: Cookies Found
hu_HU: Cookie-kat találtunk

en: Copied!
hu_HU: Másolva!

en: Copy Script
hu_HU: Szkript másolása

en: Copy Script Tag
hu_HU: Szkriptcímke másolása

en: Copy and paste new API key here from [email]
hu_HU: Másolja és illessze be ide az új API-kulcsot a [email] címről

en: Copy the script tag from the "Script Code" tab. This is a simple one-line HTML tag that you'll add to your website.
hu_HU: Másolja ki a szkriptcímkét a „Szkriptkód” lapról. Ez egy egyszerű egysoros HTML-címke, amelyet hozzáadhat webhelyéhez.

en: Copy to Clipboard
hu_HU: Másolás a vágólapra

en: Could not extract script URL
hu_HU: Nem sikerült kibontani a szkript URL-jét

en: Could not load consent logs. Please try again.
hu_HU: A hozzájárulási naplók betöltése nem sikerült. Próbálja újra.

en: Could not reach FlexyConsent. Please try again.
hu_HU: A FlexyConsent nem érhető el. Próbálja újra.

en: Country
hu_HU: Ország

en: Created
hu_HU: Létrehozva

en: Current Plan
hu_HU: Jelenlegi terv

en: Custom
hu_HU: Szokás

en: Custom CSS
hu_HU: Egyedi CSS

en: Custom icon
hu_HU: Egyéni ikon

en: Custom logo
hu_HU: Egyedi logó

en: Dark
hu_HU: Sötét

en: Dashboard
hu_HU: Irányítópult

en: Date
hu_HU: Dátum

en: Debit or Credit Card
hu_HU: Betéti vagy hitelkártya

en: Default
hu_HU: Alapértelmezett

en: Default consent management language for website visitors
hu_HU: Alapértelmezett hozzájáruláskezelési nyelv a webhely látogatói számára

en: Delete Account
hu_HU: Fiók törlése

en: Delete account
hu_HU: Fiók törlése

en: Description
hu_HU: Leírás

en: Description and Purpose
hu_HU: Leírás és cél

en: Description will be saved for the selected language
hu_HU: A leírás mentésre kerül a kiválasztott nyelvhez

en: Detailed
hu_HU: Részletes

en: Detailed (with sub-purposes)
hu_HU: Részletes (alcélokkal)

en: Disabled (Consent window will not be displayed on your website)
hu_HU: Letiltva (A hozzájárulást kérő ablak nem jelenik meg a webhelyén)

en: Display
hu_HU: Megjelenítés

en: Display Name
hu_HU: Megjelenítési név

en: Display privacy button
hu_HU: Adatvédelmi gomb megjelenítése

en: Displaying the sale, sharing or use of personal data
hu_HU: A személyes adatok értékesítésének, megosztásának vagy felhasználásának megjelenítése

en: Do not display
hu_HU: Ne jelenjen meg

en: Don't let consent management intimidate you. Protect your users' privacy with the most affordable CMP without compromising security. Continue now to become compliant or view pricing to pick a plan suitable for you.
hu_HU: Ne hagyja, hogy a beleegyezés kezelése megfélemlítsen. Védje felhasználói adatait a legolcsóbb CMP-vel a biztonság veszélyeztetése nélkül. Folytassa most, hogy megfeleljen az előírásoknak, vagy tekintse meg az árakat, és válassza ki az Önnek megfelelő csomagot.

en: Downgrade to free package
hu_HU: Váltson vissza ingyenes csomagra

en: Download Page URL
hu_HU: Letöltési oldal URL-je

en: Edit Cookie
hu_HU: Cookie szerkesztése

en: Elegant
hu_HU: Elegáns

en: Enable Ads Data Redaction
hu_HU: A hirdetési adatok szerkesztésének engedélyezése

en: Enable Consent Management
hu_HU: Beleegyezéskezelés engedélyezése

en: Enable Restricted Data Processing
hu_HU: Engedélyezze a Korlátozott adatfeldolgozást

en: Enable URL Passthrough
hu_HU: URL áthárítás engedélyezése

en: Enable URL passthrough to allow Google Analytics to track URL parameters across pages during navigation.
hu_HU: Engedélyezze az URL áthárítását, hogy a Google Analytics nyomon kövesse az URL-paramétereket az oldalak között a navigáció során.

en: Enable United States regulations (GPP)
hu_HU: Az Egyesült Államok szabályozásának bekapcsolása (GPP)

en: Enable auto blocker
hu_HU: Az automatikus blokkoló engedélyezése

en: Enable customization
hu_HU: Testreszabás engedélyezése

en: Enabled
hu_HU: Engedélyezve

en: Enter CSS code
hu_HU: Írja be a CSS kódot

en: Enter a URL
hu_HU: Adjon meg egy URL-t

en: Enter the URL of the page you want to scan for cookies
hu_HU: Adja meg annak az oldalnak az URL-címét, amelyen cookie-kat keresni szeretne

en: Enter the URL of the page you want to scan for cookies. Our scanner will analyze the page and detect all cookies being used.
hu_HU: Adja meg annak az oldalnak az URL-címét, amelyen cookie-kat keresni szeretne. Szkennerünk elemzi az oldalt, és észleli az összes használt cookie-t.

en: Error
hu_HU: Hiba

en: Essential
hu_HU: Alapvető

en: Essential and functional cookies
hu_HU: Alapvető és funkcionális cookie-k

en: Europe / EEA & Switzerland
hu_HU: Európa / EGT és Svájc

en: European Union / European Economic Area / United Kingdom
hu_HU: Európai Unió / Európai Gazdasági Térség / Egyesült Királyság

en: Examples: Session, 30 days, 1 year, 2 years, etc.
hu_HU: Példák: Munkamenet, 30 nap, 1 év, 2 év stb.

en: Expected a JSON array of cookies, or an object with a "resources" array.
hu_HU: Sütiket tartalmazó JSON-tömb vagy "resources" tömböt tartalmazó objektum volt várható.

en: Export
hu_HU: Exportálás

en: Export CSV
hu_HU: CSV exportálása

en: Failed to load script
hu_HU: Nem sikerült betölteni a szkriptet

en: Features
hu_HU: Jellemzők

en: Firewall Setup Required:
hu_HU: Tűzfal beállítás szükséges:

en: FlexyConsent only works on the domains listed here. Enter root domains without "www" or "https://". The cookie and privacy policy links are set per domain and are shown to visitors of that domain.
hu_HU: A FlexyConsent csak az itt felsorolt domaineken működik. A gyökérdomaineket "www" és "https://" nélkül adja meg. A süti- és adatvédelmi szabályzat hivatkozásai domainenként állíthatók be, és az adott domain látogatóinak jelennek meg.

en: FlexyConsent returned an error.
hu_HU: A FlexyConsent hibát adott vissza.

en: FlexyConsent returned an unreadable response.
hu_HU: A FlexyConsent olvashatatlan választ adott vissza.

en: FlexyConsent statistics for [start] to [end]
hu_HU: FlexyConsent statisztikák [start] és [end] között

en: Font family
hu_HU: Betűcsalád

en: Font size
hu_HU: Betűméret

en: For best results, scan your homepage or a page that loads all your tracking scripts and cookies.
hu_HU: A legjobb eredmény érdekében vizsgálja meg kezdőlapját vagy egy olyan oldalt, amely betölti az összes nyomkövetési szkriptet és cookie-t.

en: For example, if the third-party script that sets this cookie is:
hu_HU: Például, ha a harmadik féltől származó szkript, amely ezt a cookie-t állítja be:

en: Full Name
hu_HU: Teljes név

en: GDPR Article 13 compliance
hu_HU: A GDPR 13. cikkének való megfelelés

en: GDPR and CCPA compliant formatting
hu_HU: GDPR- és CCPA-kompatibilis formázás

en: GPP US state opt-outs
hu_HU: GPP-tiltakozások USA-államonként

en: General
hu_HU: Általános

en: Generate Script for Your Website
hu_HU: Szkript létrehozása a webhelyéhez

en: Generate a script tag that displays your cookie declaration tables on your website. This helps you comply with GDPR, CCPA, and other privacy regulations by providing transparent information about all cookies used on your site.
hu_HU: Hozzon létre egy szkriptcímkét, amely megjeleníti a sütinyilatkozat táblázatait a webhelyén. Ez segít megfelelni a GDPR-nak, a CCPA-nak és más adatvédelmi előírásoknak azáltal, hogy átlátható tájékoztatást ad a webhelyén használt összes sütiről.

en: Geo Preview
hu_HU: Régió-előnézet

en: Google Signals includes cross-device reporting, remarketing, and other data collection for signed-in users.
hu_HU: A Google Signals magában foglalja az eszközökön keresztüli jelentéskészítést, remarketinget és egyéb adatgyűjtést a bejelentkezett felhasználók számára.

en: Group
hu_HU: Csoport

en: HTTP Cookie
hu_HU: HTTP-süti

en: Helps you comply with transparency requirements
hu_HU: Segít megfelelni az átláthatósági követelményeknek

en: Hide empty cookie categories
hu_HU: Üres sütikategóriák elrejtése

en: High Contrast
hu_HU: Nagy kontraszt

en: How to Add Cookie Declaration to Your Website
hu_HU: Cookie-nyilatkozat hozzáadása a webhelyéhez

en: How to Add to Your Website
hu_HU: Hogyan lehet hozzáadni a webhelyéhez

en: IAB TCF (Advertising)
hu_HU: IAB TCF (hirdetés)

en: ID
hu_HU: Azonosító

en: IP Addresses
hu_HU: IP-címek

en: ISO 27001 documentation standards
hu_HU: ISO 27001 dokumentációs szabványok

en: If empty, will default to the cookie name
hu_HU: Ha üres, akkor alapértelmezés szerint a cookie neve lesz

en: If no script url provided, the cookie shouldn't be marked as essential.
hu_HU: Ha nem ad meg szkript URL-t, akkor a cookie-t nem szabad alapvetőként megjelölni.

en: If you cancel your subscription, the subscription will continue until the end of the term but will not be renewed.
hu_HU: Ha lemondja előfizetését, az előfizetés a futamidő végéig folytatódik, de nem újul meg.

en: If your website does not show ads, you do not need advertising (IAB TCF) consent — unselect all regions below to disable this section.
hu_HU: Ha a webhelye nem jelenít meg hirdetéseket, nincs szüksége hirdetési (IAB TCF) hozzájárulásra — a szakasz kikapcsolásához szüntesse meg az összes alábbi régió kijelölését.

en: Import
hu_HU: Importálás

en: Import complete: [added] added, [replaced] replaced.
hu_HU: Importálás kész: [added] hozzáadva, [replaced] lecserélve.

en: Important
hu_HU: Fontos

en: Important:
hu_HU: Fontos:

en: Invoice Info
hu_HU: Számla információ

en: Japan (APPI)
hu_HU: Japán (APPI)

en: Just copy this single script tag and paste it into your website's HTML head section. This will automatically generate the cookie declaration tables on your page.
hu_HU: Csak másolja ki ezt az egyetlen szkriptcímkét, és illessze be webhelye HTML fejrészébe. Ez automatikusan generálja a cookie-deklarációs táblázatokat az oldalon.

en: LGPD + publisher-enabled global TCF
hu_HU: LGPD + a kiadó által engedélyezett globális TCF

en: Language
hu_HU: Nyelv

en: Lavender
hu_HU: Levendula

en: Layout Properties
hu_HU: Elrendezés tulajdonságai

en: Left
hu_HU: Balra

en: Legal Compliance Benefits
hu_HU: Jogi megfelelés előnyei

en: Legal compliance regulations like GDPR, CCPA, and other privacy laws require websites to provide transparent information about all cookies they use. This script generates a professional cookie declaration tables that:
hu_HU: A jogi megfelelési előírások, például a GDPR, a CCPA és más adatvédelmi törvények megkövetelik a webhelyektől, hogy átlátható információkat adjanak az általuk használt összes cookie-ról. Ez a szkript professzionális cookie-deklarációs táblázatokat hoz létre, amelyek:

en: Lists all cookies used on your website in organized tables
hu_HU: Rendezett táblázatokban felsorolja az Ön webhelyén használt összes cookie-t

en: Live Preview - Exactly How It Will Look on Your Website
hu_HU: Élő előnézet – pontosan így fog kinézni a webhelyén

en: Loading cookie declaration preview...
hu_HU: Cookie-deklaráció előnézetének betöltése...

en: Loading domains...
hu_HU: Domainek betöltése...

en: Loading languages...
hu_HU: Nyelvek betöltése...

en: Loading preview...
hu_HU: Előnézet betöltése...

en: Loading scan status...
hu_HU: A szkennelés állapotának betöltése...

en: Loading script...
hu_HU: Szkript betöltése...

en: Loading...
hu_HU: Terhelés...

en: Local Storage
hu_HU: Helyi tároló

en: Make sure our scanner IP addresses are whitelisted in your firewall
hu_HU: Győződjön meg arról, hogy szkennerünk IP-címei szerepelnek a tűzfalában

en: Manage Privacy Settings
hu_HU: Adatvédelmi beállítások kezelése

en: Marketing and advertising cookies
hu_HU: Marketing és reklám cookie-k

en: Metric
hu_HU: Mutató

en: Minimal
hu_HU: Minimál

en: Mobile responsive design
hu_HU: Mobil reszponzív kialakítás

en: Mobile-responsive design
hu_HU: Mobilbarát megjelenés

en: Monthly
hu_HU: Havi

en: Name
hu_HU: Név

en: Name On Invoice
hu_HU: Név a számlán

en: New email address
hu_HU: Új email cím

en: New visitors
hu_HU: Új látogató

en: Next
hu_HU: Következő

en: No consent logs yet for this website.
hu_HU: Ehhez a webhelyhez még nincsenek hozzájárulási naplók.

en: No consent popup —
hu_HU: Nincs hozzájárulási ablak —

en: No consent required
hu_HU: Nincs szükség hozzájárulásra

en: No cookies found
hu_HU: Nem található cookie

en: No domain selected
hu_HU: Nincs kiválasztott domain

en: No popup shown; only the privacy button, if enabled.
hu_HU: Nem jelenik meg ablak; csak az adatvédelmi gomb, ha be van kapcsolva.

en: No projects available
hu_HU: Nincs elérhető projekt

en: No scans found for this domain
hu_HU: Nem találhatók keresések ehhez a domainhez

en: No script to copy
hu_HU: Nincs másolható szkript

en: No settings to update.
hu_HU: Nincs frissítendő beállítás.

en: No usable cookies found in that file.
hu_HU: Nem található használható süti a fájlban.

en: No websites yet. Add one to start collecting consent.
hu_HU: Még nincsenek webhelyek. Adjon hozzá egyet a hozzájárulások gyűjtésének megkezdéséhez.

en: Non-blocking, opt-out model.
hu_HU: Nem blokkoló, tiltakozáson alapuló modell.

en: Ocean
hu_HU: Óceán

en: One-time setup, automatic updates.
hu_HU: Egyszeri beállítás, automatikus frissítések.

en: Open in New Tab
hu_HU: Megnyitás új lapon

en: Option 1 - Add to HTML Head
hu_HU: 1. lehetőség – Hozzáadás a HTML-fejhez

en: Option 2 - Add to Specific Page
hu_HU: 2. lehetőség – Hozzáadás adott oldalhoz

en: Organized by categories
hu_HU: Kategóriák szerint rendezve

en: Other countries
hu_HU: Egyéb országok

en: Others
hu_HU: Mások

en: POPIA / KVKK + publisher-enabled global TCF
hu_HU: POPIA / KVKK + a kiadó által engedélyezett globális TCF

en: Page Preview
hu_HU: Oldal előnézete

en: Page Views
hu_HU: Oldalmegtekintések

en: Page [page] of [total]
hu_HU: [page]. oldal, összesen [total]

en: Pageviews with consent
hu_HU: Oldalmegtekintések hozzájárulással

en: Pageviews with no preference
hu_HU: Oldalmegtekintések preferencia nélkül

en: Pageviews without consent
hu_HU: Oldalmegtekintések beleegyezés nélkül

en: Partially accepted
hu_HU: Részben elfogadva

en: Paste the script tag into your Cookie Declaration HTML where you want the tables to appear:
hu_HU: Illessze be a szkriptcímkét a Cookie Declaration HTML-kódjába, ahol meg szeretné jeleníteni a táblázatokat:

en: Payment
hu_HU: Fizetés

en: Period
hu_HU: Időszak

en: Personal Account
hu_HU: Személyes fiók

en: Personalization
hu_HU: Személyre szabás

en: Personalization and preference cookies
hu_HU: Személyre szabott és preferenciális cookie-k

en: Plan Features
hu_HU: Terv jellemzői

en: Please add our cookie scanner IP addresses to the whitelist on your firewall to allow scanning.
hu_HU: Kérjük, adja hozzá a cookie-szkennerünk IP-címeit a tűzfalon lévő engedélyezőlistához a vizsgálat engedélyezéséhez.

en: Please add these IP addresses to your firewall whitelist to allow our cookie scanner to access your website:
hu_HU: Kérjük, adja hozzá ezeket az IP-címeket a tűzfal engedélyezőlistájához, hogy cookie-szkennerünk hozzáférjen webhelyéhez:

en: Please enter required information before subscribing.
hu_HU: Kérjük, hogy az előfizetés előtt adja meg a szükséges adatokat.

en: Please write your email address to confirm.
hu_HU: A megerősítéshez kérjük, írja be az e-mail címét.

en: Post Code
hu_HU: Irányítószám

en: Preview
hu_HU: Előnézet

en: Preview Declaration
hu_HU: Nyilatkozat előnézete

en: Preview Limitations
hu_HU: Az előnézet korlátai

en: Preview Note
hu_HU: Megjegyzés az előnézethez

en: Preview Unavailable
hu_HU: Az előnézet nem érhető el

en: Previous
hu_HU: Előző

en: Privacy Policy URL
hu_HU: Adatvédelmi szabályzat URL-címe

en: Privacy Trigger
hu_HU: Adatvédelmi trigger

en: Privacy Trigger Customization (Optional)
hu_HU: Adatvédelmi trigger testreszabása (opcionális)

en: Privacy URL
hu_HU: Adatvédelmi URL

en: Privacy policy links
hu_HU: Adatvédelmi irányelvek linkjei

en: Professional styling
hu_HU: Professzionális stílus

en: Project not found for selected domain
hu_HU: Projekt nem található a kiválasztott domainhez

en: Properties
hu_HU: Tulajdonságok

en: Publisher-enabled global TCF
hu_HU: A kiadó által engedélyezett globális TCF

en: Ready to Use
hu_HU: Használatra kész

en: Ready to link from your privacy policy
hu_HU: Készen áll arra, hogy hivatkozzon rá az adatvédelmi szabályzatából

en: Refresh
hu_HU: Frissítés

en: Region
hu_HU: Régió

en: Rejected
hu_HU: Elutasítva

en: Remaining time: [dayCount] day
hu_HU: Hátralévő idő: [dayCount] nap

en: Remaining time: [dayCount] days
hu_HU: Hátralévő idő: [dayCount] nap

en: Remaining time: [monthCount] month
hu_HU: Hátralévő idő: [monthCount] hónap

en: Remaining time: [monthCount] months
hu_HU: Hátralévő idő: [monthCount] hónap

en: Remove website
hu_HU: Webhely eltávolítása

en: Replace existing cookies that have the same name
hu_HU: Az azonos nevű meglévő sütik cseréje

en: Required
hu_HU: Kívánt

en: Rest of World
hu_HU: A világ többi része

en: Restricted Data Processing limits the use of personal data for advertising and analytics to comply with privacy regulations, such as CCPA. When enabled, personalized ads will be restricted, and only certain data will be used for measurement and analytics.
hu_HU: A Korlátozott adatfeldolgozás korlátozza a személyes adatok hirdetési és elemzési célú felhasználását, hogy megfeleljenek az adatvédelmi előírásoknak, például a CCPA-nak. Ha engedélyezve van, a személyre szabott hirdetések korlátozottak, és csak bizonyos adatokat használnak fel mérésre és elemzésre.

en: Retention Period
hu_HU: Megtartási időszak

en: Returning visitors
hu_HU: Visszatérő látogatók

en: Right
hu_HU: Jobbra

en: Save
hu_HU: Megment

en: Scan History
hu_HU: Beolvasási előzmények

en: Scan Status
hu_HU: Szkennelés állapota

en: Scan your website to automatically detect cookies and update your cookie list. Our advanced scanner analyzes your web pages and identifies all cookies being used, including tracking pixels, analytics cookies, and third-party integrations.
hu_HU: Vizsgálja meg webhelyét a cookie-k automatikus észleléséhez és a cookie-lista frissítéséhez. Fejlett szkennerünk elemzi az Ön weboldalait, és azonosítja az összes használt cookie-t, beleértve a nyomkövető pixeleket, az analitikai cookie-kat és a harmadik féltől származó integrációkat.

en: Scanned URL
hu_HU: Beolvasott URL

en: Scanner Actions
hu_HU: Szkenner műveletek

en: Script Actions
hu_HU: Szkriptműveletek

en: Script Features:
hu_HU: A szkript funkciói:

en: Script Tag for Your Website
hu_HU: Szkriptcímke webhelyéhez

en: Script URL
hu_HU: Szkript URL-je

en: Script copied to clipboard!
hu_HU: A szkript a vágólapra másolva!

en: Security
hu_HU: Biztonság

en: See how the consent message appears to a visitor from a specific region, based on the settings in the other tabs. This is a preview only and changes nothing.
hu_HU: Nézze meg, hogyan jelenik meg a hozzájárulási üzenet egy adott régióból érkező látogatónak a többi lapon megadott beállítások alapján. Ez csak előnézet, semmit sem módosít.

en: Select
hu_HU: Válassza ki

en: Select Domain
hu_HU: Válassza a Domain lehetőséget

en: Select Language
hu_HU: Válassza a Nyelv lehetőséget

en: Select Type
hu_HU: Válassza a Típus lehetőséget

en: Select a JSON file previously exported from FlexyConsent. Each cookie needs at least a name; entries without one are skipped.
hu_HU: Válasszon egy korábban a FlexyConsentből exportált JSON-fájlt. Minden sütinek legalább névvel kell rendelkeznie; a név nélküli bejegyzések kimaradnak.

en: Select a domain above to manage cookies
hu_HU: Válasszon fent egy domaint a cookie-k kezeléséhez

en: Select a region...
hu_HU: Válasszon régiót…

en: Select all
hu_HU: Összes kijelölése

en: Select how this cookie or tracker stores data.
hu_HU: Válassza ki, hogyan tárolja az adatokat ez a süti vagy nyomkövető.

en: Send
hu_HU: Küld

en: Send Page View
hu_HU: Oldalnézet küldése

en: Sensitive data processing
hu_HU: Különleges adatok kezelése

en: Session Storage
hu_HU: Munkamenet-tároló

en: Show "Reject all" on the first layer
hu_HU: Az „Összes elutasítása” megjelenítése az első rétegen

en: Shows cookie purposes, retention periods, and providers
hu_HU: Megmutatja a cookie-k céljait, megőrzési időszakait és szolgáltatóit

en: Simple Integration
hu_HU: Egyszerű integráció

en: Simplified
hu_HU: Egyszerűsített

en: Simplified (combine the three purposes)
hu_HU: Egyszerűsített (a három cél összevonása)

en: Site data consent
hu_HU: Webhelyadatokhoz való hozzájárulás

en: Site data consent only —
hu_HU: Csak webhelyadatokhoz való hozzájárulás —

en: Soft Pastel
hu_HU: Lágy pasztell

en: South Africa (POPIA)
hu_HU: Dél-Afrika (POPIA)

en: South Korea (PIPA)
hu_HU: Dél-Korea (PIPA)

en: Start New Scan
hu_HU: Új keresés indítása

en: Start Scan
hu_HU: Indítsa el a szkennelést

en: Start your first scan by entering a URL above
hu_HU: Kezdje el az első vizsgálatot egy URL beírásával

en: State
hu_HU: Állam

en: Status
hu_HU: Állapot

en: Step 1: Copy the Script Tag
hu_HU: 1. lépés: Másolja ki a Script címkét

en: Step 2: Add to Your Website's HTML
hu_HU: 2. lépés: Adja hozzá webhelye HTML-kódjához

en: Step 3: Link from Your Privacy Policy
hu_HU: 3. lépés: Link az adatvédelmi irányelveiből

en: Step 4: Automatic Updates
hu_HU: 4. lépés: Automatikus frissítések

en: Storage Type
hu_HU: Tárolás típusa

en: Subscribe
hu_HU: Iratkozz fel

en: Subscribed
hu_HU: Előfizetve

en: Subscription
hu_HU: Feliratkozás

en: Subscription period
hu_HU: Előfizetési időszak

en: Subscriptions
hu_HU: Előfizetések

en: Sunset
hu_HU: Naplemente

en: Switzerland (FADP)
hu_HU: Svájc (FADP)

en: TCF EU v2 + GPP TCF-CA (Section 5)
hu_HU: TCF EU v2 + GPP TCF-CA (5. szakasz)

en: TCF EU v2 + GPP US sections
hu_HU: TCF EU v2 + USA GPP-szakaszok

en: Targeted advertising
hu_HU: Célzott hirdetés

en: Technical Details
hu_HU: Műszaki részletek

en: Thailand (PDPA)
hu_HU: Thaiföld (PDPA)

en: That endpoint is not available.
hu_HU: Ez a végpont nem érhető el.

en: That file is not valid JSON.
hu_HU: Ez a fájl nem érvényes JSON.

en: The consent message asking to store data in the browser will be shown to visitors from the selected regions.
hu_HU: Az adatok böngészőben való tárolását kérő hozzájárulási üzenet a kiválasztott régiókból érkező látogatóknak jelenik meg.

en: The consent message containing IAB TCF vendors and purposes will be shown to visitors from the selected regions.<br>Recommended if your website displays ads.
hu_HU: Az IAB TCF-szolgáltatókat és célokat tartalmazó beleegyező üzenet a kiválasztott régiók látogatói számára jelenik meg.<br>Ha webhelye hirdetéseket jelenít meg, akkor ajánlott.

en: The preview cannot be displayed due to browser security restrictions, but your script is ready and will work perfectly on your website.
hu_HU: Az előnézet a böngésző biztonsági korlátozásai miatt nem jeleníthető meg, de a szkript elkészült, és tökéletesen működni fog a webhelyén.

en: The script automatically updates when you modify your cookie configuration in this manager. No need to manually update your website - it stays current automatically!
hu_HU: A szkript automatikusan frissül, amikor módosítja a cookie-konfigurációt ebben a kezelőben. Nem szükséges manuálisan frissíteni a webhelyet – az automatikusan aktuális marad!

en: The script will work perfectly when implemented on your website. This preview limitation doesn't affect the actual functionality.
hu_HU: A szkript tökéletesen fog működni, ha implementálja a webhelyén. Ez az előnézeti korlátozás nem befolyásolja a tényleges funkcionalitást.

en: The wait for update setting defines how long Google Consent Mode should wait (in milliseconds) before updating the consent state. It helps ensure that consent choices are processed before tracking begins.
hu_HU: A frissítésre várás beállítás határozza meg, hogy a Google beleegyezési módjának mennyi ideig kell várnia (ezredmásodpercben) a hozzájárulási állapot frissítése előtt. Segít abban, hogy a hozzájárulási döntéseket a nyomon követés megkezdése előtt feldolgozzák.

en: There are no cookies to export.
hu_HU: Nincs exportálható süti.

en: Third-party integrations and plugins
hu_HU: Harmadik féltől származó integrációk és bővítmények

en: This action cannot be reversed.
hu_HU: Ez a művelet nem vonható vissza.

en: This is a browser security feature and doesn't affect the actual functionality.
hu_HU: Ez a böngésző biztonsági funkciója, és nem befolyásolja a tényleges működést.

en: This is exactly what your website visitors will see when they visit your cookie declaration page. The script automatically organizes your cookies by category (Essential, Analytics, Marketing, etc.) and displays all the required information for legal compliance.
hu_HU: Pontosan ezt fogják látni a webhely látogatói, amikor felkeresik a cookie-nyilatkozat oldalát. A szkript automatikusan kategóriák szerint rendezi a sütiket (Essential, Analytics, Marketing stb.), és megjeleníti a jogi megfeleléshez szükséges összes információt.

en: This preview shows exactly how the cookie declaration will appear on your website when visitors access it. The tables below contain your current cookie configuration and will update automatically when you modify your cookies in this manager.
hu_HU: Ez az előnézet pontosan megmutatja, hogyan fog megjelenni a cookie nyilatkozat a webhelyén, amikor a látogatók hozzáférnek. Az alábbi táblázatok az aktuális cookie-konfigurációt tartalmazzák, és automatikusan frissülnek, amikor módosítja a cookie-kat ebben a kezelőben.

en: This script generates tables based on your current cookie configuration.
hu_HU: Ez a szkript táblázatokat hoz létre az aktuális cookie-konfiguráció alapján.

en: This script is hosted securely and will automatically display your current cookie configuration. It updates automatically when you modify cookies in this manager.
hu_HU: Ezt a szkriptet biztonságosan tárolják, és automatikusan megjeleníti az aktuális cookie-konfigurációt. Ez automatikusan frissül, ha módosítja a cookie-kat ebben a kezelőben.

en: This setting allows you to show the IAB Transparency and Consent Framework message beyond GDPR-regulated countries, helping you maintain compliance and maximize ad revenue in other key markets.
hu_HU: Ez a beállítás lehetővé teszi, hogy az IAB Átláthatósági és Beleegyezési Keretrendszer üzenetét a GDPR által szabályozott országokon túl is megjelenítse, segítve a megfelelőség fenntartását és a hirdetési bevételek maximalizálását más kulcsfontosságú piacokon.

en: This site is not connected to FlexyConsent yet.
hu_HU: Ez a webhely még nincs csatlakoztatva a FlexyConsenthez.

en: Tip:
hu_HU: Tipp:

en: Top
hu_HU: Felül

en: Total pageviews
hu_HU: Összes oldalmegtekintés

en: Total visitors
hu_HU: Összes látogató

en: Tracking Pixel
hu_HU: Nyomkövető pixel

en: Type
hu_HU: Írja be

en: Type is required
hu_HU: A típus megadása kötelező

en: Typical scan time: 1-3 hours.
hu_HU: Tipikus szkennelési idő: 1-3 óra.

en: Türkiye (KVKK)
hu_HU: Törökország (KVKK)

en: Unable to load the script in preview mode due to CORS restrictions.
hu_HU: A CORS-korlátozások miatt nem lehet betölteni a szkriptet előnézeti módban.

en: United States
hu_HU: Egyesült Államok

en: United States (CCPA / US National)
hu_HU: Egyesült Államok (CCPA / országos)

en: United States (GPP opt-outs)
hu_HU: Egyesült Államok (GPP-tiltakozások)

en: United States (National)
hu_HU: Egyesült Államok (országos)

en: United States (TCF + GPP)
hu_HU: Egyesült Államok (TCF + GPP)

en: United States Section Preferences
hu_HU: Egyesült Államok szakaszbeállításai

en: Unlimited Pageviews/Month<br>Geo-Targeting<br>43 Languages Supported<br>E-mail & Chat Support<br>TCF 2.3 Support<br>Cookie Scanner<br>Auto Blocker<br>Google Consent Mode V2<br>API support
hu_HU: Korlátlan oldalmegtekintések/hó<br>Földrajzi célzás<br>43 támogatott nyelv<br>E-mail és csevegés támogatása<br>TCF 2.3 támogatás<br>Cookie-szkenner<br>Automatikus blokkoló<br>Google beleegyezési mód V2<br> >API támogatás

en: Update Email
hu_HU: E-mail frissítése

en: Update Email Validate Key
hu_HU: Frissítse az e-mail ellenőrzési kulcsot

en: Update User Settings
hu_HU: Frissítse a felhasználói beállításokat

en: Update user info
hu_HU: Frissítse a felhasználói adatokat

en: Updates automatically as you modify your cookie configuration
hu_HU: A cookie-konfiguráció módosításával automatikusan frissül

en: Use system font family
hu_HU: Rendszer betűtípuscsalád használata

en: User Info
hu_HU: Felhasználói információk

en: User Information
hu_HU: Felhasználói információk

en: User Settings
hu_HU: Felhasználói beállítások

en: User-Friendly
hu_HU: Felhasználóbarát

en: VAT Number
hu_HU: Adószám

en: Value
hu_HU: Érték

en: Vendor
hu_HU: Eladó

en: Vendor Information
hu_HU: Eladói információk

en: View IP Addresses
hu_HU: IP-címek megtekintése

en: View Information
hu_HU: Információk megtekintése

en: View Policy
hu_HU: Irányelv megtekintése

en: View Status
hu_HU: Állapot megtekintése

en: Visitor selection
hu_HU: Látogató kiválasztása

en: Visits with consent
hu_HU: Látogatások hozzájárulással

en: Visits with no preference
hu_HU: Előny nélküli látogatások

en: Visits without consent
hu_HU: Hozzájárulás nélküli látogatások

en: Wait for update
hu_HU: Várja meg a frissítést

en: Warm Beige
hu_HU: Meleg bézs

en: Warning: This is an advanced feature designed for users familiar with CSS. If you are not experienced with CSS, please leave this field empty.
hu_HU: Figyelmeztetés: Ez egy speciális funkció, amelyet a CSS-t ismerő felhasználók számára készült. Ha nincs tapasztalata a CSS-ben, hagyja üresen ezt a mezőt.

en: Website
hu_HU: Webhely

en: Website Settings
hu_HU: Webhely beállításai

en: Websites
hu_HU: Webhelyek

en: Welcome to Flexy Consent
hu_HU: Üdvözöljük a Flexy Consent szolgáltatásban

en: What Our Scanner Detects:
hu_HU: Amit szkennerünk észlel:

en: When enabled, cookie categories that have no declared vendors or cookies are hidden from the preferences modal.
hu_HU: Ha be van kapcsolva, a beállítási ablakban rejtve maradnak azok a sütikategóriák, amelyekhez nincs megadva szolgáltató vagy süti.

en: When enabled, users can continue interacting with the page even while the consent message is displayed, instead of blocking the background until a choice is made. For full IAB compliance, this option should remain disabled.
hu_HU: Ha be van kapcsolva, a felhasználók a hozzájárulási üzenet megjelenése közben is használhatják az oldalt, ahelyett hogy a háttér a döntésig blokkolva lenne. A teljes IAB-megfelelőség érdekében ezt a lehetőséget célszerű kikapcsolva hagyni.

en: When implemented on your website, this script will automatically display your cookie declaration tables.
hu_HU: Amikor implementálják a webhelyén, ez a szkript automatikusan megjeleníti a cookie-deklarációs táblázatait.

en: When off, visitors only see "Accept all" and "Preferences" on the initial consent banner. They can still reject everything from the preferences screen.
hu_HU: Ha ki van kapcsolva, a látogatók az első hozzájárulási banneren csak az „Összes elfogadása” és a „Beállítások” lehetőséget látják. A beállítási képernyőn továbbra is elutasíthatnak mindent.

en: Why Do You Need This?
hu_HU: Miért van szüksége erre?

en: You are not allowed to do that.
hu_HU: Ehhez nincs jogosultsága.

en: You can copy the code below and use it in the footer of your page (Optional)
hu_HU: Kimásolhatja az alábbi kódot, és felhasználhatja az oldal láblécében (nem kötelező)

en: You can only assign one website to one subscription!
hu_HU: Egy előfizetéshez csak egy webhelyet rendelhet hozzá!

en: You cannot close your account because you have a paid subscription and its current period will end on [endDate].<br>You can edit from [URL]
hu_HU: Nem zárhatja be a fiókját, mert fizetős előfizetése van, és a jelenlegi időszaka [endDate] napon jár le.<br>A [URL] címről szerkesztheti.

en: You cannot close your account because you have a project belonging to another service: [serviceNames].<br> You can edit from [URL]
hu_HU: Nem zárhatja be fiókját, mert van egy projektje, amely egy másik szolgáltatáshoz tartozik: [serviceNames].<br> A [URL] címről szerkesztheti

en: You cannot close your account because you have another project: [projectNames].<br>You can edit from [URL]
hu_HU: Nem zárhatja be fiókját, mert van egy másik projektje: [projectNames].<br>A [URL] címről szerkesztheti

en: You have a free subscription.
hu_HU: Ingyenes előfizetésed van.

en: You have a paid subscription and plan for next period.
hu_HU: Fizetős előfizetése van, és terve van a következő időszakra.

en: You must use valid CSS units (px, rem, em, %, smaller, larger).
hu_HU: Érvényes CSS-mértékegységeket kell használnia (px, rem, em, %, smaller, larger).

en: You should enter the Script URL pattern as:
hu_HU: A szkript URL-formátumát a következőképpen kell megadnia:

en: Your Generated Script
hu_HU: A létrehozott szkript

en: Your Script
hu_HU: Az Ön forgatókönyve

en: Your Script Code:
hu_HU: A szkript kódja:

en: Your cookie declaration script is ready to use.
hu_HU: A cookie deklarációs szkriptje használatra kész.

en: Your email address is wrong.
hu_HU: Rossz az e-mail címed.

en: Your subscription will be cancelled at the end of the period.
hu_HU: Az előfizetést az időszak végén töröljük.

en: Your subscription will be renewed at the end of the period.
hu_HU: Az előfizetése az időszak végén megújul.

en: Your website [domain] has reached the monthly page view limit on the [planName] plan. To ensure uninterrupted service and accurate consent tracking, we recommend upgrading your plan.
hu_HU: Webhelye [domain] elérte a [planName] terv havi oldalmegtekintési korlátját. A zavartalan szolgáltatás és a beleegyezés pontos követése érdekében javasoljuk, hogy frissítse tervét.

en: Your website visitors will see a clean, organized tables showing exactly what cookies your site uses and why - building trust and meeting legal requirements.
hu_HU: Webhelye látogatói tiszta, rendezett táblázatokat fognak látni, amelyek pontosan bemutatják, hogy webhelye milyen cookie-kat használ, és miért – bizalomépítés és a jogi követelmények teljesítése.

en: [Number]% off
hu_HU: [Number]% kedvezmény

en: [count] cookie(s) ready to import. [skipped] entr(y/ies) skipped.
hu_HU: [count] süti importálásra kész. [skipped] bejegyzés kihagyva.

en: [count] log entr(y/ies)
hu_HU: [count] naplóbejegyzés

en: cookie
hu_HU: süti

en: e.g. 16px, 1rem, 1em
hu_HU: pl. 16px, 1rem, 1em

en: e.g., Analytics Cookie (optional - defaults to name)
hu_HU: pl. Analytics Cookie (nem kötelező – alapértelmezés szerint a név)

en: legally required
hu_HU: jogszabály által előírt
