Flexy Consent 1.5.0 - en to hr translation catalogue (471 entries)

en: 100,000 Pageviews/Month<br>Geo-Targeting<br>43 Languages Supported<br>E-mail &amp; Chat Support<br>TCF 2.3 Support<br>Cookie Scanner<br>Auto Blocker<br>Google Consent Mode V2<br>API support
hr: 100.000 prikaza stranice/mjesec<br>Geo-ciljanje<br>Podržana 43 jezika<br>E-pošta &amp; Podrška za chat<br>TCF 2.3 podrška<br>Cookie Scanner<br>Auto Blocker<br>Google Consent Mode V2<br>API podrška

en: 5,000 Pageviews/Month<br>Geo-Targeting<br>Single Language<br>E-mail Support<br>TCF 2.3 Support<br><del>Cookie Scanner</del><br><del>Auto Blocker</del><br><del>Google Consent Mode V2</del><br><del>API support</del>
hr: 5.000 prikaza stranice/mjesec<br>Geo-ciljanje<br>Jedan jezik<br>Podrška za e-poštu<br>TCF 2.3 podrška<br><del>Skener kolačića</del><br><del>Automatski blokator</ del><br><del>Google Consent Mode V2</del><br><del>Podrška za API</del>

en: <strong>Please fix the following errors:</strong><ul>
hr: <strong>Ispravite sljedeće pogreške:</strong><ul>

en: A record of the consent choices visitors made on your website. Click a column heading to sort.
hr: Evidencija odabira privole koje su posjetitelji napravili na vašem web-mjestu. Kliknite zaglavlje stupca za razvrstavanje.

en: API Key
hr: API ključ

en: Accepted
hr: Prihvaćeno

en: Account Type
hr: Vrsta računa

en: Actions
hr: Radnje

en: Ad personalization signals allow Google to use collected data to personalize ads. Disable this to stop personalized ads.
hr: Signali za prilagodbu oglasa omogućuju Googleu korištenje prikupljenih podataka za prilagodbu oglasa. Onemogućite ovo da biste zaustavili prilagođene oglase.

en: Add Cookie
hr: Dodaj kolačić

en: Add a link to your cookie declaration page from your privacy policy, cookie policy, or website footer:
hr: Dodajte poveznicu na svoju stranicu s deklaracijom o kolačićima iz svojih pravila o privatnosti, pravila o kolačićima ili podnožja web stranice:

en: Add website
hr: Dodaj web-mjesto

en: Additional Settings
hr: Dodatne postavke

en: Address
hr: Adresa

en: Address Line 1
hr: 1. redak adrese

en: Address Line 2
hr: 2. redak adrese

en: Ads Data Redaction redacts sensitive information related to ads, enhancing user privacy.
hr: Redakcija podataka o oglasima uređuje osjetljive informacije povezane s oglasima, poboljšavajući privatnost korisnika.

en: Africa, Middle East & Türkiye
hr: Afrika, Bliski istok i Turska

en: All Types
hr: Sve vrste

en: All user and website information will be lost and cannot be recovered.
hr: Svi podaci o korisniku i web stranici bit će izgubljeni i ne mogu se vratiti.

en: Allow Ad Personalization Signals
hr: Dopusti signale personalizacije oglasa

en: Allow Google Signals
hr: Dopusti Google signale

en: Allow page interaction
hr: Dopusti interakciju sa stranicom

en: Also you can add code similar to the one below to your page (Optional)
hr: Također možete dodati kôd sličan onom ispod na svoju stranicu (nije obavezno)

en: Americas
hr: Amerike

en: Analytics
hr: Analitika

en: Analytics and performance tracking
hr: Analitika i praćenje učinka

en: Annual
hr: Godišnji

en: Apply US National settings to all states
hr: Primijeni nacionalne postavke SAD-a na sve savezne države

en: Are you sure you want to cancel your subscription?
hr: Jeste li sigurni da želite otkazati svoju pretplatu?

en: Are you sure you want to delete this cookie?
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati ovaj kolačić?

en: Asia-Pacific
hr: Azija i Pacifik

en: Ask visitors from the selected regions for consent before storing cookies or other data in their browser. Google Consent Mode is enabled automatically whenever at least one region is selected.
hr: Zatražite privolu od posjetitelja iz odabranih regija prije pohrane kolačića ili drugih podataka u njihov preglednik. Google način privole uključuje se automatski čim je odabrana barem jedna regija.

en: Associated Script
hr: Povezana skripta

en: Australia (Privacy Act)
hr: Australija (Privacy Act)

en: Authentication failed!
hr: Autentifikacija nije uspjela!

en: Auto (use browser default)
hr: Automatski (koristi zadanu postavku preglednika)

en: Auto-updates when you modify cookies
hr: Automatski se ažurira kada izmijenite kolačiće

en: Auto-updates with changes
hr: Automatsko ažuriranje s promjenama

en: Automatic Cookie Detection
hr: Automatsko otkrivanje kolačića

en: Automatically organized cookie tables by category
hr: Tablice kolačića automatski organizirane po kategorijama

en: Autumn
hr: Jesen

en: Available languages
hr: Dostupni jezici

en: Avoid using your own website's URL as the Script URL, as it may disrupt your website's functionality.
hr: Izbjegavajte korištenje URL-a svojeg web-mjesta kao URL-a skripte jer to može poremetiti funkcionalnost vašeg web-mjesta.

en: Banner position
hr: Položaj bannera

en: Banner theme
hr: Tema bannera

en: Basic Information
hr: Osnovne informacije

en: Blocking TCF modal plus GPP opt-outs.
hr: Blokirajući TCF prozor i GPP odbijanja.

en: Blocking modal, explicit consent required.
hr: Blokirajući prozor, potrebna je izričita privola.

en: Blocking modal.
hr: Blokirajući prozor.

en: Bottom
hr: Dolje

en: Bottom left
hr: Dolje lijevo

en: Bottom right
hr: Dolje desno

en: Browser storage consents
hr: Privole za pohranu u pregledniku

en: Business Account
hr: Poslovni račun

en: Buy
hr: Kupiti

en: Buy a new plan
hr: Kupite novi plan

en: CCPA transparency requirements
hr: CCPA zahtjevi za transparentnost

en: California
hr: Kalifornija

en: Can be linked from your privacy policy or cookie policy
hr: Može se povezati s vašim pravilima o privatnosti ili pravilima o kolačićima

en: Canada
hr: Kanada

en: Canada (Quebec Law 25)
hr: Kanada (quebečki zakon 25)

en: Canada — TCF + GPP TCF-CA
hr: Kanada — TCF + GPP TCF-CA

en: Cancel
hr: Otkazati

en: Cancel Subscription
hr: Otkaži pretplatu

en: Cancel current plan and subscribe to [PlanName] plan
hr: Otkažite trenutni plan i pretplatite se na [PlanName].

en: Cancelling...
hr: Otkazivanje...

en: Center
hr: Sredina

en: Change display language using client location and browser language
hr: Promijenite jezik prikaza pomoću lokacije klijenta i jezika preglednika

en: Change email address
hr: Promjena e-mail adrese

en: Change your email address
hr: Promijenite adresu e-pošte

en: Check your email box
hr: Provjerite svoj e-mail sandučić

en: Choose a payment method
hr: Odaberite način plaćanja

en: Christmas
hr: Božić

en: City
hr: Grad

en: Click "Add Cookie" to create your first cookie entry
hr: Kliknite "Dodaj kolačić" za stvaranje vašeg prvog unosa kolačića

en: Client ID
hr: ID klijenta

en: Close
hr: Zatvoriti

en: Close Preview
hr: Zatvori pretpregled

en: Close my account
hr: Zatvori moj račun

en: Company
hr: Društvo

en: Company Name
hr: Naziv tvrtke

en: Completed
hr: Završeno

en: Configure Scan
hr: Konfigurirajte skeniranje

en: Consent &amp; Privacy
hr: Privola &amp; privatnost

en: Consent Logs
hr: Zapisnici privola

en: Consent State
hr: Stanje privole

en: Consent banner buttons
hr: Gumbi bannera privole

en: Consent not required
hr: Pristanak nije potreban

en: Consent requested
hr: Zatražena suglasnost

en: Contact Us
hr: Kontaktirajte nas

en: Continue
hr: Nastaviti

en: Control whether Google Analytics automatically sends page view events or visitor will select them.
hr: Kontrolirajte hoće li Google Analytics automatski slati događaje prikaza stranice ili će ih posjetitelj odabrati.

en: Cookie Declaration Script
hr: Skripta za deklaraciju kolačića

en: Cookie Details:
hr: Pojedinosti o kolačićima:

en: Cookie List
hr: Popis kolačića

en: Cookie Manager
hr: Upravitelj kolačića

en: Cookie Name
hr: Naziv kolačića

en: Cookie Names
hr: Nazivi kolačića

en: Cookie Policy URL
hr: URL pravila o kolačićima

en: Cookie Scanner
hr: Skener kolačića

en: Cookie Scanner IP Addresses
hr: IP adrese skenera kolačića

en: Cookie added successfully!
hr: Kolačić je uspješno dodan!

en: Cookie categories only, no IAB TCF/GPP.
hr: Samo kategorije kolačića, bez IAB TCF/GPP.

en: Cookie deleted successfully!
hr: Kolačić je uspješno izbrisan!

en: Cookie law disclosure obligations
hr: Obveze otkrivanja zakona o kolačićima

en: Cookie name is required
hr: Naziv kolačića je obavezan

en: Cookie updated successfully!
hr: Kolačić je uspješno ažuriran!

en: Cookies Found
hr: Pronađeni kolačići

en: Copied!
hr: Kopirano!

en: Copy Script
hr: Kopiraj skriptu

en: Copy Script Tag
hr: Kopiraj oznaku skripte

en: Copy and paste new API key here from [email]
hr: Kopirajte i zalijepite novi API ključ ovdje iz [email]

en: Copy the script tag from the "Script Code" tab. This is a simple one-line HTML tag that you'll add to your website.
hr: Kopirajte oznaku skripte iz kartice "Kod skripte". Ovo je jednostavna HTML oznaka u jednom retku koju ćete dodati na svoju web stranicu.

en: Copy to Clipboard
hr: Kopiraj u međuspremnik

en: Could not extract script URL
hr: Nije moguće izdvojiti URL skripte

en: Could not load consent logs. Please try again.
hr: Zapisnici privola nisu se mogli učitati. Pokušajte ponovno.

en: Could not reach FlexyConsent. Please try again.
hr: Nije moguće doći do FlexyConsenta. Pokušajte ponovno.

en: Country
hr: Zemlja

en: Created
hr: Stvoreno

en: Current Plan
hr: Trenutni plan

en: Custom
hr: Običaj

en: Custom CSS
hr: Prilagođeni CSS

en: Custom icon
hr: Prilagođena ikona

en: Custom logo
hr: Prilagođeni logo

en: Dark
hr: Tamna

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča

en: Date
hr: Datum

en: Debit or Credit Card
hr: Debitna ili kreditna kartica

en: Default
hr: Zadano

en: Default consent management language for website visitors
hr: Zadani jezik upravljanja pristankom za posjetitelje web stranice

en: Delete Account
hr: Izbriši račun

en: Delete account
hr: Izbriši račun

en: Description
hr: Opis

en: Description and Purpose
hr: Opis i svrha

en: Description will be saved for the selected language
hr: Opis će biti spremljen za odabrani jezik

en: Detailed
hr: Detaljno

en: Detailed (with sub-purposes)
hr: Detaljno (s podsvrhama)

en: Disabled (Consent window will not be displayed on your website)
hr: Onemogućeno (Prozor pristanka neće biti prikazan na vašoj web stranici)

en: Display
hr: Prikaži

en: Display Name
hr: Ime za prikaz

en: Display privacy button
hr: Prikaz gumba za privatnost

en: Displaying the sale, sharing or use of personal data
hr: Prikaz prodaje, dijeljenja ili upotrebe osobnih podataka

en: Do not display
hr: Ne prikazuj

en: Domain
hr: Domena

en: Don't let consent management intimidate you. Protect your users' privacy with the most affordable CMP without compromising security. Continue now to become compliant or view pricing to pick a plan suitable for you.
hr: Ne dopustite da vas upravljanje pristankom zastraši. Zaštitite privatnost svojih korisnika s najpovoljnijim CMP-om bez ugrožavanja sigurnosti. Nastavite sada kako biste postali usklađeni ili pogledajte cijene kako biste odabrali plan koji vam odgovara.

en: Downgrade to free package
hr: Vratite se na besplatni paket

en: Download Page URL
hr: URL stranice za preuzimanje

en: Edit Cookie
hr: Uredi kolačić

en: Elegant
hr: Elegantna

en: Email
hr: E-mail

en: Enable Ads Data Redaction
hr: Omogući uređivanje podataka oglasa

en: Enable Consent Management
hr: Omogući upravljanje pristankom

en: Enable Restricted Data Processing
hr: Omogući ograničenu obradu podataka

en: Enable URL Passthrough
hr: Omogući URL prolaz

en: Enable URL passthrough to allow Google Analytics to track URL parameters across pages during navigation.
hr: Omogućite prolaz URL-a kako biste Google Analyticsu omogućili praćenje URL parametara na stranicama tijekom navigacije.

en: Enable United States regulations (GPP)
hr: Uključi propise Sjedinjenih Američkih Država (GPP)

en: Enable auto blocker
hr: Omogući automatsko blokiranje

en: Enable customization
hr: Omogući prilagodbu

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Enter CSS code
hr: Unesite CSS kod

en: Enter a URL
hr: Unesite URL

en: Enter the URL of the page you want to scan for cookies
hr: Unesite URL stranice koju želite skenirati za kolačiće

en: Enter the URL of the page you want to scan for cookies. Our scanner will analyze the page and detect all cookies being used.
hr: Unesite URL stranice koju želite skenirati za kolačiće. Naš skener će analizirati stranicu i otkriti sve kolačiće koji se koriste.

en: Error
hr: Greška

en: Essential
hr: Bitno

en: Essential and functional cookies
hr: Neophodni i funkcionalni kolačići

en: Europe / EEA & Switzerland
hr: Europa / EGP i Švicarska

en: European Union / European Economic Area / United Kingdom
hr: Europska unija / Europski gospodarski prostor / Ujedinjeno Kraljevstvo

en: Examples: Session, 30 days, 1 year, 2 years, etc.
hr: Primjeri: Sesija, 30 dana, 1 godina, 2 godine itd.

en: Expected a JSON array of cookies, or an object with a "resources" array.
hr: Očekivao se JSON niz kolačića ili objekt s nizom "resources".

en: Export
hr: Izvezi

en: Export CSV
hr: Izvezi CSV

en: Failed to load script
hr: Neuspješno učitavanje skripte

en: Features
hr: Značajke

en: Firewall Setup Required:
hr: Potrebno postavljanje vatrozida:

en: FlexyConsent only works on the domains listed here. Enter root domains without "www" or "https://". The cookie and privacy policy links are set per domain and are shown to visitors of that domain.
hr: FlexyConsent radi samo na domenama navedenima ovdje. Unesite korijenske domene bez "www" ili "https://". Poveznice na pravila o kolačićima i pravila privatnosti postavljaju se po domeni i prikazuju se posjetiteljima te domene.

en: FlexyConsent returned an error.
hr: FlexyConsent je vratio pogrešku.

en: FlexyConsent returned an unreadable response.
hr: FlexyConsent je vratio nečitljiv odgovor.

en: FlexyConsent statistics for [start] to [end]
hr: FlexyConsent statistika za razdoblje [start] – [end]

en: Font family
hr: Obitelj fontova

en: Font size
hr: Veličina slova

en: For best results, scan your homepage or a page that loads all your tracking scripts and cookies.
hr: Za najbolje rezultate skenirajte svoju početnu stranicu ili stranicu koja učitava sve vaše skripte za praćenje i kolačiće.

en: For example, if the third-party script that sets this cookie is:
hr: Na primjer, ako je skripta treće strane koja postavlja ovaj kolačić:

en: Full Name
hr: Puno ime

en: GDPR Article 13 compliance
hr: Usklađenost s člankom 13. GDPR-a

en: GDPR and CCPA compliant formatting
hr: Oblikovanje usklađeno s GDPR-om i CCPA-om

en: GPP US state opt-outs
hr: GPP odbijanja po saveznim državama SAD-a

en: General
hr: Općenito

en: Generate Script for Your Website
hr: Generiraj skriptu za vaše web-mjesto

en: Generate a script tag that displays your cookie declaration tables on your website. This helps you comply with GDPR, CCPA, and other privacy regulations by providing transparent information about all cookies used on your site.
hr: Generirajte skriptnu oznaku koja prikazuje tablice izjave o kolačićima na vašem web-mjestu. To vam pomaže u usklađivanju s GDPR-om, CCPA-om i drugim propisima o privatnosti pružanjem transparentnih informacija o svim kolačićima koji se koriste na vašem web-mjestu.

en: Geo Preview
hr: Pretpregled po regiji

en: Google Signals includes cross-device reporting, remarketing, and other data collection for signed-in users.
hr: Google Signals uključuje izvješćivanje na različitim uređajima, remarketing i drugo prikupljanje podataka za prijavljene korisnike.

en: Group
hr: Grupa

en: HTML Script Tag
hr: Oznaka HTML skripte

en: HTTP Cookie
hr: HTTP kolačić

en: Helps you comply with transparency requirements
hr: Pomaže vam da ispunite zahtjeve transparentnosti

en: Hide empty cookie categories
hr: Sakrij prazne kategorije kolačića

en: High Contrast
hr: Visok kontrast

en: How to Add Cookie Declaration to Your Website
hr: Kako dodati deklaraciju o kolačićima na svoju web stranicu

en: How to Add to Your Website
hr: Kako dodati na svoju web stranicu

en: IAB TCF (Advertising)
hr: IAB TCF (Oglašavanje)

en: IP Addresses
hr: IP adrese

en: ISO 27001 documentation standards
hr: Standardi za dokumentaciju ISO 27001

en: If empty, will default to the cookie name
hr: Ako je prazno, zadano će biti naziv kolačića

en: If no script url provided, the cookie shouldn't be marked as essential.
hr: Ako nije naveden url skripte, kolačić ne bi trebao biti označen kao bitan.

en: If you cancel your subscription, the subscription will continue until the end of the term but will not be renewed.
hr: Ako otkažete svoju pretplatu, pretplata će se nastaviti do kraja razdoblja, ali se neće obnoviti.

en: If your website does not show ads, you do not need advertising (IAB TCF) consent — unselect all regions below to disable this section.
hr: Ako vaše web-mjesto ne prikazuje oglase, ne treba vam privola za oglašavanje (IAB TCF) — poništite odabir svih regija u nastavku da biste isključili ovaj odjeljak.

en: Import
hr: Uvezi

en: Import complete: [added] added, [replaced] replaced.
hr: Uvoz dovršen: dodano [added], zamijenjeno [replaced].

en: Important
hr: Važno

en: Important:
hr: Važno:

en: India (DPDP Act)
hr: Indija (DPDP Act)

en: Invoice Info
hr: Podaci o fakturi

en: Just copy this single script tag and paste it into your website's HTML head section. This will automatically generate the cookie declaration tables on your page.
hr: Samo kopirajte ovu jednu oznaku skripte i zalijepite je u odjeljak HTML head vaše web stranice. Ovo će automatski generirati tablice deklaracije kolačića na vašoj stranici.

en: LGPD + publisher-enabled global TCF
hr: LGPD + globalni TCF koji je omogućio izdavač

en: Language
hr: Jezik

en: Lavender
hr: Lavanda

en: Layout Properties
hr: Svojstva izgleda

en: Left
hr: Lijevo

en: Legal Compliance Benefits
hr: Prednosti usklađenosti s pravnim propisima

en: Legal compliance regulations like GDPR, CCPA, and other privacy laws require websites to provide transparent information about all cookies they use. This script generates a professional cookie declaration tables that:
hr: Propisi o usklađenosti sa zakonima kao što su GDPR, CCPA i drugi zakoni o privatnosti zahtijevaju od web stranica da daju transparentne informacije o svim kolačićima koje koriste. Ova skripta generira profesionalne tablice deklaracije kolačića koje:

en: Lists all cookies used on your website in organized tables
hr: Navodi sve kolačiće koji se koriste na vašoj web stranici u organiziranim tablicama

en: Live Preview - Exactly How It Will Look on Your Website
hr: Pregled uživo - točno kako će izgledati na vašoj web stranici

en: Loading cookie declaration preview...
hr: Učitavanje pregleda deklaracije kolačića...

en: Loading domains...
hr: Učitavanje domena...

en: Loading languages...
hr: Učitavanje jezika...

en: Loading preview...
hr: Učitavanje pregleda...

en: Loading scan status...
hr: Učitavanje statusa skeniranja...

en: Loading script...
hr: Učitavanje skripte...

en: Loading...
hr: Učitavanje...

en: Local Storage
hr: Lokalna pohrana

en: Make sure our scanner IP addresses are whitelisted in your firewall
hr: Provjerite jesu li IP adrese naših skenera na popisu dopuštenih u vašem vatrozidu

en: Manage Privacy Settings
hr: Upravljanje postavkama privatnosti

en: Marketing and advertising cookies
hr: Marketinški i reklamni kolačići

en: Metric
hr: Pokazatelj

en: Minimal
hr: Minimalna

en: Mobile responsive design
hr: Mobilni responzivni dizajn

en: Mobile-responsive design
hr: Dizajn prilagođen mobilnim uređajima

en: Modern
hr: Moderna

en: Monthly
hr: Mjesečno

en: Name
hr: Ime

en: Name On Invoice
hr: Naziv na fakturi

en: New email address
hr: Nova email adresa

en: New visitors
hr: Novi posjetitelj

en: Next
hr: Sljedeća

en: No consent logs yet for this website.
hr: Za ovo web-mjesto još nema zapisnika privola.

en: No consent popup —
hr: Bez prozora privole —

en: No consent required
hr: Privola nije potrebna

en: No cookies found
hr: Nema pronađenih kolačića

en: No domain selected
hr: Nema odabrane domene

en: No popup shown; only the privacy button, if enabled.
hr: Ne prikazuje se prozor; samo gumb privatnosti, ako je uključen.

en: No projects available
hr: Nema dostupnih projekata

en: No scans found for this domain
hr: Nema pronađenih skeniranja za ovu domenu

en: No script to copy
hr: Nema skripte za kopiranje

en: No settings to update.
hr: Nema postavki za ažuriranje.

en: No usable cookies found in that file.
hr: U toj datoteci nisu pronađeni upotrebljivi kolačići.

en: No websites yet. Add one to start collecting consent.
hr: Još nema web-mjesta. Dodajte jedno da biste počeli prikupljati privole.

en: Non-blocking, opt-out model.
hr: Neblokirajući model s mogućnošću odbijanja.

en: One-time setup, automatic updates.
hr: Jednokratno postavljanje, automatska ažuriranja.

en: Open in New Tab
hr: Otvori u novoj kartici

en: Option 1 - Add to HTML Head
hr: Opcija 1 - Dodaj u HTML Head

en: Option 2 - Add to Specific Page
hr: Opcija 2 - Dodaj na određenu stranicu

en: Organized by categories
hr: Organizirano po kategorijama

en: Other countries
hr: Ostale zemlje

en: Others
hr: Drugi

en: POPIA / KVKK + publisher-enabled global TCF
hr: POPIA / KVKK + globalni TCF koji je omogućio izdavač

en: Page Preview
hr: Pregled stranice

en: Page Views
hr: Pregledi stranica

en: Page [page] of [total]
hr: Stranica [page] od [total]

en: Pageviews with consent
hr: Prikazi stranica uz pristanak

en: Pageviews with no preference
hr: Prikazi stranica bez preferencija

en: Pageviews without consent
hr: Prikazi stranica bez pristanka

en: Partially accepted
hr: Djelomično prihvaćeno

en: Paste the script tag into your Cookie Declaration HTML where you want the tables to appear:
hr: Zalijepite oznaku skripte u svoj HTML deklaracije o kolačićima gdje želite da se pojave tablice:

en: Payment
hr: Plaćanje

en: Period
hr: Razdoblje

en: Personal Account
hr: Osobni račun

en: Personalization
hr: Personalizacija

en: Personalization and preference cookies
hr: Kolačići za personalizaciju i preferencije

en: Plan Features
hr: Značajke plana

en: Please add our cookie scanner IP addresses to the whitelist on your firewall to allow scanning.
hr: Dodajte IP adrese našeg skenera kolačića na popis dopuštenih na vašem vatrozidu kako biste omogućili skeniranje.

en: Please add these IP addresses to your firewall whitelist to allow our cookie scanner to access your website:
hr: Dodajte ove IP adrese na popis dopuštenih vatrozida kako biste omogućili našem skeneru kolačića pristup vašoj web stranici:

en: Please enter required information before subscribing.
hr: Unesite potrebne podatke prije pretplate.

en: Please write your email address to confirm.
hr: Molimo napišite svoju e-mail adresu za potvrdu.

en: Post Code
hr: Poštanski broj

en: Preview
hr: Pregled

en: Preview Declaration
hr: Pretpregled izjave

en: Preview Limitations
hr: Ograničenja pretpregleda

en: Preview Note
hr: Napomena o pretpregledu

en: Preview Unavailable
hr: Pregled nedostupan

en: Previous
hr: Prethodna

en: Privacy Policy URL
hr: URL pravila privatnosti

en: Privacy Trigger
hr: Okidač privatnosti

en: Privacy Trigger Customization (Optional)
hr: Prilagodba okidača privatnosti (nije obavezno)

en: Privacy URL
hr: URL privatnosti

en: Privacy policy links
hr: Veze na politiku privatnosti

en: Professional styling
hr: Profesionalni styling

en: Project not found for selected domain
hr: Projekt nije pronađen za odabranu domenu

en: Properties
hr: Svojstva

en: Publisher-enabled global TCF
hr: Globalni TCF koji je omogućio izdavač

en: Ready to Use
hr: Spremno za korištenje

en: Ready to link from your privacy policy
hr: Spremno za povezivanje iz vaših pravila privatnosti

en: Refresh
hr: Osvježiti

en: Region
hr: Regija

en: Rejected
hr: Odbijen

en: Remaining time: [dayCount] day
hr: Preostalo vrijeme: [dayCount] dan

en: Remaining time: [dayCount] days
hr: Preostalo vrijeme: [dayCount] dana

en: Remaining time: [monthCount] month
hr: Preostalo vrijeme: [monthCount] mjesec

en: Remaining time: [monthCount] months
hr: Preostalo vrijeme: [monthCount] mjeseci

en: Remove website
hr: Ukloni web-mjesto

en: Replace existing cookies that have the same name
hr: Zamijeni postojeće kolačiće istog naziva

en: Required
hr: Potreban

en: Rest of World
hr: Ostatak svijeta

en: Restricted Data Processing limits the use of personal data for advertising and analytics to comply with privacy regulations, such as CCPA. When enabled, personalized ads will be restricted, and only certain data will be used for measurement and analytics.
hr: Ograničena obrada podataka ograničava upotrebu osobnih podataka za oglašavanje i analitiku radi usklađivanja s propisima o privatnosti, kao što je CCPA. Kada je omogućeno, prilagođeni oglasi bit će ograničeni, a samo će se određeni podaci koristiti za mjerenje i analitiku.

en: Retention Period
hr: Razdoblje čuvanja

en: Returning visitors
hr: Posjetitelji koji se vraćaju

en: Right
hr: Desno

en: Save
hr: Uštedjeti

en: Scan History
hr: Povijest skeniranja

en: Scan Status
hr: Status skeniranja

en: Scan your website to automatically detect cookies and update your cookie list. Our advanced scanner analyzes your web pages and identifies all cookies being used, including tracking pixels, analytics cookies, and third-party integrations.
hr: Skenirajte svoje web mjesto kako biste automatski otkrili kolačiće i ažurirali popis kolačića. Naš napredni skener analizira vaše web stranice i identificira sve kolačiće koji se koriste, uključujući piksele za praćenje, analitičke kolačiće i integracije trećih strana.

en: Scanned URL
hr: Skenirani URL

en: Scanner Actions
hr: Radnje skenera

en: Script Actions
hr: Radnje sa skriptom

en: Script Features:
hr: Značajke skripte:

en: Script Tag for Your Website
hr: Oznaka skripte za vašu web stranicu

en: Script URL
hr: URL skripte

en: Script copied to clipboard!
hr: Skripta je kopirana u međuspremnik!

en: Security
hr: Sigurnost

en: See how the consent message appears to a visitor from a specific region, based on the settings in the other tabs. This is a preview only and changes nothing.
hr: Pogledajte kako poruka o privoli izgleda posjetitelju iz određene regije, na temelju postavki na drugim karticama. Ovo je samo pretpregled i ništa ne mijenja.

en: Select
hr: Izaberi

en: Select Domain
hr: Odaberite Domena

en: Select Language
hr: Odaberite jezik

en: Select Type
hr: Odaberite vrstu

en: Select a JSON file previously exported from FlexyConsent. Each cookie needs at least a name; entries without one are skipped.
hr: Odaberite JSON datoteku prethodno izvezenu iz FlexyConsenta. Svaki kolačić mora imati barem naziv; unosi bez naziva se preskaču.

en: Select a domain above to manage cookies
hr: Gore odaberite domenu za upravljanje kolačićima

en: Select a region...
hr: Odaberite regiju…

en: Select all
hr: Odaberi sve

en: Select how this cookie or tracker stores data.
hr: Odaberite kako ovaj kolačić ili alat za praćenje pohranjuje podatke.

en: Send
hr: Poslati

en: Send Page View
hr: Pošalji prikaz stranice

en: Sensitive data processing
hr: Obrada osjetljivih podataka

en: Session Storage
hr: Pohrana sesije

en: Show "Reject all" on the first layer
hr: Prikaži „Odbij sve“ na prvom sloju

en: Shows cookie purposes, retention periods, and providers
hr: Prikazuje svrhe kolačića, razdoblja zadržavanja i pružatelje usluga

en: Simple Integration
hr: Jednostavna integracija

en: Simplified
hr: Pojednostavljeno

en: Simplified (combine the three purposes)
hr: Pojednostavljeno (spoji tri svrhe)

en: Site data consent
hr: Privola za podatke web-mjesta

en: Site data consent only —
hr: Samo privola za podatke web-mjesta —

en: Soft Pastel
hr: Meka pastelna

en: South Africa (POPIA)
hr: Južna Afrika (POPIA)

en: South Korea (PIPA)
hr: Južna Koreja (PIPA)

en: Start New Scan
hr: Pokreni novo skeniranje

en: Start Scan
hr: Pokrenite skeniranje

en: Start your first scan by entering a URL above
hr: Započnite svoje prvo skeniranje unosom gornjeg URL-a

en: State
hr: Savezna država

en: Step 1: Copy the Script Tag
hr: Korak 1: Kopirajte oznaku skripte

en: Step 2: Add to Your Website's HTML
hr: Korak 2: dodajte u HTML svoje web stranice

en: Step 3: Link from Your Privacy Policy
hr: Korak 3: Veza iz vaših Pravila privatnosti

en: Step 4: Automatic Updates
hr: Korak 4: Automatsko ažuriranje

en: Storage Type
hr: Vrsta pohrane

en: Subscribe
hr: Pretplatite se

en: Subscribed
hr: Pretplaćen

en: Subscription
hr: Pretplata

en: Subscription period
hr: Razdoblje pretplate

en: Subscriptions
hr: Pretplate

en: Sunset
hr: Zalazak sunca

en: Switzerland (FADP)
hr: Švicarska (FADP)

en: TCF EU v2 + GPP TCF-CA (Section 5)
hr: TCF EU v2 + GPP TCF-CA (odjeljak 5)

en: TCF EU v2 + GPP US sections
hr: TCF EU v2 + GPP odjeljci za SAD

en: Targeted advertising
hr: Ciljano oglašavanje

en: Technical Details
hr: Tehnički detalji

en: Thailand (PDPA)
hr: Tajland (PDPA)

en: That endpoint is not available.
hr: Ta krajnja točka nije dostupna.

en: That file is not valid JSON.
hr: Ta datoteka nije valjani JSON.

en: The consent message asking to store data in the browser will be shown to visitors from the selected regions.
hr: Poruka o privoli koja traži pohranu podataka u pregledniku prikazivat će se posjetiteljima iz odabranih regija.

en: The consent message containing IAB TCF vendors and purposes will be shown to visitors from the selected regions.<br>Recommended if your website displays ads.
hr: Poruka o pristanku koja sadrži IAB TCF dobavljače i svrhe bit će prikazana posjetiteljima iz odabranih regija.<br>Preporučeno ako vaša web-lokacija prikazuje oglase.

en: The preview cannot be displayed due to browser security restrictions, but your script is ready and will work perfectly on your website.
hr: Pretpregled se ne može prikazati zbog sigurnosnih ograničenja preglednika, ali vaša je skripta spremna i radit će besprijekorno na vašem web-mjestu.

en: The script automatically updates when you modify your cookie configuration in this manager. No need to manually update your website - it stays current automatically!
hr: Skripta se automatski ažurira kada izmijenite konfiguraciju kolačića u ovom upravitelju. Nema potrebe za ručnim ažuriranjem vaše web stranice - ona ostaje aktualna automatski!

en: The script will work perfectly when implemented on your website. This preview limitation doesn't affect the actual functionality.
hr: Skripta će raditi savršeno kada se implementira na vašu web stranicu. Ovo ograničenje pregleda ne utječe na stvarnu funkcionalnost.

en: The wait for update setting defines how long Google Consent Mode should wait (in milliseconds) before updating the consent state. It helps ensure that consent choices are processed before tracking begins.
hr: Postavka čekanja ažuriranja definira koliko dugo Google Consent Mode treba čekati (u milisekundama) prije ažuriranja stanja pristanka. Pomaže osigurati da se odabiri pristanka obrađuju prije početka praćenja.

en: There are no cookies to export.
hr: Nema kolačića za izvoz.

en: Third-party integrations and plugins
hr: Integracije i dodaci trećih strana

en: This action cannot be reversed.
hr: Ova se radnja ne može poništiti.

en: This is a browser security feature and doesn't affect the actual functionality.
hr: Ovo je sigurnosna značajka preglednika i ne utječe na stvarno funkcioniranje.

en: This is exactly what your website visitors will see when they visit your cookie declaration page. The script automatically organizes your cookies by category (Essential, Analytics, Marketing, etc.) and displays all the required information for legal compliance.
hr: To je upravo ono što će posjetitelji vaše web stranice vidjeti kada posjete vašu stranicu s deklaracijom kolačića. Skripta automatski organizira vaše kolačiće po kategoriji (Essential, Analytics, Marketing, itd.) i prikazuje sve potrebne podatke za zakonsku usklađenost.

en: This preview shows exactly how the cookie declaration will appear on your website when visitors access it. The tables below contain your current cookie configuration and will update automatically when you modify your cookies in this manager.
hr: Ovaj pregled točno pokazuje kako će se izjava o kolačićima pojaviti na vašoj web stranici kada joj posjetitelji pristupe. Donje tablice sadrže vašu trenutnu konfiguraciju kolačića i automatski će se ažurirati kada izmijenite svoje kolačiće u ovom upravitelju.

en: This script generates tables based on your current cookie configuration.
hr: Ova skripta generira tablice na temelju vaše trenutne konfiguracije kolačića.

en: This script is hosted securely and will automatically display your current cookie configuration. It updates automatically when you modify cookies in this manager.
hr: Ova se skripta nalazi na sigurnom hostingu i automatski će prikazati vašu trenutnu konfiguraciju kolačića. Automatski se ažurira kada izmijenite kolačiće u ovom upravitelju.

en: This setting allows you to show the IAB Transparency and Consent Framework message beyond GDPR-regulated countries, helping you maintain compliance and maximize ad revenue in other key markets.
hr: Ova vam postavka omogućuje prikazivanje poruke IAB-ovog okvira za transparentnost i pristanak izvan zemalja koje regulira GDPR, što vam pomaže da održite usklađenost i povećate prihod od oglasa na drugim ključnim tržištima.

en: This site is not connected to FlexyConsent yet.
hr: Ovo web-mjesto još nije povezano s FlexyConsentom.

en: Tip:
hr: Savjet:

en: Top
hr: Gore

en: Total pageviews
hr: Ukupni broj prikaza stranice

en: Total visitors
hr: Ukupno posjetitelja

en: Tracking Pixel
hr: Piksel za praćenje

en: Type
hr: Tip

en: Type is required
hr: Vrsta je obavezna

en: Typical scan time: 1-3 hours.
hr: Tipično vrijeme skeniranja: 1-3 sata.

en: Türkiye (KVKK)
hr: Turska (KVKK)

en: Unable to load the script in preview mode due to CORS restrictions.
hr: Nije moguće učitati skriptu u načinu pregleda zbog CORS ograničenja.

en: United States
hr: Sjedinjene Američke Države

en: United States (CCPA / US National)
hr: Sjedinjene Američke Države (CCPA / nacionalna razina)

en: United States (GPP opt-outs)
hr: Sjedinjene Američke Države (GPP odbijanja)

en: United States (National)
hr: Sjedinjene Američke Države (nacionalna razina)

en: United States (TCF + GPP)
hr: Sjedinjene Američke Države (TCF + GPP)

en: United States Section Preferences
hr: Postavke odjeljaka za Sjedinjene Američke Države

en: Unlimited Pageviews/Month<br>Geo-Targeting<br>43 Languages Supported<br>E-mail & Chat Support<br>TCF 2.3 Support<br>Cookie Scanner<br>Auto Blocker<br>Google Consent Mode V2<br>API support
hr: Neograničen broj prikaza stranica/mjesec<br>Geografsko ciljanje<br>Podržana 43 jezika<br>Podrška za e-poštu i chat<br>Podrška za TCF 2.3<br>Skener kolačića<br>Automatsko blokiranje<br>Google Consent Mode V2<br >API podrška

en: Update Email
hr: Ažurirajte e-poštu

en: Update Email Validate Key
hr: Ažurirajte ključ valjanosti e-pošte

en: Update User Settings
hr: Ažurirajte korisničke postavke

en: Update user info
hr: Ažurirajte podatke o korisniku

en: Updates automatically as you modify your cookie configuration
hr: Ažurira se automatski kada izmijenite konfiguraciju kolačića

en: Use system font family
hr: Koristite obitelj sistemskih fontova

en: User Info
hr: Informacije o korisniku

en: User Information
hr: Informacije o korisniku

en: User Settings
hr: Korisničke postavke

en: User-Friendly
hr: Prilagođen korisniku

en: VAT Number
hr: PDV broj

en: Value
hr: Vrijednost

en: Vendor
hr: Dobavljač

en: Vendor Information
hr: Informacije o dobavljaču

en: View IP Addresses
hr: Pogledajte IP adrese

en: View Information
hr: Prikaži informacije

en: View Policy
hr: Pogledaj politiku

en: View Status
hr: Prikaži status

en: Visitor selection
hr: Izbor posjetitelja

en: Visits with consent
hr: Posjeti uz pristanak

en: Visits with no preference
hr: Posjete bez preferencije

en: Visits without consent
hr: Posjeti bez pristanka

en: Wait for update
hr: Pričekajte ažuriranje

en: Warm Beige
hr: Topla bež

en: Warning: This is an advanced feature designed for users familiar with CSS. If you are not experienced with CSS, please leave this field empty.
hr: Upozorenje: Ovo je napredna značajka dizajnirana za korisnike koji poznaju CSS. Ako nemate iskustva s CSS-om, ostavite ovo polje prazno.

en: Website
hr: Web-mjesto

en: Website Settings
hr: Postavke web stranice

en: Websites
hr: Web-mjesta

en: Welcome to Flexy Consent
hr: Dobrodošli u Flexy Consent

en: What Our Scanner Detects:
hr: Što naš skener otkriva:

en: When enabled, cookie categories that have no declared vendors or cookies are hidden from the preferences modal.
hr: Kada je uključeno, kategorije kolačića bez navedenih dobavljača ili kolačića skrivaju se u prozoru postavki.

en: When enabled, users can continue interacting with the page even while the consent message is displayed, instead of blocking the background until a choice is made. For full IAB compliance, this option should remain disabled.
hr: Kada je uključeno, korisnici mogu nastaviti koristiti stranicu dok je prikazana poruka o privoli, umjesto da pozadina bude blokirana do odabira. Za punu usklađenost s IAB-om ovu opciju treba ostaviti isključenom.

en: When implemented on your website, this script will automatically display your cookie declaration tables.
hr: Kada se implementira na vašu web stranicu, ova skripta će automatski prikazati vaše tablice deklaracije kolačića.

en: When off, visitors only see "Accept all" and "Preferences" on the initial consent banner. They can still reject everything from the preferences screen.
hr: Kada je isključeno, posjetitelji na početnom banneru privole vide samo „Prihvati sve“ i „Postavke“. I dalje mogu odbiti sve na zaslonu postavki.

en: Why Do You Need This?
hr: Zašto Vam ovo treba?

en: You are not allowed to do that.
hr: Nemate dopuštenje za to.

en: You can copy the code below and use it in the footer of your page (Optional)
hr: Možete kopirati kod u nastavku i koristiti ga u podnožju svoje stranice (nije obavezno)

en: You can only assign one website to one subscription!
hr: Jednoj pretplati možete dodijeliti samo jedno web mjesto!

en: You cannot close your account because you have a paid subscription and its current period will end on [endDate].<br>You can edit from [URL]
hr: Ne možete zatvoriti svoj račun jer imate plaćenu pretplatu i njezino trenutno razdoblje završava [endDate].<br>Možete uređivati ​​s [URL]

en: You cannot close your account because you have a project belonging to another service: [serviceNames].<br> You can edit from [URL]
hr: Ne možete zatvoriti svoj račun jer imate projekt koji pripada drugoj usluzi: [serviceNames].<br> Možete uređivati ​​s [URL]

en: You cannot close your account because you have another project: [projectNames].<br>You can edit from [URL]
hr: Ne možete zatvoriti svoj račun jer imate drugi projekt: [projectNames].<br>Možete uređivati ​​s [URL]

en: You have a free subscription.
hr: Imate besplatnu pretplatu.

en: You have a paid subscription and plan for next period.
hr: Imate plaćenu pretplatu i plan za sljedeće razdoblje.

en: You must use valid CSS units (px, rem, em, %, smaller, larger).
hr: Morate koristiti valjane CSS jedinice (px, rem, em, %, smaller, larger).

en: You should enter the Script URL pattern as:
hr: Uzorak URL-a skripte trebali biste unijeti kao:

en: Your Generated Script
hr: Vaša generirana skripta

en: Your Script
hr: Vaša skripta

en: Your Script Code:
hr: Kôd vaše skripte:

en: Your cookie declaration script is ready to use.
hr: Vaša skripta za deklaraciju kolačića spremna je za korištenje.

en: Your email address is wrong.
hr: Vaša adresa e-pošte je pogrešna.

en: Your subscription will be cancelled at the end of the period.
hr: Vaša će pretplata biti otkazana na kraju razdoblja.

en: Your subscription will be renewed at the end of the period.
hr: Vaša pretplata bit će obnovljena na kraju razdoblja.

en: Your website [domain] has reached the monthly page view limit on the [planName] plan. To ensure uninterrupted service and accurate consent tracking, we recommend upgrading your plan.
hr: Vaša web stranica [domain] dosegla je mjesečno ograničenje prikaza stranica na planu [planName]. Kako biste osigurali neprekinutu uslugu i točno praćenje pristanka, preporučujemo da nadogradite svoj plan.

en: Your website visitors will see a clean, organized tables showing exactly what cookies your site uses and why - building trust and meeting legal requirements.
hr: Posjetitelji vaše web stranice vidjet će čiste, organizirane tablice koje točno pokazuju koje kolačiće vaša stranica koristi i zašto - izgradnja povjerenja i ispunjavanje zakonskih zahtjeva.

en: [Number]% off
hr: [Number]% popusta

en: [count] cookie(s) ready to import. [skipped] entr(y/ies) skipped.
hr: [count] kolačića spremno za uvoz. Preskočeno unosa: [skipped].

en: [count] log entr(y/ies)
hr: [count] unos(a) zapisnika

en: cookie
hr: kolačić

en: e.g. 16px, 1rem, 1em
hr: npr. 16px, 1rem, 1em

en: e.g., Analytics Cookie (optional - defaults to name)
hr: npr. analitički kolačić (neobavezno - zadani naziv)

en: legally required
hr: zakonski obvezno
