Flexy Consent 1.5.0 - en to he_IL translation catalogue (483 entries)

en: 100,000 Pageviews/Month<br>Geo-Targeting<br>43 Languages Supported<br>E-mail &amp; Chat Support<br>TCF 2.3 Support<br>Cookie Scanner<br>Auto Blocker<br>Google Consent Mode V2<br>API support
he_IL: 100,000 צפיות בדף/חודש<br>מיקוד גיאוגרפי<br>43 שפות נתמכות<br>דואר אלקטרוני &amp; תמיכת צ'אט<br>תמיכה ב-TCF 2.3<br>סורק עוגיות<br>חוסם אוטומטי<br>מצב הסכמה של Google V2<br>תמיכה ב-API

en: 5,000 Pageviews/Month<br>Geo-Targeting<br>Single Language<br>E-mail Support<br>TCF 2.3 Support<br><del>Cookie Scanner</del><br><del>Auto Blocker</del><br><del>Google Consent Mode V2</del><br><del>API support</del>
he_IL: 5,000 צפיות בדף/חודש<br>מיקוד גיאוגרפי<br>שפה אחת<br>תמיכה בדואר אלקטרוני<br>תמיכה בTCF 2.3<br><del>סורק קובצי Cookie</del><br><del>חוסם אוטומטי</del> del><br><del>מצב הסכמה של Google V2</del><br><del>תמיכה ב-API</del>

en: <strong>Please fix the following errors:</strong><ul>
he_IL: <strong>אנא תקן את השגיאות הבאות:</strong><ul>

en: A record of the consent choices visitors made on your website. Click a column heading to sort.
he_IL: תיעוד של בחירות ההסכמה שמבקרים ביצעו באתר שלך. לחץ על כותרת עמודה כדי למיין.

en: API Key
he_IL: מפתח API

en: Accepted
he_IL: מְקוּבָּל

en: Account Type
he_IL: סוג חשבון

en: Actions
he_IL: פעולות

en: Ad personalization signals allow Google to use collected data to personalize ads. Disable this to stop personalized ads.
he_IL: אותות התאמה אישית של מודעות מאפשרים ל-Google להשתמש בנתונים שנאספו כדי להתאים אישית מודעות. השבת זאת כדי להפסיק פרסומות מותאמות אישית.

en: Add Cookie
he_IL: הוסף Cookie

en: Add a link to your cookie declaration page from your privacy policy, cookie policy, or website footer:
he_IL: הוסף קישור לדף הצהרת העוגיות שלך ממדיניות הפרטיות, מדיניות העוגיות או הכותרת התחתונה של האתר שלך:

en: Add website
he_IL: הוספת אתר

en: Additional Settings
he_IL: הגדרות נוספות

en: Address
he_IL: כְּתוֹבֶת

en: Address Line 1
he_IL: שורת כתובת 1

en: Address Line 2
he_IL: שורת כתובת 2

en: Ads Data Redaction redacts sensitive information related to ads, enhancing user privacy.
he_IL: עיבוד נתוני מודעות מסיר מידע רגיש הקשור למודעות, ומשפר את פרטיות המשתמש.

en: Africa, Middle East & Türkiye
he_IL: אפריקה, המזרח התיכון וטורקיה

en: All Types
he_IL: כל הסוגים

en: All user and website information will be lost and cannot be recovered.
he_IL: כל פרטי המשתמש והאתר יאבדו ולא ניתן יהיה לשחזר.

en: Allow Ad Personalization Signals
he_IL: אפשר אותות התאמה אישית של מודעות

en: Allow Google Signals
he_IL: אפשר Google Signals

en: Allow page interaction
he_IL: אפשר אינטראקציה עם הדף

en: Also you can add code similar to the one below to your page (Optional)
he_IL: כמו כן, אתה יכול להוסיף קוד דומה לזה שלמטה לדף שלך (אופציונלי)

en: Americas
he_IL: אמריקה

en: Analytics
he_IL: אנליטיקס

en: Analytics and performance tracking
he_IL: אנליטיקה ומעקב אחר ביצועים

en: Annual
he_IL: שְׁנָתִי

en: Apply US National settings to all states
he_IL: החל הגדרות ארציות של ארה"ב על כל המדינות

en: Are you sure you want to cancel your subscription?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך לבטל את המנוי שלך?

en: Are you sure you want to delete this cookie?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את קובץ ה-cookie הזה?

en: Asia-Pacific
he_IL: אסיה-פסיפיק

en: Ask visitors from the selected regions for consent before storing cookies or other data in their browser. Google Consent Mode is enabled automatically whenever at least one region is selected.
he_IL: בקש הסכמה ממבקרים מהאזורים שנבחרו לפני אחסון עוגיות או נתונים אחרים בדפדפן שלהם. מצב ההסכמה של Google מופעל אוטומטית ברגע שנבחר אזור אחד לפחות.

en: Associated Script
he_IL: תסריט משויך

en: Australia (Privacy Act)
he_IL: אוסטרליה (Privacy Act)

en: Authentication failed!
he_IL: האימות נכשל!

en: Auto (use browser default)
he_IL: אוטומטי (השתמש בברירת המחדל של הדפדפן)

en: Auto-updates when you modify cookies
he_IL: מתעדכן אוטומטית כשאתה משנה עוגיות

en: Auto-updates with changes
he_IL: עדכונים אוטומטיים עם שינויים

en: Automatic Cookie Detection
he_IL: זיהוי עוגיות אוטומטי

en: Automatically organized cookie tables by category
he_IL: טבלאות עוגיות המאורגנות אוטומטית לפי קטגוריה

en: Autumn
he_IL: סתיו

en: Available languages
he_IL: שפות זמינות

en: Avoid using your own website's URL as the Script URL, as it may disrupt your website's functionality.
he_IL: הימנע משימוש בכתובת האתר של האתר שלך ככתובת האתר של הסקריפט, מכיוון שהיא עלולה לשבש את הפונקציונליות של האתר שלך.

en: Banner position
he_IL: מיקום הבאנר

en: Banner theme
he_IL: ערכת נושא של הבאנר

en: Basic Information
he_IL: מידע בסיסי

en: Blocking TCF modal plus GPP opt-outs.
he_IL: חלון TCF חוסם בתוספת סירובי GPP.

en: Blocking modal, explicit consent required.
he_IL: חלון חוסם, נדרשת הסכמה מפורשת.

en: Blocking modal.
he_IL: חלון חוסם.

en: Bottom
he_IL: למטה

en: Bottom left
he_IL: למטה משמאל

en: Bottom right
he_IL: למטה מימין

en: Brazil (LGPD)
he_IL: ברזיל (LGPD)

en: Browser storage consents
he_IL: הסכמות לאחסון בדפדפן

en: Business Account
he_IL: חשבון עסקי

en: Buy
he_IL: לִקְנוֹת

en: Buy a new plan
he_IL: קנה תוכנית חדשה

en: CCPA transparency requirements
he_IL: דרישות שקיפות של CCPA

en: California
he_IL: קליפורניה

en: Can be linked from your privacy policy or cookie policy
he_IL: ניתן לקישור ממדיניות הפרטיות או מדיניות העוגיות שלך

en: Canada
he_IL: קנדה

en: Canada (Quebec Law 25)
he_IL: קנדה (חוק 25 של קוויבק)

en: Canada — TCF + GPP TCF-CA
he_IL: קנדה — TCF + GPP TCF-CA

en: Cancel
he_IL: לְבַטֵל

en: Cancel Subscription
he_IL: בטל רישום

en: Cancel current plan and subscribe to [PlanName] plan
he_IL: בטל את התוכנית הנוכחית והירשם לתוכנית [PlanName]

en: Cancelling...
he_IL: מבטל...

en: Center
he_IL: מרכז

en: Change display language using client location and browser language
he_IL: שנה שפת תצוגה באמצעות מיקום הלקוח ושפת הדפדפן

en: Change email address
he_IL: שנה כתובת אימייל

en: Change your email address
he_IL: שנה את כתובת הדוא"ל שלך

en: Check your email box
he_IL: בדוק את תיבת הדוא"ל שלך

en: Choose a payment method
he_IL: בחר שיטת תשלום

en: Christmas
he_IL: חג המולד

en: City
he_IL: עִיר

en: Click "Add Cookie" to create your first cookie entry
he_IL: לחץ על "הוסף Cookie" כדי ליצור את הערך הראשון שלך ל-Cookie

en: Client ID
he_IL: מזהה לקוח

en: Close
he_IL: סגור

en: Close Preview
he_IL: סגור תצוגה מקדימה

en: Close my account
he_IL: סגור את החשבון שלי

en: Colorado
he_IL: קולורדו

en: Company
he_IL: חֶברָה

en: Company Name
he_IL: שם החברה

en: Completed
he_IL: הושלם

en: Configure Scan
he_IL: הגדר סריקה

en: Connecticut
he_IL: קונטיקט

en: Consent &amp; Privacy
he_IL: הסכמה &amp; פרטיות

en: Consent Logs
he_IL: יומני הסכמה

en: Consent State
he_IL: מצב ההסכמה

en: Consent banner buttons
he_IL: לחצני באנר ההסכמה

en: Consent not required
he_IL: אין צורך בהסכמה

en: Consent requested
he_IL: התבקשה הסכמה

en: Contact Us
he_IL: צור קשר

en: Continue
he_IL: לְהַמשִׁיך

en: Control whether Google Analytics automatically sends page view events or visitor will select them.
he_IL: קבע אם Google Analytics ישלח אוטומטית אירועי צפייה בדף או שהאורח יבחר בהם.

en: Cookie Declaration Script
he_IL: סקריפט הצהרת עוגיות

en: Cookie Details:
he_IL: פרטי קובצי Cookie:

en: Cookie List
he_IL: רשימת עוגיות

en: Cookie Manager
he_IL: מנהל קובצי Cookie

en: Cookie Name
he_IL: שם עוגיה

en: Cookie Names
he_IL: שמות עוגיות

en: Cookie Policy URL
he_IL: כתובת מדיניות העוגיות

en: Cookie Scanner
he_IL: סורק עוגיות

en: Cookie Scanner IP Addresses
he_IL: כתובות IP של סורק עוגיות

en: Cookie added successfully!
he_IL: קובץ Cookie נוסף בהצלחה!

en: Cookie categories only, no IAB TCF/GPP.
he_IL: קטגוריות עוגיות בלבד, ללא IAB TCF/GPP.

en: Cookie deleted successfully!
he_IL: קובץ Cookie נמחק בהצלחה!

en: Cookie law disclosure obligations
he_IL: חובות גילוי חוק העוגיות

en: Cookie name is required
he_IL: נדרש שם קובץ Cookie

en: Cookie updated successfully!
he_IL: קובץ Cookie עודכן בהצלחה!

en: Cookies Found
he_IL: נמצאו עוגיות

en: Copied!
he_IL: מוּעֲתָק!

en: Copy Script
he_IL: העתק סקריפט

en: Copy Script Tag
he_IL: העתק תג סקריפט

en: Copy and paste new API key here from [email]
he_IL: העתק והדבק כאן מפתח API חדש מ-[email]

en: Copy the script tag from the "Script Code" tab. This is a simple one-line HTML tag that you'll add to your website.
he_IL: העתק את תג הסקריפט מהכרטיסייה "קוד סקריפט". זהו תג HTML פשוט בן שורה אחת שתוסיף לאתר שלך.

en: Copy to Clipboard
he_IL: העתק ללוח

en: Could not extract script URL
he_IL: לא ניתן היה לחלץ את כתובת האתר של הסקריפט

en: Could not load consent logs. Please try again.
he_IL: לא ניתן היה לטעון את יומני ההסכמה. נסה שוב.

en: Could not reach FlexyConsent. Please try again.
he_IL: לא ניתן היה להתחבר ל-FlexyConsent. נסה שוב.

en: Country
he_IL: מדינה

en: Created
he_IL: נוצר

en: Current Plan
he_IL: תוכנית נוכחית

en: Custom
he_IL: מִנְהָג

en: Custom CSS
he_IL: CSS מותאם אישית

en: Custom icon
he_IL: סמל מותאם אישית

en: Custom logo
he_IL: לוגו מותאם אישית

en: Dark
he_IL: כהה

en: Dashboard
he_IL: לוּחַ מַחווָנִים

en: Date
he_IL: תאריך

en: Debit or Credit Card
he_IL: כרטיס חיוב או אשראי

en: Default
he_IL: ברירת מחדל

en: Default consent management language for website visitors
he_IL: שפת ברירת מחדל לניהול הסכמה עבור מבקרים באתר

en: Delete Account
he_IL: מחק חשבון

en: Delete account
he_IL: מחק חשבון

en: Description
he_IL: תֵאוּר

en: Description and Purpose
he_IL: תיאור ומטרה

en: Description will be saved for the selected language
he_IL: התיאור יישמר עבור השפה שנבחרה

en: Detailed
he_IL: מפורט

en: Detailed (with sub-purposes)
he_IL: מפורט (עם מטרות משנה)

en: Disabled (Consent window will not be displayed on your website)
he_IL: מושבת (חלון ההסכמה לא יוצג באתר שלך)

en: Display
he_IL: הצג

en: Display Name
he_IL: שם תצוגה

en: Display privacy button
he_IL: הצג כפתור פרטיות

en: Displaying the sale, sharing or use of personal data
he_IL: הצגת מכירה, שיתוף או שימוש בנתונים אישיים

en: Do not display
he_IL: אל תציג

en: Domain
he_IL: דומיין

en: Don't let consent management intimidate you. Protect your users' privacy with the most affordable CMP without compromising security. Continue now to become compliant or view pricing to pick a plan suitable for you.
he_IL: אל תתנו להנהלת ההסכמה להפחיד אתכם. הגן על פרטיות המשתמשים שלך עם ה-CMP המשתלם ביותר מבלי לפגוע באבטחה. המשך עכשיו כדי להיות תואם או צפה בתמחור כדי לבחור תוכנית המתאימה לך.

en: Downgrade to free package
he_IL: שדרג לאחור לחבילה חינמית

en: Download Page URL
he_IL: הורד כתובת אתר של דף

en: Edit Cookie
he_IL: ערוך Cookie

en: Elegant
he_IL: אלגנטי

en: Email
he_IL: אימייל

en: Enable Ads Data Redaction
he_IL: הפעל עריכת נתוני מודעות

en: Enable Consent Management
he_IL: אפשר ניהול הסכמה

en: Enable Restricted Data Processing
he_IL: אפשר עיבוד נתונים מוגבל

en: Enable URL Passthrough
he_IL: אפשר העברת כתובת URL

en: Enable URL passthrough to allow Google Analytics to track URL parameters across pages during navigation.
he_IL: אפשר העברת כתובות אתרים כדי לאפשר ל-Google Analytics לעקוב אחר פרמטרים של כתובות אתרים בדפים במהלך הניווט.

en: Enable United States regulations (GPP)
he_IL: הפעל תקנות של ארצות הברית (GPP)

en: Enable auto blocker
he_IL: הפעל חסימה אוטומטית

en: Enable customization
he_IL: אפשר התאמה אישית

en: Enabled
he_IL: מופעל

en: Enter CSS code
he_IL: הזן קוד CSS

en: Enter a URL
he_IL: הזן כתובת אתר

en: Enter the URL of the page you want to scan for cookies
he_IL: הזן את כתובת האתר של הדף שברצונך לסרוק לאיתור עוגיות

en: Enter the URL of the page you want to scan for cookies. Our scanner will analyze the page and detect all cookies being used.
he_IL: הזן את כתובת האתר של הדף שברצונך לסרוק לאיתור עוגיות. הסורק שלנו ינתח את הדף ויזהה את כל העוגיות בשימוש.

en: Error
he_IL: שְׁגִיאָה

en: Essential
he_IL: חִיוּנִי

en: Essential and functional cookies
he_IL: עוגיות חיוניות ופונקציונליות

en: Europe / EEA & Switzerland
he_IL: אירופה / EEA ושווייץ

en: European Union / European Economic Area / United Kingdom
he_IL: האיחוד האירופי / האזור הכלכלי האירופי / בריטניה

en: Examples: Session, 30 days, 1 year, 2 years, etc.
he_IL: דוגמאות: מפגש, 30 ימים, שנה, שנתיים וכו'.

en: Expected a JSON array of cookies, or an object with a "resources" array.
he_IL: נדרש מערך JSON של עוגיות, או אובייקט עם מערך "resources".

en: Export
he_IL: ייצוא

en: Export CSV
he_IL: ייצוא CSV

en: Failed to load script
he_IL: טעינת הסקריפט נכשלה

en: Features
he_IL: תכונות

en: Firewall Setup Required:
he_IL: נדרשת הגדרת חומת אש:

en: FlexyConsent only works on the domains listed here. Enter root domains without "www" or "https://". The cookie and privacy policy links are set per domain and are shown to visitors of that domain.
he_IL: FlexyConsent פועל רק בדומיינים המפורטים כאן. הזן דומיינים ראשיים ללא "www" או "https://". הקישורים למדיניות העוגיות ולמדיניות הפרטיות נקבעים לכל דומיין בנפרד ומוצגים למבקרים באותו דומיין.

en: FlexyConsent returned an error.
he_IL: FlexyConsent החזיר שגיאה.

en: FlexyConsent returned an unreadable response.
he_IL: FlexyConsent החזיר תגובה שאינה ניתנת לקריאה.

en: FlexyConsent statistics for [start] to [end]
he_IL: נתוני FlexyConsent מ-[start] עד [end]

en: Font family
he_IL: משפחת גופנים

en: Font size
he_IL: גודל גופן

en: For best results, scan your homepage or a page that loads all your tracking scripts and cookies.
he_IL: לקבלת התוצאות הטובות ביותר, סרוק את דף הבית שלך או דף שטוען את כל סקריפטי המעקב וקובצי ה-cookie שלך.

en: For example, if the third-party script that sets this cookie is:
he_IL: לדוגמה, אם הסקריפט של צד שלישי שמגדיר את קובץ ה-cookie הוא:

en: Full Name
he_IL: שם מלא

en: GDPR Article 13 compliance
he_IL: תאימות ל-GDPR סעיף 13

en: GDPR and CCPA compliant formatting
he_IL: עיצוב תואם GDPR ו-CCPA

en: GPP US state opt-outs
he_IL: סירובי GPP לפי מדינות בארה"ב

en: General
he_IL: כללי

en: Generate Script for Your Website
he_IL: צור סקריפט עבור האתר שלך

en: Generate a script tag that displays your cookie declaration tables on your website. This helps you comply with GDPR, CCPA, and other privacy regulations by providing transparent information about all cookies used on your site.
he_IL: צור תגית סקריפט שמציגה את טבלאות הצהרת העוגיות באתר שלך. הדבר מסייע לך לעמוד ב-GDPR, ב-CCPA ובתקנות פרטיות אחרות באמצעות מתן מידע שקוף על כל העוגיות שבשימוש באתר.

en: Geo Preview
he_IL: תצוגה מקדימה לפי אזור

en: Google Signals includes cross-device reporting, remarketing, and other data collection for signed-in users.
he_IL: Google Signals כולל דיווח חוצה-מכשירים, שיווק מחדש ואיסוף נתונים אחר עבור משתמשים מחוברים.

en: Group
he_IL: קבוצה

en: HTML Script Tag
he_IL: תג סקריפט HTML

en: HTTP Cookie
he_IL: עוגיית HTTP

en: Helps you comply with transparency requirements
he_IL: עוזר לך לעמוד בדרישות השקיפות

en: Hide empty cookie categories
he_IL: הסתר קטגוריות עוגיות ריקות

en: High Contrast
he_IL: ניגודיות גבוהה

en: How to Add Cookie Declaration to Your Website
he_IL: כיצד להוסיף הצהרת עוגיות לאתר שלך

en: How to Add to Your Website
he_IL: כיצד להוסיף לאתר שלך

en: IAB TCF (Advertising)
he_IL: IAB TCF (פרסום)

en: ID
he_IL: מזהה

en: IP Addresses
he_IL: כתובות IP

en: ISO 27001 documentation standards
he_IL: תקני תיעוד ISO 27001

en: If empty, will default to the cookie name
he_IL: אם ריק, ברירת המחדל תהיה בשם קובץ ה-cookie

en: If no script url provided, the cookie shouldn't be marked as essential.
he_IL: אם לא סופקה כתובת אתר של סקריפט, קובץ ה-cookie לא אמור להיות מסומן כחיוני.

en: If you cancel your subscription, the subscription will continue until the end of the term but will not be renewed.
he_IL: אם תבטל את המנוי שלך, המנוי ימשיך עד תום התקופה אך לא יחודש.

en: If your website does not show ads, you do not need advertising (IAB TCF) consent — unselect all regions below to disable this section.
he_IL: אם האתר שלך אינו מציג פרסומות, אינך זקוק להסכמת פרסום (IAB TCF) — בטל את הסימון של כל האזורים למטה כדי לכבות מקטע זה.

en: Import
he_IL: ייבוא

en: Import complete: [added] added, [replaced] replaced.
he_IL: הייבוא הושלם: [added] נוספו, [replaced] הוחלפו.

en: Important
he_IL: חָשׁוּב

en: Important:
he_IL: חָשׁוּב:

en: India (DPDP Act)
he_IL: הודו (DPDP Act)

en: Invoice Info
he_IL: פרטי חשבונית

en: Japan (APPI)
he_IL: יפן (APPI)

en: Just copy this single script tag and paste it into your website's HTML head section. This will automatically generate the cookie declaration tables on your page.
he_IL: פשוט העתק את תג הסקריפט הבודד הזה והדבק אותו בקטע ראש ה-HTML של האתר שלך. זה ייצור אוטומטית את טבלאות הצהרת העוגיות בדף שלך.

en: LGPD + publisher-enabled global TCF
he_IL: LGPD + TCF גלובלי שהופעל על ידי המפרסם

en: Language
he_IL: שפה

en: Lavender
he_IL: לבנדר

en: Layout Properties
he_IL: מאפייני פריסה

en: Left
he_IL: שמאל

en: Legal Compliance Benefits
he_IL: יתרונות ציות לחוק

en: Legal compliance regulations like GDPR, CCPA, and other privacy laws require websites to provide transparent information about all cookies they use. This script generates a professional cookie declaration tables that:
he_IL: תקנות תאימות משפטיות כמו GDPR, CCPA וחוקי פרטיות אחרים מחייבות אתרים לספק מידע שקוף על כל קובצי ה-cookie שהם משתמשים בהם. סקריפט זה יוצר טבלאות הצהרת עוגיות מקצועיות ש:

en: Lists all cookies used on your website in organized tables
he_IL: מפרט את כל העוגיות המשמשות באתר שלך בטבלאות מסודרות

en: Live Preview - Exactly How It Will Look on Your Website
he_IL: תצוגה מקדימה חיה - בדיוק איך זה יראה באתר שלך

en: Loading cookie declaration preview...
he_IL: טוען תצוגה מקדימה של הצהרת קובצי Cookie...

en: Loading domains...
he_IL: טוען דומיינים...

en: Loading languages...
he_IL: טוען שפות...

en: Loading preview...
he_IL: טוען תצוגה מקדימה...

en: Loading scan status...
he_IL: טוען סטטוס סריקה...

en: Loading script...
he_IL: טוען סקריפט...

en: Loading...
he_IL: טְעִינָה...

en: Local Storage
he_IL: אחסון מקומי

en: Make sure our scanner IP addresses are whitelisted in your firewall
he_IL: ודא שכתובות ה-IP של הסורק שלנו מופיעות ברשימת ההיתרים בחומת האש שלך

en: Manage Privacy Settings
he_IL: נהל את הגדרות הפרטיות

en: Marketing
he_IL: שיווק

en: Marketing and advertising cookies
he_IL: עוגיות שיווק ופרסום

en: Metric
he_IL: מדד

en: Minimal
he_IL: מינימלי

en: Mobile responsive design
he_IL: עיצוב רספונסיבי לנייד

en: Mobile-responsive design
he_IL: עיצוב מותאם למובייל

en: Modern
he_IL: מודרני

en: Monthly
he_IL: יַרחוֹן

en: Name
he_IL: שֵׁם

en: Name On Invoice
he_IL: שם בחשבונית

en: Neon
he_IL: ניאון

en: New email address
he_IL: כתובת אימייל חדשה

en: New visitors
he_IL: אורח חדש

en: Next
he_IL: הבא

en: No consent logs yet for this website.
he_IL: אין עדיין יומני הסכמה עבור אתר זה.

en: No consent popup —
he_IL: ללא חלון הסכמה —

en: No consent required
he_IL: לא נדרשת הסכמה

en: No cookies found
he_IL: לא נמצאו עוגיות

en: No domain selected
he_IL: לא נבחר דומיין

en: No popup shown; only the privacy button, if enabled.
he_IL: לא מוצג חלון; רק לחצן הפרטיות, אם הוא מופעל.

en: No projects available
he_IL: אין פרויקטים זמינים

en: No scans found for this domain
he_IL: לא נמצאו סריקות עבור הדומיין הזה

en: No script to copy
he_IL: אין סקריפט להעתקה

en: No settings to update.
he_IL: אין הגדרות לעדכון.

en: No usable cookies found in that file.
he_IL: לא נמצאו עוגיות שמישות בקובץ זה.

en: No websites yet. Add one to start collecting consent.
he_IL: אין עדיין אתרים. הוסף אתר כדי להתחיל לאסוף הסכמות.

en: Non-blocking, opt-out model.
he_IL: מודל לא חוסם, מבוסס סירוב.

en: Ocean
he_IL: אוקיינוס

en: One-time setup, automatic updates.
he_IL: הגדרה חד-פעמית, עדכונים אוטומטיים.

en: Open in New Tab
he_IL: פתח בכרטיסייה חדשה

en: Option 1 - Add to HTML Head
he_IL: אפשרות 1 - הוסף ל-HTML Head

en: Option 2 - Add to Specific Page
he_IL: אפשרות 2 - הוסף לדף ספציפי

en: Organized by categories
he_IL: מאורגן לפי קטגוריות

en: Other countries
he_IL: מדינות אחרות

en: Others
he_IL: אחרים

en: POPIA / KVKK + publisher-enabled global TCF
he_IL: POPIA / KVKK + TCF גלובלי שהופעל על ידי המפרסם

en: Page Preview
he_IL: תצוגה מקדימה של עמוד

en: Page Views
he_IL: צפיות בדף

en: Page [page] of [total]
he_IL: עמוד [page] מתוך [total]

en: Pageviews with consent
he_IL: צפיות בדף בהסכמה

en: Pageviews with no preference
he_IL: תצוגות עמוד ללא העדפה

en: Pageviews without consent
he_IL: צפיות בעמוד ללא הסכמה

en: Partially accepted
he_IL: מקובל חלקית

en: Paste the script tag into your Cookie Declaration HTML where you want the tables to appear:
he_IL: הדבק את תג הסקריפט ב-HTML של הצהרת ה-Cookie במקום שבו תרצה שהטבלאות יופיעו:

en: Payment
he_IL: תַשְׁלוּם

en: Period
he_IL: תְקוּפָה

en: Personal Account
he_IL: חשבון אישי

en: Personalization
he_IL: התאמה אישית

en: Personalization and preference cookies
he_IL: התאמה אישית והעדפות עוגיות

en: Plan Features
he_IL: תכונות התוכנית

en: Please add our cookie scanner IP addresses to the whitelist on your firewall to allow scanning.
he_IL: אנא הוסף את כתובות ה-IP של סורק העוגיות שלנו לרשימה הלבנה בחומת האש שלך כדי לאפשר סריקה.

en: Please add these IP addresses to your firewall whitelist to allow our cookie scanner to access your website:
he_IL: אנא הוסף את כתובות ה-IP הללו לרשימת הלבנים של חומת האש שלך כדי לאפשר לסורק העוגיות שלנו לגשת לאתר שלך:

en: Please enter required information before subscribing.
he_IL: אנא הזן את המידע הנדרש לפני ההרשמה.

en: Please write your email address to confirm.
he_IL: אנא כתוב את כתובת הדוא"ל שלך כדי לאשר.

en: Post Code
he_IL: מיקוד

en: Preview
he_IL: תצוגה מקדימה

en: Preview Declaration
he_IL: תצוגה מקדימה של ההצהרה

en: Preview Limitations
he_IL: מגבלות התצוגה המקדימה

en: Preview Note
he_IL: הערה על התצוגה המקדימה

en: Preview Unavailable
he_IL: תצוגה מקדימה לא זמינה

en: Previous
he_IL: הקודם

en: Privacy Policy URL
he_IL: כתובת מדיניות הפרטיות

en: Privacy Trigger
he_IL: טריגר פרטיות

en: Privacy Trigger Customization (Optional)
he_IL: התאמה אישית של טריגר פרטיות (אופציונלי)

en: Privacy URL
he_IL: כתובת אתר פרטיות

en: Privacy policy links
he_IL: קישורים למדיניות הפרטיות

en: Professional styling
he_IL: סטיילינג מקצועי

en: Project not found for selected domain
he_IL: הפרויקט לא נמצא עבור הדומיין שנבחר

en: Properties
he_IL: נכסים

en: Publisher-enabled global TCF
he_IL: TCF גלובלי שהופעל על ידי המפרסם

en: Ready to Use
he_IL: מוכן לשימוש

en: Ready to link from your privacy policy
he_IL: מוכן לקישור ממדיניות הפרטיות שלך

en: Refresh
he_IL: לְרַעֲנֵן

en: Region
he_IL: אזור

en: Rejected
he_IL: נִדחֶה

en: Remaining time: [dayCount] day
he_IL: זמן שנותר: [dayCount] יום

en: Remaining time: [dayCount] days
he_IL: זמן שנותר: [dayCount] ימים

en: Remaining time: [monthCount] month
he_IL: זמן שנותר: חודש [monthCount]

en: Remaining time: [monthCount] months
he_IL: זמן שנותר: [monthCount] חודשים

en: Remove website
he_IL: הסר אתר

en: Replace existing cookies that have the same name
he_IL: החלף עוגיות קיימות בעלות אותו שם

en: Required
he_IL: נדרש

en: Rest of World
he_IL: שאר העולם

en: Restricted Data Processing limits the use of personal data for advertising and analytics to comply with privacy regulations, such as CCPA. When enabled, personalized ads will be restricted, and only certain data will be used for measurement and analytics.
he_IL: עיבוד נתונים מוגבל מגביל את השימוש בנתונים אישיים לצורך פרסום וניתוח כדי לעמוד בתקנות הפרטיות, כגון CCPA. כאשר מופעל, מודעות מותאמות אישית יוגבלו, ורק נתונים מסוימים ישמשו למדידה וניתוח.

en: Retention Period
he_IL: תקופת שמירה

en: Returning visitors
he_IL: מבקרים חוזרים

en: Right
he_IL: ימין

en: Save
he_IL: להציל

en: Scan History
he_IL: סריקת היסטוריית

en: Scan Status
he_IL: סטטוס סריקה

en: Scan your website to automatically detect cookies and update your cookie list. Our advanced scanner analyzes your web pages and identifies all cookies being used, including tracking pixels, analytics cookies, and third-party integrations.
he_IL: סרוק את האתר שלך כדי לזהות אוטומטית עוגיות ולעדכן את רשימת העוגיות שלך. הסורק המתקדם שלנו מנתח את דפי האינטרנט שלך ומזהה את כל קובצי ה-Cookie שנמצאים בשימוש, כולל פיקסלים למעקב, קובצי Cookie לניתוח ושילובים של צד שלישי.

en: Scanned URL
he_IL: כתובת URL סרוקה

en: Scanner Actions
he_IL: פעולות סורק

en: Script Actions
he_IL: פעולות סקריפט

en: Script Features:
he_IL: תכונות הסקריפט:

en: Script Tag for Your Website
he_IL: תג סקריפט לאתר שלך

en: Script URL
he_IL: כתובת אתר של סקריפט

en: Script copied to clipboard!
he_IL: הסקריפט הועתק ללוח!

en: Security
he_IL: בִּטָחוֹן

en: See how the consent message appears to a visitor from a specific region, based on the settings in the other tabs. This is a preview only and changes nothing.
he_IL: ראה כיצד הודעת ההסכמה נראית למבקר מאזור מסוים, על סמך ההגדרות בלשוניות האחרות. זו תצוגה מקדימה בלבד ואינה משנה דבר.

en: Select
he_IL: בחר

en: Select Domain
he_IL: בחר דומיין

en: Select Language
he_IL: בחר שפה

en: Select Type
he_IL: בחר סוג

en: Select a JSON file previously exported from FlexyConsent. Each cookie needs at least a name; entries without one are skipped.
he_IL: בחר קובץ JSON שיוצא בעבר מ-FlexyConsent. לכל עוגייה נדרש לפחות שם; רשומות ללא שם ידולגו.

en: Select a domain above to manage cookies
he_IL: בחר דומיין למעלה לניהול קובצי Cookie

en: Select a region...
he_IL: בחר אזור…

en: Select all
he_IL: בחר הכל

en: Select how this cookie or tracker stores data.
he_IL: בחר כיצד עוגייה או רכיב מעקב זה מאחסן נתונים.

en: Send
he_IL: לִשְׁלוֹחַ

en: Send Page View
he_IL: שלח תצוגת עמוד

en: Sensitive data processing
he_IL: עיבוד נתונים רגישים

en: Session Storage
he_IL: אחסון הפעלה

en: Show "Reject all" on the first layer
he_IL: הצג «דחה הכל» בשכבה הראשונה

en: Shows cookie purposes, retention periods, and providers
he_IL: מציג את מטרות העוגיות, תקופות שמירה וספקים

en: Simple Integration
he_IL: אינטגרציה פשוטה

en: Simplified
he_IL: פשוט

en: Simplified (combine the three purposes)
he_IL: פשוט (איחוד שלוש המטרות)

en: Site data consent
he_IL: הסכמה לנתוני האתר

en: Site data consent only —
he_IL: הסכמה לנתוני האתר בלבד —

en: Soft Pastel
he_IL: פסטל רך

en: South Africa (POPIA)
he_IL: דרום אפריקה (POPIA)

en: South Korea (PIPA)
he_IL: דרום קוריאה (PIPA)

en: Start New Scan
he_IL: התחל סריקה חדשה

en: Start Scan
he_IL: התחל סריקה

en: Start your first scan by entering a URL above
he_IL: התחל את הסריקה הראשונה שלך על ידי הזנת כתובת אתר למעלה

en: State
he_IL: מדינה

en: Status
he_IL: סטָטוּס

en: Step 1: Copy the Script Tag
he_IL: שלב 1: העתק את תג הסקריפט

en: Step 2: Add to Your Website's HTML
he_IL: שלב 2: הוסף ל-HTML של האתר שלך

en: Step 3: Link from Your Privacy Policy
he_IL: שלב 3: קישור ממדיניות הפרטיות שלך

en: Step 4: Automatic Updates
he_IL: שלב 4: עדכונים אוטומטיים

en: Storage Type
he_IL: סוג אחסון

en: Subscribe
he_IL: הירשם

en: Subscribed
he_IL: נרשם

en: Subscription
he_IL: מִנוּי

en: Subscription period
he_IL: תקופת מנוי

en: Subscriptions
he_IL: מנויים

en: Sunset
he_IL: שקיעה

en: Switzerland (FADP)
he_IL: שווייץ (FADP)

en: TCF EU v2 + GPP TCF-CA (Section 5)
he_IL: TCF EU v2 + GPP TCF-CA (סעיף 5)

en: TCF EU v2 + GPP US sections
he_IL: TCF EU v2 + מקטעי GPP של ארה"ב

en: Targeted advertising
he_IL: פרסום ממוקד

en: Technical Details
he_IL: פרטים טכניים

en: Thailand (PDPA)
he_IL: תאילנד (PDPA)

en: That endpoint is not available.
he_IL: נקודת קצה זו אינה זמינה.

en: That file is not valid JSON.
he_IL: קובץ זה אינו JSON תקין.

en: The consent message asking to store data in the browser will be shown to visitors from the selected regions.
he_IL: הודעת ההסכמה המבקשת לאחסן נתונים בדפדפן תוצג למבקרים מהאזורים שנבחרו.

en: The consent message containing IAB TCF vendors and purposes will be shown to visitors from the selected regions.<br>Recommended if your website displays ads.
he_IL: הודעת ההסכמה המכילה ספקים ומטרות IAB TCF תוצג למבקרים מהאזורים שנבחרו.<br>מומלץ אם האתר שלך מציג מודעות.

en: The preview cannot be displayed due to browser security restrictions, but your script is ready and will work perfectly on your website.
he_IL: לא ניתן להציג את התצוגה המקדימה בשל מגבלות אבטחה של הדפדפן, אך הסקריפט שלך מוכן ויפעל היטב באתר שלך.

en: The script automatically updates when you modify your cookie configuration in this manager. No need to manually update your website - it stays current automatically!
he_IL: הסקריפט מתעדכן אוטומטית כאשר אתה משנה את תצורת העוגיות שלך במנהל זה. אין צורך לעדכן את האתר שלך באופן ידני - הוא נשאר מעודכן אוטומטית!

en: The script will work perfectly when implemented on your website. This preview limitation doesn't affect the actual functionality.
he_IL: הסקריפט יעבוד בצורה מושלמת כשהוא מיושם באתר שלך. מגבלת תצוגה מקדימה זו אינה משפיעה על הפונקציונליות בפועל.

en: The wait for update setting defines how long Google Consent Mode should wait (in milliseconds) before updating the consent state. It helps ensure that consent choices are processed before tracking begins.
he_IL: הגדרת ההמתנה לעדכון מגדירה כמה זמן צריך להמתין במצב הסכמה של Google (במילישניות) לפני עדכון מצב ההסכמה. זה עוזר להבטיח שבחירות ההסכמה מעובדות לפני תחילת המעקב.

en: There are no cookies to export.
he_IL: אין עוגיות לייצוא.

en: Third-party integrations and plugins
he_IL: שילובים ותוספים של צד שלישי

en: This action cannot be reversed.
he_IL: פעולה זו לא ניתנת לביטול.

en: This is a browser security feature and doesn't affect the actual functionality.
he_IL: זוהי תכונת אבטחה של הדפדפן והיא אינה משפיעה על התפקוד בפועל.

en: This is exactly what your website visitors will see when they visit your cookie declaration page. The script automatically organizes your cookies by category (Essential, Analytics, Marketing, etc.) and displays all the required information for legal compliance.
he_IL: זה בדיוק מה שמבקרי האתר שלך יראו כשהם מבקרים בדף הצהרת העוגיות שלך. הסקריפט מארגן אוטומטית את העוגיות שלך לפי קטגוריות (חיוני, אנליטיקס, שיווק וכו') ומציג את כל המידע הנדרש לציות לחוק.

en: This preview shows exactly how the cookie declaration will appear on your website when visitors access it. The tables below contain your current cookie configuration and will update automatically when you modify your cookies in this manager.
he_IL: תצוגה מקדימה זו מראה בדיוק כיצד תופיע הצהרת קובצי ה-cookie באתר שלך כאשר מבקרים ניגשים אליו. הטבלאות שלהלן מכילות את תצורת קובצי ה-cookie הנוכחית שלך ויעודכנו אוטומטית כאשר תשנה את קובצי ה-cookie שלך במנהל זה.

en: This script generates tables based on your current cookie configuration.
he_IL: סקריפט זה יוצר טבלאות המבוססות על תצורת ה-cookie הנוכחית שלך.

en: This script is hosted securely and will automatically display your current cookie configuration. It updates automatically when you modify cookies in this manager.
he_IL: סקריפט זה מתארח בצורה מאובטחת ויציג אוטומטית את תצורת העוגיות הנוכחית שלך. זה מתעדכן אוטומטית כאשר אתה משנה קובצי Cookie במנהל זה.

en: This setting allows you to show the IAB Transparency and Consent Framework message beyond GDPR-regulated countries, helping you maintain compliance and maximize ad revenue in other key markets.
he_IL: הגדרה זו מאפשרת לך להציג את הודעת מסגרת השקיפות וההסכמה של IAB מעבר למדינות המוסדרות ב-GDPR, ועוזרת לך לשמור על תאימות ולמקסם את ההכנסות ממודעות בשווקי מפתח אחרים.

en: This site is not connected to FlexyConsent yet.
he_IL: אתר זה עדיין אינו מחובר ל-FlexyConsent.

en: Tip:
he_IL: עֵצָה:

en: Top
he_IL: למעלה

en: Total pageviews
he_IL: סך כל הצפיות בדף

en: Total visitors
he_IL: סך כל המבקרים

en: Tracking Pixel
he_IL: פיקסל מעקב

en: Type
he_IL: סוּג

en: Type is required
he_IL: סוג נדרש

en: Typical scan time: 1-3 hours.
he_IL: זמן סריקה אופייני: 1-3 שעות.

en: Türkiye (KVKK)
he_IL: טורקיה (KVKK)

en: URL
he_IL: כתובת אתר

en: Unable to load the script in preview mode due to CORS restrictions.
he_IL: לא ניתן לטעון את הסקריפט במצב תצוגה מקדימה עקב הגבלות CORS.

en: United States
he_IL: ארצות הברית

en: United States (CCPA / US National)
he_IL: ארצות הברית (CCPA / רמה ארצית)

en: United States (GPP opt-outs)
he_IL: ארצות הברית (סירובי GPP)

en: United States (National)
he_IL: ארצות הברית (רמה ארצית)

en: United States (TCF + GPP)
he_IL: ארצות הברית (TCF + GPP)

en: United States Section Preferences
he_IL: העדפות מקטעים לארצות הברית

en: Unlimited Pageviews/Month<br>Geo-Targeting<br>43 Languages Supported<br>E-mail & Chat Support<br>TCF 2.3 Support<br>Cookie Scanner<br>Auto Blocker<br>Google Consent Mode V2<br>API support
he_IL: צפיות דף/חודש ללא הגבלה<br>מיקוד גיאוגרפי<br>43 שפות נתמכות<br>תמיכה בדואר אלקטרוני וצ'אט<br>תמיכה ב-TCF 2.3<br>סורק עוגיות<br>חוסם אוטומטי<br>מצב הסכמה של Google V2<br > תמיכה ב-API

en: Update Email
he_IL: עדכן אימייל

en: Update Email Validate Key
he_IL: עדכן מפתח אימות דוא"ל

en: Update User Settings
he_IL: עדכן את הגדרות המשתמש

en: Update user info
he_IL: עדכן את פרטי המשתמש

en: Updates automatically as you modify your cookie configuration
he_IL: מתעדכן אוטומטית כאשר אתה משנה את תצורת ה-cookie שלך

en: Use system font family
he_IL: השתמש במשפחת גופני המערכת

en: User Info
he_IL: פרטי משתמש

en: User Information
he_IL: מידע משתמש

en: User Settings
he_IL: הגדרות משתמש

en: User-Friendly
he_IL: ידידותי למשתמש

en: Utah
he_IL: יוטה

en: VAT Number
he_IL: מספר מע"מ

en: Value
he_IL: ערך

en: Vendor
he_IL: מוֹכֵר

en: Vendor Information
he_IL: מידע ספק

en: View IP Addresses
he_IL: הצג כתובות IP

en: View Information
he_IL: הצג מידע

en: View Policy
he_IL: הצג מדיניות

en: View Status
he_IL: הצג סטטוס

en: Virginia
he_IL: וירג'יניה

en: Visitor selection
he_IL: בחירת מבקרים

en: Visits with consent
he_IL: ביקורים בהסכמה

en: Visits with no preference
he_IL: ביקורים ללא העדפה

en: Visits without consent
he_IL: ביקורים ללא הסכמה

en: Wait for update
he_IL: חכה לעדכון

en: Warm Beige
he_IL: בז' חמים

en: Warning: This is an advanced feature designed for users familiar with CSS. If you are not experienced with CSS, please leave this field empty.
he_IL: אזהרה: זוהי תכונה מתקדמת המיועדת למשתמשים המכירים CSS. אם אינך מנוסה ב-CSS, אנא השאר שדה זה ריק.

en: Website
he_IL: אתר

en: Website Settings
he_IL: הגדרות אתר

en: Websites
he_IL: אתרים

en: Welcome to Flexy Consent
he_IL: ברוכים הבאים ל-Flexy Consent

en: What Our Scanner Detects:
he_IL: מה הסורק שלנו מזהה:

en: When enabled, cookie categories that have no declared vendors or cookies are hidden from the preferences modal.
he_IL: כאשר האפשרות מופעלת, קטגוריות עוגיות ללא ספקים או עוגיות מוצהרות מוסתרות בחלון ההעדפות.

en: When enabled, users can continue interacting with the page even while the consent message is displayed, instead of blocking the background until a choice is made. For full IAB compliance, this option should remain disabled.
he_IL: כאשר האפשרות מופעלת, המשתמשים יכולים להמשיך לפעול בדף בזמן שהודעת ההסכמה מוצגת, במקום שהרקע ייחסם עד לבחירה. לצורך עמידה מלאה בדרישות IAB, מומלץ להשאיר אפשרות זו כבויה.

en: When implemented on your website, this script will automatically display your cookie declaration tables.
he_IL: כאשר מיושם באתר האינטרנט שלך, סקריפט זה יציג אוטומטית את טבלאות הצהרת העוגיות שלך.

en: When off, visitors only see "Accept all" and "Preferences" on the initial consent banner. They can still reject everything from the preferences screen.
he_IL: כאשר האפשרות כבויה, המבקרים רואים רק «קבל הכל» ו«העדפות» בבאנר ההסכמה הראשוני. הם עדיין יכולים לדחות הכל ממסך ההעדפות.

en: Why Do You Need This?
he_IL: למה אתה צריך את זה?

en: You are not allowed to do that.
he_IL: אינך מורשה לעשות זאת.

en: You can copy the code below and use it in the footer of your page (Optional)
he_IL: אתה יכול להעתיק את הקוד למטה ולהשתמש בו בכותרת התחתונה של הדף שלך (אופציונלי)

en: You can only assign one website to one subscription!
he_IL: אתה יכול להקצות רק אתר אחד למנוי אחד!

en: You cannot close your account because you have a paid subscription and its current period will end on [endDate].<br>You can edit from [URL]
he_IL: אינך יכול לסגור את חשבונך מכיוון שיש לך מנוי בתשלום והתקופה הנוכחית שלו תסתיים ב-[endDate].<br>תוכל לערוך מ-[URL]

en: You cannot close your account because you have a project belonging to another service: [serviceNames].<br> You can edit from [URL]
he_IL: אינך יכול לסגור את החשבון שלך כי יש לך פרויקט השייך לשירות אחר: [serviceNames].<br> אתה יכול לערוך מ-[URL]

en: You cannot close your account because you have another project: [projectNames].<br>You can edit from [URL]
he_IL: אינך יכול לסגור את החשבון שלך כי יש לך פרויקט אחר: [projectNames].<br>תוכל לערוך מ-[URL]

en: You have a free subscription.
he_IL: יש לך מנוי חינם.

en: You have a paid subscription and plan for next period.
he_IL: יש לך מנוי בתשלום ותוכנית לתקופה הבאה.

en: You must use valid CSS units (px, rem, em, %, smaller, larger).
he_IL: עליך להשתמש ביחידות CSS תקינות (px, rem, em, %, smaller, larger).

en: You should enter the Script URL pattern as:
he_IL: עליך להזין את תבנית כתובת האתר של הסקריפט כ:

en: Your Generated Script
he_IL: הסקריפט שנוצר

en: Your Script
he_IL: התסריט שלך

en: Your Script Code:
he_IL: קוד הסקריפט שלך:

en: Your cookie declaration script is ready to use.
he_IL: סקריפט הצהרת העוגיות שלך מוכן לשימוש.

en: Your email address is wrong.
he_IL: כתובת האימייל שלך שגויה.

en: Your subscription will be cancelled at the end of the period.
he_IL: המנוי שלך יבוטל בתום התקופה.

en: Your subscription will be renewed at the end of the period.
he_IL: המנוי שלך יחודש בתום התקופה.

en: Your website [domain] has reached the monthly page view limit on the [planName] plan. To ensure uninterrupted service and accurate consent tracking, we recommend upgrading your plan.
he_IL: האתר שלך [domain] הגיע למגבלת צפיות הדפים החודשית בתוכנית [planName]. כדי להבטיח שירות ללא הפרעה ומעקב מדויק אחר הסכמה, אנו ממליצים לשדרג את התוכנית שלך.

en: Your website visitors will see a clean, organized tables showing exactly what cookies your site uses and why - building trust and meeting legal requirements.
he_IL: המבקרים באתר שלך יראו טבלאות נקיות ומסודרות המציגות בדיוק באילו קובצי Cookie האתר שלך משתמש ומדוע - בניית אמון ועמידה בדרישות החוק.

en: [Number]% off
he_IL: [Number]% הנחה

en: [count] cookie(s) ready to import. [skipped] entr(y/ies) skipped.
he_IL: [count] עוגיות מוכנות לייבוא. [skipped] רשומות דולגו.

en: [count] log entr(y/ies)
he_IL: [count] רשומות יומן

en: cookie
he_IL: עוּגִיָה

en: e.g. 16px, 1rem, 1em
he_IL: לדוגמה 16px, 1rem, 1em

en: e.g., Analytics Cookie (optional - defaults to name)
he_IL: למשל, קובץ Cookie של Analytics (אופציונלי - ברירת המחדל לשם)

en: legally required
he_IL: נדרש על פי חוק
