Flexy Consent 1.5.0 - en to gl_ES translation catalogue (475 entries)

en: 100,000 Pageviews/Month<br>Geo-Targeting<br>43 Languages Supported<br>E-mail &amp; Chat Support<br>TCF 2.3 Support<br>Cookie Scanner<br>Auto Blocker<br>Google Consent Mode V2<br>API support
gl_ES: 100.000 páxinas vistas/mes<br>Segmentación xeográfica<br>43 idiomas admitidos<br>Correo electrónico &amp; Soporte de chat<br>Compatible con TCF 2.3<br>Escáner de cookies<br>Bloqueador automático<br>Modo de consentimento de Google V2<br>Compatible con API

en: 5,000 Pageviews/Month<br>Geo-Targeting<br>Single Language<br>E-mail Support<br>TCF 2.3 Support<br><del>Cookie Scanner</del><br><del>Auto Blocker</del><br><del>Google Consent Mode V2</del><br><del>API support</del>
gl_ES: 5.000 páxinas vistas/mes<br>Segmentación xeográfica<br>Soporte por correo electrónico<br>Soporte de TCF 2.3<br><del>Escáner de cookies</del><br><del>Bloqueador automático</del> del><br><del>Modo de consentimento de Google V2</del><br><del>Compatible con API</del>

en: <strong>Please fix the following errors:</strong><ul>
gl_ES: <strong>Correxa os seguintes erros:</strong><ul>

en: A record of the consent choices visitors made on your website. Click a column heading to sort.
gl_ES: Un rexistro das opcións de consentimento que os visitantes fixeron no seu sitio web. Prema na cabeceira dunha columna para ordenar.

en: API Key
gl_ES: Clave API

en: Accepted
gl_ES: Aceptado

en: Account Type
gl_ES: Tipo de conta

en: Actions
gl_ES: Accións

en: Ad personalization signals allow Google to use collected data to personalize ads. Disable this to stop personalized ads.
gl_ES: Os sinais de personalización de anuncios permiten que Google utilice os datos recollidos para personalizar os anuncios. Desactive isto para deter os anuncios personalizados.

en: Add Cookie
gl_ES: Engadir cookie

en: Add a link to your cookie declaration page from your privacy policy, cookie policy, or website footer:
gl_ES: Engade unha ligazón á túa páxina de declaración de cookies desde a túa política de privacidade, política de cookies ou pé do sitio web:

en: Add website
gl_ES: Engadir sitio web

en: Additional Settings
gl_ES: Configuración adicional

en: Address
gl_ES: Enderezo

en: Address Line 1
gl_ES: Enderezo Liña 1

en: Address Line 2
gl_ES: Enderezo Liña 2

en: Ads Data Redaction redacts sensitive information related to ads, enhancing user privacy.
gl_ES: Ads Data Redaction elimina información confidencial relacionada cos anuncios, mellorando a privacidade dos usuarios.

en: Africa, Middle East & Türkiye
gl_ES: África, Oriente Medio e Turquía

en: All Types
gl_ES: Todos os tipos

en: All user and website information will be lost and cannot be recovered.
gl_ES: Toda a información do usuario e do sitio web perderase e non se poderá recuperar.

en: Allow Ad Personalization Signals
gl_ES: Permitir sinais de personalización de anuncios

en: Allow Google Signals
gl_ES: Permitir Google Signals

en: Allow page interaction
gl_ES: Permitir a interacción coa páxina

en: Also you can add code similar to the one below to your page (Optional)
gl_ES: Tamén podes engadir un código similar ao seguinte á túa páxina (Opcional)

en: Americas
gl_ES: Américas

en: Analytics
gl_ES: Analítica

en: Analytics and performance tracking
gl_ES: Análise e seguimento do rendemento

en: Annual
gl_ES: Anual

en: Apply US National settings to all states
gl_ES: Aplicar a configuración nacional dos EUA a todos os estados

en: Are you sure you want to cancel your subscription?
gl_ES: Estás seguro de que queres cancelar a túa subscrición?

en: Are you sure you want to delete this cookie?
gl_ES: Estás seguro de que queres eliminar esta cookie?

en: Asia-Pacific
gl_ES: Asia-Pacífico

en: Ask visitors from the selected regions for consent before storing cookies or other data in their browser. Google Consent Mode is enabled automatically whenever at least one region is selected.
gl_ES: Solicite o consentimento aos visitantes das rexións seleccionadas antes de almacenar cookies ou outros datos no seu navegador. O Modo de consentimento de Google actívase automaticamente en canto se selecciona polo menos unha rexión.

en: Associated Script
gl_ES: Guión asociado

en: Authentication failed!
gl_ES: Fallou a autenticación!

en: Auto (use browser default)
gl_ES: Automático (usar o valor predeterminado do navegador)

en: Auto-updates when you modify cookies
gl_ES: Actualízase automaticamente cando modifica as cookies

en: Auto-updates with changes
gl_ES: Actualizacións automáticas con cambios

en: Automatic Cookie Detection
gl_ES: Detección automática de cookies

en: Automatically organized cookie tables by category
gl_ES: Táboas de cookies organizadas automaticamente por categoría

en: Autumn
gl_ES: Outono

en: Available languages
gl_ES: Idiomas dispoñibles

en: Avoid using your own website's URL as the Script URL, as it may disrupt your website's functionality.
gl_ES: Evita usar o URL do teu sitio web como URL do script, xa que pode perturbar a funcionalidade do teu sitio web.

en: Banner position
gl_ES: Posición do báner

en: Banner theme
gl_ES: Tema do báner

en: Basic Information
gl_ES: Información básica

en: Blocking TCF modal plus GPP opt-outs.
gl_ES: Xanela TCF bloqueante máis exclusións GPP.

en: Blocking modal, explicit consent required.
gl_ES: Xanela bloqueante, requírese consentimento explícito.

en: Blocking modal.
gl_ES: Xanela bloqueante.

en: Bottom
gl_ES: Abaixo

en: Bottom left
gl_ES: Abaixo á esquerda

en: Bottom right
gl_ES: Abaixo á dereita

en: Brazil (LGPD)
gl_ES: Brasil (LGPD)

en: Browser storage consents
gl_ES: Consentimentos de almacenamento no navegador

en: Business Account
gl_ES: Conta comercial

en: Buy
gl_ES: Mercar

en: Buy a new plan
gl_ES: Compra un novo plan

en: CCPA transparency requirements
gl_ES: Requisitos de transparencia CCPA

en: Can be linked from your privacy policy or cookie policy
gl_ES: Pódese vincular desde a súa política de privacidade ou política de cookies

en: Canada
gl_ES: Canadá

en: Canada (Quebec Law 25)
gl_ES: Canadá (Lei 25 do Quebec)

en: Canada — TCF + GPP TCF-CA
gl_ES: Canadá — TCF + GPP TCF-CA

en: Cancel
gl_ES: Cancelar

en: Cancel Subscription
gl_ES: Cancelar a subscrición

en: Cancel current plan and subscribe to [PlanName] plan
gl_ES: Cancela o plan actual e subscríbete ao plan [PlanName].

en: Cancelling...
gl_ES: Cancelando...

en: Center
gl_ES: Centro

en: Change display language using client location and browser language
gl_ES: Cambia o idioma de visualización mediante a localización do cliente e o idioma do navegador

en: Change email address
gl_ES: Cambiar enderezo de correo electrónico

en: Change your email address
gl_ES: Cambia o teu enderezo de correo electrónico

en: Check your email box
gl_ES: Comprobe a súa caixa de correo electrónico

en: Choose a payment method
gl_ES: Escolle un método de pago

en: Christmas
gl_ES: Nadal

en: City
gl_ES: Cidade

en: Click "Add Cookie" to create your first cookie entry
gl_ES: Fai clic en "Engadir cookie" para crear a túa primeira entrada de cookie

en: Client ID
gl_ES: ID de cliente

en: Close
gl_ES: Pechar

en: Close Preview
gl_ES: Pechar a vista previa

en: Close my account
gl_ES: Pecha a miña conta

en: Company
gl_ES: Compañía

en: Company Name
gl_ES: Nome da empresa

en: Completed
gl_ES: Completado

en: Configure Scan
gl_ES: Configurar escaneo

en: Consent &amp; Privacy
gl_ES: Consentimento &amp; privacidade

en: Consent Logs
gl_ES: Rexistros de consentimento

en: Consent State
gl_ES: Estado do consentimento

en: Consent banner buttons
gl_ES: Botóns do báner de consentimento

en: Consent not required
gl_ES: Non se precisa consentimento

en: Consent requested
gl_ES: Consentimento solicitado

en: Contact Us
gl_ES: Contacta connosco

en: Continue
gl_ES: Continuar

en: Control whether Google Analytics automatically sends page view events or visitor will select them.
gl_ES: Controla se Google Analytics envía automaticamente eventos de visualización de páxinas ou o visitante seleccionaraos.

en: Cookie Declaration Script
gl_ES: Script de declaración de cookies

en: Cookie Details:
gl_ES: Detalles da cookie:

en: Cookie List
gl_ES: Lista de cookies

en: Cookie Manager
gl_ES: Xestor de cookies

en: Cookie Name
gl_ES: Nome da cookie

en: Cookie Names
gl_ES: Nomes de cookies

en: Cookie Policy URL
gl_ES: URL da política de cookies

en: Cookie Scanner
gl_ES: Escáner de cookies

en: Cookie Scanner IP Addresses
gl_ES: Enderezos IP do escáner de cookies

en: Cookie added successfully!
gl_ES: Engadiuse a galleta correctamente!

en: Cookie categories only, no IAB TCF/GPP.
gl_ES: Só categorías de cookies, sen IAB TCF/GPP.

en: Cookie deleted successfully!
gl_ES: A cookie eliminouse correctamente.

en: Cookie law disclosure obligations
gl_ES: Obrigas de divulgación da lei de cookies

en: Cookie name is required
gl_ES: O nome da cookie é necesario

en: Cookie updated successfully!
gl_ES: A cookie actualizouse correctamente.

en: Cookies Found
gl_ES: Cookies atopadas

en: Copied!
gl_ES: Copiado!

en: Copy Script
gl_ES: Copiar o script

en: Copy Script Tag
gl_ES: Copiar etiqueta de guión

en: Copy and paste new API key here from [email]
gl_ES: Copia e pega a nova clave da API aquí desde [email]

en: Copy the script tag from the "Script Code" tab. This is a simple one-line HTML tag that you'll add to your website.
gl_ES: Copia a etiqueta de guión da pestana "Código de guión". Esta é unha etiqueta HTML sinxela dunha liña que engadirás ao teu sitio web.

en: Copy to Clipboard
gl_ES: Copiar ao portapapeis

en: Could not extract script URL
gl_ES: Non se puido extraer o URL do script

en: Could not load consent logs. Please try again.
gl_ES: Non se puideron cargar os rexistros de consentimento. Ténteo de novo.

en: Could not reach FlexyConsent. Please try again.
gl_ES: Non se puido contactar con FlexyConsent. Ténteo de novo.

en: Country
gl_ES: País

en: Created
gl_ES: Creado

en: Current Plan
gl_ES: Plan actual

en: Custom
gl_ES: Personalizado

en: Custom CSS
gl_ES: CSS personalizado

en: Custom icon
gl_ES: Icona personalizada

en: Custom logo
gl_ES: Logo personalizado

en: Dark
gl_ES: Escuro

en: Dashboard
gl_ES: Panel de control

en: Date
gl_ES: Data

en: Debit or Credit Card
gl_ES: Tarxeta de crédito ou débito

en: Default
gl_ES: Predeterminado

en: Default consent management language for website visitors
gl_ES: Linguaxe de xestión de consentimento predeterminada para os visitantes do sitio web

en: Delete Account
gl_ES: Eliminar conta

en: Delete account
gl_ES: Eliminar a conta

en: Description
gl_ES: Descrición

en: Description and Purpose
gl_ES: Descrición e finalidade

en: Description will be saved for the selected language
gl_ES: A descrición gardarase para o idioma seleccionado

en: Detailed
gl_ES: Detallado

en: Detailed (with sub-purposes)
gl_ES: Detallado (con subfinalidades)

en: Disabled (Consent window will not be displayed on your website)
gl_ES: Desactivado (non se mostrará a xanela de consentimento no seu sitio web)

en: Display
gl_ES: Mostrar

en: Display Name
gl_ES: Nome para mostrar

en: Display privacy button
gl_ES: Mostrar botón de privacidade

en: Displaying the sale, sharing or use of personal data
gl_ES: Mostrar a venda, cesión ou uso de datos persoais

en: Do not display
gl_ES: Non mostrar

en: Domain
gl_ES: Dominio

en: Don't let consent management intimidate you. Protect your users' privacy with the most affordable CMP without compromising security. Continue now to become compliant or view pricing to pick a plan suitable for you.
gl_ES: Non deixes que a xestión do consentimento te intimide. Protexa a privacidade dos seus usuarios co CMP máis económico sen comprometer a seguridade. Continúa agora para cumprir os requisitos ou consulta os prezos para escoller un plan axeitado para ti.

en: Downgrade to free package
gl_ES: Cambiar a versión de paquete gratuíto

en: Download Page URL
gl_ES: Descargar URL da páxina

en: Edit Cookie
gl_ES: Editar cookie

en: Elegant
gl_ES: Elegante

en: Email
gl_ES: Correo electrónico

en: Enable Ads Data Redaction
gl_ES: Activa a redacción de datos de anuncios

en: Enable Consent Management
gl_ES: Activa a xestión do consentimento

en: Enable Restricted Data Processing
gl_ES: Activa o procesamento de datos restrinxido

en: Enable URL Passthrough
gl_ES: Activar o paso de URL

en: Enable URL passthrough to allow Google Analytics to track URL parameters across pages during navigation.
gl_ES: Activa o paso de URL para que Google Analytics faga un seguimento dos parámetros de URL nas páxinas durante a navegación.

en: Enable United States regulations (GPP)
gl_ES: Activar a normativa dos Estados Unidos (GPP)

en: Enable auto blocker
gl_ES: Activa o bloqueo automático

en: Enable customization
gl_ES: Activa a personalización

en: Enabled
gl_ES: Activado

en: Enter CSS code
gl_ES: Introduza o código CSS

en: Enter a URL
gl_ES: Introduza un URL

en: Enter the URL of the page you want to scan for cookies
gl_ES: Introduza o URL da páxina que quere buscar cookies

en: Enter the URL of the page you want to scan for cookies. Our scanner will analyze the page and detect all cookies being used.
gl_ES: Introduza o URL da páxina que quere buscar cookies. O noso escáner analizará a páxina e detectará todas as cookies que se utilizan.

en: Error
gl_ES: Erro

en: Essential
gl_ES: Imprescindible

en: Essential and functional cookies
gl_ES: Cookies esenciais e funcionais

en: Europe / EEA & Switzerland
gl_ES: Europa / EEE e Suíza

en: European Union / European Economic Area / United Kingdom
gl_ES: Unión Europea / Espazo Económico Europeo / Reino Unido

en: Examples: Session, 30 days, 1 year, 2 years, etc.
gl_ES: Exemplos: Sesión, 30 días, 1 ano, 2 anos, etc.

en: Expected a JSON array of cookies, or an object with a "resources" array.
gl_ES: Agardábase un array JSON de cookies ou un obxecto cun array "resources".

en: Export
gl_ES: Exportar

en: Export CSV
gl_ES: Exportar CSV

en: Failed to load script
gl_ES: Produciuse un erro ao cargar o script

en: Features
gl_ES: Características

en: Firewall Setup Required:
gl_ES: Requírese a configuración do firewall:

en: FlexyConsent only works on the domains listed here. Enter root domains without "www" or "https://". The cookie and privacy policy links are set per domain and are shown to visitors of that domain.
gl_ES: FlexyConsent só funciona nos dominios indicados aquí. Introduza os dominios raíz sen "www" nin "https://". As ligazóns á política de cookies e de privacidade defínense por dominio e móstranselles aos visitantes dese dominio.

en: FlexyConsent returned an error.
gl_ES: FlexyConsent devolveu un erro.

en: FlexyConsent returned an unreadable response.
gl_ES: FlexyConsent devolveu unha resposta ilexible.

en: FlexyConsent statistics for [start] to [end]
gl_ES: Estatísticas de FlexyConsent de [start] a [end]

en: Font family
gl_ES: Familia tipográfica

en: Font size
gl_ES: Tamaño da fonte

en: For best results, scan your homepage or a page that loads all your tracking scripts and cookies.
gl_ES: Para obter os mellores resultados, escanea a túa páxina de inicio ou unha páxina que cargue todos os teus scripts e cookies de seguimento.

en: For example, if the third-party script that sets this cookie is:
gl_ES: Por exemplo, se o script de terceiros que establece esta cookie é:

en: Full Name
gl_ES: Nome completo

en: GDPR / FADP
gl_ES: RXPD / FADP

en: GDPR Article 13 compliance
gl_ES: Cumprimento do artigo 13 do RGPD

en: GDPR and CCPA compliant formatting
gl_ES: Formato conforme ao RXPD e á CCPA

en: GPP US state opt-outs
gl_ES: Exclusións GPP por estado dos EUA

en: General
gl_ES: Xeral

en: Generate Script for Your Website
gl_ES: Xerar o script para o seu sitio web

en: Generate a script tag that displays your cookie declaration tables on your website. This helps you comply with GDPR, CCPA, and other privacy regulations by providing transparent information about all cookies used on your site.
gl_ES: Xere unha etiqueta de script que mostre as táboas da declaración de cookies no seu sitio web. Isto axúdalle a cumprir o RXPD, a CCPA e outras normativas de privacidade ofrecendo información transparente sobre todas as cookies utilizadas no seu sitio.

en: Geo Preview
gl_ES: Vista previa por rexión

en: Google Signals includes cross-device reporting, remarketing, and other data collection for signed-in users.
gl_ES: Google Signals inclúe informes entre dispositivos, remarketing e outra recollida de datos para os usuarios que iniciaron sesión.

en: Group
gl_ES: Grupo

en: HTML Script Tag
gl_ES: Etiqueta de script HTML

en: HTTP Cookie
gl_ES: Cookie HTTP

en: Helps you comply with transparency requirements
gl_ES: Axúdache a cumprir cos requisitos de transparencia

en: Hide empty cookie categories
gl_ES: Agochar as categorías de cookies baleiras

en: High Contrast
gl_ES: Contraste alto

en: How to Add Cookie Declaration to Your Website
gl_ES: Como engadir unha declaración de cookies ao teu sitio web

en: How to Add to Your Website
gl_ES: Como engadir ao teu sitio web

en: IAB TCF (Advertising)
gl_ES: IAB TCF (Publicidade)

en: IP Addresses
gl_ES: Enderezos IP

en: ISO 27001 documentation standards
gl_ES: Normas de documentación ISO 27001

en: If empty, will default to the cookie name
gl_ES: Se está baleiro, o nome da cookie será predeterminado

en: If no script url provided, the cookie shouldn't be marked as essential.
gl_ES: Se non se proporciona ningún URL de script, a cookie non se debe marcar como esencial.

en: If you cancel your subscription, the subscription will continue until the end of the term but will not be renewed.
gl_ES: Se cancelas a túa subscrición, a subscrición continuará ata o final do prazo pero non se renovará.

en: If your website does not show ads, you do not need advertising (IAB TCF) consent — unselect all regions below to disable this section.
gl_ES: Se o seu sitio web non mostra anuncios, non precisa o consentimento publicitario (IAB TCF) — desmarque todas as rexións de abaixo para desactivar esta sección.

en: Import
gl_ES: Importar

en: Import complete: [added] added, [replaced] replaced.
gl_ES: Importación completada: [added] engadidas, [replaced] substituídas.

en: Important
gl_ES: Importante

en: Important:
gl_ES: Importante:

en: Invoice Info
gl_ES: Información da factura

en: Japan (APPI)
gl_ES: Xapón (APPI)

en: Just copy this single script tag and paste it into your website's HTML head section. This will automatically generate the cookie declaration tables on your page.
gl_ES: Só tes que copiar esta etiqueta de guión única e pegala na sección de cabeceira HTML do teu sitio web. Isto xerará automaticamente as táboas de declaración de cookies na súa páxina.

en: LGPD + publisher-enabled global TCF
gl_ES: LGPD + TCF global activado polo editor

en: Language
gl_ES: Lingua

en: Lavender
gl_ES: Lavanda

en: Layout Properties
gl_ES: Propiedades do deseño

en: Left
gl_ES: Esquerda

en: Legal Compliance Benefits
gl_ES: Beneficios de conformidade legal

en: Legal compliance regulations like GDPR, CCPA, and other privacy laws require websites to provide transparent information about all cookies they use. This script generates a professional cookie declaration tables that:
gl_ES: As normativas de cumprimento legal como GDPR, CCPA e outras leis de privacidade esixen que os sitios web proporcionen información transparente sobre todas as cookies que utilizan. Este script xera unhas táboas de declaración de cookies profesionais que:

en: Lists all cookies used on your website in organized tables
gl_ES: Lista todas as cookies utilizadas no seu sitio web en táboas organizadas

en: Live Preview - Exactly How It Will Look on Your Website
gl_ES: Vista previa en directo: exactamente como se verá no teu sitio web

en: Loading cookie declaration preview...
gl_ES: Cargando vista previa da declaración de cookies...

en: Loading domains...
gl_ES: Cargando dominios...

en: Loading languages...
gl_ES: Cargando idiomas...

en: Loading preview...
gl_ES: Cargando vista previa...

en: Loading scan status...
gl_ES: Cargando estado da exploración...

en: Loading script...
gl_ES: Cargando script...

en: Loading...
gl_ES: Cargando...

en: Local Storage
gl_ES: Almacenamento local

en: Make sure our scanner IP addresses are whitelisted in your firewall
gl_ES: Asegúrate de que os enderezos IP dos nosos escáneres estean na lista branca do teu firewall

en: Manage Privacy Settings
gl_ES: Xestionar a configuración de privacidade

en: Marketing
gl_ES: Mercadotecnia

en: Marketing and advertising cookies
gl_ES: Cookies de marketing e publicidade

en: Metric
gl_ES: Métrica

en: Minimal
gl_ES: Minimalista

en: Mobile responsive design
gl_ES: Deseño responsive para móbiles

en: Mobile-responsive design
gl_ES: Deseño adaptado a móbiles

en: Modern
gl_ES: Moderno

en: Monthly
gl_ES: Mensual

en: Name
gl_ES: Nome

en: Name On Invoice
gl_ES: Nome na factura

en: New email address
gl_ES: Novo enderezo de correo electrónico

en: New visitors
gl_ES: Novo Visitante

en: Next
gl_ES: Seguinte

en: No consent logs yet for this website.
gl_ES: Aínda non hai rexistros de consentimento para este sitio web.

en: No consent popup —
gl_ES: Sen xanela de consentimento —

en: No consent required
gl_ES: Non se require consentimento

en: No cookies found
gl_ES: Non se atoparon cookies

en: No domain selected
gl_ES: Non se seleccionou ningún dominio

en: No popup shown; only the privacy button, if enabled.
gl_ES: Non se mostra ningunha xanela; só o botón de privacidade, se está activado.

en: No projects available
gl_ES: Non hai proxectos dispoñibles

en: No scans found for this domain
gl_ES: Non se atopou ningunha análise para este dominio

en: No script to copy
gl_ES: Non hai ningún script que copiar

en: No settings to update.
gl_ES: Non hai axustes que actualizar.

en: No usable cookies found in that file.
gl_ES: Non se atoparon cookies utilizables nese ficheiro.

en: No websites yet. Add one to start collecting consent.
gl_ES: Aínda non hai sitios web. Engada un para comezar a recoller consentimentos.

en: Non-blocking, opt-out model.
gl_ES: Modelo non bloqueante, con exclusión voluntaria.

en: Ocean
gl_ES: Océano

en: One-time setup, automatic updates.
gl_ES: Configuración única, actualizacións automáticas.

en: Open in New Tab
gl_ES: Abrir en nova pestana

en: Option 1 - Add to HTML Head
gl_ES: Opción 1 - Engadir á cabeceira HTML

en: Option 2 - Add to Specific Page
gl_ES: Opción 2 - Engadir á páxina específica

en: Organized by categories
gl_ES: Organizado por categorías

en: Other countries
gl_ES: Outros países

en: Others
gl_ES: Outros

en: POPIA / KVKK + publisher-enabled global TCF
gl_ES: POPIA / KVKK + TCF global activado polo editor

en: Page Preview
gl_ES: Vista previa da páxina

en: Page Views
gl_ES: Visualizacións de páxina

en: Page [page] of [total]
gl_ES: Páxina [page] de [total]

en: Pageviews with consent
gl_ES: Vistas de páxinas con consentimento

en: Pageviews with no preference
gl_ES: Vistas de páxina sen preferencia

en: Pageviews without consent
gl_ES: Vistas de páxina sen consentimento

en: Partially accepted
gl_ES: Aceptado parcialmente

en: Paste the script tag into your Cookie Declaration HTML where you want the tables to appear:
gl_ES: Pega a etiqueta do script no HTML da túa declaración de cookies onde queres que aparezan as táboas:

en: Payment
gl_ES: Pagamento

en: Period
gl_ES: Período

en: Personal Account
gl_ES: Conta persoal

en: Personalization
gl_ES: Personalización

en: Personalization and preference cookies
gl_ES: Cookies de personalización e preferencias

en: Plan Features
gl_ES: Características do plan

en: Please add our cookie scanner IP addresses to the whitelist on your firewall to allow scanning.
gl_ES: Engade os nosos enderezos IP do escáner de cookies á lista branca do teu firewall para permitir a dixitalización.

en: Please add these IP addresses to your firewall whitelist to allow our cookie scanner to access your website:
gl_ES: Engade estes enderezos IP á túa lista branca do firewall para permitir que o noso escáner de cookies acceda ao teu sitio web:

en: Please enter required information before subscribing.
gl_ES: Introduza a información requirida antes de subscribirse.

en: Please write your email address to confirm.
gl_ES: Escribe o teu enderezo de correo electrónico para confirmar.

en: Post Code
gl_ES: Código postal

en: Preview
gl_ES: Vista previa

en: Preview Declaration
gl_ES: Vista previa da declaración

en: Preview Limitations
gl_ES: Limitacións da vista previa

en: Preview Note
gl_ES: Nota sobre a vista previa

en: Preview Unavailable
gl_ES: Vista previa non dispoñible

en: Previous
gl_ES: Anterior

en: Privacy Policy URL
gl_ES: URL da política de privacidade

en: Privacy Trigger
gl_ES: Activador de privacidade

en: Privacy Trigger Customization (Optional)
gl_ES: Personalización do activador de privacidade (opcional)

en: Privacy URL
gl_ES: URL de privacidade

en: Privacy policy links
gl_ES: Ligazóns da política de privacidade

en: Professional styling
gl_ES: Estilo profesional

en: Project not found for selected domain
gl_ES: Non se atopou o proxecto para o dominio seleccionado

en: Properties
gl_ES: Propiedades

en: Publisher-enabled global TCF
gl_ES: TCF global activado polo editor

en: Ready to Use
gl_ES: Listo para usar

en: Ready to link from your privacy policy
gl_ES: Listo para ligar desde a súa política de privacidade

en: Refresh
gl_ES: Actualizar

en: Region
gl_ES: Rexión

en: Rejected
gl_ES: Rexeitado

en: Remaining time: [dayCount] day
gl_ES: Tempo restante: [dayCount] día

en: Remaining time: [dayCount] days
gl_ES: Tempo restante: [dayCount] días

en: Remaining time: [monthCount] month
gl_ES: Tempo restante: [monthCount] mes

en: Remaining time: [monthCount] months
gl_ES: Tempo restante: [monthCount] meses

en: Remove website
gl_ES: Eliminar o sitio web

en: Replace existing cookies that have the same name
gl_ES: Substituír as cookies existentes co mesmo nome

en: Required
gl_ES: Obrigatorio

en: Rest of World
gl_ES: Resto do mundo

en: Restricted Data Processing limits the use of personal data for advertising and analytics to comply with privacy regulations, such as CCPA. When enabled, personalized ads will be restricted, and only certain data will be used for measurement and analytics.
gl_ES: O tratamento de datos restrinxido limita o uso de datos persoais para publicidade e análise para cumprir coas normas de privacidade, como CCPA. Cando estea activado, restrinxiranse os anuncios personalizados e só se utilizarán determinados datos para a medición e análise.

en: Retention Period
gl_ES: Período de retención

en: Returning visitors
gl_ES: Visitantes que regresan

en: Right
gl_ES: Dereita

en: Save
gl_ES: Gardar

en: Scan History
gl_ES: Historial de escaneo

en: Scan Status
gl_ES: Estado da exploración

en: Scan your website to automatically detect cookies and update your cookie list. Our advanced scanner analyzes your web pages and identifies all cookies being used, including tracking pixels, analytics cookies, and third-party integrations.
gl_ES: Analiza o teu sitio web para detectar automaticamente cookies e actualizar a túa lista de cookies. O noso escáner avanzado analiza as túas páxinas web e identifica todas as cookies que se utilizan, incluídos os píxeles de seguimento, as cookies de análise e as integracións de terceiros.

en: Scanned URL
gl_ES: URL escaneado

en: Scanner Actions
gl_ES: Accións do escáner

en: Script Actions
gl_ES: Accións do script

en: Script Features:
gl_ES: Funcionalidades do script:

en: Script Tag for Your Website
gl_ES: Etiqueta de script para o seu sitio web

en: Script URL
gl_ES: URL do script

en: Script copied to clipboard!
gl_ES: Copiouse o script no portapapeis!

en: Security
gl_ES: Seguridade

en: See how the consent message appears to a visitor from a specific region, based on the settings in the other tabs. This is a preview only and changes nothing.
gl_ES: Vexa como aparece a mensaxe de consentimento a un visitante dunha rexión concreta, segundo os axustes das outras lapelas. Isto é só unha vista previa e non cambia nada.

en: Select
gl_ES: Seleccione

en: Select Domain
gl_ES: Seleccione Dominio

en: Select Language
gl_ES: Seleccione Idioma

en: Select Type
gl_ES: Seleccione Tipo

en: Select a JSON file previously exported from FlexyConsent. Each cookie needs at least a name; entries without one are skipped.
gl_ES: Seleccione un ficheiro JSON exportado previamente desde FlexyConsent. Cada cookie precisa polo menos un nome; as entradas sen nome omítense.

en: Select a domain above to manage cookies
gl_ES: Selecciona un dominio anterior para xestionar as cookies

en: Select a region...
gl_ES: Seleccione unha rexión…

en: Select all
gl_ES: Seleccionar todo

en: Select how this cookie or tracker stores data.
gl_ES: Escolla como almacena os datos esta cookie ou rastrexador.

en: Send
gl_ES: Enviar

en: Send Page View
gl_ES: Enviar vista de páxina

en: Sensitive data processing
gl_ES: Tratamento de datos sensibles

en: Session Storage
gl_ES: Almacenamento de sesión

en: Show "Reject all" on the first layer
gl_ES: Mostrar «Rexeitar todo» na primeira capa

en: Shows cookie purposes, retention periods, and providers
gl_ES: Mostra os propósitos das cookies, os períodos de retención e os provedores

en: Simple Integration
gl_ES: Integración simple

en: Simplified
gl_ES: Simplificado

en: Simplified (combine the three purposes)
gl_ES: Simplificado (combinar as tres finalidades)

en: Site data consent
gl_ES: Consentimento de datos do sitio

en: Site data consent only —
gl_ES: Só consentimento de datos do sitio —

en: Soft Pastel
gl_ES: Pastel suave

en: South Africa (POPIA)
gl_ES: Sudáfrica (POPIA)

en: South Korea (PIPA)
gl_ES: Corea do Sur (PIPA)

en: Start New Scan
gl_ES: Iniciar un novo escaneo

en: Start Scan
gl_ES: Iniciar escaneo

en: Start your first scan by entering a URL above
gl_ES: Comeza a túa primeira análise introducindo un URL arriba

en: State
gl_ES: Estado

en: Status
gl_ES: Estado

en: Step 1: Copy the Script Tag
gl_ES: Paso 1: copie a etiqueta de guión

en: Step 2: Add to Your Website's HTML
gl_ES: Paso 2: Engade ao HTML do teu sitio web

en: Step 3: Link from Your Privacy Policy
gl_ES: Paso 3: ligazón desde a súa política de privacidade

en: Step 4: Automatic Updates
gl_ES: Paso 4: Actualizacións automáticas

en: Storage Type
gl_ES: Tipo de almacenamento

en: Subscribe
gl_ES: Subscríbete

en: Subscribed
gl_ES: Subscrito

en: Subscription
gl_ES: Subscrición

en: Subscription period
gl_ES: Período de subscrición

en: Subscriptions
gl_ES: Subscricións

en: Sunset
gl_ES: Solpor

en: Switzerland (FADP)
gl_ES: Suíza (FADP)

en: TCF EU v2 + GPP TCF-CA (Section 5)
gl_ES: TCF EU v2 + GPP TCF-CA (sección 5)

en: TCF EU v2 + GPP US sections
gl_ES: TCF EU v2 + seccións GPP dos EUA

en: Targeted advertising
gl_ES: Publicidade dirixida

en: Technical Details
gl_ES: Detalles técnicos

en: Thailand (PDPA)
gl_ES: Tailandia (PDPA)

en: That endpoint is not available.
gl_ES: Ese punto final non está dispoñible.

en: That file is not valid JSON.
gl_ES: Ese ficheiro non é un JSON válido.

en: The consent message asking to store data in the browser will be shown to visitors from the selected regions.
gl_ES: A mensaxe de consentimento que solicita almacenar datos no navegador mostraráselles aos visitantes das rexións seleccionadas.

en: The consent message containing IAB TCF vendors and purposes will be shown to visitors from the selected regions.<br>Recommended if your website displays ads.
gl_ES: A mensaxe de consentimento que contén os provedores e os fins de IAB TCF amosarase aos visitantes das rexións seleccionadas.<br>Recomendado se o teu sitio web mostra anuncios.

en: The preview cannot be displayed due to browser security restrictions, but your script is ready and will work perfectly on your website.
gl_ES: A vista previa non se pode mostrar debido a restricións de seguridade do navegador, pero o seu script está listo e funcionará perfectamente no seu sitio web.

en: The script automatically updates when you modify your cookie configuration in this manager. No need to manually update your website - it stays current automatically!
gl_ES: O script actualízase automaticamente cando modifica a súa configuración de cookies neste xestor. Non é necesario actualizar manualmente o teu sitio web: mantense actualizado automaticamente.

en: The script will work perfectly when implemented on your website. This preview limitation doesn't affect the actual functionality.
gl_ES: O script funcionará perfectamente cando se implemente no teu sitio web. Esta limitación de vista previa non afecta a funcionalidade real.

en: The wait for update setting defines how long Google Consent Mode should wait (in milliseconds) before updating the consent state. It helps ensure that consent choices are processed before tracking begins.
gl_ES: A configuración de espera para actualizar define canto tempo debe esperar o modo de consentimento de Google (en milisegundos) antes de actualizar o estado de consentimento. Axuda a garantir que as opcións de consentimento se procesan antes de comezar o seguimento.

en: There are no cookies to export.
gl_ES: Non hai cookies que exportar.

en: Third-party integrations and plugins
gl_ES: Integracións e complementos de terceiros

en: This action cannot be reversed.
gl_ES: Esta acción non se pode reverter.

en: This is a browser security feature and doesn't affect the actual functionality.
gl_ES: É unha función de seguridade do navegador e non afecta ao funcionamento real.

en: This is exactly what your website visitors will see when they visit your cookie declaration page. The script automatically organizes your cookies by category (Essential, Analytics, Marketing, etc.) and displays all the required information for legal compliance.
gl_ES: Isto é exactamente o que verán os visitantes do teu sitio web cando visiten a túa páxina de declaración de cookies. O script organiza automaticamente as túas cookies por categoría (Esencial, Analytics, Marketing, etc.) e mostra toda a información necesaria para o cumprimento da legalidade.

en: This preview shows exactly how the cookie declaration will appear on your website when visitors access it. The tables below contain your current cookie configuration and will update automatically when you modify your cookies in this manager.
gl_ES: Esta vista previa mostra exactamente como aparecerá a declaración de cookies no seu sitio web cando os visitantes accedan a ela. As táboas seguintes conteñen a súa configuración actual de cookies e actualizaranse automaticamente cando modifique as súas cookies neste xestor.

en: This script generates tables based on your current cookie configuration.
gl_ES: Este script xera táboas baseadas na súa configuración actual de cookies.

en: This script is hosted securely and will automatically display your current cookie configuration. It updates automatically when you modify cookies in this manager.
gl_ES: Este script está aloxado de forma segura e mostrará automaticamente a súa configuración actual de cookies. Actualízase automaticamente cando modificas as cookies neste xestor.

en: This setting allows you to show the IAB Transparency and Consent Framework message beyond GDPR-regulated countries, helping you maintain compliance and maximize ad revenue in other key markets.
gl_ES: Esta opción de configuración permítelle mostrar a mensaxe do marco de transparencia e consentimento de IAB máis aló dos países regulados polo GDPR, axudándoche a manter o cumprimento e maximizar os ingresos publicitarios noutros mercados clave.

en: This site is not connected to FlexyConsent yet.
gl_ES: Este sitio aínda non está conectado a FlexyConsent.

en: Tip:
gl_ES: Consello:

en: Top
gl_ES: Arriba

en: Total pageviews
gl_ES: Vistas totais de páxinas

en: Total visitors
gl_ES: Total de visitantes

en: Tracking Pixel
gl_ES: Píxel de seguimento

en: Type
gl_ES: Tipo

en: Type is required
gl_ES: O tipo é necesario

en: Typical scan time: 1-3 hours.
gl_ES: Tempo de exploración típico: 1-3 horas.

en: Türkiye (KVKK)
gl_ES: Turquía (KVKK)

en: Unable to load the script in preview mode due to CORS restrictions.
gl_ES: Non se puido cargar o script no modo de vista previa debido ás restricións de CORS.

en: United States
gl_ES: Estados Unidos

en: United States (CCPA / US National)
gl_ES: Estados Unidos (CCPA / nacional)

en: United States (GPP opt-outs)
gl_ES: Estados Unidos (exclusións GPP)

en: United States (National)
gl_ES: Estados Unidos (nacional)

en: United States (TCF + GPP)
gl_ES: Estados Unidos (TCF + GPP)

en: United States Section Preferences
gl_ES: Preferencias de sección dos Estados Unidos

en: Unlimited Pageviews/Month<br>Geo-Targeting<br>43 Languages Supported<br>E-mail & Chat Support<br>TCF 2.3 Support<br>Cookie Scanner<br>Auto Blocker<br>Google Consent Mode V2<br>API support
gl_ES: Vistas de páxinas ilimitadas/mes<br>Segmentación xeográfica<br>43 idiomas admitidos<br>Soporte de correo electrónico e chat<br>Compatible con TCF 2.3<br>Escáner de cookies<br>Bloqueador automático<br>Modo de consentimento de Google V2<br > Soporte API

en: Update Email
gl_ES: Actualizar correo electrónico

en: Update Email Validate Key
gl_ES: Actualizar a clave de validación de correo electrónico

en: Update User Settings
gl_ES: Actualizar a configuración do usuario

en: Update user info
gl_ES: Actualizar a información do usuario

en: Updates automatically as you modify your cookie configuration
gl_ES: Actualízase automaticamente a medida que modifica a súa configuración de cookies

en: Use system font family
gl_ES: Usa a familia de fontes do sistema

en: User Info
gl_ES: Información do usuario

en: User Information
gl_ES: Información do usuario

en: User Settings
gl_ES: Configuración de usuario

en: User-Friendly
gl_ES: Fácil de usar

en: VAT Number
gl_ES: Número de IVE

en: Value
gl_ES: Valor

en: Vendor
gl_ES: Vendedor

en: Vendor Information
gl_ES: Información do vendedor

en: View IP Addresses
gl_ES: Ver enderezos IP

en: View Information
gl_ES: Ver a información

en: View Policy
gl_ES: Ver política

en: View Status
gl_ES: Ver estado

en: Virginia
gl_ES: Virxinia

en: Visitor selection
gl_ES: Selección de visitantes

en: Visits with consent
gl_ES: Visitas con consentimento

en: Visits with no preference
gl_ES: Visitas sen preferencia

en: Visits without consent
gl_ES: Visitas sen consentimento

en: Wait for update
gl_ES: Agarda a actualización

en: Warm Beige
gl_ES: Bege cálido

en: Warning: This is an advanced feature designed for users familiar with CSS. If you are not experienced with CSS, please leave this field empty.
gl_ES: Aviso: esta é unha función avanzada deseñada para usuarios familiarizados co CSS. Se non tes experiencia con CSS, deixa este campo baleiro.

en: Website
gl_ES: Sitio web

en: Website Settings
gl_ES: Configuración do sitio web

en: Websites
gl_ES: Sitios web

en: Welcome to Flexy Consent
gl_ES: Benvido a Flexy Consent

en: What Our Scanner Detects:
gl_ES: O que detecta o noso escáner:

en: When enabled, cookie categories that have no declared vendors or cookies are hidden from the preferences modal.
gl_ES: Cando está activado, as categorías de cookies que non teñen provedores nin cookies declarados agóchanse na xanela de preferencias.

en: When enabled, users can continue interacting with the page even while the consent message is displayed, instead of blocking the background until a choice is made. For full IAB compliance, this option should remain disabled.
gl_ES: Cando está activado, os usuarios poden seguir interactuando coa páxina mentres se mostra a mensaxe de consentimento, en lugar de bloquear o fondo ata que tomen unha decisión. Para un cumprimento total de IAB, esta opción debería permanecer desactivada.

en: When implemented on your website, this script will automatically display your cookie declaration tables.
gl_ES: Cando se implemente no seu sitio web, este script mostrará automaticamente as súas táboas de declaración de cookies.

en: When off, visitors only see "Accept all" and "Preferences" on the initial consent banner. They can still reject everything from the preferences screen.
gl_ES: Cando está desactivado, os visitantes só ven «Aceptar todo» e «Preferencias» no báner de consentimento inicial. Aínda así poden rexeitar todo desde a pantalla de preferencias.

en: Why Do You Need This?
gl_ES: Por que precisas isto?

en: You are not allowed to do that.
gl_ES: Non ten permiso para facer iso.

en: You can copy the code below and use it in the footer of your page (Optional)
gl_ES: Podes copiar o código a continuación e usalo no pé de páxina da túa páxina (Opcional)

en: You can only assign one website to one subscription!
gl_ES: Só podes asignar un sitio web a unha subscrición.

en: You cannot close your account because you have a paid subscription and its current period will end on [endDate].<br>You can edit from [URL]
gl_ES: Non podes pechar a túa conta porque tes unha subscrición de pago e o seu período actual finalizará o [endDate].<br>Podes editar desde [URL]

en: You cannot close your account because you have a project belonging to another service: [serviceNames].<br> You can edit from [URL]
gl_ES: Non podes pechar a túa conta porque tes un proxecto que pertence a outro servizo: [serviceNames].<br> Podes editar desde [URL]

en: You cannot close your account because you have another project: [projectNames].<br>You can edit from [URL]
gl_ES: Non podes pechar a túa conta porque tes outro proxecto: [projectNames].<br>Podes editar desde [URL]

en: You have a free subscription.
gl_ES: Tes unha subscrición gratuíta.

en: You have a paid subscription and plan for next period.
gl_ES: Tes unha subscrición de pago e planes para o próximo período.

en: You must use valid CSS units (px, rem, em, %, smaller, larger).
gl_ES: Debe utilizar unidades CSS válidas (px, rem, em, %, smaller, larger).

en: You should enter the Script URL pattern as:
gl_ES: Debería introducir o patrón de URL do script como:

en: Your Generated Script
gl_ES: O seu script xerado

en: Your Script
gl_ES: O teu guión

en: Your Script Code:
gl_ES: O código do seu script:

en: Your cookie declaration script is ready to use.
gl_ES: O teu script de declaración de cookies está listo para usar.

en: Your email address is wrong.
gl_ES: O teu enderezo de correo electrónico é incorrecto.

en: Your subscription will be cancelled at the end of the period.
gl_ES: A túa subscrición cancelarase ao final do período.

en: Your subscription will be renewed at the end of the period.
gl_ES: A súa subscrición renovarase ao final do período.

en: Your website [domain] has reached the monthly page view limit on the [planName] plan. To ensure uninterrupted service and accurate consent tracking, we recommend upgrading your plan.
gl_ES: O teu sitio web [domain] alcanzou o límite mensual de visualización da páxina no plan [planName]. Para garantir un servizo ininterrompido e un seguimento preciso do consentimento, recomendamos actualizar o seu plan.

en: Your website visitors will see a clean, organized tables showing exactly what cookies your site uses and why - building trust and meeting legal requirements.
gl_ES: Os visitantes do teu sitio web verán unhas táboas limpas e organizadas que mostran exactamente que cookies usa o teu sitio e por que, creando confianza e cumprindo os requisitos legais.

en: [Number]% off
gl_ES: [Number] % de desconto

en: [count] cookie(s) ready to import. [skipped] entr(y/ies) skipped.
gl_ES: [count] cookies listas para importar. Omitíronse [skipped] entradas.

en: [count] log entr(y/ies)
gl_ES: [count] entrada(s) de rexistro

en: cookie
gl_ES: galleta

en: e.g. 16px, 1rem, 1em
gl_ES: p. ex. 16px, 1rem, 1em

en: e.g., Analytics Cookie (optional - defaults to name)
gl_ES: por exemplo, cookie de análise (opcional - o nome predeterminado)

en: legally required
gl_ES: esixido por lei
