Flexy Consent 1.5.0 - en to et translation catalogue (475 entries)

en: 100,000 Pageviews/Month<br>Geo-Targeting<br>43 Languages Supported<br>E-mail &amp; Chat Support<br>TCF 2.3 Support<br>Cookie Scanner<br>Auto Blocker<br>Google Consent Mode V2<br>API support
et: 100 000 lehevaatamist kuus<br>geo-sihtimine<br>43 toetatud keelt<br>E-post &amp; Vestlustugi<br>TCF 2.3 tugi<br>Küpsiste skanner<br>Automaatne blokeerija<br>Google'i nõusolekurežiim V2<br>API tugi

en: 5,000 Pageviews/Month<br>Geo-Targeting<br>Single Language<br>E-mail Support<br>TCF 2.3 Support<br><del>Cookie Scanner</del><br><del>Auto Blocker</del><br><del>Google Consent Mode V2</del><br><del>API support</del>
et: 5000 lehevaatamist kuus<br>geo-sihtimine<br>ühes keeles<br>e-posti tugi<br>TCF 2.3 tugi<br><del>küpsiste skanner</del><br><del>automaatne blokeerija</del><br><del> del><br><del>Google'i nõusolekurežiim V2</del><br><del>API tugi</del>

en: <strong>Please fix the following errors:</strong><ul>
et: <strong>Parandage järgmised vead:</strong><ul>

en: A record of the consent choices visitors made on your website. Click a column heading to sort.
et: Ülevaade nõusolekuvalikutest, mille külastajad teie veebisaidil tegid. Sortimiseks klõpsake veeru päisel.

en: API Key
et: API võti

en: Accepted
et: Vastu võetud

en: Account Type
et: Konto tüüp

en: Actions
et: Tegevused

en: Ad personalization signals allow Google to use collected data to personalize ads. Disable this to stop personalized ads.
et: Reklaamide isikupärastamise signaalid võimaldavad Google'il kasutada kogutud andmeid reklaamide isikupärastamiseks. Isikupärastatud reklaamide peatamiseks keelake see.

en: Add Cookie
et: Lisa küpsis

en: Add a link to your cookie declaration page from your privacy policy, cookie policy, or website footer:
et: Lisage oma privaatsuspoliitika, küpsiste poliitika või veebisaidi jaluse link küpsiste deklaratsiooni lehele:

en: Add website
et: Lisa veebisait

en: Additional Settings
et: Lisaseaded

en: Address
et: Aadress

en: Address Line 1
et: 1. aadressirida

en: Address Line 2
et: aadressi rida 2

en: Ads Data Redaction redacts sensitive information related to ads, enhancing user privacy.
et: Ads Data Redaction eemaldab reklaamidega seotud tundliku teabe, suurendades kasutajate privaatsust.

en: Africa, Middle East & Türkiye
et: Aafrika, Lähis-Ida ja Türgi

en: All Types
et: Kõik tüübid

en: All user and website information will be lost and cannot be recovered.
et: Kogu kasutaja ja veebisaidi teave läheb kaotsi ja seda ei saa taastada.

en: Allow Ad Personalization Signals
et: Luba reklaamide isikupärastamise signaalid

en: Allow Google Signals
et: Luba Google'i signaalid

en: Allow page interaction
et: Luba lehega suhtlemine

en: Also you can add code similar to the one below to your page (Optional)
et: Samuti saate oma lehele lisada allolevale sarnase koodi (valikuline)

en: Americas
et: Ameerika

en: Analytics
et: Analüütika

en: Analytics and performance tracking
et: Analüütika ja toimivuse jälgimine

en: Annual
et: Aastane

en: Apply US National settings to all states
et: Rakenda USA riiklikud sätted kõigile osariikidele

en: Are you sure you want to cancel your subscription?
et: Kas olete kindel, et soovite oma tellimuse tühistada?

en: Are you sure you want to delete this cookie?
et: Kas olete kindel, et soovite selle küpsise kustutada?

en: Asia-Pacific
et: Aasia ja Vaikse ookeani piirkond

en: Ask visitors from the selected regions for consent before storing cookies or other data in their browser. Google Consent Mode is enabled automatically whenever at least one region is selected.
et: Küsige valitud piirkondade külastajatelt nõusolekut, enne kui nende brauserisse salvestatakse küpsiseid või muid andmeid. Google'i nõusolekurežiim lülitub automaatselt sisse kohe, kui on valitud vähemalt üks piirkond.

en: Associated Script
et: Seotud skript

en: Australia (Privacy Act)
et: Austraalia (Privacy Act)

en: Authentication failed!
et: Autentimine ebaõnnestus!

en: Auto (use browser default)
et: Automaatne (kasuta brauseri vaikeväärtust)

en: Auto-updates when you modify cookies
et: Uueneb automaatselt, kui muudate küpsiseid

en: Auto-updates with changes
et: Automaatsed uuendused koos muudatustega

en: Automatic Cookie Detection
et: Automaatne küpsiste tuvastamine

en: Automatically organized cookie tables by category
et: Kategooriate kaupa automaatselt korrastatud küpsisetabelid

en: Autumn
et: Sügis

en: Available languages
et: Saadaolevad keeled

en: Avoid using your own website's URL as the Script URL, as it may disrupt your website's functionality.
et: Vältige oma veebisaidi URL-i kasutamist skripti URL-ina, kuna see võib teie veebisaidi funktsionaalsust häirida.

en: Banner position
et: Bänneri asukoht

en: Banner theme
et: Bänneri kujundus

en: Basic Information
et: Põhiteave

en: Blocking TCF modal plus GPP opt-outs.
et: Blokeeriv TCF-aken ja GPP keeldumised.

en: Blocking modal, explicit consent required.
et: Blokeeriv aken, vajalik on selgesõnaline nõusolek.

en: Blocking modal.
et: Blokeeriv aken.

en: Bottom
et: All

en: Bottom left
et: All vasakul

en: Bottom right
et: All paremal

en: Brazil (LGPD)
et: Brasiilia (LGPD)

en: Browser storage consents
et: Brauserisalvestuse nõusolekud

en: Business Account
et: Ettevõtte konto

en: Buy
et: Osta

en: Buy a new plan
et: Osta uus plaan

en: CCPA transparency requirements
et: CCPA läbipaistvusnõuded

en: Can be linked from your privacy policy or cookie policy
et: Saab linkida teie privaatsuspoliitikast või küpsiste poliitikast

en: Canada
et: Kanada

en: Canada (Quebec Law 25)
et: Kanada (Québeci seadus 25)

en: Canada — TCF + GPP TCF-CA
et: Kanada — TCF + GPP TCF-CA

en: Cancel
et: Tühista

en: Cancel Subscription
et: Tühista tellimus

en: Cancel current plan and subscribe to [PlanName] plan
et: Tühistage praegune plaan ja tellige pakett [PlanName]

en: Cancelling...
et: Tühistamine...

en: Center
et: Keskel

en: Change display language using client location and browser language
et: Muutke kuvakeelt kliendi asukoha ja brauseri keele abil

en: Change email address
et: Muuda meiliaadressi

en: Change your email address
et: Muutke oma e-posti aadressi

en: Check your email box
et: Kontrollige oma meilikasti

en: Choose a payment method
et: Valige makseviis

en: Christmas
et: Jõulud

en: City
et: Linn

en: Click "Add Cookie" to create your first cookie entry
et: Esimese küpsisekande loomiseks klõpsake "Lisa küpsis".

en: Client ID
et: Kliendi ID

en: Close
et: Sulge

en: Close Preview
et: Sulge eelvaade

en: Close my account
et: Sule mu konto

en: Company
et: Ettevõte

en: Company Name
et: Ettevõtte nimi

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Configure Scan
et: Skannimise seadistamine

en: Consent &amp; Privacy
et: Nõusolek &amp; privaatsus

en: Consent Logs
et: Nõusolekulogid

en: Consent State
et: Nõusoleku olek

en: Consent banner buttons
et: Nõusolekubänneri nupud

en: Consent not required
et: Nõusolekut pole vaja

en: Consent requested
et: Nõusolekut küsiti

en: Contact Us
et: Võta meiega ühendust

en: Continue
et: Jätka

en: Control whether Google Analytics automatically sends page view events or visitor will select them.
et: Saate määrata, kas Google Analytics saadab lehevaatamise sündmused automaatselt või valib külastaja need.

en: Cookie Declaration Script
et: Küpsiste deklaratsiooni skript

en: Cookie Details:
et: Küpsiste üksikasjad:

en: Cookie List
et: Küpsiste loend

en: Cookie Manager
et: Küpsiste haldur

en: Cookie Name
et: Küpsise nimi

en: Cookie Names
et: Küpsiste nimed

en: Cookie Policy URL
et: Küpsisepoliitika URL

en: Cookie Scanner
et: Küpsiste skanner

en: Cookie Scanner IP Addresses
et: Küpsiste skanneri IP-aadressid

en: Cookie added successfully!
et: Küpsise lisamine õnnestus!

en: Cookie categories only, no IAB TCF/GPP.
et: Ainult küpsisekategooriad, ilma IAB TCF/GPP-ta.

en: Cookie deleted successfully!
et: Küpsise kustutamine õnnestus!

en: Cookie law disclosure obligations
et: Küpsiste seaduse avalikustamise kohustused

en: Cookie name is required
et: Küpsise nimi on nõutav

en: Cookie updated successfully!
et: Küpsise värskendamine õnnestus!

en: Cookies Found
et: Leitud küpsised

en: Copied!
et: Kopeeritud!

en: Copy Script
et: Kopeeri skript

en: Copy Script Tag
et: Kopeeri skripti silt

en: Copy and paste new API key here from [email]
et: Kopeerige ja kleepige uus API-võti siia aadressilt [email]

en: Copy the script tag from the "Script Code" tab. This is a simple one-line HTML tag that you'll add to your website.
et: Kopeerige skriptimärgend vahekaardilt "Skriptikood". See on lihtne üherealine HTML-märgend, mille lisate oma veebisaidile.

en: Copy to Clipboard
et: Kopeeri lõikelauale

en: Could not extract script URL
et: Skripti URL-i ei saanud ekstraktida

en: Could not load consent logs. Please try again.
et: Nõusolekulogide laadimine ebaõnnestus. Proovige uuesti.

en: Could not reach FlexyConsent. Please try again.
et: FlexyConsentiga ei õnnestunud ühendust saada. Proovige uuesti.

en: Country
et: Riik

en: Created
et: Loodud

en: Current Plan
et: Praegune plaan

en: Custom
et: Kohandatud

en: Custom CSS
et: Kohandatud CSS

en: Custom icon
et: Kohandatud ikoon

en: Custom logo
et: Kohandatud logo

en: Dark
et: Tume

en: Dashboard
et: Armatuurlaud

en: Date
et: Kuupäev

en: Debit or Credit Card
et: Deebet- või krediitkaart

en: Default
et: Vaikimisi

en: Default consent management language for website visitors
et: Veebisaidi külastajate nõusoleku haldamise vaikekeel

en: Delete Account
et: Kustuta konto

en: Delete account
et: Kustuta konto

en: Description
et: Kirjeldus

en: Description and Purpose
et: Kirjeldus ja eesmärk

en: Description will be saved for the selected language
et: Kirjeldus salvestatakse valitud keele jaoks

en: Detailed
et: Üksikasjalik

en: Detailed (with sub-purposes)
et: Üksikasjalik (alaeesmärkidega)

en: Disabled (Consent window will not be displayed on your website)
et: Keelatud (teie veebisaidil nõusolekuakent ei kuvata)

en: Display
et: Kuva

en: Display Name
et: Kuvatav nimi

en: Display privacy button
et: Kuva privaatsusnupp

en: Displaying the sale, sharing or use of personal data
et: Isikuandmete müügi, jagamise või kasutamise kuvamine

en: Do not display
et: Ära kuva

en: Domain
et: Domeen

en: Don't let consent management intimidate you. Protect your users' privacy with the most affordable CMP without compromising security. Continue now to become compliant or view pricing to pick a plan suitable for you.
et: Ärge laske nõusoleku haldamisel end hirmutada. Kaitske oma kasutajate privaatsust kõige soodsama CMP-ga ilma turvalisust ohustamata. Jätkake nüüd nõuetele vastavaks muutumist või vaadake hindu, et valida endale sobiv plaan.

en: Downgrade to free package
et: Mine alla tasuta paketile

en: Download Page URL
et: Laadi alla lehe URL

en: Edit Cookie
et: Redigeeri küpsist

en: Elegant
et: Elegantne

en: Email
et: Meil

en: Enable Ads Data Redaction
et: Lubage reklaamiandmete redigeerimine

en: Enable Consent Management
et: Luba nõusolekuhaldus

en: Enable Restricted Data Processing
et: Piiratud andmetöötluse lubamine

en: Enable URL Passthrough
et: Luba URL-i läbimine

en: Enable URL passthrough to allow Google Analytics to track URL parameters across pages during navigation.
et: Lubage URL-i läbimine, et Google Analytics saaks navigeerimise ajal jälgida URL-i parameetreid lehtedel.

en: Enable United States regulations (GPP)
et: Luba Ameerika Ühendriikide regulatsioonid (GPP)

en: Enable auto blocker
et: Luba automaatne blokeerija

en: Enable customization
et: Luba kohandamine

en: Enabled
et: Lubatud

en: Enter CSS code
et: Sisestage CSS-kood

en: Enter a URL
et: Sisestage URL

en: Enter the URL of the page you want to scan for cookies
et: Sisestage selle lehe URL, mida soovite küpsiseid otsida

en: Enter the URL of the page you want to scan for cookies. Our scanner will analyze the page and detect all cookies being used.
et: Sisestage selle lehe URL, mida soovite küpsiseid otsida. Meie skanner analüüsib lehte ja tuvastab kõik kasutatavad küpsised.

en: Error
et: Viga

en: Essential
et: Hädavajalik

en: Essential and functional cookies
et: Olulised ja funktsionaalsed küpsised

en: Europe / EEA & Switzerland
et: Euroopa / EMP ja Šveits

en: European Union / European Economic Area / United Kingdom
et: Euroopa Liit / Euroopa Majanduspiirkond / Ühendkuningriik

en: Examples: Session, 30 days, 1 year, 2 years, etc.
et: Näited: Seanss, 30 päeva, 1 aasta, 2 aastat jne.

en: Expected a JSON array of cookies, or an object with a "resources" array.
et: Oodati küpsiste JSON-massiivi või objekti massiiviga "resources".

en: Export
et: Ekspordi

en: Export CSV
et: Ekspordi CSV

en: Failed to load script
et: Skripti laadimine ebaõnnestus

en: Features
et: Omadused

en: Firewall Setup Required:
et: Tulemüüri seadistamine on vajalik:

en: FlexyConsent only works on the domains listed here. Enter root domains without "www" or "https://". The cookie and privacy policy links are set per domain and are shown to visitors of that domain.
et: FlexyConsent töötab ainult siin loetletud domeenidel. Sisestage juurdomeenid ilma "www" või "https://" osata. Küpsise- ja privaatsuspoliitika lingid määratakse domeenipõhiselt ning kuvatakse selle domeeni külastajatele.

en: FlexyConsent returned an error.
et: FlexyConsent tagastas vea.

en: FlexyConsent returned an unreadable response.
et: FlexyConsent tagastas loetamatu vastuse.

en: FlexyConsent statistics for [start] to [end]
et: FlexyConsenti statistika ajavahemikus [start] kuni [end]

en: Font family
et: Fontide perekond

en: Font size
et: Fondi suurus

en: For best results, scan your homepage or a page that loads all your tracking scripts and cookies.
et: Parimate tulemuste saamiseks skannige oma kodulehte või lehte, mis laadib kõik teie jälgimisskriptid ja küpsised.

en: For example, if the third-party script that sets this cookie is:
et: Näiteks kui kolmanda osapoole skript, mis selle küpsise määrab, on:

en: Full Name
et: Täisnimi

en: GDPR Article 13 compliance
et: GDPR artikli 13 järgimine

en: GDPR and CCPA compliant formatting
et: GDPR-i ja CCPA-ga kooskõlas olev vormindus

en: GPP US state opt-outs
et: GPP keeldumised USA osariikide kaupa

en: General
et: Üldine

en: Generate Script for Your Website
et: Loo skript oma veebisaidile

en: Generate a script tag that displays your cookie declaration tables on your website. This helps you comply with GDPR, CCPA, and other privacy regulations by providing transparent information about all cookies used on your site.
et: Looge skriptisilt, mis kuvab teie veebisaidil küpsisedeklaratsiooni tabelid. See aitab järgida GDPR-i, CCPA-d ja muid privaatsuseeskirju, pakkudes läbipaistvat teavet kõigi teie saidil kasutatavate küpsiste kohta.

en: Geo Preview
et: Piirkonna eelvaade

en: Google Signals includes cross-device reporting, remarketing, and other data collection for signed-in users.
et: Google Signals sisaldab sisselogitud kasutajate jaoks seadmeteülest aruandlust, uuesti turundamist ja muud andmete kogumist.

en: Group
et: Rühm

en: HTML Script Tag
et: HTML-skripti silt

en: HTTP Cookie
et: HTTP-küpsis

en: Helps you comply with transparency requirements
et: Aitab täita läbipaistvusnõudeid

en: Hide empty cookie categories
et: Peida tühjad küpsisekategooriad

en: High Contrast
et: Suur kontrastsus

en: How to Add Cookie Declaration to Your Website
et: Kuidas lisada oma veebisaidile küpsiste deklaratsioon

en: How to Add to Your Website
et: Kuidas oma veebisaidile lisada

en: IAB TCF (Advertising)
et: IAB TCF (reklaamid)

en: IP Addresses
et: IP-aadressid

en: ISO 27001 documentation standards
et: ISO 27001 dokumentatsioonistandardid

en: If empty, will default to the cookie name
et: Kui see on tühi, kasutatakse vaikimisi küpsise nime

en: If no script url provided, the cookie shouldn't be marked as essential.
et: Kui skripti URL-i pole esitatud, ei tohiks küpsist oluliseks märkida.

en: If you cancel your subscription, the subscription will continue until the end of the term but will not be renewed.
et: Tellimuse tühistamisel jätkub tellimus kuni perioodi lõpuni, kuid seda ei pikendata.

en: If your website does not show ads, you do not need advertising (IAB TCF) consent — unselect all regions below to disable this section.
et: Kui teie veebisait reklaame ei kuva, ei ole reklaaminõusolekut (IAB TCF) vaja — selle jaotise väljalülitamiseks eemaldage valik kõigilt allolevatelt piirkondadelt.

en: Import
et: Impordi

en: Import complete: [added] added, [replaced] replaced.
et: Import lõpetatud: lisatud [added], asendatud [replaced].

en: Important
et: Tähtis

en: Important:
et: Tähtis:

en: Invoice Info
et: Arveteave

en: Japan (APPI)
et: Jaapan (APPI)

en: Just copy this single script tag and paste it into your website's HTML head section. This will automatically generate the cookie declaration tables on your page.
et: Lihtsalt kopeerige see üksainus skriptimärgend ja kleepige see oma veebisaidi HTML-pea jaotisesse. See loob teie lehel automaatselt küpsiste deklaratsiooni tabelid.

en: LGPD + publisher-enabled global TCF
et: LGPD + avaldaja lubatud ülemaailmne TCF

en: Language
et: Keel

en: Lavender
et: Lavendel

en: Layout Properties
et: Paigutuse omadused

en: Left
et: Vasakul

en: Legal Compliance Benefits
et: Õigusliku vastavuse eelised

en: Legal compliance regulations like GDPR, CCPA, and other privacy laws require websites to provide transparent information about all cookies they use. This script generates a professional cookie declaration tables that:
et: Õigusliku vastavuse eeskirjad, nagu GDPR, CCPA ja muud privaatsusseadused, nõuavad veebisaitidelt läbipaistva teabe esitamist kõigi kasutatavate küpsiste kohta. See skript loob professionaalsed küpsiste deklaratsiooni tabelid, mis:

en: Lists all cookies used on your website in organized tables
et: Loetleb kõik teie veebisaidil kasutatavad küpsised organiseeritud tabelites

en: Live Preview - Exactly How It Will Look on Your Website
et: Reaalajas eelvaade – kuidas see teie veebisaidil täpselt välja näeb

en: Loading cookie declaration preview...
et: Küpsiste deklaratsiooni eelvaate laadimine...

en: Loading domains...
et: Domeenide laadimine...

en: Loading languages...
et: Keelte laadimine...

en: Loading preview...
et: Eelvaate laadimine...

en: Loading scan status...
et: Skannimise oleku laadimine...

en: Loading script...
et: Skripti laadimine...

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Local Storage
et: Kohalik salvestusruum

en: Make sure our scanner IP addresses are whitelisted in your firewall
et: Veenduge, et meie skanneri IP-aadressid on teie tulemüüris lubatud

en: Manage Privacy Settings
et: Privaatsusseadete haldamine

en: Marketing
et: Turundus

en: Marketing and advertising cookies
et: Turundus- ja reklaamiküpsised

en: Metric
et: Näitaja

en: Minimal
et: Minimalistlik

en: Mobile responsive design
et: Mobiilitundlik disain

en: Mobile-responsive design
et: Mobiilisõbralik kujundus

en: Modern
et: Kaasaegne

en: Monthly
et: Igakuine

en: Name
et: Nimi

en: Name On Invoice
et: Nimi Arvel

en: Neon
et: Neoon

en: New email address
et: Uus meiliaadress

en: New visitors
et: Uus külastaja

en: Next
et: Järgmine

en: No consent logs yet for this website.
et: Selle veebisaidi kohta ei ole veel nõusolekulogisid.

en: No consent popup —
et: Nõusolekuakent pole —

en: No consent required
et: Nõusolekut pole vaja

en: No cookies found
et: Küpsiseid ei leitud

en: No domain selected
et: Ühtegi domeeni pole valitud

en: No popup shown; only the privacy button, if enabled.
et: Akent ei kuvata; ainult privaatsusnupp, kui see on sisse lülitatud.

en: No projects available
et: Projekte pole saadaval

en: No scans found for this domain
et: Selle domeeni skannimisi ei leitud

en: No script to copy
et: Pole skripti, mida kopeerida

en: No settings to update.
et: Uuendamist vajavaid sätteid pole.

en: No usable cookies found in that file.
et: Sellest failist ei leitud kasutatavaid küpsiseid.

en: No websites yet. Add one to start collecting consent.
et: Veebisaite pole veel. Lisage üks, et hakata nõusolekuid koguma.

en: Non-blocking, opt-out model.
et: Mitteblokeeriv, keeldumisel põhinev mudel.

en: Ocean
et: Ookean

en: One-time setup, automatic updates.
et: Ühekordne seadistus, automaatsed uuendused.

en: Open in New Tab
et: Ava uuel vahelehel

en: Option 1 - Add to HTML Head
et: 1. valik – lisage HTML-i päisesse

en: Option 2 - Add to Specific Page
et: Valik 2 – lisa konkreetsele lehele

en: Organized by categories
et: Kategooriate kaupa korraldatud

en: Other countries
et: Muud riigid

en: Others
et: teised

en: POPIA / KVKK + publisher-enabled global TCF
et: POPIA / KVKK + avaldaja lubatud ülemaailmne TCF

en: Page Preview
et: Lehekülje eelvaade

en: Page Views
et: Lehevaatamised

en: Page [page] of [total]
et: Lehekülg [page] / [total]

en: Pageviews with consent
et: Lehekülje vaatamised nõusolekul

en: Pageviews with no preference
et: Lehevaatamised ilma eelistusteta

en: Pageviews without consent
et: Lehe vaatamised ilma nõusolekuta

en: Partially accepted
et: Osaliselt vastu võetud

en: Paste the script tag into your Cookie Declaration HTML where you want the tables to appear:
et: Kleepige skripti märgend oma küpsiste deklaratsiooni HTML-i kohta, kus soovite tabeleid kuvada:

en: Payment
et: Makse

en: Period
et: Periood

en: Personal Account
et: Isiklik konto

en: Personalization
et: Isikupärastamine

en: Personalization and preference cookies
et: Isikupärastamise ja eelistuste küpsised

en: Plan Features
et: Plaani funktsioonid

en: Please add our cookie scanner IP addresses to the whitelist on your firewall to allow scanning.
et: Skannimise lubamiseks lisage meie küpsiste skanneri IP-aadressid tulemüüri lubatud loendisse.

en: Please add these IP addresses to your firewall whitelist to allow our cookie scanner to access your website:
et: Lisage need IP-aadressid oma tulemüüri lubatud loendisse, et võimaldada meie küpsiste skanneril juurdepääs teie veebisaidile:

en: Please enter required information before subscribing.
et: Enne tellimist sisestage nõutav teave.

en: Please write your email address to confirm.
et: Kinnitamiseks kirjutage oma meiliaadress.

en: Post Code
et: Postiindeks

en: Preview
et: Eelvaade

en: Preview Declaration
et: Deklaratsiooni eelvaade

en: Preview Limitations
et: Eelvaate piirangud

en: Preview Note
et: Märkus eelvaate kohta

en: Preview Unavailable
et: Eelvaade pole saadaval

en: Previous
et: Eelmine

en: Privacy Policy URL
et: Privaatsuspoliitika URL

en: Privacy Trigger
et: Privaatsuse päästik

en: Privacy Trigger Customization (Optional)
et: Privaatsuspäästiku kohandamine (valikuline)

en: Privacy URL
et: Privaatsuse URL

en: Privacy policy links
et: Privaatsuspoliitika lingid

en: Professional styling
et: Professionaalne stiil

en: Project not found for selected domain
et: Projekti ei leitud valitud domeeni jaoks

en: Properties
et: Omadused

en: Publisher-enabled global TCF
et: Avaldaja lubatud ülemaailmne TCF

en: Ready to Use
et: Kasutusvalmis

en: Ready to link from your privacy policy
et: Valmis lingitud saama teie privaatsuspoliitikast

en: Refresh
et: Värskenda

en: Region
et: Piirkond

en: Rejected
et: Tagasi lükatud

en: Remaining time: [dayCount] day
et: Järelejäänud aeg: [dayCount] päev

en: Remaining time: [dayCount] days
et: Järelejäänud aeg: [dayCount] päeva

en: Remaining time: [monthCount] month
et: Järelejäänud aeg: [monthCount] kuu

en: Remaining time: [monthCount] months
et: Järelejäänud aeg: [monthCount] kuud

en: Remove website
et: Eemalda veebisait

en: Replace existing cookies that have the same name
et: Asenda samanimelised olemasolevad küpsised

en: Required
et: Nõutud

en: Rest of World
et: Ülejäänud maailm

en: Restricted Data Processing limits the use of personal data for advertising and analytics to comply with privacy regulations, such as CCPA. When enabled, personalized ads will be restricted, and only certain data will be used for measurement and analytics.
et: Piiratud andmetöötlus piirab isikuandmete kasutamist reklaamimiseks ja analüüsiks, et järgida privaatsusnorme, nagu CCPA. Kui see on lubatud, on isikupärastatud reklaamid piiratud ning mõõtmiseks ja analüüsiks kasutatakse ainult teatud andmeid.

en: Retention Period
et: Säilitusperiood

en: Returning visitors
et: Pöörduvad külastajad

en: Right
et: Paremal

en: Save
et: Salvesta

en: Scan History
et: Skaneerimise ajalugu

en: Scan Status
et: Skannimise olek

en: Scan your website to automatically detect cookies and update your cookie list. Our advanced scanner analyzes your web pages and identifies all cookies being used, including tracking pixels, analytics cookies, and third-party integrations.
et: Küpsiste automaatseks tuvastamiseks ja küpsiste loendi värskendamiseks kontrollige oma veebisaiti. Meie täiustatud skanner analüüsib teie veebilehti ja tuvastab kõik kasutatavad küpsised, sealhulgas jälgimispikslid, analüüsiküpsised ja kolmandate osapoolte integratsioonid.

en: Scanned URL
et: Skannitud URL

en: Scanner Actions
et: Skänneri toimingud

en: Script Actions
et: Skriptitoimingud

en: Script Features:
et: Skripti võimalused:

en: Script Tag for Your Website
et: Teie veebisaidi skriptimärgend

en: Script URL
et: Skripti URL

en: Script copied to clipboard!
et: Skript kopeeriti lõikelauale!

en: Security
et: Turvalisus

en: See how the consent message appears to a visitor from a specific region, based on the settings in the other tabs. This is a preview only and changes nothing.
et: Vaadake, kuidas nõusolekuteade paistab teatud piirkonna külastajale, lähtudes teiste vahekaartide sätetest. See on ainult eelvaade ega muuda midagi.

en: Select
et: Valige

en: Select Domain
et: Valige Domeen

en: Select Language
et: Valige keel

en: Select Type
et: Valige Tüüp

en: Select a JSON file previously exported from FlexyConsent. Each cookie needs at least a name; entries without one are skipped.
et: Valige varem FlexyConsentist eksporditud JSON-fail. Igal küpsisel peab olema vähemalt nimi; nimeta kirjed jäetakse vahele.

en: Select a domain above to manage cookies
et: Küpsiste haldamiseks valige ülalt domeen

en: Select a region...
et: Valige piirkond…

en: Select all
et: Vali kõik

en: Select how this cookie or tracker stores data.
et: Valige, kuidas see küpsis või jälgija andmeid salvestab.

en: Send
et: Saada

en: Send Page View
et: Saada lehevaade

en: Sensitive data processing
et: Tundlike andmete töötlemine

en: Session Storage
et: Seansi salvestusruum

en: Show "Reject all" on the first layer
et: Kuva esimesel kihil „Keeldu kõigist“

en: Shows cookie purposes, retention periods, and providers
et: Näitab küpsiste eesmärke, säilitusperioode ja pakkujaid

en: Simple Integration
et: Lihtne integreerimine

en: Simplified
et: Lihtsustatud

en: Simplified (combine the three purposes)
et: Lihtsustatud (ühenda kolm eesmärki)

en: Site data consent
et: Saidiandmete nõusolek

en: Site data consent only —
et: Ainult saidiandmete nõusolek —

en: Soft Pastel
et: Pehme pastell

en: South Africa (POPIA)
et: Lõuna-Aafrika (POPIA)

en: South Korea (PIPA)
et: Lõuna-Korea (PIPA)

en: Start New Scan
et: Alusta uut skannimist

en: Start Scan
et: Alusta skannimist

en: Start your first scan by entering a URL above
et: Alustage oma esimest skannimist, sisestades ülaloleva URL-i

en: State
et: Osariik

en: Status
et: Olek

en: Step 1: Copy the Script Tag
et: 1. samm: kopeerige skripti silt

en: Step 2: Add to Your Website's HTML
et: 2. samm: lisage oma veebisaidi HTML-i

en: Step 3: Link from Your Privacy Policy
et: 3. samm: link teie privaatsuspoliitikast

en: Step 4: Automatic Updates
et: 4. samm: automaatsed värskendused

en: Storage Type
et: Salvestuse tüüp

en: Subscribe
et: Telli

en: Subscribed
et: Tellitud

en: Subscription
et: Tellimus

en: Subscription period
et: Tellimisperiood

en: Subscriptions
et: Tellimused

en: Sunset
et: Päikeseloojang

en: Switzerland (FADP)
et: Šveits (FADP)

en: TCF EU v2 + GPP TCF-CA (Section 5)
et: TCF EU v2 + GPP TCF-CA (jaotis 5)

en: TCF EU v2 + GPP US sections
et: TCF EU v2 + USA GPP jaotised

en: Targeted advertising
et: Sihitud reklaam

en: Technical Details
et: Tehnilised üksikasjad

en: Thailand (PDPA)
et: Tai (PDPA)

en: That endpoint is not available.
et: See lõpp-punkt ei ole saadaval.

en: That file is not valid JSON.
et: See fail ei ole korrektne JSON.

en: The consent message asking to store data in the browser will be shown to visitors from the selected regions.
et: Nõusolekuteade, mis palub luba andmete salvestamiseks brauserisse, kuvatakse valitud piirkondade külastajatele.

en: The consent message containing IAB TCF vendors and purposes will be shown to visitors from the selected regions.<br>Recommended if your website displays ads.
et: Nõusolekusõnum, mis sisaldab IAB TCF-i teenusepakkujaid ja eesmärke, kuvatakse valitud piirkondade külastajatele.<br>Soovitatav, kui teie veebisaidil kuvatakse reklaame.

en: The preview cannot be displayed due to browser security restrictions, but your script is ready and will work perfectly on your website.
et: Eelvaadet ei saa brauseri turvapiirangute tõttu kuvada, kuid teie skript on valmis ja töötab teie veebisaidil laitmatult.

en: The script automatically updates when you modify your cookie configuration in this manager. No need to manually update your website - it stays current automatically!
et: Skripti värskendatakse automaatselt, kui muudate selles halduris oma küpsiste konfiguratsiooni. Pole vaja oma veebisaiti käsitsi värskendada – see jääb automaatselt ajakohaseks!

en: The script will work perfectly when implemented on your website. This preview limitation doesn't affect the actual functionality.
et: Skript töötab teie veebisaidil rakendamisel ideaalselt. See eelvaate piirang ei mõjuta tegelikku funktsionaalsust.

en: The wait for update setting defines how long Google Consent Mode should wait (in milliseconds) before updating the consent state. It helps ensure that consent choices are processed before tracking begins.
et: Värskenduse ootamise seade määrab, kui kaua peaks Google'i nõusolekurežiim ootama (millisekundites) enne nõusoleku oleku värskendamist. See aitab tagada, et nõusolekuvalikuid töödeldakse enne jälgimise algust.

en: There are no cookies to export.
et: Eksportimiseks pole küpsiseid.

en: Third-party integrations and plugins
et: Kolmandate osapoolte integratsioonid ja pistikprogrammid

en: This action cannot be reversed.
et: Seda toimingut ei saa tagasi pöörata.

en: This is a browser security feature and doesn't affect the actual functionality.
et: See on brauseri turvafunktsioon ega mõjuta tegelikku toimimist.

en: This is exactly what your website visitors will see when they visit your cookie declaration page. The script automatically organizes your cookies by category (Essential, Analytics, Marketing, etc.) and displays all the required information for legal compliance.
et: Täpselt seda näevad teie veebisaidi külastajad, kui nad külastavad teie küpsiste deklaratsiooni lehte. Skript korraldab teie küpsised automaatselt kategooriate kaupa (Essential, Analytics, Marketing jne) ja kuvab kogu nõutava teabe seaduste järgimiseks.

en: This preview shows exactly how the cookie declaration will appear on your website when visitors access it. The tables below contain your current cookie configuration and will update automatically when you modify your cookies in this manager.
et: See eelvaade näitab täpselt, kuidas küpsiste deklaratsioon teie veebisaidil kuvatakse, kui külastajad sellele sisenevad. Allolevad tabelid sisaldavad teie praegust küpsiste konfiguratsiooni ja neid värskendatakse automaatselt, kui muudate selles halduris oma küpsiseid.

en: This script generates tables based on your current cookie configuration.
et: See skript loob tabeleid teie praeguse küpsiste konfiguratsiooni põhjal.

en: This script is hosted securely and will automatically display your current cookie configuration. It updates automatically when you modify cookies in this manager.
et: Seda skripti majutatakse turvaliselt ja see kuvab automaatselt teie praeguse küpsiste konfiguratsiooni. Seda värskendatakse automaatselt, kui muudate selles halduris küpsiseid.

en: This setting allows you to show the IAB Transparency and Consent Framework message beyond GDPR-regulated countries, helping you maintain compliance and maximize ad revenue in other key markets.
et: See seade võimaldab teil kuvada IAB läbipaistvuse ja nõusoleku raamistiku sõnumit väljaspool GDPR-iga reguleeritud riike, aidates teil järgida vastavust ja maksimeerida reklaamitulu muudel olulistel turgudel.

en: This site is not connected to FlexyConsent yet.
et: See sait pole veel FlexyConsentiga ühendatud.

en: Tip:
et: Näpunäide:

en: Top
et: Üleval

en: Total pageviews
et: Lehevaatamisi kokku

en: Total visitors
et: Külastajaid kokku

en: Tracking Pixel
et: Jälgimispiksel

en: Type
et: Tüüp

en: Type is required
et: Tüüp on kohustuslik

en: Typical scan time: 1-3 hours.
et: Tüüpiline skannimisaeg: 1-3 tundi.

en: Türkiye (KVKK)
et: Türgi (KVKK)

en: Unable to load the script in preview mode due to CORS restrictions.
et: CORS-i piirangute tõttu ei saa skripti eelvaaterežiimis laadida.

en: United States
et: Ameerika Ühendriigid

en: United States (CCPA / US National)
et: Ameerika Ühendriigid (CCPA / riiklik tase)

en: United States (GPP opt-outs)
et: Ameerika Ühendriigid (GPP keeldumised)

en: United States (National)
et: Ameerika Ühendriigid (riiklik tase)

en: United States (TCF + GPP)
et: Ameerika Ühendriigid (TCF + GPP)

en: United States Section Preferences
et: Ameerika Ühendriikide jaotiste eelistused

en: Unlimited Pageviews/Month<br>Geo-Targeting<br>43 Languages Supported<br>E-mail & Chat Support<br>TCF 2.3 Support<br>Cookie Scanner<br>Auto Blocker<br>Google Consent Mode V2<br>API support
et: Piiramatu arv lehevaatamisi kuus<br>Geo-sihtimine<br>Toetatud 43 keelt<br>E-posti ja vestluse tugi<br>TCF 2.3 tugi<br>Küpsiste skanner<br>Automaatne blokeerija<br>Google'i nõusolekurežiim V2<br> > API tugi

en: Update Email
et: Värskenda e-posti

en: Update Email Validate Key
et: Värskendage e-posti kinnitamise võtit

en: Update User Settings
et: Värskendage kasutaja seadeid

en: Update user info
et: Uuenda kasutajateavet

en: Updates automatically as you modify your cookie configuration
et: Värskendub automaatselt, kui muudate küpsiste konfiguratsiooni

en: Use system font family
et: Kasutage süsteemi fondiperekonda

en: User Info
et: Kasutajateave

en: User Information
et: Kasutajateave

en: User Settings
et: Kasutaja seaded

en: User-Friendly
et: Kasutajasõbralik

en: VAT Number
et: Käibemaksukohustuslase number

en: Value
et: Väärtus

en: Vendor
et: Müüja

en: Vendor Information
et: Müüja teave

en: View IP Addresses
et: Vaata IP-aadresse

en: View Information
et: Vaata teavet

en: View Policy
et: Vaata poliitikat

en: View Status
et: Vaata olekut

en: Visitor selection
et: Külastajate valik

en: Visits with consent
et: Nõusolekuga külastused

en: Visits with no preference
et: Külastused ilma eelistusteta

en: Visits without consent
et: Nõusolekuta külastused

en: Wait for update
et: Oodake värskendust

en: Warm Beige
et: Soe beež

en: Warning: This is an advanced feature designed for users familiar with CSS. If you are not experienced with CSS, please leave this field empty.
et: Hoiatus: see on täiustatud funktsioon, mis on loodud CSS-i tuttavatele kasutajatele. Kui teil pole CSS-i kasutamise kogemust, jätke see väli tühjaks.

en: Website
et: Veebisait

en: Website Settings
et: Veebisaidi seaded

en: Websites
et: Veebisaidid

en: Welcome to Flexy Consent
et: Tere tulemast Flexy Consenti

en: What Our Scanner Detects:
et: Mida meie skanner tuvastab:

en: When enabled, cookie categories that have no declared vendors or cookies are hidden from the preferences modal.
et: Kui see on sisse lülitatud, peidetakse eelistuste aknas küpsisekategooriad, millel pole deklareeritud tarnijaid ega küpsiseid.

en: When enabled, users can continue interacting with the page even while the consent message is displayed, instead of blocking the background until a choice is made. For full IAB compliance, this option should remain disabled.
et: Kui see on sisse lülitatud, saavad kasutajad lehega edasi tegeleda ka siis, kui nõusolekuteade on kuvatud, selle asemel et taust oleks valikuni blokeeritud. IAB-le täielikuks vastavuseks tuleks see valik välja lülitatuks jätta.

en: When implemented on your website, this script will automatically display your cookie declaration tables.
et: Kui see skript on teie veebisaidil juurutatud, kuvab see automaatselt teie küpsiste deklaratsiooni tabelid.

en: When off, visitors only see "Accept all" and "Preferences" on the initial consent banner. They can still reject everything from the preferences screen.
et: Kui see on välja lülitatud, näevad külastajad esimesel nõusolekubänneril ainult valikuid „Nõustu kõigiga“ ja „Eelistused“. Eelistuste vaates saavad nad ikkagi kõigist keelduda.

en: Why Do You Need This?
et: Miks sa seda vajad?

en: You are not allowed to do that.
et: Teil pole selleks õigust.

en: You can copy the code below and use it in the footer of your page (Optional)
et: Saate kopeerida alloleva koodi ja kasutada seda oma lehe jaluses (valikuline)

en: You can only assign one website to one subscription!
et: Ühele tellimusele saate määrata ainult ühe veebisaidi!

en: You cannot close your account because you have a paid subscription and its current period will end on [endDate].<br>You can edit from [URL]
et: Te ei saa oma kontot sulgeda, kuna teil on tasuline tellimus ja selle praegune periood lõpeb [endDate].<br>Saate muuta saidil [URL]

en: You cannot close your account because you have a project belonging to another service: [serviceNames].<br> You can edit from [URL]
et: Te ei saa oma kontot sulgeda, kuna teil on projekt, mis kuulub teisele teenusele: [serviceNames].<br> Saate redigeerida saidilt [URL]

en: You cannot close your account because you have another project: [projectNames].<br>You can edit from [URL]
et: Te ei saa oma kontot sulgeda, kuna teil on teine ​​projekt: [projectNames].<br>Saate muuta saidil [URL]

en: You have a free subscription.
et: Teil on tasuta tellimus.

en: You have a paid subscription and plan for next period.
et: Teil on tasuline tellimus ja plaan järgmiseks perioodiks.

en: You must use valid CSS units (px, rem, em, %, smaller, larger).
et: Peate kasutama kehtivaid CSS-ühikuid (px, rem, em, %, smaller, larger).

en: You should enter the Script URL pattern as:
et: Peaksite sisestama skripti URL-i mustri järgmiselt:

en: Your Generated Script
et: Teie loodud skript

en: Your Script
et: Teie skript

en: Your Script Code:
et: Teie skripti kood:

en: Your cookie declaration script is ready to use.
et: Teie küpsiste deklaratsiooni skript on kasutamiseks valmis.

en: Your email address is wrong.
et: Teie e-posti aadress on vale.

en: Your subscription will be cancelled at the end of the period.
et: Teie tellimus tühistatakse perioodi lõpus.

en: Your subscription will be renewed at the end of the period.
et: Teie tellimust uuendatakse perioodi lõpus.

en: Your website [domain] has reached the monthly page view limit on the [planName] plan. To ensure uninterrupted service and accurate consent tracking, we recommend upgrading your plan.
et: Teie veebisait [domain] on saavutanud plaani [planName] igakuise lehevaatamise limiidi. Katkestusteta teenuse ja nõusoleku täpse jälgimise tagamiseks soovitame oma plaani uuendada.

en: Your website visitors will see a clean, organized tables showing exactly what cookies your site uses and why - building trust and meeting legal requirements.
et: Teie veebisaidi külastajad näevad puhtaid ja korrastatud tabeleid, mis näitavad täpselt, milliseid küpsiseid teie sait kasutab ja miks – usalduse suurendamine ja juriidiliste nõuete täitmine.

en: [Number]% off
et: [Number]% allahindlus

en: [count] cookie(s) ready to import. [skipped] entr(y/ies) skipped.
et: [count] küpsist on impordiks valmis. Vahele jäeti [skipped] kirjet.

en: [count] log entr(y/ies)
et: [count] logikirje(t)

en: cookie
et: küpsis

en: e.g. 16px, 1rem, 1em
et: nt 16px, 1rem, 1em

en: e.g., Analytics Cookie (optional - defaults to name)
et: nt Analyticsi küpsis (valikuline – vaikimisi nimi)

en: legally required
et: seadusega nõutav
