Flexy Consent 1.5.0 - en to cs_CZ translation catalogue (472 entries)

en: 100,000 Pageviews/Month<br>Geo-Targeting<br>43 Languages Supported<br>E-mail &amp; Chat Support<br>TCF 2.3 Support<br>Cookie Scanner<br>Auto Blocker<br>Google Consent Mode V2<br>API support
cs_CZ: 100 000 zobrazení stránek za měsíc<br>Geografické cílení<br>43 podporovaných jazyků<br>E-mail &amp; Podpora chatu<br>Podpora TCF 2.3<br>Skener souborů cookie<br>Automatické blokování<br>Režim souhlasu Google V2<br>Podpora API

en: 5,000 Pageviews/Month<br>Geo-Targeting<br>Single Language<br>E-mail Support<br>TCF 2.3 Support<br><del>Cookie Scanner</del><br><del>Auto Blocker</del><br><del>Google Consent Mode V2</del><br><del>API support</del>
cs_CZ: 5 000 zobrazení stránky za měsíc<br>Geografické cílení<br>Jeden jazyk<br>E-mailová podpora<br>Podpora TCF 2.3<br><del>Skener souborů cookie</del><br><del>Automatické blokování</ del><br><del>Režim souhlasu Google V2</del><br><del>Podpora rozhraní API</del>

en: <strong>Please fix the following errors:</strong><ul>
cs_CZ: <strong>Opravte prosím následující chyby:</strong><ul>

en: A record of the consent choices visitors made on your website. Click a column heading to sort.
cs_CZ: Přehled voleb souhlasu, které návštěvníci na vašem webu učinili. Kliknutím na záhlaví sloupce seřadíte.

en: API Key
cs_CZ: Klíč API

en: Accepted
cs_CZ: Přijato

en: Account Type
cs_CZ: Typ účtu

en: Actions
cs_CZ: Akce

en: Ad personalization signals allow Google to use collected data to personalize ads. Disable this to stop personalized ads.
cs_CZ: Signály personalizace reklam umožňují společnosti Google používat shromážděná data k personalizaci reklam. Deaktivací této možnosti zastavíte personalizované reklamy.

en: Add Cookie
cs_CZ: Přidejte cookie

en: Add a link to your cookie declaration page from your privacy policy, cookie policy, or website footer:
cs_CZ: Přidejte odkaz na stránku prohlášení o souborech cookie ze zásad ochrany osobních údajů, zásad souborů cookie nebo zápatí webu:

en: Add website
cs_CZ: Přidat web

en: Additional Settings
cs_CZ: Další nastavení

en: Address
cs_CZ: Adresa

en: Address Line 1
cs_CZ: 1. řádek adresy

en: Address Line 2
cs_CZ: 2. řádek adresy

en: Ads Data Redaction redacts sensitive information related to ads, enhancing user privacy.
cs_CZ: Ads Data Redaction rediguje citlivé informace související s reklamami, čímž zvyšuje soukromí uživatelů.

en: Africa, Middle East & Türkiye
cs_CZ: Afrika, Blízký východ a Turecko

en: All Types
cs_CZ: Všechny typy

en: All user and website information will be lost and cannot be recovered.
cs_CZ: Všechny informace o uživatelích a webových stránkách budou ztraceny a nelze je obnovit.

en: Allow Ad Personalization Signals
cs_CZ: Povolit signály personalizace reklam

en: Allow Google Signals
cs_CZ: Povolit signály Google

en: Allow page interaction
cs_CZ: Povolit interakci se stránkou

en: Also you can add code similar to the one below to your page (Optional)
cs_CZ: Také můžete na svou stránku přidat kód podobný níže uvedenému (Volitelné)

en: Americas
cs_CZ: Amerika

en: Analytics and performance tracking
cs_CZ: Analytika a sledování výkonu

en: Annual
cs_CZ: Výroční

en: Apply US National settings to all states
cs_CZ: Použít celostátní nastavení USA na všechny státy

en: Are you sure you want to cancel your subscription?
cs_CZ: Opravdu chcete zrušit předplatné?

en: Are you sure you want to delete this cookie?
cs_CZ: Opravdu chcete tento soubor cookie smazat?

en: Asia-Pacific
cs_CZ: Asie a Tichomoří

en: Ask visitors from the selected regions for consent before storing cookies or other data in their browser. Google Consent Mode is enabled automatically whenever at least one region is selected.
cs_CZ: Žádat návštěvníky z vybraných regionů o souhlas před uložením cookies nebo jiných dat do jejich prohlížeče. Režim souhlasu Google se aktivuje automaticky, jakmile je vybrán alespoň jeden region.

en: Associated Script
cs_CZ: Přidružený skript

en: Australia (Privacy Act)
cs_CZ: Austrálie (Privacy Act)

en: Authentication failed!
cs_CZ: Ověření se nezdařilo!

en: Auto (use browser default)
cs_CZ: Automaticky (použít výchozí nastavení prohlížeče)

en: Auto-updates when you modify cookies
cs_CZ: Automaticky se aktualizuje, když upravíte cookies

en: Auto-updates with changes
cs_CZ: Automatické aktualizace se změnami

en: Automatic Cookie Detection
cs_CZ: Automatická detekce souborů cookie

en: Automatically organized cookie tables by category
cs_CZ: Tabulky cookies automaticky uspořádané podle kategorií

en: Autumn
cs_CZ: Podzim

en: Available languages
cs_CZ: Dostupné jazyky

en: Avoid using your own website's URL as the Script URL, as it may disrupt your website's functionality.
cs_CZ: Vyhněte se použití adresy URL vlastního webu jako adresy URL skriptu, protože by to mohlo narušit funkčnost vašeho webu.

en: Banner position
cs_CZ: Umístění banneru

en: Banner theme
cs_CZ: Motiv banneru

en: Basic Information
cs_CZ: Základní informace

en: Blocking TCF modal plus GPP opt-outs.
cs_CZ: Blokující okno TCF a odmítnutí GPP.

en: Blocking modal, explicit consent required.
cs_CZ: Blokující okno, je vyžadován výslovný souhlas.

en: Blocking modal.
cs_CZ: Blokující okno.

en: Bottom
cs_CZ: Dole

en: Bottom left
cs_CZ: Vlevo dole

en: Bottom right
cs_CZ: Vpravo dole

en: Brazil (LGPD)
cs_CZ: Brazílie (LGPD)

en: Browser storage consents
cs_CZ: Souhlasy s ukládáním v prohlížeči

en: Business Account
cs_CZ: Podnikatelský účet

en: Buy
cs_CZ: Koupit

en: Buy a new plan
cs_CZ: Kupte si nový plán

en: CCPA transparency requirements
cs_CZ: Požadavky na transparentnost CCPA

en: California
cs_CZ: Kalifornie

en: Can be linked from your privacy policy or cookie policy
cs_CZ: Lze propojit z vašich zásad ochrany osobních údajů nebo zásad souborů cookie

en: Canada
cs_CZ: Kanada

en: Canada (Quebec Law 25)
cs_CZ: Kanada (quebecký zákon 25)

en: Canada — TCF + GPP TCF-CA
cs_CZ: Kanada — TCF + GPP TCF-CA

en: Cancel
cs_CZ: zrušení

en: Cancel Subscription
cs_CZ: Zrušit předplatné

en: Cancel current plan and subscribe to [PlanName] plan
cs_CZ: Zrušte aktuální plán a přihlaste se k odběru plánu [PlanName]

en: Cancelling...
cs_CZ: Rušení...

en: Center
cs_CZ: Uprostřed

en: Change display language using client location and browser language
cs_CZ: Změňte jazyk zobrazení pomocí umístění klienta a jazyka prohlížeče

en: Change email address
cs_CZ: Změňte e-mailovou adresu

en: Change your email address
cs_CZ: Změňte svou e-mailovou adresu

en: Check your email box
cs_CZ: Zkontrolujte svou e-mailovou schránku

en: Choose a payment method
cs_CZ: Vyberte způsob platby

en: Christmas
cs_CZ: Vánoce

en: City
cs_CZ: Město

en: Click "Add Cookie" to create your first cookie entry
cs_CZ: Kliknutím na „Přidat cookie“ vytvoříte svůj první záznam cookie

en: Client ID
cs_CZ: ID klienta

en: Close
cs_CZ: Zavřít

en: Close Preview
cs_CZ: Zavřít náhled

en: Close my account
cs_CZ: Zavřít můj účet

en: Company
cs_CZ: Společnost

en: Company Name
cs_CZ: Název společnosti

en: Completed
cs_CZ: Dokončeno

en: Configure Scan
cs_CZ: Konfigurace skenování

en: Consent &amp; Privacy
cs_CZ: Souhlas &amp; soukromí

en: Consent Logs
cs_CZ: Protokoly souhlasů

en: Consent State
cs_CZ: Stav souhlasu

en: Consent banner buttons
cs_CZ: Tlačítka banneru souhlasu

en: Consent not required
cs_CZ: Souhlas není vyžadován

en: Consent requested
cs_CZ: Vyžádaný souhlas

en: Contact Us
cs_CZ: Kontaktujte nás

en: Continue
cs_CZ: Pokračovat

en: Control whether Google Analytics automatically sends page view events or visitor will select them.
cs_CZ: Určete, zda Google Analytics automaticky odesílá události zobrazení stránky, nebo je návštěvník vybere.

en: Cookie Declaration Script
cs_CZ: Skript deklarace souborů cookie

en: Cookie Details:
cs_CZ: Podrobnosti o souborech cookie:

en: Cookie List
cs_CZ: Seznam souborů cookie

en: Cookie Manager
cs_CZ: Správce souborů cookie

en: Cookie Name
cs_CZ: Název souboru cookie

en: Cookie Names
cs_CZ: Názvy souborů cookie

en: Cookie Policy URL
cs_CZ: URL zásad používání cookies

en: Cookie Scanner
cs_CZ: Skener souborů cookie

en: Cookie Scanner IP Addresses
cs_CZ: IP adresy skeneru souborů cookie

en: Cookie added successfully!
cs_CZ: Soubor cookie byl úspěšně přidán!

en: Cookie categories only, no IAB TCF/GPP.
cs_CZ: Pouze kategorie cookies, bez IAB TCF/GPP.

en: Cookie deleted successfully!
cs_CZ: Soubor cookie byl úspěšně smazán!

en: Cookie law disclosure obligations
cs_CZ: Povinnosti zveřejňování podle zákona o souborech cookie

en: Cookie name is required
cs_CZ: Název souboru cookie je povinný

en: Cookie updated successfully!
cs_CZ: Soubor cookie byl úspěšně aktualizován!

en: Cookies Found
cs_CZ: Byly nalezeny soubory cookie

en: Copied!
cs_CZ: Zkopírováno!

en: Copy Script
cs_CZ: Kopírovat skript

en: Copy Script Tag
cs_CZ: Kopírovat značku skriptu

en: Copy and paste new API key here from [email]
cs_CZ: Zkopírujte a vložte nový klíč API sem z [email]

en: Copy the script tag from the "Script Code" tab. This is a simple one-line HTML tag that you'll add to your website.
cs_CZ: Zkopírujte značku skriptu z karty Kód skriptu. Jedná se o jednoduchou jednořádkovou HTML značku, kterou přidáte na svůj web.

en: Copy to Clipboard
cs_CZ: Kopírovat do schránky

en: Could not extract script URL
cs_CZ: Nelze extrahovat adresu URL skriptu

en: Could not load consent logs. Please try again.
cs_CZ: Protokoly souhlasů se nepodařilo načíst. Zkuste to znovu.

en: Could not reach FlexyConsent. Please try again.
cs_CZ: Nepodařilo se spojit s FlexyConsent. Zkuste to znovu.

en: Country
cs_CZ: Země

en: Created
cs_CZ: Vytvořeno

en: Current Plan
cs_CZ: Aktuální plán

en: Custom
cs_CZ: Zvyk

en: Custom CSS
cs_CZ: Vlastní CSS

en: Custom icon
cs_CZ: Vlastní ikona

en: Custom logo
cs_CZ: Vlastní logo

en: Dark
cs_CZ: Tmavý

en: Dashboard
cs_CZ: Přístrojová deska

en: Date
cs_CZ: Datum

en: Debit or Credit Card
cs_CZ: Debetní nebo kreditní karta

en: Default
cs_CZ: Výchozí

en: Default consent management language for website visitors
cs_CZ: Výchozí jazyk pro správu souhlasu pro návštěvníky webu

en: Delete Account
cs_CZ: Smazat účet

en: Delete account
cs_CZ: Smazat účet

en: Description
cs_CZ: Popis

en: Description and Purpose
cs_CZ: Popis a účel

en: Description will be saved for the selected language
cs_CZ: Popis bude uložen pro vybraný jazyk

en: Detailed
cs_CZ: Podrobný

en: Detailed (with sub-purposes)
cs_CZ: Podrobný (s dílčími účely)

en: Disabled (Consent window will not be displayed on your website)
cs_CZ: Zakázáno (okno souhlasu se na vašem webu nezobrazí)

en: Display
cs_CZ: Zobrazit

en: Display Name
cs_CZ: Zobrazovaný název

en: Display privacy button
cs_CZ: Zobrazit tlačítko soukromí

en: Displaying the sale, sharing or use of personal data
cs_CZ: Zobrazení prodeje, sdílení nebo použití osobních údajů

en: Do not display
cs_CZ: Nezobrazovat

en: Domain
cs_CZ: Doména

en: Don't let consent management intimidate you. Protect your users' privacy with the most affordable CMP without compromising security. Continue now to become compliant or view pricing to pick a plan suitable for you.
cs_CZ: Nenechte se správou souhlasu zastrašit. Chraňte soukromí svých uživatelů pomocí nejdostupnějšího CMP, aniž byste ohrozili bezpečnost. Pokračujte nyní, abyste dosáhli souladu, nebo si prohlédněte ceny a vyberte si plán, který je pro vás vhodný.

en: Downgrade to free package
cs_CZ: Přejděte na bezplatný balíček

en: Download Page URL
cs_CZ: Adresa URL stránky ke stažení

en: Edit Cookie
cs_CZ: Upravit cookie

en: Elegant
cs_CZ: Elegantní

en: Email
cs_CZ: E-mailem

en: Enable Ads Data Redaction
cs_CZ: Povolit úpravu dat reklam

en: Enable Consent Management
cs_CZ: Povolit správu souhlasu

en: Enable Restricted Data Processing
cs_CZ: Povolit omezené zpracování dat

en: Enable URL Passthrough
cs_CZ: Povolit průchod URL

en: Enable URL passthrough to allow Google Analytics to track URL parameters across pages during navigation.
cs_CZ: Povolte předávání adres URL, aby služba Google Analytics mohla během navigace sledovat parametry adresy URL na různých stránkách.

en: Enable United States regulations (GPP)
cs_CZ: Zapnout předpisy Spojených států (GPP)

en: Enable auto blocker
cs_CZ: Povolit automatické blokování

en: Enable customization
cs_CZ: Povolit přizpůsobení

en: Enabled
cs_CZ: Povoleno

en: Enter CSS code
cs_CZ: Zadejte kód CSS

en: Enter a URL
cs_CZ: Zadejte adresu URL

en: Enter the URL of the page you want to scan for cookies
cs_CZ: Zadejte adresu URL stránky, na které chcete vyhledávat soubory cookie

en: Enter the URL of the page you want to scan for cookies. Our scanner will analyze the page and detect all cookies being used.
cs_CZ: Zadejte adresu URL stránky, na které chcete vyhledávat soubory cookie. Náš skener analyzuje stránku a zjistí všechny používané soubory cookie.

en: Error
cs_CZ: Chyba

en: Essential
cs_CZ: Základní

en: Essential and functional cookies
cs_CZ: Základní a funkční soubory cookie

en: Europe / EEA & Switzerland
cs_CZ: Evropa / EHP a Švýcarsko

en: European Union / European Economic Area / United Kingdom
cs_CZ: Evropská unie / Evropský hospodářský prostor / Spojené království

en: Examples: Session, 30 days, 1 year, 2 years, etc.
cs_CZ: Příklady: relace, 30 dní, 1 rok, 2 roky atd.

en: Expected a JSON array of cookies, or an object with a "resources" array.
cs_CZ: Očekávalo se pole JSON s cookies nebo objekt s polem "resources".

en: Export
cs_CZ: Exportovat

en: Export CSV
cs_CZ: Exportovat CSV

en: Failed to load script
cs_CZ: Skript se nepodařilo načíst

en: Features
cs_CZ: Vlastnosti

en: Firewall Setup Required:
cs_CZ: Požadováno nastavení brány firewall:

en: FlexyConsent only works on the domains listed here. Enter root domains without "www" or "https://". The cookie and privacy policy links are set per domain and are shown to visitors of that domain.
cs_CZ: FlexyConsent funguje pouze na doménách uvedených zde. Zadejte kořenové domény bez "www" nebo "https://". Odkazy na zásady cookies a ochrany osobních údajů se nastavují pro každou doménu zvlášť a zobrazují se návštěvníkům dané domény.

en: FlexyConsent returned an error.
cs_CZ: FlexyConsent vrátil chybu.

en: FlexyConsent returned an unreadable response.
cs_CZ: FlexyConsent vrátil nečitelnou odpověď.

en: FlexyConsent statistics for [start] to [end]
cs_CZ: Statistiky FlexyConsent za období [start] až [end]

en: Font family
cs_CZ: Rodina písem

en: Font size
cs_CZ: Velikost písma

en: For best results, scan your homepage or a page that loads all your tracking scripts and cookies.
cs_CZ: Nejlepších výsledků dosáhnete, když prohledáte svou domovskou stránku nebo stránku, která načte všechny vaše sledovací skripty a soubory cookie.

en: For example, if the third-party script that sets this cookie is:
cs_CZ: Pokud je například skript třetí strany, který nastavuje tento soubor cookie:

en: Full Name
cs_CZ: Celé jméno

en: GDPR Article 13 compliance
cs_CZ: Soulad s článkem 13 GDPR

en: GDPR and CCPA compliant formatting
cs_CZ: Formátování v souladu s GDPR a CCPA

en: GPP US state opt-outs
cs_CZ: Odmítnutí GPP podle států USA

en: General
cs_CZ: Obecné

en: Generate Script for Your Website
cs_CZ: Vygenerovat skript pro váš web

en: Generate a script tag that displays your cookie declaration tables on your website. This helps you comply with GDPR, CCPA, and other privacy regulations by providing transparent information about all cookies used on your site.
cs_CZ: Vygenerujte značku skriptu, která na vašem webu zobrazí tabulky prohlášení o cookies. Pomůže vám to dodržet GDPR, CCPA a další předpisy o ochraně soukromí tím, že poskytnete transparentní informace o všech cookies používaných na vašem webu.

en: Geo Preview
cs_CZ: Náhled podle regionu

en: Google Signals includes cross-device reporting, remarketing, and other data collection for signed-in users.
cs_CZ: Signály Google zahrnují přehledy mezi zařízeními, remarketing a další sběr dat pro přihlášené uživatele.

en: Group
cs_CZ: Skupina

en: HTML Script Tag
cs_CZ: Značka HTML skriptu

en: HTTP Cookie
cs_CZ: Cookie HTTP

en: Helps you comply with transparency requirements
cs_CZ: Pomáhá vám splnit požadavky na transparentnost

en: Hide empty cookie categories
cs_CZ: Skrýt prázdné kategorie cookies

en: High Contrast
cs_CZ: Vysoký kontrast

en: How to Add Cookie Declaration to Your Website
cs_CZ: Jak přidat prohlášení o souborech cookie na svůj web

en: How to Add to Your Website
cs_CZ: Jak přidat na svůj web

en: IAB TCF (Advertising)
cs_CZ: IAB TCF (reklama)

en: IP Addresses
cs_CZ: IP adresy

en: ISO 27001 documentation standards
cs_CZ: Dokumentační normy ISO 27001

en: If empty, will default to the cookie name
cs_CZ: Pokud je prázdné, použije se jako výchozí název souboru cookie

en: If no script url provided, the cookie shouldn't be marked as essential.
cs_CZ: Pokud není zadána žádná adresa URL skriptu, soubor cookie by neměl být označen jako nezbytný.

en: If you cancel your subscription, the subscription will continue until the end of the term but will not be renewed.
cs_CZ: Pokud předplatné zrušíte, předplatné bude pokračovat až do konce období, ale nebude obnoveno.

en: If your website does not show ads, you do not need advertising (IAB TCF) consent — unselect all regions below to disable this section.
cs_CZ: Pokud váš web nezobrazuje reklamu, souhlas s reklamou (IAB TCF) nepotřebujete — zrušením výběru všech regionů níže tuto sekci vypnete.

en: Import
cs_CZ: Importovat

en: Import complete: [added] added, [replaced] replaced.
cs_CZ: Import dokončen: přidáno [added], nahrazeno [replaced].

en: Important
cs_CZ: Důležité

en: Important:
cs_CZ: Důležité:

en: India (DPDP Act)
cs_CZ: Indie (DPDP Act)

en: Invoice Info
cs_CZ: Informace o faktuře

en: Japan (APPI)
cs_CZ: Japonsko (APPI)

en: Just copy this single script tag and paste it into your website's HTML head section. This will automatically generate the cookie declaration tables on your page.
cs_CZ: Stačí zkopírovat tuto jedinou značku skriptu a vložit ji do sekce záhlaví HTML vašeho webu. Tím se na vaší stránce automaticky vygenerují tabulky deklarací souborů cookie.

en: LGPD + publisher-enabled global TCF
cs_CZ: LGPD + globální TCF zapnuté vydavatelem

en: Language
cs_CZ: Jazyk

en: Lavender
cs_CZ: Levandule

en: Layout Properties
cs_CZ: Vlastnosti rozvržení

en: Left
cs_CZ: Vlevo

en: Legal Compliance Benefits
cs_CZ: Výhody dodržování právních předpisů

en: Legal compliance regulations like GDPR, CCPA, and other privacy laws require websites to provide transparent information about all cookies they use. This script generates a professional cookie declaration tables that:
cs_CZ: Předpisy o dodržování právních předpisů, jako je GDPR, CCPA a další zákony na ochranu soukromí, vyžadují, aby webové stránky poskytovaly transparentní informace o všech souborech cookie, které používají. Tento skript generuje profesionální tabulky deklarací souborů cookie, které:

en: Lists all cookies used on your website in organized tables
cs_CZ: Uvádí všechny soubory cookie používané na vašem webu v organizovaných tabulkách

en: Live Preview - Exactly How It Will Look on Your Website
cs_CZ: Živý náhled – přesně jak to bude vypadat na vašem webu

en: Loading cookie declaration preview...
cs_CZ: Načítání náhledu deklarace cookie...

en: Loading domains...
cs_CZ: Načítání domén...

en: Loading languages...
cs_CZ: Načítání jazyků...

en: Loading preview...
cs_CZ: Načítání náhledu...

en: Loading scan status...
cs_CZ: Načítání stavu skenování...

en: Loading script...
cs_CZ: Načítání skriptu...

en: Loading...
cs_CZ: Načítání...

en: Local Storage
cs_CZ: Místní úložiště

en: Make sure our scanner IP addresses are whitelisted in your firewall
cs_CZ: Ujistěte se, že IP adresy našich skenerů jsou ve vaší bráně firewall na seznamu povolených

en: Manage Privacy Settings
cs_CZ: Spravovat nastavení soukromí

en: Marketing and advertising cookies
cs_CZ: Marketingové a reklamní soubory cookie

en: Metric
cs_CZ: Metrika

en: Minimal
cs_CZ: Minimalistický

en: Mobile responsive design
cs_CZ: Mobilní responzivní design

en: Mobile-responsive design
cs_CZ: Design přizpůsobený mobilům

en: Modern
cs_CZ: Moderní

en: Monthly
cs_CZ: Měsíční

en: Name
cs_CZ: Jméno

en: Name On Invoice
cs_CZ: Jméno na faktuře

en: New email address
cs_CZ: Nová e-mailová adresa

en: New visitors
cs_CZ: Nový návštěvník

en: Next
cs_CZ: Další

en: No consent logs yet for this website.
cs_CZ: Pro tento web zatím nejsou žádné protokoly souhlasů.

en: No consent popup —
cs_CZ: Bez okna souhlasu —

en: No consent required
cs_CZ: Souhlas není vyžadován

en: No cookies found
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné soubory cookie

en: No domain selected
cs_CZ: Není vybrána žádná doména

en: No popup shown; only the privacy button, if enabled.
cs_CZ: Nezobrazuje se žádné okno; pouze tlačítko soukromí, pokud je zapnuté.

en: No projects available
cs_CZ: Nejsou k dispozici žádné projekty

en: No scans found for this domain
cs_CZ: Pro tuto doménu nebyly nalezeny žádné skeny

en: No script to copy
cs_CZ: Není co kopírovat

en: No settings to update.
cs_CZ: Žádná nastavení k aktualizaci.

en: No usable cookies found in that file.
cs_CZ: V tomto souboru nebyly nalezeny použitelné cookies.

en: No websites yet. Add one to start collecting consent.
cs_CZ: Zatím žádné weby. Přidejte web a začněte sbírat souhlasy.

en: Non-blocking, opt-out model.
cs_CZ: Neblokující model s možností odmítnutí.

en: Ocean
cs_CZ: Oceán

en: One-time setup, automatic updates.
cs_CZ: Jednorázové nastavení, automatické aktualizace.

en: Open in New Tab
cs_CZ: Otevřít na nové kartě

en: Option 1 - Add to HTML Head
cs_CZ: Možnost 1 – Přidat do HTML Head

en: Option 2 - Add to Specific Page
cs_CZ: Možnost 2 – Přidat na konkrétní stránku

en: Organized by categories
cs_CZ: Uspořádáno podle kategorií

en: Other countries
cs_CZ: Ostatní země

en: Others
cs_CZ: Jiní

en: POPIA / KVKK + publisher-enabled global TCF
cs_CZ: POPIA / KVKK + globální TCF zapnuté vydavatelem

en: Page Preview
cs_CZ: Náhled stránky

en: Page Views
cs_CZ: Zobrazení stránek

en: Page [page] of [total]
cs_CZ: Stránka [page] z [total]

en: Pageviews with consent
cs_CZ: Zobrazení stránek se souhlasem

en: Pageviews with no preference
cs_CZ: Zobrazení stránek bez preferencí

en: Pageviews without consent
cs_CZ: Zobrazení stránky bez souhlasu

en: Partially accepted
cs_CZ: Částečně přijato

en: Paste the script tag into your Cookie Declaration HTML where you want the tables to appear:
cs_CZ: Vložte značku skriptu do HTML deklarace souborů cookie, kde chcete, aby se tabulky zobrazovaly:

en: Payment
cs_CZ: Způsob platby

en: Period
cs_CZ: Období

en: Personal Account
cs_CZ: Osobní účet

en: Personalization
cs_CZ: Personalizace

en: Personalization and preference cookies
cs_CZ: Personalizační a preferenční cookies

en: Plan Features
cs_CZ: Funkce plánu

en: Please add our cookie scanner IP addresses to the whitelist on your firewall to allow scanning.
cs_CZ: Přidejte prosím IP adresy našeho skeneru souborů cookie do seznamu povolených na vašem firewallu, abyste mohli skenovat.

en: Please add these IP addresses to your firewall whitelist to allow our cookie scanner to access your website:
cs_CZ: Přidejte prosím tyto IP adresy do svého seznamu povolených firewallů, abyste našemu skeneru souborů cookie umožnili přístup k vaší webové stránce:

en: Please enter required information before subscribing.
cs_CZ: Před přihlášením k odběru zadejte požadované informace.

en: Please write your email address to confirm.
cs_CZ: Pro potvrzení napište svou e-mailovou adresu.

en: Post Code
cs_CZ: PSČ

en: Preview
cs_CZ: Náhled

en: Preview Declaration
cs_CZ: Náhled prohlášení

en: Preview Limitations
cs_CZ: Omezení náhledu

en: Preview Note
cs_CZ: Poznámka k náhledu

en: Preview Unavailable
cs_CZ: Náhled není k dispozici

en: Previous
cs_CZ: Předchozí

en: Privacy Policy URL
cs_CZ: URL zásad ochrany osobních údajů

en: Privacy Trigger
cs_CZ: Spouštěč ochrany osobních údajů

en: Privacy Trigger Customization (Optional)
cs_CZ: Přizpůsobení spouštěče ochrany osobních údajů (volitelné)

en: Privacy URL
cs_CZ: Adresa URL ochrany osobních údajů

en: Privacy policy links
cs_CZ: Odkazy na zásady ochrany osobních údajů

en: Professional styling
cs_CZ: Profesionální styling

en: Project not found for selected domain
cs_CZ: Pro vybranou doménu nebyl nalezen projekt

en: Properties
cs_CZ: Vlastnosti

en: Publisher-enabled global TCF
cs_CZ: Globální TCF zapnuté vydavatelem

en: Ready to Use
cs_CZ: Připraveno k použití

en: Ready to link from your privacy policy
cs_CZ: Připraveno k odkazu ze zásad ochrany osobních údajů

en: Refresh
cs_CZ: Obnovit

en: Rejected
cs_CZ: Odmítnuto

en: Remaining time: [dayCount] day
cs_CZ: Zbývající čas: [dayCount] den

en: Remaining time: [dayCount] days
cs_CZ: Zbývající čas: [dayCount] dny

en: Remaining time: [monthCount] month
cs_CZ: Zbývající čas: [monthCount] měsíc

en: Remaining time: [monthCount] months
cs_CZ: Zbývající čas: [monthCount] měsíce

en: Remove website
cs_CZ: Odebrat web

en: Replace existing cookies that have the same name
cs_CZ: Nahradit stávající cookies se stejným názvem

en: Required
cs_CZ: Požadované

en: Rest of World
cs_CZ: Zbytek světa

en: Restricted Data Processing limits the use of personal data for advertising and analytics to comply with privacy regulations, such as CCPA. When enabled, personalized ads will be restricted, and only certain data will be used for measurement and analytics.
cs_CZ: Omezené zpracování dat omezuje použití osobních údajů pro reklamu a analýzu v souladu s předpisy o ochraně osobních údajů, jako je CCPA. Když je tato možnost povolena, personalizované reklamy budou omezeny a k měření a analýze budou používána pouze určitá data.

en: Retention Period
cs_CZ: Doba uchování

en: Returning visitors
cs_CZ: Vracející se návštěvníci

en: Right
cs_CZ: Vpravo

en: Save
cs_CZ: Uložit

en: Scan History
cs_CZ: Historie skenování

en: Scan Status
cs_CZ: Stav skenování

en: Scan your website to automatically detect cookies and update your cookie list. Our advanced scanner analyzes your web pages and identifies all cookies being used, including tracking pixels, analytics cookies, and third-party integrations.
cs_CZ: Prohledejte svůj web, abyste automaticky detekovali soubory cookie a aktualizovali svůj seznam souborů cookie. Náš pokročilý skener analyzuje vaše webové stránky a identifikuje všechny používané soubory cookie, včetně sledovacích pixelů, analytických souborů cookie a integrací třetích stran.

en: Scanned URL
cs_CZ: Naskenovaná adresa URL

en: Scanner Actions
cs_CZ: Akce skeneru

en: Script Actions
cs_CZ: Akce se skriptem

en: Script Features:
cs_CZ: Funkce skriptu:

en: Script Tag for Your Website
cs_CZ: Script Tag pro váš web

en: Script URL
cs_CZ: URL skriptu

en: Script copied to clipboard!
cs_CZ: Skript byl zkopírován do schránky!

en: Security
cs_CZ: Zabezpečení

en: See how the consent message appears to a visitor from a specific region, based on the settings in the other tabs. This is a preview only and changes nothing.
cs_CZ: Podívejte se, jak zpráva o souhlasu vypadá pro návštěvníka z konkrétního regionu podle nastavení na ostatních kartách. Jde pouze o náhled, který nic nemění.

en: Select
cs_CZ: Vybrat

en: Select Domain
cs_CZ: Vyberte Doména

en: Select Language
cs_CZ: Vyberte Jazyk

en: Select Type
cs_CZ: Vyberte Typ

en: Select a JSON file previously exported from FlexyConsent. Each cookie needs at least a name; entries without one are skipped.
cs_CZ: Vyberte soubor JSON dříve exportovaný z FlexyConsent. Každá cookie musí mít alespoň název; záznamy bez názvu se přeskočí.

en: Select a domain above to manage cookies
cs_CZ: Pro správu souborů cookie vyberte doménu výše

en: Select a region...
cs_CZ: Vyberte region…

en: Select all
cs_CZ: Vybrat vše

en: Select how this cookie or tracker stores data.
cs_CZ: Vyberte, jak tato cookie nebo sledovací prvek ukládá data.

en: Send
cs_CZ: Poslat

en: Send Page View
cs_CZ: Odeslat zobrazení stránky

en: Sensitive data processing
cs_CZ: Zpracování citlivých údajů

en: Session Storage
cs_CZ: Úložiště relace

en: Show "Reject all" on the first layer
cs_CZ: Zobrazit „Odmítnout vše“ v první vrstvě

en: Shows cookie purposes, retention periods, and providers
cs_CZ: Zobrazuje účely souborů cookie, doby uchování a poskytovatele

en: Simple Integration
cs_CZ: Jednoduchá integrace

en: Simplified
cs_CZ: Zjednodušený

en: Simplified (combine the three purposes)
cs_CZ: Zjednodušený (sloučit tři účely)

en: Site data consent
cs_CZ: Souhlas s daty webu

en: Site data consent only —
cs_CZ: Pouze souhlas s daty webu —

en: Soft Pastel
cs_CZ: Jemný pastel

en: South Africa (POPIA)
cs_CZ: Jihoafrická republika (POPIA)

en: South Korea (PIPA)
cs_CZ: Jižní Korea (PIPA)

en: Start New Scan
cs_CZ: Spusťte nové skenování

en: Start Scan
cs_CZ: Spusťte skenování

en: Start your first scan by entering a URL above
cs_CZ: Začněte první skenování zadáním adresy URL výše

en: State
cs_CZ: Stát

en: Status
cs_CZ: Postavení

en: Step 1: Copy the Script Tag
cs_CZ: Krok 1: Zkopírujte značku skriptu

en: Step 2: Add to Your Website's HTML
cs_CZ: Krok 2: Přidejte do HTML svého webu

en: Step 3: Link from Your Privacy Policy
cs_CZ: Krok 3: Odkaz z vašich zásad ochrany osobních údajů

en: Step 4: Automatic Updates
cs_CZ: Krok 4: Automatické aktualizace

en: Storage Type
cs_CZ: Typ úložiště

en: Subscribe
cs_CZ: Upsat

en: Subscribed
cs_CZ: Odebíráno

en: Subscription
cs_CZ: Předplatné

en: Subscription period
cs_CZ: Období předplatného

en: Subscriptions
cs_CZ: Předplatné

en: Sunset
cs_CZ: Západ slunce

en: Switzerland (FADP)
cs_CZ: Švýcarsko (FADP)

en: TCF EU v2 + GPP TCF-CA (Section 5)
cs_CZ: TCF EU v2 + GPP TCF-CA (oddíl 5)

en: TCF EU v2 + GPP US sections
cs_CZ: TCF EU v2 + oddíly GPP pro USA

en: Targeted advertising
cs_CZ: Cílená reklama

en: Technical Details
cs_CZ: Technické detaily

en: Thailand (PDPA)
cs_CZ: Thajsko (PDPA)

en: That endpoint is not available.
cs_CZ: Tento koncový bod není k dispozici.

en: That file is not valid JSON.
cs_CZ: Tento soubor není platný JSON.

en: The consent message asking to store data in the browser will be shown to visitors from the selected regions.
cs_CZ: Zpráva se žádostí o souhlas s ukládáním dat v prohlížeči se zobrazí návštěvníkům z vybraných regionů.

en: The consent message containing IAB TCF vendors and purposes will be shown to visitors from the selected regions.<br>Recommended if your website displays ads.
cs_CZ: Žádost o souhlas obsahující dodavatele a účely IAB TCF se zobrazí návštěvníkům z vybraných oblastí.<br>Doporučeno, pokud váš web zobrazuje reklamy.

en: The preview cannot be displayed due to browser security restrictions, but your script is ready and will work perfectly on your website.
cs_CZ: Náhled nelze zobrazit kvůli bezpečnostním omezením prohlížeče, ale váš skript je připraven a na vašem webu bude fungovat bez problémů.

en: The script automatically updates when you modify your cookie configuration in this manager. No need to manually update your website - it stays current automatically!
cs_CZ: Skript se automaticky aktualizuje, když v tomto správci upravíte konfiguraci souborů cookie. Není třeba ručně aktualizovat svůj web - zůstává automaticky aktuální!

en: The script will work perfectly when implemented on your website. This preview limitation doesn't affect the actual functionality.
cs_CZ: Skript bude po implementaci na váš web fungovat perfektně. Toto omezení náhledu neovlivňuje skutečnou funkčnost.

en: The wait for update setting defines how long Google Consent Mode should wait (in milliseconds) before updating the consent state. It helps ensure that consent choices are processed before tracking begins.
cs_CZ: Nastavení čekání na aktualizaci definuje, jak dlouho má režim souhlasu Google čekat (v milisekundách), než se stav souhlasu aktualizuje. Pomáhá zajistit, aby byly volby souhlasu zpracovány před zahájením sledování.

en: There are no cookies to export.
cs_CZ: Nejsou žádné cookies k exportu.

en: Third-party integrations and plugins
cs_CZ: Integrace a pluginy třetích stran

en: This action cannot be reversed.
cs_CZ: Tuto akci nelze vrátit zpět.

en: This is a browser security feature and doesn't affect the actual functionality.
cs_CZ: Jde o bezpečnostní funkci prohlížeče, která neovlivňuje skutečné fungování.

en: This is exactly what your website visitors will see when they visit your cookie declaration page. The script automatically organizes your cookies by category (Essential, Analytics, Marketing, etc.) and displays all the required information for legal compliance.
cs_CZ: To je přesně to, co návštěvníci vašeho webu uvidí, když navštíví vaši stránku s prohlášením o souborech cookie. Skript automaticky uspořádá vaše soubory cookie podle kategorií (základní, Analytics, marketing atd.) a zobrazí všechny požadované informace pro soulad s právními předpisy.

en: This preview shows exactly how the cookie declaration will appear on your website when visitors access it. The tables below contain your current cookie configuration and will update automatically when you modify your cookies in this manager.
cs_CZ: Tento náhled přesně ukazuje, jak se prohlášení o souborech cookie zobrazí na vašem webu, když na něj návštěvníci vstoupí. Níže uvedené tabulky obsahují vaši aktuální konfiguraci souborů cookie a automaticky se aktualizují, když v tomto správci upravíte soubory cookie.

en: This script generates tables based on your current cookie configuration.
cs_CZ: Tento skript generuje tabulky na základě vaší aktuální konfigurace souborů cookie.

en: This script is hosted securely and will automatically display your current cookie configuration. It updates automatically when you modify cookies in this manager.
cs_CZ: Tento skript je bezpečně hostován a automaticky zobrazí vaši aktuální konfiguraci souborů cookie. Aktualizuje se automaticky, když v tomto správci upravíte soubory cookie.

en: This setting allows you to show the IAB Transparency and Consent Framework message beyond GDPR-regulated countries, helping you maintain compliance and maximize ad revenue in other key markets.
cs_CZ: Toto nastavení vám umožňuje zobrazovat zprávu IAB Transparency and Consent Framework mimo země regulované GDPR, což vám pomáhá udržovat soulad a maximalizovat příjmy z reklam na dalších klíčových trzích.

en: This site is not connected to FlexyConsent yet.
cs_CZ: Tento web zatím není propojen s FlexyConsent.

en: Top
cs_CZ: Nahoře

en: Total pageviews
cs_CZ: Celkový počet zobrazení stránky

en: Total visitors
cs_CZ: Celkový počet návštěvníků

en: Tracking Pixel
cs_CZ: Sledovací pixel

en: Type
cs_CZ: Typ

en: Type is required
cs_CZ: Typ je povinný

en: Typical scan time: 1-3 hours.
cs_CZ: Typická doba skenování: 1-3 hodiny.

en: Türkiye (KVKK)
cs_CZ: Turecko (KVKK)

en: Unable to load the script in preview mode due to CORS restrictions.
cs_CZ: Nelze načíst skript v režimu náhledu kvůli omezením CORS.

en: United States
cs_CZ: Spojené státy

en: United States (CCPA / US National)
cs_CZ: Spojené státy (CCPA / celostátní)

en: United States (GPP opt-outs)
cs_CZ: Spojené státy (odmítnutí GPP)

en: United States (National)
cs_CZ: Spojené státy (celostátní)

en: United States (TCF + GPP)
cs_CZ: Spojené státy (TCF + GPP)

en: United States Section Preferences
cs_CZ: Nastavení oddílů pro Spojené státy

en: Unlimited Pageviews/Month<br>Geo-Targeting<br>43 Languages Supported<br>E-mail & Chat Support<br>TCF 2.3 Support<br>Cookie Scanner<br>Auto Blocker<br>Google Consent Mode V2<br>API support
cs_CZ: Neomezený počet zobrazení stránek za měsíc<br>Geografické cílení<br>43 podporovaných jazyků<br>Podpora e-mailu a chatu<br>Podpora TCF 2.3<br>Skener souborů cookie<br>Automatické blokování<br>Režim souhlasu Google V2<br > Podpora API

en: Update Email
cs_CZ: Aktualizovat e-mail

en: Update Email Validate Key
cs_CZ: Aktualizujte ověřovací klíč e-mailu

en: Update User Settings
cs_CZ: Aktualizujte uživatelská nastavení

en: Update user info
cs_CZ: Aktualizujte informace o uživateli

en: Updates automatically as you modify your cookie configuration
cs_CZ: Aktualizuje se automaticky při změně konfigurace souborů cookie

en: Use system font family
cs_CZ: Použijte systémovou rodinu písem

en: User Info
cs_CZ: Informace o uživateli

en: User Information
cs_CZ: Informace o uživateli

en: User Settings
cs_CZ: Uživatelské nastavení

en: User-Friendly
cs_CZ: Uživatelsky přívětivý

en: VAT Number
cs_CZ: DIČ

en: Value
cs_CZ: Hodnota

en: Vendor
cs_CZ: Prodejce

en: Vendor Information
cs_CZ: Informace o prodejci

en: View IP Addresses
cs_CZ: Zobrazení IP adres

en: View Information
cs_CZ: Zobrazit informace

en: View Policy
cs_CZ: Zobrazit zásady

en: View Status
cs_CZ: Zobrazit stav

en: Virginia
cs_CZ: Virginie

en: Visitor selection
cs_CZ: Výběr návštěvníků

en: Visits with consent
cs_CZ: Návštěvy se souhlasem

en: Visits with no preference
cs_CZ: Návštěvy bez preferencí

en: Visits without consent
cs_CZ: Návštěvy bez souhlasu

en: Wait for update
cs_CZ: Počkejte na aktualizaci

en: Warm Beige
cs_CZ: Teplá béžová

en: Warning: This is an advanced feature designed for users familiar with CSS. If you are not experienced with CSS, please leave this field empty.
cs_CZ: Upozornění: Toto je pokročilá funkce určená pro uživatele obeznámené s CSS. Pokud nemáte zkušenosti s CSS, nechte toto pole prázdné.

en: Website
cs_CZ: Web

en: Website Settings
cs_CZ: Nastavení webu

en: Websites
cs_CZ: Weby

en: Welcome to Flexy Consent
cs_CZ: Vítejte ve Flexy Consent

en: What Our Scanner Detects:
cs_CZ: Co náš skener detekuje:

en: When enabled, cookie categories that have no declared vendors or cookies are hidden from the preferences modal.
cs_CZ: Když je zapnuto, kategorie cookies bez uvedených dodavatelů nebo cookies se v okně předvoleb skryjí.

en: When enabled, users can continue interacting with the page even while the consent message is displayed, instead of blocking the background until a choice is made. For full IAB compliance, this option should remain disabled.
cs_CZ: Když je zapnuto, uživatelé mohou se stránkou pracovat i během zobrazení zprávy o souhlasu, místo aby bylo pozadí blokováno až do volby. Pro plný soulad s IAB by tato volba měla zůstat vypnutá.

en: When implemented on your website, this script will automatically display your cookie declaration tables.
cs_CZ: Po implementaci na váš web tento skript automaticky zobrazí tabulky deklarací souborů cookie.

en: When off, visitors only see "Accept all" and "Preferences" on the initial consent banner. They can still reject everything from the preferences screen.
cs_CZ: Když je vypnuto, návštěvníci vidí na prvním banneru souhlasu pouze „Přijmout vše“ a „Předvolby“. Vše mohou stále odmítnout na obrazovce předvoleb.

en: Why Do You Need This?
cs_CZ: Proč to potřebujete?

en: You are not allowed to do that.
cs_CZ: K tomu nemáte oprávnění.

en: You can copy the code below and use it in the footer of your page (Optional)
cs_CZ: Níže uvedený kód můžete zkopírovat a použít v patičce své stránky (Volitelné)

en: You can only assign one website to one subscription!
cs_CZ: K jednomu předplatnému můžete přiřadit pouze jeden web!

en: You cannot close your account because you have a paid subscription and its current period will end on [endDate].<br>You can edit from [URL]
cs_CZ: Svůj účet nemůžete zavřít, protože máte placené předplatné a jeho aktuální období skončí [endDate].<br>Upravit můžete na [URL]

en: You cannot close your account because you have a project belonging to another service: [serviceNames].<br> You can edit from [URL]
cs_CZ: Svůj účet nemůžete zavřít, protože máte projekt patřící jiné službě: [serviceNames].<br> Můžete upravit z [URL]

en: You cannot close your account because you have another project: [projectNames].<br>You can edit from [URL]
cs_CZ: Nemůžete zavřít svůj účet, protože máte jiný projekt: [projectNames].<br>Můžete upravit z [URL]

en: You have a free subscription.
cs_CZ: Máte bezplatné předplatné.

en: You have a paid subscription and plan for next period.
cs_CZ: Máte placené předplatné a plán na další období.

en: You must use valid CSS units (px, rem, em, %, smaller, larger).
cs_CZ: Musíte použít platné jednotky CSS (px, rem, em, %, smaller, larger).

en: You should enter the Script URL pattern as:
cs_CZ: Vzor adresy URL skriptu byste měli zadat takto:

en: Your Generated Script
cs_CZ: Váš vygenerovaný skript

en: Your Script
cs_CZ: Váš skript

en: Your Script Code:
cs_CZ: Kód vašeho skriptu:

en: Your cookie declaration script is ready to use.
cs_CZ: Váš skript deklarace souborů cookie je připraven k použití.

en: Your email address is wrong.
cs_CZ: Vaše e-mailová adresa je chybná.

en: Your subscription will be cancelled at the end of the period.
cs_CZ: Vaše předplatné bude na konci období zrušeno.

en: Your subscription will be renewed at the end of the period.
cs_CZ: Vaše předplatné bude na konci období obnoveno.

en: Your website [domain] has reached the monthly page view limit on the [planName] plan. To ensure uninterrupted service and accurate consent tracking, we recommend upgrading your plan.
cs_CZ: Váš web [domain] dosáhl měsíčního limitu zobrazení stránky v plánu [planName]. Chcete-li zajistit nepřetržitou službu a přesné sledování souhlasu, doporučujeme upgradovat svůj plán.

en: Your website visitors will see a clean, organized tables showing exactly what cookies your site uses and why - building trust and meeting legal requirements.
cs_CZ: Návštěvníci vašeho webu uvidí přehledné, uspořádané tabulky, které přesně ukazují, jaké soubory cookie váš web používá a proč – buduje důvěru a splňuje zákonné požadavky.

en: [Number]% off
cs_CZ: [Number]% sleva

en: [count] cookie(s) ready to import. [skipped] entr(y/ies) skipped.
cs_CZ: [count] cookies připraveno k importu. Přeskočeno záznamů: [skipped].

en: [count] log entr(y/ies)
cs_CZ: [count] záznam(ů) protokolu

en: e.g. 16px, 1rem, 1em
cs_CZ: např. 16px, 1rem, 1em

en: e.g., Analytics Cookie (optional - defaults to name)
cs_CZ: např. soubor cookie Analytics (volitelné – výchozí název)

en: legally required
cs_CZ: vyžadováno zákonem
