Flexy Consent 1.5.0 - en to ca translation catalogue (473 entries)

en: 100,000 Pageviews/Month<br>Geo-Targeting<br>43 Languages Supported<br>E-mail &amp; Chat Support<br>TCF 2.3 Support<br>Cookie Scanner<br>Auto Blocker<br>Google Consent Mode V2<br>API support
ca: 100.000 pàgines vistes/mes<br>Orientació geogràfica<br>43 idiomes admesos<br>Correu electrònic &amp; Assistència de xat<br>Compatibilitat de TCF 2.3<br>Escàner de galetes<br>Bloqueig automàtic<br>Mode de consentiment de Google V2<br>Compatibilitat de l'API

en: 5,000 Pageviews/Month<br>Geo-Targeting<br>Single Language<br>E-mail Support<br>TCF 2.3 Support<br><del>Cookie Scanner</del><br><del>Auto Blocker</del><br><del>Google Consent Mode V2</del><br><del>API support</del>
ca: 5.000 pàgines vistes/mes<br>Orientació geogràfica<br>Un sol idioma<br>Assistència per correu electrònic<br>Suport TCF 2.3<br><del>Escàner de galetes</del><br><del>Bloqueig automàtic</del> del><br><del>Mode de consentiment de Google V2</del><br><del>Compatibilitat amb l'API</del>

en: <strong>Please fix the following errors:</strong><ul>
ca: <strong>Corregiu els errors següents:</strong><ul>

en: A record of the consent choices visitors made on your website. Click a column heading to sort.
ca: Un registre de les opcions de consentiment que els visitants han fet al vostre lloc web. Feu clic a la capçalera d'una columna per ordenar.

en: API Key
ca: Clau de l'API

en: Accepted
ca: Acceptat

en: Account Type
ca: Tipus de compte

en: Actions
ca: Accions

en: Ad personalization signals allow Google to use collected data to personalize ads. Disable this to stop personalized ads.
ca: Els senyals de personalització dels anuncis permeten a Google utilitzar les dades recopilades per personalitzar els anuncis. Desactiveu-ho per aturar els anuncis personalitzats.

en: Add Cookie
ca: Afegeix una galeta

en: Add a link to your cookie declaration page from your privacy policy, cookie policy, or website footer:
ca: Afegiu un enllaç a la vostra pàgina de declaració de galetes des de la vostra política de privadesa, política de galetes o peu de pàgina web:

en: Add website
ca: Afegeix un lloc web

en: Additional Settings
ca: Configuració addicional

en: Address
ca: Adreça

en: Address Line 1
ca: Adreça Línia 1

en: Address Line 2
ca: Direcció Línia 2

en: Ads Data Redaction redacts sensitive information related to ads, enhancing user privacy.
ca: Redacció de dades d'anuncis elimina la informació sensible relacionada amb els anuncis, millorant la privadesa dels usuaris.

en: Africa, Middle East & Türkiye
ca: Àfrica, Orient Mitjà i Turquia

en: All Types
ca: Tots els tipus

en: All user and website information will be lost and cannot be recovered.
ca: Tota la informació de l'usuari i del lloc web es perdrà i no es podrà recuperar.

en: Allow Ad Personalization Signals
ca: Permet senyals de personalització d'anuncis

en: Allow Google Signals
ca: Permet Google Signals

en: Allow page interaction
ca: Permet la interacció amb la pàgina

en: Also you can add code similar to the one below to your page (Optional)
ca: També podeu afegir un codi similar al següent a la vostra pàgina (Opcional)

en: Americas
ca: Amèriques

en: Analytics
ca: Analítica

en: Analytics and performance tracking
ca: Analítica i seguiment del rendiment

en: Annual
ca: Anual

en: Apply US National settings to all states
ca: Aplica la configuració nacional dels EUA a tots els estats

en: Are you sure you want to cancel your subscription?
ca: Esteu segur que voleu cancel·lar la vostra subscripció?

en: Are you sure you want to delete this cookie?
ca: Esteu segur que voleu eliminar aquesta galeta?

en: Asia-Pacific
ca: Àsia-Pacífic

en: Ask visitors from the selected regions for consent before storing cookies or other data in their browser. Google Consent Mode is enabled automatically whenever at least one region is selected.
ca: Demaneu el consentiment als visitants de les regions seleccionades abans d'emmagatzemar galetes o altres dades al seu navegador. El Mode de consentiment de Google s'activa automàticament quan se selecciona com a mínim una regió.

en: Associated Script
ca: Guió associat

en: Australia (Privacy Act)
ca: Austràlia (Privacy Act)

en: Authentication failed!
ca: L'autenticació ha fallat!

en: Auto (use browser default)
ca: Automàtic (utilitza el valor per defecte del navegador)

en: Auto-updates when you modify cookies
ca: S'actualitza automàticament quan modifiqueu galetes

en: Auto-updates with changes
ca: Actualitzacions automàtiques amb canvis

en: Automatic Cookie Detection
ca: Detecció automàtica de galetes

en: Automatically organized cookie tables by category
ca: Taules de galetes organitzades automàticament per categoria

en: Autumn
ca: Tardor

en: Available languages
ca: Idiomes disponibles

en: Avoid using your own website's URL as the Script URL, as it may disrupt your website's functionality.
ca: Eviteu utilitzar l'URL del vostre lloc web com a URL de l'script, ja que pot interrompre la funcionalitat del vostre lloc web.

en: Banner position
ca: Posició del bàner

en: Banner theme
ca: Tema del bàner

en: Basic Information
ca: Informació bàsica

en: Blocking TCF modal plus GPP opt-outs.
ca: Finestra TCF bloquejadora més exclusions GPP.

en: Blocking modal, explicit consent required.
ca: Finestra bloquejadora, cal consentiment explícit.

en: Blocking modal.
ca: Finestra bloquejadora.

en: Bottom
ca: Avall

en: Bottom left
ca: A baix a l'esquerra

en: Bottom right
ca: A baix a la dreta

en: Brazil (LGPD)
ca: Brasil (LGPD)

en: Browser storage consents
ca: Consentiments d'emmagatzematge al navegador

en: Business Account
ca: Compte d'empresa

en: Buy
ca: Compra

en: Buy a new plan
ca: Compra un pla nou

en: CCPA transparency requirements
ca: Requisits de transparència CCPA

en: California
ca: Califòrnia

en: Can be linked from your privacy policy or cookie policy
ca: Es pot enllaçar des de la seva política de privadesa o política de galetes

en: Canada
ca: Canadà

en: Canada (Quebec Law 25)
ca: Canadà (Llei 25 del Quebec)

en: Canada — TCF + GPP TCF-CA
ca: Canadà — TCF + GPP TCF-CA

en: Cancel
ca: Cancel · lar

en: Cancel Subscription
ca: Cancel·la la subscripció

en: Cancel current plan and subscribe to [PlanName] plan
ca: Cancel·la el pla actual i subscriu-te al pla [PlanName].

en: Cancelling...
ca: S'està cancel·lant...

en: Center
ca: Centre

en: Change display language using client location and browser language
ca: Canvieu l'idioma de visualització mitjançant la ubicació del client i l'idioma del navegador

en: Change email address
ca: Canvia l'adreça de correu electrònic

en: Change your email address
ca: Canvia la teva adreça de correu electrònic

en: Check your email box
ca: Comproveu la vostra casella de correu electrònic

en: Choose a payment method
ca: Trieu una forma de pagament

en: Christmas
ca: Nadal

en: City
ca: ciutat

en: Click "Add Cookie" to create your first cookie entry
ca: Feu clic a "Afegeix una galeta" per crear la vostra primera entrada de galeta

en: Client ID
ca: ID de client

en: Close
ca: Tanca

en: Close Preview
ca: Tanca la previsualització

en: Close my account
ca: Tanca el meu compte

en: Company
ca: Companyia

en: Company Name
ca: Nom de l'empresa

en: Completed
ca: Completat

en: Configure Scan
ca: Configura l'escaneig

en: Consent &amp; Privacy
ca: Consentiment &amp; privadesa

en: Consent Logs
ca: Registres de consentiment

en: Consent State
ca: Estat del consentiment

en: Consent banner buttons
ca: Botons del bàner de consentiment

en: Consent not required
ca: No es requereix consentiment

en: Consent requested
ca: Consentiment sol·licitat

en: Contact Us
ca: Contacta amb nosaltres

en: Continue
ca: Continua

en: Control whether Google Analytics automatically sends page view events or visitor will select them.
ca: Controleu si Google Analytics envia automàticament esdeveniments de visualització de la pàgina o si el visitant els seleccionarà.

en: Cookie Declaration Script
ca: Script de declaració de galetes

en: Cookie Details:
ca: Detalls de la galeta:

en: Cookie List
ca: Llista de galetes

en: Cookie Manager
ca: Gestor de galetes

en: Cookie Name
ca: Nom de la galeta

en: Cookie Names
ca: Noms de galetes

en: Cookie Policy URL
ca: URL de la política de galetes

en: Cookie Scanner
ca: Escàner de galetes

en: Cookie Scanner IP Addresses
ca: Adreces IP de l'escàner de galetes

en: Cookie added successfully!
ca: La galeta s'ha afegit correctament!

en: Cookie categories only, no IAB TCF/GPP.
ca: Només categories de galetes, sense IAB TCF/GPP.

en: Cookie deleted successfully!
ca: La galeta s'ha suprimit correctament!

en: Cookie law disclosure obligations
ca: Obligacions de divulgació de la llei de cookies

en: Cookie name is required
ca: El nom de la galeta és obligatori

en: Cookie updated successfully!
ca: La galeta s'ha actualitzat correctament!

en: Cookies Found
ca: S'han trobat galetes

en: Copied!
ca: Copiat!

en: Copy Script
ca: Copia l'script

en: Copy Script Tag
ca: Copia l'etiqueta d'script

en: Copy and paste new API key here from [email]
ca: Copieu i enganxeu la nova clau de l'API aquí des de [email]

en: Copy the script tag from the "Script Code" tab. This is a simple one-line HTML tag that you'll add to your website.
ca: Copieu l'etiqueta de l'script des de la pestanya "Codi de l'script". Aquesta és una etiqueta HTML senzilla d'una línia que afegireu al vostre lloc web.

en: Copy to Clipboard
ca: Copia al porta-retalls

en: Could not extract script URL
ca: No s'ha pogut extreure l'URL de l'script

en: Could not load consent logs. Please try again.
ca: No s'han pogut carregar els registres de consentiment. Torneu-ho a provar.

en: Could not reach FlexyConsent. Please try again.
ca: No s'ha pogut contactar amb FlexyConsent. Torneu-ho a provar.

en: Country
ca: País

en: Created
ca: Creat

en: Current Plan
ca: Pla actual

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Custom CSS
ca: CSS personalitzat

en: Custom icon
ca: Icona personalitzada

en: Custom logo
ca: Logotip personalitzat

en: Dark
ca: Fosc

en: Dashboard
ca: panell

en: Date
ca: Data

en: Debit or Credit Card
ca: Targeta de dèbit o crèdit

en: Default
ca: Per defecte

en: Default consent management language for website visitors
ca: Idioma de gestió del consentiment predeterminat per als visitants del lloc web

en: Delete Account
ca: Esborrar compte

en: Delete account
ca: Suprimeix el compte

en: Description
ca: Descripció

en: Description and Purpose
ca: Descripció i finalitat

en: Description will be saved for the selected language
ca: La descripció es desarà per a l'idioma seleccionat

en: Detailed
ca: Detallat

en: Detailed (with sub-purposes)
ca: Detallat (amb subfinalitats)

en: Disabled (Consent window will not be displayed on your website)
ca: Desactivat (la finestra de consentiment no es mostrarà al vostre lloc web)

en: Display
ca: Mostra

en: Display Name
ca: Nom de visualització

en: Display privacy button
ca: Mostra el botó de privadesa

en: Displaying the sale, sharing or use of personal data
ca: Mostra la venda, la cessió o l'ús de dades personals

en: Do not display
ca: No ho mostris

en: Domain
ca: Domini

en: Don't let consent management intimidate you. Protect your users' privacy with the most affordable CMP without compromising security. Continue now to become compliant or view pricing to pick a plan suitable for you.
ca: No deixeu que la gestió del consentiment us intimidi. Protegiu la privadesa dels vostres usuaris amb el CMP més assequible sense comprometre la seguretat. Continueu ara per complir la normativa o consulteu els preus per triar un pla adequat per a vosaltres.

en: Downgrade to free package
ca: Baixa a un paquet gratuït

en: Download Page URL
ca: Descarrega l'URL de la pàgina

en: Edit Cookie
ca: Edita la cookie

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Enable Ads Data Redaction
ca: Activa la redacció de dades d'anuncis

en: Enable Consent Management
ca: Activa la gestió del consentiment

en: Enable Restricted Data Processing
ca: Activa el processament de dades restringit

en: Enable URL Passthrough
ca: Habilita el pas d'URL

en: Enable URL passthrough to allow Google Analytics to track URL parameters across pages during navigation.
ca: Activeu el pas d'URL per permetre que Google Analytics faci un seguiment dels paràmetres d'URL a les pàgines durant la navegació.

en: Enable United States regulations (GPP)
ca: Activa la normativa dels Estats Units (GPP)

en: Enable auto blocker
ca: Activa el bloquejador automàtic

en: Enable customization
ca: Activa la personalització

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Enter CSS code
ca: Introduïu el codi CSS

en: Enter a URL
ca: Introduïu un URL

en: Enter the URL of the page you want to scan for cookies
ca: Introduïu l'URL de la pàgina que voleu buscar galetes

en: Enter the URL of the page you want to scan for cookies. Our scanner will analyze the page and detect all cookies being used.
ca: Introduïu l'URL de la pàgina que voleu buscar galetes. El nostre escàner analitzarà la pàgina i detectarà totes les cookies que s'utilitzen.

en: Essential
ca: Essencial

en: Essential and functional cookies
ca: Cookies essencials i funcionals

en: Europe / EEA & Switzerland
ca: Europa / EEE i Suïssa

en: European Union / European Economic Area / United Kingdom
ca: Unió Europea / Espai Econòmic Europeu / Regne Unit

en: Examples: Session, 30 days, 1 year, 2 years, etc.
ca: Exemples: Sessió, 30 dies, 1 any, 2 anys, etc.

en: Expected a JSON array of cookies, or an object with a "resources" array.
ca: S'esperava una matriu JSON de galetes o un objecte amb una matriu "resources".

en: Export
ca: Exporta

en: Export CSV
ca: Exporta CSV

en: Failed to load script
ca: No s'ha pogut carregar l'script

en: Features
ca: Característiques

en: Firewall Setup Required:
ca: Configuració del tallafoc necessària:

en: FlexyConsent only works on the domains listed here. Enter root domains without "www" or "https://". The cookie and privacy policy links are set per domain and are shown to visitors of that domain.
ca: FlexyConsent només funciona als dominis indicats aquí. Introduïu els dominis arrel sense "www" ni "https://". Els enllaços a la política de galetes i de privadesa es defineixen per domini i es mostren als visitants d'aquell domini.

en: FlexyConsent returned an error.
ca: FlexyConsent ha retornat un error.

en: FlexyConsent returned an unreadable response.
ca: FlexyConsent ha retornat una resposta il·legible.

en: FlexyConsent statistics for [start] to [end]
ca: Estadístiques de FlexyConsent de [start] a [end]

en: Font family
ca: Família de tipus de lletra

en: Font size
ca: Mida de la lletra

en: For best results, scan your homepage or a page that loads all your tracking scripts and cookies.
ca: Per obtenir els millors resultats, escanegeu la vostra pàgina d'inici o una pàgina que carregui tots els vostres scripts i galetes de seguiment.

en: For example, if the third-party script that sets this cookie is:
ca: Per exemple, si l'script de tercers que configura aquesta galeta és:

en: Full Name
ca: Nom complet

en: GDPR / FADP
ca: RGPD / LPD

en: GDPR Article 13 compliance
ca: Compliment de l'article 13 del RGPD

en: GDPR and CCPA compliant formatting
ca: Format conforme al RGPD i a la CCPA

en: GPP US state opt-outs
ca: Exclusions GPP per estat dels EUA

en: Generate Script for Your Website
ca: Genera l'script per al vostre lloc web

en: Generate a script tag that displays your cookie declaration tables on your website. This helps you comply with GDPR, CCPA, and other privacy regulations by providing transparent information about all cookies used on your site.
ca: Genereu una etiqueta d'script que mostri les taules de declaració de galetes al vostre lloc web. Us ajuda a complir el RGPD, la CCPA i altres normatives de privadesa oferint informació transparent sobre totes les galetes utilitzades al vostre lloc.

en: Geo Preview
ca: Previsualització per regió

en: Google Signals includes cross-device reporting, remarketing, and other data collection for signed-in users.
ca: Google Signals inclou informes multidispositiu, remàrqueting i altres recopilacions de dades per als usuaris que han iniciat la sessió.

en: Group
ca: Grup

en: HTML Script Tag
ca: Etiqueta d'script HTML

en: HTTP Cookie
ca: Galeta HTTP

en: Helps you comply with transparency requirements
ca: T'ajuda a complir amb els requisits de transparència

en: Hide empty cookie categories
ca: Amaga les categories de galetes buides

en: High Contrast
ca: Contrast alt

en: How to Add Cookie Declaration to Your Website
ca: Com afegir una declaració de galetes al vostre lloc web

en: How to Add to Your Website
ca: Com afegir al vostre lloc web

en: IAB TCF (Advertising)
ca: IAB TCF (Publicitat)

en: IP Addresses
ca: Adreces IP

en: ISO 27001 documentation standards
ca: Normes de documentació ISO 27001

en: If empty, will default to the cookie name
ca: Si està buit, el nom de la galeta serà predeterminat

en: If no script url provided, the cookie shouldn't be marked as essential.
ca: Si no es proporciona cap URL de l'script, la galeta no s'hauria de marcar com a essencial.

en: If you cancel your subscription, the subscription will continue until the end of the term but will not be renewed.
ca: Si cancel·leu la subscripció, la subscripció continuarà fins al final del termini, però no es renovarà.

en: If your website does not show ads, you do not need advertising (IAB TCF) consent — unselect all regions below to disable this section.
ca: Si el vostre lloc web no mostra anuncis, no necessiteu el consentiment publicitari (IAB TCF) — desmarqueu totes les regions següents per desactivar aquesta secció.

en: Import
ca: Importa

en: Import complete: [added] added, [replaced] replaced.
ca: Importació completada: [added] afegides, [replaced] substituïdes.

en: India (DPDP Act)
ca: Índia (DPDP Act)

en: Invoice Info
ca: Informació de la factura

en: Japan (APPI)
ca: Japó (APPI)

en: Just copy this single script tag and paste it into your website's HTML head section. This will automatically generate the cookie declaration tables on your page.
ca: Només cal que copieu aquesta etiqueta d'script única i enganxeu-la a la secció de capçalera HTML del vostre lloc web. Això generarà automàticament les taules de declaració de galetes a la vostra pàgina.

en: LGPD + publisher-enabled global TCF
ca: LGPD + TCF global activat per l'editor

en: Language
ca: Llenguatge

en: Lavender
ca: Lavanda

en: Layout Properties
ca: Propietats de disseny

en: Left
ca: Esquerra

en: Legal Compliance Benefits
ca: Beneficis de compliment legal

en: Legal compliance regulations like GDPR, CCPA, and other privacy laws require websites to provide transparent information about all cookies they use. This script generates a professional cookie declaration tables that:
ca: Les regulacions de compliment legal com GDPR, CCPA i altres lleis de privadesa exigeixen que els llocs web proporcionin informació transparent sobre totes les galetes que utilitzen. Aquest script genera taules de declaració de galetes professionals que:

en: Lists all cookies used on your website in organized tables
ca: Llista totes les galetes utilitzades al vostre lloc web en taules organitzades

en: Live Preview - Exactly How It Will Look on Your Website
ca: Vista prèvia en directe: exactament com es veurà al vostre lloc web

en: Loading cookie declaration preview...
ca: S'està carregant la previsualització de la declaració de galetes...

en: Loading domains...
ca: S'estan carregant dominis...

en: Loading languages...
ca: S'estan carregant idiomes...

en: Loading preview...
ca: S'està carregant la vista prèvia...

en: Loading scan status...
ca: S'està carregant l'estat de l'escaneig...

en: Loading script...
ca: S'està carregant l'script...

en: Loading...
ca: Carregant...

en: Local Storage
ca: Emmagatzematge local

en: Make sure our scanner IP addresses are whitelisted in your firewall
ca: Assegureu-vos que les adreces IP dels nostres escàners estiguin a la llista blanca al vostre tallafoc

en: Manage Privacy Settings
ca: Gestioneu la configuració de privadesa

en: Marketing
ca: Màrqueting

en: Marketing and advertising cookies
ca: Cookies de màrqueting i publicitat

en: Metric
ca: Mètrica

en: Minimal
ca: Minimalista

en: Mobile responsive design
ca: Disseny responsiu mòbil

en: Mobile-responsive design
ca: Disseny adaptat a mòbils

en: Monthly
ca: Mensualment

en: Name
ca: Nom

en: Name On Invoice
ca: Nom a la factura

en: Neon
ca: Neó

en: New email address
ca: Nova adreça de correu electrònic

en: New visitors
ca: Nou visitant

en: Next
ca: Següent

en: No consent logs yet for this website.
ca: Encara no hi ha registres de consentiment per a aquest lloc web.

en: No consent popup —
ca: Sense finestra de consentiment —

en: No consent required
ca: No cal consentiment

en: No cookies found
ca: No s'han trobat galetes

en: No domain selected
ca: No s'ha seleccionat cap domini

en: No popup shown; only the privacy button, if enabled.
ca: No es mostra cap finestra; només el botó de privadesa, si està activat.

en: No projects available
ca: No hi ha projectes disponibles

en: No scans found for this domain
ca: No s'ha trobat cap exploració per a aquest domini

en: No script to copy
ca: No hi ha cap script per copiar

en: No settings to update.
ca: No hi ha cap configuració per actualitzar.

en: No usable cookies found in that file.
ca: No s'han trobat galetes utilitzables en aquest fitxer.

en: No websites yet. Add one to start collecting consent.
ca: Encara no hi ha llocs web. Afegiu-ne un per començar a recollir consentiments.

en: Non-blocking, opt-out model.
ca: Model no bloquejador, amb exclusió voluntària.

en: Ocean
ca: Oceà

en: One-time setup, automatic updates.
ca: Configuració única, actualitzacions automàtiques.

en: Open in New Tab
ca: Obre a una pestanya nova

en: Option 1 - Add to HTML Head
ca: Opció 1: Afegeix a la capçalera HTML

en: Option 2 - Add to Specific Page
ca: Opció 2: Afegeix a una pàgina específica

en: Organized by categories
ca: Organitzat per categories

en: Other countries
ca: Altres països

en: Others
ca: Altres

en: POPIA / KVKK + publisher-enabled global TCF
ca: POPIA / KVKK + TCF global activat per l'editor

en: Page Preview
ca: Vista prèvia de la pàgina

en: Page Views
ca: Visualitzacions de pàgina

en: Page [page] of [total]
ca: Pàgina [page] de [total]

en: Pageviews with consent
ca: Vistes de pàgines amb consentiment

en: Pageviews with no preference
ca: Vistes de pàgines sense preferència

en: Pageviews without consent
ca: Vistes de pàgines sense consentiment

en: Partially accepted
ca: Acceptat parcialment

en: Paste the script tag into your Cookie Declaration HTML where you want the tables to appear:
ca: Enganxeu l'etiqueta de l'script al vostre HTML de declaració de galetes on voleu que apareguin les taules:

en: Payment
ca: Pagament

en: Period
ca: Període

en: Personal Account
ca: Compte personal

en: Personalization
ca: Personalització

en: Personalization and preference cookies
ca: Cookies de personalització i preferències

en: Plan Features
ca: Característiques del pla

en: Please add our cookie scanner IP addresses to the whitelist on your firewall to allow scanning.
ca: Si us plau, afegiu les adreces IP de l'escàner de galetes a la llista blanca del vostre tallafoc per permetre l'escaneig.

en: Please add these IP addresses to your firewall whitelist to allow our cookie scanner to access your website:
ca: Si us plau, afegiu aquestes adreces IP a la vostra llista blanca del tallafoc per permetre que el nostre escàner de galetes accedeixi al vostre lloc web:

en: Please enter required information before subscribing.
ca: Introduïu la informació necessària abans de subscriure-us.

en: Please write your email address to confirm.
ca: Escriu la teva adreça de correu electrònic per confirmar.

en: Post Code
ca: Codi Postal

en: Preview
ca: Vista prèvia

en: Preview Declaration
ca: Previsualitza la declaració

en: Preview Limitations
ca: Limitacions de la previsualització

en: Preview Note
ca: Nota sobre la previsualització

en: Preview Unavailable
ca: Vista prèvia no disponible

en: Previous
ca: Anterior

en: Privacy Policy URL
ca: URL de la política de privadesa

en: Privacy Trigger
ca: Activador de privadesa

en: Privacy Trigger Customization (Optional)
ca: Personalització de l'activador de privadesa (opcional)

en: Privacy URL
ca: URL de privadesa

en: Privacy policy links
ca: Enllaços a la política de privadesa

en: Professional styling
ca: Estilisme professional

en: Project not found for selected domain
ca: No s'ha trobat el projecte per al domini seleccionat

en: Properties
ca: Propietats

en: Publisher-enabled global TCF
ca: TCF global activat per l'editor

en: Ready to Use
ca: A punt per utilitzar

en: Ready to link from your privacy policy
ca: A punt per enllaçar-hi des de la vostra política de privadesa

en: Refresh
ca: Actualitza

en: Region
ca: Regió

en: Rejected
ca: Rebutjat

en: Remaining time: [dayCount] day
ca: Temps restant: [dayCount] dia

en: Remaining time: [dayCount] days
ca: Temps restant: [dayCount] dies

en: Remaining time: [monthCount] month
ca: Temps restant: [monthCount] mes

en: Remaining time: [monthCount] months
ca: Temps restant: [monthCount] mesos

en: Remove website
ca: Elimina el lloc web

en: Replace existing cookies that have the same name
ca: Substitueix les galetes existents amb el mateix nom

en: Required
ca: Obligatori

en: Rest of World
ca: Resta del món

en: Restricted Data Processing limits the use of personal data for advertising and analytics to comply with privacy regulations, such as CCPA. When enabled, personalized ads will be restricted, and only certain data will be used for measurement and analytics.
ca: El tractament de dades restringit limita l'ús de dades personals per a publicitat i anàlisi per complir amb les normatives de privadesa, com ara CCPA. Quan s'activen, es restringiran els anuncis personalitzats i només s'utilitzaran determinades dades per al mesurament i l'anàlisi.

en: Retention Period
ca: Període de retenció

en: Returning visitors
ca: Visitants que tornen

en: Right
ca: Dreta

en: Save
ca: Desa

en: Scan History
ca: Història d'escaneig

en: Scan Status
ca: Estat de l'escaneig

en: Scan your website to automatically detect cookies and update your cookie list. Our advanced scanner analyzes your web pages and identifies all cookies being used, including tracking pixels, analytics cookies, and third-party integrations.
ca: Escaneja el teu lloc web per detectar automàticament les galetes i actualitzar la teva llista de galetes. El nostre escàner avançat analitza les vostres pàgines web i identifica totes les galetes que s'utilitzen, inclosos els píxels de seguiment, les galetes d'anàlisi i les integracions de tercers.

en: Scanned URL
ca: URL escanejat

en: Scanner Actions
ca: Accions de l'escàner

en: Script Actions
ca: Accions de l'script

en: Script Features:
ca: Funcions de l'script:

en: Script Tag for Your Website
ca: Etiqueta de script per al vostre lloc web

en: Script URL
ca: URL de l'script

en: Script copied to clipboard!
ca: S'ha copiat l'script al porta-retalls!

en: Security
ca: Seguretat

en: See how the consent message appears to a visitor from a specific region, based on the settings in the other tabs. This is a preview only and changes nothing.
ca: Vegeu com apareix el missatge de consentiment a un visitant d'una regió concreta, segons la configuració de les altres pestanyes. Només és una previsualització i no canvia res.

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Select Domain
ca: Seleccioneu Domini

en: Select Language
ca: Seleccioneu Idioma

en: Select Type
ca: Seleccioneu Tipus

en: Select a JSON file previously exported from FlexyConsent. Each cookie needs at least a name; entries without one are skipped.
ca: Seleccioneu un fitxer JSON exportat prèviament des de FlexyConsent. Cada galeta necessita com a mínim un nom; les entrades sense nom s'ometen.

en: Select a domain above to manage cookies
ca: Seleccioneu un domini a dalt per gestionar les galetes

en: Select a region...
ca: Seleccioneu una regió…

en: Select all
ca: Selecciona-ho tot

en: Select how this cookie or tracker stores data.
ca: Trieu com emmagatzema les dades aquesta galeta o rastrejador.

en: Send
ca: Enviar

en: Send Page View
ca: Envia la vista de pàgina

en: Sensitive data processing
ca: Tractament de dades sensibles

en: Session Storage
ca: Emmagatzematge de sessió

en: Show "Reject all" on the first layer
ca: Mostra «Rebutja-ho tot» a la primera capa

en: Shows cookie purposes, retention periods, and providers
ca: Mostra les finalitats de les galetes, els períodes de retenció i els proveïdors

en: Simple Integration
ca: Integració senzilla

en: Simplified
ca: Simplificat

en: Simplified (combine the three purposes)
ca: Simplificat (combina les tres finalitats)

en: Site data consent
ca: Consentiment de dades del lloc

en: Site data consent only —
ca: Només consentiment de dades del lloc —

en: Soft Pastel
ca: Pastel suau

en: South Africa (POPIA)
ca: Sud-àfrica (POPIA)

en: South Korea (PIPA)
ca: Corea del Sud (PIPA)

en: Start New Scan
ca: Inicieu una nova exploració

en: Start Scan
ca: Inicieu l'escaneig

en: Start your first scan by entering a URL above
ca: Inicieu la vostra primera exploració introduint un URL a dalt

en: State
ca: Estat

en: Status
ca: Estat

en: Step 1: Copy the Script Tag
ca: Pas 1: copieu l'etiqueta de l'script

en: Step 2: Add to Your Website's HTML
ca: Pas 2: afegiu-lo a l'HTML del vostre lloc web

en: Step 3: Link from Your Privacy Policy
ca: Pas 3: Enllaç des de la vostra Política de privadesa

en: Step 4: Automatic Updates
ca: Pas 4: Actualitzacions automàtiques

en: Storage Type
ca: Tipus d'emmagatzematge

en: Subscribe
ca: Subscriu-te

en: Subscribed
ca: Subscrit

en: Subscription
ca: Subscripció

en: Subscription period
ca: Període de subscripció

en: Subscriptions
ca: Subscripcions

en: Sunset
ca: Posta de sol

en: Switzerland (FADP)
ca: Suïssa (FADP)

en: TCF EU v2 + GPP TCF-CA (Section 5)
ca: TCF EU v2 + GPP TCF-CA (secció 5)

en: TCF EU v2 + GPP US sections
ca: TCF EU v2 + seccions GPP dels EUA

en: Targeted advertising
ca: Publicitat dirigida

en: Technical Details
ca: Detalls tècnics

en: Thailand (PDPA)
ca: Tailàndia (PDPA)

en: That endpoint is not available.
ca: Aquest punt final no està disponible.

en: That file is not valid JSON.
ca: Aquest fitxer no és un JSON vàlid.

en: The consent message asking to store data in the browser will be shown to visitors from the selected regions.
ca: El missatge de consentiment que demana emmagatzemar dades al navegador es mostrarà als visitants de les regions seleccionades.

en: The consent message containing IAB TCF vendors and purposes will be shown to visitors from the selected regions.<br>Recommended if your website displays ads.
ca: El missatge de consentiment que conté els proveïdors i finalitats de l'IAB TCF es mostrarà als visitants de les regions seleccionades.<br>Recomanat si el vostre lloc web mostra anuncis.

en: The preview cannot be displayed due to browser security restrictions, but your script is ready and will work perfectly on your website.
ca: La previsualització no es pot mostrar a causa de restriccions de seguretat del navegador, però el vostre script està a punt i funcionarà perfectament al vostre lloc web.

en: The script automatically updates when you modify your cookie configuration in this manager. No need to manually update your website - it stays current automatically!
ca: L'script s'actualitza automàticament quan modifiqueu la configuració de les galetes en aquest gestor. No cal actualitzar manualment el vostre lloc web: es manté actualitzat automàticament!

en: The script will work perfectly when implemented on your website. This preview limitation doesn't affect the actual functionality.
ca: L'script funcionarà perfectament quan s'implementa al vostre lloc web. Aquesta limitació de previsualització no afecta la funcionalitat real.

en: The wait for update setting defines how long Google Consent Mode should wait (in milliseconds) before updating the consent state. It helps ensure that consent choices are processed before tracking begins.
ca: La configuració d'espera per a l'actualització defineix quant de temps hauria d'esperar el mode de consentiment de Google (en mil·lisegons) abans d'actualitzar l'estat de consentiment. Ajuda a garantir que les opcions de consentiment es processin abans de començar el seguiment.

en: There are no cookies to export.
ca: No hi ha galetes per exportar.

en: Third-party integrations and plugins
ca: Integracions i complements de tercers

en: This action cannot be reversed.
ca: Aquesta acció no es pot revertir.

en: This is a browser security feature and doesn't affect the actual functionality.
ca: És una funció de seguretat del navegador i no afecta el funcionament real.

en: This is exactly what your website visitors will see when they visit your cookie declaration page. The script automatically organizes your cookies by category (Essential, Analytics, Marketing, etc.) and displays all the required information for legal compliance.
ca: Això és exactament el que veuran els visitants del vostre lloc web quan visitin la vostra pàgina de declaració de galetes. L'script organitza automàticament les teves galetes per categories (Essencial, Analytics, Màrqueting, etc.) i mostra tota la informació necessària per al compliment legal.

en: This preview shows exactly how the cookie declaration will appear on your website when visitors access it. The tables below contain your current cookie configuration and will update automatically when you modify your cookies in this manager.
ca: Aquesta vista prèvia mostra exactament com apareixerà la declaració de galetes al vostre lloc web quan els visitants hi accedeixin. Les taules següents contenen la vostra configuració actual de galetes i s'actualitzaran automàticament quan modifiqueu les galetes en aquest gestor.

en: This script generates tables based on your current cookie configuration.
ca: Aquest script genera taules basades en la configuració actual de les galetes.

en: This script is hosted securely and will automatically display your current cookie configuration. It updates automatically when you modify cookies in this manager.
ca: Aquest script està allotjat de manera segura i mostrarà automàticament la configuració actual de les galetes. S'actualitza automàticament quan modifiqueu les cookies en aquest gestor.

en: This setting allows you to show the IAB Transparency and Consent Framework message beyond GDPR-regulated countries, helping you maintain compliance and maximize ad revenue in other key markets.
ca: Aquesta opció de configuració us permet mostrar el missatge del marc de transparència i consentiment de l'IAB més enllà dels països regulats pel GDPR, ajudant-vos a mantenir el compliment i maximitzar els ingressos publicitaris en altres mercats clau.

en: This site is not connected to FlexyConsent yet.
ca: Aquest lloc encara no està connectat a FlexyConsent.

en: Tip:
ca: Consell:

en: Top
ca: Amunt

en: Total pageviews
ca: Total de pàgines vistes

en: Total visitors
ca: Total de visitants

en: Tracking Pixel
ca: Píxel de seguiment

en: Type
ca: Tipus

en: Type is required
ca: El tipus és obligatori

en: Typical scan time: 1-3 hours.
ca: Temps d'exploració típic: 1-3 hores.

en: Türkiye (KVKK)
ca: Turquia (KVKK)

en: Unable to load the script in preview mode due to CORS restrictions.
ca: No es pot carregar l'script en mode de vista prèvia a causa de les restriccions CORS.

en: United States
ca: Estats Units

en: United States (CCPA / US National)
ca: Estats Units (CCPA / nacional)

en: United States (GPP opt-outs)
ca: Estats Units (exclusions GPP)

en: United States (National)
ca: Estats Units (nacional)

en: United States (TCF + GPP)
ca: Estats Units (TCF + GPP)

en: United States Section Preferences
ca: Preferències de secció dels Estats Units

en: Unlimited Pageviews/Month<br>Geo-Targeting<br>43 Languages Supported<br>E-mail & Chat Support<br>TCF 2.3 Support<br>Cookie Scanner<br>Auto Blocker<br>Google Consent Mode V2<br>API support
ca: Pàgines vistes/mes il·limitades<br>Segmentació geogràfica<br>43 idiomes admesos<br>Suport per correu electrònic i xat<br>Suport TCF 2.3<br>Escàner de galetes<br>Bloqueig automàtic<br>Mode de consentiment de Google V2<br > Suport de l'API

en: Update Email
ca: Correu electrònic d'actualització

en: Update Email Validate Key
ca: Actualitza la clau de validació del correu electrònic

en: Update User Settings
ca: Actualitza la configuració de l'usuari

en: Update user info
ca: Actualitza la informació de l'usuari

en: Updates automatically as you modify your cookie configuration
ca: S'actualitza automàticament a mesura que modifiqueu la configuració de les galetes

en: Use system font family
ca: Utilitzeu la família de fonts del sistema

en: User Info
ca: Informació d'usuari

en: User Information
ca: Informació de l'usuari

en: User Settings
ca: Configuració d'usuari

en: User-Friendly
ca: Fàcil d'usar

en: VAT Number
ca: Número d'IVA

en: Value
ca: Valor

en: Vendor
ca: Venedor

en: Vendor Information
ca: Informació del venedor

en: View IP Addresses
ca: Veure adreces IP

en: View Information
ca: Mostra la informació

en: View Policy
ca: Veure política

en: View Status
ca: Visualitza l'estat

en: Virginia
ca: Virgínia

en: Visitor selection
ca: Selecció de visitants

en: Visits with consent
ca: Visites amb consentiment

en: Visits with no preference
ca: Visites sense preferència

en: Visits without consent
ca: Visites sense consentiment

en: Wait for update
ca: Espereu l'actualització

en: Warm Beige
ca: Beix càlid

en: Warning: This is an advanced feature designed for users familiar with CSS. If you are not experienced with CSS, please leave this field empty.
ca: Avís: aquesta és una funció avançada dissenyada per a usuaris familiaritzats amb CSS. Si no teniu experiència amb CSS, deixeu aquest camp buit.

en: Website
ca: Lloc web

en: Website Settings
ca: Configuració del lloc web

en: Websites
ca: Llocs web

en: Welcome to Flexy Consent
ca: Benvingut a Flexy Consent

en: What Our Scanner Detects:
ca: Què detecta el nostre escàner:

en: When enabled, cookie categories that have no declared vendors or cookies are hidden from the preferences modal.
ca: Quan està activat, les categories de galetes que no tenen proveïdors ni galetes declarats s'amaguen a la finestra de preferències.

en: When enabled, users can continue interacting with the page even while the consent message is displayed, instead of blocking the background until a choice is made. For full IAB compliance, this option should remain disabled.
ca: Quan està activat, els usuaris poden continuar interaccionant amb la pàgina mentre es mostra el missatge de consentiment, en lloc de bloquejar el fons fins que prenguin una decisió. Per a un compliment total d'IAB, aquesta opció hauria de romandre desactivada.

en: When implemented on your website, this script will automatically display your cookie declaration tables.
ca: Quan s'implementa al vostre lloc web, aquest script mostrarà automàticament les vostres taules de declaració de galetes.

en: When off, visitors only see "Accept all" and "Preferences" on the initial consent banner. They can still reject everything from the preferences screen.
ca: Quan està desactivat, els visitants només veuen «Accepta-ho tot» i «Preferències» al bàner de consentiment inicial. Encara poden rebutjar-ho tot des de la pantalla de preferències.

en: Why Do You Need This?
ca: Per què ho necessites?

en: You are not allowed to do that.
ca: No teniu permís per fer-ho.

en: You can copy the code below and use it in the footer of your page (Optional)
ca: Pots copiar el codi següent i utilitzar-lo al peu de pàgina de la teva pàgina (Opcional)

en: You can only assign one website to one subscription!
ca: Només podeu assignar un lloc web a una subscripció!

en: You cannot close your account because you have a paid subscription and its current period will end on [endDate].<br>You can edit from [URL]
ca: No pots tancar el teu compte perquè tens una subscripció de pagament i el seu període actual finalitzarà el [endDate].<br>Pots editar des de [URL]

en: You cannot close your account because you have a project belonging to another service: [serviceNames].<br> You can edit from [URL]
ca: No podeu tancar el vostre compte perquè teniu un projecte que pertany a un altre servei: [serviceNames].<br> Podeu editar des de [URL]

en: You cannot close your account because you have another project: [projectNames].<br>You can edit from [URL]
ca: No pots tancar el teu compte perquè tens un altre projecte: [projectNames].<br>Pots editar des de [URL]

en: You have a free subscription.
ca: Tens una subscripció gratuïta.

en: You have a paid subscription and plan for next period.
ca: Tens una subscripció de pagament i un pla per al proper període.

en: You must use valid CSS units (px, rem, em, %, smaller, larger).
ca: Heu d'utilitzar unitats CSS vàlides (px, rem, em, %, smaller, larger).

en: You should enter the Script URL pattern as:
ca: Heu d'introduir el patró d'URL de l'script com a:

en: Your Generated Script
ca: El vostre script generat

en: Your Script
ca: El teu guió

en: Your Script Code:
ca: El codi del vostre script:

en: Your cookie declaration script is ready to use.
ca: El vostre script de declaració de galetes està llest per utilitzar-lo.

en: Your email address is wrong.
ca: La teva adreça de correu electrònic és incorrecta.

en: Your subscription will be cancelled at the end of the period.
ca: La teva subscripció es cancel·larà al final del període.

en: Your subscription will be renewed at the end of the period.
ca: La teva subscripció es renovarà al final del període.

en: Your website [domain] has reached the monthly page view limit on the [planName] plan. To ensure uninterrupted service and accurate consent tracking, we recommend upgrading your plan.
ca: El vostre lloc web [domain] ha assolit el límit mensual de visualització de pàgines del pla [planName]. Per garantir un servei ininterromput i un seguiment precís del consentiment, us recomanem que actualitzeu el vostre pla.

en: Your website visitors will see a clean, organized tables showing exactly what cookies your site uses and why - building trust and meeting legal requirements.
ca: Els visitants del vostre lloc web veuran taules netes i organitzades que mostren exactament quines galetes utilitza el vostre lloc i per què: generar confiança i complir els requisits legals.

en: [Number]% off
ca: [Number]% de descompte

en: [count] cookie(s) ready to import. [skipped] entr(y/ies) skipped.
ca: [count] galetes a punt per importar. S'han omès [skipped] entrades.

en: [count] log entr(y/ies)
ca: [count] entrada(es) de registre

en: cookie
ca: galeta

en: e.g. 16px, 1rem, 1em
ca: p. ex. 16px, 1rem, 1em

en: e.g., Analytics Cookie (optional - defaults to name)
ca: p. ex., Galeta d'Analytics (opcional: el nom per defecte)

en: legally required
ca: exigit per llei
