Flexy Consent 1.5.0 - en to bs_BA translation catalogue (453 entries)

en: 100,000 Pageviews/Month<br>Geo-Targeting<br>43 Languages Supported<br>E-mail &amp; Chat Support<br>TCF 2.3 Support<br>Cookie Scanner<br>Auto Blocker<br>Google Consent Mode V2<br>API support
bs_BA: 100.000 pregleda stranica/mjesečno<br>Geografsko ciljanje<br>43 podržana jezika<br>E-pošta &amp; Podrška za chat<br>Podrška za TCF 2.3<br>Skener kolačića<br>Automatski blokator<br>Googleov način pristanka V2<br>Podrška za API

en: 5,000 Pageviews/Month<br>Geo-Targeting<br>Single Language<br>E-mail Support<br>TCF 2.3 Support<br><del>Cookie Scanner</del><br><del>Auto Blocker</del><br><del>Google Consent Mode V2</del><br><del>API support</del>
bs_BA: 5.000 pregleda stranica/mjesec<br>Geografsko ciljanje<br>Jedan jezik<br>Podrška putem e-pošte<br>TCF 2.3 Podrška<br><del>Skener kolačića</del><br><del>Automatski blokator</ del><br><del>Google Consent Mode V2</del><br><del>API podrška</del>

en: <strong>Please fix the following errors:</strong><ul>
bs_BA: <strong>Molimo ispravite sljedeće greške:</strong><ul>

en: A record of the consent choices visitors made on your website. Click a column heading to sort.
bs_BA: Evidencija odabira saglasnosti koje su posjetioci napravili na vašoj web stranici. Kliknite zaglavlje kolone za sortiranje.

en: API Key
bs_BA: API ključ

en: Accepted
bs_BA: Prihvaćeno

en: Account Type
bs_BA: Vrsta računa

en: Actions
bs_BA: Akcije

en: Ad personalization signals allow Google to use collected data to personalize ads. Disable this to stop personalized ads.
bs_BA: Signali personalizacije oglasa omogućavaju Googleu da koristi prikupljene podatke za personalizaciju oglasa. Onemogućite ovo da zaustavite personalizirane oglase.

en: Add Cookie
bs_BA: Dodaj kolačić

en: Add a link to your cookie declaration page from your privacy policy, cookie policy, or website footer:
bs_BA: Dodajte vezu na svoju stranicu s deklaracijom o kolačićima iz vaše politike privatnosti, politike kolačića ili podnožja web stranice:

en: Add website
bs_BA: Dodaj web stranicu

en: Additional Settings
bs_BA: Dodatne postavke

en: Address
bs_BA: Adresa

en: Address Line 1
bs_BA: Adresa Line 1

en: Address Line 2
bs_BA: Adresni red 2

en: Ads Data Redaction redacts sensitive information related to ads, enhancing user privacy.
bs_BA: Redakcija podataka o oglasima rediguje osjetljive informacije povezane s oglasima, poboljšavajući privatnost korisnika.

en: Africa, Middle East & Türkiye
bs_BA: Afrika, Bliski istok i Turska

en: All Types
bs_BA: Sve vrste

en: All user and website information will be lost and cannot be recovered.
bs_BA: Sve informacije o korisnicima i web stranici bit će izgubljene i ne mogu se vratiti.

en: Allow Ad Personalization Signals
bs_BA: Dozvoli signale za personalizaciju oglasa

en: Allow Google Signals
bs_BA: Dozvolite Google signale

en: Allow page interaction
bs_BA: Dozvoli interakciju sa stranicom

en: Also you can add code similar to the one below to your page (Optional)
bs_BA: Također možete dodati kod sličan onom ispod na svoju stranicu (opcionalno)

en: Americas
bs_BA: Amerike

en: Analytics
bs_BA: Analitika

en: Analytics and performance tracking
bs_BA: Analitika i praćenje učinka

en: Annual
bs_BA: Godišnji

en: Apply US National settings to all states
bs_BA: Primijeni nacionalne postavke SAD-a na sve savezne države

en: Are you sure you want to cancel your subscription?
bs_BA: Jeste li sigurni da želite otkazati svoju pretplatu?

en: Are you sure you want to delete this cookie?
bs_BA: Jeste li sigurni da želite izbrisati ovaj kolačić?

en: Asia-Pacific
bs_BA: Azija i Pacifik

en: Ask visitors from the selected regions for consent before storing cookies or other data in their browser. Google Consent Mode is enabled automatically whenever at least one region is selected.
bs_BA: Tražite saglasnost od posjetilaca iz odabranih regija prije pohranjivanja kolačića ili drugih podataka u njihov preglednik. Google način saglasnosti se automatski uključuje čim je odabrana barem jedna regija.

en: Australia (Privacy Act)
bs_BA: Australija (Privacy Act)

en: Authentication failed!
bs_BA: Autentifikacija nije uspjela!

en: Auto (use browser default)
bs_BA: Automatski (koristi zadanu postavku preglednika)

en: Auto-updates when you modify cookies
bs_BA: Automatski se ažurira kada izmijenite kolačiće

en: Auto-updates with changes
bs_BA: Automatsko ažuriranje s promjenama

en: Automatic Cookie Detection
bs_BA: Automatsko otkrivanje kolačića

en: Automatically organized cookie tables by category
bs_BA: Tabele kolačića automatski organizirane po kategorijama

en: Autumn
bs_BA: Jesen

en: Available languages
bs_BA: Dostupni jezici

en: Avoid using your own website's URL as the Script URL, as it may disrupt your website's functionality.
bs_BA: Izbjegavajte korištenje URL-a svoje web stranice kao URL-a skripte, jer to može poremetiti funkcionalnost vaše web stranice.

en: Banner position
bs_BA: Položaj bannera

en: Banner theme
bs_BA: Tema bannera

en: Basic Information
bs_BA: Osnovne informacije

en: Blocking TCF modal plus GPP opt-outs.
bs_BA: Blokirajući TCF prozor i GPP odbijanja.

en: Blocking modal, explicit consent required.
bs_BA: Blokirajući prozor, potrebna je izričita saglasnost.

en: Blocking modal.
bs_BA: Blokirajući prozor.

en: Bottom
bs_BA: Dolje

en: Bottom left
bs_BA: Dolje lijevo

en: Bottom right
bs_BA: Dolje desno

en: Browser storage consents
bs_BA: Saglasnosti za pohranu u pregledniku

en: Business Account
bs_BA: Poslovni račun

en: Buy
bs_BA: Kupi

en: Buy a new plan
bs_BA: Kupite novi plan

en: CCPA transparency requirements
bs_BA: CCPA zahtjevi transparentnosti

en: California
bs_BA: Kalifornija

en: Can be linked from your privacy policy or cookie policy
bs_BA: Može se povezati iz vaše politike privatnosti ili politike kolačića

en: Canada
bs_BA: Kanada

en: Canada (Quebec Law 25)
bs_BA: Kanada (kvebečki zakon 25)

en: Canada — TCF + GPP TCF-CA
bs_BA: Kanada — TCF + GPP TCF-CA

en: Cancel
bs_BA: Otkaži

en: Cancel Subscription
bs_BA: Otkažite pretplatu

en: Cancel current plan and subscribe to [PlanName] plan
bs_BA: Otkažite trenutni plan i pretplatite se na plan [PlanName].

en: Cancelling...
bs_BA: Otkazivanje...

en: Center
bs_BA: Sredina

en: Change display language using client location and browser language
bs_BA: Promijenite jezik prikaza koristeći lokaciju klijenta i jezik pretraživača

en: Change email address
bs_BA: Promijenite email adresu

en: Change your email address
bs_BA: Promijenite svoju email adresu

en: Check your email box
bs_BA: Provjerite svoj email box

en: Choose a payment method
bs_BA: Odaberite način plaćanja

en: Christmas
bs_BA: Božić

en: City
bs_BA: Grad

en: Click "Add Cookie" to create your first cookie entry
bs_BA: Kliknite na "Dodaj kolačić" da kreirate svoj prvi unos kolačića

en: Client ID
bs_BA: ID klijenta

en: Close
bs_BA: Zatvori

en: Close Preview
bs_BA: Zatvori pregled

en: Close my account
bs_BA: Zatvori moj nalog

en: Company
bs_BA: Kompanija

en: Company Name
bs_BA: Naziv kompanije

en: Completed
bs_BA: Završeno

en: Configure Scan
bs_BA: Konfiguriši skeniranje

en: Consent &amp; Privacy
bs_BA: Saglasnost &amp; privatnost

en: Consent Logs
bs_BA: Dnevnici saglasnosti

en: Consent State
bs_BA: Stanje saglasnosti

en: Consent banner buttons
bs_BA: Dugmad bannera saglasnosti

en: Consent not required
bs_BA: Pristanak nije potreban

en: Consent requested
bs_BA: Zatražen je pristanak

en: Contact Us
bs_BA: Kontaktiraj nas

en: Continue
bs_BA: Nastavi

en: Control whether Google Analytics automatically sends page view events or visitor will select them.
bs_BA: Kontrolirajte da li Google Analytics automatski šalje događaje pregleda stranice ili će ih posjetitelj odabrati.

en: Cookie Declaration Script
bs_BA: Skripta za deklaraciju kolačića

en: Cookie Details:
bs_BA: Detalji o kolačićima:

en: Cookie Name
bs_BA: Ime kolačića

en: Cookie Names
bs_BA: Imena kolačića

en: Cookie Policy URL
bs_BA: URL pravila o kolačićima

en: Cookie Scanner IP Addresses
bs_BA: IP adrese skenera kolačića

en: Cookie added successfully!
bs_BA: Kolačić je uspješno dodan!

en: Cookie categories only, no IAB TCF/GPP.
bs_BA: Samo kategorije kolačića, bez IAB TCF/GPP.

en: Cookie deleted successfully!
bs_BA: Kolačić je uspješno obrisan!

en: Cookie law disclosure obligations
bs_BA: Obaveze otkrivanja zakona o kolačićima

en: Cookie name is required
bs_BA: Naziv kolačića je obavezan

en: Cookie updated successfully!
bs_BA: Kolačić je uspješno ažuriran!

en: Cookies Found
bs_BA: Kolačići pronađeni

en: Copied!
bs_BA: Kopirano!

en: Copy Script
bs_BA: Kopiraj skriptu

en: Copy Script Tag
bs_BA: Kopiraj oznaku skripte

en: Copy and paste new API key here from [email]
bs_BA: Kopirajte i zalijepite novi API ključ ovdje sa [email]

en: Copy the script tag from the "Script Code" tab. This is a simple one-line HTML tag that you'll add to your website.
bs_BA: Kopirajte oznaku skripte sa kartice "Script Code". Ovo je jednostavna HTML oznaka u jednom redu koju ćete dodati na svoju web stranicu.

en: Copy to Clipboard
bs_BA: Kopiraj u međuspremnik

en: Could not extract script URL
bs_BA: Nije moguće izdvojiti URL skripte

en: Could not load consent logs. Please try again.
bs_BA: Dnevnici saglasnosti se nisu mogli učitati. Pokušajte ponovo.

en: Could not reach FlexyConsent. Please try again.
bs_BA: Nije moguće doći do FlexyConsenta. Pokušajte ponovo.

en: Country
bs_BA: Država

en: Current Plan
bs_BA: Trenutni plan

en: Custom icon
bs_BA: Prilagođena ikona

en: Custom logo
bs_BA: Prilagođeni logo

en: Dark
bs_BA: Tamna

en: Date
bs_BA: Datum

en: Debit or Credit Card
bs_BA: Debitna ili kreditna kartica

en: Default
bs_BA: Zadano

en: Default consent management language for website visitors
bs_BA: Zadani jezik upravljanja pristankom za posjetitelje web stranice

en: Delete Account
bs_BA: Obriši račun

en: Delete account
bs_BA: Izbriši račun

en: Description
bs_BA: Opis

en: Description and Purpose
bs_BA: Opis i svrha

en: Description will be saved for the selected language
bs_BA: Opis će biti sačuvan za odabrani jezik

en: Detailed
bs_BA: Detaljno

en: Detailed (with sub-purposes)
bs_BA: Detaljno (sa podsvrhama)

en: Disabled (Consent window will not be displayed on your website)
bs_BA: Onemogućeno (prozor za pristanak neće biti prikazan na vašoj web stranici)

en: Display
bs_BA: Prikaži

en: Display Name
bs_BA: Ime za prikaz

en: Display privacy button
bs_BA: Prikaži dugme za privatnost

en: Displaying the sale, sharing or use of personal data
bs_BA: Prikaz prodaje, dijeljenja ili upotrebe ličnih podataka

en: Do not display
bs_BA: Ne prikazuj

en: Domain
bs_BA: Domena

en: Don't let consent management intimidate you. Protect your users' privacy with the most affordable CMP without compromising security. Continue now to become compliant or view pricing to pick a plan suitable for you.
bs_BA: Ne dozvolite da vas uprava za pristanak zastraši. Zaštitite privatnost svojih korisnika najpristupačnijim CMP-om bez ugrožavanja sigurnosti. Nastavite sada da biste postali usklađeni ili pogledajte cijene kako biste odabrali plan koji vam odgovara.

en: Downgrade to free package
bs_BA: Vratite na besplatni paket

en: Download Page URL
bs_BA: URL stranice za preuzimanje

en: Edit Cookie
bs_BA: Uredi kolačić

en: Elegant
bs_BA: Elegantna

en: Enable Ads Data Redaction
bs_BA: Omogućite redukciju podataka o oglasima

en: Enable Consent Management
bs_BA: Omogućite upravljanje pristankom

en: Enable Restricted Data Processing
bs_BA: Omogući ograničenu obradu podataka

en: Enable URL Passthrough
bs_BA: Omogući prolaz URL-a

en: Enable URL passthrough to allow Google Analytics to track URL parameters across pages during navigation.
bs_BA: Omogućite prolaz URL-a da omogućite Google Analytics-u da prati parametre URL-a na stranicama tokom navigacije.

en: Enable United States regulations (GPP)
bs_BA: Uključi propise Sjedinjenih Američkih Država (GPP)

en: Enable auto blocker
bs_BA: Omogući automatsko blokiranje

en: Enable customization
bs_BA: Omogući prilagođavanje

en: Enabled
bs_BA: Omogućeno

en: Enter CSS code
bs_BA: Unesite CSS kod

en: Enter a URL
bs_BA: Unesite URL

en: Enter the URL of the page you want to scan for cookies
bs_BA: Unesite URL stranice koju želite skenirati u potrazi za kolačićima

en: Enter the URL of the page you want to scan for cookies. Our scanner will analyze the page and detect all cookies being used.
bs_BA: Unesite URL stranice koju želite skenirati u potrazi za kolačićima. Naš skener će analizirati stranicu i otkriti sve kolačiće koji se koriste.

en: Error
bs_BA: Greška

en: Essential and functional cookies
bs_BA: Osnovni i funkcionalni kolačići

en: Europe / EEA & Switzerland
bs_BA: Evropa / EEP i Švicarska

en: European Union / European Economic Area / United Kingdom
bs_BA: Evropska unija / Evropski ekonomski prostor / Ujedinjeno Kraljevstvo

en: Examples: Session, 30 days, 1 year, 2 years, etc.
bs_BA: Primjeri: Sesija, 30 dana, 1 godina, 2 godine, itd.

en: Expected a JSON array of cookies, or an object with a "resources" array.
bs_BA: Očekivan je JSON niz kolačića ili objekat sa nizom "resources".

en: Export
bs_BA: Izvezi

en: Export CSV
bs_BA: Izvezi CSV

en: Failed to load script
bs_BA: Učitavanje skripte nije uspjelo

en: Features
bs_BA: Karakteristike

en: Firewall Setup Required:
bs_BA: Potrebno postavljanje zaštitnog zida:

en: FlexyConsent only works on the domains listed here. Enter root domains without "www" or "https://". The cookie and privacy policy links are set per domain and are shown to visitors of that domain.
bs_BA: FlexyConsent radi samo na domenama navedenim ovdje. Unesite korijenske domene bez "www" ili "https://". Veze ka pravilima o kolačićima i pravilima privatnosti postavljaju se po domeni i prikazuju se posjetiocima te domene.

en: FlexyConsent returned an error.
bs_BA: FlexyConsent je vratio grešku.

en: FlexyConsent returned an unreadable response.
bs_BA: FlexyConsent je vratio nečitljiv odgovor.

en: FlexyConsent statistics for [start] to [end]
bs_BA: FlexyConsent statistika za period [start] – [end]

en: Font family
bs_BA: Porodica fontova

en: Font size
bs_BA: Veličina fonta

en: For best results, scan your homepage or a page that loads all your tracking scripts and cookies.
bs_BA: Za najbolje rezultate skenirajte svoju početnu stranicu ili stranicu koja učitava sve vaše skripte za praćenje i kolačiće.

en: For example, if the third-party script that sets this cookie is:
bs_BA: Na primjer, ako je skripta treće strane koja postavlja ovaj kolačić:

en: Full Name
bs_BA: Puno ime

en: GDPR Article 13 compliance
bs_BA: Usklađenost sa članom 13 GDPR-a

en: GDPR and CCPA compliant formatting
bs_BA: Formatiranje usklađeno sa GDPR-om i CCPA-om

en: GPP US state opt-outs
bs_BA: GPP odbijanja po saveznim državama SAD-a

en: General
bs_BA: Općenito

en: Generate Script for Your Website
bs_BA: Generiraj skriptu za vašu web stranicu

en: Generate a script tag that displays your cookie declaration tables on your website. This helps you comply with GDPR, CCPA, and other privacy regulations by providing transparent information about all cookies used on your site.
bs_BA: Generirajte skriptnu oznaku koja prikazuje tabele izjave o kolačićima na vašoj web stranici. To vam pomaže da ispunite GDPR, CCPA i druge propise o privatnosti pružanjem transparentnih informacija o svim kolačićima koji se koriste na vašoj stranici.

en: Geo Preview
bs_BA: Pregled po regiji

en: Google Signals includes cross-device reporting, remarketing, and other data collection for signed-in users.
bs_BA: Google Signals uključuje izvještavanje o različitim uređajima, remarketing i drugo prikupljanje podataka za prijavljene korisnike.

en: Group
bs_BA: Grupa

en: HTML Script Tag
bs_BA: Oznaka HTML skripte

en: HTTP Cookie
bs_BA: HTTP kolačić

en: Helps you comply with transparency requirements
bs_BA: Pomaže vam da ispunite zahtjeve transparentnosti

en: Hide empty cookie categories
bs_BA: Sakrij prazne kategorije kolačića

en: High Contrast
bs_BA: Visok kontrast

en: How to Add Cookie Declaration to Your Website
bs_BA: Kako dodati deklaraciju o kolačićima na Vašu web stranicu

en: How to Add to Your Website
bs_BA: Kako dodati na svoju web stranicu

en: IAB TCF (Advertising)
bs_BA: IAB TCF (oglašavanje)

en: IP Addresses
bs_BA: IP adrese

en: ISO 27001 documentation standards
bs_BA: ISO 27001 standardi dokumentacije

en: If empty, will default to the cookie name
bs_BA: Ako je prazno, podrazumevano će biti ime kolačića

en: If no script url provided, the cookie shouldn't be marked as essential.
bs_BA: Ako nije naveden url skripte, kolačić ne bi trebao biti označen kao bitan.

en: If you cancel your subscription, the subscription will continue until the end of the term but will not be renewed.
bs_BA: Ako otkažete pretplatu, pretplata će se nastaviti do kraja roka, ali se neće obnavljati.

en: If your website does not show ads, you do not need advertising (IAB TCF) consent — unselect all regions below to disable this section.
bs_BA: Ako vaša web stranica ne prikazuje oglase, ne treba vam saglasnost za oglašavanje (IAB TCF) — poništite odabir svih regija ispod da biste isključili ovaj odjeljak.

en: Import
bs_BA: Uvezi

en: Import complete: [added] added, [replaced] replaced.
bs_BA: Uvoz završen: dodano [added], zamijenjeno [replaced].

en: Important
bs_BA: Važno

en: Important:
bs_BA: Važno:

en: India (DPDP Act)
bs_BA: Indija (DPDP Act)

en: Invoice Info
bs_BA: Informacije o fakturi

en: Just copy this single script tag and paste it into your website's HTML head section. This will automatically generate the cookie declaration tables on your page.
bs_BA: Samo kopirajte ovu jednu oznaku skripte i zalijepite je u HTML odjeljak za glavu vaše web stranice. Ovo će automatski generirati tabele deklaracije kolačića na vašoj stranici.

en: LGPD + publisher-enabled global TCF
bs_BA: LGPD + globalni TCF koji je omogućio izdavač

en: Language
bs_BA: Jezik

en: Lavender
bs_BA: Lavanda

en: Left
bs_BA: Lijevo

en: Legal Compliance Benefits
bs_BA: Prednosti usklađenosti sa zakonskim propisima

en: Legal compliance regulations like GDPR, CCPA, and other privacy laws require websites to provide transparent information about all cookies they use. This script generates a professional cookie declaration tables that:
bs_BA: Propisi o usklađenosti sa zakonima kao što su GDPR, CCPA i drugi zakoni o privatnosti zahtijevaju od web stranica da pruže transparentne informacije o svim kolačićima koje koriste. Ova skripta generiše profesionalne tabele deklaracije kolačića koje:

en: Lists all cookies used on your website in organized tables
bs_BA: Navodi sve kolačiće koji se koriste na vašoj web stranici u organiziranim tabelama

en: Live Preview - Exactly How It Will Look on Your Website
bs_BA: Pregled uživo - točno kako će izgledati na vašoj web stranici

en: Loading cookie declaration preview...
bs_BA: Učitavanje pregleda deklaracije o kolačićima...

en: Loading domains...
bs_BA: Učitavanje domena...

en: Loading languages...
bs_BA: Učitavanje jezika...

en: Loading preview...
bs_BA: Učitavanje pregleda...

en: Loading scan status...
bs_BA: Učitavanje statusa skeniranja...

en: Loading script...
bs_BA: Učitavanje skripte...

en: Loading...
bs_BA: Učitavanje...

en: Local Storage
bs_BA: Lokalna pohrana

en: Make sure our scanner IP addresses are whitelisted in your firewall
bs_BA: Uvjerite se da su naše IP adrese skenera na bijeloj listi na vašem zaštitnom zidu

en: Manage Privacy Settings
bs_BA: Upravljajte postavkama privatnosti

en: Marketing and advertising cookies
bs_BA: Marketing i reklamni kolačići

en: Metric
bs_BA: Pokazatelj

en: Minimal
bs_BA: Minimalna

en: Mobile responsive design
bs_BA: Mobilni responzivni dizajn

en: Mobile-responsive design
bs_BA: Dizajn prilagođen mobilnim uređajima

en: Modern
bs_BA: Moderna

en: Monthly
bs_BA: Mjesečno

en: Name
bs_BA: Ime

en: Name On Invoice
bs_BA: Ime na fakturi

en: New email address
bs_BA: Nova email adresa

en: New visitors
bs_BA: Novi posjetitelj

en: Next
bs_BA: Sljedeća

en: No consent logs yet for this website.
bs_BA: Za ovu web stranicu još nema dnevnika saglasnosti.

en: No consent popup —
bs_BA: Bez prozora saglasnosti —

en: No consent required
bs_BA: Saglasnost nije potrebna

en: No cookies found
bs_BA: Nisu pronađeni kolačići

en: No domain selected
bs_BA: Nije odabrana nijedna domena

en: No popup shown; only the privacy button, if enabled.
bs_BA: Ne prikazuje se prozor; samo dugme privatnosti, ako je uključeno.

en: No projects available
bs_BA: Nema dostupnih projekata

en: No scans found for this domain
bs_BA: Nisu pronađena skeniranja za ovu domenu

en: No script to copy
bs_BA: Nema skripte za kopiranje

en: No settings to update.
bs_BA: Nema postavki za ažuriranje.

en: No usable cookies found in that file.
bs_BA: U toj datoteci nisu pronađeni upotrebljivi kolačići.

en: No websites yet. Add one to start collecting consent.
bs_BA: Još nema web stranica. Dodajte jednu da biste počeli prikupljati saglasnosti.

en: Non-blocking, opt-out model.
bs_BA: Neblokirajući model sa mogućnošću odbijanja.

en: Ocean
bs_BA: Okean

en: One-time setup, automatic updates.
bs_BA: Jednokratno postavljanje, automatska ažuriranja.

en: Open in New Tab
bs_BA: Otvorite u novoj kartici

en: Option 1 - Add to HTML Head
bs_BA: Opcija 1 - Dodaj u HTML glavu

en: Option 2 - Add to Specific Page
bs_BA: Opcija 2 - Dodaj na određenu stranicu

en: Organized by categories
bs_BA: Organizirano po kategorijama

en: Other countries
bs_BA: Ostale zemlje

en: Others
bs_BA: Drugi

en: POPIA / KVKK + publisher-enabled global TCF
bs_BA: POPIA / KVKK + globalni TCF koji je omogućio izdavač

en: Page Preview
bs_BA: Pregled stranice

en: Page Views
bs_BA: Pregledi stranica

en: Page [page] of [total]
bs_BA: Stranica [page] od [total]

en: Pageviews with consent
bs_BA: Pregledi stranice uz saglasnost

en: Pageviews with no preference
bs_BA: Pregledi stranica bez preferencija

en: Pageviews without consent
bs_BA: Pregledi stranice bez pristanka

en: Partially accepted
bs_BA: Djelimično prihvaćeno

en: Paste the script tag into your Cookie Declaration HTML where you want the tables to appear:
bs_BA: Zalijepite oznaku skripte u svoj HTML deklaracije o kolačićima gdje želite da se tabele pojavljuju:

en: Payment
bs_BA: Plaćanje

en: Personal Account
bs_BA: Lični račun

en: Personalization
bs_BA: Personalizacija

en: Personalization and preference cookies
bs_BA: Kolačići za personalizaciju i preferencije

en: Please add our cookie scanner IP addresses to the whitelist on your firewall to allow scanning.
bs_BA: Dodajte naše IP adrese skenera kolačića na bijelu listu na vašem firewall-u kako biste omogućili skeniranje.

en: Please add these IP addresses to your firewall whitelist to allow our cookie scanner to access your website:
bs_BA: Molimo dodajte ove IP adrese na svoju bijelu listu zaštitnog zida kako biste omogućili našem skeneru kolačića da pristupi vašoj web stranici:

en: Please enter required information before subscribing.
bs_BA: Molimo unesite tražene podatke prije pretplate.

en: Please write your email address to confirm.
bs_BA: Molimo napišite svoju email adresu da potvrdite.

en: Post Code
bs_BA: Poštanski broj

en: Preview
bs_BA: Pregled

en: Preview Declaration
bs_BA: Pregledaj izjavu

en: Preview Limitations
bs_BA: Ograničenja pregleda

en: Preview Note
bs_BA: Napomena o pregledu

en: Preview Unavailable
bs_BA: Pregled nedostupan

en: Previous
bs_BA: Prethodna

en: Privacy Policy URL
bs_BA: URL pravila privatnosti

en: Privacy Trigger Customization (Optional)
bs_BA: Prilagođavanje pokretača privatnosti (opcionalno)

en: Privacy URL
bs_BA: Privatnost URL

en: Privacy policy links
bs_BA: Linkovi na politiku privatnosti

en: Professional styling
bs_BA: Profesionalni styling

en: Project not found for selected domain
bs_BA: Projekat nije pronađen za odabranu domenu

en: Properties
bs_BA: Svojstva

en: Publisher-enabled global TCF
bs_BA: Globalni TCF koji je omogućio izdavač

en: Ready to Use
bs_BA: Spreman za upotrebu

en: Ready to link from your privacy policy
bs_BA: Spremno za povezivanje iz vaših pravila privatnosti

en: Refresh
bs_BA: Osvježi

en: Region
bs_BA: Regija

en: Rejected
bs_BA: Odbijeno

en: Remaining time: [dayCount] day
bs_BA: Preostalo vrijeme: [dayCount] dan

en: Remaining time: [dayCount] days
bs_BA: Preostalo vrijeme: [dayCount] dana

en: Remaining time: [monthCount] month
bs_BA: Preostalo vrijeme: [monthCount] mjesec

en: Remaining time: [monthCount] months
bs_BA: Preostalo vrijeme: [monthCount] mjeseci

en: Remove website
bs_BA: Ukloni web stranicu

en: Replace existing cookies that have the same name
bs_BA: Zamijeni postojeće kolačiće istog naziva

en: Required
bs_BA: Obavezno

en: Rest of World
bs_BA: Ostatak svijeta

en: Restricted Data Processing limits the use of personal data for advertising and analytics to comply with privacy regulations, such as CCPA. When enabled, personalized ads will be restricted, and only certain data will be used for measurement and analytics.
bs_BA: Ograničena obrada podataka ograničava upotrebu ličnih podataka za oglašavanje i analitiku u skladu sa propisima o privatnosti, kao što je CCPA. Kada je omogućeno, personalizirani oglasi će biti ograničeni, a samo određeni podaci će se koristiti za mjerenje i analitiku.

en: Returning visitors
bs_BA: Posjetioci koji se vraćaju

en: Right
bs_BA: Desno

en: Save
bs_BA: Sačuvaj

en: Scan History
bs_BA: Istorija skeniranja

en: Scan Status
bs_BA: Status skeniranja

en: Scan your website to automatically detect cookies and update your cookie list. Our advanced scanner analyzes your web pages and identifies all cookies being used, including tracking pixels, analytics cookies, and third-party integrations.
bs_BA: Skenirajte svoju web stranicu kako biste automatski otkrili kolačiće i ažurirali svoju listu kolačića. Naš napredni skener analizira vaše web stranice i identificira sve kolačiće koji se koriste, uključujući piksele za praćenje, analitičke kolačiće i integracije trećih strana.

en: Scanned URL
bs_BA: Skenirani URL

en: Scanner Actions
bs_BA: Akcije skenera

en: Script Actions
bs_BA: Radnje sa skriptom

en: Script Features:
bs_BA: Mogućnosti skripte:

en: Script Tag for Your Website
bs_BA: Oznaka skripte za vašu web stranicu

en: Script URL
bs_BA: URL skripte

en: Script copied to clipboard!
bs_BA: Skripta je kopirana u međuspremnik!

en: Security
bs_BA: Sigurnost

en: See how the consent message appears to a visitor from a specific region, based on the settings in the other tabs. This is a preview only and changes nothing.
bs_BA: Pogledajte kako poruka o saglasnosti izgleda posjetiocu iz određene regije, na osnovu postavki na drugim karticama. Ovo je samo pregled i ništa ne mijenja.

en: Select
bs_BA: Odaberite

en: Select Domain
bs_BA: Odaberite Domena

en: Select Language
bs_BA: Odaberite Jezik

en: Select Type
bs_BA: Odaberite Vrsta

en: Select a JSON file previously exported from FlexyConsent. Each cookie needs at least a name; entries without one are skipped.
bs_BA: Odaberite JSON datoteku prethodno izvezenu iz FlexyConsenta. Svaki kolačić mora imati barem naziv; unosi bez naziva se preskaču.

en: Select a domain above to manage cookies
bs_BA: Odaberite domenu iznad za upravljanje kolačićima

en: Select a region...
bs_BA: Odaberite regiju…

en: Select all
bs_BA: Odaberi sve

en: Select how this cookie or tracker stores data.
bs_BA: Odaberite kako ovaj kolačić ili alat za praćenje pohranjuje podatke.

en: Send
bs_BA: Pošalji

en: Send Page View
bs_BA: Pošalji prikaz stranice

en: Sensitive data processing
bs_BA: Obrada osjetljivih podataka

en: Session Storage
bs_BA: Pohrana sesije

en: Show "Reject all" on the first layer
bs_BA: Prikaži „Odbij sve“ na prvom sloju

en: Shows cookie purposes, retention periods, and providers
bs_BA: Prikazuje svrhe kolačića, periode zadržavanja i dobavljače

en: Simple Integration
bs_BA: Jednostavna integracija

en: Simplified
bs_BA: Pojednostavljeno

en: Simplified (combine the three purposes)
bs_BA: Pojednostavljeno (spoji tri svrhe)

en: Site data consent
bs_BA: Saglasnost za podatke stranice

en: Site data consent only —
bs_BA: Samo saglasnost za podatke stranice —

en: Soft Pastel
bs_BA: Meka pastelna

en: South Africa (POPIA)
bs_BA: Južna Afrika (POPIA)

en: South Korea (PIPA)
bs_BA: Južna Koreja (PIPA)

en: Start New Scan
bs_BA: Započni novo skeniranje

en: Start Scan
bs_BA: Pokreni skeniranje

en: Start your first scan by entering a URL above
bs_BA: Započnite svoje prvo skeniranje unosom URL-a iznad

en: State
bs_BA: Savezna država

en: Step 1: Copy the Script Tag
bs_BA: Korak 1: Kopirajte oznaku skripte

en: Step 2: Add to Your Website's HTML
bs_BA: Korak 2: Dodajte u HTML svoje web stranice

en: Step 3: Link from Your Privacy Policy
bs_BA: Korak 3: Link iz vaše politike privatnosti

en: Step 4: Automatic Updates
bs_BA: Korak 4: Automatsko ažuriranje

en: Storage Type
bs_BA: Vrsta pohrane

en: Subscribe
bs_BA: Pretplatite se

en: Subscribed
bs_BA: Pretplaćeni

en: Subscription
bs_BA: Pretplata

en: Subscription period
bs_BA: Period pretplate

en: Subscriptions
bs_BA: Pretplate

en: Sunset
bs_BA: Zalazak sunca

en: Switzerland (FADP)
bs_BA: Švicarska (FADP)

en: TCF EU v2 + GPP TCF-CA (Section 5)
bs_BA: TCF EU v2 + GPP TCF-CA (odjeljak 5)

en: TCF EU v2 + GPP US sections
bs_BA: TCF EU v2 + GPP odjeljci za SAD

en: Targeted advertising
bs_BA: Ciljano oglašavanje

en: Thailand (PDPA)
bs_BA: Tajland (PDPA)

en: That endpoint is not available.
bs_BA: Ta krajnja tačka nije dostupna.

en: That file is not valid JSON.
bs_BA: Ta datoteka nije važeći JSON.

en: The consent message asking to store data in the browser will be shown to visitors from the selected regions.
bs_BA: Poruka o saglasnosti koja traži pohranu podataka u pregledniku prikazivat će se posjetiocima iz odabranih regija.

en: The consent message containing IAB TCF vendors and purposes will be shown to visitors from the selected regions.<br>Recommended if your website displays ads.
bs_BA: Poruka o pristanku koja sadrži IAB TCF dobavljače i svrhe bit će prikazana posjetiteljima iz odabranih regija.<br>Preporučuje se ako vaša web stranica prikazuje oglase.

en: The preview cannot be displayed due to browser security restrictions, but your script is ready and will work perfectly on your website.
bs_BA: Pregled se ne može prikazati zbog sigurnosnih ograničenja preglednika, ali vaša skripta je spremna i radit će besprijekorno na vašoj web stranici.

en: The script automatically updates when you modify your cookie configuration in this manager. No need to manually update your website - it stays current automatically!
bs_BA: Skripta se automatski ažurira kada izmenite konfiguraciju kolačića u ovom menadžeru. Nema potrebe da ručno ažurirate svoju web stranicu - ona ostaje ažurirana automatski!

en: The script will work perfectly when implemented on your website. This preview limitation doesn't affect the actual functionality.
bs_BA: Skripta će raditi savršeno kada se implementira na vašu web stranicu. Ovo ograničenje pregleda ne utiče na stvarnu funkcionalnost.

en: The wait for update setting defines how long Google Consent Mode should wait (in milliseconds) before updating the consent state. It helps ensure that consent choices are processed before tracking begins.
bs_BA: Postavka čekanja na ažuriranje definira koliko dugo Google Consent Mode treba čekati (u milisekundama) prije ažuriranja stanja pristanka. Pomaže da se osigura da se izbori pristanka obrađuju prije početka praćenja.

en: There are no cookies to export.
bs_BA: Nema kolačića za izvoz.

en: Third-party integrations and plugins
bs_BA: Integracije i dodaci trećih strana

en: This action cannot be reversed.
bs_BA: Ova radnja se ne može poništiti.

en: This is a browser security feature and doesn't affect the actual functionality.
bs_BA: Ovo je sigurnosna funkcija preglednika i ne utiče na stvarno funkcioniranje.

en: This is exactly what your website visitors will see when they visit your cookie declaration page. The script automatically organizes your cookies by category (Essential, Analytics, Marketing, etc.) and displays all the required information for legal compliance.
bs_BA: To je upravo ono što će posjetitelji vaše web stranice vidjeti kada posjete vašu stranicu s deklaracijom o kolačićima. Skripta automatski organizira vaše kolačiće po kategorijama (Essential, Analytics, Marketing, itd.) i prikazuje sve potrebne informacije za zakonsku usklađenost.

en: This preview shows exactly how the cookie declaration will appear on your website when visitors access it. The tables below contain your current cookie configuration and will update automatically when you modify your cookies in this manager.
bs_BA: Ovaj pregled pokazuje kako će se točno izjava o kolačićima pojaviti na vašoj web stranici kada joj posjetitelji pristupe. Tabele u nastavku sadrže vašu trenutnu konfiguraciju kolačića i automatski će se ažurirati kada izmijenite svoje kolačiće u ovom upravitelju.

en: This script generates tables based on your current cookie configuration.
bs_BA: Ova skripta generiše tabele na osnovu vaše trenutne konfiguracije kolačića.

en: This script is hosted securely and will automatically display your current cookie configuration. It updates automatically when you modify cookies in this manager.
bs_BA: Ova skripta je sigurno hostirana i automatski će prikazati vašu trenutnu konfiguraciju kolačića. Automatski se ažurira kada izmijenite kolačiće u ovom upravitelju.

en: This setting allows you to show the IAB Transparency and Consent Framework message beyond GDPR-regulated countries, helping you maintain compliance and maximize ad revenue in other key markets.
bs_BA: Ova postavka vam omogućava da prikažete poruku IAB-ovog okvira za transparentnost i pristanak izvan zemalja koje su regulirane GDPR-om, pomažući vam da održite usklađenost i povećate prihod od oglasa na drugim ključnim tržištima.

en: This site is not connected to FlexyConsent yet.
bs_BA: Ova stranica još nije povezana sa FlexyConsentom.

en: Tip:
bs_BA: Savjet:

en: Top
bs_BA: Gore

en: Total pageviews
bs_BA: Ukupan broj pregleda stranica

en: Total visitors
bs_BA: Ukupno posetilaca

en: Tracking Pixel
bs_BA: Piksel za praćenje

en: Type
bs_BA: Tip

en: Type is required
bs_BA: Vrsta je obavezna

en: Typical scan time: 1-3 hours.
bs_BA: Tipično vrijeme skeniranja: 1-3 sata.

en: Türkiye (KVKK)
bs_BA: Turska (KVKK)

en: Unable to load the script in preview mode due to CORS restrictions.
bs_BA: Nije moguće učitati skriptu u načinu pregleda zbog CORS ograničenja.

en: United States
bs_BA: Sjedinjene Američke Države

en: United States (CCPA / US National)
bs_BA: Sjedinjene Američke Države (CCPA / nacionalni nivo)

en: United States (GPP opt-outs)
bs_BA: Sjedinjene Američke Države (GPP odbijanja)

en: United States (National)
bs_BA: Sjedinjene Američke Države (nacionalni nivo)

en: United States (TCF + GPP)
bs_BA: Sjedinjene Američke Države (TCF + GPP)

en: United States Section Preferences
bs_BA: Postavke odjeljaka za Sjedinjene Američke Države

en: Unlimited Pageviews/Month<br>Geo-Targeting<br>43 Languages Supported<br>E-mail & Chat Support<br>TCF 2.3 Support<br>Cookie Scanner<br>Auto Blocker<br>Google Consent Mode V2<br>API support
bs_BA: Neograničen broj prikaza stranica/mjesec<br>Geografsko ciljanje<br>43 podržana jezika<br>Podrška za e-poštu i ćaskanje<br>Podrška za TCF 2.3<br>Skener kolačića<br>Automatski blokator<br>Googleov način pristanka V2<br >API podrška

en: Update Email
bs_BA: Ažurirajte e-poštu

en: Update Email Validate Key
bs_BA: Ažurirajte ključ za potvrdu e-pošte

en: Update User Settings
bs_BA: Ažurirajte korisničke postavke

en: Update user info
bs_BA: Ažurirajte podatke o korisniku

en: Updates automatically as you modify your cookie configuration
bs_BA: Ažurira se automatski dok mijenjate konfiguraciju kolačića

en: Use system font family
bs_BA: Koristite porodicu sistemskih fontova

en: User Info
bs_BA: Informacije o korisniku

en: User Information
bs_BA: Informacije o korisniku

en: User Settings
bs_BA: Korisničke postavke

en: VAT Number
bs_BA: Koji broj

en: Value
bs_BA: Vrijednost

en: Vendor Information
bs_BA: Informacije o dobavljaču

en: View IP Addresses
bs_BA: Pogledajte IP adrese

en: View Information
bs_BA: Prikaži informacije

en: View Status
bs_BA: Pogledajte status

en: Visitor selection
bs_BA: Odabir posjetitelja

en: Visits with consent
bs_BA: Posjete uz saglasnost

en: Visits with no preference
bs_BA: Posjete bez preferencija

en: Visits without consent
bs_BA: Posjete bez pristanka

en: Wait for update
bs_BA: Sačekajte ažuriranje

en: Warm Beige
bs_BA: Topla bež

en: Warning: This is an advanced feature designed for users familiar with CSS. If you are not experienced with CSS, please leave this field empty.
bs_BA: Upozorenje: Ovo je napredna funkcija dizajnirana za korisnike koji su upoznati sa CSS-om. Ako nemate iskustva sa CSS-om, ostavite ovo polje prazno.

en: Website
bs_BA: Web stranica

en: Website Settings
bs_BA: Postavke web stranice

en: Websites
bs_BA: Web stranice

en: Welcome to Flexy Consent
bs_BA: Dobrodošli u Flexy Consent

en: What Our Scanner Detects:
bs_BA: Šta naš skener otkriva:

en: When enabled, cookie categories that have no declared vendors or cookies are hidden from the preferences modal.
bs_BA: Kada je uključeno, kategorije kolačića bez navedenih dobavljača ili kolačića skrivaju se u prozoru postavki.

en: When enabled, users can continue interacting with the page even while the consent message is displayed, instead of blocking the background until a choice is made. For full IAB compliance, this option should remain disabled.
bs_BA: Kada je uključeno, korisnici mogu nastaviti koristiti stranicu dok je prikazana poruka o saglasnosti, umjesto da pozadina bude blokirana do odabira. Za punu usklađenost sa IAB-om ovu opciju treba ostaviti isključenom.

en: When implemented on your website, this script will automatically display your cookie declaration tables.
bs_BA: Kada se implementira na vašu web stranicu, ova skripta će automatski prikazati vaše tablice deklaracija kolačića.

en: When off, visitors only see "Accept all" and "Preferences" on the initial consent banner. They can still reject everything from the preferences screen.
bs_BA: Kada je isključeno, posjetioci na početnom banneru saglasnosti vide samo „Prihvati sve“ i „Postavke“. I dalje mogu odbiti sve na ekranu postavki.

en: Why Do You Need This?
bs_BA: Zašto vam je ovo potrebno?

en: You are not allowed to do that.
bs_BA: Nemate dozvolu za to.

en: You can copy the code below and use it in the footer of your page (Optional)
bs_BA: Možete kopirati donji kod i koristiti ga u podnožju svoje stranice (Opcionalno)

en: You can only assign one website to one subscription!
bs_BA: Možete dodijeliti samo jednu web stranicu jednoj pretplati!

en: You cannot close your account because you have a paid subscription and its current period will end on [endDate].<br>You can edit from [URL]
bs_BA: Ne možete zatvoriti svoj račun jer imate plaćenu pretplatu i njen trenutni period će završiti [endDate].<br>Možete uređivati ​​sa [URL]

en: You cannot close your account because you have a project belonging to another service: [serviceNames].<br> You can edit from [URL]
bs_BA: Ne možete zatvoriti svoj račun jer imate projekat koji pripada drugoj usluzi: [serviceNames].<br> Možete uređivati ​​sa [URL]

en: You cannot close your account because you have another project: [projectNames].<br>You can edit from [URL]
bs_BA: Ne možete zatvoriti svoj račun jer imate drugi projekat: [projectNames].<br>Možete uređivati ​​sa [URL]

en: You have a free subscription.
bs_BA: Imate besplatnu pretplatu.

en: You have a paid subscription and plan for next period.
bs_BA: Imate plaćenu pretplatu i plan za naredni period.

en: You must use valid CSS units (px, rem, em, %, smaller, larger).
bs_BA: Morate koristiti važeće CSS jedinice (px, rem, em, %, smaller, larger).

en: You should enter the Script URL pattern as:
bs_BA: Trebali biste unijeti obrazac URL skripte kao:

en: Your Generated Script
bs_BA: Vaša generirana skripta

en: Your Script
bs_BA: Vaša skripta

en: Your Script Code:
bs_BA: Kôd vaše skripte:

en: Your cookie declaration script is ready to use.
bs_BA: Vaša skripta za deklaraciju kolačića je spremna za upotrebu.

en: Your email address is wrong.
bs_BA: Vaša email adresa je pogrešna.

en: Your subscription will be cancelled at the end of the period.
bs_BA: Vaša pretplata će biti otkazana na kraju perioda.

en: Your subscription will be renewed at the end of the period.
bs_BA: Vaša pretplata će biti obnovljena na kraju perioda.

en: Your website [domain] has reached the monthly page view limit on the [planName] plan. To ensure uninterrupted service and accurate consent tracking, we recommend upgrading your plan.
bs_BA: Vaša web stranica [domain] je dostigla mjesečno ograničenje prikaza stranice na planu [planName]. Kako biste osigurali neprekidnu uslugu i precizno praćenje pristanka, preporučujemo nadogradnju vašeg plana.

en: Your website visitors will see a clean, organized tables showing exactly what cookies your site uses and why - building trust and meeting legal requirements.
bs_BA: Posjetioci vaše web stranice vidjet će čiste, organizirane tabele koje prikazuju tačno koje kolačiće vaša stranica koristi i zašto – izgradnja povjerenja i ispunjavanje zakonskih zahtjeva.

en: [Number]% off
bs_BA: [Number]% popusta

en: [count] cookie(s) ready to import. [skipped] entr(y/ies) skipped.
bs_BA: [count] kolačića spremno za uvoz. Preskočeno unosa: [skipped].

en: [count] log entr(y/ies)
bs_BA: [count] unos(a) dnevnika

en: cookie
bs_BA: kolačić

en: e.g. 16px, 1rem, 1em
bs_BA: npr. 16px, 1rem, 1em

en: e.g., Analytics Cookie (optional - defaults to name)
bs_BA: npr. Analytics kolačić (opcionalno - zadano je ime)

en: legally required
bs_BA: zakonski obavezno
