Flexy Consent 1.5.0 - en to eu translation catalogue (476 entries)

en: 100,000 Pageviews/Month<br>Geo-Targeting<br>43 Languages Supported<br>E-mail &amp; Chat Support<br>TCF 2.3 Support<br>Cookie Scanner<br>Auto Blocker<br>Google Consent Mode V2<br>API support
eu: 100.000 orrialde-ikustaldi/hilean<br>Geo-targeting<br>43 hizkuntza onartzen<br>Posta elektronikoa &amp; Txat laguntza<br>TCF 2.3 laguntza<br>Cookie eskanerra<br>Blokeatzaile automatikoa<br>Google Consent Mode V2<br>API laguntza

en: 5,000 Pageviews/Month<br>Geo-Targeting<br>Single Language<br>E-mail Support<br>TCF 2.3 Support<br><del>Cookie Scanner</del><br><del>Auto Blocker</del><br><del>Google Consent Mode V2</del><br><del>API support</del>
eu: 5.000 orrialde-ikustaldi/hilean<br>Geo-targeting<br>Hizkuntza bakarra<br>Posta elektronikoaren laguntza<br>TCF 2.3 laguntza<br><del>Cookie eskanerra</del><br><del>Autoblokeatzailea</ del><br><del>Google Consent Mode V2</del><br><del>API laguntza</del>

en: <strong>Please fix the following errors:</strong><ul>
eu: <strong>Konpondu errore hauek:</strong><ul>

en: A record of the consent choices visitors made on your website. Click a column heading to sort.
eu: Bisitariek zure webgunean egindako baimen-aukeren erregistroa. Egin klik zutabe-goiburu batean ordenatzeko.

en: API Key
eu: API gakoa

en: Accepted
eu: Onartua

en: Account Type
eu: Kontu mota

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Ad personalization signals allow Google to use collected data to personalize ads. Disable this to stop personalized ads.
eu: Iragarkiak pertsonalizatzeko seinaleei esker, Google-k bildutako datuak erabil ditzake iragarkiak pertsonalizatzeko. Desgaitu hau iragarki pertsonalizatuak geldiarazteko.

en: Add Cookie
eu: Gehitu cookiea

en: Add a link to your cookie declaration page from your privacy policy, cookie policy, or website footer:
eu: Gehitu esteka bat zure cookieen adierazpen-orrira zure pribatutasun-politika, cookie-politika edo webgunearen oinetik:

en: Add website
eu: Gehitu webgunea

en: Additional Settings
eu: Ezarpen gehigarriak

en: Address
eu: Helbidea

en: Address Line 1
eu: Helbidea 1. lerroa

en: Address Line 2
eu: Helbide-lerroa 2

en: Ads Data Redaction redacts sensitive information related to ads, enhancing user privacy.
eu: Iragarkien datuen erredakzioak iragarkiekin lotutako informazio sentikorra ezabatzen du, erabiltzailearen pribatutasuna hobetuz.

en: Africa, Middle East & Türkiye
eu: Afrika, Ekialde Hurbila eta Turkia

en: All Types
eu: Mota guztiak

en: All user and website information will be lost and cannot be recovered.
eu: Erabiltzaileen eta webgunearen informazio guztia galduko da eta ezingo da berreskuratu.

en: Allow Ad Personalization Signals
eu: Baimendu iragarkien pertsonalizazio-seinaleak

en: Allow Google Signals
eu: Baimendu Google Signals

en: Allow page interaction
eu: Baimendu orriarekin elkarreragitea

en: Also you can add code similar to the one below to your page (Optional)
eu: Gainera, behekoaren antzeko kodea gehi dezakezu zure orrialdera (aukerakoa)

en: Americas
eu: Amerikak

en: Analytics
eu: Analitika

en: Analytics and performance tracking
eu: Analitika eta errendimenduaren jarraipena

en: Annual
eu: Urtekoa

en: Apply US National settings to all states
eu: Aplikatu AEBetako ezarpen nazionalak estatu guztiei

en: Are you sure you want to cancel your subscription?
eu: Ziur harpidetza bertan behera utzi nahi duzula?

en: Are you sure you want to delete this cookie?
eu: Ziur cookie hau ezabatu nahi duzula?

en: Asia-Pacific
eu: Asia-Pazifikoa

en: Ask visitors from the selected regions for consent before storing cookies or other data in their browser. Google Consent Mode is enabled automatically whenever at least one region is selected.
eu: Eskatu baimena hautatutako eskualdeetako bisitariei, cookieak edo bestelako datuak haien nabigatzailean gorde aurretik. Googleren baimen-modua automatikoki aktibatzen da gutxienez eskualde bat hautatzen denean.

en: Associated Script
eu: Gidoi elkartua

en: Authentication failed!
eu: Autentifikazioak huts egin du!

en: Auto (use browser default)
eu: Automatikoa (erabili nabigatzailearen lehenetsia)

en: Auto-updates when you modify cookies
eu: Automatikoki eguneratzen da cookieak aldatzean

en: Auto-updates with changes
eu: Eguneratze automatikoak aldaketekin

en: Automatic Cookie Detection
eu: Cookieen detekzio automatikoa

en: Automatically organized cookie tables by category
eu: Cookie-taulak kategoriaka automatikoki antolatuta

en: Autumn
eu: Udazkena

en: Available languages
eu: Eskuragarri dauden hizkuntzak

en: Avoid using your own website's URL as the Script URL, as it may disrupt your website's functionality.
eu: Saihestu zure webgunearen URLa Script URL gisa erabiltzea, zure webgunearen funtzionaltasuna eten dezakeelako.

en: Banner position
eu: Bannerraren kokapena

en: Banner theme
eu: Bannerraren gaia

en: Basic Information
eu: Oinarrizko informazioa

en: Blocking TCF modal plus GPP opt-outs.
eu: TCF leiho blokeatzailea eta GPP uko egiteak.

en: Blocking modal, explicit consent required.
eu: Leiho blokeatzailea, berariazko baimena behar da.

en: Blocking modal.
eu: Leiho blokeatzailea.

en: Bottom
eu: Behean

en: Bottom left
eu: Behean ezkerrean

en: Bottom right
eu: Behean eskuinean

en: Brazil (LGPD)
eu: Brasil (LGPD)

en: Browser storage consents
eu: Nabigatzailean gordetzeko baimenak

en: Business Account
eu: Enpresa kontua

en: Buy
eu: Erosi

en: Buy a new plan
eu: Erosi plan berri bat

en: CCPA transparency requirements
eu: CCPAren gardentasun-eskakizunak

en: California
eu: Kalifornia

en: Can be linked from your privacy policy or cookie policy
eu: Zure pribatutasun politika edo cookie politikatik esteka daiteke

en: Canada
eu: Kanada

en: Canada (Quebec Law 25)
eu: Kanada (Quebeceko 25. legea)

en: Canada — TCF + GPP TCF-CA
eu: Kanada — TCF + GPP TCF-CA

en: Cancel
eu: Utzi

en: Cancel Subscription
eu: Utzi harpidetza

en: Cancel current plan and subscribe to [PlanName] plan
eu: Utzi uneko plana eta harpidetu [PlanName] planera

en: Cancelling...
eu: Bertan behera uzten...

en: Center
eu: Erdian

en: Change display language using client location and browser language
eu: Aldatu pantailako hizkuntza bezeroaren kokapena eta arakatzailearen hizkuntza erabiliz

en: Change email address
eu: Aldatu helbide elektronikoa

en: Change your email address
eu: Aldatu zure helbide elektronikoa

en: Check your email box
eu: Egiaztatu zure posta elektronikoko kutxa

en: Choose a payment method
eu: Aukeratu ordainketa-metodo bat

en: Christmas
eu: Gabonak

en: City
eu: Hiria

en: Click "Add Cookie" to create your first cookie entry
eu: Egin klik "Gehitu cookiea" zure lehen cookie sarrera sortzeko

en: Client ID
eu: Bezeroaren IDa

en: Close
eu: Itxi

en: Close Preview
eu: Itxi aurrebista

en: Close my account
eu: Itxi nire kontua

en: Company
eu: Enpresa

en: Company Name
eu: Enpresaren izena

en: Completed
eu: Osatua

en: Configure Scan
eu: Konfiguratu Eskaneatzea

en: Consent &amp; Privacy
eu: Baimena &amp; pribatutasuna

en: Consent Logs
eu: Baimen-erregistroak

en: Consent State
eu: Baimenaren egoera

en: Consent banner buttons
eu: Baimen-bannerraren botoiak

en: Consent not required
eu: Ez da baimenik behar

en: Consent requested
eu: Baimena eskatu da

en: Contact Us
eu: Jarri gurekin harremanetan

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Control whether Google Analytics automatically sends page view events or visitor will select them.
eu: Kontrolatu Google Analytics-ek automatikoki bidaltzen dituen orrialde-ikusteko gertaerak edo bisitariak hautatuko dituen.

en: Cookie Declaration Script
eu: Cookieen adierazpenaren gidoia

en: Cookie Details:
eu: Cookiearen xehetasunak:

en: Cookie List
eu: Cookie zerrenda

en: Cookie Manager
eu: Cookie kudeatzailea

en: Cookie Name
eu: Cookiearen izena

en: Cookie Names
eu: Cookieen izenak

en: Cookie Policy URL
eu: Cookie-politikaren URLa

en: Cookie Scanner
eu: Cookie eskanerra

en: Cookie Scanner IP Addresses
eu: Cookie Scanner IP helbideak

en: Cookie added successfully!
eu: Cookiea ondo gehitu da!

en: Cookie categories only, no IAB TCF/GPP.
eu: Cookie-kategoriak soilik, IAB TCF/GPP gabe.

en: Cookie deleted successfully!
eu: Cookiea ondo ezabatu da!

en: Cookie law disclosure obligations
eu: Cookieen legea dibulgatzeko betebeharrak

en: Cookie name is required
eu: Cookiearen izena beharrezkoa da

en: Cookie updated successfully!
eu: Cookiea behar bezala eguneratu da!

en: Cookies Found
eu: Cookieak aurkitu dira

en: Copied!
eu: Kopiatu!

en: Copy Script
eu: Kopiatu scripta

en: Copy Script Tag
eu: Kopiatu Script etiketa

en: Copy and paste new API key here from [email]
eu: Kopiatu eta itsatsi API gako berria hemen [email] helbidetik

en: Copy the script tag from the "Script Code" tab. This is a simple one-line HTML tag that you'll add to your website.
eu: Kopiatu script etiketa "Script Code" fitxatik. Hau zure webgunean gehituko duzun lerro bateko HTML etiketa sinple bat da.

en: Copy to Clipboard
eu: Kopiatu arbelean

en: Could not extract script URL
eu: Ezin izan da script URLa atera

en: Could not load consent logs. Please try again.
eu: Ezin izan dira baimen-erregistroak kargatu. Saiatu berriro.

en: Could not reach FlexyConsent. Please try again.
eu: Ezin izan da FlexyConsent-era konektatu. Saiatu berriro.

en: Country
eu: Herrialdea

en: Created
eu: Sortu

en: Current Plan
eu: Egungo Plana

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Custom CSS
eu: CSS pertsonalizatua

en: Custom icon
eu: Ikono pertsonalizatua

en: Custom logo
eu: Logotipo pertsonalizatua

en: Dark
eu: Iluna

en: Dashboard
eu: Aginte-panela

en: Date
eu: Data

en: Debit or Credit Card
eu: Zordunketa edo Kreditu Txartela

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Default consent management language for website visitors
eu: Webguneko bisitarientzako baimena kudeatzeko hizkuntza lehenetsia

en: Delete Account
eu: Ezabatu kontua

en: Delete account
eu: Ezabatu kontua

en: Description
eu: Deskribapena

en: Description and Purpose
eu: Deskribapena eta Xedea

en: Description will be saved for the selected language
eu: Deskribapena hautatutako hizkuntzarako gordeko da

en: Detailed
eu: Xehatua

en: Detailed (with sub-purposes)
eu: Xehatua (azpihelburuekin)

en: Disabled (Consent window will not be displayed on your website)
eu: Desgaituta (baimenaren leihoa ez da zure webgunean bistaratuko)

en: Display
eu: Erakutsi

en: Display Name
eu: Bistaratzeko izena

en: Display privacy button
eu: Bistaratu pribatutasun botoia

en: Displaying the sale, sharing or use of personal data
eu: Datu pertsonalen salmenta, partekatzea edo erabilera erakustea

en: Do not display
eu: Ez erakutsi

en: Domain
eu: Domeinua

en: Don't let consent management intimidate you. Protect your users' privacy with the most affordable CMP without compromising security. Continue now to become compliant or view pricing to pick a plan suitable for you.
eu: Ez utzi baimenaren kudeaketak beldurra ematen. Babestu zure erabiltzaileen pribatutasuna CMP merkeenarekin segurtasuna arriskuan jarri gabe. Jarraitu orain betetzen edo ikusi prezioak zuretzat egokia den plan bat hautatzeko.

en: Downgrade to free package
eu: Jaitsi doako pakete batera

en: Download Page URL
eu: Deskargatu orriaren URLa

en: Edit Cookie
eu: Editatu cookiea

en: Elegant
eu: Dotorea

en: Email
eu: Posta elektronikoa

en: Enable Ads Data Redaction
eu: Gaitu Iragarkien datuen erredakzioa

en: Enable Consent Management
eu: Gaitu baimenaren kudeaketa

en: Enable Restricted Data Processing
eu: Gaitu Datuen tratamendu mugatua

en: Enable URL Passthrough
eu: Gaitu URL Passthrough

en: Enable URL passthrough to allow Google Analytics to track URL parameters across pages during navigation.
eu: Gaitu URL pasabidea Google Analytics-ek nabigazioan zehar orrialdeetan URL parametroen jarraipena egiteko.

en: Enable United States regulations (GPP)
eu: Gaitu Estatu Batuetako araudia (GPP)

en: Enable auto blocker
eu: Gaitu blokeatzaile automatikoa

en: Enable customization
eu: Gaitu pertsonalizazioa

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Enter CSS code
eu: Sartu CSS kodea

en: Enter a URL
eu: Sartu URL bat

en: Enter the URL of the page you want to scan for cookies
eu: Sartu cookieak bilatu nahi dituzun orriaren URLa

en: Enter the URL of the page you want to scan for cookies. Our scanner will analyze the page and detect all cookies being used.
eu: Sartu cookieak bilatu nahi dituzun orriaren URLa. Gure eskanerrak orria aztertuko du eta erabiltzen ari diren cookie guztiak detektatuko ditu.

en: Error
eu: Errorea

en: Essential
eu: Ezinbestekoa

en: Essential and functional cookies
eu: Funtsezko cookieak eta funtzionalak

en: Europe / EEA & Switzerland
eu: Europa / EEE eta Suitza

en: European Union / European Economic Area / United Kingdom
eu: Europar Batasuna / Europako Esparru Ekonomikoa / Erresuma Batua

en: Examples: Session, 30 days, 1 year, 2 years, etc.
eu: Adibideak: Saioa, 30 egun, 1 urte, 2 urte, etab.

en: Expected a JSON array of cookies, or an object with a "resources" array.
eu: Cookieen JSON array bat espero zen, edo "resources" array bat duen objektu bat.

en: Export
eu: Esportatu

en: Export CSV
eu: Esportatu CSV

en: Failed to load script
eu: Ezin izan da gidoia kargatu

en: Features
eu: Ezaugarriak

en: Firewall Setup Required:
eu: Suebakiaren konfigurazioa beharrezkoa da:

en: FlexyConsent only works on the domains listed here. Enter root domains without "www" or "https://". The cookie and privacy policy links are set per domain and are shown to visitors of that domain.
eu: FlexyConsent-ek hemen zerrendatutako domeinuetan bakarrik funtzionatzen du. Sartu erro-domeinuak "www" edo "https://" gabe. Cookie-politikaren eta pribatutasun-politikaren estekak domeinuz domeinu ezartzen dira eta domeinu horretako bisitariei erakusten zaizkie.

en: FlexyConsent returned an error.
eu: FlexyConsent-ek errore bat itzuli du.

en: FlexyConsent returned an unreadable response.
eu: FlexyConsent-ek irakurri ezin den erantzun bat itzuli du.

en: FlexyConsent statistics for [start] to [end]
eu: FlexyConsent-en estatistikak [start] eta [end] artean

en: Font family
eu: Letra-tipoen familia

en: Font size
eu: Letra-tamaina

en: For best results, scan your homepage or a page that loads all your tracking scripts and cookies.
eu: Emaitza onenak lortzeko, eskaneatu zure hasierako orria edo zure jarraipenaren script eta cookie guztiak kargatzen dituen orri bat.

en: For example, if the third-party script that sets this cookie is:
eu: Adibidez, cookie hau ezartzen duen hirugarrenen scripta bada:

en: Full Name
eu: Izen osoa

en: GDPR / FADP
eu: DBEO / FADP

en: GDPR Article 13 compliance
eu: GDPR 13. artikulua betetzea

en: GDPR and CCPA compliant formatting
eu: DBEO eta CCPA betetzen dituen formatua

en: GPP US state opt-outs
eu: GPP uko egiteak AEBetako estatuka

en: General
eu: Orokorra

en: Generate Script for Your Website
eu: Sortu scripta zure webgunerako

en: Generate a script tag that displays your cookie declaration tables on your website. This helps you comply with GDPR, CCPA, and other privacy regulations by providing transparent information about all cookies used on your site.
eu: Sortu zure webgunean cookie-adierazpenaren taulak erakusten dituen script-etiketa bat. Horrek DBEO, CCPA eta beste pribatutasun-araudi batzuk betetzen laguntzen dizu, zure gunean erabiltzen diren cookie guztiei buruzko informazio gardena emanez.

en: Geo Preview
eu: Eskualde-aurrebista

en: Google Signals includes cross-device reporting, remarketing, and other data collection for signed-in users.
eu: Google Signals-ek gailuen arteko txostenak, birmarketina eta beste datu-bilketa batzuk biltzen ditu saioa hasita duten erabiltzaileentzat.

en: Group
eu: Taldea

en: HTML Script Tag
eu: HTML Script etiketa

en: HTTP Cookie
eu: HTTP cookiea

en: Helps you comply with transparency requirements
eu: Gardentasun-eskakizunak betetzen laguntzen dizu

en: Hide empty cookie categories
eu: Ezkutatu cookie-kategoria hutsak

en: High Contrast
eu: Kontraste handia

en: How to Add Cookie Declaration to Your Website
eu: Nola gehitu cookie-adierazpena zure webgunean

en: How to Add to Your Website
eu: Nola gehitu zure webgunera

en: IAB TCF (Advertising)
eu: IAB TCF (Publizitatea)

en: ID
eu: IDa

en: IP Addresses
eu: IP helbideak

en: ISO 27001 documentation standards
eu: ISO 27001 dokumentazio-arauak

en: If empty, will default to the cookie name
eu: Hutsik badago, cookiearen izena izango du lehenetsita

en: If no script url provided, the cookie shouldn't be marked as essential.
eu: Ez bada script URLrik ematen, cookiea ez da ezinbesteko gisa markatu behar.

en: If you cancel your subscription, the subscription will continue until the end of the term but will not be renewed.
eu: Harpidetza bertan behera uzten baduzu, harpidetzak epea amaitu arte jarraituko du, baina ez da berrituko.

en: If your website does not show ads, you do not need advertising (IAB TCF) consent — unselect all regions below to disable this section.
eu: Zure webguneak iragarkirik erakusten ez badu, ez duzu iragarki-baimenik (IAB TCF) behar — desmarkatu beheko eskualde guztiak atal hau desgaitzeko.

en: Import
eu: Inportatu

en: Import complete: [added] added, [replaced] replaced.
eu: Inportazioa amaituta: [added] gehituta, [replaced] ordezkatuta.

en: Important
eu: Garrantzitsua

en: Important:
eu: Garrantzitsua:

en: Invoice Info
eu: Fakturaren informazioa

en: Japan (APPI)
eu: Japonia (APPI)

en: Just copy this single script tag and paste it into your website's HTML head section. This will automatically generate the cookie declaration tables on your page.
eu: Kopiatu script-etiketa bakar hau eta itsatsi zure webguneko HTML buruaren atalean. Honek automatikoki sortuko ditu cookieen aitorpen-taulak zure orrian.

en: LGPD + publisher-enabled global TCF
eu: LGPD + argitaratzaileak gaitutako TCF globala

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Lavender
eu: Izpilikua

en: Layout Properties
eu: Diseinuaren propietateak

en: Left
eu: Ezkerrean

en: Legal Compliance Benefits
eu: Lege-betetze-onurak

en: Legal compliance regulations like GDPR, CCPA, and other privacy laws require websites to provide transparent information about all cookies they use. This script generates a professional cookie declaration tables that:
eu: GDPR, CCPA eta beste pribatutasun lege batzuen lege-betetze-arauek webguneek erabiltzen dituzten cookie guztiei buruzko informazio gardena eskaintzea eskatzen dute. Script honek cookie profesionalen adierazpen-taulak sortzen ditu:

en: Lists all cookies used on your website in organized tables
eu: Zure webgunean erabilitako cookie guztiak zerrendatzen ditu antolatutako tauletan

en: Live Preview - Exactly How It Will Look on Your Website
eu: Zuzeneko aurrebista - Zehazki nola izango den zure webgunean

en: Loading cookie declaration preview...
eu: Cookie-adierazpenaren aurrebista kargatzen...

en: Loading domains...
eu: Domeinuak kargatzen...

en: Loading languages...
eu: Hizkuntzak kargatzen...

en: Loading preview...
eu: Aurrebista kargatzen...

en: Loading scan status...
eu: Eskaneatu egoera kargatzen...

en: Loading script...
eu: Script-a kargatzen...

en: Loading...
eu: Kargatzen...

en: Local Storage
eu: Biltegiratze lokala

en: Make sure our scanner IP addresses are whitelisted in your firewall
eu: Ziurtatu gure eskanerraren IP helbideak zure suebakian zerrenda zurian daudela

en: Manage Privacy Settings
eu: Kudeatu pribatutasun ezarpenak

en: Marketing
eu: Marketina

en: Marketing and advertising cookies
eu: Marketin eta publizitate cookieak

en: Metric
eu: Metrika

en: Minimal
eu: Minimalista

en: Mobile responsive design
eu: Mugikorrentzako responsive diseinua

en: Mobile-responsive design
eu: Mugikorretara egokitutako diseinua

en: Modern
eu: Modernoa

en: Monthly
eu: Hilerokoa

en: Name
eu: Izena

en: Name On Invoice
eu: Izena fakturan

en: New email address
eu: Helbide elektroniko berria

en: New visitors
eu: Bisitari Berria

en: Next
eu: Hurrengoa

en: No consent logs yet for this website.
eu: Oraindik ez dago baimen-erregistrorik webgune honetarako.

en: No consent popup —
eu: Baimen-leihorik ez —

en: No consent required
eu: Ez da baimenik behar

en: No cookies found
eu: Ez da cookierik aurkitu

en: No domain selected
eu: Ez dago domeinurik hautatu

en: No popup shown; only the privacy button, if enabled.
eu: Ez da leihorik erakusten; pribatutasun-botoia soilik, gaituta badago.

en: No projects available
eu: Ez dago proiekturik eskuragarri

en: No scans found for this domain
eu: Ez da domeinu honetarako bilaketarik aurkitu

en: No script to copy
eu: Ez dago kopiatzeko scriptik

en: No settings to update.
eu: Ez dago eguneratzeko ezarpenik.

en: No usable cookies found in that file.
eu: Ez da erabilgarri den cookierik aurkitu fitxategi horretan.

en: No websites yet. Add one to start collecting consent.
eu: Oraindik ez dago webgunerik. Gehitu bat baimenak biltzen hasteko.

en: Non-blocking, opt-out model.
eu: Blokeatzen ez duen eredua, uko egitekoa.

en: Ocean
eu: Ozeanoa

en: One-time setup, automatic updates.
eu: Behin bakarrik konfiguratu, eguneratze automatikoak.

en: Open in New Tab
eu: Ireki fitxa berrian

en: Option 1 - Add to HTML Head
eu: 1 aukera - Gehitu HTML Head-era

en: Option 2 - Add to Specific Page
eu: 2. aukera - Gehitu orri zehatzera

en: Organized by categories
eu: Kategorien arabera antolatuta

en: Other countries
eu: Beste herrialde batzuk

en: Others
eu: Beste batzuk

en: POPIA / KVKK + publisher-enabled global TCF
eu: POPIA / KVKK + argitaratzaileak gaitutako TCF globala

en: Page Preview
eu: Orriaren aurrebista

en: Page Views
eu: Orri-ikustaldiak

en: Page [page] of [total]
eu: [page]. orria, guztira [total]

en: Pageviews with consent
eu: Orrialde-ikustaldiak Adostasunarekin

en: Pageviews with no preference
eu: Hobespenik gabeko orrialdeen bistak

en: Pageviews without consent
eu: Adostasunik gabeko orrialde-ikustaldiak

en: Partially accepted
eu: Partzialki onartua

en: Paste the script tag into your Cookie Declaration HTML where you want the tables to appear:
eu: Itsatsi script-etiketa zure Cookie-adierazpenaren HTMLan, taulak agertzea nahi duzun tokian:

en: Payment
eu: Ordainketa

en: Period
eu: Aldia

en: Personal Account
eu: Kontu pertsonala

en: Personalization
eu: Pertsonalizazioa

en: Personalization and preference cookies
eu: Pertsonalizazio eta hobespen cookieak

en: Plan Features
eu: Planaren Ezaugarriak

en: Please add our cookie scanner IP addresses to the whitelist on your firewall to allow scanning.
eu: Mesedez, gehitu gure cookie-eskanerraren IP helbideak zure suebakiko zerrenda zurian eskaneatzea ahalbidetzeko.

en: Please add these IP addresses to your firewall whitelist to allow our cookie scanner to access your website:
eu: Gehitu IP helbide hauek zure suebaki zuriaren zerrendara gure cookie-eskanerra zure webgunera sartzeko:

en: Please enter required information before subscribing.
eu: Mesedez, idatzi beharrezko informazioa harpidetu aurretik.

en: Please write your email address to confirm.
eu: Mesedez, idatzi zure helbide elektronikoa baieztatzeko.

en: Post Code
eu: Posta Kodea

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Preview Declaration
eu: Aurreikusi adierazpena

en: Preview Limitations
eu: Aurrebistaren mugak

en: Preview Note
eu: Aurrebistari buruzko oharra

en: Preview Unavailable
eu: Aurrebista ez dago erabilgarri

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Privacy Policy URL
eu: Pribatutasun-politikaren URLa

en: Privacy Trigger
eu: Pribatutasun-abiarazlea

en: Privacy Trigger Customization (Optional)
eu: Pribatutasun-abiarazleen pertsonalizazioa (aukerakoa)

en: Privacy URL
eu: Pribatutasun URLa

en: Privacy policy links
eu: Pribatutasun politika estekak

en: Professional styling
eu: Estilo profesionala

en: Project not found for selected domain
eu: Ez da proiektua aurkitu hautatutako domeinurako

en: Properties
eu: Propietateak

en: Publisher-enabled global TCF
eu: Argitaratzaileak gaitutako TCF globala

en: Ready to Use
eu: Erabiltzeko prest

en: Ready to link from your privacy policy
eu: Zure pribatutasun-politikatik estekatzeko prest

en: Refresh
eu: Freskatu

en: Region
eu: Eskualdea

en: Rejected
eu: Baztertua

en: Remaining time: [dayCount] day
eu: Gainerako denbora: [dayCount] eguna

en: Remaining time: [dayCount] days
eu: Gainerako denbora: [dayCount] egun

en: Remaining time: [monthCount] month
eu: Gainerako denbora: [monthCount] hilabete

en: Remaining time: [monthCount] months
eu: Gainerako denbora: [monthCount] hilabete

en: Remove website
eu: Kendu webgunea

en: Replace existing cookies that have the same name
eu: Ordezkatu izen bereko cookieak

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Rest of World
eu: Munduko gainerakoa

en: Restricted Data Processing limits the use of personal data for advertising and analytics to comply with privacy regulations, such as CCPA. When enabled, personalized ads will be restricted, and only certain data will be used for measurement and analytics.
eu: Datuen tratamendu mugatuak publizitaterako eta analisietarako datu pertsonalak erabiltzea mugatzen du pribatutasun-arauak betetzeko, hala nola CCPA. Gaituta dagoenean, iragarki pertsonalizatuak mugatuko dira, eta datu jakin batzuk soilik erabiliko dira neurketa eta analisietarako.

en: Retention Period
eu: Atxikipen Epea

en: Returning visitors
eu: Itzultzen diren bisitariak

en: Right
eu: Eskuinean

en: Save
eu: Gorde

en: Scan History
eu: Eskaneatu Historia

en: Scan Status
eu: Eskaneatu Egoera

en: Scan your website to automatically detect cookies and update your cookie list. Our advanced scanner analyzes your web pages and identifies all cookies being used, including tracking pixels, analytics cookies, and third-party integrations.
eu: Eskaneatu zure webgunea cookieak automatikoki detektatzeko eta zure cookie-zerrenda eguneratzeko. Gure eskaner aurreratuak zure web-orriak aztertzen ditu eta erabiltzen ari diren cookie guztiak identifikatzen ditu, jarraipen-pixelak, analisi-cookieak eta hirugarrenen integrazioak barne.

en: Scanned URL
eu: Eskaneatutako URLa

en: Scanner Actions
eu: Eskaner-ekintzak

en: Script Actions
eu: Script-ekintzak

en: Script Features:
eu: Scriptaren ezaugarriak:

en: Script Tag for Your Website
eu: Zure webgunerako script etiketa

en: Script URL
eu: Script URLa

en: Script copied to clipboard!
eu: Scripta arbelera kopiatu da!

en: Security
eu: Segurtasuna

en: See how the consent message appears to a visitor from a specific region, based on the settings in the other tabs. This is a preview only and changes nothing.
eu: Ikusi nola agertzen zaion baimen-mezua eskualde jakin bateko bisitari bati, beste fitxetako ezarpenen arabera. Aurrebista bat besterik ez da eta ez du ezer aldatzen.

en: Select
eu: Hautatu

en: Select Domain
eu: Hautatu Domeinua

en: Select Language
eu: Hautatu Hizkuntza

en: Select Type
eu: Hautatu Mota

en: Select a JSON file previously exported from FlexyConsent. Each cookie needs at least a name; entries without one are skipped.
eu: Hautatu FlexyConsent-etik lehenago esportatutako JSON fitxategi bat. Cookie bakoitzak gutxienez izen bat behar du; izenik gabeko sarrerak saltatzen dira.

en: Select a domain above to manage cookies
eu: Hautatu goiko domeinu bat cookieak kudeatzeko

en: Select a region...
eu: Hautatu eskualde bat…

en: Select all
eu: Hautatu guztiak

en: Select how this cookie or tracker stores data.
eu: Hautatu cookie edo jarraipen-elementu honek datuak nola gordetzen dituen.

en: Send
eu: Bidali

en: Send Page View
eu: Bidali orriaren ikuspegia

en: Sensitive data processing
eu: Datu sentikorren tratamendua

en: Session Storage
eu: Saioaren biltegiratzea

en: Show "Reject all" on the first layer
eu: Erakutsi «Ukatu guztiak» lehen geruzan

en: Shows cookie purposes, retention periods, and providers
eu: Cookieen helburuak, atxikipen-epeak eta hornitzaileak erakusten ditu

en: Simple Integration
eu: Integrazio sinplea

en: Simplified
eu: Sinplifikatua

en: Simplified (combine the three purposes)
eu: Sinplifikatua (bateratu hiru helburuak)

en: Site data consent
eu: Gunearen datuen baimena

en: Site data consent only —
eu: Gunearen datuen baimena soilik —

en: Soft Pastel
eu: Pastel leuna

en: South Africa (POPIA)
eu: Hegoafrika (POPIA)

en: South Korea (PIPA)
eu: Hego Korea (PIPA)

en: Start New Scan
eu: Hasi eskaneatu berria

en: Start Scan
eu: Hasi eskaneatzea

en: Start your first scan by entering a URL above
eu: Hasi zure lehen eskaneamendua goiko URL bat sartuz

en: State
eu: Estatua

en: Status
eu: Egoera

en: Step 1: Copy the Script Tag
eu: 1. urratsa: Kopiatu Script Etiketa

en: Step 2: Add to Your Website's HTML
eu: 2. urratsa: Gehitu zure webgunearen HTMLra

en: Step 3: Link from Your Privacy Policy
eu: 3. urratsa: Esteka zure Pribatutasun Politikatik

en: Step 4: Automatic Updates
eu: 4. urratsa: Eguneratze automatikoak

en: Storage Type
eu: Biltegiratze mota

en: Subscribe
eu: Harpidetu

en: Subscribed
eu: Harpidetuta

en: Subscription
eu: Harpidetza

en: Subscription period
eu: Harpidetza epea

en: Subscriptions
eu: Harpidetzak

en: Sunset
eu: Ilunabarra

en: Switzerland (FADP)
eu: Suitza (FADP)

en: TCF EU v2 + GPP TCF-CA (Section 5)
eu: TCF EU v2 + GPP TCF-CA (5. atala)

en: TCF EU v2 + GPP US sections
eu: TCF EU v2 + AEBetako GPP atalak

en: Targeted advertising
eu: Iragarki bideratua

en: Technical Details
eu: Xehetasun Teknikoak

en: Thailand (PDPA)
eu: Thailandia (PDPA)

en: That endpoint is not available.
eu: Amaiera-puntu hori ez dago erabilgarri.

en: That file is not valid JSON.
eu: Fitxategi hori ez da baliozko JSON bat.

en: The consent message asking to store data in the browser will be shown to visitors from the selected regions.
eu: Nabigatzailean datuak gordetzeko baimena eskatzen duen mezua hautatutako eskualdeetako bisitariei erakutsiko zaie.

en: The consent message containing IAB TCF vendors and purposes will be shown to visitors from the selected regions.<br>Recommended if your website displays ads.
eu: IAB TCF saltzaileak eta helburuak dituen baimen-mezua erakutsiko zaie hautatutako eskualdeetako bisitariei.<br>Gomendagarria da zure webguneak iragarkiak bistaratzen baditu.

en: The preview cannot be displayed due to browser security restrictions, but your script is ready and will work perfectly on your website.
eu: Aurrebista ezin da erakutsi nabigatzailearen segurtasun-murrizketengatik, baina zure scripta prest dago eta ezin hobeto funtzionatuko du zure webgunean.

en: The script automatically updates when you modify your cookie configuration in this manager. No need to manually update your website - it stays current automatically!
eu: Scripta automatikoki eguneratzen da kudeatzaile honetan cookieen konfigurazioa aldatzen duzunean. Ez da zure webgunea eskuz eguneratu beharrik; automatikoki eguneratuta geratzen da!

en: The script will work perfectly when implemented on your website. This preview limitation doesn't affect the actual functionality.
eu: Gidoia primeran funtzionatuko du zure webgunean ezartzen denean. Aurrebistaren muga honek ez dio benetako funtzionalitateari eragiten.

en: The wait for update setting defines how long Google Consent Mode should wait (in milliseconds) before updating the consent state. It helps ensure that consent choices are processed before tracking begins.
eu: Eguneratze-itxaron ezarpenak definitzen du zenbat denbora itxaron behar duen Google-ren baimen-moduak (milisegundotan) baimenaren egoera eguneratu aurretik. Jarraipena hasi aurretik baimenaren aukerak prozesatzen direla ziurtatzen laguntzen du.

en: There are no cookies to export.
eu: Ez dago esportatzeko cookierik.

en: Third-party integrations and plugins
eu: Hirugarrenen integrazioak eta pluginak

en: This action cannot be reversed.
eu: Ekintza hau ezin da atzera bota.

en: This is a browser security feature and doesn't affect the actual functionality.
eu: Nabigatzailearen segurtasun-ezaugarri bat da eta ez du benetako funtzionamendua eragiten.

en: This is exactly what your website visitors will see when they visit your cookie declaration page. The script automatically organizes your cookies by category (Essential, Analytics, Marketing, etc.) and displays all the required information for legal compliance.
eu: Hauxe da zure webguneko bisitariek zure cookieen deklarazio orria bisitatzen dutenean ikusiko dutena. Scriptak automatikoki antolatzen ditu zure cookieak kategorien arabera (Ezinbestekoak, Analytics, Marketina, etab.) eta legeak betetzeko beharrezko informazio guztia erakusten du.

en: This preview shows exactly how the cookie declaration will appear on your website when visitors access it. The tables below contain your current cookie configuration and will update automatically when you modify your cookies in this manager.
eu: Aurrebista honek cookieen adierazpena zure webgunean nola agertuko den erakusten du bisitariak bertara sartzen direnean. Beheko tauletan zure uneko cookie-en konfigurazioa dago eta automatikoki eguneratuko dira kudeatzaile honetan cookieak aldatzen dituzunean.

en: This script generates tables based on your current cookie configuration.
eu: Script honek zure uneko cookie-en konfigurazioan oinarritutako taulak sortzen ditu.

en: This script is hosted securely and will automatically display your current cookie configuration. It updates automatically when you modify cookies in this manager.
eu: Script hau modu seguruan ostatatuta dago eta automatikoki bistaratuko du zure uneko cookie-en konfigurazioa. Kudeatzaile honetan cookieak aldatzen dituzunean automatikoki eguneratzen da.

en: This setting allows you to show the IAB Transparency and Consent Framework message beyond GDPR-regulated countries, helping you maintain compliance and maximize ad revenue in other key markets.
eu: Ezarpen honi esker, IAB Gardentasun eta Adostasun Esparruaren mezua GDPR araututako herrialdeetatik haratago erakusteko aukera ematen dizu, betetzen laguntzen dizu eta iragarkien diru-sarrerak maximizatzen lagunduko dizu beste merkatu nagusietan.

en: This site is not connected to FlexyConsent yet.
eu: Gune hau oraindik ez dago FlexyConsent-era konektatuta.

en: Tip:
eu: Aholkua:

en: Top
eu: Goian

en: Total pageviews
eu: Orrialde-ikustaldiak guztira

en: Total visitors
eu: Bisitari guztira

en: Tracking Pixel
eu: Jarraipen-pixela

en: Type
eu: Mota

en: Type is required
eu: Mota beharrezkoa da

en: Typical scan time: 1-3 hours.
eu: Eskaneatzeko denbora tipikoa: 1-3 ordu.

en: Türkiye (KVKK)
eu: Turkia (KVKK)

en: URL
eu: URLa

en: Unable to load the script in preview mode due to CORS restrictions.
eu: Ezin da script-a aurrebista moduan kargatu CORS murrizketak direla eta.

en: United States
eu: Estatu Batuak

en: United States (CCPA / US National)
eu: Estatu Batuak (CCPA / maila nazionala)

en: United States (GPP opt-outs)
eu: Estatu Batuak (GPP uko egiteak)

en: United States (National)
eu: Estatu Batuak (maila nazionala)

en: United States (TCF + GPP)
eu: Estatu Batuak (TCF + GPP)

en: United States Section Preferences
eu: Estatu Batuetako atalen hobespenak

en: Unlimited Pageviews/Month<br>Geo-Targeting<br>43 Languages Supported<br>E-mail & Chat Support<br>TCF 2.3 Support<br>Cookie Scanner<br>Auto Blocker<br>Google Consent Mode V2<br>API support
eu: Orri-ikustaldi/Hilabete mugagabea<br>Geo-targeting<br>43 hizkuntza onartzen dira<br>Posta elektronikoa eta txat-laguntza<br>TCF 2.3 laguntza<br>Cookie eskanerra<br>Autoblokeatzailea<br>Google Consent Mode V2<br > API laguntza

en: Update Email
eu: Eguneratu posta elektronikoa

en: Update Email Validate Key
eu: Eguneratu posta elektronikoa baliozkotzeko gakoa

en: Update User Settings
eu: Eguneratu erabiltzailearen ezarpenak

en: Update user info
eu: Eguneratu erabiltzailearen informazioa

en: Updates automatically as you modify your cookie configuration
eu: Automatikoki eguneratzen da cookieen konfigurazioa aldatzen duzun heinean

en: Use system font family
eu: Erabili sistemako letra-tipo familia

en: User Info
eu: Erabiltzailearen informazioa

en: User Information
eu: Erabiltzailearen informazioa

en: User Settings
eu: Erabiltzailearen ezarpenak

en: User-Friendly
eu: Erabiltzaileentzako atsegina

en: VAT Number
eu: BEZ zenbakia

en: Value
eu: Balioa

en: Vendor
eu: Saltzailea

en: Vendor Information
eu: Saltzaileen informazioa

en: View IP Addresses
eu: Ikusi IP helbideak

en: View Information
eu: Ikusi informazioa

en: View Policy
eu: Ikusi politika

en: View Status
eu: Ikusi egoera

en: Visitor selection
eu: Bisitarien aukeraketa

en: Visits with consent
eu: Bisitak Adostasunarekin

en: Visits with no preference
eu: Lehentasunik gabeko bisitak

en: Visits without consent
eu: Adostasunik gabeko bisitak

en: Wait for update
eu: Itxaron eguneraketa arte

en: Warm Beige
eu: Beix epela

en: Warning: This is an advanced feature designed for users familiar with CSS. If you are not experienced with CSS, please leave this field empty.
eu: Abisua: CSS ezagutzen duten erabiltzaileentzat diseinatutako eginbide aurreratu bat da. CSS-ekin esperientziarik ez baduzu, utzi eremu hau hutsik.

en: Website
eu: Webgunea

en: Website Settings
eu: Webgunearen ezarpenak

en: Websites
eu: Webguneak

en: Welcome to Flexy Consent
eu: Ongi etorri Flexy Consent-era

en: What Our Scanner Detects:
eu: Gure eskanerrak detektatzen duena:

en: When enabled, cookie categories that have no declared vendors or cookies are hidden from the preferences modal.
eu: Gaituta dagoenean, hornitzailerik edo cookierik adierazi ez duten cookie-kategoriak ezkutatu egiten dira hobespenen leihoan.

en: When enabled, users can continue interacting with the page even while the consent message is displayed, instead of blocking the background until a choice is made. For full IAB compliance, this option should remain disabled.
eu: Gaituta dagoenean, erabiltzaileek orriarekin elkarreragiten jarraitu dezakete baimen-mezua erakusten ari den bitartean, atzeko planoa aukera egin arte blokeatu beharrean. IAB erabat betetzeko, aukera hau desgaituta utzi beharko litzateke.

en: When implemented on your website, this script will automatically display your cookie declaration tables.
eu: Zure webgunean ezartzen denean, script honek automatikoki bistaratuko ditu zure cookieen aitorpen-taulak.

en: When off, visitors only see "Accept all" and "Preferences" on the initial consent banner. They can still reject everything from the preferences screen.
eu: Desgaituta dagoenean, bisitariek «Onartu guztiak» eta «Hobespenak» soilik ikusten dituzte hasierako baimen-bannerrean. Hala ere, dena uka dezakete hobespenen pantailatik.

en: Why Do You Need This?
eu: Zergatik behar duzu hau?

en: You are not allowed to do that.
eu: Ez duzu hori egiteko baimenik.

en: You can copy the code below and use it in the footer of your page (Optional)
eu: Beheko kodea kopiatu eta zure orriaren oinean erabil dezakezu (aukerakoa)

en: You can only assign one website to one subscription!
eu: Webgune bakarra esleitu diezaiokezu harpidetza bati!

en: You cannot close your account because you have a paid subscription and its current period will end on [endDate].<br>You can edit from [URL]
eu: Ezin duzu kontua itxi ordaindutako harpidetza duzulako eta oraingo epea [endDate]-n amaituko da.<br>[URL] helbidetik edita dezakezu

en: You cannot close your account because you have a project belonging to another service: [serviceNames].<br> You can edit from [URL]
eu: Ezin duzu zure kontua itxi beste zerbitzu bateko proiektu bat duzulako: [serviceNames].<br> [URL] helbidetik edita dezakezu

en: You cannot close your account because you have another project: [projectNames].<br>You can edit from [URL]
eu: Ezin duzu zure kontua itxi beste proiektu bat duzulako: [projectNames].<br>[URL] helbidetik edita dezakezu

en: You have a free subscription.
eu: Doako harpidetza duzu.

en: You have a paid subscription and plan for next period.
eu: Ordainpeko harpidetza duzu eta hurrengo aldirako plana duzu.

en: You must use valid CSS units (px, rem, em, %, smaller, larger).
eu: Baliozko CSS unitateak erabili behar dituzu (px, rem, em, %, smaller, larger).

en: You should enter the Script URL pattern as:
eu: Script URL eredua honela idatzi beharko zenuke:

en: Your Generated Script
eu: Sortutako zure scripta

en: Your Script
eu: Zure gidoia

en: Your Script Code:
eu: Zure scriptaren kodea:

en: Your cookie declaration script is ready to use.
eu: Zure cookie-a aitortzeko scripta erabiltzeko prest dago.

en: Your email address is wrong.
eu: Zure helbide elektronikoa okerra da.

en: Your subscription will be cancelled at the end of the period.
eu: Zure harpidetza epea amaitzean bertan behera geratuko da.

en: Your subscription will be renewed at the end of the period.
eu: Zure harpidetza epea amaitzean berrituko da.

en: Your website [domain] has reached the monthly page view limit on the [planName] plan. To ensure uninterrupted service and accurate consent tracking, we recommend upgrading your plan.
eu: Zure webgunea [domain] [planName] planeko hileroko orri-ikustearen mugara iritsi da. Eten gabeko zerbitzua eta baimenaren jarraipena zehatza ziurtatzeko, zure plana berritzea gomendatzen dugu.

en: Your website visitors will see a clean, organized tables showing exactly what cookies your site uses and why - building trust and meeting legal requirements.
eu: Zure webguneko bisitariek taula garbi eta antolatuak ikusiko dituzte zure webguneak zein cookie erabiltzen dituen eta zergatik erabiltzen dituen erakusten dutenak, konfiantza sortuz eta legezko baldintzak betez.

en: [Number]% off
eu: [Number]% deskontua

en: [count] cookie(s) ready to import. [skipped] entr(y/ies) skipped.
eu: [count] cookie inportatzeko prest. [skipped] sarrera saltatu dira.

en: [count] log entr(y/ies)
eu: [count] erregistro-sarrera

en: e.g. 16px, 1rem, 1em
eu: adib. 16px, 1rem, 1em

en: e.g., Analytics Cookie (optional - defaults to name)
eu: adibidez, Analytics Cookie (aukerakoa - izena lehenetsia)

en: legally required
eu: legez derrigorrezkoa
