FAPI Member 2.2.26 - en to sl translation catalogue (43 entries)

note: Plugin Name of the plugin
en: FAPI Member
sl: Član FAPI

note: Description of the plugin
en: Plugin FAPI pro jednoduchou správu členských sekcí na webu.
sl: Vtičnik FAPI za enostavno upravljanje razdelkov članov na spletnem mestu.

en: Člen
sl: Član

en: FAPI Member - API e-mail
sl: Član FAPI - e-pošta API

en: FAPI Member - API key
sl: Član FAPI - ključ API

en: FAPI form
sl: Obrazec FAPI

en: Prodejní formulář
sl: Prodajni obrazec

en: -- vyberte prodejní formulář --
sl: -- izberite prodajni obrazec --

en: Zobrazit blok pokud návštěvník
sl: Prikaži blok, če je obiskovalec

en: je člen sekce/úrovně
sl: je član oddelka/ravni

en: není členem sekce/úrovně
sl: ni član sekcije/ravni.

en: zobrazit všem návštěvníkům (vybrané sekce a úrovně se ignorují)
sl: prikazati vsem obiskovalcem (izbrani razdelki in ravni se ne upoštevajo).

en: Členské sekce a úrovně
sl: Oddelki in ravni članov

en: Přiřazené sekce a úrovně
sl: Dodeljeni oddelki in ravni

en: Upravit ve FAPI Member
sl: Urejanje v članu FAPI

en: Nemáte potřebná oprvánění.
sl: Nimate potrebnih opeklin.

en: Výběr úrovně
sl: Izbira ravni

en: Výběr sekce
sl: Izbira oddelka

en: Prosím, zvolte jednu ze stránek, kam chcete vstoupit
sl: Izberite eno od strani, na katero želite vstopiti.

en: Vstoupit
sl: Vnesite

en: Přihlašovací jméno
sl: Prijavno ime

en: Heslo
sl: Geslo

en: Zapomněli jste heslo?
sl: Ste pozabili geslo?

en: Přihlásit se
sl: Prijavite se

en: Uživatel
sl: Uporabnik

en: Odhlásit se
sl: Odjavite se

en: neznámá sekce nebo úrověň
sl: neznani oddelek ali stopnja

en: uživatel není přihlášen
sl: uporabnik ni prijavljen

en: bez přístupu
sl: brez dostopa

en: neomezeně
sl: Neomejeno

en: neznámá úrověň
sl: neznana raven

en: Bude odemčeno
sl: Odklenjena bo

en: Neomezeně
sl: Neomejeno

en: zobrazit všem návštěvníkům (vybrané sekce a urovně se ignorují)
sl: prikazati vsem obiskovalcem (izbrani razdelki in ravni se ne upoštevajo).

en: (všechny propojené účty)
sl: (vsi povezani računi)

en: Vyberte účet FAPI
sl: Izberite račun FAPI

en: Vyberte prodejní formulář
sl: Izberite prodajni obrazec

en: Načítání dat, počkejte prosím...
sl: Nalaganje podatkov, počakajte...

en: <<< Vyberte prodejní formulář z bočního menu >>>
sl: <<< Izberite prodajni obrazec v stranskem meniju >>>>

[ctx: block title]
en: FAPI Member - block extender
sl: Član FAPI - podaljšek bloka

[ctx: block title]
en: FAPI form
sl: Obrazec FAPI

[ctx: block description]
en: FAPI form widget.
sl: Gradnik obrazca FAPI.

[ctx: block keyword]
en: form
sl: obrazec
