FAPI Member 2.2.26 - en to sk translation catalogue (40 entries)

note: Description of the plugin
en: Plugin FAPI pro jednoduchou správu členských sekcí na webu.
sk: Plugin FAPI na jednoduchú správu členských sekcií na stránke.

en: FAPI Member - API e-mail
sk: FAPI Member - e-mail API

en: FAPI Member - API key
sk: FAPI Member - kľúč API

en: FAPI form
sk: Formulár FAPI

en: Prodejní formulář
sk: Predajný formulár

en: -- vyberte prodejní formulář --
sk: -- vyberte predajný formulár --

en: Zobrazit blok pokud návštěvník
sk: Zobraziť blok, ak návštevník

en: je člen sekce/úrovně
sk: je členom sekcie/úrovne

en: není členem sekce/úrovně
sk: nie je členom sekcie/úrovne

en: zobrazit všem návštěvníkům (vybrané sekce a úrovně se ignorují)
sk: zobraziť všetkým návštevníkom (vybrané sekcie a úrovne sa ignorujú)

en: Členské sekce a úrovně
sk: Členské sekcie a úrovne

en: Přiřazené sekce a úrovně
sk: Priradené sekcie a úrovne

en: Upravit ve FAPI Member
sk: Úprava ve FAPI Member

en: Nemáte potřebná oprvánění.
sk: Nemáte potrebné opaľovače.

en: Výběr úrovně
sk: Výber úrovne

en: Výběr sekce
sk: Výber sekcie

en: Prosím, zvolte jednu ze stránek, kam chcete vstoupit
sk: Vyberte jednu zo stránok, na ktorú chcete vstúpiť

en: Vstoupit
sk: Vstúpte na stránku

en: Přihlašovací jméno
sk: Prihlasovacie meno

en: Zapomněli jste heslo?
sk: Zabudli ste heslo?

en: Přihlásit se
sk: Prihlásiť sa

en: Uživatel
sk: Používateľ

en: Odhlásit se
sk: Odhlásenie

en: neznámá sekce nebo úrověň
sk: neznáma sekcia alebo úroveň

en: uživatel není přihlášen
sk: používateľ nie je prihlásený

en: bez přístupu
sk: bez prístupu

en: neomezeně
sk: Neobmedzené

en: neznámá úrověň
sk: neznáma úroveň

en: Bude odemčeno
sk: Odomkne sa

en: Neomezeně
sk: Neobmedzené

en: zobrazit všem návštěvníkům (vybrané sekce a urovně se ignorují)
sk: zobraziť všetkým návštevníkom (vybrané sekcie a úrovne sa ignorujú)

en: (všechny propojené účty)
sk: (všetky prepojené účty)

en: Vyberte účet FAPI
sk: Výber účtu FAPI

en: Vyberte prodejní formulář
sk: Vyberte predajný formulár

en: Načítání dat, počkejte prosím...
sk: Načítavanie údajov, počkajte, prosím...

en: <<< Vyberte prodejní formulář z bočního menu >>>
sk: <<< Vyberte predajný formulár z bočného menu >>>>

[ctx: block title]
en: FAPI Member - block extender
sk: FAPI Member - rozšírenie bloku

[ctx: block title]
en: FAPI form
sk: Formulár FAPI

[ctx: block description]
en: FAPI form widget.
sk: Widget formulára FAPI.

[ctx: block keyword]
en: form
sk: formulár
