FAPI Member 2.2.26 - en to ro translation catalogue (45 entries)

note: Plugin Name of the plugin
en: FAPI Member
ro: Membru FAPI

note: Description of the plugin
en: Plugin FAPI pro jednoduchou správu členských sekcí na webu.
ro: Plugin FAPI pentru gestionarea ușoară a secțiunilor membrilor de pe site.

en: Člen
ro: Membru

en: FAPI Member - API e-mail
ro: Membru FAPI - API e-mail

en: FAPI Member - API key
ro: Membru FAPI - cheie API

en: FAPI form
ro: Formular FAPI

en: Prodejní formulář
ro: Formular de vânzare

en: -- vyberte prodejní formulář --
ro: -- selectați formularul de vânzări --

en: Zobrazit blok pokud návštěvník
ro: Afișați blocul dacă vizitatorul

en: je člen sekce/úrovně
ro: este membru al unei secțiuni/unui nivel

en: není členem sekce/úrovně
ro: nu este membru al unei secțiuni/unui nivel

en: zobrazit všem návštěvníkům (vybrané sekce a úrovně se ignorují)
ro: arată tuturor vizitatorilor (secțiunile și nivelurile selectate sunt ignorate)

en: Obsah se zobrazí v případě že člen je/není přiřazený v členské sekci nebo úrovni nebo všem návštěvníkům.
ro: Conținutul va fi afișat dacă membrul este/nu este atribuit într-o secțiune de membru, nivel sau tuturor vizitatorilor.

en: Členské sekce a úrovně
ro: Secțiuni și niveluri ale membrilor

en: Přiřazené sekce a úrovně
ro: Secțiuni și niveluri atribuite

en: Upravit ve FAPI Member
ro: Editare în membrul FAPI

en: Zabezpečení formuláře neumožnilo zpracování, zkuste obnovit stránku a odeslat znovu.
ro: Securitatea formularului nu a permis procesarea, încercați să reîncărcați pagina și să trimiteți din nou.

en: Nemáte potřebná oprvánění.
ro: Nu aveți drepturile necesare.

en: Výběr úrovně
ro: Selectarea nivelului

en: Výběr sekce
ro: Selectarea secțiunii

en: Prosím, zvolte jednu ze stránek, kam chcete vstoupit
ro: Vă rugăm să selectați una dintre paginile pe care doriți să le introduceți

en: Vstoupit
ro: Introduceți

en: Přihlašovací jméno
ro: Nume de utilizator

en: Heslo
ro: Parolă

en: Zapomněli jste heslo?
ro: Ați uitat parola?

en: Přihlásit se
ro: Conectați-vă

en: Uživatel
ro: Utilizator

en: Odhlásit se
ro: Deconectați-vă

en: neznámá sekce nebo úrověň
ro: secțiune sau nivel necunoscut

en: uživatel není přihlášen
ro: utilizatorul nu este conectat

en: bez přístupu
ro: fără acces

en: neomezeně
ro: nelimitat

en: neznámá úrověň
ro: nivel necunoscut

en: Bude odemčeno
ro: Acesta va fi deblocat

en: Neomezeně
ro: nelimitat

en: zobrazit všem návštěvníkům (vybrané sekce a urovně se ignorují)
ro: arată tuturor vizitatorilor (secțiunile și nivelurile selectate sunt ignorate)

en: (všechny propojené účty)
ro: (toate conturile legate)

en: Vyberte účet FAPI
ro: Selectați un cont FAPI

en: Vyberte prodejní formulář
ro: Selectați un formular de vânzare

en: Načítání dat, počkejte prosím...
ro: Încărcarea datelor, vă rugăm să așteptați...

en: <<< Vyberte prodejní formulář z bočního menu >>>
ro: <<< Selectați formularul de vânzări din meniul lateral >>>>

[ctx: block title]
en: FAPI Member - block extender
ro: Membru FAPI - extensor de bloc

[ctx: block title]
en: FAPI form
ro: Formular FAPI

[ctx: block description]
en: FAPI form widget.
ro: Widget de formular FAPI.

[ctx: block keyword]
en: form
ro: formă
