FAPI Member 2.2.26 - en to pl translation catalogue (45 entries)

note: Plugin Name of the plugin
en: FAPI Member
pl: Członek FAPI

note: Description of the plugin
en: Plugin FAPI pro jednoduchou správu členských sekcí na webu.
pl: Wtyczka FAPI do łatwego zarządzania sekcjami członkowskimi na stronie.

en: Člen
pl: Członek

en: FAPI Member - API e-mail
pl: Członek FAPI - e-mail API

en: FAPI Member - API key
pl: Członek FAPI - klucz API

en: FAPI form
pl: Formularz FAPI

en: Prodejní formulář
pl: Formularz sprzedaży

en: -- vyberte prodejní formulář --
pl: -- wybierz formularz sprzedaży

en: Zobrazit blok pokud návštěvník
pl: Pokaż blok, jeśli odwiedzający

en: je člen sekce/úrovně
pl: jest członkiem sekcji/poziomu

en: není členem sekce/úrovně
pl: nie jest członkiem sekcji/poziomu

en: zobrazit všem návštěvníkům (vybrané sekce a úrovně se ignorují)
pl: pokaż wszystkim odwiedzającym (wybrane sekcje i poziomy są ignorowane)

en: Obsah se zobrazí v případě že člen je/není přiřazený v členské sekci nebo úrovni nebo všem návštěvníkům.
pl: Treść zostanie wyświetlona, jeśli członek jest/nie jest przypisany do sekcji członkowskiej lub poziomu, albo wszystkim odwiedzającym.

en: Členské sekce a úrovně
pl: Sekcje i poziomy członkowskie

en: Přiřazené sekce a úrovně
pl: Przypisane sekcje i poziomy

en: Upravit ve FAPI Member
pl: Edytuj w członku FAPI

en: Zabezpečení formuláře neumožnilo zpracování, zkuste obnovit stránku a odeslat znovu.
pl: Zabezpieczenia formularza uniemożliwiły przetworzenie, spróbuj odświeżyć stronę i wysłać ponownie.

en: Nemáte potřebná oprvánění.
pl: Nie masz niezbędnych uprawnień.

en: Výběr úrovně
pl: Wybór poziomu

en: Výběr sekce
pl: Wybór sekcji

en: Prosím, zvolte jednu ze stránek, kam chcete vstoupit
pl: Wybierz jedną ze stron, na które chcesz wejść

en: Vstoupit
pl: Enter

en: Přihlašovací jméno
pl: Nazwa logowania

en: Heslo
pl: Hasło

en: Zapomněli jste heslo?
pl: Zapomniałeś hasła?

en: Přihlásit se
pl: Zaloguj się

en: Uživatel
pl: Użytkownik

en: Odhlásit se
pl: Wylogowanie

en: neznámá sekce nebo úrověň
pl: Nieznana sekcja lub poziom

en: uživatel není přihlášen
pl: użytkownik nie jest zalogowany

en: bez přístupu
pl: bez dostępu

en: neomezeně
pl: Bez ograniczeń

en: neznámá úrověň
pl: nieznany poziom

en: Bude odemčeno
pl: Zostanie on odblokowany

en: Neomezeně
pl: Bez ograniczeń

en: zobrazit všem návštěvníkům (vybrané sekce a urovně se ignorují)
pl: pokaż wszystkim odwiedzającym (wybrane sekcje i poziomy są ignorowane)

en: (všechny propojené účty)
pl: (wszystkie połączone konta)

en: Vyberte účet FAPI
pl: Wybierz konto FAPI

en: Vyberte prodejní formulář
pl: Wybierz formularz sprzedaży

en: Načítání dat, počkejte prosím...
pl: Ładowanie danych, proszę czekać...

en: <<< Vyberte prodejní formulář z bočního menu >>>
pl: <<< Wybierz formularz sprzedaży z menu bocznego >>>>

[ctx: block title]
en: FAPI Member - block extender
pl: Członek FAPI - przedłużacz bloku

[ctx: block title]
en: FAPI form
pl: Formularz FAPI

[ctx: block description]
en: FAPI form widget.
pl: Widżet formularza FAPI.

[ctx: block keyword]
en: form
pl: forma
