FAPI Member 2.2.26 - en to hu translation catalogue (43 entries)

note: Plugin Name of the plugin
en: FAPI Member
hu: FAPI tag

note: Description of the plugin
en: Plugin FAPI pro jednoduchou správu členských sekcí na webu.
hu: FAPI plugin a tagok szekcióinak egyszerű kezeléséhez az oldalon.

en: Člen
hu: Tag

en: FAPI Member - API e-mail
hu: FAPI tag - API e-mail

en: FAPI Member - API key
hu: FAPI tag - API kulcs

en: FAPI form
hu: FAPI űrlap

en: Prodejní formulář
hu: Értékesítési űrlap

en: -- vyberte prodejní formulář --
hu: -- válassza ki az értékesítési formát --

en: Zobrazit blok pokud návštěvník
hu: Blokk megjelenítése, ha a látogató

en: je člen sekce/úrovně
hu: egy szekció/szint tagja

en: není členem sekce/úrovně
hu: nem tagja egy szekciónak/szintnek

en: zobrazit všem návštěvníkům (vybrané sekce a úrovně se ignorují)
hu: minden látogatónak megmutatja (a kiválasztott szakaszok és szintek figyelmen kívül maradnak)

en: Členské sekce a úrovně
hu: Tagsági szakaszok és szintek

en: Přiřazené sekce a úrovně
hu: Hozzárendelt szakaszok és szintek

en: Upravit ve FAPI Member
hu: Szerkesztés a FAPI-tagban

en: Nemáte potřebná oprvánění.
hu: Nincsenek meg a szükséges leforrázások.

en: Výběr úrovně
hu: Szint kiválasztása

en: Výběr sekce
hu: A szekció kiválasztása

en: Prosím, zvolte jednu ze stránek, kam chcete vstoupit
hu: Kérjük, válassza ki az egyik oldalt, amelyre be kíván lépni.

en: Vstoupit
hu: Írja be a  címet.

en: Přihlašovací jméno
hu: Bejelentkezési név

en: Heslo
hu: Jelszó

en: Zapomněli jste heslo?
hu: Elfelejtette jelszavát?

en: Přihlásit se
hu: Bejelentkezés

en: Uživatel
hu: Felhasználó

en: Odhlásit se
hu: Kijelentkezés

en: neznámá sekce nebo úrověň
hu: ismeretlen szakasz vagy szint

en: uživatel není přihlášen
hu: a felhasználó nincs bejelentkezve

en: bez přístupu
hu: hozzáférés nélkül

en: neomezeně
hu: Korlátlan

en: neznámá úrověň
hu: ismeretlen szint

en: Bude odemčeno
hu: Ez lesz feloldva

en: Neomezeně
hu: Korlátlan

en: zobrazit všem návštěvníkům (vybrané sekce a urovně se ignorují)
hu: minden látogatónak megmutatja (a kiválasztott szakaszok és szintek figyelmen kívül maradnak)

en: (všechny propojené účty)
hu: (minden kapcsolódó számla)

en: Vyberte účet FAPI
hu: FAPI-fiók kiválasztása

en: Vyberte prodejní formulář
hu: Válasszon ki egy értékesítési formát

en: Načítání dat, počkejte prosím...
hu: Adatok betöltése, kérem várjon...

en: <<< Vyberte prodejní formulář z bočního menu >>>
hu: <<< Válassza ki az értékesítési űrlapot a >>>> oldalmenüből.

[ctx: block title]
en: FAPI Member - block extender
hu: FAPI tag - blokk kiterjesztés

[ctx: block title]
en: FAPI form
hu: FAPI űrlap

[ctx: block description]
en: FAPI form widget.
hu: FAPI űrlap widget.

[ctx: block keyword]
en: form
hu: űrlap
