Plugins - FakerPress - Stable (latest release) - en to uk_UA translation catalogue (330 entries)

en: %s on FakerPress
uk_UA: %s на FakerPress

en: Add your [stars] on [wp.org] to spread the love.
uk_UA: Додайте свої [зірочки] на [wp.org], щоб поширити любов.

en: Address
uk_UA: Адреса

en: Address Format
uk_UA: Формат адреси

en: Afghanistan
uk_UA: Афганістан

en: Albania
uk_UA: Албанія

en: Algeria
uk_UA: Алжир

en: All data is gone for good.
uk_UA: Всі дані втрачені назавжди.

en: Allow Comments
uk_UA: Дозволити коментарі

en: American Samoa
uk_UA: Американське Самоа

en: Andorra
uk_UA: Андорра

en: Angola
uk_UA: Ангола

en: Anguilla
uk_UA: Ангілья

en: Antigua and Barbuda
uk_UA: Антигуа і Барбуда

en: Argentina
uk_UA: Аргентина

en: Armenia
uk_UA: Вірменія

en: Aruba
uk_UA: Аруба

en: Asciify
uk_UA: Асцифікувати

en: Attachment
uk_UA: Вкладений файл

en: Attachment ID
uk_UA: ID вкладеного файлу

en: Attachment URL
uk_UA: URL вкладеного файлу

en: Attachments
uk_UA: Вкладені файли

en: Australia
uk_UA: Австралія

en: Austria
uk_UA: Австрія

en: Author
uk_UA: Автор

en: Azerbaijan
uk_UA: Азербайджан

en: Bahrain
uk_UA: Бахрейн

en: Bangladesh
uk_UA: Бангладеш

en: Barbados
uk_UA: Барбадос

en: Belarus
uk_UA: Білорусь

en: Belgium
uk_UA: Бельгія

en: Belize
uk_UA: Беліз

en: Benin
uk_UA: Бенин

en: Bermuda
uk_UA: Бермудські Острови

en: Bhutan
uk_UA: Бутан

en: Bolivia
uk_UA: Болівія

en: Bonaire
uk_UA: Бонайре

en: Bosnia and Herzegovina
uk_UA: Боснія і Герцеговина

en: Botswana
uk_UA: Ботсвана

en: Bouvet Island
uk_UA: Острів Буве́

en: Brazil
uk_UA: Бразилія

en: British Indian Ocean Territory
uk_UA: Британська територія в Індійському океані

en: British Virgin Islands
uk_UA: Британські Віргінські острови

en: Browser User Agent
uk_UA: Агента браузера користувача

en: Brunei
uk_UA: Бруней

en: Building Number
uk_UA: Номер будинку

en: Bulgaria
uk_UA: Болгарія

en: Burkina Faso
uk_UA: Буркіна-Фасо

en: Burundi
uk_UA: Бурунді

en: Cambodia
uk_UA: Камбоджа

en: Cameroon
uk_UA: Камерун

en: Canada
uk_UA: Канада

en: Cape Verde
uk_UA: Кабо-Верде

en: Catch Phrase
uk_UA: Крилата фраза

en: Cayman Islands
uk_UA: Кайманові острови

en: Central African Republic
uk_UA: Центральноафриканська Республіка

en: Chad
uk_UA: Чад

en: Changelog
uk_UA: Журнал змін

en: Chile
uk_UA: Чилі

en: China
uk_UA: Китай

en: Christmas Island
uk_UA: Острів Різдва

en: City
uk_UA: Місто

en: Cocos (Keeling) Islands
uk_UA: Кокосові (Кілінг) острови

en: Colombia
uk_UA: Колумбія

en: Comment Content
uk_UA: Вміст коментаря

en: Comments
uk_UA: Коментарі

en: Comoros
uk_UA: Коморські острови

en: Company
uk_UA: Компанія

en: Configuration
uk_UA: Конфігурація

en: Contact Support
uk_UA: Зв'язатися з підтримкою

en: Content Size
uk_UA: Розмір контенту

en: Cook Islands
uk_UA: Острови Кука

en: Costa Rica
uk_UA: Коста-Ріка

en: Country
uk_UA: Країна

en: Croatia
uk_UA: Хорватія

en: Cuba
uk_UA: Куба

en: Cyprus
uk_UA: Кіпр

en: Czech Republic
uk_UA: Чеська Республіка

en: Date
uk_UA: Дата

en: Democratic Republic of the Congo
uk_UA: Демократична Республіка Конго

en: Denmark
uk_UA: Данія

en: Description Size
uk_UA: Розмір опису

en: Djibouti
uk_UA: Джибуті

en: Domain
uk_UA: Домен

en: Dominica
uk_UA: Домініка

en: Dominican Republic
uk_UA: Домініканська Республіка

en: East Timor
uk_UA: Східний Тимор

en: Ecuador
uk_UA: Еквадор

en: Egypt
uk_UA: Єгипет

en: El Salvador
uk_UA: Сальвадор

en: Elements
uk_UA: Елементи

en: Equatorial Guinea
uk_UA: Екваторіальна Гвінея

en: Eritrea
uk_UA: Еритрея

en: Error
uk_UA: Помилка

en: Estonia
uk_UA: Естонія

en: Ethiopia
uk_UA: Ефіопія

en: Excerpt Size
uk_UA: Розмір уривку

en: FakerPress is a clean way to generate fake data to your WordPress installation, great for developers who need testing
uk_UA: FakerPress - це чистий спосіб генерувати фальшиві дані для вашої встановленої WordPress, ідеальний для розробників, які потребують тестування

en: Falkland Islands
uk_UA: Фолклендські острови

en: Faroe Islands
uk_UA: Фарерські острови

en: Federated States of Micronesia
uk_UA: Федеративні Штати Мікронезії

en: Fiji
uk_UA: Фіджі

en: Finland
uk_UA: Фінляндія

en: France
uk_UA: Франція

en: French Guiana
uk_UA: Французька Гвіана

en: French Polynesia
uk_UA: Французька Полінезія

en: Gabon
uk_UA: Габон

en: Generate Comments
uk_UA: Створити коментари

en: Georgia
uk_UA: Грузія

en: Germany
uk_UA: Німеччина

en: Ghana
uk_UA: Гана

en: Gibraltar
uk_UA: Гібралтар

en: Greece
uk_UA: Греція

en: Greenland
uk_UA: Ґренландія

en: Grenada
uk_UA: Гренада

en: Group of Post Types that the comment can be generate for
uk_UA: Група типів записів для якої можна згенерувати коментар

en: Guadeloupe
uk_UA: Гваделупа

en: Guam
uk_UA: Гуам

en: Guatemala
uk_UA: Гватемала

en: Guernsey
uk_UA: Гернсі

en: Guinea
uk_UA: Гвінея

en: Guinea-Bissau
uk_UA: Гвінея-Бісау

en: Guyana
uk_UA: Гаяна

en: Haiti
uk_UA: Гаїті

en: Heard Island and McDonald Islands
uk_UA: Острів Херд і острови Макдональд

en: Honduras
uk_UA: Гондурас

en: Hong Kong
uk_UA: Гонконг

en: How many paragraphs we are going to generate of content.
uk_UA: Скільки параграфів контенту будемо генерувати.

en: How many paragraphs we are going to generate of description.
uk_UA: Скільки параграфів опису будемо генерувати.

en: How many terms will be selected. <br> E.g.: From 1 to 4 or just fill the first field for an exact number
uk_UA: Скільки термінів буде обрано. <br> Приклад: від 1 до 4, або впишіть значення в перше поле для точної кількості.

en: Hungary
uk_UA: Угорщина

en: Iceland
uk_UA: Ісландія

en: If you do not select any, the plugin will choose from all the existing terms.
uk_UA: Якщо ви не обирете жодного, плагін буде вибирати з усіх наявних термінів.

en: India
uk_UA: Індія

en: Indonesia
uk_UA: Індонезія

en: Invalid image MimeType
uk_UA: Неправильний MimeType зображення

en: Invalid nonce verification
uk_UA: Невірна спроба верифікації

en: Iran
uk_UA: Іран

en: Iraq
uk_UA: Ірак

en: Isle of Man
uk_UA: Острів Мен

en: Israel
uk_UA: Ізраїль

en: Italy
uk_UA: Італія

en: Ivory Coast
uk_UA: Кот-д'Івуар

en: Jamaica
uk_UA: Ямайка

en: Japan
uk_UA: Японія

en: Jersey
uk_UA: Джерсі

en: Jordan
uk_UA: Йорданія

en: Kazakhstan
uk_UA: Казахстан

en: Kenya
uk_UA: Кенія

en: Kiribati
uk_UA: Кірібаті

en: Kuwait
uk_UA: Кувейт

en: Kyrgyzstan
uk_UA: Киргизія

en: Laos
uk_UA: Лаос

en: Last 15 days
uk_UA: Останні 15 днів

en: Latitude
uk_UA: Широта

en: Latvia
uk_UA: Латвія

en: Lebanon
uk_UA: Ліван

en: Lesotho
uk_UA: Лесото

en: Liberia
uk_UA: Ліберія

en: Libya
uk_UA: Лівія

en: Liechtenstein
uk_UA: Ліхтенштейн

en: Lithuania
uk_UA: Литва

en: Longitude
uk_UA: Довгота

en: Luxembourg
uk_UA: Люксембург

en: Macau
uk_UA: Макао О.А.Р. Китаю

en: Madagascar
uk_UA: Мадагаскар

en: Malawi
uk_UA: Малаві

en: Malaysia
uk_UA: Малайзія

en: Maldives
uk_UA: Мальдіви

en: Mali
uk_UA: Малі

en: Malta
uk_UA: Мальта

en: Marshall Islands
uk_UA: Маршаллові острови

en: Martinique
uk_UA: Мартиніка

en: Mauritania
uk_UA: Мавританія

en: Mauritius
uk_UA: Маврикій

en: Mayotte
uk_UA: Майотта

en: Mexico
uk_UA: Мексика

en: Moldova
uk_UA: Молдова

en: Monaco
uk_UA: Монако

en: Mongolia
uk_UA: Монголія

en: Montenegro
uk_UA: Чорногорія

en: Montserrat
uk_UA: Монтсеррат

en: Morocco
uk_UA: Марокко

en: Mozambique
uk_UA: Мозамбік

en: Myanmar
uk_UA: М'янма

en: Name
uk_UA: Ім'я

en: Namibia
uk_UA: Намібія

en: Nauru
uk_UA: Науру

en: Nepal
uk_UA: Непал

en: Netherlands
uk_UA: Нідерланди

en: New Caledonia
uk_UA: Нова Каледонія

en: New Zealand
uk_UA: Нова Зеландія

en: Next 15 Days
uk_UA: Наступні 15 днів

en: Nicaragua
uk_UA: Нікарагуа

en: Niger
uk_UA: Нігер

en: Nigeria
uk_UA: Нігерія

en: Niue
uk_UA: Ніуе

en: Norfolk Island
uk_UA: Острів Норфолк

en: North Korea
uk_UA: Північна Корея

en: Northern Mariana Islands
uk_UA: Північні Маріанські острови

en: Norway
uk_UA: Норвегія

en: Not Found (404)
uk_UA: Не знайдено (404)

en: Oman
uk_UA: Оман

en: Pakistan
uk_UA: Пакистан

en: Palau
uk_UA: Палау

en: Palestine
uk_UA: Палестина

en: Panama
uk_UA: Панама

en: Papua New Guinea
uk_UA: Папуа-Нова Гвінея

en: Paraguay
uk_UA: Парагвай

en: Peru
uk_UA: Перу

en: Philippines
uk_UA: Філіппіни

en: Pitcairn Islands
uk_UA: Острови Піткерн

en: Poland
uk_UA: Польща

en: Portugal
uk_UA: Португалія

en: Post Content
uk_UA: Вміст запису

en: Post Type
uk_UA: Тип запису

en: Postal Code
uk_UA: Поштовий індекс

en: Posts
uk_UA: Записи

en: Puerto Rico
uk_UA: Пуерто-Рико

en: Qatar
uk_UA: Катар

en: Quantity
uk_UA: Кількість

en: Range of possible height sizes for the image
uk_UA: Діапзон можливих значень висоти для зображення

en: Range of possible width sizes for the image
uk_UA: Діапзон можливих значень ширини для зображення

en: Rate
uk_UA: Ставка

en: Republic of Ireland
uk_UA: Ірландія

en: Republic of Kosovo
uk_UA: Косово

en: Republic of Macedonia
uk_UA: Північна Македонія

en: Republic of the Congo
uk_UA: Республіка Конго

en: Romania
uk_UA: Румунія

en: Russia
uk_UA: Росія

en: Rwanda
uk_UA: Руанда

en: Réunion
uk_UA: Реюньйон

en: Saint Barthélemy
uk_UA: Сен-Бартельмі

en: Saint Helena
uk_UA: Острів Святої Єлени

en: Saint Kitts and Nevis
uk_UA: Сент-Кітс і Невіс

en: Saint Lucia
uk_UA: Сент-Люсія

en: Saint Martin
uk_UA: Сен-Мартен

en: Saint Pierre and Miquelon
uk_UA: Сен-П'єр і Мікелон

en: Saint Vincent and the Grenadines
uk_UA: Сент-Вінсент і Гренадіни

en: Samoa
uk_UA: Самоа

en: San Marino
uk_UA: Сан-Маріно

en: Saudi Arabia
uk_UA: Саудівська Аравія

en: Select Which taxonomies
uk_UA: Виберіть, які таксономії

en: Select at least one Provider
uk_UA: Виберіть хоча б одного Постачальника

en: Senegal
uk_UA: Сенегал

en: Separator
uk_UA: Роздільник

en: Serbia
uk_UA: Сербія

en: Settings
uk_UA: Налаштування

en: Seychelles
uk_UA: Сейшельські острови

en: Sierra Leone
uk_UA: Сьєрра-Леоне

en: Singapore
uk_UA: Сінгапур

en: Sint Maarten
uk_UA: Сен-Мартен

en: Slovakia
uk_UA: Словаччина

en: Slovenia
uk_UA: Словенія

en: Solomon Islands
uk_UA: Соломонові острови

en: Somalia
uk_UA: Сомалі

en: South Africa
uk_UA: Південна Африка

en: South Georgia
uk_UA: Південна Джорджія

en: South Korea
uk_UA: Південна Корея

en: South Sudan
uk_UA: Південний Судан

en: Spain
uk_UA: Іспанія

en: Sri Lanka
uk_UA: Шрі Ланка

en: State
uk_UA: Область

en: Stored Data
uk_UA: Збережені дані

en: Street Address
uk_UA: Адреса (вулиця)

en: Street Name
uk_UA: Назва вулиці

en: Sudan
uk_UA: Судан

en: Suriname
uk_UA: Сурінам

en: Svalbard and Jan Mayen
uk_UA: Шпіцберген і Ян-Маєн

en: Swaziland
uk_UA: Свазіленд

en: Sweden
uk_UA: Швеція

en: Switzerland
uk_UA: Швейцарія

en: Syria
uk_UA: Сирія

en: São Tomé and Príncipe
uk_UA: Сан-Томе і Прінсіпі

en: Taiwan
uk_UA: Тайвань

en: Tajikistan
uk_UA: Таджикистан

en: Tanzania
uk_UA: Танзанія

en: Taxonomies
uk_UA: Таксономії

en: Terms
uk_UA: Значення

en: Text
uk_UA: Текст

en: Thailand
uk_UA: Таїланд

en: This month
uk_UA: Цього місяця

en: This week
uk_UA: Цього тижня

en: This year
uk_UA: Цього року

en: Title
uk_UA: Заголовок

en: To
uk_UA: До

en: Today
uk_UA: Сьогодні

en: Togo
uk_UA: Того

en: Tokelau
uk_UA: Токелау

en: Tomorrow
uk_UA: Завтра

en: Tonga
uk_UA: Тонга

en: Translate
uk_UA: Переклад

en: Trinidad and Tobago
uk_UA: Тринідад і Тобаго

en: Tunisia
uk_UA: Туніс

en: Turkey
uk_UA: Туреччина

en: Turkmenistan
uk_UA: Туркменістан

en: Turks and Caicos Islands
uk_UA: Теркс і Кайкос острова

en: Tuvalu
uk_UA: Тувалу

en: Type
uk_UA: Тип

en: Type all possible elements (Tab or Return)
uk_UA: Введіть всі можливі елементи (Tab або Enter)

en: Uganda
uk_UA: Уганда

en: Ukraine
uk_UA: Україна

en: United Arab Emirates
uk_UA: Об'єднані Арабські Емірати

en: United Kingdom
uk_UA: Великобританія

en: United States
uk_UA: США

en: Uruguay
uk_UA: Уругвай

en: Use HTML
uk_UA: Використовуйте HTML

en: User Description
uk_UA: Опис користувача

en: Uses <a href="http://codex.wordpress.org/Class_Reference/WP_Query" target="_blank">WP_Query</a>
uk_UA: Використовує <a href="http://codex.wordpress.org/Class_Reference/WP_Query" target="_blank">WP_Query</a>

en: Uzbekistan
uk_UA: Узбекистан

en: Vanuatu
uk_UA: Вануату

en: Venezuela
uk_UA: Венесуела

en: Version:
uk_UA: Версія:

en: Vietnam
uk_UA: В'єтнам

en: Wallis and Futuna
uk_UA: Уолліс та Футуна

en: Weight
uk_UA: Вага

en: Western Sahara
uk_UA: Західна Сахара

en: Which terms can be used
uk_UA: Якою групою (таксономії) можна скористатися?

en: Which type of comment are you going to generate?
uk_UA: Який тип коментаря ви хочете згенерувати?

en: Which value should be saved on the Meta
uk_UA: Яке значення буде збережене в Мета

en: Yemen
uk_UA: Ємен

en: Yesterday
uk_UA: Вчора

en: Zambia
uk_UA: Замбія

en: Zimbabwe
uk_UA: Зімбабве

en: default
uk_UA: за замовчуванням

en: e.g.: 125
uk_UA: приклад: 125

en: e.g.: 350
uk_UA: приклад: 350

en: e.g.: 650
uk_UA: приклад: 650

en: e.g.: 900
uk_UA: приклад: 900

en: Åland Islands
uk_UA: Аландські острови
