Plugins - FakerPress - Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (329 entries)

en: %s on FakerPress
nl: %s op FakerPress

en: Add your [stars] on [wp.org] to spread the love.
nl: Voeg je [stars] op [wp.org] toe om de liefde te verspreiden.

en: Address
nl: Adres

en: Address Format
nl: Adresopmaak

en: Algeria
nl: Algerije

en: All data is gone for good.
nl: Alle data is voor goed weg.

en: Allow Comments
nl: Reacties toegestaan

en: Andorra
nl: Vorstendom Andorra

en: Antigua and Barbuda
nl: Antigua en Barbados

en: Argentina
nl: Argentinië

en: Armenia
nl: Armenië

en: Attachment
nl: Bijlage

en: Attachment ID
nl: Bijlage ID

en: Attachment URL
nl: Bijlage URL

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: Australia
nl: Autralië

en: Austria
nl: Oostenrijk

en: Author
nl: Auteur

en: Azerbaijan
nl: Azerbeidzjan

en: Bahrain
nl: Bahrein

en: Barbados
nl: Barbedos

en: Belarus
nl: Wit-Rusland

en: Belgium
nl: België

en: Bhutan
nl: Boetan

en: Bosnia and Herzegovina
nl: Bosnia en Herzegovina

en: Brazil
nl: Brazilië

en: British Indian Ocean Territory
nl: Brits Indische Oceaanterritorium

en: British Virgin Islands
nl: Britse Maagdeneilanden

en: Building Number
nl: Gebouwnummer

en: Bulgaria
nl: Bulgarije

en: Cambodia
nl: Cambodja

en: Cameroon
nl: Kameroen

en: Cape Verde
nl: Kaapverdië

en: Catch Phrase
nl: Slogan

en: Cayman Islands
nl: Kaaimaneilanden

en: Central African Republic
nl: Centraal Afrikaans Republiek

en: Chad
nl: Tsjaad

en: Changelog
nl: Wijzigingenlogboek

en: Chile
nl: Chili

en: Choose some users to be authors of posts generated.
nl: Kies een aantal gebruikers die als auteur worden gebruikt voor de aangemaakte posts.

en: Choose the range for the posts dates.
nl: Kies de reeks voor de data voor de berichten.

en: Christmas Island
nl: Christmaseiland

en: City
nl: Stad

en: City Prefix
nl: Stad voorvoegsel

en: City Suffix
nl: Stad achtervoegsel

en: Cocos (Keeling) Islands
nl: Cocos (Keelingeilanden) Islands

en: Comment Content
nl: Inhoud van reacties

en: Comments
nl: Reacties

en: Comments Status
nl: Reactie status

en: Comments closed
nl: Reacties gesloten

en: Company
nl: Bedrijf

en: Company Format
nl: Bedrijfopmaak

en: Configuration
nl: Configuratie

en: Contact Support
nl: Contact opnemen met ondersteuning

en: Content Size
nl: Inhoudsgrootte

en: Cook Islands
nl: Cookeilanden

en: Country
nl: Land

en: Country ABBR (e.g.: USA
nl: Land afkorting (bijv.: NLD)

en: Country Code (e.g.: US)
nl: Landcode (bijv.: NL)

en: Croatia
nl: Kroatië

en: Czech Republic
nl: Tsjechische Republiek

en: Date
nl: Datum

en: Date Format <b space>&mdash;</b> See <a href="http://php.net/manual/function.date.php" target="_blank">PHP Date</a>
nl: Datum Opmaak <b space>&mdash;</b> Zie <a href="http://php.net/manual/function.date.php" target="_blank">PHP Date</a>

en: Delete!
nl: Verwijder!

en: Democratic Republic of the Congo
nl: Democratische Republiek Congo

en: Denmark
nl: Denemarken

en: Description Size
nl: Beschrijving grootte

en: Domain
nl: Domein

en: Dominican Republic
nl: Dominicaanse Republiek

en: E.g.: ,
nl: Bijv.:

en: E.g.: 55
nl: Bijv.: 55

en: E.g.: John ##??
nl: Bijv.: John ##??

en: E.g.: John ****
nl: Bijv.: John ****

en: E.g.: [A-Z0-9._%+-]+@[A-Z0-9.-]
nl: Bijv.: [A-Z0-9._%+-]+@[A-Z0-9.-]

en: East Timor
nl: Oost-Timor

en: Ecuador
nl: Equador

en: Egypt
nl: Egypte

en: Elements
nl: Elementen

en: Equatorial Guinea
nl: Equatoriaal Guinea

en: Erase faked data
nl: Wis de valse data

en: Error
nl: Fout

en: Estonia
nl: Estland

en: Ethiopia
nl: Ethiopië

en: Excerpt Size
nl: Grootte samenvatting

en: Faked %d new %s: [ %s ]
nl: %d nieuwe %s: [ %s ] vervalst

en: FakerPress is a clean way to generate fake data to your WordPress installation, great for developers who need testing
nl: Fakerpress is een simpele manier om nep gegevens aan te genereren voor je WordPress installatie, geschikt voor ontwikkelaars tijdens het testen

en: Falkland Islands
nl: Falklandeilanden

en: Faroe Islands
nl: Faeröer

en: Federated States of Micronesia
nl: Federale Staten van Micronesia

en: Female
nl: Vrouw

en: First Name
nl: Voornaam

en: France
nl: Frankrijk

en: French Guiana
nl: Frans-Guyana

en: French Polynesia
nl: Frans-Polynesië

en: French Southern and Antarctic Lands
nl: Franse Zuidelijke en Antarctische Gebieden

en: Generate
nl: Maak aan

en: Generate Attachments
nl: Bijlagen genereren

en: Generate Comments
nl: Aangemaakte Reacties

en: Generate Posts
nl: Aangemaakte Berichten

en: Generate Terms
nl: Aangemaakte Termen

en: Generate Users
nl: Aangemaakte gebruikers

en: Geo Information
nl: Geo Informatie

en: Georgia
nl: Georgië

en: Germany
nl: Duitsland

en: Greece
nl: Griekenland

en: Greenland
nl: Groenland

en: Grenada
nl: Granada

en: Group of Post Types that the comment can be generate for
nl: Groep van bericht types waar de reactie voor gegenereerd kan worden

en: Group of taxonomies that the terms will be created within
nl: Taxonomie-groep waar de termen in aangemaakt zullen worden.

en: Guinea
nl: Guinee

en: HTML Tags, without &lt; or &gt;
nl: HTML Tags, zonder &lt; of &gt;

en: Haiti
nl: Haïti

en: Heard Island and McDonald Islands
nl: Heard en McDonaldeilanden

en: Help by sponsoring the Project on GitHub
nl: Help door sponsoring van het project op GitHub

en: Help us with Translations for the FakerPress project
nl: Help ons met vertalingen voor het FakerPress project

en: Hong Kong
nl: Hongkong

en: How many comments should be generated, use both fields to get a randomized number of comments within the given range.
nl: Hoeveel reacties moeten er worden aangemaakt, gebruik beide velden om een willekeurig aantal berichten te maken in de opgegeven reeks

en: How many paragraphs we are going to generate of content.
nl: Hoeveel alinea's we met inhoud gaan genereren.

en: How many paragraphs we are going to generate of description.
nl: Hoeveel alinea's we gaan genereren met een beschrijving.

en: How many paragraphs we are going to generate of excerpt.
nl: Hoeveel paragrafen we gaan genereren van de samenvatting.

en: How many posts should be generated, use both fields to get a randomized number of posts within the given range.
nl: Hoeveel berichten moeten er worden aangemaakt, gebruik beide velden om een willekeurig aantal berichten te maken in de opgegeven reeks

en: How many terms should be generated, use both fields to get a randomized number of terms within the given range.
nl: Hoeveel termen moeten er worden aangemaakt, gebruik beide velden om een willekeurig aantal berichten te maken in de opgegeven reeks

en: How many terms will be selected. <br> E.g.: From 1 to 4 or just fill the first field for an exact number
nl: Hoeveel termen er geselecteerd worden. <br> Bijv.: Van 1 tot 4 of vul alleen het eerste veld in voor een exact aantal

en: How many users should be generated, use both fields to get a randomized number of users within the given range.
nl: Hoeveel gebruikers moeten er worden aangemaakt, gebruik beide velden om een willekeurig aantal gebruikers te maken in de opgegeven reeks

en: Hungary
nl: Hongarije

en: Iceland
nl: IJsland

en: If you do not select any, the plugin will choose from all the existing terms.
nl: Als je niets selecteert, maakt de plugin een keuze uit de bestaande termen.

en: Image Providers
nl: Afbeelding aanbieder

en: Indonesia
nl: Indonesië

en: Invalid image MimeType
nl: Ongeldige afbeelding MimeType

en: Invalid nonce verification
nl: Ongeldige nonce verificatie

en: Iraq
nl: Irak

en: Isle of Man
nl: Man

en: Italy
nl: Italië

en: Ivory Coast
nl: Ivoorkust

en: Jordan
nl: Jordanië

en: Kazakhstan
nl: Kazachstan

en: Kenya
nl: Kenia

en: Kuwait
nl: Koeweit

en: Kyrgyzstan
nl: Kirgizië

en: Last 15 days
nl: Vorige 15 dagen

en: Last Name
nl: Achternaam

en: Latitude
nl: Breedtegraad

en: Latvia
nl: Letland

en: Lebanon
nl: Libanon

en: Liberia
nl: Liberië

en: Libya
nl: Libië

en: Lithuania
nl: Litouwen

en: Longitude
nl: Lengtegraad

en: Luxembourg
nl: Luxemburg

en: Madagascar
nl: Madagaskar

en: Maldives
nl: Malediven

en: Male
nl: Man

en: Marshall Islands
nl: Marshalleilanden

en: Mauritania
nl: Mauritië

en: Mauritius
nl: Mauritië

en: Meta Field Rules
nl: Metaveld regels

en: Moldova
nl: Moldavië

en: Mongolia
nl: Mongolië

en: Morocco
nl: Marokko

en: Name
nl: Naam

en: Name Size
nl: Naam lengte

en: Name Template
nl: Naam Sjabloon

en: Namibia
nl: Namibië

en: Netherlands
nl: Nederland

en: New Caledonia
nl: Nieuw-Caledonië

en: New Zealand
nl: Nieuw-Zeeland

en: Newborn Meta needs a Name, E.g.: _new_image
nl: Nieuw aangemaakte Meta hebben een naam nodig, bijv.: _new_image

en: Next 15 Days
nl: Volgende 15 dagen

en: Norfolk Island
nl: Norfolk

en: North Korea
nl: Noord-Korea

en: Northern Mariana Islands
nl: Noordelijke Marianen

en: Norway
nl: Noorwegen

en: Not Found (404)
nl: Niet gevonden (404)

en: Number
nl: Nummer

en: Oops, 404 Error!
nl: Oeps, 404-fout.

en: Palestine
nl: Palestina

en: Papua New Guinea
nl: Papoea-Nieuw-Guinea

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: Parents
nl: Ouders

en: Percentage rate of posts that will have terms generated for the amount below
nl: Percentage hoeveelheid berichten die de aangemaakte termen krijgen volgens de hoeveelheid aangegeven beneden

en: Person
nl: Persoon

en: Philippines
nl: Filipijnen

en: Pitcairn Islands
nl: Pitcairneilanden

en: Poland
nl: Polen

en: Post Content
nl: Berichtinhoud

en: Post Type
nl: Berichten Type

en: Postal Code
nl: Postcode

en: Posts
nl: Berichten

en: Quantity
nl: Kwantiteit

en: Range of possible height sizes for the image
nl: Mogelijke hoogtematen voor de afbeelding

en: Range of possible numbers
nl: Reeks van mogelijke cijfers

en: Range of possible width sizes for the image
nl: Mogelijke breedtematen voor de afbeelding

en: Rate
nl: Hoeveelheid

en: Republic of Ireland
nl: Ierland

en: Republic of Kosovo
nl: Kosovo

en: Republic of Macedonia
nl: Republiek Macedonië

en: Republic of the Congo
nl: Congo-Brazzaville

en: Request successful
nl: Succesvol verzoek

en: Roles
nl: Rollen

en: Romania
nl: Roemenië

en: Russia
nl: Rusland

en: Rwanda
nl: Ruwanda

en: Saint Helena
nl: Sint Helena

en: Saint Kitts and Nevis
nl: Saint Kitts en Nevis

en: Saint Lucia
nl: Sint Lucia

en: Saint Martin
nl: Sint Maarten

en: Saint Pierre and Miquelon
nl: Sint Pierre en Miquelon

en: Sampling group of Post Types
nl: Sampling groep van Berichten Types

en: Sampling group of options for the comment status of the posts
nl: Sampling een groep opties for de reactiestatus van de berichten

en: Sampling roles to be used
nl: Voorbeeld rollen die gebruikt kunnen worden

en: Secondary Address
nl: Tweede adres

en: Security fail, refresh the page and try again!
nl: Beveiliging mislukt, ververs de pagina en probeer opnieuw!

en: Select Which taxonomies
nl: Selecteer Welke taxonomieën

en: Select a Field type
nl: Select een Type Veld

en: Select a type of the Meta Field
nl: selecteer een Meta Veld type

en: Select an Interval
nl: Selecteer een tussenpose

en: Select at least one Provider
nl: Kies op z'n minst één aanbieder

en: Select the group of tags that can be selected to print on the Comment Content.
nl: Selecteer een groep tags die gebruikt kunnen worden in de inhoud van de berichten.

en: Select the group of tags that can be selected to print on the Post Content
nl: Selecteer een aantal tags die geselecteerd kunnen worden om te gebruiken in de inhoud van de berichten

en: Select the group of tags that can be selected to print on the User Description.
nl: Selecteer de groep tags die gebruikt kunnen worden in de Gebruikersomschrijving.

en: Select the name for Meta Field
nl: Selecteer een naam voor Meta Veld

en: Sentences
nl: Zinnen

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Separator <b space>&mdash;</b> New Line: "\n"
nl: Scheidingsteken <b space>&mdash;</b> Nieuwe lijn: "\n"

en: Serbia
nl: Servie

en: Settings
nl: Instellingen

en: Slovakia
nl: Slovakije

en: Slovenia
nl: Slovenië

en: Solomon Islands
nl: Solomoneilanden

en: Somalia
nl: Somalië

en: South Africa
nl: Zuid-Afrika

en: South Georgia
nl: Zuid-Georgië

en: South Korea
nl: Zuid-Korea

en: South Sudan
nl: Zuid-Soedan

en: Spain
nl: Spanje

en: Sponsor the project on GitHub
nl: Sponsor het project op GitHub

en: State
nl: Provincie

en: State Abbr
nl: Provincie afkorting

en: Stored Data
nl: Opgeslagen data

en: Street Address
nl: Straat adres

en: Street Name
nl: Straatnaam

en: Sudan
nl: Soedan

en: Suffix
nl: Aanhef

en: Svalbard and Jan Mayen
nl: Svalbard en Jan Mayen

en: Sweden
nl: Zweden

en: Switzerland
nl: Zwitserland

en: Syria
nl: Sirië

en: Taxonomies
nl: Taxonomieën

en: Taxonomy Field Rules
nl: Taxonomieveld regels

en: Terms
nl: Termen

en: Text
nl: Tekst

en: The Bahamas
nl: De Bahamas

en: The Gambia
nl: Gambia

en: The verification to erase the data has failed, you have to let it go...
nl: Het verifiëren van de te wissen data is mislukt, laat het maar los...

en: This month
nl: Deze maand

en: This week
nl: Deze week

en: This year
nl: Dit jaar

en: TimeZone
nl: Tijdzone

en: Title
nl: Titel

en: To
nl: Naar

en: To erase all data generated type "<b>Let it Go!</b>", <i>please back up your database before you proceed!</i>
nl: Om alle gegenereerde gegevens te wissen typ "<b>Let it Go!</b>", maak een back-up van <i>je database voordat je verder gaat!</i>

en: Today
nl: Vandaag

en: Tokelau
nl: Tokelau-eilanden

en: Tomorrow
nl: Morgen

en: Translate
nl: Vertalen

en: Trinidad and Tobago
nl: Trinidad en Tobago

en: Tunisia
nl: Tunesië

en: Turkey
nl: Turkije

en: Turks and Caicos Islands
nl: Turks- en Caicoseilanden

en: Type all possible elements (Tab or Return)
nl: Typ alle mogelijke elementen (Tab of Enter)

en: Ukraine
nl: Oekraïne

en: United Kingdom
nl: Verenigd Koningkrijk

en: United States
nl: Verenigde Staten

en: United States Minor Outlying Islands
nl: kleine afgelegen eilanden van de Verenigde Staten

en: Use HTML
nl: Gebruik HTML

en: Use HTML on your randomized comment content?
nl: Wil je HTML gebruiken in je willekeurige reacties?

en: Use HTML on your randomized post content?
nl: Gebruik HTML in de inhoud van de willekeurige berichten?

en: Use HTML on your randomized user description?
nl: Gebruik HTML in de willekeurige gebruikersomschrijving?

en: Use the fields below to configure a set of rules for your generated Comments
nl: Gebruik onderstaande velden om een set regels in te stellen voor je Aangemaakte Berichten.

en: Use the fields below to configure a set of rules for your generated Posts
nl: Gebruik de onderstaande velden om een set regels te configureren voor de aangemaakte berichten

en: Use the fields below to configure a set of rules for your generated Terms
nl: Gebruik onderstaande velden om een set regels in te stellen voor de aangemaakte termen

en: Use the fields below to configure a set of rules for your generated users
nl: Gebruik onderstaande velden om een set regels in te stellen voor de aangemaakte gebruikers.

en: Use the fields below to configure the rules for the Taxonomy and Terms selected
nl: Gebruik onderstaande velden om de regels in te stellen voor de geselecteerde Taxonomie en Termen

en: User Description
nl: Gebruikersbeschrijving

en: Users
nl: Gebruikers

en: Uses <a href="http://codex.wordpress.org/Class_Reference/WP_Query" target="_blank">WP_Query</a>
nl: Maakt gebruik van <a href="http://codex.wordpress.org/Class_Reference/WP_Query" target="_blank">WP_Query</a>

en: Uzbekistan
nl: Oezbekistan

en: Vanuatu
nl: Replubliek Vanuatu

en: Venezuela
nl: Venzuela

en: Version:
nl: Versie:

en: View what changed in this version
nl: Bekijk wat veranderd is in deze versie

en: Wallis and Futuna
nl: Wallis en Futuna

en: Weight
nl: Gewicht

en: Western Sahara
nl: West-Sahara

en: What has Changed in FakerPress
nl: Wat is er veranderd in FakerPress

en: What is the size of the Term name
nl: Wat is de lengte van de Term-naam

en: What posts can be choosen as Parent to the ones created
nl: Welke Berichten kunnen gekozen worden als Ouder voor de aangemaakte

en: Which image services will the generator use?
nl: Welke afbeeldingdienst  zal de generator gebuiken?

en: Which terms can be used
nl: Welke termen kunnen worden gebruikt

en: Which type of comment are you going to generate?
nl: Welke type reactie wil je genereren?

en: Which value should be saved on the Meta
nl: Welke waarde opgeslagen moet worden in de Meta

en: Words
nl: Woorden

en: Yeah... Something went very wrong somewhere along your last actions.
    
    Right now we feel ashamed about this problem, <a href='%s' target='_blank'>poke us on twitter!</a>
nl: Jawel... Er ging iets erg mis ergens tijdens je laatste acties.
    
    We schamen ons nu voor dit probleem, <a href='%s' target='_blank'>poke ons op twitter!</a>

en: Yesterday
nl: Gisteren

en: You do not have the permissions to let it go!
nl: Je hebt geen toestemming om het te laten gaan!

en: Your request has failed
nl: Je verzoek is mislukt.

en: Your user needs the "%s" permission to execute the generation for this module.
nl: Je gebruiker heeft "%s" rechten nodig om de generatie voor deze module uit te voeren.

en: Your user needs the "publish_posts" permissions to search for authors.
nl: Je gebruiker heeft de "publish_post" rechten nodig om te zoeken naar auteurs.

en: Your user needs the "publish_posts" permissions to search for terms.
nl: Je gebruiker heeft de "publish_posts" rechten nodig om te zoeken naar termen.

en: Your user needs the "publish_posts" permissions to use WP_Query.
nl: Je gebruiker heeft de "publish_posts" rechten nodig om WP_Query te gebruiken.

en: Zero is not a good number of comments to fake...
nl: Nul is niet een goed aantal reacties om te vervalsen...

en: Zero is not a good number of posts to fake...
nl: Nul is niet een goed aantal berichten om te vervalsen...

en: Zero is not a good number of terms to fake...
nl: Nul is niet een goed aantal termen om te vervalsen...

en: Zero is not a good number of users to fake...
nl: Nul is niet een goed aantal gebruikers om te vervalsen...

en: comment | comments
nl[0]: reactie
nl[1]: reacties

en: default
nl: standaard

en: e.g.: 12
nl: bijv.: 12

en: e.g.: 125
nl: bijv.: 125

en: e.g.: 3
nl: bijv.: 3

en: e.g.: 350
nl: bijv.: 350

en: e.g.: 650
nl: bijv.: 650

en: e.g.: 900
nl: bijv.: 900

en: post | posts
nl[0]: Bericht
nl[1]: Berichten

en: term | terms
nl[0]: term
nl[1]: termen

en: user | users
nl[0]: gebruiker
nl[1]: gebruikers

[ctx: verb]
en: Sponsor
nl: Sponsoren

en: yyyy-mm-dd
nl: jjjj-mm-dd

en: Åland Islands
nl: Åland
