Plugins - FakerPress - Stable (latest release) - en to pl translation catalogue (332 entries)

en: %s on FakerPress
pl: %s na FakerPress

en: Add your [stars] on [wp.org] to spread the love.
pl: Dodaj swoje [gwiazdki] na [wp.org], aby szerzyć miłość.

en: Address
pl: Adres

en: Address Format
pl: Format adresu

en: All data is gone for good.
pl: Wszystkie dane zniknęły na dobre.

en: Allow Comments
pl: Zezwól na komentowanie

en: American Samoa
pl: Samoa Amerykańskie

en: Antigua and Barbuda
pl: Antigua i Barbuda

en: Argentina
pl: Argentyna

en: Attachment
pl: Załącznik

en: Attachment ID
pl: Identyfikator załącznika

en: Attachment URL
pl: URL załącznika

en: Attachments
pl: Załączniki

en: Author
pl: Autor

en: Belgium
pl: Belgia

en: Bolivia
pl: Boliwia

en: Bosnia and Herzegovina
pl: Bośnia i Hercegowina

en: Bouvet Island
pl: Wyspa Bouveta

en: Brazil
pl: Brazylia

en: British Indian Ocean Territory
pl: Brytyjskie Terytorium Oceanu Indyjskiego

en: Browser User Agent
pl: User Agent przeglądarki

en: Building Number
pl: Numer budynku

en: Bulgaria
pl: Bułgaria

en: Cambodia
pl: Kambodża

en: Cameroon
pl: Kamerun

en: Canada
pl: Kanada

en: Cape Verde
pl: Republika Zielonego Przylądka

en: Catch Phrase
pl: Złap frazę

en: Cayman Islands
pl: Kajmany

en: Central African Republic
pl: Republika Środkowoafrykańska

en: Changelog
pl: Dziennik zmian

en: Changelogs
pl: Dzienniki zmian

en: China
pl: Chiny

en: Choose some users to be authors of posts generated.
pl: Wybierz użytkowników jako autorów generowanych wpisów.

en: Choose the range for the posts dates.
pl: Wybierz zakres dat wpisów.

en: Christmas Island
pl: Wyspa Bożego Narodzenia

en: City
pl: Miejscowość

en: City Prefix
pl: Przyrostek miasta

en: City Suffix
pl: Przyrostek miasta

en: Cocos (Keeling) Islands
pl: Wyspy Kokosowe

en: Comment Content
pl: Treść komentarza

en: Comments
pl: Komentarze

en: Comments Status
pl: Status komentarzy

en: Comments closed
pl: Komentowanie zostało zamknięte

en: Comoros
pl: Komory

en: Company
pl: Firma

en: Company Format
pl: Format firmy

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Contact Support
pl: Kontakt ze wsparciem

en: Content Size
pl: Wielkość treści

en: Cook Islands
pl: Wyspy Cooka

en: Costa Rica
pl: Kostaryka

en: Country
pl: Państwo

en: Country ABBR (e.g.: USA
pl: Akronim kraju (np: USA

en: Country Code (e.g.: US)
pl: Kod kraju (np.: US)

en: Croatia
pl: Chorwacja

en: Cuba
pl: Kuba

en: Cyprus
pl: Cypr

en: Czech Republic
pl: Republika Czeska

en: Date
pl: Data

en: Date Format <b space>&mdash;</b> See <a href="http://php.net/manual/function.date.php" target="_blank">PHP Date</a>
pl: Format daty <b space>&mdash;</b> Zobacz <a href="http://php.net/manual/function.date.php" target="_blank">PHP Date</a>.

en: Delete!
pl: Usuń!

en: Democratic Republic of the Congo
pl: Demokratyczna Republika Konga

en: Denmark
pl: Dania

en: Description Size
pl: Wielkość opisu

en: Djibouti
pl: Dżibuti

en: Domain
pl: Domena

en: Dominica
pl: Wspólnota Dominiki

en: Dominican Republic
pl: Republika Dominikańska

en: E.g.: ,
pl: Np: ,

en: E.g.: 55
pl: Np: 55

en: E.g.: John ##??
pl: Np: John ##?

en: E.g.: John ****
pl: Np: John ****

en: E.g.: [A-Z0-9._%+-]+@[A-Z0-9.-]
pl: Np: [A-Z0-9._%+-]+@[A-Z0-9.-]

en: Ecuador
pl: Ekwador

en: El Salvador
pl: Salwador

en: Elements
pl: Elementy

en: Email
pl: E-mail

en: Equatorial Guinea
pl: Gwinea Równikowa

en: Erase faked data
pl: Usuń testowe dane

en: Error
pl: Błąd

en: Ethiopia
pl: Etiopia

en: Excerpt Size
pl: Wielkość zajawki

en: Faked %d new %s: [ %s ]
pl: Wygenerowano %d %s: [ %s ]

en: FakerPress is a clean way to generate fake data to your WordPress installation, great for developers who need testing
pl: FakerPress to czysty sposób na generowanie losowych danych w WordPressie, świetny dla programistów, którzy potrzebują witryny do testów

en: Falkland Islands
pl: Falklandy

en: Federated States of Micronesia
pl: Mikronezja, Sfederowane Stany

en: Female
pl: Kobieta

en: Fiji
pl: Fidżi

en: First Name
pl: Imię

en: France
pl: Francja

en: French Guiana
pl: Gujana Francuska

en: French Southern and Antarctic Lands
pl: Francuskie ziemie południowe i antarktyczne

en: Gabon
pl: Republika Gabońska

en: Generate
pl: Wygeneruj

en: Generate Attachments
pl: Generuj załączniki

en: Generate Comments
pl: Generuj komentarze

en: Generate Posts
pl: Generuj wpisy

en: Generate Terms
pl: Wygeneruj terminy

en: Generate Users
pl: Generuj użytkowników

en: Geo Information
pl: Informacje geograficzne

en: Georgia
pl: Gruzja

en: Greece
pl: Grecja

en: Greenland
pl: Grenlandia

en: Group of Post Types that the comment can be generate for
pl: Grupa typów treści, dla których można wygenerować komentarz

en: Group of taxonomies that the terms will be created within
pl: Grupa taksonomii, w ramach której będą tworzone terminy

en: Guadeloupe
pl: Gwadelupa

en: Guatemala
pl: Gwatemala

en: Guinea-Bissau
pl: Gwinea Bissau

en: HTML Tags, without &lt; or &gt;
pl: Znaczniki HTML, bez &lt; lub &gt;

en: HTML tags
pl: Znaczniki HTML

en: Heard Island and McDonald Islands
pl: Wyspy Heard i McDonald

en: Help by sponsoring the Project on GitHub
pl: Pomóż, sponsorując projekt w serwisie GitHub

en: Help us with Translations for the FakerPress project
pl: Pomóż nam z tłumaczeniami dla projektu FakerPress

en: Hong Kong
pl: Hongkong

en: How many comments should be generated, use both fields to get a randomized number of comments within the given range.
pl: Ile komentarzy wygenerować, użyj obu pól, aby uzyskać losową liczbę w podanym zakresie.

en: How many paragraphs we are going to generate of content.
pl: Ile akapitów wygenerować dla treści.

en: How many paragraphs we are going to generate of description.
pl: Ile akapitów opisu wygenerować w opisie.

en: How many paragraphs we are going to generate of excerpt.
pl: Ile akapitów wygenerować dla zajawki.

en: How many posts should be generated, use both fields to get a randomized number of posts within the given range.
pl: Ile wygenerować wpisów , użyj obu pól, aby uzyskać losową w podanym zakresie.

en: How many terms should be generated, use both fields to get a randomized number of terms within the given range.
pl: Ile terminów wygenerować, użyj obu pól, aby uzyskać losową liczbę terminów w podanym zakresie.

en: How many terms will be selected. <br> E.g.: From 1 to 4 or just fill the first field for an exact number
pl: Ile terminów zostanie wybranych. <br>Np: Od 1 do 4 lub po prostu wypełnij pierwsze pole, aby uzyskać dokładną ich liczbę

en: How many users should be generated, use both fields to get a randomized number of users within the given range.
pl: Ilu użytkowników wygenerować, użyj obu pól, aby uzyskać losową liczbę użytkowników w podanym zakresie.

en: Hungary
pl: Węgry

en: IP
pl: Adres IP

en: Iceland
pl: Islandia

en: If you do not select any, the plugin will choose from all the existing terms.
pl: Jeśli nie wybierzesz żadnego, wtyczka wybierze spośród wszystkich istniejących terminów.

en: Image Providers
pl: Dostawcy obrazków

en: Indonesia
pl: Indonezja

en: Invalid image MimeType
pl: Nieprawidłowy MimeType obrazka

en: Invalid nonce verification
pl: Nieprawidłowa weryfikacja nonce

en: Iraq
pl: Irak

en: Isle of Man
pl: Wyspa Man

en: Israel
pl: Izrael

en: Italy
pl: Włochy

en: Jamaica
pl: Jamajka

en: Japan
pl: Japonia

en: John ##?? <b spacer>&raquo;</b> John 29ze
pl: John ##? <b spacer>&raquo;</b> John 29ze

en: John **** <b spacer>&raquo;</b> John r9"+
pl: John **** <b spacer>&raquo;</b> John r9"+.

en: Kazakhstan
pl: Kazachstan

en: Kuwait
pl: Kuwejt

en: Last 15 days
pl: Ostatnie 15 dni

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Latitude
pl: Szerokość geograficzna

en: Lebanon
pl: Liban

en: Lesotho
pl: Lesoto

en: Letter
pl: Litera

en: Longitude
pl: Długość geograficzna

en: Luxembourg
pl: Luksemburg

en: Macau
pl: Makau

en: Madagascar
pl: Madagaskar

en: Malaysia
pl: Malezja

en: Male
pl: Mężczyzna

en: Marshall Islands
pl: Wyspy Marshalla

en: Martinique
pl: Martynika

en: Mayotte
pl: Majotta

en: Meta Field Rules
pl: Reguły pola meta

en: Mexico
pl: Meksyk

en: Moldova
pl: Mołdawia

en: Montenegro
pl: Czarnogóra

en: Morocco
pl: Maroko

en: Myanmar
pl: Mjanma

en: Name
pl: Nazwa

en: Name Size
pl: Długość nazwy

en: Name Template
pl: Nazwa szablonu

en: New Caledonia
pl: Nowa Kaledonia

en: New Zealand
pl: Nowa Zelandia

en: Newborn Meta needs a Name, E.g.: _new_image
pl: Dla nowych meta potrzebujesz nazwy, np: _new_image

en: Next 15 Days
pl: Następne 15 dni

en: Nicaragua
pl: Nikaragua

en: Norfolk Island
pl: Norfolk

en: North Korea
pl: Korea Północna

en: Northern Mariana Islands
pl: Mariany Północne

en: Norway
pl: Norwegia

en: Not Found (404)
pl: Nie znaleziono (404)

en: Number
pl: Liczba

en: Oops, 404 Error!
pl: Ups, błąd 404!

en: Palestine
pl: Palestyna

en: Papua New Guinea
pl: Papua-Nowa Gwinea

en: Paragraphs
pl: Akapity

en: Parents
pl: Nadrzędne

en: Percentage rate of posts that will have terms generated for the amount below
pl: Procentowy wskaźnik wpisów, które będą miały wygenerowane terminy dla poniższej wartości

en: Person
pl: Osoba

en: Pitcairn Islands
pl: Wyspy Pitcairn

en: Poland
pl: Polska

en: Portugal
pl: Portugalia

en: Post Content
pl: Treść wpisu

en: Post Type
pl: Typ treści

en: Postal Code
pl: Kod pocztowy

en: Posts
pl: Wpisy

en: Puerto Rico
pl: Portoryko

en: Qatar
pl: Katar

en: Quantity
pl: Ilość

en: Range of possible height sizes for the image
pl: Zakres możliwej wysokości obrazka

en: Range of possible numbers
pl: Zakres możliwych liczb

en: Range of possible width sizes for the image
pl: Zakres możliwej szerokości obrazka

en: Rate
pl: Ocena

en: Republic of Ireland
pl: Irlandia

en: Republic of Kosovo
pl: Republika Kosowa

en: Republic of Macedonia
pl: Republika Macedonii

en: Republic of the Congo
pl: Republika Konga

en: Request successful
pl: Zapytanie odniosło sukces.

en: Roles
pl: Role

en: Romania
pl: Rumunia

en: Russia
pl: Rosja

en: Réunion
pl: Reunion

en: Saint Helena
pl: Wyspa Świętej Heleny

en: Saint Kitts and Nevis
pl: Saint Kitts i Nevis

en: Saint Martin
pl: Saint-Martin

en: Saint Pierre and Miquelon
pl: Saint-Pierre i Miquelon

en: Sampling group of Post Types
pl: Grupa próbkowania typów treści

en: Sampling group of options for the comment status of the posts
pl: Grupa opcji próbkowania statusu komentarzy wpisów

en: Sampling roles to be used
pl: Wykorzystywane role próbkowania

en: Secondary Address
pl: Dodatkowy adres

en: Security fail, refresh the page and try again!
pl: Awaria zabezpieczeń, odśwież stronę i spróbuj ponownie!

en: Select Which taxonomies
pl: Wybierz, które taksonomie

en: Select a Field type
pl: Wybierz rodzaj pola

en: Select a type of the Meta Field
pl: Wybierz typ pola meta

en: Select an Interval
pl: Wybierz interwał

en: Select at least one Provider
pl: Wybierz co najmniej jednego dostawcę

en: Select the group of tags that can be selected to print on the Comment Content.
pl: Wybierz grupę znaczników, które można użyć w komentarzach.

en: Select the group of tags that can be selected to print on the Post Content
pl: Wybierz grupę znaczników, które można użyć w treści wpisów.

en: Select the group of tags that can be selected to print on the User Description.
pl: Wybierz grupę znaczników, które można użyć w opisie użytkownika.

en: Select the name for Meta Field
pl: Wybierz nazwę dla pola meta

en: Sentences
pl: Zdania

en: Separator <b space>&mdash;</b> New Line: "\n"
pl: Separator <b space>&mdash;</b> Nowa linia: "\n"

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Singapore
pl: Singapur

en: Slovakia
pl: Słowacja

en: Slovenia
pl: Słowenia

en: South Africa
pl: Republika Południowej Afryki

en: South Georgia
pl: Georgia Południowa

en: South Korea
pl: Korea Południowa

en: South Sudan
pl: Sudan Południowy

en: Spain
pl: Hiszpania

en: Sponsor the project on GitHub
pl: Sponsoruj projekt na GitHub

en: State
pl: Stan

en: State Abbr
pl: Akronim stanu

en: Stored Data
pl: Przechowywane dane

en: Street Address
pl: Ulica

en: Street Name
pl: Ulica

en: Suffix
pl: Sufiks

en: Svalbard and Jan Mayen
pl: Svalbard i Jan Mayen

en: Swaziland
pl: Eswatini

en: Sweden
pl: Szwecja

en: Switzerland
pl: Szwajcaria

en: São Tomé and Príncipe
pl: Wyspy Świętego Tomasza i Książęca

en: Taiwan
pl: Tajwan

en: Tajikistan
pl: Tadżykistan

en: Taxonomies
pl: Taksonomie

en: Taxonomy Field Rules
pl: Reguły pola taksonomii

en: Terms
pl: Terminy

en: Text
pl: Tekst

en: Thailand
pl: Tajlandia

en: The Bahamas
pl: Bahamy

en: The Gambia
pl: Gambia

en: The verification to erase the data has failed, you have to let it go...
pl: Weryfikacja w celu usunięcia danych nie powiodła się, musisz odpuścić…

en: This month
pl: Bieżący miesiąc

en: This week
pl: Bieżący tydzień

en: This year
pl: Bieżący rok

en: TimeZone
pl: Strefa czasowa

en: Title
pl: Tytuł

en: To
pl: Do

en: To erase all data generated type "<b>Let it Go!</b>", <i>please back up your database before you proceed!</i>
pl: Aby usunąć wszystkie wygenerowane dane, wpisz "<b>Let it Go!</b>", <i>zrób wcześniej kopię zapasową bazy danych!</i>

en: Today
pl: Dzisiaj

en: Tomorrow
pl: Jutro

en: Translate
pl: Przetłumacz

en: Trinidad and Tobago
pl: Trynidad i Tobago

en: Turkey
pl: Turcja

en: Turkmenistan
pl: Turkmenia

en: Turks and Caicos Islands
pl: Turks i Caicos

en: Type
pl: Rodzaj

en: Type all possible elements (Tab or Return)
pl: Wpisz wszystkie możliwe elementy (tabulator lub koniec linii)

en: Ukraine
pl: Ukraina

en: United Arab Emirates
pl: Zjednoczone Emiraty Arabskie

en: United Kingdom
pl: Wielka Brytania

en: United States
pl: Stany Zjednoczone

en: United States Minor Outlying Islands
pl: Dalekie Wyspy Mniejsze Stanów Zjednoczonych

en: Uruguay
pl: Urugwaj

en: Use HTML
pl: Użyj HTML

en: Use HTML on your randomized comment content?
pl: Czy użyć HTML w wygenerowanych komentarzach?

en: Use HTML on your randomized post content?
pl: Czy użyć HTML w treści wpisów?

en: Use HTML on your randomized user description?
pl: Czy użyć HTML w losowym opisie użytkownika?

en: Use the fields below to configure a set of rules for your generated Comments
pl: Użyj poniższych pól, aby skonfigurować zestaw reguł dla wygenerowanych komentarzy

en: Use the fields below to configure a set of rules for your generated Posts
pl: Użyj poniższych pól, aby skonfigurować zestaw reguł dla generowanych wpisów

en: Use the fields below to configure a set of rules for your generated Terms
pl: Użyj poniższych pól, aby skonfigurować zestaw reguł dla wygenerowanych terminów.

en: Use the fields below to configure a set of rules for your generated users
pl: Użyj poniższych pól, aby skonfigurować zestaw reguł dla wygenerowanych użytkowników

en: Use the fields below to configure the rules for the Taxonomy and Terms selected
pl: Użyj poniższych pól, aby skonfigurować reguły dla wybranej taksonomii i terminów.

en: User Description
pl: Opis użytkownika

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Uses <a href="http://codex.wordpress.org/Class_Reference/WP_Query" target="_blank">WP_Query</a>
pl: Używa <a href="http://codex.wordpress.org/Class_Reference/WP_Query" target="_blank">WP_Query</a>.

en: Vanuatu
pl: Wanuatu

en: Venezuela
pl: Wenezuela

en: Version:
pl: Wersja:

en: View what changed in this version
pl: Zobacz, co zmieniło się w tej wersji

en: Wallis and Futuna
pl: Wallis i Futuna

en: Weight
pl: Waga

en: Western Sahara
pl: Sahara Zachodnia

en: What has Changed in FakerPress
pl: Co zmieniło się w FakerPressie

en: What is the size of the Term name
pl: Jaki jest rozmiar nazwy terminu?

en: What posts can be choosen as Parent to the ones created
pl: Jakie wpisy możesz wybrać jako nadrzędne w stosunku do utworzonych?

en: Which image services will the generator use?
pl: Z generatorów graficznych ma korzystać generator?

en: Which terms can be used
pl: Których terminy użyć

en: Which type of comment are you going to generate?
pl: Jaki rodzaj komentarzy zamierzasz wygenerować?

en: Which value should be saved on the Meta
pl: Która wartość powinna zostać zapisana w Meta

en: Words
pl: Słowa

en: Yeah... Something went very wrong somewhere along your last actions.
    
    Right now we feel ashamed about this problem, <a href='%s' target='_blank'>poke us on twitter!</a>
pl: Tak... Coś poszło nie tak w trakcie twoich ostatnich działań.
    
    W tej chwili czujemy się zawstydzeni tym problemem, <a href='%s' target='_blank'>napisz do nas na twitterze!</a>.

en: Yemen
pl: Jemen

en: Yesterday
pl: Wczoraj

en: You do not have the permissions to let it go!
pl: Brak uprawnień do wywalenia!

en: Your request has failed
pl: Twoje zapytanie nie powiodło się

en: Your user needs the "%s" permission to execute the generation for this module.
pl: Użytkownik potrzebuje uprawnień „%s”, aby wykonać generowanie dla wybranego modułu.

en: Your user needs the "publish_posts" permissions to search for authors.
pl: Użytkownik potrzebuje uprawnień „publish_posts”, aby wyszukiwać autorów.

en: Your user needs the "publish_posts" permissions to search for terms.
pl: Użytkownik potrzebuje uprawnień „publish_posts” do wyszukiwania terminów.

en: Your user needs the "publish_posts" permissions to use WP_Query.
pl: Użytkownik potrzebuje uprawnień „publish_posts”, aby korzystać z WP_Query.

en: Zero is not a good number of comments to fake...
pl: Zero nie jest dobrą liczbą komentarzy do wygenerowania…

en: Zero is not a good number of posts to fake...
pl: Zero nie jest dobrą liczbą wpisów do wygenerowania…

en: Zero is not a good number of terms to fake...
pl: Zero nie jest dobrą liczbą terminów do wygenerowania…

en: Zero is not a good number of users to fake...
pl: Zero nie jest dobrą liczbą użytkowników do wygenerowania…

en: comment | comments
pl[0]: komentarz
pl[1]: komentarze
pl[2]: komentarzy

en: default
pl: domyślnie

en: e.g.: 12
pl: np: 12

en: e.g.: 125
pl: np: 125

en: e.g.: 3
pl: np: 3

en: e.g.: 350
pl: np: 350

en: e.g.: 650
pl: np: 650

en: e.g.: 900
pl: np: 900

en: post | posts
pl[0]: wpis
pl[1]: wpisy
pl[2]: wpisów

en: term | terms
pl[0]: termin
pl[1]: terminy
pl[2]: terminów

en: user | users
pl[0]: użytkownik
pl[1]: użytkowników
pl[2]: użytkowników

en: yyyy-mm-dd
pl: rrrr-mm-dd

en: Åland Islands
pl: Wyspy Alandzkie
