Plugins - FakerPress - Stable (latest release) - en to sq_AL translation catalogue (398 entries)

en: %s on FakerPress
sq_AL: %s në FakerPress

en: Add your [stars] on [wp.org] to spread the love.
sq_AL: Shtoni [stars] tuaj te [wp.org] që të përhapni dashurinë.

en: Address
sq_AL: Adresë

en: Address Format
sq_AL: Format Adrese

en: Afghanistan
sq_AL: Afganistan

en: Albania
sq_AL: Shqipëri

en: Algeria
sq_AL: Algjeri

en: All data is gone for good.
sq_AL: Krejt të dhënat u fshinë përgjithnjë.

en: Allow Comments
sq_AL: Lejo Komente

en: American Samoa
sq_AL: Samoa Amerikane

en: Andorra
sq_AL: Andorrë

en: Angola
sq_AL: Angolë

en: Anguilla
sq_AL: Anguila

en: Antigua and Barbuda
sq_AL: Antigua dhe Barbuda

en: Argentina
sq_AL: Argjentinë

en: Armenia
sq_AL: Armeni

en: Asciify
sq_AL: Ascii-ifikoje

en: Attachment
sq_AL: Bashkëngjitje

en: Attachment ID
sq_AL: ID Bashkëngjitjeje

en: Attachment URL
sq_AL: URL Bashkëngjitjeje

en: Attachments
sq_AL: Bashkëngjitje

en: Australia
sq_AL: Australi

en: Austria
sq_AL: Austri

en: Author
sq_AL: Autor

en: Azerbaijan
sq_AL: Azerbajxhan

en: Bahrain
sq_AL: Bahrein

en: Belarus
sq_AL: Bjellorusi

en: Belgium
sq_AL: Belgjikë

en: Bhutan
sq_AL: Butan

en: Bolivia
sq_AL: Bolivi

en: Bonaire
sq_AL: Boner

en: Bosnia and Herzegovina
sq_AL: Bosnjë dhe Hercegovinë

en: Botswana
sq_AL: Botsvanë

en: Bouvet Island
sq_AL: Ishulli Buve

en: British Indian Ocean Territory
sq_AL: Territoret Britanike të Oqeanit Indian

en: British Virgin Islands
sq_AL: Ishujt e Virgjër Britanikë

en: Browser User Agent
sq_AL: Agjent Përdoruesi i Shfletuesit

en: Building Number
sq_AL: Numër Ndërtese

en: Bulgaria
sq_AL: Bullgari

en: Cambodia
sq_AL: Kamboxhia

en: Cameroon
sq_AL: Kamerun

en: Canada
sq_AL: Kanada

en: Cape Verde
sq_AL: Kepi i Gjelbër

en: Catch Phrase
sq_AL: Frazë Karrem

en: Cayman Islands
sq_AL: Ishujt Kajman

en: Central African Republic
sq_AL: Republika e Afrikës Qendrore

en: Chad
sq_AL: Çad

en: Changelog
sq_AL: Regjistër ndryshimesh

en: Changelogs
sq_AL: Regjistra ndryshimesh

en: Chile
sq_AL: Kili

en: China
sq_AL: Kinë

en: Choose some users to be authors of posts generated.
sq_AL: Zgjidhni disa përdorues si autorë të postimeve të prodhuara.

en: Choose the range for the posts dates.
sq_AL: Zgjidhni intervalin për data postimesh.

en: Christmas Island
sq_AL: Ishulli i Krishtlindjeve

en: City
sq_AL: Qytet

en: City Prefix
sq_AL: Parashtesë Qyteti

en: City Suffix
sq_AL: Prapashtesë Qyteti

en: Cocos (Keeling) Islands
sq_AL: Ishujt Kokos (Kiling)

en: Colombia
sq_AL: Kolumbi

en: Comment Content
sq_AL: Lëndë Komenti

en: Comments
sq_AL: Komente

en: Comments Status
sq_AL: Gjendje Komentesh

en: Comments closed
sq_AL: Komentet janë mbyllur

en: Comoros
sq_AL: Komoro

en: Company
sq_AL: Kompani

en: Company Format
sq_AL: Lloj Kompanie

en: Configuration
sq_AL: Formësim

en: Contact Support
sq_AL: Lidhuni Me Asistencën

en: Content Size
sq_AL: Madhësi Lënde

en: Cook Islands
sq_AL: Ishujt Kuk

en: Costa Rica
sq_AL: Kosta Rika

en: Country
sq_AL: Vend

en: Country ABBR (e.g.: USA
sq_AL: Shkurtim Emri Vendi (p.sh.: USA)

en: Country Code (e.g.: US)
sq_AL: Kod Vendi (p.sh.: SQ)

en: Croatia
sq_AL: Kroaci

en: Cuba
sq_AL: Kubë

en: Curaçao
sq_AL: Kurasëo

en: Cyprus
sq_AL: Qipro

en: Czech Republic
sq_AL: Republika Çeke

en: Date
sq_AL: Datë

en: Date Format <b space>&mdash;</b> See <a href="http://php.net/manual/function.date.php" target="_blank">PHP Date</a>
sq_AL: Format Datash <b space>&mdash;</b> Shihni <a href="http://php.net/manual/function.date.php" target="_blank">Data PHP</a>

en: Delete!
sq_AL: Fshije!

en: Democratic Republic of the Congo
sq_AL: Republika Demokratike e Kongos

en: Denmark
sq_AL: Danimarkë

en: Description Size
sq_AL: Madhësi Përshkrimi

en: Djibouti
sq_AL: Xhibut

en: Domain
sq_AL: Përkatësi

en: Dominica
sq_AL: Dominikë

en: Dominican Republic
sq_AL: Republika Dominikane

en: E.g.: ,
sq_AL: P.sh.: ,

en: E.g.: 55
sq_AL: P.sh.: 55

en: E.g.: John ##??
sq_AL: P.sh.: Gjon ##??

en: E.g.: John ****
sq_AL: P.sh.: Gjon ****

en: E.g.: [A-Z0-9._%+-]+@[A-Z0-9.-]
sq_AL: P.sh.: [A-Z0-9._%+-]+@[A-Z0-9.-]

en: East Timor
sq_AL: Timori Lindor

en: Ecuador
sq_AL: Ekuador

en: Egypt
sq_AL: Egjipt

en: El Salvador
sq_AL: Salvador

en: Elements
sq_AL: Elementë

en: Equatorial Guinea
sq_AL: Guineja Ekuatoriale

en: Erase faked data
sq_AL: Fshi të dhëna gjoja

en: Eritrea
sq_AL: Eritre

en: Error
sq_AL: Gabim

en: Estonia
sq_AL: Estoni

en: Ethiopia
sq_AL: Etiopi

en: Excerpt Size
sq_AL: Madhësi Copëze

en: Faked %d new %s: [ %s ]
sq_AL: U prodhuan %d %s gjoja të reja: [ %s ]

en: FakerPress is a clean way to generate fake data to your WordPress installation, great for developers who need testing
sq_AL: FakerPress është një rrugë e qëruar për të prodhuar në instalimin tuaj të WordPress-it të dhëna gjoja, e dobishme për zhvillues që kanë nevojë të testojnë gjëra

en: Falkland Islands
sq_AL: Ishujt Falkland

en: Faroe Islands
sq_AL: Ishujt Faroe

en: Federated States of Micronesia
sq_AL: Shtetet e Federuara të Mikronezisë

en: Female
sq_AL: Femër

en: Fiji
sq_AL: Fixhi

en: Finland
sq_AL: Finlandë

en: First Name
sq_AL: Emër

en: France
sq_AL: Francë

en: French Guiana
sq_AL: Guajana Frënge

en: French Polynesia
sq_AL: Polinezia Frënge

en: French Southern and Antarctic Lands
sq_AL: Tokat Frënge të Jugut dhe të Antarktidës

en: Generate
sq_AL: Prodhoji

en: Generate Attachments
sq_AL: Prodho Bashkëngjitje

en: Generate Comments
sq_AL: Prodho Komente

en: Generate Posts
sq_AL: Prodho Postime

en: Generate Terms
sq_AL: Prodho Terma

en: Generate Users
sq_AL: Prodho Përdorues

en: Geo Information
sq_AL: Të dhëna Gjeolokalizimi

en: Georgia
sq_AL: Gjeorgji

en: Germany
sq_AL: Gjermani

en: Ghana
sq_AL: Gana

en: Gibraltar
sq_AL: Gjibraltar

en: Greece
sq_AL: Greqi

en: Greenland
sq_AL: Groenlandë

en: Group of Post Types that the comment can be generate for
sq_AL: Grup Llojesh Postimi për të cilët mund të prodhohet komenti

en: Group of taxonomies that the terms will be created within
sq_AL: Grup klasifikimesh brenda të cilit do të krijohen termat

en: Guadeloupe
sq_AL: Guadalup

en: Guatemala
sq_AL: Guatemalë

en: Guernsey
sq_AL: Gernsi

en: Guinea
sq_AL: Guine

en: Guyana
sq_AL: Guajanë

en: HTML Tags, without &lt; or &gt;
sq_AL: Etiketa HTML, pa &lt; or &gt;

en: HTML tags
sq_AL: Etiketa HTML

en: Heard Island and McDonald Islands
sq_AL: Ishulli Heard dhe Ishujt McDonalds

en: Help by sponsoring the Project on GitHub
sq_AL: Ndihmoni duke sponsorizuar projektin në GitHub

en: Help us with Translations for the FakerPress project
sq_AL: Ndihmonani me Përkthime për projektin FakerPress

en: How many comments should be generated, use both fields to get a randomized number of comments within the given range.
sq_AL: Sa komente do të duhej të prodhoheshin, përdorni që të dyja fushat për të marrë një numër kuturu komentesh brenda intervalit të dhënë.

en: How many paragraphs we are going to generate of content.
sq_AL: Sa paragrafë do të prodhojmë për lëndën.

en: How many paragraphs we are going to generate of description.
sq_AL: Sa paragrafë do të prodhojmë për përshkrimin.

en: How many paragraphs we are going to generate of excerpt.
sq_AL: Sa paragrafë do të prodhojmë për copëzën.

en: How many posts should be generated, use both fields to get a randomized number of posts within the given range.
sq_AL: Sa postime do të duhej të prodhoheshin, përdorni që të dyja fushat për të marrë një numër kuturu postimesh brenda intervalit të dhënë.

en: How many terms should be generated, use both fields to get a randomized number of terms within the given range.
sq_AL: Sa terma do të duhej të prodhoheshin, përdorni që të dyja fushat për të marrë një numër kuturu termash brenda intervalit të dhënë.

en: How many terms will be selected. <br> E.g.: From 1 to 4 or just fill the first field for an exact number
sq_AL: Sa terma do të përzgjidhen. <br> P.sh.: Nga 1 deri 4, ose thjesht plotësoni fushën e parë për një numër të saktë

en: How many users should be generated, use both fields to get a randomized number of users within the given range.
sq_AL: Sa përdorues do të duhej të prodhoheshin, përdorni që të dyja fushat për të marrë një numër kuturu përdoruesish brenda intervalit të dhënë.

en: Hungary
sq_AL: Hungari

en: Iceland
sq_AL: Islandë

en: If you do not select any, the plugin will choose from all the existing terms.
sq_AL: Nëse nuk përzgjidhni ndonjë, shtojca do të zgjedhë prej krejt termave ekzistues.

en: Image Providers
sq_AL: Furnizues Figurash

en: India
sq_AL: Indi

en: Indonesia
sq_AL: Indonezi

en: Invalid image MimeType
sq_AL: Lloj i pavlefshëm MIME për figurë

en: Invalid nonce verification
sq_AL: Verifikim i pavlefshëm nonce-i

en: Iraq
sq_AL: Irak

en: Isle of Man
sq_AL: Ishulli i Robit

en: Israel
sq_AL: Izrael

en: Italy
sq_AL: Itali

en: Ivory Coast
sq_AL: Bregu i Fildishtë

en: Jamaica
sq_AL: Xhamajkë

en: Japan
sq_AL: Japoni

en: Jersey
sq_AL: Xhersi

en: John ##?? <b spacer>&raquo;</b> John 29ze
sq_AL: Gjon ##?? <b spacer>&raquo;</b> Gjon 29ze

en: John **** <b spacer>&raquo;</b> John r9"+
sq_AL: Gjon **** <b spacer>&raquo;</b> Gjon r9"+

en: Jordan
sq_AL: Jordani

en: Kazakhstan
sq_AL: Kazakistan

en: Kenya
sq_AL: Kenia

en: Kuwait
sq_AL: Kuvajt

en: Kyrgyzstan
sq_AL: Kirgizstan

en: Last 15 days
sq_AL: 15 Ditët e Fundit

en: Last Name
sq_AL: Mbiemër

en: Latitude
sq_AL: Gjerësi gjeografike

en: Latvia
sq_AL: Letoni

en: Lebanon
sq_AL: Liban

en: Lesotho
sq_AL: Lesoto

en: Letter
sq_AL: Letër

en: Lexify
sq_AL: Leksifikoje

en: Liberia
sq_AL: Liberi

en: Libya
sq_AL: Libi

en: Liechtenstein
sq_AL: Lihtenshtein

en: Lithuania
sq_AL: Lituani

en: Longitude
sq_AL: Gjatësi gjeografike

en: Luxembourg
sq_AL: Luksemburg

en: Madagascar
sq_AL: Madagaskar

en: Malawi
sq_AL: Malaui

en: Malaysia
sq_AL: Malajzi

en: Maldives
sq_AL: Maldive

en: Male
sq_AL: Mashkull

en: Malta
sq_AL: Maltë

en: Marshall Islands
sq_AL: Ishujt Marshall

en: Martinique
sq_AL: Martinikë

en: Mauritania
sq_AL: Mauritani

en: Mauritius
sq_AL: Mauricius

en: Mayotte
sq_AL: Majot

en: Meta Field Rules
sq_AL: Rregulla Fushash Meta

en: Mexico
sq_AL: Meksikë

en: Moldova
sq_AL: Moldavi

en: Monaco
sq_AL: Monako

en: Mongolia
sq_AL: Mongoli

en: Montenegro
sq_AL: Mal i Zi

en: Montserrat
sq_AL: Monserrat

en: Morocco
sq_AL: Marok

en: Mozambique
sq_AL: Mozambik

en: Myanmar
sq_AL: Birmani

en: Name
sq_AL: Emër

en: Name Size
sq_AL: Madhësi Emri

en: Name Template
sq_AL: Emër Gjedheje

en: Namibia
sq_AL: Namibi

en: Netherlands
sq_AL: Holandë

en: New Caledonia
sq_AL: Kaledoni e Re

en: New Zealand
sq_AL: Zelandë e Re

en: Newborn Meta needs a Name, E.g.: _new_image
sq_AL: Meta e sapokrijuar lyp një Emër, P.sh.: _new_image

en: Next 15 Days
sq_AL: 15 Ditët e Ardhshme

en: Nicaragua
sq_AL: Nikaragua

en: Nigeria
sq_AL: Nigeri

en: Norfolk Island
sq_AL: Ishujt Norfolk

en: North Korea
sq_AL: Kore e Veriut

en: Northern Mariana Islands
sq_AL: Ishujt Veriorë Mariana

en: Norway
sq_AL: Norvegji

en: Not Found (404)
sq_AL: S’u Gjet (404)

en: Number
sq_AL: Numër

en: Oops, 404 Error!
sq_AL: Oh, Gabim 404!

en: Palestine
sq_AL: Palestinë

en: Papua New Guinea
sq_AL: Papua Guinea e Re

en: Paragraphs
sq_AL: Paragrafë

en: Paraguay
sq_AL: Paraguai

en: Parents
sq_AL: Mëma

en: Percentage rate of posts that will have terms generated for the amount below
sq_AL: Vlerë në përqindje e postimeve që do të kenë terma të prodhuar për sasinë më poshtë

en: Philippines
sq_AL: Filipine

en: Pitcairn Islands
sq_AL: Ishujt Pitkern

en: Poland
sq_AL: Poloni

en: Portugal
sq_AL: Portugali

en: Post Content
sq_AL: Lëndë Postimi

en: Post Type
sq_AL: Lloj Postimi

en: Postal Code
sq_AL: Kod Postar

en: Posts
sq_AL: Postime

en: Puerto Rico
sq_AL: Porto Riko

en: Qatar
sq_AL: Katar

en: Quantity
sq_AL: Sasi

en: Range of possible height sizes for the image
sq_AL: Interval madhësish të mundshme lartësie për figurën

en: Range of possible numbers
sq_AL: Interval numrash të mundshëm

en: Range of possible width sizes for the image
sq_AL: Interval madhësish të mundshme gjerësie për figurën

en: Rate
sq_AL: Vlerë

en: Regexify
sq_AL: Regex-ifikoje

en: Republic of Ireland
sq_AL: Republika e Irlandës

en: Republic of Kosovo
sq_AL: Republika e Kosovës

en: Republic of Macedonia
sq_AL: Republika e Maqedonisë

en: Republic of the Congo
sq_AL: Republika e Kongos

en: Request successful
sq_AL: Kërkesë e kryer me sukses

en: Roles
sq_AL: Role

en: Romania
sq_AL: Rumani

en: Russia
sq_AL: Rusi

en: Rwanda
sq_AL: Ruandë

en: Réunion
sq_AL: Reunion

en: Saint Barthélemy
sq_AL: Shën Bartolomeu

en: Saint Helena
sq_AL: Shën Helena

en: Saint Kitts and Nevis
sq_AL: Shën Kitts dhe Nevis

en: Saint Lucia
sq_AL: Shën Luçia

en: Saint Martin
sq_AL: Shën Martin

en: Saint Pierre and Miquelon
sq_AL: Shën Pier dhe Mikëlon

en: Saint Vincent and the Grenadines
sq_AL: Shën Vincent dhe Grenadine

en: Sampling group of Post Types
sq_AL: Grup Shembull Llojesh Postimi

en: Sampling group of options for the comment status of the posts
sq_AL: Grup shembull mundësisht për gjendje komenti të postimeve

en: Sampling roles to be used
sq_AL: Role shembuj për t’u përdorur

en: Saudi Arabia
sq_AL: Arabi Saudite

en: Secondary Address
sq_AL: Adresë Dytësore

en: Security fail, refresh the page and try again!
sq_AL: Dështim sigurie, rifreskoni faqen dhe riprovoni!

en: Select Which taxonomies
sq_AL: Përzgjidhni Cilat klasifikime

en: Select a Field type
sq_AL: Përzgjidhni lloj Fushe

en: Select a type of the Meta Field
sq_AL: Përzgjidhni një lloj Fushe Meta

en: Select an Interval
sq_AL: Përzgjidhni një Interval

en: Select at least one Provider
sq_AL: Përzgjidhni të paktën një Furnizues

en: Select the group of tags that can be selected to print on the Comment Content.
sq_AL: Përzgjidhni grupin e etiketave që mund të përzgjidhen për shtypje te Lëndë Komentesh.

en: Select the group of tags that can be selected to print on the Post Content
sq_AL: Përzgjidhni grupin e etiketave që mund të përzgjidhen për shtypje te Lëndë Postimi

en: Select the group of tags that can be selected to print on the User Description.
sq_AL: Përzgjidhni grupin e etiketave që mund të përzgjidhen për shtypje te Përshkrim Përdoruesi.

en: Select the name for Meta Field
sq_AL: Përzgjidhni emrin për Fushë Meta

en: Sentences
sq_AL: Fjali

en: Separator
sq_AL: Ndarës

en: Separator <b space>&mdash;</b> New Line: "\n"
sq_AL: Ndarës <b space>&mdash;</b> Rresht i Ri: "\n"

en: Serbia
sq_AL: Serbi

en: Settings
sq_AL: Rregullime

en: Seychelles
sq_AL: Sejshelle

en: Singapore
sq_AL: Singapor

en: Sint Maarten
sq_AL: Sint Marten

en: Slovakia
sq_AL: Sllovaki

en: Slovenia
sq_AL: Slloveni

en: Solomon Islands
sq_AL: Ishujt Solomon

en: Somalia
sq_AL: Somali

en: South Africa
sq_AL: Afrikë e Jugut

en: South Georgia
sq_AL: Xhorxhia e Jugut

en: South Korea
sq_AL: Kore e Jugut

en: South Sudan
sq_AL: Sudan i Jugut

en: Spain
sq_AL: Spanjë

en: Sponsor the project on GitHub
sq_AL: Sponsorizoni projektin në GitHub

en: Sri Lanka
sq_AL: Sri Lankë

en: State
sq_AL: Shtet

en: State Abbr
sq_AL: Shkurtim Shteti

en: Stored Data
sq_AL: Të dhëna të Depozituara

en: Street Address
sq_AL: Adresë Rruge

en: Street Name
sq_AL: Emër Rruge

en: Suffix
sq_AL: Prapashtesë

en: Suriname
sq_AL: Surinam

en: Svalbard and Jan Mayen
sq_AL: Svalbard dhe Jan Majen

en: Swaziland
sq_AL: Svaziland

en: Sweden
sq_AL: Suedi

en: Switzerland
sq_AL: Zvicër

en: Syria
sq_AL: Siri

en: São Tomé and Príncipe
sq_AL: Sao Tome dhe Principe

en: Taiwan
sq_AL: Tajvan

en: Tajikistan
sq_AL: Taxhikistan

en: Tanzania
sq_AL: Tanzani

en: Taxonomies
sq_AL: Klasifikime

en: Taxonomy Field Rules
sq_AL: Rregulla Fushe Klasifikimesh

en: Terms
sq_AL: Terma

en: Text
sq_AL: Tekst

en: Thailand
sq_AL: Tajlandë

en: The Bahamas
sq_AL: Bahamas

en: The Gambia
sq_AL: Gambia

en: The verification to erase the data has failed, you have to let it go...
sq_AL: Verifikimi për fshirjen e të dhënave dështoi, duhet ta lini të shkojë…

en: This month
sq_AL: Këtë muaj

en: This week
sq_AL: Këtë javë

en: This year
sq_AL: Këtë vit

en: TimeZone
sq_AL: Zonë kohore

en: Title
sq_AL: Titull

en: To
sq_AL: Për

en: Today
sq_AL: Sot

en: Tomorrow
sq_AL: Nesër

en: Translate
sq_AL: Përkthejeni

en: Trinidad and Tobago
sq_AL: Trinidad dhe Tobago

en: Tunisia
sq_AL: Tunizi

en: Turkey
sq_AL: Turqi

en: Turks and Caicos Islands
sq_AL: Ishujt Turks dhe Caicos

en: Type
sq_AL: Lloj

en: Type all possible elements (Tab or Return)
sq_AL: Shtypni krejt elementët e mundshëm (Tab ose Return)

en: Uganda
sq_AL: Ugandë

en: Ukraine
sq_AL: Ukrainë

en: United Arab Emirates
sq_AL: Emiratet e Bashkuara Arabe

en: United Kingdom
sq_AL: Mbretëri e Bashkuar

en: United States
sq_AL: Shtetet e Bashkuara

en: United States Minor Outlying Islands
sq_AL: Ishujt e Vegjël të Përtejmë të ShBA-ve

en: Uruguay
sq_AL: Uruguai

en: Use HTML
sq_AL: Përdor HTML

en: Use HTML on your randomized comment content?
sq_AL: Të përdoret HTML te lëndë komentesh kuturu?

en: Use HTML on your randomized post content?
sq_AL: Të përdoret HTML te lëndë postimesh kuturu?

en: Use HTML on your randomized user description?
sq_AL: Të përdoret HTML te përshkrimet kuturu të përdoruesve?

en: Use the fields below to configure a set of rules for your generated Comments
sq_AL: Përdorini fushat më poshtë për të formësuar një grup rregullash për Komentet e prodhuar për ju

en: Use the fields below to configure a set of rules for your generated Posts
sq_AL: Përdorini fushat më poshtë për të formësuar një grup rregullash për Postimet e prodhuar për ju

en: Use the fields below to configure a set of rules for your generated Terms
sq_AL: Përdorni fushat më poshtë për të formësuar një grup rregullash për Termat që prodhuar për ju

en: Use the fields below to configure a set of rules for your generated users
sq_AL: Përdorini fushat më poshtë për të formësuar një grup rregullash për përdoruesit e prodhuar për ju

en: Use the fields below to configure the rules for the Taxonomy and Terms selected
sq_AL: Përdorni fushat më poshtë për të formësuar rregulla për Klasifikim dhe Terma të përzgjedhur

en: User Description
sq_AL: Përshkrim Përdoruesi

en: Users
sq_AL: Përdorues

en: Uses <a href="http://codex.wordpress.org/Class_Reference/WP_Query" target="_blank">WP_Query</a>
sq_AL: Përdor <a href="http://codex.wordpress.org/Class_Reference/WP_Query" target="_blank">WP_Query</a>

en: Venezuela
sq_AL: Venezuelë

en: View what changed in this version
sq_AL: Shihni ç’ka ndryshuar në këtë version

en: Wallis and Futuna
sq_AL: Wallis dhe Futuna

en: Weight
sq_AL: Peshë

en: Western Sahara
sq_AL: Sahara Perëndimore

en: What has Changed in FakerPress
sq_AL: Ç’ka ndryshuar në FakerPress

en: What is the size of the Term name
sq_AL: Sa është madhësia e emrit Term

en: What posts can be choosen as Parent to the ones created
sq_AL: Cilat postime mund të zgjidhen si Mëmë për postimet e krijuar

en: Which image services will the generator use?
sq_AL: Cilat shërbime figurash do të përdorë prodhuesi?

en: Which terms can be used
sq_AL: Cilët terma mund të përdoren

en: Which type of comment are you going to generate?
sq_AL: Ç’lloj komenti do të prodhoni?

en: Which value should be saved on the Meta
sq_AL: Cila vlerë duhet ruajtur te Meta

en: Words
sq_AL: Fjalë

en: Yeah... Something went very wrong somewhere along your last actions.
    
    Right now we feel ashamed about this problem, <a href='%s' target='_blank'>poke us on twitter!</a>
sq_AL: Po… Diç shkoi vërtet ters gjatë veprimeve tuaja të fundit.
    
    Ndjehemi të turpëruar për këtë problem, <a href='%s' target='_blank'>na cytni në Twitter!</a>

en: Yemen
sq_AL: Jemen

en: Yesterday
sq_AL: Dje

en: Your request has failed
sq_AL: Kërkesa juaj dështoi

en: Your user needs the "%s" permission to execute the generation for this module.
sq_AL: Për të ekzekutuar prodhimin e këtij moduli, përdoruesit tuaj i duhet leja “%s”.

en: Your user needs the "publish_posts" permissions to search for authors.
sq_AL: Që të kërkojë për autorë, përdoruesit tuaj i duhen leje “publish_posts”.

en: Your user needs the "publish_posts" permissions to search for terms.
sq_AL: Që të kërkojë për terma, përdoruesit tuaj i duhen leje “publish_posts”.

en: Your user needs the "publish_posts" permissions to use WP_Query.
sq_AL: Që të përdorë WP_Query, përdoruesi juaj i duhen lejet “publish_posts” .

en: Zero is not a good number of comments to fake...
sq_AL: Zeroja s’është numër i goditur komentesh gjoja…

en: Zero is not a good number of posts to fake...
sq_AL: Zeroja s’është numër i goditur postimesh gjoja…

en: Zero is not a good number of terms to fake...
sq_AL: Zeroja s’është numër i goditur termash gjoja…

en: Zero is not a good number of users to fake...
sq_AL: Zeroja s’është numër i goditur përdoruesish gjoja…

en: Zimbabwe
sq_AL: Zimbabve

en: comment | comments
sq_AL[0]: koment
sq_AL[1]: komente

en: default
sq_AL: parazgjedhje

en: e.g.: 12
sq_AL: p.sh.: 12

en: e.g.: 125
sq_AL: p.sh.: 125

en: e.g.: 3
sq_AL: p.sh.: 3

en: e.g.: 350
sq_AL: p.sh.: 350

en: e.g.: 650
sq_AL: p.sh.: 650

en: e.g.: 900
sq_AL: p.sh.: 900

en: post | posts
sq_AL[0]: postim
sq_AL[1]: postime

en: term | terms
sq_AL[0]: term
sq_AL[1]: terma

en: user | users
sq_AL[0]: përdorues
sq_AL[1]: përdorues

en: yyyy-mm-dd
sq_AL: dd-mm-yyyy

en: Åland Islands
sq_AL: Ishujt Aland
