Email Users - en to sr_RS translation catalogue (162 entries)

en: Email Users
sr_RS: Email korisnici

en: Notify Users About this Post
sr_RS: Obavesti korisnike o ovom postu

en: Notify Users About this Page
sr_RS: Obavesti korisnike o ovoj stranici

en: Notify Users
sr_RS: Obavesti korisnike

en: Send to User(s)
sr_RS: Pošalji korisnicima(s)

en: Send to %s
sr_RS: Pošalji  %s

en: Send to Group(s)
sr_RS: Pošalji grupama(s)

en: User Settings
sr_RS: Postavke korisnika

en: Email Preferences
sr_RS: Email podešavanja

en: Accept to receive post or page notification emails
sr_RS: Prihvati da primaš post ili stranicu notifikacioni emailova

en: Accept to receive emails sent to multiple recipients (but still accept emails sent only to me)
sr_RS: Prihvati da primaš emailove poslate brojnim primaocima (ali i dalje prihvatam mailove poslate meni)

en: The email address (%s) of the user you are trying to send mail to is not a valid email address format.
sr_RS: Email adresa  korisnika (%s) kojem pokušavate da pošaljete mail nije validan format email adrese

en: Invalid email address ("%s") found.
sr_RS: Nepostojeća email adresa ("%s")  nadjena.

en: On
sr_RS: Upaljeno

en: Off
sr_RS: Ugašeno

en: Make a Donation
sr_RS: Donirajte

en: Plugin's Home Page
sr_RS: Početna stranica plugina

en: Discover other Plugins by MarvinLabs
sr_RS: Otkrijte druge MarvinLabs plaginove

en: If Email-Users is not robust enough or if you want to allow your users to communicate with each other, try:
sr_RS: Ako Email-Users nije dovoljno snažan ili ako želite da dozvolite korisnicima da komuniciraju jedni sa drugim, probajte:

en: More Plugins from Mike Walsh
sr_RS: Više pluginova od Mike Walsh

en: If you use Google Forms and want to integrate them with your WordPress site, try:
sr_RS: ako koristite Google Forms i želite da ih integrišete sa vašim WordPress sajtom, probajte:

en: You are not allowed to send emails to users.
sr_RS: Nije vam dozvoljeno da šaljete mailove korisnicima.

en: Send an Email to a Custom Filtered list of Users
sr_RS: Pošalji email custom filtriranoj listi korisnika

en: Please correct the errors displayed above and try again.
sr_RS: Molim vas ispravite greške prikazane iznad i pokušajte opet.

en: Mail format
sr_RS: Format maila

en: Plain text
sr_RS: Običan tekst

en: Sender
sr_RS: Pošaljilac

en: Recipients
sr_RS: Primalac

en: You are only allowed to select one user at a time.
sr_RS: Sada možete da izaberete jednog po jednog korisnika.

en: You can select multiple users by pressing the CTRL key.  When selecting multiple users, any user who should not receive Mass Email will be filtered from the recipient list.
sr_RS: Možete izabrati više korisnika pritiskanjem CTRL tipke. Kada birate više korisnika svaki korisnik koji ne bi trebao da primi masovni mail će biti filtriran sa liste primalaca.

en: User
sr_RS: Korisnik

en: Subject
sr_RS: Predmet

en: Message
sr_RS: Poruka

en: Send Email
sr_RS: Pošalji mail

en: You are not allowed to send emails to user groups.
sr_RS: Nije vam dozvoljeno da šaljete mailove grupnim korisnicima:

en: Send an Email to User Groups Filtered by User Meta Data
sr_RS: Pošalji mail grupi korisnika filtriranim od strane User Meta Data

en: You can select multiple groups by pressing the CTRL key.
sr_RS: Možete izabrati brojne grupe pritiskom na CTRL tipku.

en: Only the groups having at least one user that accepts group mails appear here.
sr_RS: Samo grupe koje imaju makar najmanje jednog korisnika koji prihvata grupne mailove ovde.

en: Filter
sr_RS: Fiter

en: Role
sr_RS: Uloga

en: You are not allowed to notify users about posts and pages.
sr_RS: Nije vam dozvoljen da obaveštavate korisnike o postovima i stranicama.

en: Trying to notify users of a %s without passing the %s id!
sr_RS: Pokušaj obavetavanja korisnika %s  bez zaobilaženja %s  id-a

en: Notify Users of a %s
sr_RS: Obavesti korisnike o %s

en: Please select the %s that you wish to notify users about.
sr_RS: Izaberite  %s  o kojem želite da obavestite korisnike.

en: Select %s
sr_RS: Izaberite  %s

en: Mail will be sent as:
sr_RS: Mail će biti poslat kao:

en: Use CTRL key to select/deselect multiple items
sr_RS: Koristite CTRL tipku za selektivanje/deselektovanje više stavki

en: The users that did not agree to receive notifications do not appear here.
sr_RS: Korisnici koji se nisu složili da primaju notifikacije se neće pojaviti ovde

en: You are not allowed to change the options of this plugin.
sr_RS: Nije vam dozvoljeno da menjate opcije plugina.

en: It looks like you have an old version of the plugin activated. Please deactivate the plugin and activate it again to complete the installation of the new version.
sr_RS: Izgleda da imate staru verziju plugina. Molimo vas deaktivirajte plugin i aktivirajte ponovo da bi se završila instalacija nove verzije.

en: Installed Version:
sr_RS: Instalirana verzija:

en: Current Version:
sr_RS: Trenutna verzija:

en: Email Users Settings
sr_RS: Email Users postavke

en: Email-Users Plugin Settings
sr_RS: Email-Users Plugin postavke

en: Mail Format
sr_RS: Format maila

en: Send mail as plain text or HTML by default?
sr_RS: Pošalji mail kao običan tekst ili HTML po defaultu?

en: Sort Users By
sr_RS: Sortiraj korisnike po

en: None
sr_RS: Ništa

en: Display Name
sr_RS: Prikaži ime

en: Display Name (User Login)
sr_RS: Prikaži ime ( Login korisnika)

en: First Name Last Name
sr_RS: Ime Prezime

en: First Name Last Name (User Login)
sr_RS: Ime Prezime ( Login korisnika)

en: Last Name, First Name
sr_RS: Ime, Prezime

en: Last Name, First Name (User Login)
sr_RS: Ime, Prezime ( Login korisnika)

en: User Login
sr_RS: Login korisnika

en: User Login (Display Name)
sr_RS: Login korisnika (Prikaži ime)

en: User Login (First Name Last Name)
sr_RS: Login korisnika (Ime Prezime)

en: User Login (Last Name, First Name)
sr_RS: Login korisnika (Ime, Prezime)

en: Determine how to sort and display names in the User selection list?
sr_RS: Odluči kako da sortira i prikaže imena u lisli izabranih korisnika.

en: Try 30 if you have problems sending emails to many users (some providers forbid too many recipients in BCC field).
sr_RS: Probajte 30 ako imate problem sa slanjem mailova brojnim korisnicima (neki provajderi zabranjuju previše primalaca u BCC polju).

en: Default<br/>Notification Subject
sr_RS: Default<br/>Predmet notifikacije

en: From Sender<br/>Exclude
sr_RS: Od pošaljioca<br/>Isključi

en: Exclude sender from email recipient list.
sr_RS: Isključi pošaljioca sa email liste primalaca.

en: From Sender<br/>Name Override
sr_RS: Od pošaljiocar<br/>Prepiši ime

en: A name that can be used in place of the logged in user's name when sending email or notifications.
sr_RS: Ime koje može biti iskorišćeno umesto imena ulogovanog korisnika kada se šalje email ili notifikacija.

en: From Sender Email<br/>Address Override
sr_RS: Od pošaljioca emaila<br/>Prepiši adresu

en: An email address that can be used in place of the logged in user's email address when sending email or notifications.
sr_RS: Email adrese koje mogu biti umesto email adresa ulogovanih korisnika kada se šalje email ili notifikacije.

en: Note:  Invalid email addresses are not saved.
sr_RS: Beleška: Nepostojeće email adrese nisu sačuvane.

en: Send Bounces To Email<br/>Address Override
sr_RS: Šalje odbijajući email <br/>prepisivanje preko adrese

en: An email address that can be used in place of the logged in user's email address to receive bounced email notifications.
sr_RS:  E-mail adresa koje se mogu koristiti umesto prijavljenih email adresa korisnika je primil odbijajuće obaveštenja e-poštom

en: Default<br/>Notification Body
sr_RS: Default<br/>Notifikaciono telo

en: Short Code<br/>Processing
sr_RS: Kratak kod<br/>Obradjuje se

en: Process short codes embedded in posts or pages.
sr_RS: Proces učitavanja kratkih kodova u postove ili stranice.

en: User Settings<br/>Table Rows
sr_RS: Postavke korisnika<br/>Redovi tabela

en: By default the table will display 20 rows.
sr_RS: Po defaultu tabela će prikazati 20 redova.

en: Default<br/>User Settings
sr_RS: Default<br/>Korisnik postavki

en: Allow Users to control their own Email Users settings.
sr_RS: Dozvoli korisnicima da kontrolišu sopstvene email korisniške postavke.

en: Save Changes
sr_RS: Sačuvaj promene

en: Email-Users Defaults
sr_RS: Email-korisnici default-i

en: Email-Users has default values for all settings.  When reset, the following values are used.
sr_RS: Email korisnici default vrednosti za sve postavke. Kada resetujete, sledeće vrednosti se koriste.

en: Settings
sr_RS: Postavke

en: Default Value
sr_RS: Default vrednost

en: Apply Default Settings
sr_RS: Primeni default postavke

en: Email-Users Test Notification Mail
sr_RS: Email-korisnik test notifikacioni mail

en: Use this Test Notification to verify proper operation of Email-Users.
sr_RS: Koristi ovaj notifikacioni test za verifikaciju odgovarajućih operacija email korisnika.

en: Notification Mail Preview (updated when the options are saved)
sr_RS: Pregled notifikacionog maila (updateovano kada su opcije sačuvane)

en: No post found in the blog in order to build a notification preview.
sr_RS: Nijedan post nije pronadjen u blogu da bi se izgradio pregled notifikacija.

en: Send Test Notification to Yourself
sr_RS: Pošalji notifikacioni test sebi

en: Email-Users Variables
sr_RS: Varijable email korisnika

en: Variables you can include in the subject or body templates
sr_RS: Varijale koje možete da uključite u predmet ili telo template

en: Variable
sr_RS: Varijable

en: Description
sr_RS: Opis

en: the link to the blog
sr_RS: link bloga

en: the blog's name
sr_RS: ime bloga

en: the WordPress user name of the person sending the mail
sr_RS: WordPress korisničko ime osobe kojoj šaljete mail

en: the title of the post you want to highlight
sr_RS: naslov posta koji želite da označite

en: the excerpt of the post you want to highlight
sr_RS: izvodi posta koji želite da označite

en: the link to the post you want to highlight
sr_RS: link posta koji želite da označite

en: Email-Users Capabilities
sr_RS: Email-Korisnici mogućnosti

en: Email Users uses capabilities to define what users are allowed to do. Below is a list of the capabilities used by the plugin and the default user role allowed to make these actions.
sr_RS: Email korisnici koriste mogućnosti da definišu šta je korisnicima dozvoljeno da urade. Ispod je lista mogućnosti korišćenih po pluginu i default uloga korisnika dozvoljenima da izvode ove akcije.

en: If you want to change the roles having those capabilities, you should use the plugin:
sr_RS: Ako želite da promenite uloge sa ti mogućnostima, trebali bi da koristite plugin:

en: Capability
sr_RS: Mogućnost

en: Default Roles
sr_RS: Default uloge

en: Access this options page.
sr_RS: Pristuo stranici sa opcijama

en: Administrators only.
sr_RS: Samo administratori.

en: Send an email to a single user.
sr_RS: Pošalji emai jednom korisniku.

en: Administrators, editors, authors and contributors.
sr_RS: Administratori,editori,autori i saradnici.

en: Send an email to various users at the same time.
sr_RS: Pošalji email raznim korisnicima istovremeno.

en: Administrators, editors and authors.
sr_RS: Administrator, editori i autori.

en: Notify users of new posts.
sr_RS: Obavesti korisnike o novim postovima.

en: Administrators and editors.
sr_RS: Administratori i editori.

en: Send an email to user groups.
sr_RS: Pošalji email grupi korisnika.

en: You are not allowed to send emails.
sr_RS: Nije vam dozvoljeno da obaveštavate korisnike o postovima i stranicama.

en: Send Individual Message
sr_RS: Pošalji individualnu poruku

en: Send an email to one or more individual users
sr_RS: Pošalji mail jednom ili više individualnim korisnicima

en: You can send an email to one or more users by selecting them individually.
sr_RS: Možete poslati mail jednom ili više korisnika ako ih selektujete individualno.

en: Send a Group Message
sr_RS: Pošalji grupnu poruku

en: Send an email to one or more user groups
sr_RS: Pošalji mail jednoj ili više grupa korisnika

en: You can send an email to one or more user groups (i.e. users belonging to the same WordPress role).
sr_RS: Možete poslati mail jednoj ili više grupa korisnika(npr.korisnicima koji pripadaju istoj WordPress ulozi)

en: Send Group Message
sr_RS: Pošalji grupnu poruku

en: You must specify the mail format.
sr_RS: Morate odretiti format maila.

en: You must enter at least a recipient.
sr_RS: Morate uneti poslednjeg primaoca.

en: You must enter a subject.
sr_RS: Morate uneti predmet

en: You must enter some content.
sr_RS: Morate uneti neki sadržaj.

en: No recipients were found.
sr_RS: Nijedan primalac nije pronadjen.

en: There was a problem trying to send email to users.
sr_RS: Pojavio se problem pokušavajući da se pošalju mailovi korisnicima.

en: No email has been sent to other users. This may be because no valid email addresses were found.
sr_RS: Mail nije poslat ostalim korisnicima. To je možda zato što nijedan validna email adresa nije pronadjena.

en: Email sent to %s user(s).
sr_RS: Email poslat  %s  korisnicima(s).

en: WARNING: More email has been sent than the number of recipients found.
sr_RS: UPOZORENJE: Više mailova je poslato nego što je broj primalaca.

en: Email has been sent to %s users, but %s recipients were originally found. Perhaps some users don't have valid email addresses?
sr_RS: Email je poslat  %s korisnicima,ali %s  je originalno nadjeno. Možda neki korisnici nemaju validne email adrese?

en: You must select at least a role.
sr_RS: Morate izabrati makar ulogu.

en: You must select at least a recipient.
sr_RS: Morate izabrati makar jednog primaoca.

en: Notification sent to %s user(s).
sr_RS: Notifikacija poslata %s  korisniku(s).

en: Test email sent to %s.
sr_RS: Test email poslat na %s.

en: <br/>%d users who should not to receive Mass Email were filtered from the recipient list.
sr_RS: <br/>%d korisnici koji ne bi trebali da prime masovni mail su filtrirani iz liste primalaca.

en: Email has been sent to %d users, but %d recipients were originally found. Perhaps some users don't have valid email addresses?
sr_RS: Email je poslat %d korisnicima ali  %d primaoci su originalno nadjeni. Možda neki korisnici nemaju validnu email adresu?

en: Plugin settings have been restored to the defaults.
sr_RS: Postavke plugina su vraćene na default.

en: Send an Email to Individual Users
sr_RS: Pošalji mail individualnim korisnicima

en: You are not allowed to view the user settings.
sr_RS: Nije vam dozvoljeno da vidite postavke korisnika.

en: Username
sr_RS: Korisničko ime

en: E-Mail Address
sr_RS: E-Mail adresa

en: Notifications
sr_RS: Notifikacije

en: Mass Email
sr_RS: Masovni email

en: Notifications On
sr_RS: Notifications uključene

en: Notifications Off
sr_RS: Notifications ugašene

en: Mass Email On
sr_RS: Masovni Email upaljen

en: Mass Email Off
sr_RS: Masovni Email ugašen

en: Notifications On & Mass Email On
sr_RS: Notifikacije upaljene & Masovni Email upaljen

en: Notifications On & Mass Email Off
sr_RS: Notifikacije upaljene & Masovni Email ugašene

en: Notifications Off & Mass Email On
sr_RS: Notifikacije ugašene & Masovni Email upaljen

en: Notifications Off & Mass Email Off
sr_RS: Notifikacije ugašene & Masovni Email ugašen

en: No users selected
sr_RS: Korisnik nije izabran
