Easy Post Types and Fields 1.1.1 - en to nl-NL translation catalogue (189 entries)

en: %s (Edit)
nl-NL: %s (Bewerken)

en: %s Archives
nl-NL: %s Archieven

en: %s Attributes
nl-NL: %s Attributen

en: %s Custom Field
nl-NL: %s Aangepast Veld

en: %s Taxonomy
nl-NL: %s Taxonomie

en: %s list
nl-NL: %s lijst

en: %s list navigation
nl-NL: %s lijst navigatie

en: %s published privately.
nl-NL: %s privé gepubliceerd.

en: %s published.
nl-NL: %s gepubliceerd.

en: %s reverted to draft.
nl-NL: %s teruggezet naar concept.

en: %s scheduled.
nl-NL: %s gepland.

en: %s setup wizard
nl-NL: %s installatiewizard

en: %s updated.
nl-NL: %s bijgewerkt.

en: &larr; Go to %s
nl-NL: &larr; Ga naar %s

en: A field with the same slug is already registered to this post type. Please choose a different slug.
nl-NL: Een veld met dezelfde slug is al geregistreerd voor dit berichttype. Kies een andere slug.

en: A link to a %s.
nl-NL: Een link naar een %s.

en: A link to a post type.
nl-NL: Een link naar een bericht type.

en: A post type with the same slug is already registered. Please choose a different slug.
nl-NL: Een berichttype met dezelfde slug is al geregistreerd. Kies een andere slug.

en: A post type with this name is already present. Please input a different name.
nl-NL: Een berichttype met deze naam is al aanwezig. Voer een andere naam in.

en: A taxonomy with the same slug is already registered to this post type. Please choose a different slug.
nl-NL: Een taxonomie met dezelfde slug is al geregistreerd voor dit berichttype. Kies een andere slug.

en: Add
nl-NL: Toevoegen

en: Add New
nl-NL: Nieuw toevoegen

en: Add New %s
nl-NL: Voeg Nieuw %s Toe

en: Add Review
nl-NL: Voeg Recensie Toe

en: Add new
nl-NL: Voeg nieuw toe

en: Add new post type
nl-NL: Voeg nieuw berichttype toe

en: Add or remove %s
nl-NL: Voeg %s toe of verwijder deze

en: All %s
nl-NL: Alle %s

en: All post types
nl-NL: Alle berichttypen

en: Are you enjoying Easy Post Types and Fields?
nl-NL: Geniet je van Eenvoudige Berichttypes en Velden?

en: Are you sure you want to delete the %1$s post type?
nl-NL: Weet je zeker dat je het %1$s berichttype wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete the “%1$s” %2$s?
nl-NL: Weet je zeker dat je de “%1$s” %2$s wilt verwijderen?

en: Assign a parent term to create a hierarchy. The term Jazz, for example, would be the parent of Bebop and Big Band.
nl-NL: Wijs een bovenliggend begrip toe om een hiërarchie te creëren. Het begrip Jazz zou bijvoorbeeld de bovenliggende term zijn van Bebop en Big Band.

en: Author
nl-NL: Auteur

en: Both fields must not be empty.
nl-NL: Beide velden mogen niet leeg zijn.

en: Cancel
nl-NL: Annuleren

en: Choose from the most used %s
nl-NL: Kies uit de meest gebruikte %s

en: Choose which of the standard features you will use. Later, you can create custom fields and taxonomies for storing additional information.
nl-NL: Kies welke van de standaardfunctionaliteiten je wilt gebruiken. Later kun je aangepaste velden en taxonomieën maken voor het opslaan van aanvullende informatie.

en: Comments
nl-NL: Opmerkingen

en: Congratulations, you've just published your first custom post type! If you have time, it would be great if you could leave us a review and let us know what you think of the plugin.
nl-NL: Gefeliciteerd, je hebt zojuist je eerste aangepaste berichttype gepubliceerd! Als je tijd hebt, zou het geweldig zijn als je ons een recensie kunt achterlaten en ons kunt laten weten wat je van de plugin vindt.

en: Content
nl-NL: Inhoud

en: Create custom post types, fields and taxonomies.
nl-NL: Maak aangepaste berichttypen, velden en taxonomieën.

en: Custom Fields
nl-NL: Aangepaste Velden

en: Custom field
nl-NL: Aangepast veld

en: Custom fields
nl-NL: Aangepaste velden

en: Define a custom post type
nl-NL: Definieer een aangepast bericht type

en: Delete
nl-NL: Verwijderen

en: Dismiss
nl-NL: Afwijzen

en: Display your post types and fields with Posts Table Pro
nl-NL: Toon je berichttypen en velden met Posts Table Pro

en: Do you need to control who can access your custom post types? You can easily do this with the %1$sPassword Protected Categories%2$s plugin.
nl-NL: Heb je controle nodig over wie toegang heeft tot je aangepaste berichttypes? Dat kun je eenvoudig doen met de %1$sWachtwoord Beveiligde Categorieën%2$s-plugin.

en: Documentation
nl-NL: Documentatie

en: Easy Post Types <span class="count">(%s)</span>
nl-NL: Eenvoudige Berichttypes <span class="count">(%s)</span>

en: Easy Post Types and Fields
nl-NL: Eenvoudige Berichttypen en Velden

en: Edit
nl-NL: Bewerken

en: Edit %s
nl-NL: Bewerk %s

en: Edit post type
nl-NL: Bewerk berichttype

en: Enhance your site with these fantastic plugins from Barn2.
nl-NL: Versterk uw site met deze fantastische plugins van Barn2.

en: Enhance your store with these fantastic plugins from Barn2, or get them all with an <a href="%1$s" target="_blank">All Access Pass<a/>! (<a href="%2$s" target="_blank">learn how here</a>)
nl-NL: Versterk je winkel met deze fantastische plugins van Barn2, of krijg ze allemaal met een <a href="%1$s" target="_blank">All Access Pass<a/>! (<a href="%2$s" target="_blank">leer hier hoe</a>)

en: Enter your license key to start using the plugin.
nl-NL: Voer uw licentiesleutel in om de plugin te gaan gebruiken.

en: Excerpt
nl-NL: Uittreksel

en: Extra features
nl-NL: Extra functies

en: Featured image
nl-NL: Uitgelichte afbeelding

en: Features
nl-NL: Kenmerken

en: Filter %s list
nl-NL: Filter %s lijst

en: Filter by %s
nl-NL: Filter op %s

en: Filter by date
nl-NL: Filter op datum

en: Filter post types list
nl-NL: Filter lijst met berichttypen

en: First, let's choose the name for your post type. This will appear as a link on the left hand side of the WordPress admin.
nl-NL: Laten we eerst de naam voor je berichttype kiezen. Dit zal als een link aan de linkerkant van de WordPress-admin verschijnen.

en: Hierarchical
nl-NL: Hiërarchisch

en: Hierarchical taxonomies have a nested parent/child structure like WordPress post categories, whereas non-hierarchical taxonomies are flat like tags.
nl-NL: Hiërarchische taxonomieën hebben een geneste ouder/kindstructuur zoals de categorieën van WordPress-berichten, terwijl niet-hiërarchische taxonomieën plat zijn zoals tags.

en: If you need to access the setup wizard again, please click on the button below.
nl-NL: Als u de installatiewizard opnieuw wilt openen, klik dan op de knop hieronder.

en: Insert into %s
nl-NL: Invoegen in %s

en: It is not possible to create the post type with the current configuration.
nl-NL: Het is niet mogelijk om het berichttype met de huidige configuratie te maken.

en: License key
nl-NL: Licentiesleutel

en: Manage Custom Fields
nl-NL: Beheer Aangepaste Velden

en: Manage Taxonomies
nl-NL: Beheer Taxonomieën

en: Manage terms
nl-NL: Beheer termen

en: More
nl-NL: Meer

en: Most Used
nl-NL: Meest Gebruikt

en: Name
nl-NL: Naam

en: New %s
nl-NL: Nieuw %s

en: New %s Name
nl-NL: Nieuwe %s Naam

en: New post type
nl-NL: Nieuw berichttype

en: No
nl-NL: Nee

en: No %s
nl-NL: Geen %s

en: No %s found in Trash.
nl-NL: Geen %s gevonden in Prullenbak.

en: No %s found.
nl-NL: Geen %s gevonden.

en: No custom fields for this post type yet
nl-NL: Er zijn nog geen aangepaste velden voor dit berichttype

en: No custom post types found
nl-NL: Geen aangepaste berichttypes gevonden

en: No custom post types have been created yet.
nl-NL: Er zijn nog geen aangepaste berichttypen gemaakt.

en: No taxonomies for this post type yet
nl-NL: Er zijn nog geen taxonomieën voor dit berichttype

en: Now, you can either add extra fields to your post type, or start adding new %s straight away.
nl-NL: Nu kun je extra velden aan je berichttype toevoegen of meteen nieuwe %s beginnen toe te voegen.

en: Once you have created your post types, custom fields and taxonomies, you can use %1$sPosts Table Pro%2$s to display them in a user-friendly table.
nl-NL: Zodra je je berichttypes, aangepaste velden en taxonomieën hebt gemaakt, kun je %1$sPosts Table Pro%2$s gebruiken om ze in een gebruiksvriendelijke tabel weer te geven.

en: Other Post Types <span class="count">(%s)</span>
nl-NL: Andere Berichttypes <span class="count">(%s)</span>

en: Page attributes
nl-NL: Pagina-attributen

en: Parent %s
nl-NL: Bovenliggend %s

en: Parent %s:
nl-NL: Ouder %s:

en: Password Protected Categories lets you restrict access to any or all of your categories or taxonomies.
nl-NL: Wachtwoord Beveiligde Categorieën stelt je in staat om de toegang tot een of al je categorieën of taxonomieën te beperken.

en: Please enter a license key.
nl-NL: Voer een licentiecode in.

en: Plural name
nl-NL: Meervoudige naam

en: Popular %s
nl-NL: Populaire %s

en: Post Type Attributes
nl-NL: Berichttype-attributen

en: Post Types
nl-NL: Berichttypes

en: Post scheduled.
nl-NL: Bericht gepland.

en: Post type
nl-NL: Berichttype

en: Post type published privately.
nl-NL: Bericht type privé gepubliceerd.

en: Post type published.
nl-NL: Bericht type gepubliceerd.

en: Post type reverted to draft.
nl-NL: Bericht type teruggezet naar concept.

en: Post types
nl-NL: Berichttypen

en: Post types list
nl-NL: Berichten typen lijst

en: Post types list navigation
nl-NL: Navigatie door berichten typen lijst

en: Post updated.
nl-NL: Bericht bijgewerkt.

en: Posts Table Pro is a dynamic WordPress table plugin which lists any type of WordPress content in a searchable table. As well as displaying any custom post type, you can choose which columns of information to show in the table - including your custom fields and taxonomies.
nl-NL: Posts Table Pro is een dynamische WordPress-tabelplugin die elk type WordPress-inhoud in een doorzoekbare tabel weergeeft. Naast het weergeven van elk aangepast berichttype kun je kiezen welke kolommen met informatie in de tabel moeten worden weergegeven - inclusief je aangepaste velden en taxonomieën.

en: Read more
nl-NL: Lees meer

en: Ready
nl-NL: Klaar

en: Restrict access to parts of your website with Password Protected Categories
nl-NL: Beperk de toegang tot delen van je website met Wachtwoordbeveiligde Categorieën

en: Revisions
nl-NL: Herzieningen

en: Search %s
nl-NL: Zoek %s

en: Search custom post types
nl-NL: Zoek aangepaste berichttypen

en: Separate %s with commas
nl-NL: Scheid %s met komma's

en: Settings
nl-NL: Instellingen

en: Setup Complete
nl-NL: Installatie Voltooid

en: Setup wizard
nl-NL: Installatiewizard

en: Singular name
nl-NL: Enkelvoudige naam

en: Size
nl-NL: Grootte

en: Something went wrong while retrieving the list of products. Please try again later.
nl-NL: Er is iets misgegaan bij het ophalen van de lijst met producten. Probeer het later opnieuw.

en: Support
nl-NL: Ondersteuning

en: Taxonomies
nl-NL: Taxonomieën

en: Taxonomies let you organize and group your %1$s. For example, you might want to organize them by category, tag, year, author, or industry. If you need to add data that is unique to each %4$s then you should create a %2$scustom field%3$s instead.
nl-NL: Taxonomieën stellen u in staat om uw %1$s te organiseren en te groeperen. U wilt ze bijvoorbeeld misschien organiseren op categorie, tag, jaar, auteur of industrie. Als u gegevens moet toevoegen die uniek zijn voor elk %4$s, dan zou u in plaats daarvan een %2$aangepast veld%3$s moeten maken.

en: Taxonomy
nl-NL: Taxonomie

en: Text
nl-NL: Tekst

en: The %s post type is ready!
nl-NL: Het %s berichttype is klaar!

en: The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
nl-NL: De &#8220;slug&#8221; is de URL-vriendelijke versie van de naam. Het is meestal allemaal kleine letters en bevat alleen letters, cijfers en koppeltekens.

en: The current number of posts for the custom post type.
nl-NL: Het huidige aantal berichten voor het aangepaste berichttype.

en: The database contains at least one post of this post type. By deleting this post type, WordPress will not be able to access those posts any longer. Are you sure you want to continue?
nl-NL: De database bevat ten minste één bericht van dit berichttype. Door dit berichttype te verwijderen, kan WordPress die berichten niet meer openen. Weet je zeker dat je wilt doorgaan?

en: The description is not prominent by default; however, some themes may show it.
nl-NL: De beschrijving is standaard niet prominent; sommige thema's kunnen deze echter wel tonen.

en: The licence key is contained in your order confirmation email.
nl-NL: De licentiesleutel staat in uw bestelbevestigingsmail.

en: The name is how it appears on your site.
nl-NL: De naam is hoe het op uw site verschijnt.

en: The name of a custom field is required.
nl-NL: De naam van een aangepast veld is vereist.

en: The name of the post type cannot be longer than 17 characters.
nl-NL: De naam van het berichttype mag niet langer zijn dan 17 karakters.

en: The plural name of a post type is required.
nl-NL: De meervoudige naam van een berichttype is vereist.

en: The plural name of a taxonomy is required.
nl-NL: De meervoudige naam van een taxonomie is vereist.

en: The post type is missing or an error occurred when completing this operation.
nl-NL: Het berichttype ontbreekt of er is een fout opgetreden bij het voltooien van deze actie.

en: The singular name of a post type is required.
nl-NL: De enkelvoudige naam van een berichttype is vereist.

en: The singular name of a taxonomy is required.
nl-NL: De enkelvoudige naam van een taxonomie is vereist.

en: The slug is a unique code that you can use to identify the custom post type. For example, you can use it to display the data with the Posts Table Pro plugin. If you are using the slug in other ways &ndash; for example for development purposes &ndash; then you should add the prefix 'ept_' before the slug, for example 'ept_article' instead of just 'article'.
nl-NL: De slug is een unieke code die je kunt gebruiken om het aangepaste berichttype te identificeren. Je kunt het bijvoorbeeld gebruiken om de gegevens weer te geven met de Posts Table Pro-plugin. Als je de slug op andere manieren gebruikt &ndash; bijvoorbeeld voor ontwikkelingsdoeleinden &ndash; dan moet je het voorvoegsel 'ept_' voor de slug toevoegen, bijvoorbeeld 'ept_artikel' in plaats van alleen 'artikel'.

en: The slug is a unique code that you can use to identify the custom taxonomy. For example, you can use it to display the data with the Posts Table Pro plugin. If you are using the slug in other ways &ndash; for example for development purposes &ndash; then you should add the prefix '%1$s' before the slug, for example '%1$scategory' instead of just 'category'.
nl-NL: De slug is een unieke code die je kunt gebruiken om de aangepaste taxonomie te identificeren. Je kunt het bijvoorbeeld gebruiken om de gegevens weer te geven met de Posts Table Pro-plugin. Als je de slug op andere manieren gebruikt &ndash; bijvoorbeeld voor ontwikkelingsdoeleinden &ndash; dan moet je het voorvoegsel '%1$s' voor de slug toevoegen, bijvoorbeeld '%1$scategorie' in plaats van alleen 'categorie'.

en: The slug of a custom field is required.
nl-NL: De slug van een aangepast veld is vereist.

en: The slug of a post type is required.
nl-NL: De slug van een berichttype is vereist.

en: The slug of a post type must be 17 characters or less.
nl-NL: De slug van een berichttype moet 17 tekens of minder zijn.

en: The slug of a taxonomy for this post type must be %d characters or less.
nl-NL: De slug van een taxonomie voor dit berichttype moet %d tekens of minder zijn.

en: The slug of a taxonomy is required.
nl-NL: De slug van een taxonomie is vereist.

en: Title
nl-NL: Titel

en: Update
nl-NL: Bijwerken

en: Update %s
nl-NL: Bijwerken %s

en: Update post type
nl-NL: Berichttype bijwerken

en: Uploaded to this %s
nl-NL: Geüpload naar deze %s

en: Use custom fields for storing unique data about your custom posts, and use taxonomies for organizing and grouping the custom posts.
nl-NL: Gebruik aangepaste velden om unieke gegevens over je aangepaste berichten op te slaan, en gebruik taxonomieën voor het organiseren en groeperen van de aangepaste berichten.

en: Use custom fields to store extra data about your %1$s, such as a reference number or link. Custom fields are for data that is unique to each %4$s. If you want to use the data to organize or group your %5$s then you should create a %2$staxonomy%3$s instead.
nl-NL: Gebruik aangepaste velden om extra gegevens over uw %1$s op te slaan, zoals een referentienummer of link. Aangepaste velden zijn voor gegevens die uniek zijn voor elk %4$s. Als u de gegevens wilt gebruiken om uw %5$s te organiseren of te groeperen, dan zou u in plaats daarvan een %2$staxonomie%3$s moeten maken.

en: Use this page to manage your custom post types. You can add and edit post types, custom fields and taxonomies.
nl-NL: Gebruik deze pagina om uw aangepaste berichttypes te beheren. U kunt berichttypes, aangepaste velden en taxonomieën toevoegen en bewerken.

en: Use this setup wizard to quickly create a post type (e.g. Events, Members, Articles, or something else). Your post type will have its own section in the WordPress admin. If you want to add fields to existing post types, then skip the setup wizard and go to the Other Post Types section.
nl-NL: Gebruik deze installatiewizard om snel een berichttype te creëren (bijv. Evenementen, Leden, Artikelen of iets anders). Je berichttype krijgt zijn eigen sectie in de WordPress-admin. Als je velden aan bestaande berichttypes wilt toevoegen, sla dan de installatiewizard over en ga naar de sectie Andere Berichttypes.

en: View %s
nl-NL: Bekijk %s

en: View post type
nl-NL: Bekijk berichttype

en: View post types
nl-NL: Bekijk berichttypen

en: Visual Editor
nl-NL: Visuele Editor

en: Warning: This will overwrite your existing settings for %s. Are you sure you want to continue?
nl-NL: Waarschuwing: Dit zal uw bestaande instellingen voor %s overschrijven. Weet u zeker dat u wilt doorgaan?

en: Welcome
nl-NL: Welkom

en: Welcome to Easy Post Types and Fields
nl-NL: Welkom bij Eenvoudige Berichttypes en Velden

en: What sort of content do you want to create?
nl-NL: Wat voor soort inhoud wil je creëren?

en: What type of information do you need for your %s?
nl-NL: Wat voor soort informatie heb je nodig voor je %s?

en: Yes
nl-NL: Ja

en: You are not allowed to retrieve license details.
nl-NL: U bent niet toegestaan om licentiegegevens op te halen.

en: You are not allowed to validate your license.
nl-NL: U bent niet toegestaan om uw licentie te valideren.

en: You are not authorized.
nl-NL: U bent niet geautoriseerd.

en: Your website visitors can use the search box, sortable columns and filter dropdowns to find exactly what they are looking for.
nl-NL: Je websitebezoekers kunnen de zoekbox, sorteermogelijkheden en filterdropdowns gebruiken om precies te vinden wat ze zoeken.

[ctx: column name]
en: Actions
nl-NL: Acties

[ctx: column name]
en: Count
nl-NL: Aantal

[ctx: column name]
en: Custom Fields
nl-NL: Aangepaste Velden

[ctx: column name]
en: Hierarchical
nl-NL: Hiërarchisch

[ctx: column name]
en: Name
nl-NL: Naam

[ctx: column name]
en: Taxonomies
nl-NL: Taxonomieën

en: custom field
nl-NL: aangepast veld

en: e.g. Article
nl-NL: bijv. Artikel

en: e.g. Articles
nl-NL: bijv. Artikelen

en: e.g. Categories
nl-NL: bijv. Categorieën

en: e.g. Category
nl-NL: bijv. Categorie

[ctx: plural]
en: View %s
nl-NL: Bekijk %s

[ctx: singular]
en: View %s
nl-NL: Bekijk %s

en: taxonomy
nl-NL: taxonomie
