Dynamic Widgets - en to cs translation catalogue (146 entries)

en: Date
cs: Datum

en: Browser
cs: Prohlížeč

en: Templates
cs: Šablony

en: Language
cs: Jazyk

en: Front Page
cs: Úvodní stránka

en: Single Posts
cs: Příspěvky

en: Attachments
cs: Přílohy

en: Pages
cs: Stránky

en: Author Pages
cs: Stránky autora

en: Category Pages
cs: Kategorie stránek

en: Archive Pages
cs: Archiv stránek

en: Error Page
cs: Chybová stránka

en: Search page
cs: Vyhledávací stránka

en: WPSC Category
cs: WPSC kategorie

en: Custom Post Type Archives
cs: Archivy uživatelských typů příspěvků

en: BuddyPress Groups
cs: BuddyPress skupiny

en: <b>WARNING</b> STRICT sql mode in effect. Dynamic Widgets might not work correctly. Please disable STRICT sql mode.
cs: <b>VAROVÁNÍ</b> STRIKTNÍ sql mód je aktivní. Dynamic Widgets nemusí pracovat správně. Prosím vypněte STRIKTNÍ sql mód.

en: Oops! Something went terrible wrong. Please reinstall Dynamic Widgets.
cs: Jejda. Něco je špatně. Prosím, přeinstalujte plugin Dynamic Widgets.

en: OLD
cs: STARÉ

en: FILTER
cs: FILTR

en: Widgets are always displayed by default
cs: Panely budou vždy zobrazeny (výchozí)

en: The '<em>Yes</em>' selection
cs: Výběr '<em>Ano</em>'

en: Click on the
cs: Klikněte na

en: next to the options for more info
cs: dále do nastavení pro více informací

en: Static
cs: Statický

en: Dynamic
cs: Dynamický

en: When a widget is
cs: Když je panel

en: the widget uses the WordPress default. In other words, it's shown everywhere
cs: panel použije výchozí nastavení WordPressu. Jinými slovy, je to zobrazeno všude.

en: A widget is
cs: Panel je

en: when there are options set, i.e. not showing on the front page.
cs: pokud je tato nastavena tato možnost, nebude se zobrazovat na úvodní stránce.

en: Reset makes the widget return to
cs: Reset vrátí panel do

en: Settings
cs: Nastavení

en: Apply exception rule to widgets:
cs: Použít vyjímku pravidla v panelech:

en: Off
cs: Vypnuto

en: On
cs: Zapnuto

en:  (Default:
cs: (Výchozí:

en: Default
cs: Výchozí

en: Dynamic Widgets Options saved
cs: Nastavení dynamického panelu uloženo

en: for
cs: pro

en: Edit Dynamic Widgets Options
cs: Upravit nastavení dynamického panelu

en: and
cs: a

en: Options set for
cs: Možnosti nastavení pro

en: Option set for
cs: Možnost nastavení pro

en: Widget options saved.
cs: Nastavení panelu uloženo

en: Return
cs: Zpět

en: to Dynamic Widgets overview
cs: do přehledu dynamických panelů.

en: Dynamic does not mean static hiding of a widget.
cs: Dynamický neznamená skrývání statických panelů.

en: Hint
cs: Doporučení

en: Remove
cs: Odstranit

en: the widget from the sidebar
cs: panel z postranního sloupce

en: The From date can't be later than the To date.
cs: Datum Od nemůže být později než dnešní datum.

en: Edit options for the widget
cs: Nastavit možnosti pro panel

en: Quick settings
cs: Rychlé nastavení

en: Set all options to 'No'
cs: Nastavit vše na 'Ne'

en: Except overriding options like Role, Date, etc.
cs: Kromě přepsání nastavení, např. Role, Datum atd.

en: Save
cs: Uložit

en: Method set to
cs: Metoda

en: Page limit set to
cs: Limit stránky

en: ERROR
cs: CHYBA

en: is not a valid limit.
cs: není správné hodnota.

en: Widget options have been reset to default.
cs: Nastavení panelu byla resetována na výchozí hodnoty.

en: Inactive Widgets
cs: Neaktivní panely

en: Edit this widget options
cs: Upravit nastavení tohoto panelu

en: Edit
cs: Upravit

en: Reset widget to Static
cs: Resetovat panel na statický

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: wp_head() check:
cs: Kontrola wp_head() :

en: wp_head() is NOT called (at the most obvious place)
cs: wp_head() není voláno (na nejobvyklejších místech)

en: wp_head() is called
cs: wp_head() je voláno

en: Unable to determine if wp_head() is called
cs: Nelze zjistit zda je voláno wp_head()

en: Use 'OLD' method
cs: Použít 'STAROU' metodu

en: Page limit
cs: Limit stránky

en: The page limit sets the limit of number of pages to prevent a timeout when building the hierarchical tree. When the number of pages is above this limit, a flat list will be displayed which is less time consuming.
cs: Limit stránky nastaví maximální počet stránek jako prevenci časového limitu pro vytvoření hierarchické struktury. Pokud je číslo větší než tento limit, bude zobrazen pouze seznam, což je méně časově náročné.

en: Currently the number of pages is
cs: Aktuální počet stránek je

en: When upgrading to WPEC 3.8 the Dynamic Widgets rules for WPEC are lost. The WPEC dump gives you an overview of the rules before the update.
cs: Pokud aktualizujete na WPEC 3.8 pravidla pro Dynamic Widgets budou ztracena. WPEC výpis vám dá možnost prohlédnout pravidla před aktualizací.

en: WARNING
cs: UPOZORNĚNÍ

en: This only works correct when you did not add or change anything in the Dynamic Widgets rules.
cs: Toto funguje správně pouze když nepřidáváte ani neměníte pravidla dynamických panelů.

en: Create WPEC dump
cs: Vytvořit WPEC výpis

en: For debugging purposes it is possible you're asked to create a dump. Click the 'Create dump' button and save the text file.
cs: Pro účely ladění je možné vytvořit výpis. Klikněte na tlačítko  "Vytvořit výpis ' a uložte textový soubor.

en: Create dump
cs: Vytvořit výpis

en: When you decide not to use this plugin anymore (sorry to hear that!). You can cleanup all settings and data related to this plugin by clicking on the 'Uninstall' button. This process is irreversible! After the cleanup the plugin is deactivated automaticly.
cs: V případě, že si nepřejete dále využívat tento plugin (a to slyšíme velmi neradi), můžete smazat veškerá nastavení a odinstalovat vše kliknutím na tlačítko 'Odinstalovat'. Tento proces je nevratný! Po dokončení čištění bude plugin deaktivován automaticky.

en: Uninstall
cs: Odinstalovat

en: Search Page
cs: Vyhledávací stránka

en: Show widget on the search page?
cs: Zobrazit panel na vyhledávací stránce?

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Language (QT)
cs: Jazyk (QT)

en: Show widget default on all languages?
cs: Zobrazit panel jako výchozí ve všech jazycích?

en: Click to toggle info
cs: INFO - Klikněte na přepínač

en: Using this option can override all other options.
cs: Použití těchto nastavení může přepsat všechna ostatní nastavení.

en: Except the languages
cs: Kromě jazyků

en: Show widget default on category pages?
cs: Zobrazit panel jako výchozí na stránkách kategorií?

en: Except the categories
cs: Kromě kategorií

en: Posts:
cs: Příspěvky:

en: Tags:
cs: Tagy:

en: Show widget default on single posts?
cs: Zobrazit panel jako výchozí v jednotlivých příspěvcích?

en: When you use an author <b>AND</b> a category exception, both rules in the condition must be met. Otherwise the exception rule won't be applied.
      					If you want to use the rules in a logical OR condition. Add the same widget again and apply the other rule to that.
cs: Pokud chcete použít vyjímku pro autora <b>AND</b> a kategorii, musí být splněna obě pravidla v podmínce. Jiná pravidla vyjímek nebudou aplikována.
      					Pokud chcete použít pravidla s logickou podmínku OR,přidejte stejný panel a použitje další pravidlo.

en: Make exception rule available to individual posts and tags.
cs: Vytvořit pravidla vyjímek pro individuální příspěvky a tagy.

en: Except the posts by author
cs: Kromě příspěvků autora

en: Except the posts in category
cs: Kromě příspěvků v kategorii

en: Show widget on attachment pages?
cs: Zobrazit panel na stránkách příloh?

en: Show widget on the error page?
cs: Zobrazit panel na chybové stránce?

en: Show widget on the front page?
cs: Zobrazit panel na úvodní stránce?

en: This option only applies when your front page is set to display your latest posts (See Settings &gt; Reading).<br />
    						When a static page is set, you can use the options for the static pages below.
cs: Tato možnost platí pouze, když je vaše hlavní stránka nastavena tak, aby zobrazila vaše poslední příspěvky (Nastavení &gt; Čtení).<br />
    						Pokud je nastavena statická stránka, použijte nastavení níže.

en: Show widget on archive pages?
cs: Zobrazit panel na stránkách archivu?

en: This option does not include Author and Category Pages.
cs: Tato možnost nezahrnuje Autory a stránky kategorií.

en: The static page module failed to load.
cs: Modul statické stránky nelze načíst.

en: All children
cs: Všechny podřízené

en: Front page
cs: Úvodní stránka

en: Posts page
cs: Stránka příspěvků

en: Show widget default on static pages?
cs: Zobrazit panel jako výchozí na statických stránkách?

en: Except the page(s)
cs: Kromě stránek

en: Show widget default on author pages?
cs: Zobrazit panel jako výchozí ve všech stránkách autora?

en: Except the author(s)
cs: Kromě autorů

en: Show widget default on BuddyPress pages?
cs: Zobrazit panel jako výchozí ve všech BuddyPress stránkách?

en: Except on the components pages
cs: Kromě částí stránek

en: Forum Index
cs: Obsah fóra

en: Forum Topics
cs: Témata fóra

en: Members Index
cs: Obsah uživatelů

en: Show widget default on BuddyPress Group pages?
cs: Zobrazit panel jako výchozí ve všech skupinách BuddyPress stránek?

en: Except in the groups
cs: Kromě skupin

en: Except in the group pages
cs: Kromě skupin stránek

en: Anonymous
cs: Anonymní

en: Show widget to everybody?
cs: Zobrazit postranní panel všem?

en: only to
cs: jen

en: (and other Gecko based)
cs: (a ostatní založené na jádru Gecko)

en: Other / Unknown / Not detected
cs: Ostatní / Neznámé / Nedetekované

en: Show widget with all browsers?
cs: Zobrazit panel ve všech prohlížečích?

en: Browser detection is never 100% accurate.
cs: Detekce prohlížeče není na 100% přesná.

en: Except the browser(s)
cs: Kromě prohlížečů

en: Show widget on every template?
cs: Zobrazit panel v každé šabloně?

en: Except the templates
cs: Kromě šablon

en: Default Template
cs: Výchozí šablona

en: Show widget on
cs: Zobrazit postranní panel v

en: Except for
cs: Kromě

en: Show widget on Custom Post Type Archives
cs: Zobrazit panel jako výchozí v Archivech uživatelských typů příspěvků?

en: Show widget always?
cs: Vždy zobrazit postranní panel?

en: Enter dates in the YYYY-MM-DD format. You can also use the calendar by clicking on the
cs: Vložte datum ve formátu RRRR-MM-DD. Také můžete použít kalendář kliknutím na

en: Date ranges can be made by entering a From AND a To date<br />
      					When you want the widget to be displayed from a specific date, only fill in the From date<br />
      					When you want the widget to stop displaying on a specific date, only fill in the To date.
cs: Rozpětí datumu musí být vloženo Od AND Do<br />
      					Pokud chete zobrazit panel od specifického data, vyplňte pouze datum Od<br />
      					Pokud chete zobrazit panel do specifického data, vyplňte pouze datum Do.

en: only
cs: pouze

en: From
cs: Od

en: To
cs: Do

en: Show widget default on WPSC categories?
cs: Zobrazit panel jako výchozí ve WPSC kategoriích?

en: Language (WPML)
cs: Jazyk (WPML)

en: Except the Pods pages
cs: Kromě ´Pods´ stránek

en: Show widget default on Pods pages?
cs: Zobrazit panel jako výchozí na´Pods´ stránkách?
