DW Question Answer - en to pl translation catalogue (259 entries)

en: %d person who is following this question | %d people who are following this question
pl[0]: %d osoba obserwuje to pytanie
pl[1]: Osoby obserwujące pytanie: %d

[ctx: %s = human-readable time difference]
en: replied %s ago
pl: odpowiedział %s temu

en: %s Answers
pl: %s odpowiedzi

en: %s answered <span class="dwqa-date">%s</span> ago
pl: %s odpowiedział <span class="dwqa-date">%s</span> temu

en: %s asked <span class="dwqa-date">%s</span> ago
pl: %s zapytał <span class="dwqa-date">%s</span> temu

en: &quot;Helllo&quot;, Are you cheating huh?.
pl: Oszukujesz? :)

en: <span><a href="%s">%s%s</a> %s %s ago</span>
pl: <span><a href="%s">%s%s</a> %s %s temu</span>

en: <span><a href="%s">%s%s</a> %s answered %s ago</span>
pl: <span><a href="%s">%s%s</a> %s odpowiedział %s temu</span>

en: <span><a href="%s">%s%s</a> %s asked %s ago</span>
pl: <span><a href="%s">%s%s</a> %s zapytał %s temu</span>

en: <strong>%1$s</strong> answers
pl: <strong>%1$s</strong> odp.

en: <strong>%1$s</strong> views
pl: <strong>%1$s</strong> odsłon

en: <strong>%1$s</strong> votes
pl: <strong>%1$s</strong> głosów

en: A Question will be marked as overdue if it passes this period of time, starting from the time the question was submitted
pl: Pytanie zostanie oznaczone jako przeterminowane, jeśli minął ten okres począwszy od dnia, w którym pytanie zostało zadane

en: A WordPress plugin was make by DesignWall.com to build an Question Answer system for support, asking and comunitcate with your customer
pl: Wtyczka ta została stworzona przez DesignWall.com, abyś mógł bez problemów zbudować własny system Q&A.

en: A new answer for "{question_title}" was posted on {site_name}
pl: Nowa odpowiedź na  "{question_title}" został opublikowana w {site_name}

en: A new question was posted on {site_name}
pl: Nowe pytanie zostało opublikowane na {site_name}

en: A period of time in which new questions are highlighted and marked as New
pl: Okres, w którym nowe pytania są podświetlone i oznaczone jako Nowe

en: Activate
pl: Aktywacja

en: Add New
pl: Dodaj nowy

en: Add New Question Category
pl: Dodaj nową kategorię

en: Add New Question Tag
pl: Dodaj nowy tag

en: Add or remove question tags
pl: Dodaj lub usuń tagi

en: All
pl: Wszystkie

en: All Question Categories
pl: Wszystkie kategorie

en: All Question Tags
pl: Wszystkie tagi

en: Anonymous
pl: Anonimowy

en: Answer
pl: Odpowiedź

en: Answer at
pl: Odpowiedz na

en: Answer content is empty
pl: Treść odpowiedzi jest pusta

en: Answer for
pl: Odpowiedż dla

en: Answer is missing.
pl: Odpowiedź została usunięta.

en: Answered
pl: Odpowiedziane

en: Answered on
pl: Odpowiedział na

en: Answers
pl: Odpowiedzi

en: Are you cheating huh?
pl: Oszukujemy, co?

en: Are you cheating, huh?
pl: Oszukujesz, co?

en: Ask Question Page
pl: Strona Zadawania Pytań

en: Ask a question
pl: Zadaj pytanie

en: Author
pl: Autor

en: By default, your single.php template file will be used if you do not choose any template
pl: Domyślnie zostanie użyty Twój plik single.php, jeśli nie wybierzesz żadnego szablonu

en: Cancel reply
pl: Anuluj odpowiedź

en: Captcha is not correct
pl: Kod Captcha jest niepoprawny

en: Category
pl: Kategoria

en: Change comment settings, and create the Submit question page.
pl: Zmień ustawienia komentarzy i stwórz stronę zadawania pytań.

en: Choose as the best answer
pl: Wybierz jako najlepszą odpowiedź

en: Choose from the most used question tags
pl: Wybierz z pośród najczęściej używanych tagów

en: Closed
pl: Zamknięte

en: Closed Questions
pl: Zamknięte Pytania

en: Comment ID must be showed.
pl: ID komentarza musi zostać wyświetlone.

en: Comment content must not be empty.
pl: Treść komentarza nie może być pusta.

en: Comment is missing
pl: Komentarz został usunięty

en: Community
pl: Społeczność

en: Config your support channel
pl: Skonfiguruj swój kanał wsparcia

en: Contributors
pl: Współtwórcy

en: Credits
pl: Informacje

en: DW Question & Answer Credits
pl: DW Question & Answer Informacje

en: DW Question Answer Guide
pl: Przewodnik DW Question Answer

en: DW Question Answer Plugin
pl: Wtyczka DW Question Answer

en: DW Question Answer is a WordPress Plugin which helps you build a Question & Answer system on your WordPress sites. The plugin is easy to install and set up. Let start building up your community with this WordPress question & answer system.
pl: DW Question Answer to wtyczka do skryptu WordPress, która pozwala zbudować system pytań i odpowiedzi na Twojej witrynie opartej o Wordpress. Wtyczka jest łatwa w instalacji i konfiguracji. Rozpocznij budowę swojej społeczności z systemem pytań i odpowiedzi.

en: DW Question Answer needs to upgrade the database, click %shere%s to start the upgrade.
pl: DW Question Answer  wymaga aktualizacji bazy danych, kliknij %shere%s aby rozpocząć ten proces.

en: DWQA Ask Question
pl: Zadaj Pytanie

en: DWQA Closed Questions
pl: Zamknięte Pytania

en: DWQA Embed Question
pl: DWQA Zagnieżdżone pytanie

en: DWQA Latest Questions
pl: Ostatnie Pytania

en: DWQA Leaderboard
pl: DWQA Liderzy

en: DWQA Markdown
pl: DWQA Przeceny

en: DWQA Popular Questions
pl: Popularne Pytania

en: DWQA Post
pl: Post

en: DWQA Posts
pl: Posty

en: DWQA Questions
pl: Pytania

en: DWQA Related Questions
pl: Podobne Pytania

en: DWQA Settings
pl: Ustawienia DWQA

en: DWQA Upgrade
pl: DWQA Aktualizacja

en: Default
pl: Domyślnie

en: Delete
pl: Kasuj

en: Delete Action was failed
pl: Akcja Usuwania nie powiodła się

en: Delete draft
pl: Usuń szkic

en: Detail
pl: Szczegóły

en: Documents, Support From DesignWall (help)
pl: Dokumentacja, Wsparcie dla DesignWall (pomoc)

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit Question Category
pl: Edytuj kategorię

en: Edit Question Tag
pl: Edytuj tagi

en: Email Content
pl: Treść wiadomości

en: Email Logo
pl: Logo wiadomości

en: Email subject
pl: Temat wiadomości

en: Enter the result
pl: Wprowadź wynik działania

en: Error
pl: Błąd

en: Extensions
pl: Rozszerzenia

en: Feed for all posts filed under %s
pl: RSS Feed dla wszystkich wpisów w %s

en: Filter:
pl: Filtr:

en: For more information:
pl: Więcej informacji:

en: From Email
pl: Od Email

en: General
pl: Główne

en: Get It Now!
pl: Zdobądź teraz!

en: Group Permission
pl: Uprawnienia Grup

en: Hello, Are you cheating huh?
pl: Halo, Oszukujesz?

en: How to use DW Question Answer
pl: Jak korzystać z  DW Question Answer

en: In Response To
pl: W Odpowiedzi na

en: Info
pl: Informacje

en: Invalid Post
pl: Nieprawidłowy Wpis

en: Invalid post status
pl: Nieprawidłowy stan wpisu

en: Just do it..
pl: Po prostu to zrób...

en: Latest Answers
pl: Ostatnie Odpowiedzi

en: Latest Questions
pl: Ostatnie Pytania

en: Leave a Reply
pl: Dodaj Komentarz

en: Leave a Reply to %s
pl: Dodaj Komentarz  do %s

en: License Key
pl: Klucz licencyjny

en: Licenses
pl: Licencje

en: Link to
pl: Link do

en: Login required. No anonymous post allowed
pl: Wymagane Logowanie. Anonimowe wpisy niedozwolone

en: Login to ask a question
pl: Zaloguj się, aby zadać pytanie

en: Missing email information
pl: Brakuje informacji e-mail

en: Missing id of answer
pl: Brakuje id odpowiedzi

en: Missing post ID
pl: Brakuje  ID wpisu

en: Missing post id.
pl: ID postu zostało zgubione.

en: Move to next step %d
pl: Przejdź do następnego kroku %d

en: My questions
pl: Moje pytania

en: My subscribes
pl: Obserwowane

en: New
pl: Nowy

en: New Question Category Name
pl: Nowa nazwa kategorii

en: New Question Tag Name
pl: Nowa nazwa tagu

en: No question tags found.
pl: Nie znaleziono żadnych tagów

en: No valid changelog was found.
pl: Nie znaleziono poprawnego pliku historii zmian.

en: Number of posts
pl: Liczba wpisów

en: Only Me &amp; Admin
pl: Tylko ja i Administrator

en: Open
pl: Otwarte

en: Overview
pl: Przegląd

en: Parent Question Category
pl: Nadrzędna kategoria

en: Parent Question Category:
pl: Nadrzędna kategoria:

en: Parent:
pl: Nadrzędna:

en: Pending
pl: Oczekuje

en: Permalink Settings
pl: Ustawienia Permalink

en: Pin question to top of archive page.
pl: Przyklejone pytanie na górze strony archiwum.

en: Please enter your comment content
pl: Proszę wpisać treść komentarza

en: Plugin Settings
pl: Ustawienia Wtyczki

en: Plugin was activated
pl: Wtyczka została aktywowana

en: Popular Question Tags
pl: Popularne tagi

en: Popular Questions
pl: Popularne Pytania

en: Post
pl: Wpis

en: Post Comment
pl: Dodaj Komentarz

en: Post does not exist
pl: Wpis nie istnieje

en: Posts by %s
pl: Wpisy od %s

en: Private
pl: Prywatne

en: Public
pl: Publiczne

en: Question
pl: Pytanie

en: Question Category
pl: Kategoria pytania

en: Question List Page
pl: Strona Listy Pytań

en: Question Meta Data
pl: Metadane Pytania

en: Question Tags
pl: Tagi Pytania

en: Question Tags:
pl: Tagi dotyczące pytania:

en: Question is empty
pl: Pytanie jest puste

en: Question is missing.
pl: Pytanie zostało skasowane.

en: Question is not valid
pl: Pytanie jest niepoprawne

en: Questions
pl: Pytania

en: Re-Open
pl: Ponownie otwarte

en: Read
pl: Czytaj

en: Read more
pl: Czytaj więcej

en: Required fields are marked %s
pl: Wymagane pola są oznaczone %s

en: Reset Default
pl: Ustawienia domyślne

en: Resolved
pl: Rozwiązane

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Save all changes
pl: Zapisz wszystkie zmiany

en: Search
pl: Szukaj

en: Search Question Categories
pl: Wyszukaj kategorie

en: Search Question Tags
pl: Tag wyszukiwarki pytań

en: Select 404 DWQA Page
pl: Wybierz stronę dla błędu 404

en: Select Archive Question Page
pl: Wybierz stronę Archiwum Pytań

en: Select Submit Question Page
pl: Wybierz stronę Zgłaszania Pytań

en: Select question category
pl: Wybierz kategorie pytania

en: Select template for Single Quesiton page
pl: Wybierz szablon dla strony pojedynczego pytania

en: Separate question tags with commas
pl: Rozdziel tagi za pomocą przecinków

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Setup Ask Question Page
pl: Ustaw Stronę Zadawania Pytań

en: Setup Question List Page
pl: Ustaw Stronę Listy Pytań

en: Show a list of latest questions.
pl: Pokaż listę ostatnich pytań.

en: Show a list of popular questions.
pl: Pokaż listę popularnych pytań.

en: Show a list of questions marked as closed.
pl: Pokaż listę pytań oznaczonych jako zamknięte.

en: Show a list of questions that related to a question. Just show in single question page
pl: Pokaż listę powiązanych pytań. Wystarczy pokazać na stronie jednego pytania

en: Showing search results for
pl: Pokaż wyniki wyszukiwania dla

en: Sorry, but nothing matched your filter
pl: Wybacz, ale nic nie pasuje to wybranego przez Ciebie filtra.

en: Sort by
pl: Sortuj wg

en: Staff
pl: Personel

en: Sticky
pl: Przypięte

en: Sticky Question
pl: Przyklejone Pytanie

en: Sticky Questions
pl: Przyklejone Pytania

en: Style integration
pl: Integracja stylu

en: Submit
pl: Wyślij

en: Submitted
pl: Zgłoszone

en: Subscribe
pl: Obserwuj

en: Subscribes
pl: Obserwowane

en: The upgrade process has started, please be patient. This could take several minutes. You will be automatically redirected when the upgrade is finished...
pl: Proces aktualizacji wystartował. Bądź ostrożny. To może potrwać kilka minut. Zostaniesz automatycznie przekierowany kiedy tylko aktualizacja dobiegnie końca...

en: There is a new version of %1$s available. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">View version %3$s details</a> or <a href="%4$s">update now</a>.
pl: Nowa wersja %1$s jest dostępna. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">Zobacz szczegóły wersji: %3$s</a> lub <a href="%4$s">zaktualizuj teraz</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">View version %3$s details</a>.
pl: Nowa wersja %1$s jest dostępna. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">Zobacz szczegóły wersji: %3$s</a>.

en: This address will be used as the sender of the outgoing emails.
pl: Adres ten będzie używany jako nadawca wysyłanych wiadomości.

en: This email is already registered, please choose another one.
pl: Ten e-mail jest już zarejestrowany, proszę wybrać inny.

en: This function should not be called before init.
pl: Ta funkcja nie powinna być wywołana przed jej inicjalizacją.

en: This page will be redirected when users without authority click on a private question. You can customize the message of this page in.If not, a default 404 page will be used.
pl: Ta strona zostanie przekierowana, gdy użytkownicy bez uprawnień klikną na prywatne pytanie. Można dostosować przesłanie tej strony wewnętrzenie. Jeśli nie do będzie używana domyślna strona 404.

en: This post is not answer.
pl: Ten post nie jest odpowiedzią.

en: This post is not question.
pl: Ten post nie jest pytaniem.

en: This question is:
pl: To pytanie jest:

en: This username is already registered. Please use another one.
pl: Ta nazwa użytkownika jest już zarejestrowana. Proszę wybrać inną.

en: Title
pl: Tytuł

en: Unanswered
pl: Bez odpowiedzi

en: Update Question Category
pl: Zaktualizuj kategorię

en: Update Question Tag
pl: Uaktualnij tagi

en: Upgrade process is done
pl: Proces aktualizacji został zakończony

en: Upload
pl: Wyślij

en: User Registration was disabled.
pl: Rejestracja użytkowników została wyłączona.

en: View
pl: Wyświetlenia

en: View all posts filed under %s
pl: Zobacz wszystkie wpisy złożony w %s

en: Views
pl: Odsłony

en: Vote Down
pl: Słabe

en: Vote Up
pl: Dobre

en: Votes
pl: Głosy

en: Welcome to DW Question & Answer
pl: Witaj w DW Question & Answer

en: Welcome to DW Question & Answer %s
pl: Witaj w DW Question & Answer %s

en: What
pl: Co

en: What do you want to know?
pl: Powiedz mi, czego chciałbyś się dowiedzieć?

en: What&#8217;s New
pl: Co nowego?

en: Who can see this?
pl: Kto może to zobaczyć?

en: Widget title
pl: Tytuł widżetu

en: You can't post comment
pl: Nie możesz pisać komentarzy

en: You do not have permission to delete this post.
pl: Nie masz uprawnień aby skasować ten post.

en: You do not have permission to delete this question
pl: Nie masz uprawnień do usunięcia tego pytania

en: You do not have permission to do this task
pl: Nie masz uprawnień do wykonania tego zadania

en: You do not have permission to edit answer.
pl: Nie masz uprawnień aby edytować odpowiedź.

en: You do not have permission to edit comment.
pl: Nie masz uprawnień do edycji komentarza.

en: You do not have permission to edit question
pl: Nie masz uprawnień do edycji pytania.

en: You do not have permission to edit question status
pl: Nie masz uprawnień, aby zobaczyć status pytania

en: You do not have permission to install plugin updates
pl: Nie masz uprawnień do instalacji aktualizacji tej wtyczki

en: You do not have permission to submit a question
pl: Nie masz uprawnień do zadawania pytań

en: You do not have permission to submit question.
pl: Nie mas zuprawnień na zadanie pytania.

en: You do not have permission to view questions
pl: Nie masz uprawnień, aby zobaczyć pytania

en: You have a new answer for your followed question
pl: Masz nową odpowiedź na pytanie które śledzisz

en: You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: %s
pl: Możesz użyć następujących  tagów i atrybutów <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr>: %s

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
pl: Musisz się zalogować <a href="%s">logged in</a> aby dodać komentarz.

en: You must enter a valid answer content.
pl: Musisz wprowadzić poprawną treść odpowiedzi.

en: You must enter a valid question title.
pl: Musisz wprowadzić poprawny tytuł pytania.

en: You voted for this
pl: Zagłosowałeś na nią

en: Your Answer
pl: Twoja odpowiedź

en: Your Email
pl: Twój e-mail

en: Your question is waiting moderator.
pl: Twoje pytanie czeka na moderację.

en: [{site_name}] You have a new comment for answer
pl: [{site_name}] Masz nowy komentarz do odpowiedzi

en: [{site_name}] You have a new comment for question {question_title}
pl: [{site_name}] Masz nowy komentarz do pytania {question_title}

en: answered
pl: odpowiedział

en: asked
pl: zapytał

en: asked by
pl: zadane przez

en: days
pl: dni

[ctx: dwqa]
en: Add New
pl: Dodaj nowy

en: hours
pl: godziny

en: not found
pl: nie znaleziono

en: not found in Trash
pl: nie znaleziono w koszu

en: on
pl: z

[ctx: taxonomy general name]
en: Question Categories
pl: Kategorie Pytań

[ctx: taxonomy general name]
en: Question Tags
pl: Tagi Pytania

[ctx: taxonomy singular name]
en: Question Category
pl: Kategoria pytania

[ctx: taxonomy singular name]
en: Question Tag
pl: Tag pytania

en: views
pl: odsłon

en: voted
pl: zagłosowano
