DW Question Answer - en to hr_HR translation catalogue (326 entries)

en:  or
hr_HR: ili

en:  to submit question.
hr_HR: za dostavu pitanja.

en: % person who is following this question | % people who are following this question
hr_HR[0]: % korisnik prati ovo pitanje
hr_HR[1]: % korisnika prati ovo pitanje
hr_HR[2]: % korisnika prati ovo pitanje

en: %1$s ago
hr_HR: %1$s prije

en: %s answered <span class="dwqa-date">%s</span>
hr_HR: %s odgovoreno <span class="dwqa-datum">%s</span>

en: %s asked <span class="dwqa-date">%s</span>
hr_HR: %s pitano <span class="dwqa-datum">%s</span>

en: %s day | %s days
hr_HR[0]: %s dan
hr_HR[1]: %s dana
hr_HR[2]: %s dana

en: %s second | %s seconds
hr_HR[0]: %s sekunda
hr_HR[1]: %s sekunde
hr_HR[2]: %s sekundi

en: A Question will be marked as overdue if it passes this period of time, starting from the time the question was submitted
hr_HR: Pitanje će biti označeno kao isteklo ako premaši ovaj vremenski period, počevši od datuma kada je pitanje objavljeno

en: A new answer for "{question_title}" was posted on {site_name}
hr_HR: Novi odgovor za "{pitanje_naslov} " objavljen je na {stranica_ime}

en: A new question was posted on {site_name}
hr_HR: Postavljeno je novo pitanje na {ime_stranice}

en: A page where displays all questions
hr_HR: Stranica na kojoj se prikazuju sva pitanja

en: A page where users can submit questions.
hr_HR: Stranica gdje korisnici mogu objaviti pitanja.

en: A period of time in which new questions are highlighted and marked as New
hr_HR: Vrijeme u kome će nova pitanja biti istaknuta i označena kao Nova

en: Add New Category
hr_HR: Dodaj novu temu

en: Add New Question
hr_HR: Unesite novo pitanje

en: Add New Tag
hr_HR: Dodaj novi tag

en: Add answer
hr_HR: Unesi odgovor

en: Add new answer
hr_HR: Dodaj novi odgovor

en: Add or remove tags
hr_HR: Dodaj ili ukloni tagove

en: All
hr_HR: Sve

en: All Answers
hr_HR: Svi odgovori

en: All Categories
hr_HR: Sve teme

en: All Questions
hr_HR: Sva pitanja

en: All Tags
hr_HR: Svi tagovi

en: All questions from
hr_HR: Sva pitanja od

en: Allow members to post private question
hr_HR: Dozvoli korisnicima objavu privatnog pitanja

en: Already a member?
hr_HR: Već ste registrirani korisnik?

en: Anonymous
hr_HR: Anonimus

en: Answer
hr_HR: Odgovor

en: Answer at
hr_HR: Odgovorio

en: Answer for
hr_HR: Odgovor za

en: Answer this Question
hr_HR: Odgovori na pitanje

en: Answered
hr_HR: Odgovoreno

en: Answered on
hr_HR: Odgovorio

en: Answers
hr_HR: Odgovori

en: Archive page show at most
hr_HR: Stranica arhive većinom prikazuje

en: Are you cheating huh?
hr_HR: Varaš li, ha?

en: Are you cheating, huh?
hr_HR: Varaš li, uh?

en: Ask Question
hr_HR: Dostavi pitanje

en: Ask Question Page
hr_HR: Stranica Postavi pitanje

en: Ask a question
hr_HR: Postavite pitanje

en: Author
hr_HR: Autor

en: Cancel
hr_HR: Otkaži

en: Cancel reply
hr_HR: Otkaži odgovor

en: Captcha is not correct
hr_HR: Captcha nije pravilna

en: Captcha on Single Question Page
hr_HR: Captcha na Single Question Page

en: Captcha on Submit Question Page
hr_HR: Captcha na stranici Objavi pitanje

en: Captcha settings
hr_HR: Captcha postavke

en: Category
hr_HR: tema

en: Change comment settings, and create the Submit question page.
hr_HR: Promijenite postavke komentara i kreirajte stranicu za objavu pitanja.

en: Choose as the best answer
hr_HR: Odaberi kao najbolji odgovor

en: Choose from the most used tags
hr_HR: Odaberi od najviše korištenih tagova

en: Closed
hr_HR: Zatvoreno

en: Closed Questions
hr_HR: Zatvorena pitanja

en: Comment
hr_HR: Komentiraj

en: Comment ID must be showed.
hr_HR: ID komentara mora biti vidljiv.

en: Comment content must not be empty.
hr_HR: Sadržaj komentara ne smije biti prazan.

en: Comment must have more than 2 characters
hr_HR: Komentar mora imati više od 2 znaka

en: Community
hr_HR: Zajednica

en: DW Question Answer Guide
hr_HR: DW Question Answer vodič

en: DW Question Answer Plugin
hr_HR: DW Pitanje Odgovor dodatak

en: DWQA 404 Page
hr_HR: DWQA 404 Stranica

en: DWQA Ask Question
hr_HR: DWQA Postavi pitanje

en: DWQA Closed Questions
hr_HR: DWQA Zatvorena pitanja

en: DWQA Latest Questions
hr_HR: DWQA Nova pitanja

en: DWQA Popular Questions
hr_HR: DWQA Popularna pitanja

en: DWQA Questions
hr_HR: DWQA Pitanja

en: DWQA Related Questions
hr_HR: DWQA Povezana pitanja

en: DWQA Settings
hr_HR: DWQA Postavke

en: Delete
hr_HR: Izbriši

en: Delete Action was failed
hr_HR: Akcija brisanja nije uspjela

en: Delete draft
hr_HR: Obriši skicu

en: Detail
hr_HR: Pojedinost

en: Do you want to delete this answer?
hr_HR: Želite li izbrisati ovaj odgovor?

en: Do you want to delete this comment?
hr_HR: Želite li izbrisati ovaj komentar?

en: Do you want to delete this question?
hr_HR: Želite li izbrisati ovo pitanje?

en: Do you want to report this answer?
hr_HR: Želite li prijaviti ovaj odgovor?

en: Do you want to update this answer?
hr_HR: Želite obnoviti ovaj odgovor?

en: Draft
hr_HR: Skica

en: Edit
hr_HR: Unesi

en: Edit Category
hr_HR: Napiši temu

en: Edit Question
hr_HR: Napišite pitanje

en: Edit Tag
hr_HR: Upišite kratku ključnu riječ ili tag. Možete unijeti do 5 tagova: tag1, tag2, tag3 ...

en: Edit answer
hr_HR: Napiši odgovor

en: Email
hr_HR: E-mail

en: Email Content
hr_HR: E-mail sadržaj

en: Email Logo
hr_HR: E-mail logo

en: Email address ...
hr_HR: Upišite valjanu adresu

en: Email setup
hr_HR: E-mail postavke

en: Email subject
hr_HR: E-mail predmet

en: Empty
hr_HR: Isprazni

en: Enable notification for new answer
hr_HR: Omogući obavijest o novom pitanju

en: Enable notification for new comment of answer
hr_HR: Omogući obavijest za novi komentar na odgovor

en: Enable notification for new comment of question
hr_HR: Omogući obavijest za novi komentar na pitanje

en: Enable notification for new question
hr_HR: Omogući obavijest za novo pitanje

en: Enable/Disable captcha on single question page
hr_HR: Omogući/onemogući captcha na singl pitanje stranici

en: Enable/Disable captcha on submit question page
hr_HR: Omogući/onemogući captcha na stranici Objavi pitanje

en: Enter a question title
hr_HR: Unesite naslov pitanja - pitanje ukratko s ključnim pojmovima

en: Enter a valid email address
hr_HR: Upišite valjanu e-mail adresu

en: Enter your email to receive notification regarding your question. Your email is safe with us and will not be published.
hr_HR: Unesite svoju e-mail adresu kako biste primili obavijest vezanu na vaše pitanje. Vaša e-mail adresa je tajna i neće biti objavljena.

en: Everyone can see
hr_HR: Svatko može vidjeti

en: Feed for all posts filed under %s
hr_HR: Feed za sve postove dokumentirane unutar %s

en: Flag
hr_HR: Označi

en: Follow This Question
hr_HR: Slijedi ovo pitanje

en: For more information:
hr_HR: Za više informacija:

en: From Email
hr_HR: Sa e-maila

en: General
hr_HR: Općenito

en: Group Permission
hr_HR: Grupna dozvola

en: Hello, Are you cheating huh?
hr_HR: Halo, varaš li?

en: How to use DW Question Answer
hr_HR: Kako koristiti DWQA

en: How to...
hr_HR: Pitanje ukratko kao naslov

en: In Response To
hr_HR: Odgovor na

en: Invalid Post
hr_HR: Nevaljala objava

en: Invalid post status
hr_HR: Nevažeći post status

en: Latest Answers
hr_HR: Novi odgovori

en: Latest Questions
hr_HR: Nova pitanja

en: Leave a Reply
hr_HR: Odgovori

en: Leave a Reply to %s
hr_HR: Odgovor za %s

en: Link to
hr_HR: Link za

en: Link to answer
hr_HR: Link za odgovor

en: Link to comment
hr_HR: Link za komentar

en: Log In
hr_HR: Prijava

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out?</a>
hr_HR: Prijavljen kao <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Odjava?</a>

en: Login
hr_HR: Prijavite se

en: Login required. No anonymous post allowed
hr_HR: Potrebna je prijava. Anonimnost nije dozvoljena

en: Login to submit your question
hr_HR: Prijava za objavu pitanja

en: Missing answer ID
hr_HR: Nedostaje ID odgovora

en: Missing email information
hr_HR: Nedostaje e-mail

en: Missing id of answer
hr_HR: Nedostaje ID odgovora

en: Missing name information
hr_HR: Nedostaje ime

en: Missing post ID
hr_HR: Nedostaje ID objave

en: Need Answer
hr_HR: Čeka odgovor

en: New
hr_HR: Novo

en: New Answer
hr_HR: Novi odgovor

en: New Answer Notification
hr_HR: Obavijest Novi odgovor

en: New Category Name
hr_HR: Novo ime teme

en: New Comment to Answer
hr_HR: Nov komentar na odgovor

en: New Comment to Answer Notification
hr_HR: Novi komentar na obavijest o odgovoru

en: New Comment to Question
hr_HR: Novi komentar na pitanje

en: New Comment to Question Notification
hr_HR: Nov komentar na obavijest o pitanju

en: New Question
hr_HR: Novo pitanje

en: New Question Notification
hr_HR: Obavijest o novom pitanju

en: New Question Time Frame
hr_HR: Vremenski okvir za novo pitanje

en: New Tag Name
hr_HR: Novo ime taga

en: Next
hr_HR: Sljedeće

en: No Answers found
hr_HR: Nije pronađen ni jedan odgovor

en: No Answers found in Trash
hr_HR: Nije pronađen ni jedan odgovor u smeću

en: No questions found
hr_HR: Nijedno pitanje nije pronađeno

en: No questions found in Trash
hr_HR: Nije pronađeno ni jedno pitanje u smeću

en: Not found! Try another keyword.
hr_HR: Nije pronađeno! Pokušajte drugu ključnu riječ.

en: Not yet a member?
hr_HR: Još niste korisnik?

en: Notification
hr_HR: Obavijest

en: Number of posts
hr_HR: Broj objava

en: Only Author and Administrator can see
hr_HR: Samo autor i administrator mogu vidjeti

en: Only you as Author and Admin can see the question
hr_HR: Samo vi kao autor i administrator možete vidjeti pitanje

en: Open
hr_HR: Otvoreno

en: Or press <strong>ENTER</strong> to get more questions
hr_HR: Ili pritisnite <strong>ENTER</strong>za više pitanja

en: Overdue
hr_HR: Isteklo

en: Overview
hr_HR: Pregled

en: Parent Category
hr_HR: Matična kategorija

en: Parent Category:
hr_HR: Matična kategorija:

en: Pending
hr_HR: U tijeku

en: Permalink Settings
hr_HR: Permalink postavke

en: Permalink to %s
hr_HR: Trajni link na %s

en: Permission
hr_HR: Dozvola

en: Pin question to top of archive page.
hr_HR: Zalijepi ovo pitanje na vrh stranice arhive.

en: Pin this Question to top
hr_HR: Zalijepi ovo pitanje na vrh

en: Pin this question to top
hr_HR: Zalijepi ovo pitanje na vrh

en: Please
hr_HR: Molimo

en: Please add your name
hr_HR: Molimo, unesite vaše ime

en: Please enter your answer
hr_HR: Molimo, unesite vaš odgovor

en: Please enter your comment content
hr_HR: Molim, unesite sadržaj komentara

en: Please enter your question
hr_HR: Molimo, unesite vaše pitanje

en: Please login or
hr_HR: Molimo prijavite se ili

en: Plugin Settings
hr_HR: Postavke dodatka

en: Popular Questions
hr_HR: Popularna pitanja

en: Popular Tags
hr_HR: Popularni tagovi

en: Post
hr_HR: Objavi

en: Post Comment
hr_HR: Objavi komentar

en: Post by
hr_HR: Objavio

en: Post does not exist
hr_HR: Objava ne postoji

en: Post this Question as Private.
hr_HR: Objavi ovo pitanje kao privatno.

en: Posts by
hr_HR: Objave od

en: Posts by %s
hr_HR: Objavio%s

en: Prev
hr_HR: Prethodno

en: Private
hr_HR: Privatno

en: Private Question
hr_HR: Privatno pitanje

en: Private: %s
hr_HR: Privatno: %s

en: Public
hr_HR: Javno

en: Publish
hr_HR: Objavi

en: Question
hr_HR: Pitanje

en: Question Categories
hr_HR: Teme za pitanja

en: Question Category
hr_HR: Tema pitanja

en: Question List Page
hr_HR: Stranica Popis pitanja

en: Question Meta Data
hr_HR: Pitanje Meta podatci

en: Question Overdue - Time Frame
hr_HR: Isteklo pitanje - vremenski okvir

en: Question Tags
hr_HR: Tagovi od pitanja

en: Question details
hr_HR: Upišite i objasnite svoje pitanje u detalje kako bi dobili što kvalitetniji odgovor!

en: Question is not valid
hr_HR: Nevažeće pitanje

en: Question must be manually approved
hr_HR: Pitanje treba biti ručno odobreno

en: Queue
hr_HR: Na čekanju

en: Re-Open
hr_HR: Reotvoreno

en: Read
hr_HR: Čitaj

en: Read more
hr_HR: Opširnije

en: Register
hr_HR: Registrirajte

en: Report
hr_HR: Prijavi

en: Required fields are marked %s
hr_HR: Obavezna polja su označena %s

en: Reset Default
hr_HR: Resetiraj zadano

en: Reset all changes to default
hr_HR: Resetiraj sve promjene na zadano

en: Resolved
hr_HR: Riješeno

en: Review Question
hr_HR: Prikaži pitanje

en: Save all changes
hr_HR: Spremi sve promjene

en: Save draft
hr_HR: Spremi skicu

en: Search
hr_HR: Traži

en: Search Answer
hr_HR: Traži odgovor

en: Search Categories
hr_HR: Traži teme

en: Search Question
hr_HR: Traži pitanje

en: Search Tags
hr_HR: Traži tagove

en: Search query is empty
hr_HR: Upit za pretragu je prazan

en: Select Archive Question Page
hr_HR: Odaberite stranicu Arhiva pitanja

en: Select Submit Question Page
hr_HR: Odaberi stranicu Objavi pitanje

en: Select a category
hr_HR: Odaberite temu

en: Select question category
hr_HR: Odaberite temu

en: Send A Copy Of Every Email To Admin
hr_HR: Pošalji kopiju svakog e-maila administratoru

en: Send to
hr_HR: Pošalji

en: Separate tags with commas
hr_HR: Odvoji tagove zarezima

en: Settings
hr_HR: Postavke

en: Setup Ask Question Page
hr_HR: Postavke stranice Postavi pitanje

en: Setup Question List Page
hr_HR: Postavke stranice Popis pitanja

en: Show a list of questions that ordered by views.
hr_HR: Pokaži popis pitanja po pregledima.

en: Show a list of questions that related to a question. Just show in single question page
hr_HR: Pokaži popis pitanja u vezi s pitanjem. Pokaži u single question page.

en: Show a list of questions that was ordered by views.
hr_HR: Vidi popis pitanja prema pregledima.

en: Single Category
hr_HR: Single kategorija

en: Single Question
hr_HR: Single pitanje

en: Single Tag
hr_HR: Single tag

en: Sorry, but nothing matched your filter.
hr_HR: Žao nam je ali ništa ne odgovara odabranom filteru.

en: Sorry, but nothing matched your filter.
hr_HR: Žao nam je ali ništa ne odgovara odabranom filteru.

en: Staff
hr_HR: Član DO tima

en: Sticky
hr_HR: Ljepljivo

en: Sticky Question
hr_HR: Istaknuto pitanje

en: Sticky Questions
hr_HR: Istaknuta pitanja

en: Style integration
hr_HR: Integracija stila

en: Submitted
hr_HR: Dostavljeno

en: The answer link
hr_HR: Link za odgovor

en: This address will be used as the sender of the outgoing emails.
hr_HR: Ova adresa koristititi će se kao pošiljatelj za odlaznu poštu

en: This answer was flagged as spam
hr_HR: Ovaj odgovor označen je kao spam

en: This answer was flagged as spam.
hr_HR: Ovaj odgovor označen je kao spam

en: This answer was flagged as spam. Do you want to show it
hr_HR: Ovaj je odgovor označen kao spam. Želite ga pokazati?

en: This answer was flagged as spam. Do you want to show it?
hr_HR: Ovaj je odgovor označen kao spam. Želite ga pokazati?

en: This answer will be hidden when flagged. Are you sure you want to flag it?
hr_HR: Nakon označavanja odgovor će biti skriven. Jeste li sigurni?

en: This answer will be marked as spam and hidden. Do you want to flag it?
hr_HR: Ovaj odgovor biti će označen kao spam ili skriven. Želite li ga označiti?

en: This email is already registered, please choose another one.
hr_HR: Ovaj e-mail već je registriran, molimo odaberite drugi.

en: This is the best answer
hr_HR: Ovo je najbolji odgovor

en: This page will be redirected when users without authority click on a private question. You can customize the message of this page in.If not, a default 404 page will be used.
hr_HR: Ova stranica će se pojaviti kada korisnici bez dozvole kliknu na privatno pitanje. Možete preurediti poruku na stranici. Inače će se koristitit zadana stranica 404.

en: This question is currently awaiting approval
hr_HR: Pitanje čeka odobrenje.

en: This question is now closed
hr_HR: Ovo pitanje sada je zatvoreno

en: This username is already registered. Please use another one.
hr_HR: Ovo korisničko ime već je registrirano. Molimo odaberite drugo.

en: Time settings
hr_HR: Postavke vremena

en: Type your email
hr_HR: Unesite svoju e-mail adresu

en: Type your password
hr_HR: Unesite zaporku

en: Type your username
hr_HR: Unesite korisničko ime

en: Undo
hr_HR: Vrati

en: Unflag
hr_HR: Odznači

en: Unfollow This Question
hr_HR: Prestani slijediti ovo pitanje

en: Unpin this Question from the top
hr_HR: Odlijepi ovo pitanje s vrha

en: Unpin this question from top
hr_HR: Odlijepi ovo pitanje s vrha

en: Update
hr_HR: Obnovi

en: Update Category
hr_HR: Obnovi temu

en: Update Tag
hr_HR: Obnovi tag

en: Upload
hr_HR: Učitaj

en: Upload or choose a logo to be displayed at the top of the email
hr_HR: Učitaj ili odaberi logo koji će se prikazivati na vrhu e-maila

en: User Registration was disabled.
hr_HR: Registracija korisnika je onemogućena.

en: View
hr_HR: Vidi

en: View Answer
hr_HR: Vidi odgovor

en: View Question
hr_HR: Vidi pitanje

en: View all posts filed under %s
hr_HR: Vidi sve objave unutar %s

en: View previous comments
hr_HR: Vidi prijašnje komentare

en: Vote
hr_HR: Glasaj

en: Vote Down
hr_HR: Glasaj protiv

en: Vote Up
hr_HR: Glasaj za

en: What
hr_HR: Što

en: Widget title
hr_HR: Naslov widgeta

en: Write a reply...
hr_HR: Napiši odgovor...

en: You can ask question
hr_HR: Možete postaviti pitanje

en: You can't post comment
hr_HR: Ne možete objaviti komentar

en: You do not have permission to delete this question
hr_HR: Nemate dozvolu brisati ovo pitanje

en: You do not have permission to submit a question
hr_HR: Nemate dozvolu za slanje odgovora.

en: You do not have permission to submit answer.
hr_HR: Nemate dozvolu za objavu pitanja.

en: You do not have permission to submit question.
hr_HR: Nemate dozvolu za slanje odgovora.

en: You do not have permission to view answers
hr_HR: Nemate dozvolu vidjeti pitanja

en: You do not have permission to view questions
hr_HR: Nemate dozvolu vidjeti pitanja

en: You have a new answer for your followed question
hr_HR: Imate novi odgovor na pitanje koje slijedite

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
hr_HR: Morate biti<a href="%s">prijavljeni</a> za komentiranje.

en: You need an account to submit question and get answers. Create one:
hr_HR: Kako bi postavili pitanje i dobili odgovor, potreban vam je korisnički račun. Kreirajte ga:

en: You voted for this
hr_HR: Glasali ste za ovo

en: Your email *
hr_HR: Vaša e-mail adresa*

en: Your email address will not be published.
hr_HR: Vaša e-mail adresa neće biti javna (vidljiva).

en: Your question
hr_HR: Vaše pitanje

en: Your question has been submitted and is currently awaiting approval
hr_HR: Vaše pitanje je poslano i trenutno čeka odobrenje

en: Your question must be at least 2 characters in length
hr_HR: Vaše pitanje mora imati barem 2 znaka

en: [{site_name}] You have a new comment for answer
hr_HR: [{ime_stranice}] Imate novi komentar na odgovor

en: [{site_name}] You have a new comment for question {question_title}
hr_HR: [{ime_stranice}] Imate novi komentar na pitanje {pitanje_naslov}

en: about %s hour | %s hours
hr_HR[0]: oko %s sat
hr_HR[1]: oko %s sata
hr_HR[2]: oko %s sati

en: about %s min | %s mins
hr_HR[0]: oko %s min
hr_HR[1]: oko %s min
hr_HR[2]: oko %s min

en: answer | answers
hr_HR[0]: odgovor
hr_HR[1]: odgovora
hr_HR[2]: odgovora

en: answered
hr_HR: odgovoreno

en: asked
hr_HR: pitao

en: asked by
hr_HR: pitao

en: days
hr_HR: dani

en: here
hr_HR: ovdje

en: hide
hr_HR: sakrij

en: hours
hr_HR: sati

[ctx: noun]
en: Comment
hr_HR: Komentar

en: or <strong><a href="%s">login</a></strong> to submit question
hr_HR: ili <strong><a href="%s">se prijavite</a></strong> za objavu pitanja

en: questions
hr_HR: pitanja

en: show
hr_HR: pokaži

en: tag 1, tag 2,...
hr_HR: Upišite ključne riječi ili tagove, najviše 5.

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
hr_HR: Teme

[ctx: taxonomy general name]
en: Tags
hr_HR: Tagovi

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
hr_HR: Tema

en: to Submit Answer
hr_HR: za objaviti pitanje

en: view | views
hr_HR[0]: pregled
hr_HR[1]: pregleda
hr_HR[2]: pregleda

en: views
hr_HR: pregledi

en: vote | votes
hr_HR[0]: glas
hr_HR[1]: glasa
hr_HR[2]: glasova

en: voted
hr_HR: glasano
