Pricing Table - en to ru translation catalogue (29 entries)

en: Duplicate
ru: Podvojeno

en: Duplicate Post
ru: Podvojena objava

en: Featured Plugins
ru: Predstavljeni vtičniki

en: Support or Any Ideas?
ru: Podpora ali kakšne ideje?

en: Security error.
ru: Varnostna napaka.

en: Duplicate Page or Post
ru: Podvojena stran ali objava

en: Duplicate Page or Post Settings
ru: Podvojene nastavitve strani ali objave

en: Title prefix (prefix is the custom text before the title)
ru: Predpona naslova (predpona je besedilo po meri pred naslovom)

en: Copy title from the duplicated page/post?
ru: Želite kopirati naslov s podvojene strani/objave?

en: Yes
ru: da

en: No
ru: št

en: Title sufix (sufix is the custom text after the title)
ru: Pripona naslova (pripona je besedilo po meri za naslovom)

en: Copy Content from the duplicated page/post?
ru: Kopirati vsebino s podvojene strani/objave?

en: Copy Excerpt from the duplicated page/post?
ru: Kopirati izvleček iz podvojene strani/objave?

en: Copy Date from the duplicated page/post?
ru: Kopirati datum s podvojene strani/objave?

en: Copy Status from the duplicated page/post?
ru: Želite kopirati status iz podvojene strani/objave?

en: Copy and set as draft
ru: Kopirajte in nastavite kot osnutek

en: Copy Featured Image from the duplicated page/post?
ru: Želite kopirati predstavljeno sliko s podvojene strani/objave?

en: Copy Template from the duplicated page/post?
ru: Kopirati predlogo s podvojene strani/objave?

en: Copy Format from the duplicated page/post?
ru: Kopirati obliko iz podvojene strani/objave?

en: Copy Author(page/post author) from the duplicated page/post?
ru: Kopirati avtorja (stran/avtor objave) iz podvojene strani/objave?

en: Copy Password(page/post password) from the duplicated page/post?
ru: Kopirati geslo (stran/geslo objave) iz podvojene strani/objave?

en: Copy Comments from the duplicated page/post?
ru: Kopirati komentarje s podvojene strani/objave?

en: Copy Categories from the duplicated page/post?
ru: Kopirati kategorije s podvojene strani/objave?

en: Copy Tags from the duplicated page/post?
ru: Kopirati oznake s podvojene strani/objave?

en: Save Settings
ru: Shrani nastavitve

en: not detected post
ru: ni zaznana objava

en: Error copy post
ru: Napaka pri kopiranju objave

en: Untitled
ru: Brez naslova
