Pricing Table - en to sd translation catalogue (29 entries)

en: Duplicate
sd: نقل

en: Duplicate Post
sd: نقل پوسٽ

en: Featured Plugins
sd: خاص پلگ ان

en: Support or Any Ideas?
sd: حمايت يا ڪو خيال؟

en: Security error.
sd: سيڪيورٽي غلطي.

en: Duplicate Page or Post
sd: نقل ڪريو صفحو يا پوسٽ

en: Duplicate Page or Post Settings
sd: نقل ڪريو صفحو يا پوسٽ سيٽنگون

en: Title prefix (prefix is the custom text before the title)
sd: ٽائيٽل پريفڪس (عنوان کان اڳ واري ترتيب وارو متن آهي)

en: Copy title from the duplicated page/post?
sd: نقل ڪيل صفحي/پوسٽ مان عنوان نقل ڪريو؟

en: Yes
sd: ها

en: No
sd: نه

en: Title sufix (sufix is the custom text after the title)
sd: عنوان sufix (sufix عنوان کان پوء ڪسٽم متن آهي)

en: Copy Content from the duplicated page/post?
sd: نقل ڪيل صفحي/پوسٽ مان مواد نقل ڪريو؟

en: Copy Excerpt from the duplicated page/post?
sd: نقل ڪيل صفحي/پوسٽ مان اقتباس نقل ڪريو؟

en: Copy Date from the duplicated page/post?
sd: نقل ٿيل صفحي/پوسٽ مان تاريخ ڪاپي ڪريو؟

en: Copy Status from the duplicated page/post?
sd: نقل ڪيل صفحي/پوسٽ مان اسٽيٽس ڪاپي ڪريو؟

en: Copy and set as draft
sd: ڪاپي ڪريو ۽ ڊرافٽ طور سيٽ ڪريو

en: Copy Featured Image from the duplicated page/post?
sd: نقل ٿيل صفحي/پوسٽ مان نمايان تصوير ڪاپي ڪريو؟

en: Copy Template from the duplicated page/post?
sd: نقل ٿيل صفحي/پوسٽ مان ٽيمپليٽ نقل ڪريو؟

en: Copy Format from the duplicated page/post?
sd: نقل ٿيل صفحي/پوسٽ مان فارميٽ ڪاپي ڪريو؟

en: Copy Author(page/post author) from the duplicated page/post?
sd: ڪاپي مصنف (صفحو/پوسٽ ليکڪ) نقل ٿيل صفحي/پوسٽ مان؟

en: Copy Password(page/post password) from the duplicated page/post?
sd: نقل ٿيل صفحي/پوسٽ مان پاسورڊ (صفحو/پوسٽ پاسورڊ) نقل ڪريو؟

en: Copy Comments from the duplicated page/post?
sd: نقل ڪيل صفحي/پوسٽ مان تبصرا نقل ڪريو؟

en: Copy Categories from the duplicated page/post?
sd: نقل ڪيل صفحي/پوسٽ مان ڪيٽيگريز کي نقل ڪريو؟

en: Copy Tags from the duplicated page/post?
sd: نقل ٿيل پيج/پوسٽ مان ٽيگ ڪاپي ڪريو؟

en: Save Settings
sd: سيٽنگون محفوظ ڪريو

en: not detected post
sd: پوسٽ نه ملي

en: Error copy post
sd: غلطي پوسٽ ڪاپي

en: Untitled
sd: بي عنوان
