Pricing Table - en to lv translation catalogue (29 entries)

en: Duplicate
lv: Dublikāts

en: Duplicate Post
lv: Ziņas dublikāts

en: Featured Plugins
lv: Piedāvātie spraudņi

en: Support or Any Ideas?
lv: Atbalsts vai kādas idejas?

en: Security error.
lv: Drošības kļūda.

en: Duplicate Page or Post
lv: Lapas vai ziņas dublikāts

en: Duplicate Page or Post Settings
lv: Lapas vai ziņas iestatījumu dublikāts

en: Title prefix (prefix is the custom text before the title)
lv: Virsraksta prefikss (prefikss ir pielāgots teksts pirms nosaukuma)

en: Copy title from the duplicated page/post?
lv: Vai kopēt virsrakstu no dublētās lapas/ziņas?

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Title sufix (sufix is the custom text after the title)
lv: Virsraksta sufikss (sufikss ir pielāgotais teksts aiz virsraksta)

en: Copy Content from the duplicated page/post?
lv: Vai kopēt saturu no dublētās lapas/ziņas?

en: Copy Excerpt from the duplicated page/post?
lv: Vai kopēt fragmentu no dublētās lapas/ziņas?

en: Copy Date from the duplicated page/post?
lv: Vai kopēt datumu no dublētās lapas/ziņas?

en: Copy Status from the duplicated page/post?
lv: Vai kopēt statusu no dublētās lapas/ziņas?

en: Copy and set as draft
lv: Kopējiet un iestatiet kā melnrakstu

en: Copy Featured Image from the duplicated page/post?
lv: Vai kopēt piedāvāto attēlu no dublētās lapas/ziņas?

en: Copy Template from the duplicated page/post?
lv: Vai kopēt veidni no dublētās lapas/ziņas?

en: Copy Format from the duplicated page/post?
lv: Vai kopēt formātu no dublētās lapas/ziņas?

en: Copy Author(page/post author) from the duplicated page/post?
lv: Vai kopēt autoru (lapu/ziņas autoru) no dublētās lapas/ziņas?

en: Copy Password(page/post password) from the duplicated page/post?
lv: Vai kopēt paroli (lapas/ziņas paroli) no dublētās lapas/ziņas?

en: Copy Comments from the duplicated page/post?
lv: Vai kopēt komentārus no dublētās lapas/ziņas?

en: Copy Categories from the duplicated page/post?
lv: Vai kopēt kategorijas no dublētās lapas/ziņas?

en: Copy Tags from the duplicated page/post?
lv: Vai kopēt tagus no dublētās lapas/ziņas?

en: Save Settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: not detected post
lv: nav konstatēts ziņojums

en: Error copy post
lv: Fejl ved kopiering af indlæg

en: Untitled
lv: Bez nosaukuma
