Pricing Table - en to kk translation catalogue (29 entries)

en: Duplicate
kk: Көшірме

en: Duplicate Post
kk: Постты қайталау

en: Featured Plugins
kk: Таңдаулы плагиндер

en: Support or Any Ideas?
kk: Қолдау немесе кез келген идея?

en: Security error.
kk: Қауіпсіздік қатесі.

en: Duplicate Page or Post
kk: Беттің немесе жазбаның көшірмесі

en: Duplicate Page or Post Settings
kk: Қайталанатын бет немесе пост параметрлері

en: Title prefix (prefix is the custom text before the title)
kk: Тақырып префиксі (префикс - тақырып алдындағы реттелетін мәтін)

en: Copy title from the duplicated page/post?
kk: Қайталанған беттен/жазбадан тақырып көшірілсін бе?

en: Yes
kk: Иә

en: No
kk: Жоқ

en: Title sufix (sufix is the custom text after the title)
kk: Тақырып суффиксі (суффикс - бұл тақырыптан кейінгі реттелетін мәтін)

en: Copy Content from the duplicated page/post?
kk: Қайталанған беттен/жазбадан мазмұн көшірілсін бе?

en: Copy Excerpt from the duplicated page/post?
kk: Қайталанған беттен/жазбадан үзінді көшірілсін?

en: Copy Date from the duplicated page/post?
kk: Қайталанатын беттен/жазбадан күнді көшіру керек пе?

en: Copy Status from the duplicated page/post?
kk: Қайталанатын беттен/жазбадан күйді көшіру керек пе?

en: Copy and set as draft
kk: Көшіріп, нобай ретінде орнатыңыз

en: Copy Featured Image from the duplicated page/post?
kk: Қайталанатын беттен/посттан таңдамалы суретті көшіру керек пе?

en: Copy Template from the duplicated page/post?
kk: Үлгіні қайталанатын беттен/жазбадан көшіру керек пе?

en: Copy Format from the duplicated page/post?
kk: Қайталанатын беттен/жазбадан пішімді көшіру керек пе?

en: Copy Author(page/post author) from the duplicated page/post?
kk: Қайталанатын беттен/жазбадан Авторды (бет/пост авторы) көшіру керек пе?

en: Copy Password(page/post password) from the duplicated page/post?
kk: Қайталанған беттен/парольден парольді (парақтың/посттың құпия сөзін) көшіру керек пе?

en: Copy Comments from the duplicated page/post?
kk: Қайталанған беттен/жазбадан түсініктемелерді көшіру керек пе?

en: Copy Categories from the duplicated page/post?
kk: Қайталанатын беттен/жазбадан санаттар көшірілсін бе?

en: Copy Tags from the duplicated page/post?
kk: Қайталанатын беттен/жазбадан тегтерді көшіру керек пе?

en: Save Settings
kk: Параметрлерді сақтау

en: not detected post
kk: хабарлама анықталмады

en: Error copy post
kk: Постты көшіру қатесі

en: Untitled
kk: Атаусыз
