Pricing Table - en to hy translation catalogue (29 entries)

en: Duplicate
hy: Կրկնօրինակել

en: Duplicate Post
hy: Կրկնօրինակել գրառումը

en: Featured Plugins
hy: Ընտրված հավելումներ

en: Support or Any Ideas?
hy: Աջակցություն կամ որևէ գաղափար?

en: Security error.
hy: Անվտանգության սխալ:

en: Duplicate Page or Post
hy: Կրկնօրինակել էջը կամ գրառումը

en: Duplicate Page or Post Settings
hy: Կրկնօրինակման կարգավորումներ

en: Title prefix (prefix is the custom text before the title)
hy: Վերնագրի նախածանց (նախածանցը վերնագրից առաջ տեքստն է)

en: Copy title from the duplicated page/post?
hy: Կրկնօրինակել վերնագիրը կրկնօրինակ էջից/գրառումից:

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Title sufix (sufix is the custom text after the title)
hy: Վերնագրի վերջածանց (վերջածանցը վերնագրից հետո եկող տեքստն է)

en: Copy Content from the duplicated page/post?
hy: Կրկնօրինակել բովանդակությունը կրկնօրինակ էջից/գրառումից:

en: Copy Excerpt from the duplicated page/post?
hy: Կրկնօրինակել հատված կրկնօրինակ էջից/գրառումից:

en: Copy Date from the duplicated page/post?
hy: Կրկնօրինակել ամսաթիվը կրկնօրինակ էջից/գրառումից:

en: Copy Status from the duplicated page/post?
hy: Կրկնօրինակել կարգավիճակը կրկնօրինակ էջից/գրառումից:

en: Copy and set as draft
hy: Կրկնօրինակել և սահմանել որպես սևագիր

en: Copy Featured Image from the duplicated page/post?
hy: Կրկնօրինակել ընտրված պատկերը կրկնօրինակ էջից/գրառումից:

en: Copy Template from the duplicated page/post?
hy: Կրկնօրինակել կաղապարը կրկնօրինակ էջից/գրառումից:

en: Copy Format from the duplicated page/post?
hy: Կրկնօրինակել ձևաչափը կրկնօրինակ էջից/գրառումից:

en: Copy Author(page/post author) from the duplicated page/post?
hy: Կրկնօրինակել հեղինակին(էջի/գրառման հեղինակին) կրկնօրինակ էջից/գրառումից:

en: Copy Password(page/post password) from the duplicated page/post?
hy: Կրկնօրինակել գաղտնաբառը (էջի/գրառման գաղտնաբառը) կրկնօրինակ էջից/գրառումից:

en: Copy Comments from the duplicated page/post?
hy: Կրկնօրինակել մեկնաբանությունները կրկնօրինակ էջից/գրառումից:

en: Copy Categories from the duplicated page/post?
hy: Կրկնօրինակել կատեգորիաները կրկնօրինակ էջից/գրառումից:

en: Copy Tags from the duplicated page/post?
hy: Կրկնօրինակել պիտակները կրկնօրինակ էջից/գրառումից:

en: Save Settings
hy: Պահել կարգավորումները

en: not detected post
hy: գրառում չի հայտնաբերվել

en: Error copy post
hy: Չհաջողվեց գրառումը կրկնօրինակել

en: Untitled
hy: Անանուն
