Pricing Table - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: Duplicate
ru: Duplikaat

en: Support or Any Ideas?
ru: Stipe of Ideeën?

en: Security error.
ru: Feiligens flater.

en: Duplicate Page or Post
ru: Duplikaat side of post

en: Duplicate Page or Post Settings
ru: Duplikaasje fan side of postynstellingen

en: Title prefix (prefix is the custom text before the title)
ru: Titelfoarheaksel (foarheaksel is de oanpaste tekst foar de titel)

en: Copy title from the duplicated page/post?
ru: Titel kopiearje fan 'e duplikearre side / post?

en: Yes
ru: Ja

en: No
ru: Nee

en: Title sufix (sufix is the custom text after the title)
ru: Titel efterheaksel (súfix is de oanpaste tekst nei de titel)

en: Copy Content from the duplicated page/post?
ru: Ynhâld kopiearje fan 'e duplikearre side / post?

en: Copy Excerpt from the duplicated page/post?
ru: Kopiearje úttreksel fan 'e duplikearre side / post?

en: Copy Date from the duplicated page/post?
ru: Datum kopiearje fan 'e duplikearre side / post?

en: Copy Status from the duplicated page/post?
ru: Status kopiearje fan 'e duplikearre side / post?

en: Copy and set as draft
ru: Kopiearje en ynstelle as konsept

en: Copy Featured Image from the duplicated page/post?
ru: Oanwêzige ôfbylding kopiearje fan 'e duplikearre side / post?

en: Copy Template from the duplicated page/post?
ru: Sjabloan kopiearje fan 'e duplikearre side / post?

en: Copy Format from the duplicated page/post?
ru: Opmaak kopiearje fan 'e duplikearre side / post?

en: Copy Author(page/post author) from the duplicated page/post?
ru: Auteur (side / post auteur) kopiearje fan 'e duplikearre side / post?

en: Copy Password(page/post password) from the duplicated page/post?
ru: Wachtwurd (side / post wachtwurd) kopiearje fan 'e duplikearre side / post?

en: Copy Comments from the duplicated page/post?
ru: Opmerkings kopiearje fan 'e duplikearre side / post?

en: Copy Categories from the duplicated page/post?
ru: Kategoryen kopiearje fan 'e duplikearre side / post?

en: Copy Tags from the duplicated page/post?
ru: Tags kopiearje fan 'e duplikearre side / post?

en: Save Settings
ru: Bewarje ynstellings

en: not detected post
ru: net ûntdutsen post

en: Error copy post
ru: Flater kopiearje post
